kdelibs4 - en to id translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
id: %1 (Gagal)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
id: Aplikasi Tak Diketahui

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
id: &Minimalkan

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
id: Berhenti

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
id: &Kembalikan

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
id: Konfirmasi Berhenti Dari System Tray

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
id: <qt>Apakah Anda yakin ingin memberhentikan <b>%1</b>?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
id: Hentikan
