KODI Main - en to hy_am translation catalogue (599 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
hy_am: Ծրագրեր

[ctx: #1]
en: Pictures
hy_am: Նկարներ

[ctx: #2]
en: Music
hy_am: Երաժշտություն

[ctx: #3]
en: Videos
hy_am: Տեսանյութեր

[ctx: #4]
en: TV guide
hy_am: TV ուղեցույց

[ctx: #5]
en: Settings
hy_am: Կարգավորումներ

[ctx: #7]
en: File manager
hy_am: Ֆայլերի մենեջեր

[ctx: #8]
en: Weather
hy_am: Եղանակ

[ctx: #9]
en: Kodi media center
hy_am: Kodi մեդիա կենտրոն

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
hy_am: Երկուշաբթի

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
hy_am: Երեքշաբթի

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
hy_am: Չորեքշաբթի

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
hy_am: Հինգշաբթի

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
hy_am: Ուրբաթ

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
hy_am: Շաբաթ

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
hy_am: Կիրակի

[ctx: #21]
en: January
hy_am: Հունվար

[ctx: #22]
en: February
hy_am: Փետրվար

[ctx: #23]
en: March
hy_am: Մարտ

[ctx: #24]
en: April
hy_am: Ապրիլ

[ctx: #25]
en: May
hy_am: Մայիս

[ctx: #26]
en: June
hy_am: Հունիս

[ctx: #27]
en: July
hy_am: Հուլիս

[ctx: #28]
en: August
hy_am: Օգոստոս

[ctx: #29]
en: September
hy_am: Սեպտեմբեր

[ctx: #30]
en: October
hy_am: Հոկտեմբեր

[ctx: #31]
en: November
hy_am: Նոյեմբեր

[ctx: #32]
en: December
hy_am: Դեկտեմբեր

[ctx: #41]
en: Mon
hy_am: Երկ

[ctx: #42]
en: Tue
hy_am: Երք

[ctx: #43]
en: Wed
hy_am: Չրք

[ctx: #44]
en: Thu
hy_am: Հնգ

[ctx: #45]
en: Fri
hy_am: Ուրբ

[ctx: #46]
en: Sat
hy_am: Շբթ

[ctx: #47]
en: Sun
hy_am: Կիր

[ctx: #51]
en: Jan
hy_am: Հուն

[ctx: #52]
en: Feb
hy_am: Փետ

[ctx: #53]
en: Mar
hy_am: Մարտ

[ctx: #54]
en: Apr
hy_am: Ապր

[ctx: #55]
en: May
hy_am: Մայ

[ctx: #56]
en: Jun
hy_am: Հուն

[ctx: #57]
en: Jul
hy_am: Հուլ

[ctx: #58]
en: Aug
hy_am: Օգս

[ctx: #59]
en: Sep
hy_am: Սեպ

[ctx: #60]
en: Oct
hy_am: Հոկ

[ctx: #61]
en: Nov
hy_am: Նոյ

[ctx: #62]
en: Dec
hy_am: Դեկ

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
hy_am: Հս

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
hy_am: ՀսՀսԱե

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
hy_am: ՀսԱե

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
hy_am: Աե․ Հս․ Աե․

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
hy_am: Լավ

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
hy_am: Հարավ

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
hy_am: Հյուսիս

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
hy_am: Արևմուտք

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
hy_am: Արևելք

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
hy_am: Փոփոխական

[ctx: #98]
en: View: Auto
hy_am: Տեսք. Ավտոմատ

[ctx: #99]
en: View: Auto big
hy_am: Տեսք. Ավտոմատ մեծ

[ctx: #100]
en: View: Icons
hy_am: Տեսք. Նշաններ

[ctx: #101]
en: View: List
hy_am: Տեսք. Ցուցակ

[ctx: #102]
en: Scan
hy_am: Զննում

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Անվան

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Ժամանակի

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Չափի

[ctx: #106]
en: No
hy_am: Ոչ

[ctx: #107]
en: Yes
hy_am: Այո

[ctx: #108]
en: Slideshow
hy_am: Հաջորդական ցուցադրում

[ctx: #109]
en: Create thumbs
hy_am: Ստեղծել էսքիզ

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
hy_am: Ստեղծել էսքիզ

[ctx: #111]
en: Shortcuts
hy_am: Դյուրանցումներ

[ctx: #112]
en: Paused
hy_am: Կանգնեցված

[ctx: #113]
en: Update failed
hy_am: Թարմեցումը ձախողվեց

[ctx: #114]
en: Installation failed
hy_am: Ծրագրի ներդրումը ձախողվեց

[ctx: #115]
en: Copy
hy_am: Պատճենել

[ctx: #116]
en: Move
hy_am: Տեղափոխել

[ctx: #117]
en: Delete
hy_am: Ջնջել

[ctx: #118]
en: Rename
hy_am: Վերանվանել

[ctx: #119]
en: New folder
hy_am: Նոր պանակ

[ctx: #126]
en: Status
hy_am: Վիճակ

[ctx: #127]
en: Objects
hy_am: Առարկա

[ctx: #128]
en: General
hy_am: Գլխավոր

[ctx: #129]
en: Slideshow
hy_am: Հաջորդական ցուցադրում

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
hy_am: Համակարգի մանրամասները

[ctx: #131]
en: Display
hy_am: Էկրան

[ctx: #132]
en: Albums
hy_am: Ալբոմներ

[ctx: #133]
en: Artists
hy_am: Կատարողներ

[ctx: #134]
en: Songs
hy_am: Կատարումներ

[ctx: #135]
en: Genres
hy_am: Ժանրեր

[ctx: #136]
en: Playlists
hy_am: Նվագացանկ

[ctx: #137]
en: Search
hy_am: Որոնել

[ctx: #139]
en: Temperatures:
hy_am: Ջերմաստիճան.

[ctx: #142]
en: Time:
hy_am: Ժամանակ.

[ctx: #143]
en: Current:
hy_am: Ընթացիկ.

[ctx: #144]
en: Build:
hy_am: Տարբերակ.

[ctx: #145]
en: Network:
hy_am: Ցանց.

[ctx: #146]
en: Type:
hy_am: Տեսակ.

[ctx: #147]
en: Static
hy_am: Անփոփոխ

[ctx: #149]
en: MAC address
hy_am: MAC հասցե

[ctx: #150]
en: IP address
hy_am: IP հասցե

[ctx: #151]
en: Link:
hy_am: Միացում.

[ctx: #152]
en: Half duplex
hy_am: Կես դուպլեքս

[ctx: #153]
en: Full duplex
hy_am: Դուպլեքս

[ctx: #154]
en: Storage
hy_am: Պահոց

[ctx: #155]
en: Drive
hy_am: Սկավառակ

[ctx: #156]
en: Free
hy_am: Ազատ

[ctx: #157]
en: Video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #158]
en: Free memory
hy_am: Ազատ հիշողություն

[ctx: #159]
en: No link
hy_am: Չկա հղում

[ctx: #160]
en: Free
hy_am: Ազատ

[ctx: #162]
en: Tray open
hy_am: Կրիչը բաց է

[ctx: #163]
en: Reading
hy_am: Կարդում է

[ctx: #164]
en: No disc
hy_am: Սկավառակը բացակայում է

[ctx: #165]
en: Disc present
hy_am: Սկավառակը առկա է

[ctx: #166]
en: Skin
hy_am: Տեսք

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
hy_am: Ընդհատել ֆայլի գործողությունները

[ctx: #169]
en: Resolution
hy_am: Լուծաչափ

[ctx: #172]
en: Release date
hy_am: Թողարկման ամսաթիվը

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
hy_am: Ցուցադրել 4:3 տեսանյութերը որպես

[ctx: #175]
en: Moods
hy_am: Տոնայնությունը

[ctx: #176]
en: Styles
hy_am: Ոճ

[ctx: #179]
en: Song
hy_am: Երգ

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
hy_am: Տևողություն

[ctx: #181]
en: Select album
hy_am: Ընտրել ալբոմը

[ctx: #182]
en: Tracks
hy_am: Ձայնուղի

[ctx: #183]
en: Review
hy_am: Տեսություն

[ctx: #184]
en: Refresh
hy_am: Թարմացնել

[ctx: #185]
en: Searching album
hy_am: Ալբոմի որոնում

[ctx: #186]
en: OK
hy_am: Լավ

[ctx: #187]
en: No albums found!
hy_am: Ալբոմներ չեն գտնվել

[ctx: #188]
en: Select all
hy_am: Նշել բոլորը

[ctx: #190]
en: Save
hy_am: Հիշել

[ctx: #191]
en: Shuffle
hy_am: Խառնել

[ctx: #192]
en: Clear
hy_am: Մաքրել

[ctx: #193]
en: Scan
hy_am: Զննում

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
hy_am: Որոնում է...

[ctx: #196]
en: Select movie:
hy_am: Ընտրել ֆիլմը.

[ctx: #198]
en: Loading movie details
hy_am: Բեռնել ֆիլմի մանրամասները

[ctx: #199]
en: Web interface
hy_am: Վեբ միջներես

[ctx: #202]
en: Tagline
hy_am: Կարգախոս

[ctx: #203]
en: Plot outline
hy_am: Սյուժեն ամփոփ

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
hy_am: Քվեներ

[ctx: #206]
en: Cast
hy_am: Նկարահավել են

[ctx: #207]
en: Plot
hy_am: Սյուժե

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
hy_am: Նվագարկել

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
hy_am: Հաջորդ

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
hy_am: Նախորդ

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
hy_am: Հարմարավետության տեսքի շտկում

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
hy_am: Տեսանյութի շտկում

[ctx: #216]
en: Zoom amount
hy_am: Խոշորացման չափ

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
hy_am: Պիքսելների հարաբերություն

[ctx: #219]
en: Please insert disc
hy_am: Խնդրում ենք, դնել սկավառակը

[ctx: #221]
en: Network is not connected
hy_am: Ցանցը միացված չէ

[ctx: #222]
en: Cancel
hy_am: Չեղարկել

[ctx: #224]
en: Speed
hy_am: Արագություն

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
hy_am: Խառնել երգացանկը

[ctx: #230]
en: Video filters
hy_am: Տեսանյութերի զտիչներ

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
hy_am: Ոչինչ

[ctx: #232]
en: Point
hy_am: Կետ

[ctx: #233]
en: Linear
hy_am: Գծային

[ctx: #234]
en: Anisotropic
hy_am: Անիզոտրոպ

[ctx: #235]
en: Quincunx
hy_am: Շախմատաձև

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
hy_am: Գաուսյան խորանարդ

[ctx: #237]
en: Minification
hy_am: Փոքրացում

[ctx: #238]
en: Magnification
hy_am: Մեծացում

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
hy_am: Ավարտին մաքրել ցանկը

[ctx: #242]
en: Windowed
hy_am: Պատուհանային

[ctx: #244]
en: Full screen
hy_am: Ամբողջ էկրանով

[ctx: #248]
en: Language
hy_am: Լեզու

[ctx: #249]
en: Music
hy_am: Երաժշտություն

[ctx: #253]
en: Number of channels
hy_am: Ալիքների քանակը

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
hy_am: DTS ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
hy_am: CD տեղեկությունների ստացում

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
hy_am: Սխալ

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
hy_am: Միացնել տեգերի կարդալը

[ctx: #259]
en: Opening
hy_am: Բացում

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
hy_am: Սկսելու սպասում...

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
hy_am: Ձայնագրել

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
hy_am: Կանգնեցնել ձայնագրումը

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
hy_am: Դասավորել ըստ՝ ձայնուղու

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
hy_am: Դասավորել ըստ՝ ժամանակի

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
hy_am: Դասավորել ըստ՝ անվանան

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
hy_am: Դասավորել ըստ՝ կատարողների

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
hy_am: Դասավորել ըստ՝ ալբոմների

[ctx: #271]
en: Top 100
hy_am: Լավագույն 100

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
hy_am: Կարգավորել ուղղանկյունը, որ դառնա կատարյալ քառակուսի

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
hy_am: Ենթավերնագրերի դիրքը

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
hy_am: Կարգավորել սանդղակը՝ ենթավերնագրերի դիրքը փոխելու համար

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
hy_am: Հնարավոր չէ բեռնել կարգավորումները

[ctx: #280]
en: Using default settings
hy_am: Օգտագործել սկզբնական կարգավորումները

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
hy_am: Խնդրում ենք ստուգել XML ֆայլերը

[ctx: #283]
en: Search results
hy_am: Որոնել արդյունքները

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
hy_am: Ոչինչ չգտնվեց

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
hy_am: Նախընտրելի ձայնային լեզու

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
hy_am: Նախընտրելի ենթավերնագրերի լեզու

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
hy_am: Ենթավերնագրեր

[ctx: #288]
en: Font
hy_am: Տառատեսակ

[ctx: #289]
en: Size
hy_am: Չափս

[ctx: #291]
en: Video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #292]
en: Audio
hy_am: Ձայնադարան

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
hy_am: Ենթավերնագրերի թերթում

[ctx: #294]
en: Create bookmark
hy_am: Ստեղծել էջանշան

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
hy_am: Ջնջել էջանշանները

[ctx: #297]
en: Audio offset
hy_am: Ձայնային շեղում

[ctx: #298]
en: Bookmarks
hy_am: Էջանշաններ

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
hy_am: MP1 ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
hy_am: MP2 ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
hy_am: MP3 ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #303]
en: Delay
hy_am: Ուշացում

[ctx: #304]
en: Language
hy_am: Լեզու

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
hy_am: Միացված

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
hy_am: Ոչ հաջորդական

[ctx: #309]
en: User interface language
hy_am: Միջներեսի լեզու

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
hy_am: Տվյալներ շտեմարանի մաքրում

[ctx: #314]
en: Preparing...
hy_am: Նախապատրաստում...

[ctx: #315]
en: Database error
hy_am: Տվյալների շտեմարանի սխալ

[ctx: #316]
en: Searching songs...
hy_am: Երգերի որոնում

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
hy_am: Տվյալների շտեմարանը հաջողությամբ մաքրվեց

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
hy_am: Երգի մաքրում...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
hy_am: Երգի մաքրման սխալ

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
hy_am: Կատարողների մաքրում...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
hy_am: Կատարողների մաքրման սխալ

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
hy_am: Ուղիների մաքրում...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
hy_am: Ուղիների մաքրման սխալ

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
hy_am: Ալբոմների մաքրում...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
hy_am: Ալբոմների մաքրման սխալ

[ctx: #328]
en: Writing changes...
hy_am: Գրելու փոփոխություններ...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
hy_am: Գրելու փոփոխությունների սխալ

[ctx: #330]
en: This may take some time...
hy_am: Դա կարող է տևել որոշ ժամանակ...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
hy_am: Տվյալների շտեմարանի սեղմում...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
hy_am: Տվյալների շտեմարանի սեղման սխալ

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
hy_am: Ցանկանու՞մ եք մաքրել դրադարանը

[ctx: #334]
en: Clean library...
hy_am: Գրադարանի մաքրում...

