kdelibs4 - en to ku translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
ku: Çalakirina &deng

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
ku: Dengê were leyîstin hilbijêre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
ku: Peyamê di paceyeke &pekane de bide xuyakirin

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
ku: Di pelekî de tomar bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
ku: Ketana darikê peywiran nîşan bike

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
ku: &Fermanê bixebitîne

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
ku: Fermana were xebitandin hilbijêre

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
ku: A&xaftin

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
ku: Peyama Buyerê Bibêje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
ku: Navê Buyerê Bibêje

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
ku: Tekstekê Taybet Bibêje

en: Configure Notifications
ku: Hişyariyan Veava Bike

[ctx: State of the notified event]
en: State
ku: Rewş

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
ku: Sernav

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
ku: Rave
