knotes - en to sk translation catalogue (155 entries)

en: Suppress creation of a new note on a non-unique instance.
sk: Potlačiť vytvorenie novej poznámky na nejedinečnej inštancii.

en: KNotes: Sticky notes by KDE
sk: KNotes: Poznámkové papieriky pre KDE

en: New Note
sk: Nová poznámka

en: New Note From Clipboard
sk: Nová poznámka zo schránky

en: New Note From Text File...
sk: Nová poznámka z textového súboru...

en: Show All Notes
sk: Zobraziť všetky poznámky

en: Hide All Notes
sk: Skryť všetky poznámky

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Selected Notes...
sk: Tlačiť vybrané poznámky...

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete Selected Notes...
sk: Vymazať vybrané poznámky...

en: Select Text File
sk: Vybrať textový súbor

en: Text File
sk: Textový súbor

en: Error during open text file: %1
sk: Chyba počas otvárania textového súboru: %1

en: Open Text File
sk: Otvoriť textový súbor

en: Note from file '%1'
sk: Poznámka zo súboru '%1'

en: No Notes
sk: Žiadne poznámky

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Maintainer
sk: Správca

en: Previous Maintainer
sk: Predchádzajúci správca

en: Original KNotes Author
sk: Pôvodný autor Poznámok

en: Ported KNotes to KDE 2
sk: Port Poznámok do KDE 2

en: Network Interface
sk: Sieťové rozhranie

en: Started KDE Resource Framework Integration
sk: Začiatok integrácie s KDE Resource Framework

en: Idea and initial code for the new look & feel
sk: Nápad a počiatočný kód pre nový vzhľad a pocit

en: Folders
sk: Priečinky

en: Select which KNotes folders to show:
sk: Vyberte, ktoré priečinky KNotes zobraziť:

en: Search...
sk: Hľadať...

en: &Select All
sk: Vybrať &všetko

en: &Unselect All
sk: Odznačiť všetko

en: Rename notes...
sk: Premenovať poznámky...

[ctx: @info]
en: Select the folder where the note will be saved:
sk: Vyberte priečinok, kam sa má uložiť poznámka:

en: Notes accounts
sk: Akcie poznámok

en: Accounts
sk: Účty

en: Rename Notes
sk: Premenovať poznámky

en: Name:
sk: Názov:

en: An error was occurred during renaming: %1
sk: Nastala chyba počas premenovania: %1

en: Rename note
sk: Premenovať poznámku

en: &Text color:
sk: Farba &textu:

en: &Background color:
sk: Farba &pozadia:

en: &Show note in taskbar
sk: Zobraziť poznámku v &zozname procesov

en: &Remember desktop
sk: Zapamätať si pracovnú plochu

en: Default &width:
sk: Štandardná ší&rka:

en: Default &height:
sk: Štandardná &výška:

en: &Tab size:
sk: Veľkosť &tabulátoru:

en: Auto &indent
sk: Automatické &odsadzovanie

en: Text font:
sk: Písmo textu:

en: Title font:
sk: Písmo titulku:

en: Editor Settings
sk: Nastavenia editora

en: Display Settings
sk: Nastavenia zobrazovača

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sk: &Pomocník

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
sk: Poznámky

en: Note Actions
sk: Poznamenať akcie

[ctx: @title:window]
en: Search Notes
sk: Prehľadať poznámky

[ctx: @label:textbox]
en: Search notes:
sk: Prehľadať poznámky:

[ctx: @action:button Search notes]
en: Search...
sk: Hľadať...

[ctx: @label]
en: No Results found in search.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Show number of notes in tray icon
sk: Zobraziť počet poznámok v tray ikone

en: Default Title:
sk: Predvolený titul:

en: <a href="whatsthis">How does this work?</a>
sk: <a href="whatsthis">Ako toto funguje?</a>

en: <qt><p>You can customize title note. You can use:</p><ul><li>%d current date (short format)</li><li>%l current date (long format)</li><li>%t current time</li></ul></qt>
sk: <qt><p>Titulnú poznámku môžete upraviť. Môžete použiť:</p><ul><li>%d aktuálny dátum (krátky formát)</li><li>%l aktuálny dátum (dlhý formát)</li><li>%t aktuálny čas</li></ul></qt>

en: Theme:
sk: Téma:

en: Download new printing themes
sk: Stiahnuť nové tlačové témy

en: Bold
sk: Tučné

en: Italic
sk: Kurzíva

en: Underline
sk: Podčiarknuté

en: Strike Out
sk: Prečiarknuté

en: Align Left
sk: Zarovnať vľavo

en: Align Center
sk: Zarovnať na stred

en: Align Right
sk: Zarovnať vpravo

en: Align Block
sk: Zarovnať do bloku

en: List
sk: Zoznam

en: Superscript
sk: Horný index

en: Subscript
sk: Dolný index

en: Increase Indent
sk: Zväčšiť odsadenie

en: Decrease Indent
sk: Zmenšiť odsadenie

en: Text Color...
sk: Farba textu...

en: Text Background Color...
sk: Farba pozadia textu...

en: Text Font
sk: Písmo textu

en: Text Size
sk: Veľkosť textu

en: Insert Date
sk: Vložiť dátum

en: Insert Checkmark
sk: Vložiť kontrolnú značku

en: Notes Summary Configuration Dialog
sk: Dialóg nastavenia súhrnu poznámok

[ctx: @action:inmenu create new popup note]
en: &New
sk: &Nové

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create a new popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can add a new popup note.
sk: Zobrazí sa vám dialóg, kde môžete pridať novú vyskakovaciu poznámku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit...
sk: Upraviť...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Edit popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can modify an existing popup note.
sk: Zobrazí sa vám dialóg, kde môžete upraviť existujúcu vyskakujúcu poznámku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Rename...
sk: Premenovať...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Rename popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can rename an existing popup note.
sk: Zobrazí sa vám dialóg, kde môžete premenovať existujúcu vyskakujúcu poznámku.

