knotes - en to ca translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title:window]
en: Alarm
ca: Alarma

en: The following notes triggered alarms:
ca: Les notes següents desencadenen alarmes:

en: Remove Alarm
ca: Elimina l'alarma

en: Show Note...
ca: Mostra una nota...

en: Modify Alarm...
ca: Modifica l'alarma...

en: Are you sure to remove alarm?
ca: Esteu segur que voleu eliminar l'alarma?

[ctx: @title:window]
en: Remove Alarm
ca: Elimina l'alarma

en: Error during fetch alarm info.
ca: Error en obtenir la informació de l'alarma.

en: Alarm
ca: Alarma

[ctx: @title:window]
en: Configure Notes Agent
ca: Configuració de l'agent de notes

en: Notify
ca: Notifica

en: Network
ca: Xarxa

en: Notes Agent
ca: Agent de notes

en: Notes Agent.
ca: Agent de notes.

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: Note Received
ca: S'ha rebut una nota
