kdepim - en to sq translation catalogue (44 entries)

en: New Note
sq: Shënim i Ri

en: No Notes
sq: Pa Shënime

en: Settings
sq: Parametrat

en: KDE Notes
sq: Shënimet KDE

en: Maintainer
sq: Mirëmbajtësi

en: Previous Maintainer
sq: Mirëmbajtësi i Mëparshëm

en: Original KNotes Author
sq: Autori Origjinal i KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
sq: E solli KNotes në KDE 2

en: Network Interface
sq: Ndërfaqja e Rrjetit

en: &Text color:
sq: &Ngjyra e Tekstit:

en: &Background color:
sq: &Ngjyra e Sfondit:

en: Text font:
sq: Gërma e tekstit:

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
sq: &Ndihmë

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
sq: Shënime

en: Bold
sq: I Zi

en: Italic
sq: të Pjerrëta

en: Underline
sq: Nënvizuar

en: List
sq: Lista

en: Superscript
sq: Sipërshkrim

en: Subscript
sq: Poshtëshkrim

en: Increase Indent
sq: Rrit ngushtimin

en: Decrease Indent
sq: Zvogëlo ngushtimin

en: Text Color...
sq: Ngjyra e Tekstit...

en: Text Font
sq: Gërma e Tekstit

en: Text Size
sq: Përmasa e Tekstit

en: Insert Date
sq: Vendos Datën

en: Mail...
sq: Posta...

en: Send...
sq: Dërgo...

en: Set Alarm...
sq: Vendos Alarm...

en: Save As...
sq: Ruaje Si...

en: Lock
sq: Blloko

en: Unlock
sq: Zhblloko

en: Save As
sq: Ruaje Si

en: Confirm Delete
sq: Konfirmo Fshirjen

en: &Delete
sq: &Fshije

en: &All Desktops
sq: &Të Gjithë Desktopët

en: New
sq: I Ri

en: Rename...
sq: Riemërto...

en: Hide
sq: Fshihe

en: Delete
sq: Fshije

en: Preferences...
sq: Preferencat...

en: Keep Above Others
sq: Mbaje Mbi Të Tjerët

en: Keep Below Others
sq: Mbaje Nën Të Tjerët

en: To Desktop
sq: Në Desktop
