knotes - en to lt translation catalogue (139 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
lt: Neleisti kurti naujo lapelio ne unikaliu atveju.

en: KNotes: Sticky notes by KDE
lt: KNotes: KDE lipnūs lapeliai

en: New Note
lt: Naujas lapelis

en: New Note From Clipboard
lt: Naujas lapelis su iškarpinės turiniu

en: New Note From Text File...
lt: Naujas lapelis su failo turiniu...

en: Show All Notes
lt: Rodyti visus lapelius

en: Hide All Notes
lt: Slėpti visus lapelius

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
lt: Spausdinti pasirinktus lapelius

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
lt: Šalinti pasirinktus lapelius...

en: Select Text File
lt: Pasirinkite tekstinį dokumentą

en: Error during open text file: %1
lt: Klaida atveriant tekstinį dokumentą: %1

en: Open Text File
lt: Atverti tekstinį dokumentą

en: Note from file '%1'
lt: Lapelis pagal dokumentą „%1“

en: No Notes
lt: Nėra lapelių

en: Settings
lt: Nuostatos

en: Maintainer
lt: Prižiūrėtojas

en: Previous Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

en: Original KNotes Author
lt: KNotes orginalo autorius

en: Ported KNotes to KDE 2
lt: Perkėlė KNotes į KDE 2

en: Network Interface
lt: Tinklo sąsaja

en: Started KDE Resource Framework Integration
lt: Startuota KDE resursų aplinkos integracija

en: Idea and initial code for the new look & feel
lt: Naujojo vaizdo ir jausenos idėja ir pirminis kodas

en: Folders
lt: Aplankai

en: Select which KNotes folders to show:
lt: Pasirinkite rodytinus Knotes aplankus:

en: Search...
lt: Ieškoti...

en: &Select All
lt: &Pažymėti viską

en: &Unselect All
lt: &Nuimti visus pažymėjimus

en: Rename notes...
lt: Pervadinti lapelius...

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
lt: Pasirinkite aplanką, kuriame norėtumėte išsaugoti lapelį:

en: Notes accounts
lt: Lapelių paskyros

en: Accounts
lt: Paskyros

en: Rename Notes
lt: Pervadinti lapelius

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: An error was occurred during renaming: %1
lt: Klaida pervadinant: %1

en: Rename note
lt: Pervadinti lapelį

en: &Text color:
lt: &Teksto spalva:

en: &Background color:
lt: &Fono spalva:

en: &Show note in taskbar
lt: &Rodyti lapelį užduočių juostoje

en: &Remember desktop
lt: Į&siminti darbalaukį

en: Default &width:
lt: &Numatytas plotis:

en: Default &height:
lt: Numatytas &aukštis:

en: &Tab size:
lt: &Tab dydis:

en: Auto &indent
lt: Autom. &įtrauka

en: &Rich text
lt: &Raiškusis tekstas

en: Text font:
lt: Teksto šriftas:

en: Title font:
lt: Pavadinimo šriftas:

en: Editor Settings
lt: Redaktoriaus nuostatos

en: Display Settings
lt: Vaizdo nuostatos

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
lt: &Pagalba

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
lt: Lapeliai

en: Note Actions
lt: Lapelio veiksmai

en: Show number of notes in tray icon
lt: Sistemos dėkle rodyti lapelių skaičių

en: Default Title:
lt: Numatytoji antraštė:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
lt: <a href="whatsthis">Kaip tai veikia?</a>

en: Theme:
lt: Apipavidalinimas:

en: Download new printing themes
lt: Parsisiųsti naujų spausdinimo apipavidalinimų

en: Bold
lt: Pusjuodis

en: Italic
lt: Kursyvas

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: Strike Out
lt: Perbrauktas

en: Align Left
lt: Lygiuoti kairėn

en: Align Center
lt: Centruoti

en: Align Right
lt: Lygiuoti dešinėn

en: Align Block
lt: Lygiuoti iš abiejų pusių

en: List
lt: Sąrašas

en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

en: Increase Indent
lt: Padidinti įtrauką

en: Decrease Indent
lt: Sumažinti įtrauką

en: Text Color...
lt: Teksto spalva...

en: Text Background Color...
lt: Teksto fono spalva...

en: Text Font
lt: Teksto šriftas

en: Text Size
lt: Teksto dydis

en: Insert Date
lt: Įterpti datą

en: Insert Checkmark
lt: Įterpti žymelę

[ctx: @action:inmenu create new popup note]
en: &New
lt: &Naujas

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit...
lt: Keisti...