[ctx: #335]
en: Start
hy_am: Սկիզբ

[ctx: #340]
en: Various artists
hy_am: Տարբեր կատարողներ

[ctx: #341]
en: Play disc
hy_am: Նվագարկել սկավառակը

[ctx: #342]
en: Movies
hy_am: Ֆիլմեր

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
hy_am: Կադրերի հաճախականության կարգավորում

[ctx: #344]
en: Actors
hy_am: Դերասաններ

[ctx: #345]
en: Year
hy_am: Տարեթիվ

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
hy_am: DTS-HD ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
hy_am: TrueHD ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #350]
en: Programs
hy_am: Ծրագրեր

[ctx: #351]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #352]
en: Dim
hy_am: Խավար

[ctx: #353]
en: Black
hy_am: Սև

[ctx: #354]
en: Matrix trails
hy_am: Մատրիքս արահետներ

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
hy_am: Ժամանակի անջատման ֆունկցիա

[ctx: #358]
en: All albums
hy_am: Բոլոր ալբոմները

[ctx: #359]
en: Recently added albums
hy_am: Վերջերս ավելացված ալբոմներ

[ctx: #363]
en: Sort by: File
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Ֆայլերի

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
hy_am: Dolby Digital (AC3) ընդունակ ընդունիչ

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Անվան

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Տարիների

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Ճանաչվածության

[ctx: #368]
en: IMDb
hy_am: ԱյԷմԴիԲի

[ctx: #369]
en: Title
hy_am: Վերնագիր

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
hy_am: Ամպրոպ

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
hy_am: Մասամբ

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
hy_am: Մեծ մասամբ

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
hy_am: Արևոտ

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
hy_am: Ամպոտ

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
hy_am: Ձյուն

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
hy_am: Անձրև

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
hy_am: Թեթև

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
hy_am: Հորդ անձրև

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
hy_am: Մի քանի

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
hy_am: Ցրված

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
hy_am: Քամի

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
hy_am: Խիստ

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
hy_am: Պարզ

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
hy_am: Մաքրել

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
hy_am: Ամպեր

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
hy_am: Վաղ

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
hy_am: Անձրև

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
hy_am: Ուժեղ քամի

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
hy_am: Ցածր

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
hy_am: Միջին

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
hy_am: Բարձր

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
hy_am: Մառախուղ

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
hy_am: Մշուշ

[ctx: #396]
en: Select location
hy_am: Նշել տեղայնքը

[ctx: #397]
en: Refresh time
hy_am: Թարմացման ժամանակը

[ctx: #398]
en: Temperature units
hy_am: Ջերմաստիճանի միավոր

[ctx: #399]
en: Speed units
hy_am: Արագության միավոր

[ctx: #400]
en: Weather
hy_am: Եղանակ

[ctx: #401]
en: Temp
hy_am: Ջերմաստիճան

[ctx: #402]
en: Feels like
hy_am: Զգացմունքներով

[ctx: #403]
en: UV index
hy_am: UV ինդեքս

[ctx: #404]
en: Wind
hy_am: Քամի

[ctx: #405]
en: Dew point
hy_am: Ցողի ջերմաստիճան

[ctx: #406]
en: Humidity
hy_am: Խոնավություն

[ctx: #409]
en: Defaults
hy_am: Նախնական

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
hy_am: Եղանակի տեսություն հարցում

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
hy_am: Եղանակի հարցում.

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
hy_am: Հնարավոր չէ ստանալ եղանակի տեսություն

[ctx: #413]
en: Manual
hy_am: Ձեռքով

[ctx: #414]
en: No review for this album
hy_am: Այս ալբոմի համար կարծիք չկա

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
hy_am: Մանրանկարների ներբեռնում

[ctx: #417]
en: View: Big icons
hy_am: Ցուցադրել: Մեծ նշաններով

[ctx: #418]
en: Low
hy_am: Ցածր

[ctx: #419]
en: High
hy_am: Բարձր

[ctx: #423]
en: Delete CD information
hy_am: Ջնջել CD տեղեկություններ

[ctx: #424]
en: Select
hy_am: Ընտրել

[ctx: #425]
en: No album information found
hy_am: Չկա տեղեկություն ալբոմի մասին

[ctx: #426]
en: No CD information found
hy_am: Չկա տեղեկություն CD-ի մասին

[ctx: #427]
en: Disc
hy_am: Սկավառակ

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
hy_am: Խնդրում եմ տեղադրել հետևյալ սկավառակը.

