KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (4009 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
lt_lt: Programos

[ctx: #1]
en: Pictures
lt_lt: Nuotraukos

[ctx: #2]
en: Music
lt_lt: Muzika

[ctx: #3]
en: Videos
lt_lt: Vaizdo įrašai

[ctx: #4]
en: TV guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #5]
en: Settings
lt_lt: Nustatymai

[ctx: #7]
en: File manager
lt_lt: Failų tvarkyklė

[ctx: #8]
en: Weather
lt_lt: Orai

[ctx: #9]
en: Kodi media center
lt_lt: Kodi media centras

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
lt_lt: Pirmadienis

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
lt_lt: Antradienis

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
lt_lt: Trečiadienis

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
lt_lt: Ketvirtadienis

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
lt_lt: Penktadienis

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
lt_lt: Šeštadienis

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
lt_lt: Sekmadienis

[ctx: #21]
en: January
lt_lt: Sausio

[ctx: #22]
en: February
lt_lt: Vasario

[ctx: #23]
en: March
lt_lt: Kovo

[ctx: #24]
en: April
lt_lt: Balandžio

[ctx: #25]
en: May
lt_lt: Gegužės

[ctx: #26]
en: June
lt_lt: Birželio

[ctx: #27]
en: July
lt_lt: Liepos

[ctx: #28]
en: August
lt_lt: Rugpjūčio

[ctx: #29]
en: September
lt_lt: Rugsėjo

[ctx: #30]
en: October
lt_lt: Spalio

[ctx: #31]
en: November
lt_lt: Lapkričio

[ctx: #32]
en: December
lt_lt: Gruodžio

[ctx: #41]
en: Mon
lt_lt: Pir

[ctx: #42]
en: Tue
lt_lt: Ant

[ctx: #43]
en: Wed
lt_lt: Tre

[ctx: #44]
en: Thu
lt_lt: Ket

[ctx: #45]
en: Fri
lt_lt: Pen

[ctx: #46]
en: Sat
lt_lt: Šeš

[ctx: #47]
en: Sun
lt_lt: Sek

[ctx: #51]
en: Jan
lt_lt: Sau

[ctx: #52]
en: Feb
lt_lt: Vas

[ctx: #53]
en: Mar
lt_lt: Kov

[ctx: #54]
en: Apr
lt_lt: Bal

[ctx: #55]
en: May
lt_lt: Geg

[ctx: #56]
en: Jun
lt_lt: Bir

[ctx: #57]
en: Jul
lt_lt: Lie

[ctx: #58]
en: Aug
lt_lt: Rug

[ctx: #59]
en: Sep
lt_lt: Rgs

[ctx: #60]
en: Oct
lt_lt: Spa

[ctx: #61]
en: Nov
lt_lt: Lap

[ctx: #62]
en: Dec
lt_lt: Gru

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
lt_lt: Š

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
lt_lt: ŠŠR

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
lt_lt: ŠR

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
lt_lt: RŠR

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
lt_lt: R

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
lt_lt: RPR

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
lt_lt: PR

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
lt_lt: PPR

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
lt_lt: P

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
lt_lt: PPV

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
lt_lt: PV

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
lt_lt: VPV

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
lt_lt: V

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
lt_lt: VŠV

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
lt_lt: ŠV

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
lt_lt: ŠŠV

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
lt_lt: KINT

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
lt_lt: Pietūs

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
lt_lt: Šiaurė

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
lt_lt: Vakarai

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
lt_lt: Rytai

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
lt_lt: Kintantis

[ctx: #98]
en: View: Auto
lt_lt: Rodinys: Auto

[ctx: #99]
en: View: Auto big
lt_lt: Rodinys: Auto didelis

[ctx: #100]
en: View: Icons
lt_lt: Rodinys: Piktogramos

[ctx: #101]
en: View: List
lt_lt: Rodinys: Sąrašas

[ctx: #102]
en: Scan
lt_lt: Nuskaityti

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Pavadinimą

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Datą

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Dydį

[ctx: #106]
en: No
lt_lt: Ne

[ctx: #107]
en: Yes
lt_lt: Taip

[ctx: #108]
en: Slideshow
lt_lt: Skaidrių peržiūra

[ctx: #109]
en: Create thumbs
lt_lt: Sukurti miniatiūras

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
lt_lt: Sukurti miniatiūras

[ctx: #111]
en: Shortcuts
lt_lt: Nuorodos

[ctx: #112]
en: Paused
lt_lt: Pauzė

[ctx: #113]
en: Update failed
lt_lt: Atnaujinti nepavyko

[ctx: #114]
en: Installation failed
lt_lt: Diegimas nepavyko

[ctx: #115]
en: Copy
lt_lt: Kopijuoti

[ctx: #116]
en: Move
lt_lt: Perkelti

[ctx: #117]
en: Delete
lt_lt: Pašalinti

[ctx: #118]
en: Rename
lt_lt: Pervadinti

[ctx: #119]
en: New folder
lt_lt: Naujas aplankas

[ctx: #120]
en: Confirm copy
lt_lt: Patvirtinti kopijavimą

[ctx: #121]
en: Confirm move
lt_lt: Patvirtinti perkėlimą

[ctx: #122]
en: Confirm delete
lt_lt: Patvirtinti trynimą

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
lt_lt: Ar norite kopijuoti pasirinktą failą(us)?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
lt_lt: Ar norite perkelti pasirinktą failą(us)?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
lt_lt: Ar norite pašalinti pasirinktą failą(us)?[CR]Įspėjimas - šio veiksmo negalima atšaukti!

[ctx: #126]
en: Status
lt_lt: Būsena

[ctx: #127]
en: Objects
lt_lt: Objektai

[ctx: #128]
en: General
lt_lt: Pagrindiniai

[ctx: #129]
en: Slideshow
lt_lt: Skaidrių peržiūra

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
lt_lt: Sistemos informacija

[ctx: #131]
en: Display
lt_lt: Ekranas

[ctx: #132]
en: Albums
lt_lt: Albumai

[ctx: #133]
en: Artists
lt_lt: Atlikėjai

[ctx: #134]
en: Songs
lt_lt: Dainos

[ctx: #135]
en: Genres
lt_lt: Žanrai

[ctx: #136]
en: Playlists
lt_lt: Grojaraščiai

[ctx: #137]
en: Search
lt_lt: Paieška

[ctx: #138]
en: System information
lt_lt: Sistemos informacija

[ctx: #139]
en: Temperatures:
lt_lt: Temperatūra:

[ctx: #142]
en: Time:
lt_lt: Laikas:

[ctx: #143]
en: Current:
lt_lt: Dabartinis:

[ctx: #144]
en: Build:
lt_lt: Versija:

[ctx: #145]
en: Network:
lt_lt: Tinklas:

[ctx: #146]
en: Type:
lt_lt: Tipas:

[ctx: #147]
en: Static
lt_lt: Statinis

[ctx: #149]
en: MAC address
lt_lt: MAC adresas

[ctx: #150]
en: IP address
lt_lt: IP adresas

[ctx: #151]
en: Link:
lt_lt: Ryšys:

[ctx: #152]
en: Half duplex
lt_lt: Pusiau dvipusis

[ctx: #153]
en: Full duplex
lt_lt: Pilnai dvipusis

[ctx: #154]
en: Storage
lt_lt: Saugykla

[ctx: #155]
en: Drive
lt_lt: Diskas

[ctx: #156]
en: Free
lt_lt: Laisva

[ctx: #158]
en: Free memory
lt_lt: Laisva atmintis

[ctx: #159]
en: No link
lt_lt: Nėra jungties

[ctx: #160]
en: Free
lt_lt: Laisva

[ctx: #162]
en: Tray open
lt_lt: Dėklas atidarytas

[ctx: #163]
en: Reading
lt_lt: Nuskaitoma

[ctx: #164]
en: No disc
lt_lt: Nėra disko

[ctx: #165]
en: Disc present
lt_lt: Diskas įdėtas

[ctx: #166]
en: Skin
lt_lt: Teminė išvaizda

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
lt_lt: Atšaukti failų operacijas

[ctx: #169]
en: Resolution
lt_lt: Raiška

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
lt_lt: Priderinti ekrano skleistinės dažnį

[ctx: #171]
en: Sort title
lt_lt: Rūšiavimo pavadinimas

[ctx: #172]
en: Release date
lt_lt: Išleidimo data

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
lt_lt: 4:3 vaizdo rodymo būdas

[ctx: #174]
en: Compiled:
lt_lt: Sukompiliuota:

[ctx: #175]
en: Moods
lt_lt: Nuotaikos

[ctx: #176]
en: Styles
lt_lt: Stiliai

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
lt_lt: {0:s} sėkmingai paleistas

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
lt_lt: {0:s} buvo sėkmingai paleistas..

[ctx: #179]
en: Song
lt_lt: Daina

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
lt_lt: Trukmė

[ctx: #181]
en: Select album
lt_lt: Pasirinkite albumą

[ctx: #182]
en: Tracks
lt_lt: Takeliai

[ctx: #183]
en: Review
lt_lt: Apžvalga

[ctx: #184]
en: Refresh
lt_lt: Atnaujinti

[ctx: #185]
en: Searching album
lt_lt: Ieškoma albumo

[ctx: #187]
en: No albums found!
lt_lt: Albumų nerasta!

[ctx: #188]
en: Select all
lt_lt: Pasirinkti viską

[ctx: #189]
en: Scanning media information
lt_lt: Nuskaitoma media informacija

[ctx: #190]
en: Save
lt_lt: Išsaugoti

[ctx: #191]
en: Shuffle
lt_lt: Maišyti

[ctx: #192]
en: Clear
lt_lt: Valyti

[ctx: #193]
en: Scan
lt_lt: Nuskaityti

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
lt_lt: Ieškoma...

[ctx: #195]
en: No information found!
lt_lt: Informacijos nerasta!

[ctx: #196]
en: Select movie:
lt_lt: Pasirinti filmą:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
lt_lt: Užklausiama {0:s} informacijos

[ctx: #198]
en: Loading movie details
lt_lt: Įkeliami filmo duomenys

[ctx: #199]
en: Web interface
lt_lt: Žiniatinklio sąsaja

[ctx: #200]
en: Audio encoders
lt_lt: Garso koduotuvai

[ctx: #201]
en: Audio decoders
lt_lt: Garso dekoderiai

[ctx: #202]
en: Tagline
lt_lt: Paantraštė

[ctx: #203]
en: Plot outline
lt_lt: Siužetas bendrais bruožais

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
lt_lt: Kompiliacija

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
lt_lt: Balsai

[ctx: #206]
en: Cast
lt_lt: Vaidmenys

[ctx: #207]
en: Plot
lt_lt: Siužetas

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
lt_lt: Atkurti

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
lt_lt: Kitas

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
lt_lt: Ankstesnis

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
lt_lt: Kalibruoti vartotojo sąsają...

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
lt_lt: Vaizdo kalibravimas

[ctx: #215]
en: Soften
lt_lt: Sušvelninti

[ctx: #216]
en: Zoom amount
lt_lt: Didinimo laipsnis

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
lt_lt: Pikselių santykis

[ctx: #218]
en: DVD drive
lt_lt: DVD įrenginys

[ctx: #219]
en: Please insert disc
lt_lt: Įdėkite diską

[ctx: #220]
en: Remote share
lt_lt: Nuotolinis bendrasis išteklius

[ctx: #221]
en: Network is not connected
lt_lt: Neprisijungta prie tinklo

[ctx: #222]
en: Cancel
lt_lt: Nutraukti

[ctx: #224]
en: Speed
lt_lt: Greitis

[ctx: #225]
en: Vertical shift
lt_lt: Vertikalus poslinkis

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
lt_lt: Įkelti audio CD informaciją iš internetinės paslaugos

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
lt_lt: Sumaišyti grojaraštį įkėlimo metu

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
lt_lt: HDD sustabdymo laikas

[ctx: #230]
en: Video filters
lt_lt: Vaizdo filtrai

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
lt_lt: Joks

[ctx: #232]
en: Point
lt_lt: Taškinis

[ctx: #233]
en: Linear
lt_lt: Linijinis

[ctx: #234]
en: Anisotropic
lt_lt: Anizotropinis

[ctx: #235]
en: Quincunx
lt_lt: Šachmatinis

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
lt_lt: Gauso kubinis

[ctx: #237]
en: Minification
lt_lt: Mažinimas

[ctx: #238]
en: Magnification
lt_lt: Didinimas

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
lt_lt: Išvalyti grojaraštį baigus

[ctx: #240]
en: Display mode
lt_lt: Atvaizdavimo būdas

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
lt_lt: Visame ekrane #{0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
lt_lt: Lange

[ctx: #243]
en: Refresh rate
lt_lt: Skleistinės dažnis

[ctx: #244]
en: Full screen
lt_lt: Visas ekranas

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
lt_lt: Dydis: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Didinimas x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pikseliai: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})

[ctx: #246]
en: Monitor
lt_lt: Monitorius

[ctx: #247]
en: Scripts
lt_lt: Scenarijai

[ctx: #248]
en: Language
lt_lt: Kalba

[ctx: #249]
en: Music
lt_lt: Muzika

[ctx: #250]
en: Visualisation
lt_lt: Vizualizacija

[ctx: #251]
en: Select destination directory
lt_lt: Pasirinkite paskirties katalogą

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
lt_lt: Permiksuoti į stereo

[ctx: #253]
en: Number of channels
lt_lt: Kanalų skaičius

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
lt_lt: DTS palaikantis imtuvas

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
lt_lt: Atsiunčiama CD informacija

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
lt_lt: Klaida

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
lt_lt: Įjungti žymų skaitymą

[ctx: #259]
en: Opening
lt_lt: Atidaroma

[ctx: #260]
en: Shoutcast
lt_lt: Garso srautas

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
lt_lt: Laukiama pradžios...

[ctx: #262]
en: Scripts output
lt_lt: Scenarijų išvestis

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą per HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
lt_lt: Įrašyti

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
lt_lt: Stabdyti įr.

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Takelį

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Laiką

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Pavadinimą

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Atlikėją

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Albumą

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
lt_lt: Pikselių santykio reguliavimas

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
lt_lt: Reguliuokite stačiakampį taip, kad pasiektumėte idealų kvadratą

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
lt_lt: Ekrano nustatymas (viršutinis kairysis kampas)

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
lt_lt: Ekrano nustatymas (apatinis dešinysis kampas)

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
lt_lt: Reguliuokite rodyklę, norėdami pakeisti išdidinimo laipsnį

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
lt_lt: Subtitrų pozicija

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
lt_lt: Reguliuokite juostą, norėdami pakeisti subtitrų poziciją

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
lt_lt: Nepavyko įkelti nustatymų

[ctx: #280]
en: Using default settings
lt_lt: Naudojami numatytieji nustatymai

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
lt_lt: Prašome patikrinti XML failus

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
lt_lt: Rasta elementų: {0:d}

[ctx: #283]
en: Search results
lt_lt: Paieškos rezultatai

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
lt_lt: Rezultatų nerasta

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
lt_lt: Pageidaujama garso takelio kalba

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
lt_lt: Pageidaujama subtitrų kalba

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
lt_lt: Subtitrai

[ctx: #288]
en: Font
lt_lt: Šriftas

[ctx: #289]
en: Size
lt_lt: Dydis

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
lt_lt: Dinaminė diapazono kompresija

[ctx: #292]
en: Audio
lt_lt: Garsas

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
lt_lt: Parinkti subtitrus

[ctx: #294]
en: Create bookmark
lt_lt: Sukurti žymą

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
lt_lt: Valyti žymas

[ctx: #297]
en: Audio offset
lt_lt: Garso poslinkis

[ctx: #298]
en: Bookmarks
lt_lt: Žymos

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
lt_lt: Žyma {0:d}

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
lt_lt: MP1 palaikantis imtuvas

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
lt_lt: MP2 palaikantis imtuvas

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
lt_lt: MP3 palaikantis imtuvas

[ctx: #303]
en: Delay
lt_lt: Uždelsimas

[ctx: #304]
en: Language
lt_lt: Kalba

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
lt_lt: Įjungtas

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
lt_lt: Ne-sluoksniuota

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
lt_lt: Media įrašo numatytoji

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
lt_lt: Originali kalba

[ctx: #309]
en: User interface language
lt_lt: Vartotojo sąsajos kalba

[ctx: #310]
note: Setting in international settings
en: Virtual keyboard layouts
lt_lt: Virtualios klaviatiūros išdėstymai

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
lt_lt: Valoma duomenų bazė

[ctx: #314]
en: Preparing...
lt_lt: Ruošiama...

[ctx: #315]
en: Database error
lt_lt: Duomenų bazės klaida

[ctx: #316]
en: Searching songs...
lt_lt: Ieškoma dainų...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
lt_lt: Duomenų bazė išvalyta sėkmingai

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
lt_lt: Valomos dainos...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
lt_lt: Dainų valymo klaida

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
lt_lt: Valomi atlikėjai...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
lt_lt: Atlikėjų valymo klaida

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
lt_lt: Valomi žanrai, vaidmenys ir kt.

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
lt_lt: Klaida valant žanrus, vaidmenis ir kt.

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
lt_lt: Valomi keliai...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
lt_lt: Kelių valymo klaida

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
lt_lt: Valomi albumai...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
lt_lt: Albumų valymo klaida

[ctx: #328]
en: Writing changes...
lt_lt: Įrašomi pakeitimai...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
lt_lt: Pakeitimų įrašymo klaida

[ctx: #330]
en: This may take some time...
lt_lt: Tai gali šiek tiek užtrukti...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
lt_lt: Glaudinama duomenų bazė...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
lt_lt: Duomenų bazės glaudinimo klaida

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
lt_lt: Ar norite išvalyti biblioteką?

[ctx: #334]
en: Clean library...
lt_lt: Valyti biblioteką...

[ctx: #335]
en: Start
lt_lt: Pradėti

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
lt_lt: Kadrų dažnio konversija

[ctx: #337]
en: Output configuration
lt_lt: Išvesties konfigūracija

[ctx: #338]
en: Fixed
lt_lt: Fiksuota

[ctx: #339]
en: Optimized
lt_lt: Optimizuota

[ctx: #340]
en: Various artists
lt_lt: Įvairūs atlikėjai

[ctx: #341]
en: Play disc
lt_lt: Atkurti diską

[ctx: #342]
en: Movies
lt_lt: Filmai

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
lt_lt: Pritaikyti kadrų dažnį

[ctx: #344]
en: Actors
lt_lt: Aktoriai

[ctx: #345]
en: Year
lt_lt: Metai

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
lt_lt: Išlaikyti originalų garsumą permiksuojant

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
lt_lt: DTS-HD palaikantis imtuvas

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
lt_lt: Leisti tranzitinį perdavimą

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
lt_lt: TrueHD palaikantis imtuvas

[ctx: #350]
en: Programs
lt_lt: Programos

[ctx: #351]
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #352]
en: Dim
lt_lt: Pritemdyti

[ctx: #353]
en: Black
lt_lt: Juodas ekranas

[ctx: #354]
en: Matrix trails
lt_lt: Matricos takai

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
lt_lt: Laukimo laikas

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
lt_lt: Ekrano užsklandos režimas

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
lt_lt: Išjungimo funkcijos laikmatis

[ctx: #358]
en: All albums
lt_lt: Visi albumai

[ctx: #359]
en: Recently added albums
lt_lt: Vėliausiai pridėti albumai

[ctx: #360]
en: Screensaver
lt_lt: Ekrano užsklanda

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
lt_lt: Rekursinė skaidrių peržiūrą

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
lt_lt: Ekrano užsklandos pritemdymo lygis

[ctx: #363]
en: Sort by: File
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Failą

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
lt_lt: Dolby Digital (AC3) palaikantis imtuvas

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Vardą

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Metus

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Reitingą

[ctx: #369]
en: Title
lt_lt: Pavadinimas

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
lt_lt: Perkūnija

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
lt_lt: Vietomis

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
lt_lt: Daugiausia

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
lt_lt: Saulėta

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
lt_lt: Debesuota

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
lt_lt: Sniegas

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
lt_lt: Lietus

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
lt_lt: Lengvas

[ctx: #378]
note: Weather token
en: AM
lt_lt: Ryte

[ctx: #379]
note: Weather token
en: PM
lt_lt: Vakare

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
lt_lt: Liūtis

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
lt_lt: Nedaug

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
lt_lt: Vietomis

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
lt_lt: Vėjas

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
lt_lt: Stiprus

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
lt_lt: Giedra

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
lt_lt: Giedra

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
lt_lt: Debesys

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
lt_lt: Ankstyvas

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
lt_lt: Liūtis

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
lt_lt: Škvalas

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
lt_lt: Žemas

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
lt_lt: Vidutinis

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
lt_lt: Aukštas

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
lt_lt: Rūkas

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
lt_lt: Dunlksna

[ctx: #396]
en: Select location
lt_lt: Pasirinkite vietovę

[ctx: #397]
en: Refresh time
lt_lt: Atnaujinimo laikas

[ctx: #398]
en: Temperature units
lt_lt: Temperatūros vienetai

[ctx: #399]
en: Speed units
lt_lt: Greičio vienetai

[ctx: #400]
en: Weather
lt_lt: Orai

[ctx: #401]
en: Temp
lt_lt: Temperatūra

[ctx: #402]
en: Feels like
lt_lt: Jaučiama kaip

[ctx: #403]
en: UV index
lt_lt: UV indeksas

[ctx: #404]
en: Wind
lt_lt: Vėjas

[ctx: #405]
en: Dew point
lt_lt: Rasos taškas

[ctx: #406]
en: Humidity
lt_lt: Drėgnumas

[ctx: #407]
en: Hardware keyboard layouts
lt_lt: Fizinės klaviatiūros išdėstymai

[ctx: #409]
en: Defaults
lt_lt: Numatytieji

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
lt_lt: Prisijungiama prie orų paslaugos

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
lt_lt: Gaunama orų prognozė:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
lt_lt: Neįmanoma gauti orų prognozės

[ctx: #413]
en: Manual
lt_lt: Rankiniu būdu

[ctx: #414]
en: No review for this album
lt_lt: Nėra šio albumo apžvalgos

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
lt_lt: Atsiunčiama miniatiūrą...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
lt_lt: Rodinys: Didelės piktogramos

[ctx: #418]
en: Low
lt_lt: - iki

[ctx: #419]
en: High
lt_lt: Temeratūra nuo

[ctx: #420]
en: Best match
lt_lt: Geriausias atitikmuo

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
lt_lt: Laikyti garso įrenginį įjungtą

[ctx: #422]
en: Delete album information
lt_lt: Pašalinti albumo duomenis

[ctx: #423]
en: Delete CD information
lt_lt: Pašalinti CD duomenis

[ctx: #424]
en: Select
lt_lt: Pasirinkti

[ctx: #425]
en: No album information found
lt_lt: Nerasta albumo duomenų

[ctx: #426]
en: No CD information found
lt_lt: Nerasta CD duomenų

[ctx: #427]
en: Disc
lt_lt: Diskas

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
lt_lt: Idėkite teisingą CD/DVD diską

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
lt_lt: Prašome įdėti šį diską:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
lt_lt: Rūšiuoti pagal: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
lt_lt: Nėra podėlio

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
lt_lt: Pašalinti filmą iš bibliotekos

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
lt_lt: Iš {0:s} {1:d} {2:s} greičiu

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
lt_lt: Neaptiktas joks optinių diskų įrenginys

[ctx: #436]
note: Message body of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: This video is stored on an optical disc (e.g. DVD, Blu-ray) and cannot be played as your device does not have an appropriate drive.
lt_lt: Šis vaizdo įrašas saugomas optiniame diske (pvz., DVD, Blu-ray) ir jo negalima atkurti, nes jūsų įrenginyje nėra tinkamo diskų įrenginio.

