knotes - en to ne translation catalogue (80 entries)

en: New Note
ne: नयाँ द्रष्टब्य

en: New Note From Clipboard
ne: क्लिपबोर्डको नयाँ द्रष्टब्य

en: Show All Notes
ne: सबै द्रष्टब्य देखाउनुहोस्

en: Hide All Notes
ne: सबै द्रष्टब्य लुकाउनुहोस्

en: No Notes
ne: द्रष्टब्य छैन

en: Settings
ne: सेटिङ

note: i18n: ectx: Menu (knotes_context)
en: KNotes
ne: केडीई द्रष्टब्य

en: KDE Notes
ne: केडीई द्रष्टब्य

en: Laurent Montel
ne: लाउरेन्ट मोन्टेल

en: Maintainer
ne: मर्मतकर्ता

en: Michael Brade
ne: माइकल ब्रेड

en: Bernd Johannes Wuebben
ne: ब्रेन्ड जोन्स उबेन

en: Original KNotes Author
ne: मौलिक केडीई द्रष्टब्य लेखक

en: Wynn Wilkes
ne: विन विल्क्स

en: Ported KNotes to KDE 2
ne: केडीई २ मा परिमार्जित केडीई द्रष्टब्य

en: Daniel Martin
ne: डेनियल मार्टिन

en: Network Interface
ne: सञ्जाल इन्टरफेस

en: Bo Thorsen
ne: बो थ्रोसेन

en: Started KDE Resource Framework Integration
ne: केडीई स्रोत कार्यढाँचा एकीकरण सुरुआत

en: Bera Debajyoti
ne: बेरा डेबाजोटि

en: Matthias Ettrich
ne: म्याथियास इट्ट्रिक

en: David Faure
ne: डेभिड फाउर

en: Matthias Kiefer
ne: म्याथियास किफेर

en: Luboš Luňák
ne: लुबोस लुनाक

en: Dirk A. Mueller
ne: डिर्क A. मुलर

en: Carsten Pfeiffer
ne: कार्सटेन फिफर

en: Harri Porten
ne: ह्रारि पोर्टेन

en: Espen Sand
ne: स्पेन स्यान्ड

en: &Text color:
ne: पाठ रङ:

en: &Background color:
ne: पृष्ठभूमि रङ:

en: &Show note in taskbar
ne: कार्यपट्टीमा द्रष्टब्य देखाउनुहोस्

en: Default &width:
ne: पूर्वनिर्धारित चौडाइ:

en: Default &height:
ne: पूर्वनिर्धारित उचाइ:

en: &Tab size:
ne: ट्याब साइज:

en: Auto &indent
ne: स्वचालित इन्डेन्ट:

en: &Rich text
ne: रिच पाठ

en: Text font:
ne: पाठ फन्ट:

en: Title font:
ne: शीर्षक फन्ट:

en: Editor Settings
ne: सम्पादक सेटिङ

en: Display Settings
ne: सेटिङ प्रदर्शन गर्नुहोस्

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ne: मद्दत

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
ne: द्रष्टब्य

en: Note Actions
ne: कार्य द्रष्टब्य गर्नुहोस्

en: Bold
ne: बाक्लो

en: Italic
ne: छड्के

en: Underline
ne: अधोरेखा

en: Strike Out
ne: स्ट्राइक आउट

en: Align Left
ne: बायाँ पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align Center
ne: बीचमा पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align Right
ne: दायाँ पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: Align Block
ne: खण्ड पङ्क्तिबद्ध गर्नुहोस्

en: List
ne: सूची

en: Superscript
ne: सुपरस्क्रिप्ट

en: Subscript
ne: सब-स्क्रिप्ट

en: Text Color...
ne: पाठ रङ...

en: Text Font
ne: पाठ फन्ट

en: Text Size
ne: पाठ साइज

en: Insert Date
ne: मिति घुसाउनुहोस्

en: Mail...
ne: मेल...

en: Send...
ne: पठाउनुहोस्...

en: Set Alarm...
ne: संसूचक सेट गर्नुहोस्...

en: Save As...
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्...

en: Lock
ne: ताल्चा लगाउनुहोस्

en: Unlock
ne: ताल्चा खोल्नुहोस्

en: Save As
ne: यस रूपमा बचत गर्नुहोस्

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
ne: <qt>तपाईँ वास्तवमै द्रष्टब्य <b>%1</b> मेट्न चाहनुहुन्छ ?</qt>

en: Confirm Delete
ne: मेट्न यकीन गर्नुहोस्

en: &Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Please enter the new name:
ne: कृपया नयाँ नाम प्रविष्ट गर्नुहोस्:

en: Save note as plain text
ne: सादा पाठका रूपमा द्रष्टब्य बचत गर्नुहोस्

en: &All Desktops
ne: सबै डेस्कटप

en: New
ne: नयाँ

en: Rename...
ne: पुन: नामकरण गर्नुहोस्...

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: Delete
ne: मेट्नुहोस्

en: Preferences...
ne: प्राथमिकता...

en: Keep Above Others
ne: अन्यलाई माथि राख्नुहोस्

en: Keep Below Others
ne: अन्यलाई तल राख्नुहोस्

en: To Desktop
ne: डेस्कटपमा

en: Walk Through Notes
ne: द्रष्टब्यबाट कुराकानी गर्नुहोस्
