KODI Main - en to szl translation catalogue (26 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi frontend for the NextPVR
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ NextPVR

[ctx: Addon Description]
en: NextPVR frontend. Supports streaming of Live TV & Recordings, listening to Radio channels and EPG.
szl: Klijynt telewizyjny dlŏ NextPVR podpiyrŏ szpricowanie kanałōw radyjowych i telewizyjnych, nagrowanie aji funkcyje EPG.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This is a work in progress. Use at your own risk.
szl: Software durch je w fazie rozrostu i je niysztabilne! Autory w żŏdyn knif niy sōm ôdpedzialni za niypodarzōne nagrania, felery w harmōnogramie nagrań, stracōny czŏs ani jaki ino inksze niynazdane efekty.

[ctx: #30002]
en: NextPVR PinCode
szl: Kod PIN

[ctx: #30040]
en: Connection
szl: Skuplowanie

[ctx: #30041]
en: Advanced
szl: Zaawansowane

[ctx: #30051]
en: Upgrade to '%s' or higher!
szl: Zainstaluj wersyjõ '%s' lebo nowszõ!

[ctx: #30052]
en: Connection failed. Incorrect PIN?
szl: Niypodarzōne skuplowanie. Niynŏleżny PIN?

[ctx: #30053]
en: Tuner no longer available
szl: Tuner je niydostympny

[ctx: #30140]
en: One time (manual)
szl: Jednorazowo (manualnie)

[ctx: #30141]
en: One time (guide)
szl: Jednorazowo (ôkludzŏcz)

[ctx: #30142]
en: Repeating (manual)
szl: Cyklicznie (manualnie)

[ctx: #30143]
en: Repeating (guide)
szl: Cyklicznie (ôkludzŏcz)

[ctx: #30145]
en: Repeating (keyword)
szl: Cyklicznie (słowo iste)

[ctx: #30150]
en: All Recordings
szl: Wszyjske nagrania

[ctx: #30151]
en: 1 Recording
szl: 1 Nagranie

[ctx: #30152]
en: 2 Recordings
szl: 2 Nagrania

[ctx: #30153]
en: 3 Recordings
szl: 3 Nagrania

[ctx: #30154]
en: 4 Recordings
szl: 4 Nagrania

[ctx: #30155]
en: 5 Recordings
szl: 5 Nagrań

[ctx: #30156]
en: 6 Recordings
szl: 6 Nagrań

[ctx: #30157]
en: 7 Recordings
szl: 7 Nagrań

[ctx: #30158]
en: 10 Recordings
szl: 10 Nagrań

[ctx: #30160]
en: New Only
szl: Ino nowe

[ctx: #30161]
en: All
szl: Wszyjsko

[ctx: #30170]
en: Refresh cache for channel icons
szl: Ôdświyż bufōr ikōn kanałōw
