knotes - en to km translation catalogue (73 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
km: ទប់ស្កាត់​ការ​បង្កើត​ចំណាំ​ថ្មី​លើ​វត្ថុ​ដែល​មិនមែន​មាន​តែ​មួយ ។

en: New Note
km: ចំណាំ​ថ្មី

en: New Note From Clipboard
km: ចំណាំ​ថ្មី​ពី​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

en: Show All Notes
km: បង្ហាញ​ចំណាំ​ទាំង​អស់

en: Hide All Notes
km: លាក់​ចំណាំ​ទាំង​អស់

en: No Notes
km: គ្មាន​ចំណាំ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: KDE Notes
km: ចំណាំ​របស់ KDE

en: Maintainer
km: អ្នក​ថែទាំ

en: Previous Maintainer
km: អ្នក​ថែ​ទាំ​មុន

en: Original KNotes Author
km: អ្នក​និពន្ធ KNotes ដើម

en: Ported KNotes to KDE 2
km: បញ្ចូល KNotes ទៅ KDE 2

en: Network Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​បណ្ដាញ

en: Started KDE Resource Framework Integration
km: ចាប់ផ្ដើម​ការ​បញ្ចូល​គ្រោងការណ៍​ធនធាន KDE

en: Idea and initial code for the new look & feel
km: គំនិត និង​កូដ​ដំបូង​សម្រាប់​រូបរាង និង​មុខងារថ្មី

en: &Text color:
km: ពណ៌​អត្ថបទ ៖

en: &Background color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ ៖

en: &Show note in taskbar
km: បង្ហាញ​ចំណាំក្នុង​របារ​ភារកិច្ច

en: &Remember desktop
km: ចងចាំ​ផ្ទៃតុ

en: Default &width:
km: ទទឹង​លំនាំដើម ៖

en: Default &height:
km: កម្ពស់​លំនាំដើម ៖

en: &Tab size:
km: ទំហំ​ថេប ៖

en: Auto &indent
km: ចូល​បន្ទាត់​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

en: &Rich text
km: អត្ថបទ​សំបូរ​បែប

en: Text font:
km: ពុម្ពអក្សរ​អត្ថបទ ៖

en: Title font:
km: ពុម្ពអក្សរ​ចំណង​ជើង ៖

en: Editor Settings
km: ការ​កំណត់​កម្មវិធី​និពន្ធ

en: Display Settings
km: ការកំណត់​ការ​បង្ហាញ

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
km: ជំនួយ

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
km: ចំណាំ

en: Note Actions
km: សកម្មភាព​ចំណាំ

en: Bold
km: ដិត

en: Italic
km: ទ្រេត

en: Underline
km: គូស​បន្ទាត់​ពី​ក្រោម

en: Strike Out
km: បន្ទាត់​ឆូត

en: Align Left
km: ​តម្រឹម​ឆ្វេង

en: Align Center
km: ​តម្រឹម​កណ្ដាល

en: Align Right
km: ​តម្រឹម​ស្តាំ

en: Align Block
km: តម្រឹម​ប្លុក

en: List
km: បញ្ជី

en: Superscript
km: អក្សរ​តូច​លើ

en: Subscript
km: អក្សរ​តូច​ក្រោម

en: Increase Indent
km: បង្កើន​ការ​ចូល​បន្ទាត់

en: Decrease Indent
km: បន្ថយ​ការ​ចូល​បន្ទាត់

en: Text Color...
km: ​ពណ៌​អត្ថបទ...

en: Text Background Color...
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាងក្រោយ​របស់​អត្ថបទ...

en: Text Font
km: ពុម្ព​អក្សរ​អត្ថបទ

en: Text Size
km: ទំហំអក្សរ

en: Insert Date
km: បញ្ចូល​កាលបរិច្ឆេទ

en: Mail...
km: សំបុត្រ...

en: Send...
km: ផ្ញើ...

en: Set Alarm...
km: កំណត់សម្លេង​រោទ៍...

en: Save As...
km: ​រក្សាទុកជា...

en: Lock
km: ចាក់​សោ

en: Unlock
km: ដោះសោ

en: Save As
km: រក្សាទុក​ជា

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
km: <qt>មាន​ឯកសារ​មានឈ្មោះ <b>%1</b> រួចហើយ ។<br />តើ​អ្នក​ពិតជា​ចង់​សរសេរ​ជាន់លើ​វា​ឬ ?</qt>

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
km: <qt>តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ចំណាំ <b>%1</b>​ឬទេ ?</qt>

en: Confirm Delete
km: អះអាង​ការលុប

en: &Delete
km: លុប

en: Please enter the new name:
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ថ្មី ៖

en: Save note as plain text
km: រក្សា​ទុក​ចំណាំ​ជា​អត្ថបទ​ធម្មតា

en: &All Desktops
km: ផ្ទៃ​តុ​ទាំងអស់

en: New
km: ថ្មី

en: Rename...
km: ​ប្តូរឈ្មោះ...

en: Hide
km: លាក់

en: Delete
km: លុប

en: Preferences...
km: ចំណង់​ចំណូល​ចិត្ត...

en: Keep Above Others
km: ដាក់​លើ​គេ

en: Keep Below Others
km: ដាក់ក្រោម​គេ

en: To Desktop
km: ទៅ​ផ្ទៃតុ

en: Walk Through Notes
km: ដើរ​កាត់​ចំណាំ

en: Print Note | Print %1 notes
km[0]: បោះពុម្ព​ចំណាំ %1
