knotes - en to he translation catalogue (72 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
he: מנע יצירת פתק חדש במקרה שהתוכנית פתוחה יותר מפעם אחת.

en: New Note
he: פתק חדש

en: New Note From Clipboard
he: פתק חדש מלוח העריכה

en: Show All Notes
he: הצג את כל הפתקים

en: Hide All Notes
he: הסתר את כל הפתקים

en: No Notes
he: אין פתקים

en: Settings
he: הגדרות

en: KDE Notes
he: פתקים ל-KDE

en: Maintainer
he: מתחזק

en: Previous Maintainer
he: מתחזק קודם

en: Original KNotes Author
he: הכותב המקורי של KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
he: הסב את KNotes ל-KDE 2

en: Network Interface
he: ממשק רשת

en: Started KDE Resource Framework Integration
he: התחיל את האינטגרציה עם ממשק המשאבים של KDE

en: Idea and initial code for the new look & feel
he: רעיון ראשוני, וקוד עבור המראה ומרגש חדשים

en: &Text color:
he: צבע &טקסט:

en: &Background color:
he: צבע &רקע:

en: &Show note in taskbar
he: &הצג פתק במגש המערכת

en: &Remember desktop
he: &זכור שולחן עבודה

en: Default &width:
he: רו&חב ברירת מחדל:

en: Default &height:
he: &גובה ברירת מחדל:

en: &Tab size:
he: &גודל טאב:

en: Auto &indent
he: הז&חה אוטומטית

en: &Rich text
he: &טקסט עשיר

en: Text font:
he: גופן טקסט:

en: Title font:
he: גופן כותרת:

en: Editor Settings
he: הגדרות העורך

en: Display Settings
he: הגדרות תצוגה

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
he: &עזרה

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
he: פתקים

en: Note Actions
he: פעולות בפתקים

en: Bold
he: מודגש

en: Italic
he: נטוי

en: Underline
he: קו תחתון

en: Strike Out
he: קו חוצה

en: Align Left
he: ישר שמאלה

en: Align Center
he: מרכז

en: Align Right
he: ישר ימינה

en: Align Block
he: ישר לשני הצדדים

en: List
he: רשימה

en: Superscript
he: כתב עילי

en: Subscript
he: כתב תחתי

en: Increase Indent
he: הגדל הזחה

en: Decrease Indent
he: הקטן הזחה

en: Text Color...
he: צבע טקסט...

en: Text Font
he: גופן טקסט

en: Text Size
he: גודל טקסט

en: Insert Date
he: הוסף תאריך

en: Mail...
he: שליחה בדוא"ל...

en: Send...
he: שלח...

en: Set Alarm...
he: קבע תזכורת...

en: Save As...
he: שמור בשם...

en: Lock
he: נְעָל

en: Unlock
he: שחרר נעילה

en: Save As
he: שמור בשם

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
he: <qt> קובץ בשם <b>%1</b> כבר קיים. <br /> האם אתה בטוח שברצונך להחליף אותו? </qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
he: <qt>האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הפתק <b>%1</b> </qt>

en: Confirm Delete
he: אשר מחיקה

en: &Delete
he: &מחק

en: Please enter the new name:
he: הזן את השם החדש:

en: Save note as plain text
he: שמור את הפתק בתור קובץ טקסט

en: &All Desktops
he: &כולם

en: New
he: חדש

en: Rename...
he: שנה שם...

en: Hide
he: הסתר

en: Delete
he: מחק

en: Preferences...
he: העדפות...

en: Keep Above Others
he: השאר מעל אחרים

en: Keep Below Others
he: השאר מתחת לאחרים

en: To Desktop
he: לשולחן עבודה

en: Walk Through Notes
he: עבור על כל הפתקים

en: Print Note | Print %1 notes
he[0]: הדפס פתק
he[1]: הדפס %1 פתקים
