knotes - en to kk translation catalogue (83 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
kk: Жаңа жазбаның қайталанатын данасын болдырмау

en: New Note
kk: Жаңа жазба

en: New Note From Clipboard
kk: Алмасу буферінен жаңа жазба

en: Show All Notes
kk: Барлық жазбаларын көрсету

en: Hide All Notes
kk: Барлық жазбаларын жасыру

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
kk: Тандағандарын басып шығару...

en: No Notes
kk: Жазбалар жоқ

en: Settings
kk: Параметрлері

en: KDE Notes
kk: KDE жазбалары

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Previous Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Original KNotes Author
kk: Бастапқы KNotes авторы

en: Ported KNotes to KDE 2
kk: KNotes-ті KDE 2-ге бейімдеген

en: Network Interface
kk: Желі интерфейсі

en: Started KDE Resource Framework Integration
kk: KDE ресурстар ортасына қосуды бастаған

en: Idea and initial code for the new look & feel
kk: Идеясы және жаңа көрінісінің бастапқы коды

en: &Text color:
kk: &Мәтіннің түсі:

en: &Background color:
kk: &Аясының түсі:

en: &Show note in taskbar
kk: &Тапсырмалар панелінде көрсетілсін

en: &Remember desktop
kk: Үстелді &жаттап алу

en: Default &width:
kk: Әдетті &ені:

en: Default &height:
kk: Әдетті &биіктігі:

en: &Tab size:
kk: Кестелеу өл&шемі:

en: Auto &indent
kk: Авто &шегіну

en: &Rich text
kk: &Пішімделген мәтін

en: Text font:
kk: Қаріпі:

en: Title font:
kk: Айдарының қаріпі:

en: Editor Settings
kk: Жазу параметрлері

en: Display Settings
kk: Көрініс параметрлері

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Анықтама

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
kk: Жазбалар

en: Note Actions
kk: Әрекеттері

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
kk: <a href="whatsthis">Бұл қалай істейді?</a>

en: Theme:
kk: Нақышы:

en: Download new printing themes
kk: Жаңа басып шығару нақышын жүктеп алу

en: Bold
kk: Қалың

en: Italic
kk: Көлбеу

en: Underline
kk: Асты сызылған

en: Strike Out
kk: Сызылып тастаған

en: Align Left
kk: Солға туралау

en: Align Center
kk: Ортаға туралау

en: Align Right
kk: Оңға туралау

en: Align Block
kk: Енін туралау

en: List
kk: Тізім

en: Superscript
kk: Жол үстілік

en: Subscript
kk: Жол астылық

en: Increase Indent
kk: Шегінуін үлкейту

en: Decrease Indent
kk: Шегінуін азайту

en: Text Color...
kk: Мәтіннің түсі...

en: Text Background Color...
kk: Мәтін аясының түсі...

en: Text Font
kk: Мәтіннің қаріпі

en: Text Size
kk: Мәтіннің өлшемі

en: Insert Date
kk: Күн/уақыт белгісін қою

en: Mail...
kk: Пошта...

en: Send...
kk: Жіберу...

en: Set Alarm...
kk: Ескертуді орнату...

en: Save As...
kk: Былай сақтау...

en: Lock
kk: Бұғаттау

en: Unlock
kk: Босату

en: Save As
kk: Былай сақтау

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> деп аталған файл бар екен.<br />Шынымен оның үстінен жазбақсыз ба?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt>Шынымен <b>%1</b> жазбасын өшірмексіз бе?</qt>

en: Confirm Delete
kk: Өшіруді құптау

en: &Delete
kk: Ө&шіру

en: Please enter the new name:
kk: Жаңа атауын келтіріңіз:

en: Save note as plain text
kk: Кәдімгі мәтінде сақтау

en: &All Desktops
kk: Б&арлық үстелдерге

en: New
kk: Жаңа

en: Rename...
kk: Атауын өзгерту...

en: Hide
kk: Жасыру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Preferences...
kk: Баптаулары...

en: Keep Above Others
kk: Бет алдында ұстау

en: Keep Below Others
kk: Ең артында ұстау

en: To Desktop
kk: Қай үстелге

en: Walk Through Notes
kk: Жазбаларды ақтару

en: Print Note | Print %1 notes
kk[0]: %1 жазбаны басып шығару

en: Printing theme was not found.
kk: Басып шығару нақышы табылған жоқ.

en: Printing error
kk: Басып шығару қатесі

en: Printing theme:
kk: Басып шығару нақышы:

en: Preview
kk: Карап-шығу

en: Print
kk: Басып шығару

en: Themes:
kk: Нақыштар:
