knotes - en to uz@cyrillic translation catalogue (38 entries)

en: New Note
uz@cyrillic: Янги ёзма хотира

en: Settings
uz@cyrillic: Мосламалар

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: Network Interface
uz@cyrillic: Тармоқ интерфейси

en: &Text color:
uz@cyrillic: &Матннинг ранги:

en: &Background color:
uz@cyrillic: О&рқа фон ранги:

en: &Show note in taskbar
uz@cyrillic: Ёзма хотирани вазифалар панелида &кўрсатиш

en: Default &width:
uz@cyrillic: Андоза &эн ўлчами:

en: Default &height:
uz@cyrillic: Андоза &узунлик ўлчами:

en: &Tab size:
uz@cyrillic: &Табнинг ўлчами:

en: Text font:
uz@cyrillic: Матннинг шрифти:

en: Title font:
uz@cyrillic: Сарлавҳа шрифти:

en: Editor Settings
uz@cyrillic: Таҳрирчи мосламалари

en: Display Settings
uz@cyrillic: Кўрсатиш мосламалари

en: Bold
uz@cyrillic: Қалин

en: Underline
uz@cyrillic: Тагини чизиш

en: Strike Out
uz@cyrillic: Усти чизилган

en: Align Left
uz@cyrillic: Чапга

en: Align Center
uz@cyrillic: Марказда

en: Align Right
uz@cyrillic: Ўнгда

en: List
uz@cyrillic: Рўйхат

en: Text Color...
uz@cyrillic: Матннинг ранги...

en: Text Font
uz@cyrillic: Матннинг шрифти

en: Insert Date
uz@cyrillic: Санани киритиш

en: Mail...
uz@cyrillic: Хат билан жўнатиш

en: Send...
uz@cyrillic: Жўнатиш...

en: Set Alarm...
uz@cyrillic: Огоҳлантиришни ўрнатиш...

en: Lock
uz@cyrillic: Қулфлаш

en: Confirm Delete
uz@cyrillic: Ўчиришни тасдиқлаш

en: Please enter the new name:
uz@cyrillic: Илтимос янги ном киритинг:

en: &All Desktops
uz@cyrillic: &Ҳамма иш столлари

en: New
uz@cyrillic: Янги

en: Rename...
uz@cyrillic: Номини ўзгартириш

en: Hide
uz@cyrillic: Бекитиш

en: Preferences...
uz@cyrillic: Мослаш

en: Keep Above Others
uz@cyrillic: Энг юқорида

en: Keep Below Others
uz@cyrillic: Энг пастда

en: To Desktop
uz@cyrillic: Иш столига
