kdelibs4 - en to lt translation catalogue (7 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
lt: %1 (Nepavyko)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
lt: Nežinoma programa

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
lt: Susk&leisti

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
lt: Išeiti

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
lt: &Atkurti

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
lt: Patvirtinti išėjimą sistemos dėkle

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
lt: <qt>Ar tikrai norite išeiti iš <b>%1</b>?</qt>
