KODI Main - en to szl translation catalogue (37 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: PVR Client to connect Kodi to Stalker Middleware
szl: Klijynt telewizyje dlŏ platformy Stalker Middleware

[ctx: Addon Description]
en: PVR Client to connect Kodi to Stalker Middleware
szl: Klijynt telewizyje dlŏ platformy Stalker Middleware

[ctx: Addon Disclaimer]
en: This is unstable software! The authors are in no way responsible for failed recordings, incorrect timers, wasted hours, or any other undesirable effects.
szl: To je niystabilny softwer! Autōry niy sōm ôdpedzialne za niypodarzōne graniy, niynŏleżne godziny EPG, stracōne godziny i inksze niychciane efekty.

[ctx: #30000]
en: General
szl: Bazowŏ

[ctx: #30002]
en: Misc
szl: Roztōmajte

[ctx: #30101]
en: MAC Address
szl: Adresa MAC

[ctx: #30102]
en: Server Address
szl: Adresa ôd serwera

[ctx: #30103]
en: Time Zone
szl: Cōuna czasowŏ

[ctx: #30105]
en: Login
szl: Logowanie

[ctx: #30106]
en: Password
szl: Hasło

[ctx: #30107]
en: Guide
szl: Program

[ctx: #30108]
en: Preference
szl: Preferyncyje

[ctx: #30109]
en: Prefer Provider
szl: Preferuj liferanta

[ctx: #30110]
en: Prefer XMLTV
szl: Preferuj XMLTV

[ctx: #30111]
en: Provider Only
szl: Ino ôd liferanta

[ctx: #30112]
en: XMLTV Only
szl: Ino ze XMLTV

[ctx: #30113]
en: Cache Guide Data
szl: Buforuj daty EPG

[ctx: #30114]
en: Cache Time (hours)
szl: Czŏs życiŏ bufōra (godziny)

[ctx: #30116]
en: Scope
szl: Zakres

[ctx: #30117]
en: Remote URL
szl: Adresa URL

[ctx: #30118]
en: Local Path
szl: Lokalnŏ cesta

[ctx: #30119]
en: Advanced
szl: Zaawansowane

[ctx: #30120]
en: Token
szl: Tokyn

[ctx: #30121]
en: Serial Number
szl: Numer seryjny

[ctx: #30122]
en: Device ID
szl: ID ôd masziny

[ctx: #30123]
en: Device ID2
szl: Idyntyfikatōr masziny 2

[ctx: #30124]
en: Signature
szl: Szkryfka

[ctx: #30501]
en: Unknown error. See log for details.
szl: Niyznōmy feler. Wejzdrzij do dziynnika, coby doczytać wiyncyj.

[ctx: #30502]
en: Startup failed.
szl: Niypodarzōne sztartniyńcie.

[ctx: #30503]
en: Failed to connect to server.
szl: Niypodarzōne skuplowanie ze serwerym.

[ctx: #30504]
en: Authentication failed. Retrying.
szl: Niypodarzōne slygalizowanie. Prōbowanie zaś.

[ctx: #30505]
en: Unable to load channels.
szl: Niy szło zaladować kanałōw.

[ctx: #30506]
en: Unable to load channel groups.
szl: Niy szło zaladować skupin kanałōw.

[ctx: #30507]
en: Unable to load guide.
szl: Niy szło zaladować EPG.

[ctx: #30508]
en: Failed to get stream URL.
szl: Niy szło zaladować adresy ôd szpricy

[ctx: #30509]
en: Authorization lost. Re-authenticating.
szl: Lygalizacyjŏ stracōnŏ. Lygalizowanie zaś.

[ctx: #30510]
en: Re-authenticated.
szl: Slygalizowane
