knotes-1.1 - en to br translation catalogue (53 entries)

en: New Note
br: Notenn nevez

en: Show All Notes
br: Diksouez an holl notennoù

en: Hide All Notes
br: Kuzhat an holl notennoù

en: No Notes
br: Notenn ebet

en: Settings
br: Kefluniadur

en: KDE Notes
br: Notennoù KDE

en: Maintainer
br: Ratreer

en: Original KNotes Author
br: Oberour kentañ KNotes

en: Network Interface
br: Etrefas ar rouedad

en: &Text color:
br: &Liv ar skrid :

en: &Background color:
br: &Liv an drekleur :

en: &Show note in taskbar
br: &Diskouez an notenn ouzh ar varrenn dleadoù

en: Default &width:
br: &Ledander dre ziouer :

en: Default &height:
br: &Uhelder dre ziouer :

en: &Tab size:
br: Ment ar &bevennig :

en: Auto &indent
br: Em&geflosk

en: Text font:
br: Nodrezh ar skrid :

en: Title font:
br: Nodrezh an titl :

en: Editor Settings
br: Dibarzhoù an aozer

en: Display Settings
br: Kefluniañ an diskwel

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
br: &Skoazell

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
br: Notennoù

en: Bold
br: Druz

en: Italic
br: Italek

en: Underline
br: Islinañ

en: Align Left
br: Steudañ d'a-gleiz

en: Align Center
br: Steudañ d'ar c'hreiz

en: Align Right
br: Steudañ d'a-zehou

en: List
br: Listenn

en: Text Color...
br: Liv ar skrid ...

en: Text Font
br: Nodrezh ar skrid

en: Text Size
br: Ment ar skrid

en: Insert Date
br: Ensoc'hañ an deiziad

en: Mail...
br: Skrivañ ...

en: Send...
br: Kas ...

en: Set Alarm...
br: Lakaat an dihuner ...

en: Save As...
br: Enrollañ e ...

en: Lock
br: Krouilhiñ

en: Unlock
br: Dikrouilhiñ

en: Save As
br: Enrollañ e

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
br: <qt>Ha fellout a ra deoc'h da vat lemel an notenn <b>%1</b> ?</qt>

en: Confirm Delete
br: Kadarnaat al lemel

en: &Delete
br: &Distruj

en: Please enter the new name:
br: Roit an anv nevez mar plij :

en: &All Desktops
br: &An holl vurevioù

en: New
br: Nevez

en: Rename...
br: Adenvel ...

en: Hide
br: Kuzhat

en: Delete
br: Dilemel

en: Preferences...
br: Dibaboù ...

en: Keep Above Others
br: Mirout a-us an holl re

en: Keep Below Others
br: Mirout a-is an holl re

en: To Desktop
br: D'ar burev
