knotes - en to cs translation catalogue (148 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
cs: Potlačit vytvoření nové poznámky neunikátní instance.

en: KNotes: Sticky notes by KDE
cs: KNotes: poznámkové štítky od KDE

en: New Note
cs: Nová poznámka

en: New Note From Clipboard
cs: Nová poznámka ze schránky

en: New Note From Text File...
cs: Nová poznámka z textového souboru...

en: Show All Notes
cs: Zobrazit všechny poznámky

en: Hide All Notes
cs: Skrýt všechny poznámky

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
cs: Vytisknout vybrané poznámky...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
cs: Smazat vybrané poznámky...

en: Select Text File
cs: Vyberte testový soubor

en: Text File
cs: Textový soubor

en: Open Text File
cs: Otevřít textový soubor

en: No Notes
cs: Žádné poznámky

en: Settings
cs: Nastavení

en: KDE Notes
cs: KDE poznámky

en: Copyright © 1997–%1 KNotes authors
cs: Autorská práva © 1997–%1 Autoři KNotes

en: Maintainer
cs: Správce

en: Previous Maintainer
cs: Předchozí správce

en: Original KNotes Author
cs: Původní autor KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
cs: Převod KNotes do KDE 2

en: Network Interface
cs: Síťové rozhraní

en: Started KDE Resource Framework Integration
cs: Započal integrace do rámce zdrojů KDE

en: Idea and initial code for the new look & feel
cs: Nápad a původní kód nového vzhledu

en: Folders
cs: Složky

en: Search...
cs: Hledat...

en: &Select All
cs: Vybr&at vše

en: &Unselect All
cs: &Odznačit vše

en: Rename notes...
cs: Přejmenovat poznámky...

en: Notes accounts
cs: Účty poznámek

en: Accounts
cs: Účty

en: Rename Notes
cs: Přejmenovat poznámky

en: Name:
cs: Název:

en: Rename note
cs: Přejmenovat poznámku

en: &Text color:
cs: Barva &textu:

en: &Background color:
cs: &Barva pozadí:

en: &Show note in taskbar
cs: &Ukázat poznámku v panelu úloh

en: &Remember desktop
cs: Zapamatovat si &plochu

en: Default &width:
cs: Vý&chozí šířka:

en: Default &height:
cs: Výc&hozí výška:

en: &Tab size:
cs: Velikost &tabulátoru:

en: Auto &indent
cs: Automat&icky odsazovat

en: Text font:
cs: Písmo textu:

en: Title font:
cs: Písmo nadpisu:

en: Editor Settings
cs: Nastavení editoru

en: Display Settings
cs: Nastavení zobrazení

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
cs: Nápo&věda

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
cs: Poznámky

[ctx: @title:window]
en: Select notes to delete
cs: Vyberte poznámky ke smazání

[ctx: @title:window]
en: Select notes
cs: Vyberte poznámky

[ctx: @title:window]
en: Configure Shortcuts
cs: Nastavit zkratky

en: Note Actions
cs: Činnosti s poznámkami

[ctx: @title:window]
en: Search Notes
cs: Hledat poznámky

[ctx: @label:textbox]
en: Search notes:
cs: Hledat poznámky:

[ctx: @action:button Search notes]
en: Search...
cs: Hledat...

[ctx: @label]
en: No Results found in search.
cs: Nenalezeny žádné výsledky.

en: Show Note
cs: Zobrazit poznámku

en: Default Title:
cs: Výchozí titulek:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
cs: <a href="whatsthis">Jak to funguje?</a>

en: Theme:
cs: Motiv:

en: Bold
cs: Tučné

en: Italic
cs: Kurzíva

en: Underline
cs: Podtržené

en: Strike Out
cs: Přeškrtnuté

en: Align Left
cs: Zarovnání vlevo

en: Align Center
cs: Zarovnat doprostřed

en: Align Right
cs: Zarovnání vpravo

en: Align Block
cs: Zarovnat do bloku

en: List
cs: Seznam

en: Superscript
cs: Horní index

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Increase Indent
cs: Zvýšit odsazení

en: Decrease Indent
cs: Snížit odsazení

en: Text Color...
cs: Barva textu...

en: Text Background Color...
cs: Barva pozadí textu...

en: Text Font
cs: Typ písma

en: Text Size
cs: Velikost písma

en: Insert Date
cs: Vložit datum

en: Insert Checkmark
cs: Vložit odškrtnutí

en: Notes Summary Configuration Dialog
cs: Dialog nastavení souhrnu poznámek

en: Copyright © 2013-%1 Laurent Montel <montel@kde.org>
cs: Autorská práva © 2013-%1 Laurent Montel <montel@kde.org>

[ctx: @action:inmenu create new popup note]
en: &New
cs: &Nový

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit...
cs: Upravit...

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
cs: Přejmenovat...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
cs: Smazat

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Preview Selected Notes...
cs: Náhled tisku vybraných poznámek...

en: Note settings...
cs: Nastavení poznámky...

en: Preferences KNotes...
cs: Předvolby KNotes...

en: Mail...
cs: Odeslat e-mailem...

en: Send...
cs: Poslat...

en: Set Alarm...
cs: Nastavit upomínku...

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: Lock
cs: Uzamknout

en: Unlock
cs: Odemknout

en: Set Focus to Quick Search
cs: Přejít do rychlého vyhledávání

[ctx: @info]
en: To print notes, first select the notes to print from the list.
cs: K vytištění poznámek je nejprve zvolte ze seznamu.

[ctx: @title:window]
en: Print Popup Notes
cs: Vytisknout poznámku

en: Note was not created.
cs: Poznámka nebyla vytvořena.

en: Create new note
cs: Vytvořit novou poznámku

[ctx: @info]
en: Do you really want to delete this note?
cs: Opravdu si přejete smazat tuto poznámku?

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
cs: Potvrdit odstranění

[ctx: @title:window]
en: Rename Popup Note
cs: Přejmenovat poznámku

[ctx: @label:textbox]
en: New Name:
cs: Nový název:

en: Show Note...
cs: Zobrazit poznámku...

en: Plain text (*.txt)
cs: Prostý text (*.txt)

en: Save As
cs: Uložit jako

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
cs: <qt>Soubor pojmenovaný <b>%1</b> již existuje. <br />Opravdu si jej přejete přepsat?</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: New Popup Note...
cs: Nová poznámka...

[ctx: @title]
en: Popup Notes
cs: Vyskakovací poznámky

[ctx: @info:credit]
en: Copyright © 2003–%1 Kontact authors
cs: Autorská práva © 2003–%1 Tvůrci aplikace Kontact

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
cs: Současný správce

[ctx: @info:credit]
en: Previous Maintainer
cs: Předchozí správce

[ctx: @info:credit]
en: Developer
cs: Vývojář

[ctx: @item]
en: Meeting
cs: Schůzka

[ctx: @item]
en: Note: %1
cs: Poznámka: %1

[ctx: @item]
en: New Note
cs: Nová poznámka

[ctx: @title:window]
en: Show Popup Note
cs: Zobrazit vyskakovací poznámku

[ctx: @title:window]
en: Edit Popup Note
cs: Upravit poznámku

[ctx: @label popup note name]
en: Name:
cs: Název:

en: Search notes...
cs: Hledat poznámky...

en: Search notes...<%1>
cs: Hledat poznámky...<%1>

en: Do you really want to delete this note? | Do you really want to delete these %1 notes?
cs[0]: Opravdu si přejete smazat tuto poznámku?
cs[1]: Opravdu si přejete smazat tyto %1 poznámky?
cs[2]: Opravdu si přejete smazat těchto %1 poznámek?

en: Popup Notes
cs: Vyskakovací poznámky

en: No notes found
cs: Žádné poznámky nenalezeny

en: Modify Note...
cs: Upravit poznámku...

en: Delete Note...
cs: Smazat poznámku...

en: Read Popup Note: "%1"
cs: Přečíst poznámku: "%1"

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
cs: <qt>Opravdu si přejete smazat poznámku <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
cs: Potvrzení smazání

en: &Delete
cs: &Smazat

en: Please enter the new name:
cs: Prosím, zadejte nové jméno:

en: Save note as plain text
cs: Uložit poznámku jako text

[ctx: @title:window]
en: Save As
cs: Uložit jako

en: &All Desktops
cs: Všechny pr&acovní plochy

en: New
cs: Nová

en: Rename...
cs: Přejmenovat...

en: Hide
cs: Skrýt

en: Delete
cs: Smazat

en: Preferences...
cs: Předvolby...

en: Keep Above Others
cs: Ponechat nad ostatními

en: Keep Below Others
cs: Ponechat pod ostatními

en: To Desktop
cs: Na plochu

en: Walk Through Notes
cs: Procházet poznámkami

en: Print Note | Print %1 notes
cs[0]: Vytisknout poznámku
cs[1]: Vytisknout %1 poznámky
cs[2]: Vytisknout %1 poznámek

en: Printing error
cs: Chyba tisku:

en: Preview
cs: Náhled

en: Print
cs: Vytisknout

[ctx: @title:window]
en: Select theme
cs: Zvolte motiv

en: Themes:
cs: Motivy:
