kdelibs4 - en to se translation catalogue (16 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
se: Čuojat &jiena

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
se: Vállje jiena maid čuojahit

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
se: Čájet dieđu &báhccanláses

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
se: Čálit fiilii

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
se: Merke &bargoholgamerkoša

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
se: Vuoje &gohččuma

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
se: Vállje gohččuma

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
se: &Hupmamuš

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
se: Huma dáhpáhusdieđu

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
se: Huma dáhpáhusnama

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
se: Huma iešdefinerejuvvon teavstta

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, TTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
se: <qt>Merošta man láhkai Jovie galggašii dadjat dáhpáhusa go joavdá. Jus válljet «Huma iešmeroštuvvon teavstta», čális teavstta boksii. Fertet geavahit dáid buhttencealkagiid teavsttas: <dl><dt>%e</dt><dd>Dáhpáhusa namma</dd><dt>%a</dt><dd>Prográmma mii sáddii dáhpáhusa</dd><dt>%m</dt><dd>Diehtu maid prográmma sáddii</dd></dl></qt>

en: Configure Notifications
se: Heivet dieđáhusaid …

[ctx: State of the notified event]
en: State
se: Dilli

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
se: Namahus

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
se: Válddahus
