knotes - en to be translation catalogue (77 entries)

en: New Note
be: Новая заметка

en: New Note From Clipboard
be: Новая заметка з буферу абмену

en: Show All Notes
be: Паказаць усе заметкі

en: Hide All Notes
be: Схаваць усе заметкі

en: No Notes
be: Няма заметак

en: Settings
be: Настаўленні

en: KDE Notes
be: Заметкі KDE

en: Laurent Montel
be: Лаўрэн Монтэль

en: Maintainer
be: Падтрымка

en: Michael Brade
be: Майкл Брадэ

en: Bernd Johannes Wuebben
be: Бернд Джонс Уэбэн

en: Original KNotes Author
be: Стварэнне KNotes

en: Wynn Wilkes
be: Вінн Вількс

en: Ported KNotes to KDE 2
be: Перанос KNotes на KDE 2

en: Daniel Martin
be: Даніэль Марцін

en: Network Interface
be: Сеткавы інтэрфейс

en: Started KDE Resource Framework Integration
be: Пачаў інтэграцыю з KDE Resource Framework

en: Matthias Ettrich
be: Матыяс Эттрых

en: David Faure
be: Дэвід Фор

en: Matthias Kiefer
be: Матыяс Кіфер

en: Luboš Luňák
be: Любаш Люнак

en: Dirk A. Mueller
be: Дзірк А. Мюллер

en: Carsten Pfeiffer
be: Карстэн Пфіффер

en: Harri Porten
be: Гарры Портэн

en: Espen Sand
be: Эспен Санд

en: &Text color:
be: Колер &тэксту:

en: &Background color:
be: Колер &фону:

en: &Show note in taskbar
be: &Паказваць заметку ў панелі заданняў

en: Default &width:
be: &Шырыня па змаўчанні:

en: Default &height:
be: &Вышыня па змаўчанні:

en: &Tab size:
be: Памер та&буляцыі:

en: Auto &indent
be: Аўтаматычны &водступ:

en: &Rich text
be: &Узбагачаны тэкст

en: Text font:
be: Шрыфт тэксту:

en: Title font:
be: Шрыфт назвы:

en: Editor Settings
be: Настаўленні рэдактара

en: Display Settings
be: Настаўленні паказу

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
be: &Дапамога

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
be: Заметкі

en: Note Actions
be: Дзеянні заметак

en: Bold
be: Тоўсты

en: Italic
be: Курсіў

en: Underline
be: Падкрэслены

en: Strike Out
be: Закрэслены

en: Align Left
be: Па левым боку

en: Align Center
be: Па цэнтры

en: Align Right
be: Па правым боку

en: Align Block
be: Па шырыні

en: List
be: Спіс

en: Superscript
be: Верхні індэкс

en: Subscript
be: Ніжні індэкс

en: Text Color...
be: Колер тэксту...

en: Text Font
be: Шрыфт тэксту

en: Text Size
be: Памер тэксту

en: Insert Date
be: Уставіць дату

en: Mail...
be: Па пошце...

en: Send...
be: Даслаць...

en: Set Alarm...
be: Наставіць нагадванне...

en: Save As...
be: Запісаць як...

en: Lock
be: Заблакаваць

en: Unlock
be: Разблакаваць

en: Save As
be: Запісаць як

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
be: <qt>Вы сапраўды хочаце выдаліць заметку <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
be: Пацвердзіць выдаленне

en: &Delete
be: В&ыдаліць

en: Please enter the new name:
be: Калі ласка, увядзіце новае імя:

en: Save note as plain text
be: Запісаць заметку як просты тэкст

en: &All Desktops
be: &Усе працоўныя cталы

en: New
be: Новая

en: Rename...
be: Перайменаваць...

en: Hide
be: Схаваць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Preferences...
be: Настаўленні...

en: Keep Above Others
be: Трымаць вышэй астатніх

en: Keep Below Others
be: Трымаць ніжэй астатніх

en: To Desktop
be: На працоўным cтале

en: Walk Through Notes
be: Прагледзець заметкі
