kdelibs4 - en to ms translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
ms: &Mainkan bunyi

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
ms: Pilih bunyi untuk dimainkan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
ms: Papar mesej dalam &popup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
ms: Log ke fail

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
ms: Tandakan entri &taskbar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
ms: &Laksana arahan

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
ms: Pilih arahan untuk dilaksana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
ms: P&ertuturan

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
ms: Tutur Mesej Peristiwa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
ms: Tutur Nama Peristiwa

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
ms: Tutur Teks Tersendiri

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, TTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
ms: <qt>Menyatakan bagaimana sepatutnya Jovie bercakap peristiwa yang diterima.  Jika anda pilih "Cakap teks tersendiri", masukkan teks di dalam kotak.  Anda boleh menggunakan rentetan pengganti berikut dalam teks:<dl><dt>%e</dt><dd>Nama peristiwa</dd><dt>%a</dt><dd>Aplikasi yang menghantar peristiwa</dd><dt>%m</dt><dd>Mesej yang dihantar oleh aplikasi</dd></dl></qt>

en: Configure Notifications
ms: Tetapkan Pemberitahuan

[ctx: State of the notified event]
en: State
ms: Keadaan

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
ms: Tajuk

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
ms: Huraian
