KODI Main - en to szl translation catalogue (7 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: HDHomeRun PVR Client
szl: Klijynt HDHomeRun PVR

[ctx: Addon Description]
en: HDHomeRun PVR Client
szl: Klijynt HDHomeRun PVR

[ctx: #32001]
en: General
szl: Ôgōlne

[ctx: #32002]
en: Hide protected channels
szl: Skryj chrōniōne kanały

[ctx: #32003]
en: Enable debug logging
szl: Używej logowaniŏ debug

[ctx: #32004]
en: Hide duplicate channels
szl: Skryj tuplikaty

[ctx: #32005]
en: Mark new show
szl: Ôznŏcz nowy seriŏl