[ctx: @action:inmenu]
en: Delete
sk: Vymazať

[ctx: @info:whatsthis]
en: You will be prompted if you really want to permanently remove the selected popup note.
sk: Budete vyzvaní, či naozaj chcete natrvalo odstrániť vybranú vyskakovaciu poznámku.

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Print popup note" ) );
en: You will be prompted to print the selected popup note.
sk: Budete vyzvaní k tlači vybranej vyskakovacej poznámky.

[ctx: @action:inmenu]
en: Print Preview Selected Notes...
sk: Tlačiť náhľad vybraných poznámok...

en: Note settings...
sk: Nastavenia poznámky...

en: Preferences KNotes...
sk: Predvoľby KNotes...

en: Mail...
sk: Poslať...

en: Send...
sk: Poslať...

en: Set Alarm...
sk: Nastaviť poplach...

en: Save As...
sk: Uložiť ako...

en: Lock
sk: Zamknúť

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Set Focus to Quick Search
sk: Nastaviť zameranie na rýchle hľadanie

[ctx: @info]
en: To print notes, first select the notes to print from the list.
sk: Ak chcete tlačiť poznámky, najskôr vyberte zo zoznamu poznámky pre tlač.

[ctx: @title:window]
en: Print Popup Notes
sk: Tlačiť vyskakovacie poznámky

en: Note was not created.
sk: Poznámka nebola vytvorená.

en: Create new note
sk: Vytvoriť novú poznámku

[ctx: @title:window]
en: Confirm Delete
sk: Potvrdiť vymazanie

[ctx: @title:window]
en: Rename Popup Note
sk: Premenovať vyskakovaciu poznámku

[ctx: @label:textbox]
en: New Name:
sk: Nový názov:

en: Show Note...
sk: Zobraziť poznámku...

en: Plain text (*.txt)
sk: Obyčajný textový súbor (*.txt)

en: Save As
sk: Uložiť ako

en: <qt>A file named <b>%1</b> already exists.<br />Are you sure you want to overwrite it?</qt>
sk: <qt>Súbor s menom <b>%1</b> už existuje.<br />Ste si istý, že ho chcete prepísať?</qt>

[ctx: @action:inmenu]
en: New Popup Note...
sk: Nová vyskakovacia poznámka...

[ctx: @info:whatsthis]
note: i18nc( "@info:status", "Create new popup note" ) );
en: You will be presented with a dialog where you can create a new popup note.
sk: Zobrazí sa vám dialóg, kde môžete vytvoriť novú vyskakovaciu poznámku.

[ctx: @title]
en: Popup Notes
sk: Vyskakujúce poznámky

[ctx: @info:credit]
en: Current Maintainer
sk: Súčasný správca

[ctx: @info:credit]
en: Previous Maintainer
sk: Predchádzajúci správca

[ctx: @info:credit]
en: Developer
sk: Vývojár

[ctx: @item]
en: Meeting
sk: Stretnutie

[ctx: @item]
en: Note: %1
sk: Poznámka: %1

[ctx: @item]
en: New Note
sk: Nová poznámka

[ctx: @title:window]
en: Show Popup Note
sk: Zobraziť vyskakovaciu poznámku

[ctx: @title:window]
en: Edit Popup Note
sk: Upraviť vyskakovaciu poznámku

[ctx: @label popup note name]
en: Name:
sk: Názov:

en: Search notes...
sk: Prehľadať poznámky...

en: Search notes...<%1>
sk: Prehľadať poznámky...<%1>

en: (note locked, it will not removed)
sk: (poznámka zamknutá, nebude odstránená)

en: Popup Notes
sk: Vyskakujúce poznámky

en: No notes found
sk: Nenašli sa žiadne poznámky

en: Modify Note...
sk: Upraviť poznámku...

en: Delete Note...
sk: Vymazať poznámku...

en: Read Popup Note: "%1"
sk: Čitať vyskakovaciu poznámku: "%1"

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
sk: <qt>Naozaj chcete odstrániť poznámku <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
sk: Potvrďte odstránenie

en: &Delete
sk: O&dstrániť

en: Please enter the new name:
sk: Prosím, vložte nové meno:

en: Save note as plain text
sk: Uložiť poznámku ako obyčajný text

en: &All Desktops
sk: &Všetky plochy

en: New
sk: Nová

en: Rename...
sk: Premenovať...

en: Hide
sk: Skryť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Preferences...
sk: Nastavenie...

en: Keep Above Others
sk: Udržiavať nad ostatnými

en: Keep Below Others
sk: Udržiavať pod ostatnými

en: To Desktop
sk: Na plochu

en: Walk Through Notes
sk: Prechádzať cez poznámky

en: Alarm:
sk: Poplach:

en: Note is locked
sk: Poznámka je zamknutá

en: Print Note | Print %1 notes
sk[0]: Vytlačiť poznámku
sk[1]: Vytlačiť %1 poznámky
sk[2]: Vytlačiť %1 poznámok

en: Printing theme was not found.
sk: Tlačová téma nebola nájdená,

en: Printing error
sk: Chyba pri tlačení

en: Printing theme:
sk: Tlačová téma:

en: Preview
sk: Náhľad

en: Print
sk: Tlačiť

en: Themes:
sk: Témy:
