kdelibs4 - en to lt translation catalogue (17 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
lt: Atkurti &garsą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
lt: Pasirinkti garsą, kurį atkurti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
lt: Rodyti pranešimą &iškylančiajame lange

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
lt: Registruoti į failą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
lt: Pažymėti &užduočių juostos įrašą

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
lt: Vykdyti &komandą

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
lt: Pasirinkti komandą, kurią vykdyti

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
lt: Š&neka

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, TTS_combo)
en: <qt>Specifies how knotify should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
lt: <qt>Nurodo, kaip knotify turėtų ištarti gautą įvykį. Jei pasirinksite „Ištarti tinkintą tekstą“, įveskite tekstą į langelį. Tekste galite naudoti šiuos keitinius:<dl><dt>%e</dt><dd>Įvykio pavadinimas</dd><dt>%a</dt><dd>Programa, kuri išsiuntė įvykį</dd><dt>%m</dt><dd>Pranešimas, kuri išsiuntė programa</dd></dl></qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
lt: Ištarti įvykio pranešimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
lt: Ištarti įvykio pavadinimą

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
lt: Ištarti tinkintą tekstą

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, TTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
lt: <qt>Nurodo, kaip Jovie turėtų ištarti gautą įvykį. Jei pasirinksite „Ištarti tinkintą tekstą“, įveskite tekstą į langelį. Tekste galite naudoti šiuos keitinius:<dl><dt>%e</dt><dd>Įvykio pavadinimas</dd><dt>%a</dt><dd>Programa, kuri išsiuntė įvykį</dd><dt>%m</dt><dd>Pranešimas, kurį išsiuntė programa</dd></dl></qt>

en: Configure Notifications
lt: Konfigūruoti pranešimus

[ctx: State of the notified event]
en: State
lt: Būsena

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
lt: Pavadinimas

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
lt: Aprašas
