knotes - en to tg translation catalogue (51 entries)

en: New Note
tg: Нишонаи нав

en: New Note From Clipboard
tg: Эҷодкунии нишона аз дохили буфери арза

en: No Notes
tg: Нишона нест

en: Settings
tg: Танзимотҳо

note: i18n: ectx: Menu (knotes_context)
en: KNotes
tg: Нишонаҳои K

en: KDE Notes
tg: KDE Нишонаҳо

en: Maintainer
tg: Нигоҳ доштан

en: Original KNotes Author
tg: Муллифи якуми KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
tg: Гузаронидани KNotes ба KDE 2

en: Network Interface
tg: Интерфейси Шабакавӣ

en: Started KDE Resource Framework Integration
tg: Пайвастшави ба муҳити шабакаи KDE

en: &Text color:
tg: &Ранги матн:

en: &Background color:
tg: Ранги &паснамо:

en: &Show note in taskbar
tg: &Нишон додани навиштан дар пайраҳаи масъала

en: Default &width:
tg: Паҳми &бо пешпазируфт:

en: Default &height:
tg: Баландӣ &бо пешпазируфт:

en: &Tab size:
tg: &Ҳаҷми табулятсия:

en: Auto &indent
tg: Бартарфсозии &автоматӣ

en: &Rich text
tg: &Матн бо андоза

en: Text font:
tg: Ҳуруфи матн:

en: Title font:
tg: Ҳуруфи сарлавҳа:

en: Editor Settings
tg: Танзимоти муҳаррир

en: Display Settings
tg: Намуди нигоҳдорӣ

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
tg: Навиштаҷотҳо

en: Bold
tg: Ғафс

en: Underline
tg: Хат кашидашуда

en: Strike Out
tg: Хат задани

en: Align Left
tg: Саф кашондани ба чап

en: Align Center
tg: Ба марказ

en: Align Right
tg: Саф кашондани ба рост

en: Align Block
tg: Баробар кардан бо паҳми

en: List
tg: Рӯйхат

en: Superscript
tg: Болонавис

en: Subscript
tg: Зернавис

en: Text Color...
tg: Ранги Матн...

en: Text Font
tg: Ҳуруфи матн

en: Text Size
tg: Ҳаҷми ҳуруф

en: Insert Date
tg: Ҷойгиркунии Сана

en: Mail...
tg: Почта...

en: Send...
tg: Фиристодан...

en: <qt>Do you really want to delete note <b>%1</b>?</qt>
tg: <qt>Шумо ҳақиқатан мехоҳед нишонаро бартараф созед <b>%1</b>?</qt>

en: Confirm Delete
tg: Тасдиқи бартарафсози

en: Please enter the new name:
tg: Мархамад номи навро ворид намоед:

en: &All Desktops
tg: &Ҳамаи Мизҳои Корӣ

en: New
tg: Нав

en: Rename...
tg: Бозномгузорӣ...

en: Hide
tg: Пинҳон кардан

en: Preferences...
tg: Қудрат...

en: Keep Above Others
tg: Нишон додан дар дигарон

en: Keep Below Others
tg: Нишон додан дар зери дигарон

en: To Desktop
tg: Дар мизи корӣ
