kdelibs4 - en to pl translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
pl: %1 (Niepowodzenie)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
pl: Nieznany program

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
pl: &Minimalizuj

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
pl: Zakończ

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
pl: Przyw&róć

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
pl: Potwierdzenie zakończenia z tacki systemowej

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
pl: <qt>Czy na pewno zakończyć <b>%1</b>?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
pl: Zakończ