[ctx: #437]
en: Removable disk
lt_lt: Išorinis diskas

[ctx: #438]
en: Opening file
lt_lt: Atidaromas failas

[ctx: #439]
en: Cache
lt_lt: Podėlis

[ctx: #440]
en: Hard disk
lt_lt: Kietasis diskas

[ctx: #442]
en: Local network
lt_lt: Vietinis tinklas

[ctx: #443]
en: Internet
lt_lt: Internetas

[ctx: #445]
en: Audio
lt_lt: Garsas

[ctx: #447]
en: Autorun media
lt_lt: Automatiškai paleisti media įrašą

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
lt_lt: Dolby Digital Plus (E-AC3) palaikantis imtuvas

[ctx: #449]
en: Enabled
lt_lt: Įjungta

[ctx: #450]
en: Columns
lt_lt: Stulpeliai

[ctx: #451]
en: Row 1 address
lt_lt: 1 eilutės adresas

[ctx: #452]
en: Row 2 address
lt_lt: 2 eilutės adresas

[ctx: #453]
en: Row 3 address
lt_lt: 3 eilutės adresas

[ctx: #454]
en: Row 4 address
lt_lt: 4 eilutės adresas

[ctx: #455]
en: Rows
lt_lt: Eilutės

[ctx: #456]
en: Mode
lt_lt: Režimas

[ctx: #457]
en: Switch view
lt_lt: Perjungti rodinį

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
lt_lt: Riboti diskretizavimo dažnį (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
lt_lt: Subtitrai

[ctx: #460]
en: Audio stream
lt_lt: Garso srautas

[ctx: #461]
en: [active]
lt_lt: [aktyvus]

[ctx: #463]
en: Backlight
lt_lt: Foninis apšvietimas

[ctx: #464]
en: Brightness
lt_lt: Šviesumas

[ctx: #465]
en: Contrast
lt_lt: Kontrastas

[ctx: #466]
en: Gamma
lt_lt: Gama

[ctx: #467]
en: Type
lt_lt: Tipas

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
lt_lt: Perkelkite juostą, norėdami pakeisti OSD poziciją

[ctx: #469]
en: OSD position
lt_lt: OSD pozicija

[ctx: #470]
en: Credits
lt_lt: Padėkos

[ctx: #474]
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #475]
en: Music only
lt_lt: Tik muzika

[ctx: #476]
en: Music & video
lt_lt: Muzika ir vaizdas

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
lt_lt: Nepavyko įkelti grojaraščio

[ctx: #479]
en: Skin & language
lt_lt: Teminė išvaizda ir kalba

[ctx: #480]
en: Appearance
lt_lt: Išvaizda

[ctx: #481]
en: Audio options
lt_lt: Garso parinktys

[ctx: #482]
en: About Kodi
lt_lt: Apie Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
lt_lt: Pašalinti albumą

[ctx: #486]
en: Repeat
lt_lt: Kartoti

[ctx: #487]
en: Repeat one
lt_lt: Kartoti vieną

[ctx: #488]
en: Repeat folder
lt_lt: Kartoti aplanką

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
lt_lt: Atkurti kitą dainą automatiškai

[ctx: #491]
en: - Use big icons
lt_lt: - Naudoti dideles piktogramas

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
lt_lt: Keisti VobSubs dydį

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
lt_lt: Išplėstinės parinktys (tik ekspertams!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
lt_lt: Bendras garso lygio rezervas

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
lt_lt: Pakelti vaizdo įrašų raišką, kad atitiktų GUI raišką

[ctx: #496]
en: Calibration
lt_lt: Kalibravimas

[ctx: #497]
en: Show file extensions
lt_lt: Rodyti failų plėtinius

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Tipą

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
lt_lt: Nepavyko prisijungti prie paieškos serverio

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
lt_lt: Nepavyko atsiųsti albumo duomenų

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
lt_lt: Tikrinami albumų pavadinimai...

[ctx: #502]
en: Open
lt_lt: Atidaryta

[ctx: #503]
en: Busy
lt_lt: Užimta

[ctx: #504]
en: Empty
lt_lt: Tuščia

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
lt_lt: Įkeliama media informacija iš failų...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
lt_lt: Tikrinami media failai...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Naudojimą

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
lt_lt: Įjungti vizualizacijas

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
lt_lt: Įjungti vaizdo režimo perjungimą

[ctx: #512]
en: Startup window
lt_lt: Paleisties langas

[ctx: #513]
en: Home window
lt_lt: Pradinis langas

[ctx: #514]
en: Manual settings
lt_lt: Nustatymai rankiniu būdu

[ctx: #515]
en: Genre
lt_lt: Žanras

[ctx: #517]
en: Recently played albums
lt_lt: Neseniai atkurti albumai

[ctx: #518]
en: Launch
lt_lt: Paleisti

[ctx: #519]
en: Launch in...
lt_lt: Paleisti iš...

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
lt_lt: Kompiliacijos

[ctx: #522]
en: Remove source
lt_lt: Pašalinti šaltinį

[ctx: #523]
en: Switch media
lt_lt: Perjungti media turinį

[ctx: #524]
en: Select playlist
lt_lt: Pasirinkti grojaraštį

[ctx: #525]
en: New playlist...
lt_lt: Naujas grojaraštis ...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
lt_lt: Įdėti į grojaraštį

[ctx: #527]
en: Manually add to library
lt_lt: Rankiniu būdu įtraukti į biblioteką

[ctx: #528]
en: Enter title
lt_lt: Įvesti pavadinimą

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
lt_lt: Klaida: Vienodi pavadinimai

[ctx: #530]
en: Select genre
lt_lt: Parinkti žanrą

[ctx: #531]
en: New genre
lt_lt: Naujas žanras

[ctx: #532]
en: Manual addition
lt_lt: Rankinis įdėjimas

[ctx: #533]
en: Enter genre
lt_lt: Įvesti žanrą

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
lt_lt: Rodinys: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
lt_lt: Sąrašas

[ctx: #536]
en: Icons
lt_lt: Piktogramos

[ctx: #537]
en: Big list
lt_lt: Didelis sąrašas

[ctx: #538]
en: Big icons
lt_lt: Didelės piktogramos

[ctx: #539]
en: Wide
lt_lt: Platus

[ctx: #540]
en: Big wide
lt_lt: Didelis platus

[ctx: #541]
en: Album icons
lt_lt: Albumų piktogramos

[ctx: #542]
en: DVD icons
lt_lt: DVD piktogramos

[ctx: #544]
en: Media info
lt_lt: Media informacija

[ctx: #545]
en: Audio output device
lt_lt: Garso išvesties įrenginys

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
lt_lt: Tranzitinio perdavimo išvesties įrenginys

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
lt_lt: Šio atlikėjo biografija nerasta

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
lt_lt: Daugiakanalį garsą permiksuoti į stereo

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
lt_lt: Numeris

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
lt_lt: Rikiuoti pagal: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
lt_lt: Pavadinimas

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
lt_lt: Data

[ctx: #553]
en: Size
lt_lt: Dydis

[ctx: #554]
en: Track
lt_lt: Takelis

[ctx: #555]
en: Time
lt_lt: Laikas

[ctx: #556]
en: Title
lt_lt: Pavadinimas

[ctx: #557]
en: Artist
lt_lt: Atlikėjas

[ctx: #558]
en: Album
lt_lt: Albumas

[ctx: #559]
en: Playlist
lt_lt: Grojaraštis

[ctx: #561]
en: File
lt_lt: Failas

[ctx: #562]
en: Year
lt_lt: Metai

[ctx: #563]
en: Rating
lt_lt: Reitingas

[ctx: #564]
en: Type
lt_lt: Tipas

[ctx: #565]
en: Usage
lt_lt: Naudojimas

[ctx: #566]
en: Album artist
lt_lt: Albumo atlikėjas

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
lt_lt: Atkūrimų kiekis

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
lt_lt: Paskutinis atkūrimas

[ctx: #569]
en: Comment
lt_lt: Komentaras

[ctx: #570]
en: Date added
lt_lt: Įkėlimo data

[ctx: #571]
en: Default
lt_lt: Kaip yra

[ctx: #572]
en: Studio
lt_lt: Studija

[ctx: #573]
en: Path
lt_lt: Kelias

[ctx: #574]
en: Country
lt_lt: Šalis

[ctx: #575]
en: In progress
lt_lt: Nebaigta žiūrėti

[ctx: #576]
en: Times played
lt_lt: Atkurta kartų

[ctx: #577]
en: Date taken
lt_lt: Fotografavimo data

[ctx: #578]
en: Artist / Year
lt_lt: Atlikėjas / Metai

[ctx: #580]
en: Sort direction
lt_lt: Rūšiavimo kryptis

[ctx: #581]
en: Sort method
lt_lt: Rūšiavimo būdas

[ctx: #582]
en: View mode
lt_lt: Peržiūros metodas

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
lt_lt: Įsiminti rodinius skirtingiems aplankams

[ctx: #584]
en: Ascending
lt_lt: Didėjančiai

[ctx: #585]
en: Descending
lt_lt: Mažėjančiai

[ctx: #586]
en: Edit playlist
lt_lt: Redaguoti grojaraštį

[ctx: #587]
en: Filter
lt_lt: Filtras

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
lt_lt: Atšaukti vakarėlio režimą

[ctx: #589]
en: Party mode
lt_lt: Vakarėlio režimas

[ctx: #590]
en: Random
lt_lt: Atsitiktinai

[ctx: #591]
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #592]
en: One
lt_lt: Vienas

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
lt_lt: Visi

[ctx: #594]
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
lt_lt: Kartoti: Išjungta

[ctx: #596]
en: Repeat: One
lt_lt: Kartoti: Vieną

[ctx: #597]
en: Repeat: All
lt_lt: Kartoti: Visus

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
lt_lt: Perrašyti audio CD

[ctx: #601]
en: Medium
lt_lt: Vidutinis

[ctx: #602]
en: Standard
lt_lt: Standartinis

[ctx: #603]
en: Extreme
lt_lt: Ekstremalus

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
lt_lt: Pastovus bitų dažnis

[ctx: #605]
en: Ripping...
lt_lt: Perrašoma...

[ctx: #607]
en: To:
lt_lt: Į:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
lt_lt: Neįmanoma perrašyti CD ar takelio, nes nenustatytas CDDARipPath.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
lt_lt: Perrašyti garso takelį

[ctx: #611]
en: Enter number
lt_lt: Įveskite numerį

[ctx: #612]
en: Bits/sample
lt_lt: Bitai/diskretizavimas

[ctx: #613]
en: Sample rate
lt_lt: Diskretizavimo dažnis

[ctx: #614]
en: Virtual folder
lt_lt: Virtualus aplankas

[ctx: #620]
en: Audio CDs
lt_lt: Audio CD

[ctx: #621]
en: Encoder
lt_lt: Koduotuvas

[ctx: #622]
en: Quality
lt_lt: Kokybė

[ctx: #623]
en: Bitrate
lt_lt: Bitų dažnis

[ctx: #624]
en: Include track number
lt_lt: Įtraukti takelio numerį

[ctx: #625]
en: All songs of
lt_lt: Visos kompozicijos

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
lt_lt: Nebaigtos žiūrėti TV laidos

[ctx: #629]
en: View mode
lt_lt: Rodinio režimas

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
lt_lt: Normalus

[ctx: #631]
en: Zoom
lt_lt: Padidintas

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
lt_lt: Praplėstas 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
lt_lt: Platus didinimas

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
lt_lt: Praplėstas 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
lt_lt: Originalus dydis

[ctx: #636]
en: Custom
lt_lt: Individualus

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
lt_lt: Garsumo derinimas

[ctx: #639]
en: Use track levels
lt_lt: Naudoti takelių lygius

[ctx: #640]
en: Use album levels
lt_lt: Naudoti albumų lygius

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
lt_lt: Failai su ReplayGain informacija

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
lt_lt: Failai be ReplayGain informacijos

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
lt_lt: Vengti failų su ReplayGain apkarpymo apsaugos

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
lt_lt: Praplėstas 16:9 - nelinijinis

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
lt_lt: Reikia išpakuoti didelį failą. Tęsti?

[ctx: #646]
en: Remove from library
lt_lt: Pašalinti iš bibliotekos

[ctx: #647]
en: Export video library
lt_lt: Eksportuoti video biblioteką

[ctx: #648]
en: Import video library
lt_lt: Importuoti video biblioteką

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
lt_lt: Importuojama

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
lt_lt: Eksportuojama

[ctx: #651]
en: Browse for library
lt_lt: Naršyti biblioteką

[ctx: #652]
en: Years
lt_lt: Metai

[ctx: #653]
en: Update library
lt_lt: Atnaujinti biblioteką

[ctx: #654]
en: Show debug information
lt_lt: Rodyti derinimo informaciją

[ctx: #655]
en: Browse for executable
lt_lt: Parinkti vykdomąjį failą

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
lt_lt: Parinkti grojaraštį

[ctx: #657]
en: Browse for folder
lt_lt: Parinkti aplanką

[ctx: #658]
en: Song information
lt_lt: Dainos informacija

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
lt_lt: Nelijininis praplėtimas

[ctx: #660]
en: Volume amplification
lt_lt: Garsumo stiprinimas

[ctx: #661]
en: Choose export folder
lt_lt: Pasirinkti eksporto aplanką

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
lt_lt: Šis failas yra neprieinamas.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
lt_lt: Norite jį pašalinti iš bibliotekos?

[ctx: #664]
en: Browse for script
lt_lt: Parinkti scenarijų

[ctx: #665]
en: Compression level
lt_lt: Glaudinimo lygis

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
lt_lt: Įgalinti specifinių komponentų žurnalo rašymą

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
lt_lt: Įjungti Dolby Digital (AC3) perkodavimą

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
lt_lt: Pasirinkti konkrečių komponentų žurnalo rašymą...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
lt_lt: Išsamus [B]SMB[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
lt_lt: Išsamus [B]libcURL[/B] bibliotekos (HTTP(S), DAV) žurnalo rašymas

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
lt_lt: Išsamus [B]FFmpeg[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
lt_lt: Išsamus [B]D-Bus[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
lt_lt: Išsamus [B]JSON-RPC[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]garso[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
lt_lt: Išsamus [B]AirTunes[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
lt_lt: Išsamus [B]UPnP[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
lt_lt: Išsamus [B]libCEC[/B] bibliotekos žurnalo rašymas

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]Video[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]žiniatinklio serverio[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]duomenų bazės[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
lt_lt: Išsamus [B]garso/vaizdo laikų informacijos[/B] žurnalo rašymas

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]langų[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]PVR[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]EPG[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #687]
en: From metadata
lt_lt: Iš metaduomenų

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
lt_lt: Valoma biblioteka

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
lt_lt: Šalinamos senos dainos iš bibliotekos

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
lt_lt: Šis kelias buvo nuskaitytas anksčiau

[ctx: #705]
en: Network
lt_lt: Tinklas

[ctx: #706]
en: Server
lt_lt: Serveris

[ctx: #708]
en: Use proxy server
lt_lt: Naudoti įgaliotąjį serverį

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
lt_lt: Interneto protokolas (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
lt_lt: Nurodytas neteisingas prievadas. Reikšmė turi būti nuo 1 iki 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
lt_lt: HTTP įgaliotasis serveris

[ctx: #715]
en: Assignment
lt_lt: Priskyrimas

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
lt_lt: Automatinis (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
lt_lt: Rankinis (statinis)

[ctx: #719]
en: IP address
lt_lt: IP adresas

[ctx: #720]
en: Netmask
lt_lt: Tinklo kaukė

[ctx: #721]
en: Default gateway
lt_lt: Numatytasis šliuzas

[ctx: #722]
en: DNS server
lt_lt: DNS serveris

[ctx: #723]
en: Save & restart
lt_lt: Išsaugoti ir paleisti iš naujo

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
lt_lt: Nurodytas neteisingas adresas. Reikšmė turi būti AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
lt_lt: su skaičiais nuo 0 iki 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
lt_lt: Pakeitimai neišsaugoti. Tęsti neišsaugojus?

[ctx: #727]
en: Web server
lt_lt: Žiniatinklio serveris

[ctx: #728]
en: FTP server
lt_lt: FTP serveris

[ctx: #729]
en: Enable SSL
lt_lt: Įjungti SSL

[ctx: #730]
en: Port
lt_lt: Prievadas

[ctx: #731]
en: Black
lt_lt: Juodas ekranas

[ctx: #732]
en: Save & apply
lt_lt: Išsaugoti ir pritaikyti

[ctx: #733]
en: Password
lt_lt: Slaptažodis

[ctx: #734]
en: No pass
lt_lt: Be slaptažodžio

[ctx: #735]
en: Character set
lt_lt: Simbolių rinkinys

[ctx: #736]
en: Style
lt_lt: Stilius

[ctx: #737]
en: Colour
lt_lt: Spalva

[ctx: #738]
en: Normal
lt_lt: Normalus

[ctx: #739]
en: Bold
lt_lt: Paryškintas

[ctx: #740]
en: Italics
lt_lt: Kursyvas

[ctx: #741]
en: Bold italics
lt_lt: Paryškintas kursyvas

[ctx: #742]
en: White
lt_lt: Balta

[ctx: #743]
en: Yellow
lt_lt: Geltona

[ctx: #744]
en: Files
lt_lt: Failai

[ctx: #745]
en: Background colour
lt_lt: Fono spalva

[ctx: #746]
en: Background opacity
lt_lt: Fono nepermatomumas

[ctx: #747]
en: Error loading image
lt_lt: Klaida įkeliant atvaizdą

[ctx: #748]
en: Edit path
lt_lt: Redaguoti kelią

[ctx: #749]
en: Mirror image
lt_lt: Veidrodinis atvaizdas

[ctx: #750]
en: Are you sure?
lt_lt: Ar esate įsitikinęs?

[ctx: #751]
en: Removing source
lt_lt: Pašalinamas šaltinis

[ctx: #752]
en: Opacity
lt_lt: Nepermatomumas

[ctx: #754]
en: Add program link
lt_lt: Pridėti programos nuorodą

[ctx: #755]
en: Edit program path
lt_lt: Redaguoti programos kelią

[ctx: #756]
en: Edit program name
lt_lt: Redaguoti programos pavadinimą

[ctx: #757]
en: Edit path depth
lt_lt: Keisti kelio gylį

[ctx: #759]
en: View: Big list
lt_lt: Rodinys: Didelis sąrašas

[ctx: #760]
en: Yellow
lt_lt: Geltona

[ctx: #761]
en: White
lt_lt: Balta

[ctx: #762]
en: Blue
lt_lt: Mėlyna

[ctx: #763]
en: Bright green
lt_lt: Šviesiai žalia

[ctx: #764]
en: Yellow green
lt_lt: Gelsvai žalia

[ctx: #765]
en: Cyan
lt_lt: Žydra

[ctx: #766]
en: Light grey
lt_lt: Šviesiai pilka

[ctx: #767]
en: Grey
lt_lt: Pilka

[ctx: #768]
en: Dark Grey
lt_lt: Tamsiai pilka

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
lt_lt: Klaida {0:d}: bendrasis išteklius neprieinamas

[ctx: #772]
en: Audio
lt_lt: Garsas

[ctx: #773]
en: Seeking
lt_lt: Ieškoma

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
lt_lt: Skaidrių peržiūros aplankas

[ctx: #790]
en: Remote control
lt_lt: Nuotolinis valdymas

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą naudojant programas šioje sistemoje

[ctx: #792]
en: Port
lt_lt: Prievadas

[ctx: #793]
en: Port range
lt_lt: Prievadų rėžis

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą naudojant programas kitose sistemose

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
lt_lt: Pradinis pakartotinis vėlavimas (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
lt_lt: Nuolatinis pakartotinis vėlavimas (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
lt_lt: Maksimalus klientų skaičius

[ctx: #798]
en: Internet access
lt_lt: Interneto prieiga

[ctx: #799]
en: Library update
lt_lt: Bibliotekos atnaujinimas

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
lt_lt: {0:s} iš {1:s} laisva

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
lt_lt: Tipas

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
lt_lt: Ieškoti gide

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
lt_lt: Įveskite paieškos tekstą, kurį naudoti ieškant atitinkančių įvykių gide

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
lt_lt: Absoliučioji paieška (arba tik pavadinimo paieška)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
lt_lt: Bet kuri diena

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
lt_lt: Kiekviena diena

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
lt_lt: Bet kuris kanalas

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
lt_lt: Pradėti bet kuriuo laiku

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
lt_lt: Įrašo grupė

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
lt_lt: Vengti pasikartojančių epizodų

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
lt_lt: Papildomas laikas pradžioje

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
lt_lt: Papildomas laikas pabaigoje

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
lt_lt: Įrašyti visus epizodus

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
lt_lt: Įrašyti tik naujus epizodus

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
lt_lt: Baigti bet kuriuo laiku

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
lt_lt: Daugiausiai įrašų

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
lt_lt: Vieną kartą (suplanuota laikmačio taisyklės)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
lt_lt: Vieną kartą

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
lt_lt: Vieną kartą (remiantis gidu)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
lt_lt: Laikmačio taisyklė

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
lt_lt: Laikmačio taisyklė (paremta gidu)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
lt_lt: Priminimas: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
lt_lt: Įrašas: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
lt_lt: Nustatyti priminimą

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
lt_lt: Ištrinti priminimą

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
lt_lt: Laikmačio taisyklė ištrinta

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
lt_lt: Peržiūrėti priminimą

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
lt_lt: Redaguoti priminimą

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
lt_lt: Pirmadieniais

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
lt_lt: Antradieniais

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
lt_lt: Trečiadieniais

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
lt_lt: Ketvirtadieniais

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
lt_lt: Penktadieniais

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
lt_lt: Šeštadieniais

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
lt_lt: Sekmadieniais

[ctx: #838]
note: Label for a TV show Premiere
en: Première
lt_lt: Premjera

[ctx: #839]
note: Label for a Live TV show
en: Live
lt_lt: Tiesiogiai

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
lt_lt: Ar norite pašalinti tik šį laikmatį ar kartu ir laikmačio taisyklę, kuri jį sukūrė?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
lt_lt: Tik šį

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
lt_lt: Naujiena

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
lt_lt: Aktyvuoti

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
lt_lt: Deaktyvuoti

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
lt_lt: Ar tikrai norite pašalinti šią laikmačio taisyklę ir visus laikmačius, kuriuos ji sukūrė?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
lt_lt: Ar tikrai norite pašalinti šį laikmatį?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
lt_lt: Patvirtinti įrašymo sustabdymą

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
lt_lt: Ar tikrai norite sustabdyti šį įrašymą?

