KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (109 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
hu: Nem egyedi példányban nincs engedélyezve új jegyzet készítése.

en: KNotes: Sticky notes by KDE
hu: KNotes: ragadós jegyzetek a KDE-től

en: New Note
hu: Új jegyzet

en: New Note From Clipboard
hu: Új jegyzet a vágólapról

en: New Note From Text File...
hu: Új jegyzet szövegfájlból…

en: Show All Notes
hu: Minden jegyzet megjelenítése

en: Hide All Notes
hu: Minden jegyzet elrejtése

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
hu: A kijelölt jegyzetek nyomtatása…

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
hu: A kijelölt jegyzetek törlése…

en: Select Text File
hu: Szövegfájl kijelölése

en: Text File
hu: Szövegfájl

en: Error during open text file: %1
hu: Hiba történt a szövegfájl megnyitásakor: %1

en: Open Text File
hu: Szövegfájl megnyitása

en: Note from file '%1'
hu: Jegyzet a(z) „%1” fájlból

en: No Notes
hu: Nincsenek jegyzetek

en: Settings
hu: Beállítások

en: KDE Notes
hu: KDE jegyzetek

en: Maintainer
hu: Karbantartó

en: Previous Maintainer
hu: Előző karbantartó

en: Original KNotes Author
hu: A KNotes első változatának szerzője

en: Ported KNotes to KDE 2
hu: A KNotes átdolgozása a KDE 2 alá

en: Network Interface
hu: Hálózati felület

en: Started KDE Resource Framework Integration
hu: Elkezdte az integrációt a KDE erőforrás-keretrendszerével

en: Idea and initial code for the new look & feel
hu: Az új megjelenés kitalálója és lekódolója

en: Folders
hu: Mappák

en: Select which KNotes folders to show:
hu: Válassza ki, mely KNotes mappák jelenjenek meg:

en: Search...
hu: Keresés…

en: &Select All
hu: Min&den kijelölése

en: &Unselect All
hu: &Kijelölés megszüntetése

en: Rename notes...
hu: Jegyzetek átnevezése…

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
hu: Válassza ki, hogy mely mappába legyen mentve a jegyzet:

en: Accounts
hu: Fiókok

en: Rename Notes
hu: Jegyzetek átnevezése

en: Name:
hu: Név:

en: An error was occurred during renaming: %1
hu: Hiba történt az átnevezés során: %1

en: Rename note
hu: Jegyzet átnevezése

en: &Text color:
hu: Szö&vegszín:

en: &Background color:
hu: &Háttérszín:

en: &Show note in taskbar
hu: A jegy&zetlap jelenjen meg a feladatsoron

en: &Remember desktop
hu: Az asztal megje&gyzése

en: Default &width:
hu: Az alapértelmezett szé&lesség:

en: Default &height:
hu: Az alapértelmezett &magasság:

en: &Tab size:
hu: A &tabulátor szélessége:

en: Auto &indent
hu: &Automatikus behúzás

en: &Rich text
hu: RTF (Ri&ch Text) formátumban

en: Text font:
hu: A szöveg betűtípusa:

en: Title font:
hu: A cím betűtípusa:

en: Editor Settings
hu: A szerkesztő beállításai

en: Display Settings
hu: Képernyőbeállítások

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hu: &Súgó

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Note Actions
hu: Jegyzetműveletek

en: Show number of notes in tray icon
hu: Jegyzetek számának megjelenítése a tálcaikonon

en: Default Title:
hu: Alapértelmezett cím:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
hu: <a href="whatsthis">Hogyan működik ez?</a>

en: <qt><p>You can customize title note. You can use:</p><ul><li>%d current date (short format)</li><li>%l current date (long format)</li><li>%t current time</li></ul></qt>
hu: <qt><p>Testre szabhatja a cím jegyzetet. Használható:</p><ul><li>%d jelenlegi dátum (rövid forma)</li><li>%l jelenlegi dátum (hosszú forma)</li><li>%t jelenlegi idő</li></ul></qt>

en: Theme:
hu: Téma:

en: Download new printing themes
hu: Új nyomtatási témák letöltése

en: Bold
hu: Félkövér

en: Italic
hu: Dőlt

en: Underline
hu: Aláhúzott

en: Strike Out
hu: Áthúzott

en: Align Left
hu: Balra igazítás

en: Align Center
hu: Középre igazítás

en: Align Right
hu: Jobbra igazítás

en: Align Block
hu: Blokkos igazítás

en: List
hu: Lista

en: Superscript
hu: Felső index

en: Subscript
hu: Alsó index

en: Increase Indent
hu: Nagyobb behúzás

en: Decrease Indent
hu: Kisebb behúzás

en: Text Color...
hu: Szövegszín...

en: Text Background Color...
hu: Háttérszín...

en: Text Font
hu: A szöveg betűtípusa

en: Text Size
hu: Betűméret

en: Insert Date
hu: A dátum beszúrása

en: Insert Checkmark
hu: Megjelölő beszúrása

en: Mail...
hu: Elküldés levélben...

en: Send...
hu: Küldés...

en: Set Alarm...
hu: Emlékeztető beállítása...

en: Save As...
hu: Mentés mint...

en: Lock
hu: Zárolás

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Save As
hu: Mentés mint

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
hu: <qt>Már létezik <b>%1</b> nevű fájl.<br />Biztosan felül szeretné írni?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
hu: <qt>Biztosan törölni szeretné ezt a jegyzetet: <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
hu: A törlés megerősítése

en: &Delete
hu: &Törlés

en: Please enter the new name:
hu: Adja meg az új nevet:

en: Save note as plain text
hu: Jegyzet mentése egyszerű szövegként

en: &All Desktops
hu: Az összes &asztalra

en: New
hu: Új

en: Rename...
hu: Átnevezés...

en: Hide
hu: Elrejtés

en: Delete
hu: Törlés

en: Preferences...
hu: Beállítások...

en: Keep Above Others
hu: A többi fölé

en: Keep Below Others
hu: A többi alá

en: To Desktop
hu: Erre az asztalra

en: Walk Through Notes
hu: Jegyzetek végigjárása

en: Alarm:
hu: Riasztás:

en: Note is locked
hu: A jegyzet zárolt

en: Print Note | Print %1 notes
hu[0]: Jegyzet nyomtatása
hu[1]: %1 jegyzet nyomtatása

en: Printing theme was not found.
hu: A nyomtatási téma nem található.

en: Printing error
hu: Nyomtatási hiba

en: Printing theme:
hu: Nyomtatási téma:

en: Preview
hu: Előnézet

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Themes:
hu: Témák:
