knotes - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Scheduled Alarm
bg: Планувана аларма

en: &No alarm
bg: &Без аларма

en: Alarm &at:
bg: &Аларма в:

en: &Mail action:
bg: &Действие при поща:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
bg: <a href="whatsthis">Как работи това?</a>

en: <qt><p>You can customize command line. You can use:</p><ul><li>%t returns current note title</li><li>%f returns current note text</li></ul></qt>
bg: <qt><p>Можете да персонализирате командния ред. Можете да използвате:</p><ul><li>%t връща заглавието на текущата бележка</li><li>%f връща текстът на текущата бележка</li></ul></qt>

en: Incoming Notes
bg: Входящи бележки

en: Accept incoming notes
bg: Приемане на входящи бележки

en: Outgoing Notes
bg: Изходящи бележки

en: &Sender ID:
bg: &Идентиф, номер на подател:

en: &Port:
bg: Пор&т:

[ctx: @title:window]
en: Select Note Folder
bg: Избиране на папка за бележка

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
bg: Изберете папка, в която да бъде запазена бележката:

en: An error occurred during fetching. Do you want to select a new default collection?
bg: По време на извличането възникна грешка. Искате ли да изберете нова колекция по подразбиране?

[ctx: @action:button]
en: Select New Default
bg: Избиране на нов стандарт

[ctx: @action:button]
en: Ignore
bg: Игнориране

en: Collection is hidden. New note will be stored but not displayed. Do you want to show collection?
bg: Колекцията е скрита. Новата бележка ще бъде съхранена, но няма да бъде показана. Искате ли да покажете колекцията?

[ctx: @action::button]
en: Show Collection
bg: Показване на колекция

[ctx: @action::button]
en: Do Not Show
bg: Без показване

en: Note was not created.
bg: Бележката не е създадена.

en: Create new note
bg: Създаване на нова бележка

en: Select recipient:
bg: Избиране на получател:

en: Hostname or IP address:
bg: Име на хост или IP адрес:

en: Communication error: %1
bg: Комуникационна грешка: %1

en: Please configure send mail action.
bg: Моля, настройте действието за изпращане на поща.

en: Note: "%1"
bg: Бележка: "%1"

en: Unable to start the mail process.
bg: Стартирането на пощенския процес беше неуспешно.

en: Send "%1"
bg: Изпращане "%1"

en: The host cannot be empty.
bg: Полето за хост не може да бъде празно

[ctx: Default name for resource holding notes]
en: Local Notes
bg: Локални бележки

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (Network)
en: The port will listen on and send notes to.
bg: Портът ще следи и изпраща бележки
