knotes - en to fy translation catalogue (57 entries)

en: New Note
fy: Nije notysje

en: New Note From Clipboard
fy: Nije notysje fan klamboerd

en: Show All Notes
fy: Alle notysjes toane

en: Hide All Notes
fy: Alle notysjes ferside bringe

en: No Notes
fy: Gjin notysjes

en: Settings
fy: Ynstellings

en: KDE Notes
fy: KDE-Notysjes

en: Maintainer
fy: Underhâlder

en: Original KNotes Author
fy: Orizjinele KNotes-auteur

en: Ported KNotes to KDE 2
fy: KNotes oerdroegen nei KDE 2

en: Network Interface
fy: Netwurkinterface

en: Started KDE Resource Framework Integration
fy: Begûn oan yntegraasje yn it ramtwurk fan de KDE Gegevensboarnen

en: &Text color:
fy: &Tekstkleur:

en: &Background color:
fy: &Eftergrûnkleur:

en: &Show note in taskbar
fy: &Notysjes apart toane yn in paniel

en: Default &width:
fy: Standert&breedte:

en: Default &height:
fy: Standert&hichte:

en: &Tab size:
fy: &Tabgrutte:

en: Auto &indent
fy: Autom. &ynspringen

en: &Rich text
fy: &Rich Text

en: Text font:
fy: Lettertype:

en: Title font:
fy: Titellettertype:

en: Editor Settings
fy: Editor-ynstellings

en: Display Settings
fy: Werjefte-ynstellings

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
fy: Notysjes

en: Note Actions
fy: Notysjehannelings

en: Bold
fy: Fet

en: Underline
fy: &Understreke

en: Strike Out
fy: &Trochstreekje

en: Align Left
fy: Lofts rjochtsje

en: Align Center
fy: Sintrearje

en: Align Right
fy: Rjochts rjochtsje

en: Align Block
fy: As &blok útlynje

en: Superscript
fy: Superskript

en: Subscript
fy: Subskript

en: Text Color...
fy: Tekstkleur...

en: Text Font
fy: Lettertype

en: Text Size
fy: Tekstgrutte

en: Insert Date
fy: Datum ynfoegje

en: Mail...
fy: Ferstjoere...

en: Send...
fy: Ferstjoere...

en: Set Alarm...
fy: Tebektinken ynstelle...

en: Lock
fy: Bekoattelje

en: Unlock
fy: Untskoattelje

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
fy: <qt>Wolle jo echt de notysje <b>%1</b> weismite?</qt>

en: Confirm Delete
fy: Wiskjen befêstigje

en: Please enter the new name:
fy: Fier a.j.w. de nije namme yn:

en: Save note as plain text
fy: Notysje opslaan as platte tekst

en: &All Desktops
fy: &Alle buroblêden

en: New
fy: Nij

en: Rename...
fy: Omneame...

en: Hide
fy: Ferstopje

en: Preferences...
fy: Ynstellings...

en: Keep Above Others
fy: Op foargrûn hâlde

en: Keep Below Others
fy: Op eftergrûn hâlde

en: To Desktop
fy: Nei buroblêd

en: Walk Through Notes
fy: Troch notysjes blêdzje
