kde4libs - en to sq translation catalogue (11 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
sq: Luaj një &zë

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
sq: Zgjidh zërin që do të luash

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
sq: Shfaq një mesazh në një &popup

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
sq: Hyr në një skedar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
sq: Shëno një &hyrje në shiritin e detyrave

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
sq: Nis &komandën

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, TTS_check)
en: Sp&eech
sq: Fj&alim

en: Configure Notifications
sq: Konfiguro Vërejtjet

[ctx: State of the notified event]
en: State
sq: Gjendja

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
sq: Titulli

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
sq: Përshkrimi