[ctx: #849]
note: Label for a finale of a TV show
en: Finale
lt_lt: Finalas

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
lt_lt: Įvestas neteisingas prievado numeris

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
lt_lt: Galiojantis prievadų rėžis yra 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
lt_lt: Galiojantis prievadų rėžis yra 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add pictures...
lt_lt: Pridėti nuotraukų...

[ctx: #998]
en: Add music...
lt_lt: Pridėti muzikos...

[ctx: #999]
en: Add videos...
lt_lt: Pridėti vaizdo įrašų...

[ctx: #1000]
en: Preview
lt_lt: Peržiūra

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
lt_lt: Neįmanoma prisijungti

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
lt_lt: Nepavyko nustatyti ryšio su tinklo vieta. Tai galėjo nutikti dėl neprijungto tinklo. Ar vis tiek norite jį pridėti?

[ctx: #1006]
en: IP address
lt_lt: IP adresas

[ctx: #1007]
en: Add network location
lt_lt: Pridėti tinklo vietą

[ctx: #1008]
en: Protocol
lt_lt: Protokolas

[ctx: #1009]
en: Server address
lt_lt: Serverio adresas

[ctx: #1010]
en: Server name
lt_lt: Serverio pavadinimas

[ctx: #1011]
en: Remote path
lt_lt: Nuotolinis kelias

[ctx: #1012]
en: Shared folder
lt_lt: Bendrinamas aplankas

[ctx: #1013]
en: Port
lt_lt: Prievadas

[ctx: #1014]
en: Username
lt_lt: Vartotojo vardas

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
lt_lt: Parinkti tinklo serverį

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
lt_lt: Įveskite serverio tinklo adresą

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
lt_lt: Įveskite kelią serveryje

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
lt_lt: Įveskite prievado numerį

[ctx: #1019]
en: Enter the username
lt_lt: Įveskite vartotojo vardą

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
lt_lt: Įveskite kelius arba parinkite media įrašų vietas.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
lt_lt: Įveskite šio media šaltinio vardą.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
lt_lt: Parinkti naują bendrąjį išteklių

[ctx: #1024]
en: Browse
lt_lt: Naršyti

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
lt_lt: Nepavyko nuskaityti katalogo informacijos. Tai galėjo nutikti dėl neprijungto tinklo. Ar vis tiek norite jį pridėti?

[ctx: #1026]
en: Add source
lt_lt: Pridėti šaltinį

[ctx: #1027]
en: Edit source
lt_lt: Redaguoti šaltinį

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
lt_lt: Įveskite naują etiketę

[ctx: #1030]
en: Browse for image
lt_lt: Parinkti atvaizdą

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
lt_lt: Parinkti atvaizdo aplanką

[ctx: #1032]
en: Add network location...
lt_lt: Pridėti tinklo vietą...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
lt_lt: Parinkti failą

[ctx: #1034]
en: Submenu
lt_lt: Submeniu

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
lt_lt: Įjungti submeniu mygtukus

[ctx: #1036]
en: Favourites
lt_lt: Mėgstamiausi

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
lt_lt: Video priedai

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
lt_lt: Muzikos priedai

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
lt_lt: Paveikslėlių priedai

[ctx: #1040]
en: Loading directory
lt_lt: Įkeliamas katalogas

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
lt_lt: Gauta elementų: {0:d}

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
lt_lt: Gauta elementų: {0:d} iš {1:d}

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
lt_lt: Programų priedai

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
lt_lt: Nustatyti papildinio miniatiūrą

[ctx: #1046]
en: Access points
lt_lt: Prieigos taškai

[ctx: #1048]
en: Username
lt_lt: Vartotojo vardas

[ctx: #1049]
en: Script settings
lt_lt: Scenarijaus nustatymai

[ctx: #1050]
en: Singles
lt_lt: Singlai

[ctx: #1051]
en: Enter web address
lt_lt: Įveskite žiniatinklio adresą

[ctx: #1052]
en: Require authentication
lt_lt: Reikalauti autentifikavimo

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
lt_lt: Pasirinkite, ar užklausoms į žiniatinklio serverį reikia vartotojo vardo ir slaptažodžio, kuriuos, jei įgalinta, reikia nustatyti žemiau. Rekomenduojama visada palikti šį nustatymą įjungtą.

[ctx: #1180]
en: Proxy type
lt_lt: Įgaliotojo serverio tipas

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
lt_lt: SOCKS5 su nuotoliniu DNS išsprendimu

[ctx: #1200]
en: SMB client
lt_lt: SMB klientas

[ctx: #1202]
en: Workgroup
lt_lt: Darbo grupė

[ctx: #1203]
en: Default username
lt_lt: Numatytasis vartotojo vardas

[ctx: #1204]
en: Default password
lt_lt: Numatytasis slaptažodis

[ctx: #1207]
en: WINS server
lt_lt: WINS serveris

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
lt_lt: Montuoti SMB bendruosius išteklius

[ctx: #1210]
en: Remove
lt_lt: Pašalinti

[ctx: #1211]
en: Music
lt_lt: Muzika

[ctx: #1213]
en: Pictures
lt_lt: Nuotraukos

[ctx: #1214]
en: Files
lt_lt: Failai

[ctx: #1215]
en: Music & video
lt_lt: Muzika ir video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
lt_lt: Muzika ir nuotraukos

[ctx: #1217]
en: Music & files
lt_lt: Muzika ir failai

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
lt_lt: Video ir nuotraukos

[ctx: #1219]
en: Video & files
lt_lt: Video ir failai

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
lt_lt: Nuotraukos ir failai

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
lt_lt: Muzika, video ir nuotraukos

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
lt_lt: Muzika, video, nuotraukos ir failai

[ctx: #1223]
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
lt_lt: Failai, muzika ir video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
lt_lt: Failai, nuotraukos ir muzika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
lt_lt: Failai, nuotraukos ir video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
lt_lt: Muzika ir programos

[ctx: #1230]
en: Video & programs
lt_lt: Video ir programos

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
lt_lt: Nuotraukos ir programos

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
lt_lt: Muzika, video, nuotraukos ir programos

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
lt_lt: Programos, video ir muzika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
lt_lt: Programos, nuotraukos ir muzika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
lt_lt: Programos, nuotraukos ir video

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
lt_lt: Pranešti apie paslaugas kitoms sistemoms

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
lt_lt: Įjungti AirPlay "Video" ir "Nuotraukų" palaikymą

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
lt_lt: Leisti valdyti garsumą

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
lt_lt: Įjungti AirPlay palaikymą

[ctx: #1271]
en: Device name
lt_lt: Įrenginio vardas

[ctx: #1272]
en: Use password protection
lt_lt: Naudoti apsaugą slaptažodžiu

[ctx: #1275]
note: Filter movies/tvshows/music/episodes/artists/musicvideos/albums/songs
en: Filter {0:s}
lt_lt: Filtras {0:s}

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
lt_lt: Savas garso įrenginys

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
lt_lt: Savas tranzitinio perdavimo įrenginys

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
lt_lt: Garsumo valdymo žingsnių skaičius

[ctx: #1374]
note: Weather token
en: Breezy
lt_lt: Vėjuota

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
lt_lt: Temperatūra

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
lt_lt: Slėgis

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
lt_lt: Artumas

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
lt_lt: Intensyvumas

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
lt_lt: Nepastovus

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
lt_lt: Labai

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
lt_lt: Ekstremalus

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
lt_lt: Sūkuriai

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
lt_lt: Giedras dangus

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
lt_lt: Pavieniai

[ctx: #1385]
note: Weather token
en: Tornado
lt_lt: Tornadas

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
lt_lt: Tropinis

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
lt_lt: Uraganas

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
lt_lt: Šaltas

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
lt_lt: Vėjuota

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
lt_lt: Nustatymai

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
lt_lt: Brizas

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
lt_lt: Švelnus

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
lt_lt: Stiprus vėjas, beveik audra

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
lt_lt: Žvarbus

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
lt_lt: Audringas

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
lt_lt: Plikledis

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
lt_lt: ir

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
lt_lt: Šalna

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
lt_lt: Vėlyvas

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
lt_lt: Vietomis

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
lt_lt: Liūtis su perkūnija

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
lt_lt: Perkūnija

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
lt_lt: Saulėta

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
lt_lt: Stiprus

[ctx: #1405]
note: Weather token
en: in
lt_lt: į

[ctx: #1406]
note: Weather token
en: the
lt_lt: šis

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
lt_lt: Vietovė

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
lt_lt: Ledas

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
lt_lt: Kruša

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
lt_lt: Ramu

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
lt_lt: su

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
lt_lt: vėjuota

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
lt_lt: Vietomis

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
lt_lt: Perkūnija

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
lt_lt: Dulksna

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
lt_lt: Rūkas

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
lt_lt: Speiguota

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
lt_lt: Perkūnijos

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
lt_lt: Paviršutiniškas

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
lt_lt: Nepastovus

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
lt_lt: Labai aukštas

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
lt_lt: Vėjuota

[ctx: #1423]
note: Weather token
en: Mist
lt_lt: Rūkas

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
lt_lt: Apsiniaukę

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
lt_lt: Dulksna

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
lt_lt: Kruša

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
lt_lt: Rūkas

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
lt_lt: Vulkaninis

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
lt_lt: Pelenai

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
lt_lt: Paplitęs

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
lt_lt: Dulkės

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
lt_lt: Smėlis

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
lt_lt: Purslai

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
lt_lt: Audra

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
lt_lt: Smėlio audra

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
lt_lt: Pučia

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
lt_lt: Smulkus

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
lt_lt: Mažas

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
lt_lt: ir

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
lt_lt: Šlapdriba

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
lt_lt: su

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
lt_lt: Tikimybė

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
lt_lt: iš

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
lt_lt: Liūtis

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
lt_lt: Debesis

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
lt_lt: Nežinomas

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
lt_lt: Škvalas

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
lt_lt: Krituliai

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
lt_lt: Dalinis

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
lt_lt: Užmigdyti ekraną, kai nenaudojamas

[ctx: #2050]
en: Runtime
lt_lt: Veikimo trukmė

[ctx: #2080]
en: Empty list
lt_lt: Tuščias sąrašas

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
lt_lt: Grįžo atgal į pagrindinį sąrašą, nes aktyvus sąrašas buvo išvalytas

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
lt_lt: Reikalinga naujesnė versija. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
lt_lt: {0:s} klaida

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
lt_lt: Priedo klaida

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
lt_lt: Daugiau informacijos galite rasti žurnale.

[ctx: #2203]
en: Use DTS Core
lt_lt: Naudoti DTS Core

[ctx: #2204]
en: Select this option if you want to passthrough DTS-HD formats as DTS, otherwise, DTS-HD formats will be played via PCM
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei norite perduoti DTS-HD formatus kaip DTS, prie6ingu atveju DTS-HD formatai bus atkuriami per PCM

[ctx: #10000]
en: Home
lt_lt: Pradinis

[ctx: #10001]
en: Programs
lt_lt: Programos

[ctx: #10002]
en: Pictures
lt_lt: Nuotraukos

[ctx: #10003]
en: File manager
lt_lt: Failų tvarkyklė

[ctx: #10004]
en: Settings
lt_lt: Nustatymai

[ctx: #10005]
en: Not available
lt_lt: Neprieinama

[ctx: #10007]
en: System information
lt_lt: Sistemos informacija

[ctx: #10008]
en: Play next
lt_lt: Atkurti kitą

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
lt_lt: Nustatymai - Video - Ekrano kalibravimas

[ctx: #10016]
en: Settings - System
lt_lt: Nustatymai - Sistema

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
lt_lt: Nustatymai - Paslauga

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
lt_lt: Nustatymai - TV

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
lt_lt: Nustatymai - Žaidimai

[ctx: #10024]
en: Titles
lt_lt: Pavadinimai

[ctx: #10025]
en: Videos
lt_lt: Vaizdo įrašai

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
lt_lt: Vaizdo įrašai / Grojaraštis

[ctx: #10029]
en: Login screen
lt_lt: Prisijungimo langas

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
lt_lt: Nustatymai - Žaidėjas

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
lt_lt: Nustatymai - Medija

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
lt_lt: Nustatymai - Vartotojo sąsaja

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
lt_lt: Nustatymai - Profiliai

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
lt_lt: Teminės išvaizdos nustatymai

[ctx: #10036]
en: Basic
lt_lt: Pagrindiniai

[ctx: #10037]
en: Standard
lt_lt: Standartiniai

[ctx: #10038]
en: Advanced
lt_lt: Išplėstiniai

[ctx: #10039]
en: Expert
lt_lt: Ekspertas

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
lt_lt: Priedų naršyklė

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
lt_lt: Atstatyti šių nustatymų numatytąsias reikšmes

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
lt_lt: Ar tikrai norite atstatyti į pradinę būseną šios kategorijos nustatymus?

[ctx: #10043]
en: Help
lt_lt: Žinynas

[ctx: #10044]
en: No help available
lt_lt: Žinyno nėra

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
lt_lt: Atstatyti visų matomų nustatymų numatytąsias reikšmes.

[ctx: #10046]
en: No categories available
lt_lt: Nėra galimų kategorijų

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
lt_lt: Pamėginkite pakeisti nustatymų lygį, norėdami pamatyti papildomas kategorijas ir nustatymus.

[ctx: #10048]
en: Add video source
lt_lt: Pridėti video šaltinį

[ctx: #10049]
en: Add music source
lt_lt: Pridėti muzikos šaltinį

[ctx: #10050]
en: Event log
lt_lt: Įvykių žurnalas

[ctx: #10051]
en: Add program source
lt_lt: Pridėti programų šaltinį

[ctx: #10052]
en: Add file source
lt_lt: Pridėti failų šaltinį

[ctx: #10053]
en: Edit video source
lt_lt: Redaguoti video šaltinį

[ctx: #10054]
en: Edit music source
lt_lt: Redaguoti muzikos šaltinį

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
lt_lt: Redaguoti nuotraukų šaltinį

[ctx: #10056]
en: Edit program source
lt_lt: Redaguoti programų šaltinį

[ctx: #10057]
en: Edit file source
lt_lt: Redaguoti failų šaltinį

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
lt_lt: Pašalinti žymą iš bibliotekos

[ctx: #10060]
en: Favourites
lt_lt: Mėgstamiausi

[ctx: #10099]
en: Pointer
lt_lt: Rodyklė

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
lt_lt: Taip / Ne dialogas

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
lt_lt: Progreso dialogas

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
lt_lt: Virtuali klaviatūra

[ctx: #10104]
en: Volume bar
lt_lt: Garsumo juosta

[ctx: #10106]
en: Context menu
lt_lt: Kontekstinis meniu

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
lt_lt: Pranešimo dialogas

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
lt_lt: Skaičių įvestis

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
lt_lt: Žaidimų pulto įvestis

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
lt_lt: Išjungimo meniu

[ctx: #10114]
en: Player controls
lt_lt: Žaidėjo valdymas

[ctx: #10115]
en: Seek bar
lt_lt: Prasukimo juosta

[ctx: #10116]
en: Player process info
lt_lt: Grotuvo apdorojimo informacija

[ctx: #10120]
en: Music OSD
lt_lt: Muzikos OSD

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
lt_lt: Vizualizacijos išansktinių parinkčių sąrašas

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
lt_lt: Video OSD nustatymai

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
lt_lt: Garso OSD nustatymai

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
lt_lt: Video įrašų žymos

[ctx: #10126]
en: File browser
lt_lt: Failų naršyklė

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
lt_lt: kanalai

[ctx: #10128]
en: Network setup
lt_lt: Tinklo sąranka

[ctx: #10129]
en: Media source
lt_lt: Media šaltinis

[ctx: #10130]
en: Profile settings
lt_lt: Profilio nustatymai

[ctx: #10131]
en: Lock settings
lt_lt: Blokuoti nustatymus

[ctx: #10132]
en: Content settings
lt_lt: Turinio nustatymai

[ctx: #10134]
en: Favourites
lt_lt: Mėgstamiausi

[ctx: #10135]
en: Song info
lt_lt: Dainos informacija

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
lt_lt: Išmaniojo grojaraščio redaktorius

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
lt_lt: Išmaniojo grojaraščio taisyklės redaktorius

[ctx: #10139]
en: Picture info
lt_lt: Paveikslėlio informacija

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
lt_lt: Priedo nustatymai

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
lt_lt: Viso ekrano informacija

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
lt_lt: Slankjuostės dialogas

[ctx: #10146]
en: Add-on info
lt_lt: Priedo informacija

[ctx: #10147]
en: Text viewer
lt_lt: Teksto žiūryklė

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
lt_lt: Išorinio įtaiso nustatymai

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
lt_lt: Išplėstinis progreso dialogas

[ctx: #10152]
en: Media filter
lt_lt: Medijos filtras

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
lt_lt: Subtitrų paieška

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
lt_lt: OSD CMS nustatymai

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
lt_lt: Subtitrų OSD nustatymai

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
lt_lt: Ieškoma subtitrų...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
lt_lt: Ieškomi arba padedami subtitrai...

[ctx: #10212]
en: terminating
lt_lt: nutraukiama

[ctx: #10213]
en: buffering
lt_lt: buferizacija

[ctx: #10214]
en: Opening stream
lt_lt: Atidaromas srautas

[ctx: #10500]
en: Music playlist
lt_lt: Muzikos grojaraštis

[ctx: #10502]
en: Music
lt_lt: Muzika

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
lt_lt: Muzikos grojaraščio redaktorius

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
lt_lt: Dainų Top 100

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
lt_lt: Albumų Top 100

[ctx: #10506]
en: Programs
lt_lt: Programos

[ctx: #10507]
en: Configuration
lt_lt: Konfigūracija

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
lt_lt: Orų prognozė

[ctx: #10509]
en: Network gaming
lt_lt: Žaidimai tinkle

[ctx: #10510]
en: Extensions
lt_lt: Plėtiniai

[ctx: #10511]
en: System info
lt_lt: Sistemos informacija

[ctx: #10516]
en: Music - Library
lt_lt: Muzika - Biblioteka

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
lt_lt: Dabar atkuriama - Muzika

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
lt_lt: Dabar atkuriama - Vaizdo įrašai

[ctx: #10523]
en: Album information
lt_lt: Albumo informacija

[ctx: #10524]
en: Movie information
lt_lt: Filmo informacija

[ctx: #10550]
en: Teletext
lt_lt: Teletekstas

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
lt_lt: PVR gido informacija

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
lt_lt: PVR įrašo informacija

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
lt_lt: PVR laikmačio nustatymas

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
lt_lt: PVR grupės redaktorius

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
lt_lt: PVR kanalo redaktorius

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
lt_lt: PVR gido paieška

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
lt_lt: PVR kanalo nuskaitymas

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
lt_lt: PVR atnaujinimo progresas

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
lt_lt: PVR kanalų OSD

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
lt_lt: PVR gido OSD

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
lt_lt: PVR radijo RDS informacija

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
lt_lt: PVR įrašo nustatymas

[ctx: #10700]
en: TV channels
lt_lt: TV kanalai

[ctx: #10701]
en: TV recordings
lt_lt: TV įrašai

[ctx: #10702]
en: TV guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #10703]
en: TV timers
lt_lt: TV laikmačiai

[ctx: #10704]
en: TV search
lt_lt: TV paieška

[ctx: #10705]
en: Radio channels
lt_lt: Radijo kanalai

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
lt_lt: Radijo įrašai

[ctx: #10707]
en: Radio guide
lt_lt: Radijo gidas

[ctx: #10708]
en: Radio timers
lt_lt: Radijo laikmačiai

[ctx: #10709]
en: Radio search
lt_lt: Radijo paieška

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
lt_lt: TV laikmačio taisyklės

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
lt_lt: Radijo laikmačio taisyklės

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
lt_lt: Televizijos transliacija visame ekrane

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
lt_lt: Radijas visame ekrane

[ctx: #10820]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
lt_lt: Valdiklio konfigūracija

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
lt_lt: Žaidimai

[ctx: #10822]
note: Title of the in-game OSD menu
en: Menu
lt_lt: Meniu

[ctx: #10825]
note: Title of the in-game volume dialog
en: Volume
lt_lt: Garsumas

[ctx: #10828]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
lt_lt: Prievado sąranka

[ctx: #12000]
en: Select dialog
lt_lt: Pasirinkimo dialogas

[ctx: #12001]
en: Music info
lt_lt: Muzikos informacija

[ctx: #12002]
en: OK dialog
lt_lt: OK dialogas

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
lt_lt: Vaizdas visame ekrane

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
lt_lt: Garso vizualizacija

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
lt_lt: Garso vizualizacija

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
lt_lt: Pertvarkyti indeksą...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
lt_lt: Grįžti į muzikos langą

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
lt_lt: Grįžti į vaizdo įrašų langą

[ctx: #12012]
en: Last used
lt_lt: Paskutinis naudotas

[ctx: #12013]
en: Install date
lt_lt: Įdiegimo data

[ctx: #12014]
en: Last updated
lt_lt: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
lt_lt: Atkurti nuo pradžių

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
lt_lt: Tęsti nuo {0:s}

[ctx: #12308]
note: Label of the show password button in the keyboard dialog
en: Show password
lt_lt: Rodyti slaptažodį

[ctx: #12309]
note: Label of the hide password button in the keyboard dialog
en: Hide password
lt_lt: Slėpti slaptažodį

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
lt_lt: Užblokuota! Įveskite kodą...

[ctx: #12326]
en: Enter password
lt_lt: Įveskite slaptažodį

[ctx: #12327]
en: Enter master code
lt_lt: Įveskite valdytojo kodą

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
lt_lt: Įveskite atblokavimo kodą

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
lt_lt: arba spauskite "C", norėdami atšaukti

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
lt_lt: Įveskite žaidimų pulto mygtukų kombinaciją ir

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
lt_lt: spauskite "OK" arba "Back", norėdami atšaukti

[ctx: #12332]
en: Set lock
lt_lt: Nustatyti užraktą

[ctx: #12333]
en: Unlock
lt_lt: Atblokuoti

[ctx: #12334]
en: Reset lock
lt_lt: Atstatyti užraktą

[ctx: #12335]
en: Remove lock
lt_lt: Pašalinti užraktą

[ctx: #12337]
en: Numeric password
lt_lt: Skaitinis slaptažodis

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
lt_lt: Žaidimų pulto mygtukų kombinacija

[ctx: #12339]
en: Full-text password
lt_lt: Tekstinis slaptažodis

[ctx: #12340]
en: Enter new password
lt_lt: Įveskite naują slaptažodį

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
lt_lt: Pakartokite slaptažodį

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
lt_lt: Neteisingas slaptažodis,

[ctx: #12343]
en: retries left
lt_lt: likę bandymai

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
lt_lt: Įvesti slaptažodžiai nesutampa.

[ctx: #12345]
en: Access denied
lt_lt: Prieiga draudžiama

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
lt_lt: Slaptažodžio bandymų skaičius išnaudotas.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
lt_lt: Sistema dabar išsijungs.

[ctx: #12348]
en: Item locked
lt_lt: Užblokuota

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
lt_lt: Iš naujo aktyvuoti apsaugą

[ctx: #12356]
en: Change lock
lt_lt: Keisti apsaugą

[ctx: #12357]
en: Source lock
lt_lt: Šaltinio užraktas

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
lt_lt: Slaptažodžio laukas buvo tuščias. Bandykite dar kartą.

