kdelibs4 - en to hy translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
hy: &Միացնել ձայլնը

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
hy: Ընտրեք երաժշտական նիշքը

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
hy: &Ցույց տալ հաղորդագրությունը լողացող պատուհանում

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
hy: &Պահպանել հիշողության նիշքում

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
hy: &Ընտրել ծրագրիը կառավարման վահանակում

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
hy: &Կատարել ծրագիրը

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
hy: Ընտրեք ծրագիրը

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
hy: &Կարդալ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
hy: Կարդալ իրադարձության նկարագրությունը

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
hy: Կարդալ իրադարձության անունը

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
hy: Կարդալ իմ նշած տեքստը

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, TTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
hy: <qt>Ինչ ասել իրադարձության առաջացման ժամանակ։ Եթե ընտրվի «Կարդալ նշված տեքստը», մուտքագրեք տեքստը համապատասխան վայրում։ Կարելի է օգտագօրծել:<dl><dt>%e</dt><dd>Իրադարձության տեսակը</dd><dt>%a</dt><dd>ծրագիր-իրադարձության աղբյուրը</dd><dt>%m</dt><dd>հաղորդագրություն, տրված ծրագրի միջոցով</dd></dl></qt>

en: Configure Notifications
hy: Հիշեցումների կարգավորում

[ctx: State of the notified event]
en: State
hy: Վիճակ

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
hy: Վերնագիր

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
hy: Նկարագրություն