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
lt: Pervadinti...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
lt: Šalinti

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Preview Selected Notes...
lt: Pasirinktų lapelių spaudinio peržiūra...

en: Note settings...
lt: Lapelio nuostatos...

en: Preferences KNotes...
lt: KNotes parinktys...

en: Mail...
lt: Siųsti paštu...

en: Send...
lt: Siųsti...

en: Set Alarm...
lt: Nustatyti perspėjimą...

en: Save As...
lt: Įrašyti kaip...

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Set Focus to Quick Search
lt: Nustatyti fokusavimą greitai paieškai

[ctx: @title:window]
en: Print Popup Notes
lt: Spausdinti pastabų lapelį

en: Note was not created.
lt: Lapelis nesukurtas.

en: Create new note
lt: Sukurti naują lapelį

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
lt: Šalinimą

[ctx: @title:window]
en: Rename Popup Note
lt: Pervadinti pastabų lapelį

[ctx: @label:textbox]
en: New Name:
lt: Naujas pavadinimas:

en: Show Note...
lt: Rodyti pastabą...

en: Save As
lt: Įrašyti kaip

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
lt: <qt>Failas, pavadinimu <b>%1</b> jau yra.<br />Ar tikrai norite jį perrašyti?</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: New Popup Note...
lt: Naujas lapelis...

[ctx: @title]
en: Popup Notes
lt: Lipnūs lapeliai

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
lt: Dabartinis prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Previous Maintainer
lt: Ankstesnis prižiūrėtojas

[ctx: @info:credit]
en: Developer
lt: Programuotojas

[ctx: @item]
en: Meeting
lt: Susitikimas

[ctx: @item]
en: Note: %1
lt: Pastaba: %1

[ctx: @item]
en: New Note
lt: Naujas lapelis

[ctx: @title:window]
en: Show Popup Note
lt: Rodyti lapelį

[ctx: @title:window]
en: Edit Popup Note
lt: Keisti užrašą

[ctx: @label popup note name]
en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Search notes...
lt: Lapelių paieška...

en: Search notes...<%1>
lt: Lapelių paieška...<%1>

en: (note locked, it will not removed)
lt: (lapelis užrakintas, jis nešalintinas)

en: Popup Notes
lt: Pastabos lapeliuose

en: Modify Note...
lt: Keisti užrašą...

en: Delete Note...
lt: Šalinti lapelį...

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite pašalinti lapelį <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
lt: Šalinimo patvirtinimas

en: &Delete
lt: Paša&linti

en: Please enter the new name:
lt: Įrašykite naują vardą:

en: Save note as plain text
lt: Išsaugoti lapelį kaip paprastą tekstą

en: &All Desktops
lt: Visuose d&arbalaukiuose

en: New
lt: Naujas

en: Rename...
lt: Pervadinti...

en: Hide
lt: Slėpti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Preferences...
lt: Pasirinkimai...

en: Keep Above Others
lt: Laikyti virš kitų

en: Keep Below Others
lt: Laikyti po kitais

en: To Desktop
lt: Į darbalaukį

en: Walk Through Notes
lt: Pereiti per lapelius

en: Alarm:
lt: Priminimas:

en: Note is locked
lt: Lapelis užrakintas

en: Print Note | Print %1 notes
lt[0]: Spausdinti lapelį
lt[1]: Spausdinti %1 lapelius
lt[2]: Spausdinti %1 lapelių
lt[3]: Spausdinti %1 lapelį

en: Printing theme was not found.
lt: Nerastas spausdinimo apipavidalinimas

en: Printing error
lt: Spausdinimo klaida

en: Printing theme:
lt: Spausdinimo apipavidalinimas:

en: Preview
lt: Peržiūra

en: Print
lt: Spausdinti

en: Themes:
lt: Apipavidalinimai:
