KODI Main - en to szl translation catalogue (47 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi's frontend for DVBViewer
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ DVBViewer

[ctx: Addon Description]
en: DVBViewer Media Server; supporting streaming of Live TV & Recordings, EPG, Timers.
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ posugi DVBViewer Media Server ôbsuguje szpricowanie kanałōw radyjowych i telewizyjnych, nagrowanie i harmōnogram nagrań aji funkcyje EPG.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed recordings, incorrect timers, wasted hours, or any other undesirable effects.
szl: To je niystabilny softwer! Autōry niy sōm ôdpedzialne za niypodarzōne graniy, niynŏleżne godziny EPG, stracōne godziny i inksze niychciane efekty.

[ctx: #30001]
en: Webinterface Port
szl: Port interfejsu necowygo

[ctx: #30002]
en: Username
szl: Miano ôd używŏcza

[ctx: #30003]
en: Password
szl: Hasło

[ctx: #30005]
en: MAC address
szl: Adresa MAC

[ctx: #30010]
en: Use favourites instead of channel list
szl: Używej ôblubiōnych abo brify kanałōw

[ctx: #30011]
en: Use local favourites file
szl: Używej lokalnygo zbioru ôblubiōnych

[ctx: #30012]
en: Select the favourites.xml file
szl: Ôbier zbiōr favourites.xml

[ctx: #30020]
en: Enable Timeshift
szl: Aktywuj funkcyjõ timeshift

[ctx: #30021]
en: Timeshift buffer path
szl: Cesta bufora timeshift

[ctx: #30025]
en: Off
szl: Zastawiōne

[ctx: #30040]
en: Enable low performance mode (disables logos & thumbnails)
szl: Używej trybu niskij plymności (zastŏwiŏ loga i miniatury)

[ctx: #30050]
en: Group recordings
szl: Zortuj nagrania

[ctx: #30051]
en: disabled
szl: zastŏwiōne

[ctx: #30052]
en: by recording directory
szl: podle folderōw

[ctx: #30053]
en: by recording date
szl: podle data nagraniŏ

[ctx: #30054]
en: by first letter
szl: podle alfabety

[ctx: #30055]
en: by tv channel
szl: podle kanału

[ctx: #30056]
en: by series
szl: podle seriŏlōw

[ctx: #30060]
en: Put outline (e.g. subtitles) before plot
szl: Używej rysu (bp. podtytuły) przed fabułōm

[ctx: #30061]
en: Never
szl: Nigdy

[ctx: #30062]
en: In EPG only
szl: Ino w EPG

[ctx: #30063]
en: In recordings only
szl: Ino w nagraniach

[ctx: #30064]
en: Always
szl: zawdy

[ctx: #30070]
en: Enable transcoding
szl: Używej transkodowaniŏ

[ctx: #30071]
en: Off
szl: Zastawiōne

[ctx: #30100]
en: General
szl: Głōwnŏ

[ctx: #30101]
en: Advanced
szl: Zaawansowane

[ctx: #30102]
en: Recordings
szl: Spamiyntania

[ctx: #30103]
en: Live TV
szl: Telewizyjŏ

[ctx: #30111]
en: Favourites
szl: Wertowne

[ctx: #30400]
en: Default
szl: Wychodne

[ctx: #30401]
en: Unimportant (Lowest)
szl: Niywŏżnŏ (Nŏjniższŏ)

[ctx: #30402]
en: Low
szl: min.

[ctx: #30403]
en: Normal
szl: Ôbyczajny

[ctx: #30404]
en: High
szl: Wysokŏ

[ctx: #30405]
en: Important (Highest)
szl: Wŏżnŏ (Nŏjzwielgszŏ)

[ctx: #30410]
en: Automatic
szl: Autōmat

[ctx: #30430]
en: Disabled
szl: Zastawiōne

[ctx: #30502]
en: Unable to parse channel list
szl: Feler przetwŏrzaniŏ wykŏzu kanałōw

[ctx: #30503]
en: Check Kodi log for more information
szl: Wejzdrzij do dziynnika, coby doczytać wiyncyj.

[ctx: #30504]
en: Unable to open local favourites.xml
szl: Niy idzie ôdewrzić zbioru favourites.xml

[ctx: #30505]
en: Unable to parse favourites list
szl: Feler przetwŏrzaniŏ listy ôblubiōnych

[ctx: #30506]
en: Unable to parse timer list
szl: Feler przetwŏrzaniŏ harmōnogramu nagrań

[ctx: #30507]
en: Please reset the EPG database and restart Kodi afterwards
szl: Trza ôpucować bazã ôkludzŏcza i sztartnōńć Kodi zaś
