kdelibs4 - en to eo translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
eo: %1 (Malsukcesis)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
eo: Nekonata Aplikaĵo

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
eo: &Minimumigi

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
eo: Ĉesigi

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
eo: &Restarigi

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
eo: Konfirmi la Ĉesigon de la Sistempleto

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
eo: <qt>Ĉu vi certas ke vi volas ĉesigi <b>%1</b>?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
eo: Ĉesigi