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
hy_am: Շարել ըստ. DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
hy_am: Առանց քեշի

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
hy_am: Հեռացնել ֆիլմը շտեմարանից

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
hy_am: Չի գտնվել ոչ մի CD/DVD սարք

[ctx: #437]
en: Removable disk
hy_am: Հեռացվելի սկավառակ

[ctx: #438]
en: Opening file
hy_am: Ֆայլը բացվում է

[ctx: #439]
en: Cache
hy_am: Պահեստ

[ctx: #440]
en: Hard disk
hy_am: Կոշտ սկավառակ

[ctx: #442]
en: Local network
hy_am: Լոկալ ցանց

[ctx: #443]
en: Internet
hy_am: Համացանց

[ctx: #444]
en: Video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #445]
en: Audio
hy_am: Ձայնադարան

[ctx: #447]
en: Autorun media
hy_am: Ավտոնվագարկում

[ctx: #449]
en: Enabled
hy_am: Միացված

[ctx: #450]
en: Columns
hy_am: Սյուներ

[ctx: #451]
en: Row 1 address
hy_am: Տողի 1 հասցե

[ctx: #452]
en: Row 2 address
hy_am: Տողի 2 հասցե

[ctx: #453]
en: Row 3 address
hy_am: Տողի 3 հասցե

[ctx: #454]
en: Row 4 address
hy_am: Տողի 4 հասցե

[ctx: #455]
en: Rows
hy_am: Տողեր

[ctx: #456]
en: Mode
hy_am: Կարգավիճակ

[ctx: #457]
en: Switch view
hy_am: Անցնել դիտմանը

[ctx: #459]
en: Subs
hy_am: Ենթավերնագրեր

[ctx: #460]
en: Audio stream
hy_am: Ձայնային հոսք

[ctx: #461]
en: [active]
hy_am: [ակտիվ]

[ctx: #463]
en: Backlight
hy_am: Հետին լուսավորում

[ctx: #464]
en: Brightness
hy_am: Պայծառություն

[ctx: #465]
en: Contrast
hy_am: Կոնտրաստ

[ctx: #466]
en: Gamma
hy_am: Գամմա

[ctx: #467]
en: Type
hy_am: Տիպ

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
hy_am: Տեղափոխել սանդղակը փոխել OSD դիրքորոշումը

[ctx: #469]
en: OSD position
hy_am: OSD դիրքորոշում

[ctx: #470]
en: Credits
hy_am: Հիշատակումներ

[ctx: #474]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #475]
en: Music only
hy_am: Միայն երաժշտություն

[ctx: #476]
en: Music & video
hy_am: Երաժշտություն և տեսադարան

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
hy_am: Հնարավոր չէ բեռնել երգացանկը

[ctx: #479]
en: Skin & language
hy_am: Տեսք և լեզու

[ctx: #480]
en: Appearance
hy_am: Տեսք

[ctx: #481]
en: Audio options
hy_am: Աուդիո տարբերակներ

[ctx: #482]
en: About Kodi
hy_am: Kodi մասին

[ctx: #485]
en: Delete album
hy_am: Ջնջել ալբոմը

[ctx: #486]
en: Repeat
hy_am: Կրկնել

[ctx: #487]
en: Repeat one
hy_am: Կրկնել մեկը

[ctx: #488]
en: Repeat folder
hy_am: Կրկնել թղթապանակը

[ctx: #491]
en: - Use big icons
hy_am: -Օգտագործել մեծ նշանները

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
hy_am: Ընդհանուր աուդիոպահոց

[ctx: #496]
en: Calibration
hy_am: Շտկում

[ctx: #497]
en: Show file extensions
hy_am: Ցուցադրել ֆայլի ընդարձակումը

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Ոճի

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
hy_am: Հնարավոր չէ միացնել օնլայն-փնտրում ծառայությունը

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
hy_am: Ալբոմի տեղեկության ներբեռնումը ձախողվեց

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
hy_am: Ալբոմների անունների որոնում

[ctx: #502]
en: Open
hy_am: Բացել

[ctx: #503]
en: Busy
hy_am: Զբաղված

[ctx: #504]
en: Empty
hy_am: Դադարկ

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
hy_am: Դասավորել ըստ՝ Օգտագործման

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
hy_am: Միացնել վիզուալիզացիան

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
hy_am: Միացնել ռեժիմների տեսատարբերակը