[ctx: #12360]
en: Master lock
lt_lt: Valdytojo užraktas

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
lt_lt: Išjungti sistemą, jei viršytas bandymų atrakinti valdytojo užraktą skaičius

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
lt_lt: Valdytojo kodas neteisingas. Įveskite teisingą valdytojo kodą.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
lt_lt: Nustatymai ir failų tvarkyklė

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
lt_lt: Nustatyti kaip numatytuosius visiems media įrašams

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
lt_lt: Tai iš naujo nustatys bet kokias anksčiau išsaugotas reikšmes. Ar tikrai norite tęsti?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
lt_lt: Laiko trukmė kiekvieno atvaizdo rodymui

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
lt_lt: Naudoti panoramos ir didinimo efektus

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
lt_lt: Įjungti vizualizaciją atkuriant

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
lt_lt: 12 valandų laikrodis

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
lt_lt: 24 valandų laikrodis

[ctx: #12385]
en: Day / Month
lt_lt: Diena / Mėnuo

[ctx: #12386]
en: Month / Day
lt_lt: Mėnuo / Diena

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
lt_lt: Privatumo politika

[ctx: #12390]
en: System uptime
lt_lt: Sistemos veikimo laikas

[ctx: #12391]
en: Minutes
lt_lt: Minutės

[ctx: #12392]
en: Hours
lt_lt: Valandos

[ctx: #12393]
en: Days
lt_lt: Dienos

[ctx: #12394]
en: Total uptime
lt_lt: Bendras veikimo laikas

[ctx: #12395]
en: Battery level
lt_lt: Baterijos lygis

[ctx: #12600]
en: Weather
lt_lt: Orai

[ctx: #12900]
en: Screensaver
lt_lt: Ekrano užsklanda

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
lt_lt: Viso ekrano OSD

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
lt_lt: Žaidimas visame ekrane

[ctx: #12999]
en: Startup
lt_lt: Paleidimas

[ctx: #13000]
en: System
lt_lt: Sistema

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
lt_lt: Neatidėliotinas HDD stabdymas

[ctx: #13002]
en: Video only
lt_lt: Tik video

[ctx: #13003]
en: - Delay
lt_lt: - Užlaikymas

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
lt_lt: - Minimali failo trukmė

[ctx: #13005]
en: Shutdown
lt_lt: Išjungti sistemą

[ctx: #13006]
en: Add picture source
lt_lt: Pridėti nuotraukų šaltinį

[ctx: #13007]
en: Reset
lt_lt: Atstatyti

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
lt_lt: Išjungimo funkcija

[ctx: #13009]
en: Quit
lt_lt: Išeiti iš Kodi

[ctx: #13010]
en: Hibernate
lt_lt: Užmigdyti

[ctx: #13011]
en: Suspend
lt_lt: Pristabdyti

[ctx: #13012]
en: Exit
lt_lt: Išeiti

[ctx: #13013]
en: Reboot
lt_lt: Paleisti sistemą iš naujo

[ctx: #13014]
en: Minimise
lt_lt: Sumažinti

[ctx: #13015]
en: Power button action
lt_lt: Išjungimo mygtuko veiksmas

[ctx: #13016]
en: Power off system
lt_lt: Išjungti sistemą

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
lt_lt: Slopinti tuščiosios eigos išjungimą

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
lt_lt: Leisti tuščiosios eigos išjungimą

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
lt_lt: Ar yra aktyvi kita sesija, galbūt per SSH?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
lt_lt: Prijungtas nešiojamasis saugyklos įrenginys

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
lt_lt: Nesaugus saugyklos įrenginio atjungimas

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
lt_lt: Saugyklos įrenginys sėkmingai atjungtas

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
lt_lt: Mėginti pažadinti nuotolinius serverius prisijungiant

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
lt_lt: Laukiama tinklo prisijungimo...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
lt_lt: Nepavyko įvykdyti Wake-on-LAN!

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
lt_lt: Laukiama serverio pabudimo...

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
lt_lt: Papildomai laukiama serverio pabudimo...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
lt_lt: Laukiama tarnybos paleidimo...

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
lt_lt: MAC aptikimas

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
lt_lt: Atnaujinta {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
lt_lt: Rasta {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
lt_lt: Nepavyko {0:s}

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
lt_lt: Žemas baterijos lygis

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
lt_lt: Mirgėjimo filtras

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
lt_lt: Lesti tvarkyklėms pasirinkti (reikia paleisti iš naujo)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
lt_lt: Įjungta vaizdo atkūrimo metu

[ctx: #13108]
en: Always enabled
lt_lt: Visada įjungta

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
lt_lt: Išbandyti ir pritaikyti raišką

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
lt_lt: Išsaugoti šią raišką?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
lt_lt: Ar norite išlaikyti šį pakeitimą?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
lt_lt: Aukštos kokybės raiškos didinimas

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
lt_lt: Įjungta SD turiniui

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
lt_lt: Visada įjungta

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
lt_lt: Raiškos keitimo būdas

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
lt_lt: Išlaikyti teminę išvaizdą?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
lt_lt: Išjungti kitus ekranus

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
lt_lt: Tušti ekranai

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
lt_lt: Aptikti aktyvūs ryšiai!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
lt_lt: Jei tęsite, galite prarasti galimybę toliau valdyti šią programą. Ar tikrai norite sustabdyti įvykių serverį?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
lt_lt: Keisti Apple nuotolinio valdymo pultelio režimą?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
lt_lt: Jei šiuo metu naudojate Apple nuotolinio valdymo pultelį šios programos valdymui, šio nustatymo pakeitimas gali įtakoti jūsų galimybę toliau ją valdyti. Ar norite tęsti?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
lt_lt: Potinklio kaukė

[ctx: #13160]
en: Gateway
lt_lt: Tinklų sąsaja

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
lt_lt: Pirminis DNS

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
lt_lt: Inicijuoti nepavyko

[ctx: #13170]
en: Never
lt_lt: Niekada

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
lt_lt: Nedelsiant

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
lt_lt: Po {0:d} sek.

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
lt_lt: HDD įdiegimo data:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
lt_lt: HDD įjungimo ciklų skaičius:

[ctx: #13200]
en: Profiles
lt_lt: Profiliai

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
lt_lt: Pašalinti profilį '{0:s}'?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
lt_lt: Paskutinis įkeltas profilis:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
lt_lt: Nežinoma

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
lt_lt: Perrašyti

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
lt_lt: Tik priverstiniai

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
lt_lt: Žadintuvas

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
lt_lt: Žadintuvo intervalas (minutėmis)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
lt_lt: Paleista, signalas po {0:d}m

[ctx: #13211]
en: Alarm!
lt_lt: Aliarmas!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
lt_lt: Atšaukta likus {0:d}m{1:d}s

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
lt_lt: Ieškoti subtitrų RAR archyvuose

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
lt_lt: Parinkti subtitrus...

[ctx: #13251]
en: Move item
lt_lt: Perkelti elementą į

[ctx: #13252]
en: Move item here
lt_lt: Perkelti elementą čia

[ctx: #13253]
en: Cancel move
lt_lt: Nutraukti perkėlimą

[ctx: #13270]
en: Hardware:
lt_lt: Aparatinė įranga:

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
lt_lt: CPU naudojimas:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
lt_lt: Prisijungta, bet DNS serveris nepasiekiamas.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
lt_lt: Kietasis diskas

[ctx: #13277]
en: Storage
lt_lt: Saugykla

[ctx: #13278]
en: Default
lt_lt: Numatytasis

[ctx: #13279]
en: Network
lt_lt: Tinklas

[ctx: #13281]
en: Hardware
lt_lt: Aparatinė įranga

[ctx: #13283]
en: Operating system:
lt_lt: Operacinė sistema:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
lt_lt: CPU dažnis:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
lt_lt: Video koduotuvas:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
lt_lt: Ekrano raiška:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
lt_lt: A/V kabelis:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
lt_lt: DVD regionas:

[ctx: #13295]
en: Internet:
lt_lt: Internetas:

[ctx: #13296]
en: Connected
lt_lt: Prisijungta

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
lt_lt: Neprisijungta. Patikrinkite tinklo nustatymus.

[ctx: #13298]
note: Label of the button used to disconnect a game controller from the emulated game port
en: Disconnected
lt_lt: Atsijungta

[ctx: #13299]
en: Target temperature
lt_lt: Tikslinė temperatūra

[ctx: #13300]
en: Fan speed
lt_lt: Aušintuvo greitis

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
lt_lt: Automatinė temperatūros kontrolė

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
lt_lt: Aušintuvo greičio perrašymas

[ctx: #13303]
en: Fonts
lt_lt: Šriftas

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
lt_lt: Įjungti dvikrypčių eilučių apvertimą

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
lt_lt: Įjungti RSS naujienas

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
lt_lt: Rodyti aukštesnio aplanko elementus

[ctx: #13307]
en: Track naming template
lt_lt: Takelio pavadinimo šablonas

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
lt_lt: Ar norite iš naujo paleisti sistemą, o ne tik šią programą?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
lt_lt: Didinimo efektas

[ctx: #13311]
en: Float effect
lt_lt: Plūduriavimo efektas

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
lt_lt: Juodų juostų sumažinimas

[ctx: #13313]
en: Restart
lt_lt: Paleisti iš naujo

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
lt_lt: Sklandus perėjimas tarp dainų

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
lt_lt: Pergeneruoti miniatiūras

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
lt_lt: Rekursinės miniatiūros

[ctx: #13317]
en: View slideshow
lt_lt: Rodyti skaidrių peržiūrą

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
lt_lt: Rekursinė skaidrių peržiūrą

[ctx: #13319]
en: Randomise
lt_lt: Atsitiktinai

[ctx: #13321]
en: Left only
lt_lt: Tik kairė

[ctx: #13322]
en: Right only
lt_lt: Tik dešinė

[ctx: #13324]
en: Background transparency
lt_lt: Fono skaidrumas

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
lt_lt: Teksto skaidrumas

[ctx: #13326]
en: A/V delay
lt_lt: A/V vėlinimas

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
lt_lt: {0:s} nerasta

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
lt_lt: Klaida atidarant {0:s}

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
lt_lt: Nepavyko įkelti {0:s}

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
lt_lt: Klaida: neužtenka atminties

[ctx: #13332]
en: Move up
lt_lt: Perkelti aukštyn

[ctx: #13333]
en: Move down
lt_lt: Perkelti žemyn

[ctx: #13334]
en: Edit label
lt_lt: Redaguoti etiketę

[ctx: #13335]
en: Make default
lt_lt: Padaryti numatytuoju

[ctx: #13336]
en: Remove button
lt_lt: Pašalinti mygtuką

[ctx: #13340]
en: Leave as is
lt_lt: Palikti kaip yra

[ctx: #13341]
en: Green
lt_lt: Žalias

[ctx: #13342]
en: Orange
lt_lt: Oranžinis

[ctx: #13343]
en: Red
lt_lt: Raudonas

[ctx: #13344]
en: Cycle
lt_lt: Ciklas

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
lt_lt: Išjungti LED atkūrimo metu

[ctx: #13346]
en: Movie information
lt_lt: Filmo informacija

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
lt_lt: Įtraukti elementą į eilę

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
lt_lt: Ieškoti IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
lt_lt: Nuskaityti naują turinį

[ctx: #13350]
en: Current playlist
lt_lt: Dabartinis grojaraštis

[ctx: #13351]
en: Album information
lt_lt: Albumo informacija

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
lt_lt: Nuskaityti į biblioteką

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
lt_lt: Stabdyti nuskaitymą

[ctx: #13354]
en: Render method
lt_lt: Atvaizdavimo būdas

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
lt_lt: Žemos kokybės pikseliniai šešėliai

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
lt_lt: Aparatinės įrangos perdangos

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
lt_lt: Aukštos kokybės pikseliniai šešėliai

[ctx: #13358]
en: Play item
lt_lt: Atkurti elementą

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
lt_lt: Nustatyti atlikėjo miniatiūrą

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
lt_lt: Automatiškai generuoti miniatiūras

[ctx: #13361]
en: Enable voice
lt_lt: Įjungti balsą

[ctx: #13375]
en: Enable device
lt_lt: Įjungti įrenginį

[ctx: #13376]
en: Volume
lt_lt: Garsumas

[ctx: #13377]
en: Default view mode
lt_lt: Numatytasis rodinio režimas

[ctx: #13378]
en: Default brightness
lt_lt: Standartinis ryškumas

[ctx: #13379]
en: Default contrast
lt_lt: Standartinis kontrastas

[ctx: #13380]
en: Default gamma
lt_lt: Standartinė gama

[ctx: #13381]
en: Resume video
lt_lt: Pratęsti vaizdo įrašą

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
lt_lt: Balso kaukė - Prievadas 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
lt_lt: Balso kaukė - Prievadas 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
lt_lt: Balso kaukė - Prievadas 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
lt_lt: Balso kaukė - Prievadas 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
lt_lt: Naudoti laiku paremtą iešką

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
lt_lt: Takelio pavadinimo šablonas - dešinė

[ctx: #13388]
en: Preset
lt_lt: Išankstinė parinktis

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
lt_lt: Ši vizualizacija neturi išankstinių parinkčių

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
lt_lt: Ši vizualizacija neturi[CR]jokių nustatymų

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
lt_lt: Atidaryti / Uždaryti

[ctx: #13393]
en: Calculate size
lt_lt: Apskaičiuoti dydį

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
lt_lt: Apskaičiuojamas aplanko dydis

[ctx: #13395]
en: Video settings
lt_lt: Video nustatymai

[ctx: #13396]
en: Audio settings
lt_lt: Garso nustatymai

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
lt_lt: Įjungti subtitrus

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
lt_lt: Nuorodos

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
lt_lt: Ignoruoti artikelius rūšiuojant

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
lt_lt: Sklandus perėjimas tarp to paties albumo dainų

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
lt_lt: Naršyti {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
lt_lt: Rodyti takelio poziciją

[ctx: #13403]
en: Clear default
lt_lt: Išvalyti numatytąjį

[ctx: #13404]
en: Resume
lt_lt: Pratęsti

[ctx: #13405]
en: Get thumb
lt_lt: Gauti miniatiūrą

[ctx: #13406]
en: Picture information
lt_lt: Nuotraukos informacija

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
lt_lt: {0:s} išankstinės parinktys

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
lt_lt: (IMDb vartotojo įvertinimas)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
lt_lt: Nustatyti Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
lt_lt: Minimalus aušintuvo greitis

[ctx: #13412]
en: Play from here
lt_lt: Atkurti iš čia

[ctx: #13413]
en: Downloading
lt_lt: Atsiunčiama

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
lt_lt: Rodyti dainos ir albumo atlikėjus

[ctx: #13415]
en: Render method
lt_lt: Atvaizdavimo būdas

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
lt_lt: Aptikti automatiškai

[ctx: #13419]
en: Software
lt_lt: Programinė įranga

[ctx: #13420]
en: Remove safely
lt_lt: Saugiai atjungti

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
lt_lt: Pradėti skaidrių peržiūrą čia

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
lt_lt: Įsiminti šį kelią

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - VAAPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - VTBDecoder

[ctx: #13430]
en: Allow using DRM PRIME decoder
lt_lt: Leisti naudoti DRM PRIME dekoderį

[ctx: #13431]
en: Pixel shaders
lt_lt: Taškiniai šešėliai

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - VideoToolbox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
lt_lt: Atkurti kitą video automatiškai

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
lt_lt: Atkurti tik šį

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
lt_lt: Įjungti HQ keitiklius raiškos keitimui virš

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
lt_lt: Pirmenybė VDPAU video maišytuvas

[ctx: #13438]
en: Allow hardware acceleration with DRM PRIME
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą su DRM PRIME

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
lt_lt: Leisti aparatinės įrangos spartinimą - MediaCodec (Surface)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
lt_lt: Naudoti MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą MPEG-(1 / 2) kodekams. Kai išjungta, bus naudojamas CPU. Senesnės Radeon grafinės plokštės gali veikti netinkamai, kai įjungta ši parinktis.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
lt_lt: Naudoti MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą MPEG-4 kodekui. Kaii išjungta, bus naudojamas procesorius. Kai kuri ION aparatinė įranga susiduria su problemomis, kai ši parinktis įjungta.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
lt_lt: Naudoti VC-1 VDPAU

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą VC-1 paremtiems kodekams. Kai išjungta, bus naudojamas procesorius. AMD aparatinė įranga su VDPAU negali iškoduoti VC-1 Simple.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
lt_lt: Naudoti MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą MPEG-(1 / 2) kodekams. Kai išjungta, bus naudojamas CPU. Kai kurie MPEG-2 video įrašai gali turėti žalių artefaktų.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
lt_lt: Naudoti MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lt_lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą MPEG-4 kodekui. Jei išjungta, bus naudojamas procesorius.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
lt_lt: Naudoti VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą VC-1 paremtiems kodekams. Kai išjungta, bus naudojamas CPU. Labai dažnai su VC-1 Interlaced kyla problemų Intel aparatinei įrangai.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
lt_lt: Naudoti VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lt_lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą VP8 kodekui. Jei išjungta, bus naudojamas procesorius.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
lt_lt: Naudoti VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lt_lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą VP9 kodekui. Jei išjungta, bus naudojamas procesorius.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
lt_lt: Pirmenybė VAAPI atvaizdavimo būdui

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
lt_lt: Naudoti HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
lt_lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą HEVC kodekui. Jei išjungta, bus naudojamas procesorius.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
lt_lt: PRIME atvaizdavimo būdas

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
lt_lt: Ši parinktis perjungia tarp Direct-To-Plane ir EGL atvaizdavimo būdų.

[ctx: #13464]
note: String for options 1 of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: Direct To Plane
lt_lt: Direct-To-Plane

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
lt_lt: Neribotai / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
lt_lt: Naudoti AV1 VAAPI

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lt_lt: Įgalinkite šią parinktį, jei norite naudoti aparatinės įrangos spartinimą AV1 kodekui. Jei išjungta, bus naudojamas procesorius.

[ctx: #13505]
en: Resample quality
lt_lt: Diskretizavimo dažnio keitimo kokybė

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
lt_lt: Žema (greitai)

[ctx: #13507]
en: Medium
lt_lt: Vidutinė

[ctx: #13508]
en: High
lt_lt: Aukšta

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
lt_lt: Labai aukštas (lėtai)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
lt_lt: Sinchronizuoti atkūrimą su ekranu

[ctx: #13511]
en: Choose art
lt_lt: Iliustracijos

[ctx: #13512]
en: Current art
lt_lt: Dabartinė iliustracija

[ctx: #13513]
en: Remote art
lt_lt: Nuotolinė iliustracija

[ctx: #13514]
en: Local art
lt_lt: Vietinė iliustracija

[ctx: #13515]
en: No art
lt_lt: Be iliustracijos

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
lt_lt: Pridėti iliustracijos tipą

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
lt_lt: Garsų aukščio korekcijos riba

[ctx: #13519]
en: Embedded art
lt_lt: Integruota iliustracija

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
lt_lt: Integruotas Fanart

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
lt_lt: Pasirinkti iliustracijos tipą

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
lt_lt: Padalinti albumus į atskirus diskus

[ctx: #13523]
note: Description of setting with label #13522 "Split albums into individual discs"
en: When enabled, opening a multi-disc album shows the discs as individual items instead of all the songs. Opening a disc then shows the songs on that disc.
lt_lt: Kai įjungta, atidarius kelių diskų albumą, diskai bus rodomi kaip atskiri elementai, o ne visų dainų sąrašas. Atidarius diską, bus rodomos to disko dainos.

[ctx: #13524]
note: Label of a setting that allows original release dates to be used instead of album release date
en: Use original release date of albums for year
lt_lt: Rodyti origalios leidimo datos metus albumams

[ctx: #13525]
note: Description of setting with label #13524
en: When enabled, use the original year of release rather than the album release year (if available).
lt_lt: Kai įjungta, bus rodomi originalaus leidimo metai, o ne albumo išleidimo metai (jei įmanoma).

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
lt_lt: Uždelsimas po skleistinės dažnio keitimo

[ctx: #13551]
en: Off
lt_lt: Išjungti

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
lt_lt: {0:.1f} sekundė

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
lt_lt: {0:.1f} sekundės

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
lt_lt: {0:d} minutė

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
lt_lt: {0:d} minutės

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
lt_lt: Peršokimo žingsniai

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
lt_lt: Peršokimo uždelsimas

[ctx: #13600]
en: Apple Remote
lt_lt: Apple nuotolinio valdymo pultelis

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
lt_lt: Leisti paleisti Kodi naudojant nuotolinio valdymo pultelį

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
lt_lt: Sekos uždelsimo laikas

[ctx: #13610]
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #13611]
en: Standard
lt_lt: Standartinis

[ctx: #13612]
en: Universal remote
lt_lt: Universalus nuorolinio valdymo pultelis

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
lt_lt: Harmony nuotolinio valdymo pultelis

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
lt_lt: Apple nuotolinio valdymo pultelio klaida

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
lt_lt: Apple nuotolinio valdymo pultelio palaikymas negali būti įjungtas.

[ctx: #14000]
en: Stack
lt_lt: Sugrupuoti

[ctx: #14001]
en: Unstack
lt_lt: Išgrupuoti

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
lt_lt: Atsiuntčiamas grojaraščio failas...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
lt_lt: Atsisiunčiamas transliacijų sąrašas...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
lt_lt: Analizuojamas transliacijų sąrašas...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
lt_lt: Nepavyko atsisiųsti transliacijų sąrašo

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
lt_lt: Nepavyko atsisiųsti grojaraščio failo

[ctx: #14009]
en: Games directory
lt_lt: Žaidimų katalogas

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
lt_lt: Automatinis perjungimas į miniatiūras remiantis

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
lt_lt: Įjungti automatinį perjungimą į miniatiūrų rodinį

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
lt_lt: - Naudoti didelias piktogramas

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
lt_lt: - Perjungi remiantis

[ctx: #14014]
en: - Percentage
lt_lt: - Dydis procentais

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
lt_lt: Nėra failų ir bent vienos miniatiūros

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
lt_lt: Bent vienas failas ir miniatiūra

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
lt_lt: Miniatiūrų kiekis procentais

[ctx: #14018]
en: View options
lt_lt: Rodinio parinktys

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
lt_lt: Keisti vietovės kodą 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
lt_lt: Keisti vietovės kodą 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
lt_lt: Keisti vietovės kodą 3

[ctx: #14022]
en: Library
lt_lt: Biblioteka

[ctx: #14023]
en: No TV
lt_lt: Be TV

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
lt_lt: Įvesti artimiausią didelį miestą

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
lt_lt: Video/Garso/DVD podėlis - Kietasis diskas

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
lt_lt: Video podėlis - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
lt_lt: Video podėlis - Vietinis tinklas

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
lt_lt: Video podėlis - Internetas

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
lt_lt: Garso podėlis - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
lt_lt: Garso podėlis - Vietinis tinklas

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
lt_lt: Garso podėlis - Internetas

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
lt_lt: DVD podėlis - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
lt_lt: Vietinis tinklas

[ctx: #14036]
en: Services
lt_lt: Paslaugos

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
lt_lt: DVD podėlis - Vietinis tinklas

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
lt_lt: Tinklo parametrai pasikeitė

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
lt_lt: Norint pakeisti tinklo sąranką, reikia iš naujo paleisti sistemą. Ar norite paleisti iš naujo dabar?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
lt_lt: Interneto ryšio pralaidumo apribojimas

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
lt_lt: - Išjungti atkuriant

[ctx: #14044]
en: {0:d} min
lt_lt: {0:d} min.

