kdelibs4 - en to fy translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
fy: In lûd &spylje

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
fy: Sellektearje it lûd om ôf te spyljen

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
fy: In boadskip yn in &popup sjen litte

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
fy: Loggen nei in triem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
fy: &Taakbalke ynfier markearje

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
fy: &Kommando útfiere

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
fy: In kommando sellektearje om út te fieren

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
fy: Spr&aak

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
fy: Barrenberjocht útsprekke

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
fy: Barrennamme útsprekke

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
fy: Oanpaste tekst útsprekke

en: Configure Notifications
fy: Notifikaasjes ynstelle

[ctx: State of the notified event]
en: State
fy: Tastân

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
fy: Titel

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
fy: Beskriuwing