[ctx: #512]
en: Startup window
hy_am: Մեկնարկի պատուհան

[ctx: #513]
en: Home window
hy_am: Գլխավոր պատուհան

[ctx: #514]
en: Manual settings
hy_am: Ձեռքով կառավարում

[ctx: #515]
en: Genre
hy_am: Ժանր

[ctx: #517]
en: Recently played albums
hy_am: Վերջերս նվագարկած ալբոմներ

[ctx: #518]
en: Launch
hy_am: Սկսել

[ctx: #519]
en: Launch in...
hy_am: Սկսել հետևայլում

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
hy_am: Հավաքածուներ

[ctx: #522]
en: Remove source
hy_am: Հեռացնել աղբյուրը

[ctx: #523]
en: Switch media
hy_am: Փոխել սկավառակը

[ctx: #524]
en: Select playlist
hy_am: Ընտրել նվագացանկը

[ctx: #525]
en: New playlist...
hy_am: Նոր նվագացանկ

[ctx: #526]
en: Add to playlist
hy_am: Ավելացնել նվագացանկում

[ctx: #527]
en: Manually add to library
hy_am: Ինքնուրույն ավելացնել դարանում

[ctx: #528]
en: Enter title
hy_am: Մուտքագրել անվանումը

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
hy_am: Սխալ՝ Նման վերնագիր

[ctx: #530]
en: Select genre
hy_am: Ընտրել ժանրը

[ctx: #531]
en: New genre
hy_am: Նոր ժանր

[ctx: #532]
en: Manual addition
hy_am: Ձեռքով ավելացում

[ctx: #533]
en: Enter genre
hy_am: Մուտքագրել ժանրը

[ctx: #535]
en: List
hy_am: Ցանկ

[ctx: #536]
en: Icons
hy_am: Նշաններ

[ctx: #537]
en: Big list
hy_am: Խոշոր ցանկ

[ctx: #538]
en: Big icons
hy_am: Խոշոր պատկերներ

[ctx: #539]
en: Wide
hy_am: Լայն

[ctx: #540]
en: Big wide
hy_am: Խոշոր լայն

[ctx: #541]
en: Album icons
hy_am: Ալբոմի նշաններ

[ctx: #542]
en: DVD icons
hy_am: DVD նշաններ

[ctx: #544]
en: Media info
hy_am: Կրիչ

[ctx: #545]
en: Audio output device
hy_am: Աուդիո ելքի սարքը

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
hy_am: Միջանցիկ ելքի սարքը

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
hy_am: Այս երգչի կենսագրությունը բացակայում է

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
hy_am: Բազմաալիք աուդիոն վերափոխել ստերեոյի

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
hy_am: Անվանում

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
hy_am: Ամսաթիվ

[ctx: #553]
en: Size
hy_am: Չափս

[ctx: #554]
en: Track
hy_am: Ձայնուղի

[ctx: #555]
en: Time
hy_am: Ժամանակ

[ctx: #556]
en: Title
hy_am: Վերնագիր

[ctx: #557]
en: Artist
hy_am: Կատարող

[ctx: #558]
en: Album
hy_am: Ալբոմ

[ctx: #559]
en: Playlist
hy_am: Նվագացանկ

[ctx: #561]
en: File
hy_am: Ֆայլ

[ctx: #562]
en: Year
hy_am: Տարեթիվ

[ctx: #563]
en: Rating
hy_am: Գնահատական

[ctx: #564]
en: Type
hy_am: Տիպ

[ctx: #565]
en: Usage
hy_am: Օգտագործում

[ctx: #566]
en: Album artist
hy_am: Կատարողի ալբոմ

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
hy_am: Նվագարկել համարը

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
hy_am: Վերջին նվագարկածը

[ctx: #569]
en: Comment
hy_am: Մեկնաբանություն

[ctx: #570]
en: Date added
hy_am: Ավելացման ամսաթիվը

[ctx: #571]
en: Default
hy_am: Նախնական

[ctx: #572]
en: Studio
hy_am: Ստուդիա

[ctx: #573]
en: Path
hy_am: Ուղի

[ctx: #574]
en: Country
hy_am: Երկիր

[ctx: #575]
en: In progress
hy_am: Կատարվում է

[ctx: #576]
en: Times played
hy_am: Նվագարկում էին

[ctx: #580]
en: Sort direction
hy_am: Դասավորել ուղղությունը

[ctx: #581]
en: Sort method
hy_am: Դասավորման ձևը

[ctx: #582]
en: View mode
hy_am: Ցուցադրման ձևը

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
hy_am: Հիշել ցուցադրումը տարբեր թղթապանակների համար

[ctx: #584]
en: Ascending
hy_am: Աճող

[ctx: #585]
en: Descending
hy_am: Նվազող

[ctx: #586]
en: Edit playlist
hy_am: Խմբագրել նվագացանկը

[ctx: #587]
en: Filter
hy_am: Զտիչ

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
hy_am: Չեղարկել ռեժիմը

[ctx: #589]
en: Party mode
hy_am: Ռեժիմ

[ctx: #590]
en: Random
hy_am: Խառը

[ctx: #591]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #592]
en: One
hy_am: Մեկ

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
hy_am: Բոլորը

[ctx: #594]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
hy_am: Հետդարձ. Անջատված

[ctx: #596]
en: Repeat: One
hy_am: Հետդարձ. Մեկ

[ctx: #597]
en: Repeat: All
hy_am: Հետդարձ. Բոլորը

[ctx: #601]
en: Medium
hy_am: Միջին

[ctx: #602]
en: Standard
hy_am: Ստանդարտ

[ctx: #603]
en: Extreme
hy_am: Էքստրեմալ

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
hy_am: Հաստատուն որակ

[ctx: #607]
en: To:
hy_am: Դեպի.

