knotes - en to se translation catalogue (29 entries)

en: Settings
se: Heivehusat

en: Maintainer
se: Mátasdoalli

en: Folders
se: Máhpat

en: Name:
se: Namma:

en: &Text color:
se: &Teakstaivdni:

en: &Background color:
se:  &Duogášivdni:

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
se: Muittuhusat

en: Bold
se: Buoidi

en: Underline
se: Linnjá vuolábeallái

en: Strike Out
se: Sárggo čađa

en: Align Left
se: Ásat gurutbeallái

en: Align Center
se: Ásat gasku

en: Align Right
se: Ásat olgešbeallái

en: List
se: Listu

en: Superscript
se: Loktejuvvon

en: Subscript
se: Vuoliduvvon

en: Text Color...
se: Teakstaivdni …

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
se: Bija ođđa nama …

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
se: Sihko

[ctx: @info:credit]
en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Confirm Delete
se: Nanne sihkoma

en: &All Desktops
se: &Buot čállinbevddiide

en: New
se: Ođđa

en: Rename...
se: Bija ođđa nama …

en: Hide
se: Čiega

en: Keep Above Others
se: Doalat earáid bajábeallái

en: Keep Below Others
se: Doalat earáid vuolábeallái

en: Preview
se: Ovdačájeheapmi

en: Print
se: Čálit
