knotes - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: The following notes triggered alarms:
nn: Dette notata utløyste alarmar:

en: Remove Alarm
nn: Fjern alarm

en: Show Note...
nn: Vis notat …

en: Modify Alarm...
nn: Endra alarm …

en: Are you sure to remove alarm?
nn: Er du sikker på at du vil fjerna alarmen?

[ctx: @title:window]
en: Remove Alarm
nn: Fjern alarm

en: Error during fetch alarm info.
nn: Feil ved henting av alarminformasjon.

[ctx: @title:window]
en: Configure Notes Agent
nn: Set opp notatagent

en: Notify
nn: Varsla

en: Network
nn: Nettverk

en: Notes Agent
nn: Notatagent

en: Notes Agent.
nn: Notatagent.

en: Maintainer
nn: Vedlikehaldar

en: Note Received
nn: Notat motteke
