knotes - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Scheduled Alarm
ca: Alarma planificada

en: &No alarm
ca: &Sense alarma

en: Alarm &at:
ca: Alarma &a les:

en: &Mail action:
ca: Acció de &correu:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
ca: <a href="whatsthis">Com funciona això?</a>

en: <qt><p>You can customize command line. You can use:</p><ul><li>%t returns current note title</li><li>%f returns current note text</li></ul></qt>
ca: <qt><p>Podeu personalitzar la línia d'ordres. Podeu usar:</p><ul><li>%t retorna el títol de la nota actual</li><li>%f retorna el text de la nota actual</li></ul></qt>

en: Incoming Notes
ca: Notes entrants

en: Accept incoming notes
ca: Accepta les notes entrants

en: Outgoing Notes
ca: Notes sortints

en: &Sender ID:
ca: ID d'en&viament:

[ctx: @title:window]
en: Select Note Folder
ca: Selecció de la carpeta de notes

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
ca: Seleccioneu la carpeta on es desaran les notes:

en: An error occurred during fetching. Do you want to select a new default collection?
ca: Ha succeït un error durant la recuperació. Voleu seleccionar una nova col·lecció predeterminada?

[ctx: @action:button]
en: Select New Default
ca: Selecciona una predeterminada nova

[ctx: @action:button]
en: Ignore
ca: Ignora

en: Collection is hidden. New note will be stored but not displayed. Do you want to show collection?
ca: La col·lecció està oculta. La nota nova s'emmagatzemarà, però no es mostrarà. Voleu mostrar la col·lecció?

[ctx: @action::button]
en: Show Collection
ca: Mostra la col·lecció

[ctx: @action::button]
en: Do Not Show
ca: No mostris

en: Note was not created.
ca: No s'ha creat la nota.

en: Create new note
ca: Crea una nota nova

en: Select recipient:
ca: Seleccioneu el destinatari:

en: Hostname or IP address:
ca: Nom de la màquina o adreça IP:

en: Communication error: %1
ca: Error de comunicació: %1

en: Please configure send mail action.
ca: Si us plau, configureu una acció d'enviament de correu.

en: Note: "%1"
ca: Nota: «%1»

en: Unable to start the mail process.
ca: No s'ha pogut iniciar el procés del correu.

en: Send "%1"
ca: Envia «%1»

en: The host cannot be empty.
ca: La màquina no pot estar buida.

[ctx: Default name for resource holding notes]
en: Local Notes
ca: Notes locals

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (Network)
en: The port will listen on and send notes to.
ca: El port pel qual escoltarà i enviarà les notes.
