kdelibs4 - en to sk translation catalogue (8 entries)

[ctx: KNotificationJobUiDelegate|]
note: Job name, e.g. Copying has failed
en: %1 (Failed)
sk: %1 (Zlyhalo)

[ctx: KNotificationRestrictions|]
en: Unknown Application
sk: Neznáma aplikácia

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Minimize
sk: Minimalizovať

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: Quit
sk: Ukončiť

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:inmenu]
en: &Restore
sk: Obnoviť

[ctx: KStatusNotifierItem|@title:window]
en: Confirm Quit From System Tray
sk: Potvrdiť ukončenie zo systémovej lišty

[ctx: KStatusNotifierItem|]
en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
sk: <qt>Naozaj chcete ukončiť <b>%1</b>?</qt>

[ctx: KStatusNotifierItem|@action:button]
en: Quit
sk: Ukončiť
