knotes - en to eu translation catalogue (31 entries)

en: Scheduled Alarm
eu: Programatutako alarma

en: &No alarm
eu: Alarmarik e&z

en: Alarm &at:
eu: Alarma n&oiz:

en: &Mail action:
eu: &Posta-ekintza:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
eu: <a href="whatsthis">Hori nola dabil?</a>

en: <qt><p>You can customize command line. You can use:</p><ul><li>%t returns current note title</li><li>%f returns current note text</li></ul></qt>
eu: <qt><p>Komando-lerroa zure beharretara egokitu dezakezu. Erabil ditzakezu: </p><ul><li>%t uneko oharraren izenburua itzultzen du</li><li>%f uneko oharraren testua itzultzen du</li></ul></qt>

en: Incoming Notes
eu: Sarrerako oharrak

en: Accept incoming notes
eu: Onartu sarrerako oharrak

en: Outgoing Notes
eu: Irteerako oharrak

en: &Sender ID:
eu: &Bidaltzaile ID:

en: &Port:
eu: A&taka:

[ctx: @title:window]
en: Select Note Folder
eu: Hautatu oharraren karpeta

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
eu: Aukeratu oharra gordetzeko karpeta:

en: An error occurred during fetching. Do you want to select a new default collection?
eu: Errore bat gertatu da ekartzean. Lehenetsitako bilduma berri bat aukeratu nahi duzu?

[ctx: @action:button]
en: Select New Default
eu: Hautatu lehenetsi berria

[ctx: @action:button]
en: Ignore
eu: Ezikusi

en: Collection is hidden. New note will be stored but not displayed. Do you want to show collection?
eu: Bilduma ezkutuan dago. Ohar berria gordeko da baina ez da bistaratuko Bilduma erakutsi nahi duzu?

[ctx: @action::button]
en: Show Collection
eu: Erakutsi bilduma

[ctx: @action::button]
en: Do Not Show
eu: Ez erakutsi

en: Note was not created.
eu: Oharra ez da sortu.

en: Create new note
eu: Sortu ohar berria

en: Select recipient:
eu: Hautatu hartzailea:

en: Hostname or IP address:
eu: Ostalari-izena edo IP helbidea:

en: Communication error: %1
eu: Komunikazio errorea: %1

en: Please configure send mail action.
eu: Mesedez, konfiguratu posta bidaltzeko ekintza.

en: Note: "%1"
eu: Oharra: «%1»

en: Unable to start the mail process.
eu: Ezin da posta prozesua abiarazi.

en: Send "%1"
eu: Bidali «%1»

en: The host cannot be empty.
eu: Ostalaria ezin da hutsik egon.

[ctx: Default name for resource holding notes]
en: Local Notes
eu: Tokiko oharrak

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (Network)
en: The port will listen on and send notes to.
eu: Eskariak entzun eta oharrak bidaltzeko ataka.
