knotes - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: The following notes triggered alarms:
sl: Naslednja sporočilca so sprožila alarm:

en: Remove Alarm
sl: Odstrani alarm

en: Show Note...
sl: Pokaži sporočilce ...

en: Modify Alarm...
sl: Spremeni alarm ...

en: Are you sure to remove alarm?
sl: Ali ste prepričani, da želite odstraniti alarm?

[ctx: @title:window]
en: Remove Alarm
sl: Odstrani alarm

en: Error during fetch alarm info.
sl: Napaka med pridobivanjem podrobnosti o alarmu.

[ctx: @title:window]
en: Configure Notes Agent
sl: Nastavi posrednik za sporočilca

en: Notify
sl: Obvesti

en: Network
sl: Omrežje

en: Notes Agent
sl: Posrednik za sporočilca

en: Notes Agent.
sl: Posrednik za sporočilca.

en: Maintainer
sl: Vzdrževalec

en: Note Received
sl: Prejeto sporočilce
