knotes - en to et translation catalogue (164 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
et: Uut sedelit ei lasta luua mitteunikaalsel protsessil.

en: KNotes: Sticky notes by KDE
et: KNotes: KDE kleepuvad sedelid

en: New Note
et: Uus sedel

en: New Note From Clipboard
et: Uus sedel lõikepuhvri põhjal

en: New Note From Text File...
et: Uus sedel tekstifaili põhjal...

en: Show All Notes
et: Kõigi sedelite näitamine

en: Hide All Notes
et: Kõigi sedelite peitmine

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
et: Trüki valitud sedelid...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
et: Kustuta valitud sedelid...

en: Select Text File
et: Tekstifaili valimine

en: Text File
et: Tekstifail

en: Error during open text file: %1
et: Tõrge tekstifaili avamisel: %1

en: Open Text File
et: Tekstifaili avamine

en: Note from file '%1'
et: Sedel failist "%1"

en: No Notes
et: Sedelid puuduvad

en: Settings
et: Seadistused

en: KDE Notes
et: KDE Sedelid

en: Maintainer
et: Hooldaja

en: Previous Maintainer
et: Endine hooldaja

en: Original KNotes Author
et: KNotesi algne autor

en: Ported KNotes to KDE 2
et: KDE2 port

en: Network Interface
et: Võrguliides

en: Started KDE Resource Framework Integration
et: Alustas KDE ressursside raamistiku integreerimist

en: Idea and initial code for the new look & feel
et: Uue välimuse idee ja esialgne kood

en: Folders
et: Kataloogid

en: Select which KNotes folders to show:
et: Näidatavad KNotesi kataloogid:

en: Search...
et: Otsi...

en: &Select All
et: &Vali kõik

en: &Unselect All
et: &Tühista kõigi valik

en: Rename notes...
et: Muuda sedelite nime...

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
et: Sedeli salvestamise kataloog:

en: Notes accounts
et: Sedelikontod

en: Accounts
et: Kontod

en: Rename Notes
et: Sedelite nime muutmine

en: Name:
et: Nimi:

en: An error was occurred during renaming: %1
et: Tõrge nime muutmisel: %1

en: Rename note
et: Sedeli nime muutmine

en: &Text color:
et: &Teksti värv:

en: &Background color:
et: T&austa värv:

en: &Show note in taskbar
et: &Sedelit näidatakse tegumiribal

en: &Remember desktop
et: &Töölaua meeldejätmine

en: Default &width:
et: La&ius vaikimisi:

en: Default &height:
et: &Kõrgus vaikimisi:

en: &Tab size:
et: &Tabi laius:

en: Auto &indent
et: &Automaatne taandrida

en: &Rich text
et: Vormindatud te&kst

en: Text font:
et: Teksti font:

en: Title font:
et: Tiitli font:

en: Editor Settings
et: Redaktori seadistused

en: Display Settings
et: Vaateseadistused

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
et: &Abi

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
et: Sedelid

[ctx: @title:window]
en: Select notes to delete
et: Kustutatavate sedelite valimine

[ctx: @title:window]
en: Select notes
et: Sedelite valimine

[ctx: @title:window]
en: Configure Shortcuts
et: Kiirklahvide seadistamine

en: Note Actions
et: Sedeli toimingud

[ctx: @title:window]
en: Search Notes
et: Sedelite otsimine

[ctx: @label:textbox]
en: Search notes:
et: Sedelite otsimine:

[ctx: @action:button Search notes]
en: Search...
et: Otsi...

[ctx: @label]
en: No Results found in search.
et: Tulemusi ei leitud.

en: Show Note
et: Näita sedelit

en: Show number of notes in tray icon
et: Sedelite arvu näitamine süsteemisalve ikoonil

en: Default Title:
et: Vaikimisi nimi:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
et: <a href="whatsthis">Kuidas see töötab?</a>

en: <qt><p>You can customize title note. You can use:</p><ul><li>%d current date (short format)</li><li>%l current date (long format)</li><li>%t current time</li></ul></qt>
et: <qt><p>Sedeli nime saab kohandada. Kasutada võib kohatäitjaid:</p><ul><li>%d tänane kuupäev (lühidalt)</li><li>%l tänane kuupäev (pikalt)</li><li>%t praegune kellaaeg</li></ul></qt>

en: Theme:
et: Teema:

en: Download new printing themes
et: Uute trükkimisteemade allalaadimine

en: Bold
et: Rasvane kiri

en: Italic
et: Kaldkiri

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Strike Out
et: Läbikriipsutatud

en: Align Left
et: Vasakule joondatud

en: Align Center
et: Keskjoondatud

en: Align Right
et: Paremale joondatud

en: Align Block
et: Blokkjoondatud

en: List
et: Nimekiri

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Increase Indent
et: Suurenda taanet

en: Decrease Indent
et: Vähenda taanet

en: Text Color...
et: Teksti värv...

en: Text Background Color...
et: Teksti tausta värv...

en: Text Font
et: Teksti font

en: Text Size
et: Teksti suurus

en: Insert Date
et: Lisa kuupäev

en: Insert Checkmark
et: Lisa märge

en: Notes Summary Configuration Dialog
et: Sedelite kokkuvõtte seadistusdialoog

[ctx: @action:inmenu create new popup note]
en: &New
et: &Uus

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can add a new popup note.
et: Ilmub dialoog, kus saab lisada uue sedeli.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit...
et: Muuda...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Edit popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can modify an existing popup note.
et: Ilmub dialoog, kus saab muuta olemasolevat sedelit.

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
et: Muuda nime...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Rename popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can rename an existing popup note.
et: Ilmub dialoog, kus saab muuta olemasoleva sedeli nime.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
et: Kustuta

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be prompted if you really want to permanently remove the selected popup note.
et: Sinu käest küsitakse, kas tõesti soovid jäädavalt eemaldada valitud sedeli.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Print popup note" ) );
en: You will be prompted to print the selected popup note.
et: Ilmub dialoog, kus saab lasta trükkida valitud sedeli.

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Preview Selected Notes...
et: Valitud sedelite trükieelvaatlus...

en: Note settings...
et: Sedeli seadistused...

en: Preferences KNotes...
et: KNotesi seadistused...

en: Mail...
et: Saada e-postiga...

en: Send...
et: Saada...

en: Set Alarm...
et: Määra häire...

en: Save As...
et: Salvesta kui...

en: Lock
et: Lukusta

en: Unlock
et: Eemalda lukk

en: Set Focus to Quick Search
et: Fookus kiirotsingule

[ctx: @info]
en: To print notes, first select the notes to print from the list.
et: Sedelite trükkimiseks vali kõigepealt nimekirjast sedelid.

[ctx: @title:window]
en: Print Popup Notes
et: Sedelite trükkimine

en: Note was not created.
et: Sedelit ei loodud

en: Create new note
et: Uue sedeli loomine

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
et: Kustutamise kinnitus

[ctx: @title:window]
en: Rename Popup Note
et: Sedeli nime muutmine

[ctx: @label:textbox]
en: New Name:
et: Uus nimi:

en: Show Note...
et: Näita sedelit...

en: Rich text (*.html)
et: Vormindatud tekst (*.html)

en: Plain text (*.txt)
et: Klaartekst (*.txt)

en: Save As
et: Salvestamine

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
et: <qt>Fail <b>%1</b> on juba olemas.<br />Kas kirjutada see üle?</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: New Popup Note...
et: Uus sedel...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create new popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new popup note.
et: Ilmub dialoog, kus saab luua uue sedeli.

[ctx: @title]
en: Popup Notes
et: Sedelid

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
et: Praegune hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: Previous Maintainer
et: Endine hooldaja

[ctx: @info:credit]
en: Developer
et: Arendaja

[ctx: @item]
en: Meeting
et: Kohtumine

[ctx: @item]
en: Note: %1
et: Sedel: %1

[ctx: @item]
en: New Note
et: Uus sedel

[ctx: @title:window]
en: Show Popup Note
et: Sedeli näitamine

[ctx: @title:window]
en: Edit Popup Note
et: Sedeli muutmine

[ctx: @label popup note name]
en: Name:
et: Nimi:

en: Search notes...
et: Otsi sedeleid...

en: Search notes...<%1>
et: Sedelite otsimine...<%1>

en: (note locked, it will not removed)
et: (sedel on lukustatud, seda ei eemaldata)

en: Popup Notes
et: Sedelid

en: No notes found
et: Ühtegi sedelit ei leitud

en: Modify Note...
et: Muuda sedelit...

en: Delete Note...
et: Kustuta sedel...

en: Read Popup Note: "%1"
et: Loe sedelit: "%1"

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
et: <qt>Kas tõesti kustutada sedel <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
et: Kustutamise kinnitus

en: &Delete
et: &Kustuta

en: Please enter the new name:
et: Palun sisesta uus nimi:

en: Save note as plain text
et: Salvesta sedel lihttekstina

[ctx: @title:window]
en: Save As
et: Salvestamine

en: &All Desktops
et: &Kõik töölauad

en: New
et: Uus

en: Rename...
et: Nimeta ümber...

en: Hide
et: Peida

en: Delete
et: Kustuta

en: Preferences...
et: Eelistused...

en: Keep Above Others
et: Hoia kõige peal

en: Keep Below Others
et: Hoia kõige all

en: To Desktop
et: Töölauale

en: Walk Through Notes
et: Keri sedelid läbi

en: Alarm:
et: Häire:

en: Note is locked
et: Sedel on lukustatud

en: Print Note | Print %1 notes
et[0]: Sedeli trükkimine
et[1]: %1 sedeli trükkimine

en: Printing theme was not found.
et: Trükkimisteemat ei leitud.

en: Printing error
et: Trükkimise tõrge

en: Printing theme:
et: Trükkimisteema:

en: Preview
et: Eelvaatlus

en: Print
et: Trüki

[ctx: @title:window]
en: Select theme
et: Teema valimine

en: Themes:
et: Teemad:
