KODI Main - en to szl translation catalogue (92 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi frontend for MythTV
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ MythTV

[ctx: Addon Description]
en: MythTV frontend (up to MythTV 34). Supports streaming of Live TV & Recordings, listening to Radio channels, EPG and Timers.
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ MythTV (wersyjŏ 34 i wczaśniyjsze) ôbsuguje szpricowanie kanałōw radyjowych i telewizyjnych, nagrowanie i harmōnogram nagrań, a tyż funkcyje ôkludzŏcza telewizyjnygo.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This is unstable software! The authors are in no way responsible for failed recordings, incorrect timers, wasted hours, or any other undesirable effects.
szl: To software je niysztabilne! Autory w żŏdyn knif niy ôdpadajōm za niypodarzōne nagrania, felery w harmōnogramie nagrań, potracōne godziny a tyż jake ino inksze niynazdane efekty.

[ctx: #30000]
en: MythTV Backend Hostname or IP
szl: Miano lebo adresa serwera

[ctx: #30001]
en: MythTV Backend Port
szl: Port serwera

[ctx: #30002]
en: MythTV Database Username
szl: Używŏcz bazy

[ctx: #30003]
en: MythTV Database Password
szl: Hasło używŏcza bazy

[ctx: #30004]
en: MythTV Database Databasename
szl: Miano bazy danych

[ctx: #30005]
en: Include more debug information in the log file
szl: Registruj detajlowe informacyje we zbiorze dziynnika

[ctx: #30006]
en: Enable Live TV
szl: Aktywuj mynedżera telewizyje

[ctx: #30007]
en: Allow Live TV to move scheduled shows
szl: Przizwŏlej na przenoszynie nasztalowanych programōw

[ctx: #30008]
en: Conflict handling
szl: Reskyrowanie kōnfliktami

[ctx: #30009]
en: Prefer Live TV when recording has later slot
szl: Preferuj ôdtwŏrzanie, kej nagranie napoczynŏ sie niyskorzij

[ctx: #30010]
en: Prefer recording and stop Live TV
szl: Preferuj nagrować i zastŏwiej ôdtwŏrzanie telewizyje

[ctx: #30011]
en: Prefer Live TV and cancel conflicting recording
szl: Preferuj ôdtwŏrzanie telewizyje i pociepnij konfliktowe nagrowania

[ctx: #30012]
en: MythTV Backend Ethernet address (WOL)
szl: Adresa MAC ôd serwera (WOL)

[ctx: #30013]
en: MythTV Backend Port for API services
szl: Port posugōw API

[ctx: #30014]
en: MythTV Security Pin for API services
szl: Kod bezpiyczyństwa dlŏ posugōw API

[ctx: #30019]
en: General
szl: Głōwnŏ

[ctx: #30020]
en: Template provider
szl: Liferant szablōn

[ctx: #30021]
en: Internal
szl: Wnōntrzny

[ctx: #30025]
en: Internal template
szl: Wnōntrznŏ szablōna

[ctx: #30026]
en: Automatically Look Up Metadata
szl: Zeszukuj metadaty autōmatycznie

[ctx: #30027]
en: Commercial Flag new recordings
szl: Cechuj ryklamy w nowych nagraniach

[ctx: #30028]
en: Transcode new recordings
szl: Transkoduj nowe nagrania

[ctx: #30029]
en: Run User Job #1
szl: Sztartnij auftrag #1

[ctx: #30030]
en: Run User Job #2
szl: Sztartnij auftrag #2

[ctx: #30031]
en: Run User Job #3
szl: Sztartnij auftrag #3

[ctx: #30032]
en: Run User Job #4
szl: Sztartnij auftrag #4

[ctx: #30033]
en: Transcoder
szl: Transkoder

[ctx: #30034]
en: Allow recordings to expire
szl: Przizwŏlej na przedŏwnianie nagrań

[ctx: #30049]
en: Recording template
szl: Szablōna nagrowaniŏ

[ctx: #30050]
en: Advanced
szl: Zaawansowane

[ctx: #30052]
en: Enable demuxing MPEG-TS
szl: Używej dekodowaniŏ MPEG-TS

[ctx: #30053]
en: Tuning delay (sec)
szl: Zniyskorzynie dostrŏjaniŏ (w sekundach)

[ctx: #30054]
en: Group recordings by title
szl: Zortuj nagrania po tytule

[ctx: #30055]
en: Always
szl: zawdy

[ctx: #30056]
en: Only for series
szl: Ino dlŏ seriolōw

[ctx: #30057]
en: Never
szl: Nigdy

[ctx: #30058]
en: Enable commercial skips (EDL)
szl: Używej funkcyje pōmijaniŏ ryklam (EDL)

[ctx: #30059]
en: Always
szl: zawdy

[ctx: #30061]
en: Never
szl: Nigdy

[ctx: #30062]
en: Allow backend shutdown
szl: zezwól na szaltrowanie serwera

[ctx: #30063]
en: Enable channel icons
szl: Pokŏzuj ikōny kanałōw

[ctx: #30064]
en: Enable recording fanart/thumbnails
szl: Pokŏzuj fototapety i miniatury nagrań

[ctx: #30065]
en: Limit channel tuning attempts
szl: Ukrōcej prōby dostrŏjaniŏ kanału

[ctx: #30100]
en: Protocol version: %i - Database version: %i
szl: Wersyjŏ protokołu: %i - wersyjŏ bazy datōw: %i

[ctx: #30110]
en: Enabling EDL
szl: Używej funkcyje EDL

[ctx: #30111]
en: A cut list or commercial skips have been found.
    Do you want to activate EDL functionality for this show ?
szl: Ôdnŏdniynto było wykŏz wytniyntych scyn abo pōmijaniŏ ryklam.
    Chcesz użyć funkcyje EDL dlŏ tego seriolu?

[ctx: #30112]
en: Connection failed
szl: Niypodarzōne skuplowanie

[ctx: #30113]
en: Do you want to retry ?
szl: Chcesz sprōbować zaś?

[ctx: #30300]
en: Failed to connect the MythTV backend with the known protocol versions. Please check the compatibility map of the addon and upgrade your backend to a supported version.
szl: Niypodarzōne skuplowanie z serwerym MythTV przi pōmocy znanych wersyji protokołu. Wybadej wykŏz kōmpatybilności przidŏwka i zaktualizuj serwer do dopōmŏganyj wersyje.

[ctx: #30301]
en: Failed to connect the API services of MythTV backend. Please check your PIN code or backend setup. The PIN code has to be configured in your backend to allow connection.
szl: Niypodarzōne skuplowanie z posugami API serwera MythTV. Wybadej wkludzōny kod PIN lebo kōnfiguracyjõ serwera. Kod PIN musi być nŏjprzōd skōnfigurowany na serwerze, coby skuplowanie było możebne.

[ctx: #30302]
en: Connection to MythTV backend lost
szl: Serwane skuplowanie z serwerym MythTV

[ctx: #30303]
en: Connection to MythTV restored
szl: Wrōcōno było skuplowanie z MythTV

[ctx: #30304]
en: No response from MythTV backend
szl: Serwer MythTV niy ôdpadŏ

[ctx: #30305]
en: Channel unavailable
szl: Kanał je niydostympny

[ctx: #30306]
en: Recorder unavailable
szl: Funkcyjŏ nagrowaniŏ niydostympnŏ

[ctx: #30307]
en: Canceling conflicting recording: %s
szl: Pociepniyńcie nagraniŏ, co sprŏwiŏ kōnflikt: %s

[ctx: #30308]
en: Stopping Live TV due to conflicting recording: %s
szl: Zastŏwianie ôdtwŏrzaniŏ skiż konfliktowygo nagraniŏ: %s

[ctx: #30309]
en: Not recording
szl: Nagrowanie niyaktywne

[ctx: #30310]
en: Enabled
szl: Aktywny

[ctx: #30311]
en: Disabled
szl: Zastawiōny

[ctx: #30312]
en: No broadcast found
szl: Niy ma transmisyje

[ctx: #30411]
en: Delete and re-record
szl: Skasuj i nagrej zaś

[ctx: #30412]
en: Keep recording
szl: Spamiyntej nagranie

[ctx: #30422]
en: Refresh cache for channel icons
szl: Ôdświyż bufōr ikōn kanałōw

[ctx: #30423]
en: Trigger channels update
szl: Aktualizuj kanały

[ctx: #30424]
en: Show status of scheduling
szl: Pokŏzuj stan harmōnogramu auftragōw

[ctx: #30451]
en: Unhandled
szl: Niypodpiyrane

[ctx: #30452]
en: Upcoming
szl: Nŏjbliższe

[ctx: #30453]
en: Overriden
szl: Pōmiyniōne

[ctx: #30454]
en: Don't record
szl: Niy nagrowej

[ctx: #30455]
en: Upcoming manual
szl: Manualnie nŏjbliższe

[ctx: #30460]
en: Manual
szl: Manualnie

[ctx: #30461]
en: Record one
szl: Nagrej rŏz

[ctx: #30462]
en: Record weekly
szl: Nagrowej co tydziyń

[ctx: #30463]
en: Record daily
szl: Nagrowej dziynnie

[ctx: #30464]
en: Record all
szl: Nagrowej wszyjsko

[ctx: #30465]
en: Record this
szl: Nagrej to

[ctx: #30466]
en: Record series
szl: Nagrowej seriol

[ctx: #30467]
en: Search keyword
szl: Zeszukej pdl. klucza

[ctx: #30468]
en: Search people
szl: Zeszukej pdl. ôsob

[ctx: #30501]
en: Don't match duplicates
szl: Niy zeszukuj tuplikatōw

[ctx: #30502]
en: Match duplicates using subtitle
szl: Zeszukuj tuplikaty przi używaniu podtytułu

[ctx: #30503]
en: Match duplicates using description
szl: Zeszukuj tuplikaty przi używaniu ôpisu

[ctx: #30504]
en: Match duplicates using subtitle & description
szl: Zeszukuj tuplikaty przi używaniu podtytułu i ôpisu

[ctx: #30505]
en: Match duplicates using subtitle then description
szl: Zeszukuj tuplikaty przi używaniu nŏjprzōd podtytułu, a potym ôpisu

[ctx: #30506]
en: Recordings never expire
szl: Nagrania sie nikej niy przedŏwniajōm

[ctx: #30507]
en: Allow recordings to expire
szl: Przizwŏlej na przedŏwnianie nagrań

[ctx: #30508]
en: Keep up to %d recordings
szl: Spamiyntuj do %d nagrań

[ctx: #30509]
en: Keep %d newest and expire old
szl: Spamiyntuj %d nŏjnowszych nagrań, a stare przedŏwniej
