kdelibs4 - en to si translation catalogue (15 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
si: හඬ වාදනය කරන්න (&s)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
si: වාදය සඳහා හඬ තෝරන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
si: උපත්තනයේ පණිවිඩයක් තෝරන්න (&p)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
si: ගොනුවක සටහන් කරන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
si: කාර්‍යය තීරුවේ ඇතුළත් කිරීම් සටහන් කරන්න (&t)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
si: විධානය ක්‍රියාත්මක කරන්න (&c)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
si: ක්‍රියාත්මක කළයුතු විධානය තෝරන්න

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
si: කථාව (&e)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Message
si: වැඩසටහන් පණිවිඩය පවසන්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Event Name
si: වැඩසටහන් නාමය පවසන්න

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, TTS_combo)
en: Speak Custom Text
si: රිසිකළ පෙළ පවසන්න

en: Configure Notifications
si: සැකසුම් නිවේදන

[ctx: State of the notified event]
en: State
si: පවත්නා තත්වය

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
si: සිරස්තලය

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
si: විස්තරය