[ctx: #14045]
en: {0:d} sec
lt_lt: {0:d} sek.

[ctx: #14051]
en: Time format
lt_lt: Laiko formatas

[ctx: #14052]
en: Date format
lt_lt: Datos formatas

[ctx: #14053]
en: GUI filters
lt_lt: GUI filtrai

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
lt_lt: Naudoti nuskaitymą fone

[ctx: #14056]
en: Stop scan
lt_lt: Sustabdyti nuskaitymą

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
lt_lt: Neįmanoma, kai nuskaitoma media informacija

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
lt_lt: Grūdėtumo efektas

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
lt_lt: Ieškoti miniatiūrų išoriniuose resursuose

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
lt_lt: Nežinomo tipo podėlis - Internetas

[ctx: #14062]
en: Enter username for
lt_lt: Įvesti vartotojo vardą

[ctx: #14063]
en: Date & time
lt_lt: Data ir laikas

[ctx: #14064]
en: Set date
lt_lt: Nustatyti datą

[ctx: #14065]
en: Set time
lt_lt: Nustatyti laiką

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
lt_lt: Įvesti laiką 24 valandų HH:MM formatu

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
lt_lt: Įvesti datą DD/MM/YYYY formatu

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
lt_lt: Įvesti IP adresą

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
lt_lt: Pritaikyti šiuos nustatymus dabar?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
lt_lt: Pritaikyti pakeitimus

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
lt_lt: Leisti pervadinti ir pašalinti failus

[ctx: #14074]
en: Set timezone
lt_lt: Nustatyti laiko juostą

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
lt_lt: Naudoti vasaros laiką

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
lt_lt: Pridėti prie mėgstamiausių

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
lt_lt: Pašalinti iš mėgstamiausių

[ctx: #14078]
en: Colours
lt_lt: Spalvos

[ctx: #14081]
en: File lists
lt_lt: Failų sąrašai

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
lt_lt: Naudoti viso ekrano langą

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
lt_lt: Pridėti pasirinktas dainas į eilę

[ctx: #14086]
en: Playback
lt_lt: Atkūrimas

[ctx: #14087]
en: Discs
lt_lt: Diskai

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
lt_lt: Atkurti DVD diskus automatiškai

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
lt_lt: Šriftas

[ctx: #14090]
en: International
lt_lt: Regioniniai nustatymai

[ctx: #14091]
en: Character set
lt_lt: Simbolių rinkinys

[ctx: #14092]
en: Logging
lt_lt: Žurnalo rašymas

[ctx: #14093]
en: Security
lt_lt: Apsauga

[ctx: #14094]
en: Devices
lt_lt: Įrenginiai

[ctx: #14095]
en: Power saving
lt_lt: Energijos taupymas

[ctx: #14096]
en: Rip
lt_lt: Perrašyti

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
lt_lt: Audio CD įdėjimo veiksmas

[ctx: #14098]
en: Play
lt_lt: Atkurti

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
lt_lt: Išstumti diską baigus CD perrašymą

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
lt_lt: Stabdyti CD perrašymą

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
lt_lt: Apdorojimas

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
lt_lt: Blu-ray atkūrimo režimas

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
lt_lt: Atkurti pagrindinį filmą

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
lt_lt: Rodyti supaprastintą meniu

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
lt_lt: Temperatūros vienetas

[ctx: #14106]
en: Speed unit
lt_lt: Greičio vienetas

[ctx: #14107]
en: Time format
lt_lt: Laiko formatas

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
lt_lt: Naudoti 12 / 24 valandų formatą

[ctx: #14109]
en: Short date format
lt_lt: Trumpas datos formatas

[ctx: #14110]
en: Long date format
lt_lt: Ilgas datos formatas

[ctx: #14111]
en: Events
lt_lt: Įvykiai

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
lt_lt: Įjungti įvykių žurnalo rašymą

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
lt_lt: Įjungti pranešimo įvykių žurnalo rašymą

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
lt_lt: Rodyti įvykių žurnalą

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
lt_lt: Pagrindinis

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
lt_lt: Informacija

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
lt_lt: Įspėjimas

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
lt_lt: Klaida

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
lt_lt: Lygis: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
lt_lt: Rodyti aukštesnius lygius

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
lt_lt: Blu-ray regiono kodas

[ctx: #14122]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region A
lt_lt: Regionas A

[ctx: #14123]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region B
lt_lt: Regionas B

[ctx: #14124]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region C
lt_lt: Regionas C

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
lt_lt: Įvestis

[ctx: #14126]
en: Whitelist
lt_lt: Baltasis sąrašas

[ctx: #14127]
en: Allow 3:2 pulldown refresh rates
lt_lt: Leisti 3:2 išskleidžiamojo atnaujinimo dažnius

[ctx: #14128]
en: Allow double refresh rates
lt_lt: Leisti dvigubus atnaujinimo dažnius

[ctx: #14200]
en: Player
lt_lt: Grotuvas

[ctx: #14201]
en: Player settings
lt_lt: Grotuvo nustatymai

[ctx: #14202]
en: Library
lt_lt: Biblioteka

[ctx: #14203]
en: Library settings
lt_lt: Bibliotekos nustatymai

[ctx: #14204]
en: PVR & Live TV
lt_lt: PVR ir televizija

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
lt_lt: PVR ir TV nustatymai

[ctx: #14206]
en: Interface
lt_lt: Vartotojo sąsaja

[ctx: #14207]
en: Interface settings
lt_lt: Teminės sąsajos nustatymai

[ctx: #14208]
en: Service settings
lt_lt: Paslaugų nustatymai

[ctx: #14209]
en: System settings
lt_lt: Sistemos nustatymai

[ctx: #14210]
en: Profile settings
lt_lt: Profilio nustatymai

[ctx: #14211]
en: Media
lt_lt: Medija

[ctx: #14212]
en: Media settings
lt_lt: Medijos nustatymai

[ctx: #14215]
en: Videos
lt_lt: Video

[ctx: #14216]
en: Music
lt_lt: Muzika

[ctx: #14217]
en: Pictures
lt_lt: Nuotraukos

[ctx: #14218]
en: Language
lt_lt: Kalba

[ctx: #14219]
en: Databases
lt_lt: Duomenų bazės

[ctx: #14220]
en: Display
lt_lt: Ekranas

[ctx: #14221]
en: Audio
lt_lt: Garsas

[ctx: #14222]
en: Regional
lt_lt: Regioniniai nustatymai

[ctx: #14223]
en: Control
lt_lt: Valdymas

[ctx: #14224]
en: Startup
lt_lt: Paleidimas

[ctx: #14225]
en: Network Control
lt_lt: Tinklo valdymas

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
lt_lt: Tvarkyti šaltinius

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
lt_lt: Paleidimo nustatymai

[ctx: #14230]
en: Actions
lt_lt: Veiksmai

[ctx: #14231]
en: Processing
lt_lt: Apdorojimas

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
lt_lt: Stereoskopinis 3D režimas

[ctx: #14233]
en: Teletext
lt_lt: Teletekstas

[ctx: #14235]
en: Download Services
lt_lt: Atsisiuntimo paslaugos

[ctx: #14236]
en: Video Library
lt_lt: Video biblioteka

[ctx: #14237]
en: Music Library
lt_lt: Muzikos biblioteka

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
lt_lt: Sąrašai ir rodiniai

[ctx: #14241]
en: Metadata
lt_lt: Metaduomenys

[ctx: #14242]
en: Videos...
lt_lt: Vaizdo įrašai...

[ctx: #14243]
en: Music...
lt_lt: Muzika...

[ctx: #14244]
en: Pictures...
lt_lt: Nuotraukos...

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
lt_lt: Atnaujinti biblioteką paleidžiant

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
lt_lt: Slėpti bibliotekos atnaujinimų progresą

[ctx: #14247]
en: Clean library
lt_lt: Išvalyti biblioteką

[ctx: #14248]
en: Export library
lt_lt: Eksportuoti biblioteką

[ctx: #14249]
en: Import library
lt_lt: Importuoti biblioteką

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
lt_lt: Garso dekoderis

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
lt_lt: Tranzitinis garso perdavimas

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
lt_lt: Išjungimas

[ctx: #14256]
en: Wake
lt_lt: Žadinimas

[ctx: #14260]
en: Debug
lt_lt: Derinimas

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
lt_lt: Konfigūruoti teminę išvaizdą...

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
lt_lt: Matavimo vienetų formatas

[ctx: #14271]
en: Region default format
lt_lt: Numatytasis regiono formatas

[ctx: #14275]
en: Application control
lt_lt: Programos valdymas

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą iš šioje sistemoje esančių programų

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą iš kitose sistemose esančių programų

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
lt_lt: Kanalai

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
lt_lt: Piktogramos

[ctx: #14303]
note: pvr "epg updates" settings group label
en: Updates
lt_lt: Atnaujinimai

[ctx: #14304]
note: pvr "RDS" settings group label
en: RDS Radio
lt_lt: RDS radijas

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
lt_lt: Nepavyko išeksportuoti elementų: {0:d}

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
lt_lt: Neprieinamas šaltinis

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
lt_lt: Ką norite daryti su media elementais iš {0:s}

[ctx: #15014]
en: Keep
lt_lt: Išlaikyti

[ctx: #15015]
en: Remove
lt_lt: Pašalinti

[ctx: #15016]
en: Games
lt_lt: Žaidimai

[ctx: #15019]
en: Add
lt_lt: Pridėti

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
lt_lt: Galimi režimai

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
lt_lt: Aktyvūs režimai

[ctx: #15052]
en: Password
lt_lt: Slaptažodis

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
lt_lt: Išvalyti aktyvius režimus

[ctx: #15067]
en: Close
lt_lt: Uždaryti

[ctx: #15100]
en: Library
lt_lt: Biblioteka

[ctx: #15101]
en: Database
lt_lt: Duomenų bazė

[ctx: #15102]
en: * All albums
lt_lt: * Visi albumai

[ctx: #15103]
en: * All artists
lt_lt: * Visi atlikėjai

[ctx: #15104]
en: * All songs
lt_lt: * Visos dainos

[ctx: #15105]
en: * All genres
lt_lt: * Visi žanrai

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
lt_lt: Integruota teminė išvaizda

[ctx: #15107]
en: Buffering...
lt_lt: Buferizacija...

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
lt_lt: GUI garsai

[ctx: #15109]
en: Skin default
lt_lt: Kaip numatyta

[ctx: #15110]
en: Larger font size
lt_lt: Didesnis šrifto dydis

[ctx: #15111]
en: Theme
lt_lt: Tema

[ctx: #15112]
en: Default theme
lt_lt: Numatytoji tema

[ctx: #15207]
en: Connected
lt_lt: Prisijungta

[ctx: #15208]
en: Not connected
lt_lt: Neprisijungta

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
lt_lt: Atkurti naudojant...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
lt_lt: Naudoti suglodintą A/V sinchronizaciją

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
lt_lt: Slėpti failų vardus miniatiūrų rodinyje

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
lt_lt: Atkurti vakarėlio režimu

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
lt_lt: Kitas / Nežinomas

[ctx: #15225]
note: genric label for 'provider'
en: Provider
lt_lt: Tiekėjas

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
lt_lt: Neteisingas arba neegzistuojantis kelias

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
lt_lt: Nepavyksta prisijungti prie tinklo serverio

[ctx: #15302]
en: No servers found
lt_lt: Nerasta jokių serverių

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
lt_lt: Darbo grupė nerasta

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
lt_lt: Atidaromas šaltinis su keletu kelių

[ctx: #15311]
en: Path:
lt_lt: Kelias:

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
lt_lt: Išsaugoti

[ctx: #16000]
en: General
lt_lt: Pagrindiniai

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
lt_lt: Paieška internete

[ctx: #16003]
en: Player
lt_lt: Grotuvas

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
lt_lt: Atkurti media įrašą iš disko

[ctx: #16008]
en: Enter new title
lt_lt: Įvesti naują pavadinimą

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
lt_lt: Įvesti filmo pavadinimą

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
lt_lt: Įvesti profilio pavadinimą

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
lt_lt: Įvesti albumo pavadinimą

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
lt_lt: Įveskite grojaraščio pavadinimą

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
lt_lt: Įveskite naujo failo pavadinimą

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
lt_lt: Įveskite aplanko pavadinimą

[ctx: #16015]
en: Enter directory
lt_lt: Įvesti katalogą

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
lt_lt: Galimos parinktys: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
lt_lt: Įveskite paieškos eilutę

[ctx: #16018]
en: None
lt_lt: Joks

[ctx: #16019]
en: Auto select
lt_lt: Automatinis parinkimas

[ctx: #16020]
en: Deinterlace
lt_lt: Šalinti perėjimą

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
lt_lt: Bob - Apverstas

[ctx: #16023]
en: Choose operator
lt_lt: Pasirinkite operatorių

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
lt_lt: Nutraukiama...

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
lt_lt: Įvesti atlikėjo vardą

[ctx: #16026]
en: Playback failed
lt_lt: Atkūrimas nepavyko

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
lt_lt: Nepavyko atkurti vieno ar daugiau elementų. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #16028]
en: Enter value
lt_lt: Įveskite reikšmę

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
lt_lt: Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
lt_lt: Vakarėlio režimas nutrauktas.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
lt_lt: Nėra atitinkančių dainų bibliotekoje.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
lt_lt: Nepavyko inicijuoti duomenų bazės.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
lt_lt: Neįmanoma atidaryti duomenų bazės.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
lt_lt: Neįmanoma gauti dainų iš duomenų bazės.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
lt_lt: Vakarėlio režimo grojaraštis

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
lt_lt: Šalinti perėjimą (pusė)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
lt_lt: Šalinti video perėjimą

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
lt_lt: Perėjimo šalinimo būdas

[ctx: #16039]
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #16041]
en: On
lt_lt: Įjungta

[ctx: #16100]
en: All videos
lt_lt: Visi vaizdo įrašai

[ctx: #16101]
en: Unwatched
lt_lt: Neperžiūrėta

[ctx: #16102]
en: Watched
lt_lt: Peržiūrėta

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
lt_lt: Žymėti kaip peržiūrėtą

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
lt_lt: Žymėti kaip neperžiūrėtą

[ctx: #16105]
en: Edit title
lt_lt: Redaguoti pavadinimą

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
lt_lt: Tvarkyti...

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
lt_lt: Keisti rikiavimo pavadinimą

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
lt_lt: Veiksmas buvo atšauktas

[ctx: #16201]
en: Copy failed
lt_lt: Nepavyko nukopijuoti

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
lt_lt: Nepavyko nukopijuoti bent vieno failo. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #16203]
en: Move failed
lt_lt: Nepavyko perkelti

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
lt_lt: Nepavyko perkelti bent vieno failo. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
lt_lt: Nepavyko pašalinti

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
lt_lt: Nepavyko pašalinti bent vieno failo. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
lt_lt: Pikseliuoti

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
lt_lt: Lyginti

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
lt_lt: Atvaizduoja žaidimo pikselius be jokių modifikacijų.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
lt_lt: Pašalinti dantytus pikselių kraštus tolygiai suliejant perėjimą tarp gretimų pikselių.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
lt_lt: Vaizdo mastelio keitimas

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
lt_lt: Artimiausias kitas

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
lt_lt: Bicubic (programinė įranga)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
lt_lt: Lanczos (programinė įranga)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
lt_lt: Sinc (programinė įranga)

[ctx: #16310]
en: Temporal
lt_lt: Laikinas

[ctx: #16311]
en: Temporal / Spatial
lt_lt: Laikinas / Erdvinis

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
lt_lt: VDPAU - Triukšmo mažinimas

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
lt_lt: VDPAU - Ryškumas

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
lt_lt: Lanczos3 - Optimizuotas

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
lt_lt: Laikinas (pusė)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
lt_lt: Laikinas / Erdvinis (pusė)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
lt_lt: Spline36 - Optimizuotas

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
lt_lt: Programinė įranga - Sulieti

[ctx: #16328]
en: VAAPI - Motion adaptive
lt_lt: VAAPI - Judesio pritaikymas

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
lt_lt: VAAPI - Judesio kompensavimas

[ctx: #16334]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16334
en: Bob (half)
lt_lt: Bob (pusė)

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
lt_lt: IMX - Išplėstinis (pusė)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
lt_lt: IMX - Išplėstinis

[ctx: #16400]
en: Post-processing
lt_lt: Baigiamasis apdorojimas

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
lt_lt: Ekranas užmigdymo laukimo laikas

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
lt_lt: {0:d} valandos

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
lt_lt: {0:d} dienos

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
lt_lt: Įjungti šį kanalą

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
lt_lt: Atskirti paieškos žodžius naudojant AND, OR ir/arba NOT.

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
lt_lt: arba naudoti frazes ieškant tikslaus atitikmens, pvz., "Penktas elementas".

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
lt_lt: Surasti panašų

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
lt_lt: Importuojamas TV gidas iš klientų

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
lt_lt: PVR srauto informacija

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
lt_lt: Priėmimo įrenginys

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
lt_lt: Įrenginio būsena

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
lt_lt: Signalo kokybė

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
lt_lt: PVR posistemė

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
lt_lt: Laisvai transliuojama

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
lt_lt: Fiksuotas

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
lt_lt: Šifravimas

[ctx: #19016]
note: unused?
en: PVR backend {0:d} - {1:s}
lt_lt: PVR posistemė {0:d} - {1:s}

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
lt_lt: Įrašai

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
lt_lt: Aplankas su kanalų piktogramomis

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
lt_lt: Kanalai

[ctx: #19021]
note: generic label for pvr-provided 'Radio' used in different places
en: Radio
lt_lt: Radijas

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
lt_lt: Paslėpti

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
lt_lt: TV kanalai

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
lt_lt: Radijo kanalai

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
lt_lt: Artimiausi įrašai

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
lt_lt: Pridėti laikmatį ...

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
lt_lt: Nėra paieškos rezultatų

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
lt_lt: Nėra TV gido įrašų

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
lt_lt: Kanalas

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
lt_lt: Dabar

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
lt_lt: Kitas

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
lt_lt: Chronologija

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
lt_lt: Informacija

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
lt_lt: Šiam įvykiui jau yra nustatytas laikmatis

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
lt_lt: Rodyti signalo kokybę

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
lt_lt: Nepalaiko PVR posistemė.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
lt_lt: Ar tikrai norite paslėpti šį kanalą?

[ctx: #19040]
en: Timers
lt_lt: Laikmačiai

[ctx: #19041]
note: Label for button to refresh the channel logos
en: Refresh channel logos
lt_lt: Atnaujinti kanalų logotipus

[ctx: #19042]
note: label for PVR backend number of channel groups in system information's PVR section
en: Channel Groups
lt_lt: Kanalų grupės

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
lt_lt: Įrašymas

[ctx: #19046]
en: New channel
lt_lt: Naujas kanalas

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
lt_lt: Programos informacija

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
lt_lt: Grupių tvarkyklė

[ctx: #19049]
en: Show channel
lt_lt: Rodyti kanalą

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
lt_lt: Rodyti matomus kanalus

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
lt_lt: Rodyti paslėptus kanalus

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
lt_lt: Perkelti kanalą į:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
lt_lt: Įrašymo informacija

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
lt_lt: Nerodyti kanalo

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
lt_lt: Informacijos nėra

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
lt_lt: Naujas laikmatis

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
lt_lt: Laikmatis išjungtas

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
lt_lt: Laikmatis įjungtas

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
lt_lt: Stabdyti įrašymą

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
lt_lt: Pašalinti laikmatį

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
lt_lt: Pridėti laikmatį

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Kanalą

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
lt_lt: Pirma programa

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
lt_lt: Paskutinė programa

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
lt_lt: Laikmačio nustatymai

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
lt_lt: Kanalų piktogramos

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
lt_lt: Šis įvykis jau įrašytas.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
lt_lt: Įrašymo nustatymai

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
lt_lt: Dabartinė programa

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
lt_lt: Atnaujinimo intervalas

[ctx: #19072]
note: Dialog warning text for invalid timer setting
en: In order to add/update a timer the end date and time must be greater than the start date and time.
lt_lt: Norint pridėti/atnaujinti laikmatį, pabaigos data ir laikas turi būti didesni nei pradžios data ir laikas.

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
lt_lt: Uždelsti kanalų perjungimą

[ctx: #19074]
en: Active
lt_lt: Aktyvus

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
lt_lt: Pavadinimas

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
lt_lt: Aplankas

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
lt_lt: Slėpti išjungtus

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
lt_lt: Kanalas

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
lt_lt: Savaitės dienos

[ctx: #19080]
note: used by several skins
en: Begin
lt_lt: Pradėti

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
lt_lt: Baigti

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
lt_lt: Prioritetas

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
lt_lt: Naudojimo trukmė

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
lt_lt: Pirmoji diena

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
lt_lt: Nežinomas kanalas {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
lt_lt: Momentinio įrašymo veiksmas

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
lt_lt: Įrašyti dabartinę laidą (jei prieinami gido duomenys)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
lt_lt: Įrašyti fiksuotą laiko periodą (momentinio įrašymo trukmė)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
lt_lt: Paklausti ką daryti

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
lt_lt: Įrašyti kitas {0:d} minutes

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
lt_lt: Įrašyti dabartinę laidą ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
lt_lt: Įrašyti kitą laidą ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
lt_lt: Momentinis įrašymas: {0:s}

[ctx: #19094]
note: error message displayed in case adding a timer failed because no suitable epg-based timer type could be found.
en: Timer creation failed. Unsupported timer type.
lt_lt: Nepavyko sukurti laikmačio. Nepalaikomas laikmačio tipas.

[ctx: #19095]
note: error message displayed in case adding a timer rule failed because no suitable epg-based timer rule type could be found.
en: Timer rule creation failed. Unsupported timer type.
lt_lt: Nepavyko sukurti laikmačio taisyklės. Nepalaikomas laikmačio tipas.