[ctx: #611]
en: Enter number
hy_am: Մուտքագրել համար

[ctx: #612]
en: Bits/sample
hy_am: Կտորներ/նմուշ

[ctx: #613]
en: Sample rate
hy_am: Նմուշի չափը

[ctx: #614]
en: Virtual folder
hy_am: Վիրտուալ պանակ

[ctx: #620]
en: Audio CDs
hy_am: Աուդիո CDներ

[ctx: #621]
en: Encoder
hy_am: Կոդավորիչ

[ctx: #622]
en: Quality
hy_am: Որակ

[ctx: #623]
en: Bitrate
hy_am: Հոսք

[ctx: #624]
en: Include track number
hy_am: Ներառել ձայնուղու համարը

[ctx: #625]
en: All songs of
hy_am: Հետևյալի բոլոր երգերը

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
hy_am: Հեռուստաշոուի ընթացքում

[ctx: #629]
en: View mode
hy_am: Ցուցադրման ձևը

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
hy_am: Նորմալ

[ctx: #631]
en: Zoom
hy_am: Խոշորացում

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
hy_am: Լայնացում 4:3

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
hy_am: Լայնացում 16:9

[ctx: #719]
en: IP address
hy_am: IP հասցե

[ctx: #731]
en: Black
hy_am: Սև

[ctx: #733]
en: Password
hy_am: Գաղտնաբառ

[ctx: #735]
en: Character set
hy_am: Կոդավորում

[ctx: #736]
en: Style
hy_am: Ոճ

[ctx: #737]
en: Colour
hy_am: Գույն

[ctx: #738]
en: Normal
hy_am: Նորմալ

[ctx: #739]
en: Bold
hy_am: Թավատառ

[ctx: #740]
en: Italics
hy_am: Շեղատառ

[ctx: #741]
en: Bold italics
hy_am: Թավ և շեղատառ

[ctx: #742]
en: White
hy_am: Սպիտակ

[ctx: #743]
en: Yellow
hy_am: Դեղին

[ctx: #744]
en: Files
hy_am: Ֆայլ

[ctx: #760]
en: Yellow
hy_am: Դեղին

[ctx: #761]
en: White
hy_am: Սպիտակ

[ctx: #772]
en: Audio
hy_am: Ձայնադարան

[ctx: #798]
en: Internet access
hy_am: Ինտերնետ

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
hy_am: Տիպ

[ctx: #1006]
en: IP address
hy_am: IP հասցե

[ctx: #1211]
en: Music
hy_am: Երգ-Երաժշտություն

[ctx: #1212]
en: Video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #1213]
en: Pictures
hy_am: Նկարներ

[ctx: #1214]
en: Files
hy_am: Ֆայլ

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
hy_am: Էքստրեմալ

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
hy_am: Կարգավորումներ

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
hy_am: Կիր

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
hy_am: Ամպրոպ

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
hy_am: Խավար

[ctx: #10000]
en: Home
hy_am: Սկիզբ

[ctx: #10001]
en: Programs
hy_am: Ծրագրեր

[ctx: #10002]
en: Pictures
hy_am: Նկարներ

[ctx: #10003]
en: File manager
hy_am: Ֆայլերի մենեջեր

[ctx: #10004]
en: Settings
hy_am: Կարգավորումներ

[ctx: #10005]
en: Not available
hy_am: Հասանելի չէ

[ctx: #10025]
en: Videos
hy_am: Տեսանյութեր

[ctx: #10037]
en: Standard
hy_am: Ստանդարտ

[ctx: #10120]
en: Music OSD
hy_am: Երգերի OSD

[ctx: #10502]
en: Music
hy_am: Երգ-Երաժշտություն

[ctx: #10506]
en: Programs
hy_am: Ծրագրեր

[ctx: #10511]
en: System info
hy_am: Համակարգի մանրամասները

[ctx: #10702]
en: TV guide
hy_am: TV ուղեցույց

[ctx: #12321]
en: OK
hy_am: Լավ

[ctx: #12600]
en: Weather
hy_am: Եղանակ

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
hy_am: OSD

[ctx: #13275]
en: Hard disk
hy_am: Կոշտ սկավառակ

[ctx: #13277]
en: Storage
hy_am: Շտեմարան

[ctx: #13278]
en: Default
hy_am: Նախնական

[ctx: #13280]
en: Video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
hy_am: CPU:

