knotes - en to ka translation catalogue (31 entries)

en: Scheduled Alarm
ka: დაგეგმილი მაღვიძარა

en: &No alarm
ka: &მაღვიძარას გარეშე

en: Alarm &at:
ka: მაღვიძარის &დრო:

en: &Mail action:
ka: &ელფოსტის ქმედება:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
ka: <a href="whatsthis">როგორ მუშაობს?</a>

en: <qt><p>You can customize command line. You can use:</p><ul><li>%t returns current note title</li><li>%f returns current note text</li></ul></qt>
ka: <qt><p>შეგიძლიათ ბრძანების სტრიქონი მოირგოთ. შეგიძლიათ გამოიყენოთ:</p><ul><li>%t აბრუნებს მიმდინარე შენიშვნის სათაურს</li><li>%f აბრუნებს მიმდინარე შენიშვნის ტექსტს</li></ul></qt>

en: Incoming Notes
ka: შემომავალი სანიშნეები

en: Accept incoming notes
ka: შემომავალი სანიშნეების დადასტურება

en: Outgoing Notes
ka: გამავალი სანიშნეები

en: &Sender ID:
ka: &გამგზავნის ID:

en: &Port:
ka: &პორტი:

[ctx: @title:window]
en: Select Note Folder
ka: აირჩიეთ სანიშნის საქაღალდე

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
ka: საქაღალდის სახელი, სადაც სანიშნს შეინახავთ:

en: An error occurred during fetching. Do you want to select a new default collection?
ka: შეცდომა გამოთხოვისას. გნებავთ ახალ ნაგულისხმები კოლექციის არჩევა?

[ctx: @action:button]
en: Select New Default
ka: ახალი ნაგულისხმების არჩევა

[ctx: @action:button]
en: Ignore
ka: იგნორი

en: Collection is hidden. New note will be stored but not displayed. Do you want to show collection?
ka: კოლექცია დამალულია. ახალი სანიშნე შეინახება, მაგრამ არ გამოჩნდება. გნებავთ კოლექციის ჩვენება?

[ctx: @action::button]
en: Show Collection
ka: კოლექციის ჩვენება

[ctx: @action::button]
en: Do Not Show
ka: აღარ მაჩვენო

en: Note was not created.
ka: სანიშნე არ შექმნლა.

en: Create new note
ka: ახალი სანიშნის შექმნა

en: Select recipient:
ka: აირჩიეთ მიმღები:

en: Hostname or IP address:
ka: ჰოსტის სახელი ან IP მისამართი:

en: Communication error: %1
ka: კომუნიკაციის შეცდომა: %1

en: Please configure send mail action.
ka: საჭიროა ელფოსტის გაგზავნის ქმედების მორგება.

en: Note: "%1"
ka: სანიშნე: "%1"

en: Unable to start the mail process.
ka: ელფოსტის პროცესის გაშვების შეცდომა.

en: Send "%1"
ka: "%1"-ის გაგზავნა

en: The host cannot be empty.
ka: მასპინძელი არ შეიძლება ცარიელი იყოს.

[ctx: Default name for resource holding notes]
en: Local Notes
ka: ლოკალური სანიშნეები

note: i18n: ectx: label, entry (Port), group (Network)
en: The port will listen on and send notes to.
ka: პორტი, რომელზეც მოუსმენს და რომელზეც უნდა გააგზავნოთ სანიშნეები.