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
lt_lt: "Išmanusis pasirinkimas"

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
lt_lt: Įveskite laikmačio vardą

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
lt_lt: Įspėjimas!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
lt_lt: Paslauga

[ctx: #19101]
note: provider label in pvr info dialog
en: Provider
lt_lt: Tiekėjas

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
lt_lt: Perjunkite kitą kanalą.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
lt_lt: Eiti į kanalą

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
lt_lt: Įvesti aplanko pavadinimą įrašams

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
lt_lt: Prašome pasirinkti kanalą

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
lt_lt: Kitas įrašymas

[ctx: #19107]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: at
lt_lt: prie

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
lt_lt: Atsarginis kadrų dažnis

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
lt_lt: Ištrinti šį įrašą?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
lt_lt: Ištrinti visus šio aplanko įrašus?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
lt_lt: Versija

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
lt_lt: Adresas

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
lt_lt: Disko dydis

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
lt_lt: Ieškoti kanalų

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
lt_lt: Negalima naudoti PVR funkcijų, kol ieškoma.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
lt_lt: Kurioje posistemėje norite ieškoti?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
lt_lt: Kliento numeris

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
lt_lt: Išvengti pakartojimų

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
lt_lt: Šis laikmatis vis dar įrašinėja. Ar tikrai norite ištrinti šį laikmatį?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
lt_lt: Tik laisvai transliuojami kanalai

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
lt_lt: Ignoruoti esamus laikmačius

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
lt_lt: Ignoruoti esamus įrašus

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
lt_lt: Pradžios laikas

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
lt_lt: Pabaigos laikas

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
lt_lt: Pradžios data

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
lt_lt: Pabaigos data

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
lt_lt: Minimali trukmė

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
lt_lt: Maksimali trukmė

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
lt_lt: Įtraukti nežinomus žanrus

[ctx: #19133]
en: Search string
lt_lt: Paieškos eilutė

[ctx: #19134]
en: Include description
lt_lt: Įtraukti aprašymą

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
lt_lt: Skirti raidžių dydį

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
lt_lt: Kanalas nepasiekiamas

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
lt_lt: Nėra sukurtų grupių. Pirma sukurkite grupę

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
lt_lt: Laikmačio taisyklės

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
lt_lt: Naujos grupės pavadinimas

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
lt_lt: Paieška ...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
lt_lt: Grupė

[ctx: #19142]
en: Search guide
lt_lt: Ieškoti TV gide

[ctx: #19143]
en: Group management
lt_lt: Grupių valdymas

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
lt_lt: Nėra nustatytų grupių

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
lt_lt: Sugrupuota

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
lt_lt: Grupės

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
lt_lt: Nustačius šio įrašo galiojimo trukmę {0:d} dienų, jo galiojimas nedelsiant baigsis ir jis gali būti iš karto pašalintas. Tęsti vis tiek?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
lt_lt: Kanalas

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
lt_lt: Pr

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
lt_lt: An

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
lt_lt: Tr

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
lt_lt: Kt

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
lt_lt: Pn

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
lt_lt: Št

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
lt_lt: Sk

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
lt_lt: iš

[ctx: #19157]
en: Next recording
lt_lt: Kitas įrašymas

[ctx: #19158]
en: Currently recording
lt_lt: Šiuo metu įrašoma

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
lt_lt: iš

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
lt_lt: -

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
lt_lt: bet kuriuo laiku

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
lt_lt: Įrašymas aktyvus

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
lt_lt: Įrašymai

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
lt_lt: Perjungti

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
lt_lt: PVR informacija

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
lt_lt: Ieškoti trūkstamų piktogramų

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
lt_lt: Pašalinti ir atstatomi įrašymai

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
lt_lt: Slėpti video informacijos langą

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
lt_lt: Perjungti į viso ekrano režimą

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
lt_lt: Momentinio įrašymo trukmė

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
lt_lt: TV kanalų grupės

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
lt_lt: Radijo kanalų grupės

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
lt_lt: Numatytasis papildomas laikas pradžioje

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
lt_lt: Numatytasis papildomas laikas pabaigoje

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
lt_lt: Atkūrimas

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
lt_lt: Rodyti kanalų informaciją perjungiant kanalus

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
lt_lt: Pašalintas

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
lt_lt: TV kanalai

[ctx: #19181]
note: pvr settings "Menu / OSD" category label
en: Menu / OSD
lt_lt: Meniu / OSD

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
lt_lt: Rodyti dienų į ateitį

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
lt_lt: Radijo kanalai

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
lt_lt: Pašalinti įrašymai

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
lt_lt: Išvalyti duomenis

[ctx: #19186]
note: message box text for pvr data reset confirmation
en: All selected data will be cleared. Some information cannot be restored from the clients afterwards. Proceed anyway?
lt_lt: Visi pasirinkti duomenys bus išvalyti. Kai kurios informacijos po to nebebus galima atkurti iš klientų. Vis tiek tęsti?

[ctx: #19187]
note: progress dialog text shown while purging pvr data
en: Clearing data.
lt_lt: Valomi duomenys.

[ctx: #19188]
note: message box text for epg data reset confirmation
en: All guide data will be cleared. Are you sure?
lt_lt: Visi gido duomenys bus išvalyti. Ar esate įsitikinęs?

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
lt_lt: PVR posistemė neleidžia įrašyti šio įvykio.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
lt_lt: Paleisti programą

[ctx: #19191]
en: PVR service
lt_lt: PVR paslauga

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
lt_lt: Nei viena iš prijungtų PVR posistemių nepalaiko kanalų nuskaitymo.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
lt_lt: Tęsti?

[ctx: #19195]
note: pvr settings "delay mark last watched" setting label
en: Delay mark last watched
lt_lt: Atidėti paskutinio žiūrėto pažymėjimą

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
lt_lt: PVR kliento specifiniai veiksmai

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
lt_lt: Įrašymas pradėtas: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
lt_lt: Įrašymas baigtas: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
lt_lt: Kanalų tvarkyklė

[ctx: #19200]
en: Guide source:
lt_lt: TV gido šaltinis:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
lt_lt: Kanalo pavadinimas:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
lt_lt: Kanalo piktograma:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
lt_lt: Redaguoti kanalą

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
lt_lt: Naujas kanalas

[ctx: #19205]
en: Group management
lt_lt: Grupių valdymas

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
lt_lt: Aktyvuoti TV gidą:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
lt_lt: Grupė:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
lt_lt: Įvesti naujo kanalo pavadinimą

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
lt_lt: Kodi virtuali posistemė

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
lt_lt: Klientas

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
lt_lt: Šalinti kanalą

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
lt_lt: Šiame sąraše yra pakeitimų

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
lt_lt: Pasirinkti posistemę

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
lt_lt: Įvesti galiojantį naujo kanalo URL

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
lt_lt: Priminimai

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
lt_lt: Visi radijo kanalai

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
lt_lt: Visi TV kanalai

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
lt_lt: Matomi

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
lt_lt: Kanalai ne grupėje

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
lt_lt: Kanalai grupėje

[ctx: #19222]
en: Guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
lt_lt: Neįmanoma įjungti jokio PVR priedo. Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
lt_lt: Įrašymas nutrauktas

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
lt_lt: Įrašymas suplanuotas

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
lt_lt: Įrašymas pradėtas

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
lt_lt: Įrašymas baigtas

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
lt_lt: Laikmatis pašalintas

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
lt_lt: Rodyti dienų į praeitį

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
lt_lt: Neleisti atnaujinimų atkūrimo metu

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
lt_lt: Naudoti kanalų rikiavimą iš posistemės(-ių)

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
lt_lt: Išvalyti paieškos rezultatus

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
lt_lt: Rodyti pranešimus apie laikmačių atnaujinimus

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
lt_lt: Naudoti kanalų numeraciją iš posistemės

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
lt_lt: PVR tvarkyklė paleidžiama

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
lt_lt: Kanalų įkėlimas iš klientų

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
lt_lt: Laikmačių įkėlimas iš klientų

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
lt_lt: Įrašų įkėlimas iš klientų

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
lt_lt: Kliento prioritetai

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
lt_lt: Peržiūrėti laikmatį

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
lt_lt: Redaguoti laikmatį

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
lt_lt: Redaguoti laikmačio taisyklę

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
lt_lt: Posistemės prastovos laikas

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
lt_lt: Žadinimo komanda

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
lt_lt: Žadinti prieš įrašymo pradžią

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
lt_lt: Žadinti kasdien

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
lt_lt: Kasdienis žadinimo laikas (HH:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
lt_lt: Filtruoti kanalus

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
lt_lt: Televizijos ir radijo kanalai

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
lt_lt: Atnaujinti TV gido informaciją

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
lt_lt: Suplanuoti TV gido atnaujinimą šiam kanalui?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
lt_lt: TV gido atnaujinimas suplanuotas kanalui

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
lt_lt: Nepavyko atnaujinti TV gido kanalui

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
lt_lt: {0:d} suplanuotas

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
lt_lt: Baigta

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
lt_lt: Užrakinti kanalą

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
lt_lt: Atrakinti kanalą

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
lt_lt: Tėvų kontrolė

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
lt_lt: Atrakinimo trukmė

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
lt_lt: Keisti PIN kodą

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
lt_lt: Tėvų kontrolė. Įveskite PIN:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
lt_lt: Klaidingas PIN

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
lt_lt: Įvestas PIN kodas neteisingas.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
lt_lt: Tėvų užraktas

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
lt_lt: Tėvų užraktas:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
lt_lt: Slėpti 'Nėra informacijos' etiketes

[ctx: #19269]
note: pvr settings "Preselect playing channel in lists" control label
en: Preselect playing channel in lists
lt_lt: Iš anksto pasirinkti atkuriamą kanalą sąrašuose

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
lt_lt: Grupės punktai

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
lt_lt: Nerasta jokių PVR priedų

[ctx: #19272]
note: label for 'pvr configuration incomplete' information dialog text
en: To use PVR you need to install, enable and configure a PVR add-on. Please visit http://kodi.wiki/view/PVR to learn more.
lt_lt: Norėdami naudoti PVR, turite įdiegti, įjungti ir sukonfigūruoti PVR priedą. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite http://kodi.wiki/view/PVR.

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
lt_lt: Radijo gidas

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
lt_lt: Konflikto įspėjimas

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
lt_lt: Konflikto klaida

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
lt_lt: Įrašymo konfliktas

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
lt_lt: Įrašymo klaida

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
lt_lt: PVR klientai

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
lt_lt: Specifiniai kliento nustatymai

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
lt_lt: Patvirtinti kanalų perjungimą "OK" mygtuku

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
lt_lt: Dabartinė piktograma

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
lt_lt: Nėra piktogramos

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
lt_lt: Pasirinkti piktogramą

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
lt_lt: Parinkti piktogramą

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
lt_lt: Ieškoti kanalų piktogramų

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
lt_lt: Visi kanalai

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
lt_lt: Datos parinkimas

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
lt_lt: Slėpti grupę

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
lt_lt: Grąžinti pašalintą

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
lt_lt: Pašalinti visam laikui

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
lt_lt: Pašalinti visus visam laikui

[ctx: #19293]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog text
en: Remove all deleted recordings from trash? This operation cannot be reverted.
lt_lt: Pašalinti visus ištrintus įrašymus iš šiukšliadėžės? Šios operacijos atšaukti negalima.

[ctx: #19294]
note: "remove deleted recording from trash" dialog text
en: Remove this deleted recording from trash? This operation cannot be reverted.
lt_lt: Pašalinti šį ištrintą įrašymą iš šiukšliadėžės? Šios operacijos atšaukti negalima.

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
lt_lt: Ištrinti laikmačio taisyklę

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
lt_lt: Neįjungtas joks PVR priedas

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
lt_lt: Kanalai vertikaliai

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
lt_lt: Kanalai horizontaliai

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
lt_lt: Galioja iki

[ctx: #19300]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Vertical channels, no group selector
lt_lt: Kanalai vertikaliai, be grupės parinkimo

[ctx: #19301]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout without channel group selctor, used in pvr guide window
en: Horizontal channels, no group selector
lt_lt: Kanalai horizontaliai, be grupės parinkimo

[ctx: #19302]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to record the selected programme or to switch to the current programme?
lt_lt: Norite įrašyti pasirinktą programą ar perjungti į dabartinę programą?

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
lt_lt: Uždaryti kanalo OSD po kanalų perjungimo

[ctx: #19304]
note: label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule (read-only)
en: View timer rule
lt_lt: Peržiūrėti laikmačio taisyklę

[ctx: #19305]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
lt_lt: Pašalintas trūkstamas PVR priminimas '{2:s}' dėl '{0:s}', rodomo kanalu '{1:s}'

[ctx: #19306]
note: text for event log entry for logging auto deleted missed reminders
en: Deleted missed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
lt_lt: Pašalintas trūkstamas PVR priminimas '{0:s}' kanalui '{1:s}'

[ctx: #19307]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for [B]{0:s}[/B] on channel [B]{1:s}[/B] at [B]{2:s}[/B].
lt_lt: Priminimas [B]{2:s}[/B] dėl [B]{0:s}[/B], rodomo kanalu [B]{1:s}[/B].

[ctx: #19308]
note: text for reminder announcement dialog
en: Reminder for channel [B]{0:s}[/B] at [B]{1:s}[/B].
lt_lt: Priminimas [B]{1:s}[/B] kanalui [B]{0:s}[/B].

[ctx: #19309]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will schedule a recording...)
lt_lt: (Automatiškai užsidarius šiam priminimui bus suplanuotas įrašymas...)

[ctx: #19310]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
lt_lt: Pridėtas suplanuotas įrašymas '{2:s}' automatiškai uždarytam PVR priminimui dėl '{0:s}', rodomo kanalu '{1:s}'

[ctx: #19311]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Scheduled recording for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
lt_lt: Pridėtas suplanuotas įrašymas '{1:s}' dėl automatiškai uždaryto PVR priminimo kanalui '{0:s}'

[ctx: #19312]
note: heading for pvr reminder notification dialog
en: PVR reminder
lt_lt: PVR priminimas

[ctx: #19313]
note: pvr settings "reminder auto close delay" setting label
en: Automatically close reminder popup after
lt_lt: Automatiškai uždaryti priminimo langą po

[ctx: #19314]
note: pvr settings "schedule recording on reminder auto-close" setting label
en: Schedule recording when auto-closing the reminder popup
lt_lt: Suplanuoti įrašymą po automatinio priminimo lango uždarymo

[ctx: #19315]
note: generic 'backend order' label
en: Backend order
lt_lt: Posistemių tvarka

[ctx: #19316]
note: pvr settings "Start all group channel numbers from 1" setting label
en: Start group channel numbers from 1
lt_lt: Grupių kanalus numeruoti nuo 1

[ctx: #19317]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours back" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours back
lt_lt: 12 valandų atgal

[ctx: #19318]
note: Label for epg grid window "Jump 12 hours forward" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: 12 hours forward
lt_lt: 12 valandų pirmyn

[ctx: #19319]
note: Label for epg grid window "Activate previous channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Previous group
lt_lt: Ankstesnė grupė

[ctx: #19320]
note: Label for epg grid window "Activate next channel group" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Next group
lt_lt: Kita grupė

[ctx: #19321]
note: Label for epg grid window "Activate channel group selector" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Group selector
lt_lt: Grupės pasirinkimas

[ctx: #19322]
note: Label for epg grid window "Jump to first channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First channel
lt_lt: Pirmas kanalas

[ctx: #19323]
note: Label for epg grid window "Jump to playing channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Playing channel
lt_lt: Atkuriamas kanalas

[ctx: #19324]
note: Label for epg grid window "Jump to last channel" context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last channel
lt_lt: Paskutinis kanalas

[ctx: #19325]
note: Label for epg grid controls "Programme" group header"
en: Programme
lt_lt: Programa

[ctx: #19326]
note: Label for epg grid window "Navigate..." context menu entry
en: Navigate...
lt_lt: Pereiti...

[ctx: #19327]
note: Label for a context menu entry to delete alle watched recordings contained in a folder
en: Delete watched
lt_lt: Pašalinti peržiūrėtus

[ctx: #19328]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all watched recordings in this folder?
lt_lt: Pašalinti visus peržiūrėtus įrašus šiame aplanke?

[ctx: #19329]
note: label for PVR settings use backend channel numbers always
en: Allow backend channel numbers with more than one PVR add-on
lt_lt: Leisti posistemės kanalų numerius su daugiau nei vienu PVR priedu

[ctx: #19330]
note: pvr settings "switch to channel on reminder auto-close" setting label
en: Switch to channel when auto-closing the reminder popup
lt_lt: Perjungti kanalą po automatinio priminimo lango uždarymo

[ctx: #19331]
note: additional text for reminder announcement dialog, used if a recording can be scheduled
en: (Auto-close of this reminder will switch to channel...)
lt_lt: (Automatiškai užsidarius šiam priminimui bus perjungtas kanalas...)

[ctx: #19332]
note: text for event log entry for logging auto channel switch for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' at '{2:s}'
lt_lt: Įjungtas kanalas '{1:s}' programo laikui '{2:s}' dėl automatiškai uždaryto PVR priminimo kanalui '{0:s}'

[ctx: #19333]
note: text for event log entry for logging auto scheduled recordings for auto-closed reminders
en: Switched to channel for auto-closed PVR reminder for channel '{0:s}' at '{1:s}'
lt_lt: Įjungtas kanalas programo laikui '{1:s}' dėl automatiškai uždaryto PVR priminimo kanalui '{0:s}'

[ctx: #19334]
note: generic label for pvr providers used in different places
en: Providers
lt_lt: Teikėjai

[ctx: #19335]
note: label for special PVR search window list item
en: New search...
lt_lt: Nauja paieška...

[ctx: #19336]
note: label for special PVR search window list item
en: Edit search...
lt_lt: Redaguoti paiešką...

[ctx: #19337]
note: label for special PVR search window list item
en: Saved searches
lt_lt: Išsaugotos paieškos

[ctx: #19338]
note: delete saved search confirmation message box text
en: Delete this saved search?
lt_lt: Ištrinti šią išsaugotą paiešką?

[ctx: #19339]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore finished broadcasts
lt_lt: Ignoruoti pasibaigusias transliacijas

[ctx: #19340]
note: PVR guide search dialog label
en: Ignore future broadcasts
lt_lt: Ignoruoti neprasidėjusias transliacijas

[ctx: #19341]
note: label to ask user to save an EPG search
en: Save the current search?
lt_lt: Išsaugoti dabartinę paiešką?

[ctx: #19342]
note: "search not saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [not saved]
lt_lt: [neišsaugota]

[ctx: #19343]
note: "search saved" label, used in PVR search window breadcrumb
en: [saved]
lt_lt: [išsaugota]

[ctx: #19344]
note: text for yes no dialog shown when user selects a future programme in the guide window and default select action is 'smart select'
en: Do you want to set a reminder for the selected programme or to switch to the current programme?
lt_lt: Norite nustatyti priminimą pasirinktai programai ar perjungti į dabartinę programą?

[ctx: #19348]
note: generic label for a pvr provider used in different places
en: Provider
lt_lt: Tiekėjas

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
lt_lt: Kitas / Nežinomas

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
lt_lt: Filmas / Drama

[ctx: #19501]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Detective / Thriller
lt_lt: Detektyvas / Trileris

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
lt_lt: Nuotykinis / Vesternas / Karinis

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
lt_lt: Mokslinė fantastika / Fantastika / Siaubo

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
lt_lt: Komedija

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
lt_lt: Muilo opera / Melodrama / Folkloras

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
lt_lt: Romantika

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
lt_lt: Rimtas / Klasikinis / Religinis / Istorinis / Drama

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
lt_lt: Suaugusiems / Drama

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
lt_lt: Naujienos / Aktualijos

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
lt_lt: Naujienos / Orų pranešimas

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
lt_lt: Naujienų žurnalas

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
lt_lt: Dokumentinis

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
lt_lt: Diskusijos / Interviu / Debatai

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
lt_lt: Šou / Žaidimų šou

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
lt_lt: Žaidimų šou / Viktorina / Konkursas

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
lt_lt: Varjetė

[ctx: #19535]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Talk show
lt_lt: Pokalbių šou

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
lt_lt: Sportas

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
lt_lt: Specialus įvykis

[ctx: #19550]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Sport magazine
lt_lt: Sporto žurnalas

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
lt_lt: Futbolas

[ctx: #19552]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Tennis / Squash
lt_lt: Tenisas / Skvošas

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
lt_lt: Komandinis sportas

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
lt_lt: Lengvoji atletika

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
lt_lt: Motosportas

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
lt_lt: Vandens sportas

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
lt_lt: Žiemos sportas

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
lt_lt: Jojimas

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
lt_lt: Kovinis sportas

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
lt_lt: Vaikų / Jaunimo programos

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
lt_lt: Ikimokyklinio amžiaus vaikų programos

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
lt_lt: Pramoginės programos nuo 6 iki 14

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
lt_lt: Pramoginės programos nuo 10 iki 16

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
lt_lt: Informacinė / Švietimo / Mokyklinė programa

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
lt_lt: Animacinis / Lėlių teatras

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
lt_lt: Muzika / Baletas / Šokiai

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
lt_lt: Rimta / Klasikinė muzika

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
lt_lt: Folklorinė / Tradicinė muzika

[ctx: #19584]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Jazz
lt_lt: Džiazas

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
lt_lt: Miuziklas / Opera

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
lt_lt: Baletas

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
lt_lt: Menai / Kultūra

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
lt_lt: Vaizduojamasis menas

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
lt_lt: Vaizduojamoji dailė

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
lt_lt: Religija

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
lt_lt: Populiarioji kultūra / Tradiciniai menai

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
lt_lt: Literatūra

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
lt_lt: Filmas / Kinas

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
lt_lt: Eksperimentinis filmas / video įrašas

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
lt_lt: Transliacija / Spauda

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
lt_lt: Naujoji žiniasklaida

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
lt_lt: Menai / Kultūros žurnalai

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
lt_lt: Mada

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
lt_lt: Socialinis / Politinis / Ekonomika

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
lt_lt: Žurnalai / Ataskaitos / Dokumentika

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
lt_lt: Ekonomika / Socialiniai patarimai

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
lt_lt: Įžymūs žmonės

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
lt_lt: Švietimas / Mokslas / Faktai

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
lt_lt: Gamta / Gyvūnai / Aplinka

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
lt_lt: Technologijos / Gamtos mokslai

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
lt_lt: Medicina / Fiziologija / Psichologija

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
lt_lt: Užsienio šalys / Ekspedicijos

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
lt_lt: Socialiniai / Dvasiniai mokslai

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
lt_lt: Profesinis mokymas

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
lt_lt: Kalbos

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
lt_lt: Laisvalaikis / Hobis

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
lt_lt: Turizmas / Kelionės

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
lt_lt: Amatai

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
lt_lt: Automobiliai

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
lt_lt: Sportas ir sveikata

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
lt_lt: Maisto gaminimas

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
lt_lt: Reklama / Apsipirkimas

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
lt_lt: Sodininkystė

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
lt_lt: Ypatingos savybės

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
lt_lt: Originali kalba

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
lt_lt: Juoda balta

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
lt_lt: Neišleista

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
lt_lt: Tiesioginė transliacija

[ctx: #19677]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Detective / Thriller
lt_lt: Detektyvas / Trileris

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
lt_lt: Nuotykinis / Vesternas / Karinis

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
lt_lt: Mokslinė fantastika / Fantastika / Siaubo

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
lt_lt: Komedija

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
lt_lt: Muilo opera / Melodrama / Folkloras

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
lt_lt: Romantika

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
lt_lt: Rimtas / Klasikinis / Religija / Istorinis

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
lt_lt: Suaugusiems

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
lt_lt: Patvirtinti išjungimą

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
lt_lt: Kanalo gidas

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
lt_lt: Atkurti įrašą

[ctx: #19690]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR has scheduled a reminder for '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
lt_lt: PVR suplanavo '{0:s}' įrašymą kanale '{1:s}' po {2:s}.

