knotes - en to ka translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title:window]
en: Alarm
ka: KAlarm

en: The following notes triggered alarms:
ka: მაღვიძარა შემდეგმა სანიშნეებმა გამოიწვიეს:

en: Remove Alarm
ka: მაღვიძარას წაშლა

en: Show Note...
ka: სანიშნის ჩვენება...

en: Modify Alarm...
ka: სანიშნის ჩასწორება...

en: Are you sure to remove alarm?
ka: დარწმუნებული ბრძანდებით, რომ გნებავთ, წაშალოთ ეს მაღვიძარა?

[ctx: @title:window]
en: Remove Alarm
ka: მაღვიძარას წაშლა

en: Error during fetch alarm info.
ka: მაღვიძარის ინფორმაციის გამოთხოვის შეცდომა.

en: Alarm
ka: KAlarm

[ctx: @title:window]
en: Configure Notes Agent
ka: სანიშნის აგენტის მორგება

en: Notify
ka: შემატყობინე

en: Network
ka: ქსელი

en: Notes Agent
ka: სანიშნის აგენტი

en: Notes Agent.
ka: სანიშნის აგენტი.

en: Copyright (C) 2013-%1 Laurent Montel
ka: (C) 2013-%1 Laurent Montel, ყველა უფლება დაცულია

en: Maintainer
ka: წამყვანი პროგრამისტი

en: Note Received
ka: სანიშნე მიღებულია
