knotes - en to ug translation catalogue (44 entries)

en: New Note
ug: يېڭى ئىزاھ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Maintainer
ug: مەسئۇل كىشى

en: Previous Maintainer
ug: ئالدىنقى مەسئۇل ئادەم

en: Network Interface
ug: تور ئارايۈزى

en: &Text color:
ug: تېكىست رەڭگى(&T)

en: &Background color:
ug: تەگلىك رەڭگى(&B):

en: Text font:
ug: تېكىست خەت نۇسخىسى:

en: Editor Settings
ug: تەھرىرلىگۈچ تەڭشىكى

en: Display Settings
ug: كۆرۈنمە يۈز تەڭشىكى

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
ug: ياردەم(&H)

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
ug: ئىزاھ

en: Bold
ug: توم

en: Italic
ug: يانتۇ

en: Underline
ug: ئاستى سىزىق

en: Strike Out
ug: ئۆچۈرۈش سىزىقى

en: Align Left
ug: سولغا توغرىلا

en: Align Center
ug: مەركەزگە توغرىلا

en: Align Right
ug: ئوڭغا توغرىلا

en: Align Block
ug: بۆلەكنى توغرىلا

en: List
ug: تىزىم

en: Superscript
ug: يۇقىرى ئىندېكس

en: Subscript
ug: تۆۋەنكى ئىندېكس

en: Increase Indent
ug: كېڭەيت

en: Decrease Indent
ug: تارايت

en: Text Color...
ug: تېكىست رەڭگى…

en: Text Font
ug: تېكىست خەت نۇسخىسى

en: Text Size
ug: تېكىست چوڭلۇقى

en: Insert Date
ug: چېسلا قىستۇر

en: Send...
ug: ئەۋەت…

en: Save As...
ug: باشقا ئاتتا ساقلا…

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Unlock
ug: قۇلۇپسىزلا

en: Save As
ug: باشقا ئاتتا ساقلا

en: Confirm Delete
ug: ئۆچۈرۈش جەزملە

en: &Delete
ug: ئۆچۈر(&D)

en: &All Desktops
ug: بارلىق ئۈستەلئۈستى(&A)

en: New
ug: يېڭى

en: Rename...
ug: ئات ئۆزگەرت…

en: Hide
ug: يوشۇر

en: Delete
ug: ئۆچۈر

en: Preferences...
ug: مايىللىق…

en: Keep Above Others
ug: ئەڭ ئۈستىدە

en: Keep Below Others
ug: ئەڭ ئاستىدا