[ctx: #13303]
en: Fonts
hy_am: Տառաշար

[ctx: #13340]
en: Leave as is
hy_am: Ստանդարտ

[ctx: #13350]
en: Current playlist
hy_am: Ընթացիկ նվագացանկ

[ctx: #13388]
en: Preset
hy_am: Ստանդարտ

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
hy_am: Հղումներ

[ctx: #13507]
en: Medium
hy_am: Միջին

[ctx: #13508]
en: High
hy_am: Բարձր

[ctx: #13551]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #13611]
en: Standard
hy_am: Ստանդարտ

[ctx: #14035]
en: Local network
hy_am: Լոկալ ցանց

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
hy_am: Տառատեսակ

[ctx: #14091]
en: Character set
hy_am: Կոդավորում

[ctx: #14096]
en: Rip
hy_am: Հնգ

[ctx: #14098]
en: Play
hy_am: Նվագարկել

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
hy_am: Սխալ

[ctx: #14215]
en: Videos
hy_am: Տեսանյութեր

[ctx: #14216]
en: Music
hy_am: Երգ-Երաժշտություն

[ctx: #14217]
en: Pictures
hy_am: Նկարներ

[ctx: #14218]
en: Language
hy_am: Լեզու

[ctx: #14220]
en: Display
hy_am: Էկրան

[ctx: #14221]
en: Audio
hy_am: Ձայնադարան

[ctx: #14230]
en: Actions
hy_am: Գործողություններ

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
hy_am: Նշաններ

[ctx: #15052]
en: Password
hy_am: Գաղտնաբառ

[ctx: #15109]
en: Skin default
hy_am: Հիմնական տեսք

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
hy_am: Հիշել

[ctx: #16000]
en: General
hy_am: Գլխավոր

[ctx: #16018]
en: None
hy_am: Ոչինչ

[ctx: #16039]
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
hy_am: Հաջորդ

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
hy_am: Անվանում

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
hy_am: Ծառայություն

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
hy_am: Մարտ

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
hy_am: Հս

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
hy_am: Շբթ

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
hy_am: Խավար

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
hy_am: TV ուղեցույց

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
hy_am: Կարգավիճակ

[ctx: #20060]
en: Media info
hy_am: Կրիչ

[ctx: #20109]
en: Zoom
hy_am: Խոշորացում

[ctx: #20177]
en: Done
hy_am: Լավ

[ctx: #20331]
en: File
hy_am: Ֆայլ

[ctx: #20342]
en: Movies
hy_am: Ֆիլմեր

[ctx: #20388]
en: Studios
hy_am: Ստուդիա

[ctx: #20397]
en: Go to album
hy_am: Ալբոմ

[ctx: #21373]
en: Display
hy_am: Էկրան

[ctx: #21375]
en: Normal
hy_am: Նորմալ

[ctx: #21385]
en: Open
hy_am: Բացել

[ctx: #21417]
en: Settings
hy_am: Կարգավորումներ

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
hy_am: Ձեռքով

[ctx: #21478]
en: Open
hy_am: Բացել

[ctx: #21805]
en: Resolution
hy_am: Լուծում

[ctx: #21806]
en: Comment
hy_am: Մեկնաբանություն

[ctx: #21826]
en: Aperture
hy_am: Բացում

[ctx: #21870]
en: Source
hy_am: Տառաշար

[ctx: #21875]
en: Country
hy_am: Երկիր

[ctx: #22030]
en: Font
hy_am: Տառաշար

[ctx: #22031]
en: Size
hy_am: Չափս

[ctx: #24012]
en: Subtitles
hy_am: Ենթավերնագրեր

[ctx: #24013]
en: Lyrics
hy_am: Երգի բառեր

[ctx: #24027]
en: Weather
hy_am: Եղանակ

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
hy_am: Նորմալ

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
hy_am: Ձեռքով

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
hy_am: Ոճ

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
hy_am: Կատարող

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
hy_am: Ստուդիա

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
hy_am: Ինֆո

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
hy_am: Լեզու

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
hy_am: Եղանակ

[ctx: #33063]
en: Options
hy_am: Տարբերակներ

[ctx: #33068]
en: Background
hy_am: Ֆոն

[ctx: #34100]
en: Number of channels
hy_am: Ալիքների քանակը

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
hy_am: Անջատել

[ctx: #36428]
en: Record
hy_am: Ձայնագրում

[ctx: #36574]
en: Gamma
hy_am: Գամմա

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
hy_am: Ոչինչ

[ctx: #36912]
en: video
hy_am: Տեսադարան

[ctx: #36913]
en: videos
hy_am: Տեսանյութեր

[ctx: #36918]
en: album
hy_am: Ալբոմ

[ctx: #36919]
en: albums
hy_am: Ալբոմ

[ctx: #36920]
en: song
hy_am: Երգ

[ctx: #36921]
en: songs
hy_am: Կատարումներ

[ctx: #37030]
en: Unlimited
hy_am: Անսահմանափակ

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
hy_am: Անսահմանափակ

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
hy_am: Տառաշար

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
hy_am: Ոճ