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
lt_lt: PVR šiuo metu įrašinėja '{0:s}' kanale '{1:s}'.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
lt_lt: PVR pradės '{0:s}' įrašymą kanale '{1:s}' po {2:s}.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
lt_lt: Kasdienis žadinimas po {0:s}.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
lt_lt: {0:d} minutės

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
lt_lt: apie minutę

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
lt_lt: Vis tiek išjungti

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
lt_lt: Išsaugotos muzikos aplankas

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
lt_lt: Naudoti išorinį DVD grotuvą

[ctx: #20002]
en: External DVD player
lt_lt: Išorinis DVD grotuvas

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
lt_lt: Instrukcijų aplankas

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
lt_lt: Ekrano nuotraukų aplankas

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
lt_lt: Grojaraščių aplankas

[ctx: #20007]
en: Recordings
lt_lt: Įrašai

[ctx: #20008]
en: Screenshots
lt_lt: Ekrano nuotraukos

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
lt_lt: Naudoti Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
lt_lt: Muzikos grojaraščiai

[ctx: #20012]
en: Video playlists
lt_lt: Video grojaraščiai

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
lt_lt: Norite paleisti žaidimą?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
lt_lt: Rūšiuoti pagal: Grojaraštį

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
lt_lt: Nuotolinė miniatiūra

[ctx: #20016]
en: Current thumb
lt_lt: Dabartinė miniatiūra

[ctx: #20017]
en: Local thumb
lt_lt: Vietinė miniatiūra

[ctx: #20018]
en: No thumb
lt_lt: Be miniatiūros

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
lt_lt: Pasirinkti miniatiūrą

[ctx: #20020]
note: Name of an artwork type
en: Banner
lt_lt: Reklamjuostė

[ctx: #20021]
note: Name of an artwork type
en: Poster
lt_lt: Plakatas

[ctx: #20023]
en: Conflict
lt_lt: Konfliktas

[ctx: #20024]
en: Scan new
lt_lt: Nuskaityti naują

[ctx: #20025]
en: Scan all
lt_lt: Nuskaityti viską

[ctx: #20026]
en: Region
lt_lt: Regionas

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
lt_lt: Regioninis ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
lt_lt: Suvestinė

[ctx: #20038]
en: Lock music window
lt_lt: Užrakinti muzikos langą

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
lt_lt: Užrakinti video įrašų langą

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
lt_lt: Užrakinti nuotraukų langą

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
lt_lt: Užrakinti programų ir scenarijų langus

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
lt_lt: Užrakinti failų tvarkyklę

[ctx: #20043]
en: Lock settings
lt_lt: Užrakinti nustatymus

[ctx: #20044]
en: Start fresh
lt_lt: Pradėti su naujais

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
lt_lt: Įjungti valdytojo režimą

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
lt_lt: Išjungti valdytojo režimą

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
lt_lt: Sukurti profilį '{0:s}'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
lt_lt: Pradėti su naujais nustatymais ar nukopijuoti numatytuosius?

[ctx: #20049]
en: Best available
lt_lt: Geriausias prieinamas

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
lt_lt: Automatinis perjungimas tarp 16x9 ir 4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
lt_lt: Tvarkyti sugrupuotus failus kaip vieną failą

[ctx: #20052]
en: Caution
lt_lt: Dėmesio

[ctx: #20053]
en: Left master mode
lt_lt: Išjungtas valdytojo režimas

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
lt_lt: Įjungtas valdytojo režimas

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
lt_lt: Allmusic.com miniatiūra

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
lt_lt: Šalinti miniatiūrą

[ctx: #20058]
en: Add profile...
lt_lt: Pridėti profilį...

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
lt_lt: Užklausti visų albumų duomenų

[ctx: #20060]
en: Media info
lt_lt: Media informacija

[ctx: #20061]
en: Separate
lt_lt: Atskirai

[ctx: #20062]
en: Shares with default
lt_lt: Standartiniai ištekliai

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
lt_lt: Standartiniai ištekliai (tik skaitymas)

[ctx: #20064]
en: Copy default
lt_lt: Kopijuoti numatytuosius

[ctx: #20065]
en: Profile picture
lt_lt: Profilio nuotrauka

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
lt_lt: Užrakto nuostatos

[ctx: #20067]
en: Edit profile
lt_lt: Redaguoti profilį

[ctx: #20068]
en: Profile lock
lt_lt: Profilio užraktas

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
lt_lt: Neįmanoma sukurti aplanko

[ctx: #20070]
en: Profile directory
lt_lt: Profilio katalogas

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
lt_lt: Pradėti su naujais media šaltiniais ar nukopijuoti numatytuosius?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
lt_lt: Įsitikinkite, kad leidžiama rašyti į pasirinktą aplanką ir kad naujo aplanko vardas yra taisyklingas

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
lt_lt: MPAA reitingas

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
lt_lt: Įveskite valdytojo užrakto kodą

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
lt_lt: Klausti valdytojo užrakto kodo paleidžiant

[ctx: #20077]
en: Skin settings
lt_lt: Teminės išv. nustatymai

[ctx: #20078]
en: - no link set -
lt_lt: - nėra ryšio sąsajos -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
lt_lt: Įjungti animacijas

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
lt_lt: Išjungti RSS muzikos atkūrimo metu

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
lt_lt: Įjungti sparčiuosius mygtukus

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
lt_lt: Rodyti programas pagrindiniame meniu

[ctx: #20083]
en: Show music information
lt_lt: Rodyti muzikos informaciją

[ctx: #20084]
en: Show weather information
lt_lt: Rodyti orų informaciją

[ctx: #20085]
en: Show system information
lt_lt: Rodyti sistemos informaciją

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
lt_lt: Rodyti laisvą vietą diske C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
lt_lt: Rodyti laisvą vietą diske E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather information
lt_lt: Orų informacija

[ctx: #20089]
en: Drive space free
lt_lt: Laisvos vietos diske

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
lt_lt: Įvesti egzistuojančio bendrojo ištekliaus vardą

[ctx: #20091]
en: Lock code
lt_lt: Užrakto kodas

[ctx: #20092]
en: Load profile
lt_lt: Įkelti profilį

[ctx: #20093]
en: Profile name
lt_lt: Profilio vardas

[ctx: #20094]
en: Media sources
lt_lt: Media šaltiniai

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
lt_lt: Įveskite profilio užrakto kodą

[ctx: #20096]
en: Login screen
lt_lt: Prisijungimo ekranas

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
lt_lt: Atsiunčiama albumo informacija

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
lt_lt: Atsiunčiama informacija apie albumą

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
lt_lt: CD arba takelis negali būti perrašytas, kol jis atkuriamas

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
lt_lt: Valdytojo užraktas ir jo nustatymai

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
lt_lt: Įvedus valdytojo užrakto kodą, visada įjungiamas valdytojo režimas

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
lt_lt: Išsaugoti profilio pakeitimus?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
lt_lt: Rasti seni nustatymai. Ar norite juos panaudoti?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
lt_lt: Rasti seni media šaltiniai. Ar norite juos panaudoti?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
lt_lt: Atskiras (užrakintas)

[ctx: #20108]
en: Root
lt_lt: Šakninis

[ctx: #20109]
en: Zoom
lt_lt: Didinimas

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
lt_lt: UPnP nustatymai

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
lt_lt: Automatiškai paleisti UPnP klientą

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
lt_lt: Paskutinis prisijungimas: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
lt_lt: Niekada nebuvo prisijungęs

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
lt_lt: Profilis {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
lt_lt: Vartotojo prisijungimas / Pasirinkti profilį

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
lt_lt: Naudoti užraktą prisijungimo lange

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
lt_lt: Neteisingas užrakto kodas.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
lt_lt: Tam reikia nustatyti valdytojo užraktą. Ar norite jį nustatyti dabar?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
lt_lt: Įkeliama programos informacija

[ctx: #20121]
en: Party on!
lt_lt: Vakarėlis prasidėjo!

[ctx: #20122]
en: True
lt_lt: Taip

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
lt_lt: Maišomi gėrimai

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
lt_lt: Pildomos taurės

[ctx: #20125]
en: Logged on as
lt_lt: Prisijungęs kaip

[ctx: #20126]
en: Log off
lt_lt: Atsijungti

[ctx: #20129]
en: Weave
lt_lt: Miksuoti

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
lt_lt: Weave - Apverstas

[ctx: #20131]
en: Blend
lt_lt: Maišyti

[ctx: #20132]
en: Restart video
lt_lt: Iš naujo paleisti video įrašą

[ctx: #20133]
en: Edit network location
lt_lt: Redaguoti tinklo vietą

[ctx: #20134]
en: Remove network location
lt_lt: Šalinti tinklo vietą

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
lt_lt: Norite nuskaityti aplanką?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
lt_lt: Atminties kortelė

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
lt_lt: Atminties kortelė prijungta

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
lt_lt: Neįmanoma prijungti atminties kortelės

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
lt_lt: Prievade {0:d}, lizde {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
lt_lt: Užrakinti ekrano užsklandą

[ctx: #20141]
en: Set
lt_lt: Nustatyti

[ctx: #20142]
en: Username
lt_lt: Vartotojo vardas

[ctx: #20143]
en: Enter password for
lt_lt: Įvesti slaptažodį

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
lt_lt: Išjungimo laikmatis

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
lt_lt: Išjungimo intervalas (minutėmis)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
lt_lt: Paleista, išsijungs po {0:d}m

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
lt_lt: Išjungti po 30 minučių

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
lt_lt: Išjungti po 60 minučių

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
lt_lt: Išjungti po 120 minučių

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
lt_lt: Individualus išjungimo laikmatis

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
lt_lt: Atšaukti išjungimo laikmatį

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
lt_lt: Užrakinti {0:s} nuostatas

[ctx: #20153]
en: Browse...
lt_lt: Naršyti...

[ctx: #20154]
en: Summary information
lt_lt: Apibendrinta informacija

[ctx: #20155]
en: Storage information
lt_lt: Saugyklos informacija

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
lt_lt: Kietojo disko informacija

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
lt_lt: DVD-ROM informacija

[ctx: #20158]
en: Network information
lt_lt: Tinklo informacija

[ctx: #20159]
en: Video information
lt_lt: Video informacija

[ctx: #20160]
en: Hardware information
lt_lt: Aparatinės įrangos informacija

[ctx: #20161]
en: Total
lt_lt: Viso

[ctx: #20162]
en: Used
lt_lt: Naudojama

[ctx: #20163]
en: of
lt_lt: iš

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
lt_lt: Užrakinimas nepalaikomas

[ctx: #20165]
en: Not locked
lt_lt: Neužrakinta

[ctx: #20166]
en: Locked
lt_lt: Užrakinta

[ctx: #20167]
en: Frozen
lt_lt: Užšaldytas

[ctx: #20168]
en: Requires reset
lt_lt: Reikia atstatyti

[ctx: #20169]
en: Week
lt_lt: Savaitė

[ctx: #20170]
en: Line
lt_lt: Eilutė

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
lt_lt: Windows tinklas (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
lt_lt: XBMSP serveris

[ctx: #20173]
en: FTP server
lt_lt: FTP serveris

[ctx: #20174]
en: FTPS server
lt_lt: FTPS serveris

[ctx: #20175]
en: UPnP server
lt_lt: UPnP serveris

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
lt_lt: Rodyti video įrašo informaciją

[ctx: #20177]
en: Done
lt_lt: Atlikta

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
lt_lt: Didžiosios

[ctx: #20180]
en: Symbols
lt_lt: Simboliai

[ctx: #20182]
en: Space
lt_lt: Tarpas

[ctx: #20183]
en: Reload skin
lt_lt: Iš naujo įkelti teminę išvaizdą

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
lt_lt: Naudoti plakato rodinio stilius TV laidoms

[ctx: #20186]
en: Please wait
lt_lt: Prašom palaukti

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
lt_lt: Pranešti apie bibliotekos atnaujinimus

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
lt_lt: Įjungti automatinį siužetų ir apžvalgų slinkimą

[ctx: #20190]
en: Custom
lt_lt: Savas

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
lt_lt: Įjungti derinimo žurnalą

[ctx: #20192]
en: Fetch additional information during updates
lt_lt: Atsiųsti papildomą informaciją atnaujinimų metu

[ctx: #20193]
en: Default provider for album information
lt_lt: Numatytasis albumų informacijos tiekėjas

[ctx: #20194]
en: Default provider for artist information
lt_lt: Numatytasis atlikėjų informacijos tiekėjas

[ctx: #20195]
en: Change information provider
lt_lt: Pakeisti informacijos tiekėją

[ctx: #20196]
en: Export music library
lt_lt: Eksportuoti muzikos biblioteką

[ctx: #20197]
en: Import music library
lt_lt: Importuoti muzikos biblioteką

[ctx: #20198]
en: No artist found!
lt_lt: Atlikėjas nerastas!

[ctx: #20199]
en: Downloading artist information failed
lt_lt: Atlikėjo informacijos atsiuntimas nepavyko

[ctx: #20220]
en: Prefer online information
lt_lt: Pirmenybė informacijai iš interneto

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
lt_lt: Kai įjungta, bet kokia atsisiųsta atlikėjų ir albumų informacija perrašys tai, ką patys nustatėte dainų žymose, pvz.: žanrus, metus, dainos atlikėjus ir t.t. Pravers, jei turite MusicBrainz identifikatorius dainų žymose.

[ctx: #20222]
en: Look for external subtitles
lt_lt: Ieškoti išorinių subtitrų

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
lt_lt: Atlikėjo informacijos aplankas

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
lt_lt: Pirmenybė albumo iliustracijai iš interneto

[ctx: #20225]
note: Description of setting with label #20224 "Prefer online album art"
en: Where no local album cover exists, online art will be used. Where neither is available, cover images embedded in music files will be used
lt_lt: Kai nėra lokalaus albumo viršelio, jis bus atsiųstas iš interneto. Jei nėra ir jo, bus naudojami viršelio atvaizdai, kurie yra įdėti muzikiniuose failuose.

[ctx: #20226]
en: Movie set information folder
lt_lt: Filmų rinkinio informacijos aplankas

[ctx: #20228]
en: Use artist sortname when sorting by artist
lt_lt: Naudoti atlikėjo rikiavimo vardą rikiuojant pagal atlikėją

[ctx: #20240]
en: Android music
lt_lt: Android muzika

[ctx: #20241]
en: Android videos
lt_lt: Android vaizdo įrašai

[ctx: #20242]
en: Android pictures
lt_lt: Android paveikslėliai

[ctx: #20243]
en: Android photos
lt_lt: Android nuotraukos

[ctx: #20244]
en: Android apps
lt_lt: Android programos

[ctx: #20245]
en: Windows music library
lt_lt: Windows muzikos biblioteka

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
lt_lt: Windows vaizdo įrašų biblioteka

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
lt_lt: Windows paveikslėlių biblioteka

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
lt_lt: Windows fotografijų biblioteka

[ctx: #20249]
en: Windows documents
lt_lt: Windows dokumentai

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
lt_lt: Vakarėlis prasidėjo! (vaizdo įrašai)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
lt_lt: Maišomi gėrimai (vaizdo įrašai)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
lt_lt: Pildomos taurės (vaizdo įrašai)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
lt_lt: WebDAV serveris (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
lt_lt: WebDAV serveris (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
lt_lt: Pirmas prisijungimas, redaguoti savo profilį

[ctx: #20259]
en: Network File System (NFS)
lt_lt: Tinklinė failų sistema (NFS)

[ctx: #20260]
en: Secure Shell (SSH / SFTP)
lt_lt: Saugus apvalkalas (SSH/SFTP)

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
lt_lt: Zeroconf naršyklė

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
lt_lt: Žiniatinklio serverio katalogas (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
lt_lt: Žiniatinklio serverio katalogas (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
lt_lt: Neįmanoma įrašyti į aplanką:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
lt_lt: RSS sklaidos kanalas (HTTP)

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
lt_lt: RSS sklaidos kanalas (HTTPS)

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
lt_lt: Antrinis DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
lt_lt: DHCP serveris:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
lt_lt: Sukurti naują aplanką

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
lt_lt: Nežinomas arba integruotas (apsaugotas)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
lt_lt: Vaizdo įrašai - Biblioteka

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
lt_lt: Rūšiuoti pagal: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
lt_lt: Nuskaitomi filmai naudojant {0:s}

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
lt_lt: Nuskaitomi muzikiniai vaizdo klipai naudojant {0:s}

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
lt_lt: Nuskaitomos TV laidos naudojant {0:s}

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
lt_lt: Nuskaitomi atlikėjai naudojant {0:s}

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
lt_lt: Nuskaitomi albumai naudojant {0:s}

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
lt_lt: Turinio nuskaitymo parinktys

[ctx: #20323]
en: Movie plot
lt_lt: Filmo siužetas

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
lt_lt: Atkurti dalį...

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
lt_lt: Kalibravimo atstatymas

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
lt_lt: Parinkti paskirties vietą

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
lt_lt: Filmai yra atskiruose aplankuose, kurie atitinka filmo pavadinimą

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
lt_lt: Naudoti aplankų pavadinimus paieškoje

[ctx: #20331]
en: File
lt_lt: Failas

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
lt_lt: Naudoti failo ar aplanko pavadinimą paieškoje?

[ctx: #20333]
en: Set content
lt_lt: Nustatyti turinį

[ctx: #20334]
en: Folder
lt_lt: Aplankas

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
lt_lt: Ieškoti turinio rekursyviai?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
lt_lt: Atrakinti šaltinius

[ctx: #20337]
en: Actor
lt_lt: Aktorius

[ctx: #20338]
en: Movie
lt_lt: Filmas

[ctx: #20339]
en: Director
lt_lt: Režisierius

[ctx: #20340]
en: Do you want to remove all items within this path from your library?
lt_lt: Ar norite iš bibliotekos pašalinti visus elementus, esančius šiame kelyje?

[ctx: #20342]
en: Movies
lt_lt: Filmai

[ctx: #20343]
en: TV shows
lt_lt: TV laidos

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
lt_lt: Šiame kataloge yra

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
lt_lt: Paleisti automatinį nuskaitymą

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
lt_lt: Nuskaityti su pakatalogiais

[ctx: #20347]
en: as
lt_lt: vaidina

[ctx: #20348]
en: Directors
lt_lt: Režisieriai

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
lt_lt: Video failų šioje vietoje nerasta!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
lt_lt: {0:s} (balsų: {1:s})

[ctx: #20351]
en: TV show information
lt_lt: TV laidos informacija

[ctx: #20352]
en: Episode information
lt_lt: Epizodo informacija

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
lt_lt: Įkeliami TV laidos duomenys

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
lt_lt: Atsiunčiamas epizodo gidas

[ctx: #20355]
en: Loading information for episodes in directory
lt_lt: Įkeliama kataloge esančių epizodų informacija

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
lt_lt: Pasirinkite TV laidą:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
lt_lt: Įvesti TV laidos pavadinimą

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
lt_lt: Sezonas {0:d}

[ctx: #20359]
en: Episode
lt_lt: Epizodas

[ctx: #20360]
en: Episodes
lt_lt: Epizodai

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
lt_lt: Įkeliami epizodo duomenys

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
lt_lt: Pašalinti epizodą iš bibliotekos

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
lt_lt: Pašalinti TV laidą iš bibliotekos

[ctx: #20364]
en: TV show
lt_lt: TV laida

[ctx: #20365]
en: Episode plot
lt_lt: Epizodo siužetas

[ctx: #20366]
en: * All seasons
lt_lt: * Visi sezonai

[ctx: #20367]
en: Hide watched
lt_lt: Slėpti peržiūrėtus

[ctx: #20368]
en: Prod code
lt_lt: Kodas

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
lt_lt: Rodyti informaciją neperžiūrėtiems elementams

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
lt_lt: * Paslėpta norint išvengti siužeto atskleidimo *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
lt_lt: Nustatyti sezono miniatiūrą

[ctx: #20372]
en: Season image
lt_lt: Sezono atvaizdas

[ctx: #20373]
en: Season
lt_lt: Sezonas

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
lt_lt: Atsiunčiama filmo informacija

[ctx: #20375]
en: Unassign content
lt_lt: Pašalinti turinį

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
lt_lt: Originalus pavadinimas

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
lt_lt: Atnaujinti TV laidos informaciją

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
lt_lt: Atnaujinti informaciją visiems epizodams?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
lt_lt: Pasirinktame aplanke yra atskira TV laida

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
lt_lt: Išskirti parinktą aplanką iš nuskaitymų

[ctx: #20381]
en: Specials
lt_lt: Spec. epizodai

[ctx: #20382]
en: Recently added
lt_lt: Neseniai pridėta

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
lt_lt: Pasirinktame aplanke yra atskiras vaizdo įrašas

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
lt_lt: Susieti su TV laida

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
lt_lt: Atsieti nuo TV laidos

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
lt_lt: Vėliausiai pridėti filmai

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
lt_lt: Vėliausiai pridėti epizodai

[ctx: #20388]
en: Studios
lt_lt: Studijos

[ctx: #20389]
en: Music videos
lt_lt: Vaizdo klipai

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
lt_lt: Vėliausiai pridėti muzikiniai vaizdo klipai

[ctx: #20391]
en: Music video
lt_lt: Vaizdo klipai

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
lt_lt: Pašalinti muzikinius vaizdo klipus iš bibliotekos

[ctx: #20393]
en: Music video information
lt_lt: Muzikinio vaizdo klipo informacija

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
lt_lt: Įkeliama muzikinio vaizdo klipo informacija

[ctx: #20395]
en: Mixed
lt_lt: Mišrus

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
lt_lt: Atverti atlikėjo albumus

[ctx: #20397]
en: Go to album
lt_lt: Atverti albumą

[ctx: #20398]
en: Play song
lt_lt: Atkurti dainą

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
lt_lt: Atverti albumo muzikinius vaizdo klipus

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
lt_lt: Atverti atlikėjo muzikinius vaizdo klipus

[ctx: #20401]
en: Play music video
lt_lt: Atkurti muzikinį vaizdo klipą

[ctx: #20402]
en: Download actor thumbnails
lt_lt: Atsiųsti aktorių miniatiūras

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
lt_lt: Nustatyti aktoriaus miniatiūrą

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
lt_lt: Pašalinti žymą

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
lt_lt: Šalinti epizodo žymą

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
lt_lt: Nustatyti epizodo žymą

[ctx: #20407]
en: Information provider settings
lt_lt: Informacijos tiekėjo nustatymai

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
lt_lt: Atsiunčiama muzikinio vaizdo klipo informacija

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
lt_lt: Atsiunčiama TV laidos informacija

[ctx: #20410]
en: Trailer
lt_lt: Anonsas

[ctx: #20411]
en: Flatten
lt_lt: Sujungti

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
lt_lt: Sujungti TV laidos sezonus

[ctx: #20413]
en: Get fanart
lt_lt: Gauti Fanart

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
lt_lt: Rodyti Fanart video ir muzikos bibliotekose

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
lt_lt: Ieškoma naujo turinio

[ctx: #20416]
en: First aired
lt_lt: Pirmąkart eteryje

[ctx: #20417]
en: Writer
lt_lt: Scenaristas

[ctx: #20418]
en: Writers
lt_lt: Scenaristai

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
lt_lt: Pakeisti failų vardus bibliotekos pavadinimais

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
lt_lt: Niekada

[ctx: #20421]
en: If only one season
lt_lt: Tik jei vienas sezonas

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
lt_lt: Visada

[ctx: #20423]
en: Has trailer
lt_lt: Yra anonsas

[ctx: #20424]
en: False
lt_lt: Ne

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
lt_lt: Fanart skaidrių peržiūra

[ctx: #20426]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export to a single file or separate files per entry?
lt_lt: Eksportuoti į vieną failą ar į atskirą failą kiekvienam įrašui?

