knotes - en to xh translation catalogue (28 entries)

en: New Note
xh: Ukubhaliweyo Okutsha

en: No Notes
xh: Akukho Zincwadi ezimfutshane

en: KDE Notes
xh: Iincwadana ezimfutshane ze KDE

en: Maintainer
xh: Umlondolozi

en: Original KNotes Author
xh: Umbhali Woqobo we KNotes

en: Ported KNotes to KDE 2
xh: I KNotes ephathiweyo kwi KDE 2

en: &Text color:
xh: &Umbala wombhalo:

en: &Background color:
xh: &Umbala wendawo yangasemva:

en: Default &width:
xh: Ububanzi &obungagqibekanga:

en: Default &height:
xh: Ubude &obungagqibekanga:

en: &Tab size:
xh: &Ubungakanani be tab:

en: Auto &indent
xh: &Isithuba esisisecaleni komgca esizenzekelayo

en: Editor Settings
xh: Umhleli Wezicwangciso

en: Display Settings
xh: Bonisa Izicwangciso

note: i18n: ectx: Menu (notes_menu)
en: Notes
xh: Iincwadana ezimfutshane

en: List
xh: Uluhlu

en: Superscript
xh: Amagama ashicilelweyo amakhulu

en: Subscript
xh: Amagama ashicilelweyo esazantsi

en: Text Color...
xh: Umbala Wombhalo...

en: Insert Date
xh: Faka Umhla

en: Mail...
xh: Iposi...

en: Please enter the new name:
xh: Nceda ngenisa igama elitsha:

en: &All Desktops
xh: &Zonke ii Desktop

en: New
xh: Entsha

en: Rename...
xh: Nika igama kwakhona...

en: Hide
xh: Fihla

en: Preferences...
xh: Iinketho...

en: To Desktop
xh: Kwi Desktop
