knotes - en to uz translation catalogue (38 entries)

en: New Note
uz: Yangi yozma xotira

en: Settings
uz: Moslamalar

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: Network Interface
uz: Tarmoq interfeysi

en: &Text color:
uz: &Matnning rangi:

en: &Background color:
uz: O&rqa fon rangi:

en: &Show note in taskbar
uz: Yozma xotirani vazifalar panelida &koʻrsatish

en: Default &width:
uz: Andoza &en oʻlchami:

en: Default &height:
uz: Andoza &uzunlik oʻlchami:

en: &Tab size:
uz: &Tabning oʻlchami:

en: Text font:
uz: Matnning shrifti:

en: Title font:
uz: Sarlavha shrifti:

en: Editor Settings
uz: Tahrirchi moslamalari

en: Display Settings
uz: Koʻrsatish moslamalari

en: Bold
uz: Qalin

en: Underline
uz: Tagini chizish

en: Strike Out
uz: Usti chizilgan

en: Align Left
uz: Chapga

en: Align Center
uz: Markazda

en: Align Right
uz: Oʻngda

en: List
uz: Roʻyxat

en: Text Color...
uz: Matnning rangi...

en: Text Font
uz: Matnning shrifti

en: Insert Date
uz: Sanani kiritish

en: Mail...
uz: Xat bilan joʻnatish

en: Send...
uz: Joʻnatish...

en: Set Alarm...
uz: Ogohlantirishni oʻrnatish...

en: Lock
uz: Qulflash

en: Confirm Delete
uz: Oʻchirishni tasdiqlash

en: Please enter the new name:
uz: Iltimos yangi nom kiriting:

en: &All Desktops
uz: &Hamma ish stollari

en: New
uz: Yangi

en: Rename...
uz: Nomini oʻzgartirish

en: Hide
uz: Bekitish

en: Preferences...
uz: Moslash

en: Keep Above Others
uz: Eng yuqorida

en: Keep Below Others
uz: Eng pastda

en: To Desktop
uz: Ish stoliga