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
lt_lt: Pasirinkite taisyklės tipą

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
lt_lt: Vienas failas

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
lt_lt: Atskirai

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
lt_lt: Eksportuoti miniatiūras ir Fanart?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
lt_lt: Perrašyti senus failus?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
lt_lt: Išskirti kelią iš bibliotekos atnaujinimų

[ctx: #20433]
en: Extract video information from files
lt_lt: Išgauti video informaciją iš failų

[ctx: #20434]
en: Sets
lt_lt: Rinkiniai

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
lt_lt: Sujungti padalintus video elementus

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
lt_lt: Eksportuoti aktorių miniatiūras?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
lt_lt: Pasirinkti Fanart

[ctx: #20438]
en: Local fanart
lt_lt: Vietinis Fanart

[ctx: #20439]
en: No fanart
lt_lt: Be Fanart

[ctx: #20440]
en: Current fanart
lt_lt: Dabartinis Fanart

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
lt_lt: Nuotolinis Fanart

[ctx: #20442]
en: Change content
lt_lt: Pakeisti turinį

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
lt_lt: Ar norite atnaujinti informaciją visiems elementams, esantiems šiame kelyje?

[ctx: #20444]
en: Add to library
lt_lt: Pridėti į biblioteką

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
lt_lt: Rasta lokaliai saugoma informacija. Ignoruoti ir atnaujinti iš interneto?

[ctx: #20447]
en: Do you want to add the media from this source to your library?
lt_lt: Ar norite pridėti media įrašus iš šio šaltinio į savo biblioteką?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
lt_lt: Neįmanoma atsisiųsti informacijos

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
lt_lt: Nepavyko prsiijungti prie nuotolinio serverio

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
lt_lt: Neįmanoma prisijungti prie nuotolinio serverio. Ar norite tęsti nuskaitymą?

[ctx: #20451]
en: Countries
lt_lt: Šalys

[ctx: #20452]
en: episode
lt_lt: epizodas

[ctx: #20453]
en: episodes
lt_lt: epizodai

[ctx: #20454]
en: Listener
lt_lt: Klausytojas

[ctx: #20455]
en: Listeners
lt_lt: Klausytojai

[ctx: #20456]
note: Label of a setting to use a simplified (flattened) hierarchy
en: Flatten hierarchy
lt_lt: Išlyginti hierarchiją

[ctx: #20457]
en: Movie set
lt_lt: Filmų rinkinys

[ctx: #20458]
en: Show movie sets
lt_lt: Rodyti filmų rinkinius

[ctx: #20459]
en: Tags
lt_lt: Žymos

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
lt_lt: Pridėti {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
lt_lt: Pašalinti {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
lt_lt: Nauja žyma...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
lt_lt: Žyma pavadinimu '{0:s}' jau egzistuoja.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
lt_lt: Pasirinkti {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
lt_lt: Tvarkyti filmų rinkinį

[ctx: #20466]
en: Select movie set
lt_lt: Pasirinkite filmų rinkinį

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
lt_lt: Nėra rinkinio (pašalinti iš {0:s})

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
lt_lt: Pridėti filmą į naują rinkinį

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
lt_lt: Išlaikyti esamą rinkinį ({0:s})

[ctx: #20470]
en: Include sets containing a single movie
lt_lt: Įtraukti rinkinius turinčius vieną filmą

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
lt_lt: Rodyti tuščias TV laidas

[ctx: #20472]
en: Show all performers for music videos
lt_lt: Rodyti visus muzikinio vaizdo įrašo atlikėjus

[ctx: #20473]
en: Premiered
lt_lt: Premjera

[ctx: #20474]
note: Used in smart playlists to select items based on the HDR type (HDR10, HLG, Dolbyvision)
en: HDR type
lt_lt: HDR tipas

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
lt_lt: Rodyti paslėptus failus ir katalogus

[ctx: #21331]
en: New media detected
lt_lt: Aptikti nauji media įrašai

[ctx: #21332]
en: Browse videos
lt_lt: Naršyti video įrašus

[ctx: #21333]
en: Browse music
lt_lt: Naršyti muziką

[ctx: #21334]
en: Browse pictures
lt_lt: Naršyti nuotraukas

[ctx: #21335]
en: Browse files
lt_lt: Naršyti failus

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
lt_lt: Prisijungiama prie: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
lt_lt: Niekada

[ctx: #21338]
en: Select version
lt_lt: Pasirinkite versiją

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
lt_lt: Versija {0:s}

[ctx: #21340]
en: Auto-update
lt_lt: Automatinis atnaujinimas

[ctx: #21341]
en: No updates available
lt_lt: Atnaujinimas nerastas

[ctx: #21342]
en: There are currently no versions available for this add-on.
lt_lt: Šiuo metu šiam priedui prieinamų versijų nėra.

[ctx: #21343]
en: Use video tags
lt_lt: Naudoti video žymas

[ctx: #21344]
en: Enable to use embedded tags in mp4 or mkv files for library metadata. Will prevent scrapers from operating correctly.
lt_lt: Įgalinti įterptųjų žymų, esančių mp4 ar mkv failuose, naudojimą bibliotekos metaduomenims. Tai neleis tinkamai veikti skreperiams.

[ctx: #21345]
note: Used in AutoPlayNextItem dialogs for not categorized listItem directories
en: Uncategorized
lt_lt: Nekategorizuotas

[ctx: #21346]
note: Used to give heading list entry for an file extension description, e.g. to show as 'Extension: ".mp3"'
en: Extension: "{0:s}"
lt_lt: Plėtinys: „{0:s}“

[ctx: #21347]
note: Used to give heading list entry for an mimetype description, e.g. to show as 'MIME type: "audio/mpeg3"'
en: MIME type: "{0:s}"
lt_lt: MIME tipas: "{0:s}"

[ctx: #21358]
en: Enable UPnP support
lt_lt: Įjungti UPnP palaikymą

[ctx: #21359]
en: Add media share...
lt_lt: Pridėti bendrąjį media išteklių...

[ctx: #21360]
en: Share my libraries
lt_lt: Dalytis bibliotekomis

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
lt_lt: Ieškoti nuotolinių UPnP grotuvų

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
lt_lt: Žyma sukurta

[ctx: #21363]
en: Episode bookmark created
lt_lt: Epizodo žymė sukurta

[ctx: #21364]
en: Edit media share
lt_lt: Redaguoti bendrąjį media išteklių

[ctx: #21365]
en: Remove media share
lt_lt: Pašalinti bendrąjį media išteklių

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
lt_lt: Savas subtitrų aplankas

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
lt_lt: Filmo ir alternatyvių subtitrų katalogas

[ctx: #21368]
en: Override subtitles fonts
lt_lt: Perrašyti subtitrų šriftus

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
lt_lt: Įjungti pelės ir jutiklinio ekrano palaikymą

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
lt_lt: Atkurti GUI garsus media įrašo atkūrimo metu

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
lt_lt: Miniatiūra

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
lt_lt: Priverstinis DVD grotuvo regionas

[ctx: #21373]
en: Display
lt_lt: Ekranas

[ctx: #21374]
en: Video aspect
lt_lt: Video formatas

[ctx: #21375]
en: Normal
lt_lt: Normalus

[ctx: #21377]
en: Widescreen
lt_lt: Plačiaekranis

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
lt_lt: Įjungti 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
lt_lt: Įjungti 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
lt_lt: Įjungti 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
lt_lt: Šveskite naujo grojaraščio pavadinimą

[ctx: #21382]
en: Show "Add source" buttons
lt_lt: Rodyti "Pridėti šaltinį" mygtukus

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
lt_lt: Įjungti slinkties juostas

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
lt_lt: Padaryti peržiūrėtų filtravimą jungikliu video bibliotekoje

[ctx: #21385]
en: Open
lt_lt: Atidaryti

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
lt_lt: Akustikos valdymo lygis

[ctx: #21387]
en: Fast
lt_lt: Greitas

[ctx: #21388]
en: Quiet
lt_lt: Ramus

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
lt_lt: Įjungti savą foną

[ctx: #21390]
en: Power management level
lt_lt: Maitinimo valdymo lygis

[ctx: #21391]
en: High power
lt_lt: Daug galios

[ctx: #21392]
en: Low power
lt_lt: Mažai galios

[ctx: #21393]
en: High standby
lt_lt: Aukšto budėjimo režimu

[ctx: #21394]
en: Low standby
lt_lt: Mažo budėjimo režimu

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
lt_lt: Neįmanoma padėti failo didesnio kaip 4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
lt_lt: Skyrius

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
lt_lt: Aukštos kokybės Pixel Shader v2

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
lt_lt: Naudoti 'Tween' animacijas

[ctx: #21400]
en: contains
lt_lt: tekste turi

[ctx: #21401]
en: does not contain
lt_lt: tekste neturi

[ctx: #21402]
en: is
lt_lt: yra

[ctx: #21403]
en: is not
lt_lt: nėra

[ctx: #21404]
en: starts with
lt_lt: prasideda

[ctx: #21405]
en: ends with
lt_lt: baigiasi

[ctx: #21406]
en: greater than
lt_lt: daugiau nei

[ctx: #21407]
en: less than
lt_lt: mažiau nei

[ctx: #21408]
en: after
lt_lt: po

[ctx: #21409]
en: before
lt_lt: prieš

[ctx: #21410]
en: in the last
lt_lt: per paskutines

[ctx: #21411]
en: not in the last
lt_lt: ne per paskutines

[ctx: #21412]
en: Information providers
lt_lt: Informacijos tiekėjai

[ctx: #21413]
en: Default provider for movie information
lt_lt: Numatytasis filmų informacijos tiekėjas

[ctx: #21414]
en: Default provider for TV show information
lt_lt: Numatytasis TV laidų informacijos tiekėjas

[ctx: #21415]
en: Default provider for music video information
lt_lt: Numatytasis muzikinių vaizdo įrašų informacijos tiekėjas

[ctx: #21416]
en: Select first unwatched TV show season / episode
lt_lt: Parinkti pirmą neperžiūrėtą TV laidos sezoną / epizodą

[ctx: #21417]
en: Settings
lt_lt: Nustatymai

[ctx: #21418]
en: Multilingual
lt_lt: Daugiakalbis

[ctx: #21419]
en: No information providers present
lt_lt: Nėra informacijos tiekėjų

[ctx: #21420]
en: Value to match
lt_lt: Reikšmė sutapdinimui

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
lt_lt: Išmaniojo grojaračio taisyklė

[ctx: #21422]
en: Match items where
lt_lt: Įtraukti elementus, kurių

[ctx: #21423]
en: New rule...
lt_lt: Nauja taisyklė...

[ctx: #21424]
en: Items must match
lt_lt: Turi atitikti

[ctx: #21425]
en: all of the rules
lt_lt: visos taisyklės

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
lt_lt: viena ar daugiau taisyklių

[ctx: #21427]
en: Limit to
lt_lt: Riboti iki

[ctx: #21428]
en: No limit
lt_lt: Be apribojimų

[ctx: #21429]
en: Order by
lt_lt: Rūšiuoti pagal

[ctx: #21430]
en: ascending
lt_lt: didėjančiai

[ctx: #21431]
en: descending
lt_lt: mažėjančiai

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
lt_lt: Redaguoti išmanųjį grojaraštį

[ctx: #21433]
en: Playlist name
lt_lt: Grojaraščio vardas

[ctx: #21434]
en: Find items where
lt_lt: Rasti elementus, kurių

[ctx: #21435]
en: Edit
lt_lt: Redaguoti

[ctx: #21436]
en: {0:d} items
lt_lt: Elementų: {0:d}

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
lt_lt: Naujas išmanusis grojaraštis...

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
lt_lt: {0:c} diskas

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
lt_lt: Redaguoti vakarėlio režimo taisykles

[ctx: #21440]
en: Home folder
lt_lt: Namų aplankas

[ctx: #21441]
en: Watched count
lt_lt: Peržiūrų skaičius

[ctx: #21442]
en: Episode title
lt_lt: Epizodo pavadinimas

[ctx: #21443]
en: Video resolution
lt_lt: Vaizdo raiška

[ctx: #21444]
en: Audio channels
lt_lt: Garso kanalai

[ctx: #21445]
en: Video codec
lt_lt: Video kodekas

[ctx: #21446]
en: Audio codec
lt_lt: Garso kodekas

[ctx: #21447]
en: Audio language
lt_lt: Audio kalba

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
lt_lt: Subtitrų kalba

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
lt_lt: Nuotolinio valdymo pultas siunčia klaviatūros paspaudimus

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
lt_lt: Redaguoti

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
lt_lt: Reikalingas interneto ryšys.

[ctx: #21452]
en: Get more...
lt_lt: Gauti daugiau...

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
lt_lt: Šakninė failų sistema

[ctx: #21454]
en: Source too slow
lt_lt: Šaltinis per lėtas

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
lt_lt: Skaitymo greitis per mažas nenutrūkstamam atkūrimui

[ctx: #21456]
en: External storage
lt_lt: Išorinė saugykla

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
lt_lt: Peržiūrėtų epizodų skaičius

[ctx: #21458]
en: Group by
lt_lt: Grupuoti pagal

[ctx: #21459]
en: mixed
lt_lt: mišrus

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
lt_lt: Rankinis

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
lt_lt: Vaizdo apačioje

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
lt_lt: Vaizdo viršuje

[ctx: #21466]
note: Description of setting with label #21416 "Select first unwatched TV show season/episode"
en: When entering a TV show season or episode view automatically select the first unwatched season or episode.[CR][On first entry] The first unwatched item will be selected only when a view is entered for the first time.[CR][Always] The first unwatched item will be selected every time a view is entered.
lt_lt: Atidarant TV laidos sezonų ar epizodų rodinį, automatiškai parinkti pirmą neperžiūrėtą sezoną ar epizodą.[CR][Pirmą kartą] Pirmas neperžiūrėtas elementas bus parinktas, tik jei rodinys atidaromas pirmą kartą.[CR][Visada] Pirmas neperžiūrėtas elementas bus parenkamas kaskart atidarant rodinį.

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
lt_lt: Nuo {0:.1f} iki {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
lt_lt: Nuo {0:d} iki {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
lt_lt: Nuo {0:s} iki {1:s}

[ctx: #21471]
note: One of the values valid for "Videos -> Library -> Select first unwatched TV show season / episode" with label #21416
en: On first entry
lt_lt: Pirmą kartą

[ctx: #21472]
en: Include "All seasons" and "Specials"
lt_lt: Įtraukti "Visus sezonus" ir "Spec. epizodus"

[ctx: #21473]
note: Description of setting with label #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Whether or not to consider the items from "All seasons" and "Specials" in the unwatched item selection.
lt_lt: Atsižvelgti ar ne į "Visų sezonų" ir "Spec. epizodų" elementus parenkant pirmą neperžiūrėtą elementą.

[ctx: #21474]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Neither
lt_lt: Abu

[ctx: #21475]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Both
lt_lt: Nei vienas

[ctx: #21476]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "All seasons"
lt_lt: Tik "Visi sezonai"

[ctx: #21477]
note: One of the values valid for settings #21472 "Include All Seasons and Specials"
en: Just "Specials"
lt_lt: Tik "Spec. epizodai"

[ctx: #21478]
en: Open
lt_lt: Atidaryti

[ctx: #21479]
en: Run
lt_lt: Paleisti

[ctx: #21480]
en: Use
lt_lt: Naudoti

[ctx: #21481]
en: Audio track count
lt_lt: Garso takelių skaičius

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
lt_lt: Subtitrų takelių skaičius

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
lt_lt: Rodinys

[ctx: #21484]
note: Button label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Show support
lt_lt: Rodyti palaikomus

[ctx: #21485]
note: Dialog header label to show list of supported types, e.g. supported file extensions
en: Supported file extensions and media types
lt_lt: Palaikomi failų plėtiniai ir medijos tipai

[ctx: #21602]
en: (External)
lt_lt: (Išorinis)

[ctx: #21800]
en: File name
lt_lt: Failo vardas

[ctx: #21801]
en: File path
lt_lt: Failo kelias

[ctx: #21802]
en: File size
lt_lt: Failo dydis

[ctx: #21803]
en: File date / time
lt_lt: Failo data / laikas

[ctx: #21804]
en: Slide index
lt_lt: Skaidrės indeksas

[ctx: #21805]
en: Resolution
lt_lt: Raiška

[ctx: #21806]
en: Comment
lt_lt: Komentaras

[ctx: #21807]
en: Colour / B&W
lt_lt: Spalvotas / Juoda balta

[ctx: #21808]
en: JPEG process
lt_lt: JPEG procesas

[ctx: #21820]
en: Date / Time
lt_lt: Data / Laikas

[ctx: #21821]
en: Description
lt_lt: Aprašymas

[ctx: #21822]
en: Camera make
lt_lt: Kameros gamintojas

[ctx: #21823]
en: Camera model
lt_lt: Kameros modelis

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
lt_lt: EXIF komentaras

[ctx: #21826]
en: Aperture
lt_lt: Diafragma

[ctx: #21827]
en: Focal length
lt_lt: Židinio nuotolis

[ctx: #21828]
en: Focus distance
lt_lt: Fokusavimo atstumas

[ctx: #21829]
en: Exposure
lt_lt: Ekspozicija

[ctx: #21830]
en: Exposure time
lt_lt: Ekspozicijos laikas

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
lt_lt: Ekspozicijos poslinkis

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
lt_lt: Ekspozicijos metodas

[ctx: #21833]
en: Flash used
lt_lt: Panaudota blykstė

[ctx: #21834]
en: White-balance
lt_lt: Baltumo balansas

[ctx: #21835]
en: Light source
lt_lt: Šviesos šaltinis

[ctx: #21836]
en: Metering mode
lt_lt: Matavimo metodas

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
lt_lt: Skaitmeninis priartinimas

[ctx: #21839]
en: CCD width
lt_lt: CCD plotis

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
lt_lt: GPS platuma

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
lt_lt: GPS ilguma

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
lt_lt: GPS aukštuma

[ctx: #21843]
en: Orientation
lt_lt: Orientacija

[ctx: #21844]
en: XP comment
lt_lt: XP komentaras

[ctx: #21845]
note: Used in context menu
en: Scan to library
lt_lt: Nuskaityti į biblioteką

[ctx: #21857]
en: Sub-location
lt_lt: Papildoma vieta

[ctx: #21858]
en: Image type
lt_lt: Atvaizdo tipas

[ctx: #21859]
en: Time created
lt_lt: Sukūrimo laikas

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
lt_lt: Papildomos kategorijos

[ctx: #21861]
en: Keywords
lt_lt: Raktiniai žodžiai

[ctx: #21862]
en: Caption
lt_lt: Antraštė

[ctx: #21863]
en: Author
lt_lt: Autorius

[ctx: #21864]
en: Headline
lt_lt: Trumpas turinys

[ctx: #21865]
en: Special instructions
lt_lt: Specialios instrukcijos

[ctx: #21866]
en: Category
lt_lt: Kategorija

[ctx: #21867]
en: Byline
lt_lt: Autoriaus žinutė

[ctx: #21868]
en: Byline title
lt_lt: Autoriaus antraštė

[ctx: #21869]
en: Credit
lt_lt: Padėka

[ctx: #21870]
en: Source
lt_lt: Šaltinis

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
lt_lt: Autorinės teisės

[ctx: #21872]
en: Object name
lt_lt: Objekto vardas

[ctx: #21873]
en: City
lt_lt: Miestas

[ctx: #21874]
en: State
lt_lt: Valstija

[ctx: #21875]
en: Country
lt_lt: Šalis

[ctx: #21876]
en: Original TX reference
lt_lt: Originali TX nuoroda

[ctx: #21877]
en: Date created
lt_lt: Sukūrimo data

[ctx: #21878]
en: Urgency
lt_lt: Skubumas

[ctx: #21879]
en: Country code
lt_lt: Šalies kodas

[ctx: #21880]
en: Reference service
lt_lt: Nuorodos paslauga

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
lt_lt: Leisti nuotolinį valdymą per UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
lt_lt: Bandyti praleisti įžangą prieš DVD meniu

[ctx: #21883]
en: Saved music
lt_lt: Išsaugota muzika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
lt_lt: Užklausti visų atlikėjų duomenų

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
lt_lt: Atsiunčiama albumo informacija

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
lt_lt: Atsiunčiama atlikėjo informacija

[ctx: #21887]
en: Biography
lt_lt: Biografija

[ctx: #21888]
en: Discography
lt_lt: Diskografija

[ctx: #21889]
en: Searching artist
lt_lt: Ieškoma atlikėjo

[ctx: #21890]
en: Select artist
lt_lt: Pasirinkti atlikėją

[ctx: #21891]
en: Artist information
lt_lt: Atlikėjo duomenys

[ctx: #21892]
en: Instruments
lt_lt: Instrumentai

[ctx: #21893]
en: Born
lt_lt: Gimė

[ctx: #21894]
en: Formed
lt_lt: Susikūrė

[ctx: #21895]
en: Themes
lt_lt: Temos

[ctx: #21896]
en: Disbanded
lt_lt: Išsiskyrė

[ctx: #21897]
en: Died
lt_lt: Mirė

[ctx: #21898]
en: Years active
lt_lt: Veiklos metai

[ctx: #21899]
en: Label
lt_lt: Įrašų studija

[ctx: #21900]
en: Born / Formed
lt_lt: Gimė / Susikūrė

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
lt_lt: Atnaujinti biblioteką paleidžiant

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
lt_lt: Slėpti bibliotekos atnaujinimų progresą

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
lt_lt: DNS sufiksas

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
lt_lt: Uždelsta: {0:2.3f}s

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
lt_lt: Paankstinta: {0:2.3f}s

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
lt_lt: Subtitrų poslinkis

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
lt_lt: OpenGL tiekėjas:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
lt_lt: OpenGL gamintojas:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
lt_lt: OpenGL versija:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
lt_lt: GPU temperatūra:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
lt_lt: CPU temperatūra:

[ctx: #22012]
en: Total memory
lt_lt: Viso atminties

[ctx: #22013]
en: Profile data
lt_lt: Profilio duomenys

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
lt_lt: Pritemdyti ekraną, jei vaizdo įrašo atkūrimas pristabdytas

[ctx: #22015]
en: All recordings
lt_lt: Visi įrašai

[ctx: #22016]
en: By title
lt_lt: Pagal pavadinimą

[ctx: #22017]
en: By group
lt_lt: Pagal grupę

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
lt_lt: Įrašai pagal pavadinimą

[ctx: #22020]
en: Guide
lt_lt: TV gidas

[ctx: #22021]
en: Minimise black bars
lt_lt: Minimizuoti juodas juostas

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
lt_lt: Rodyti vaizdo failus sąrašuose

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
lt_lt: Direct3D versija:

[ctx: #22030]
en: Font
lt_lt: Šriftas

[ctx: #22031]
en: Size
lt_lt: Dydis

[ctx: #22032]
en: Colours
lt_lt: Spalvos

[ctx: #22033]
en: Charset
lt_lt: Koduotė

[ctx: #22078]
note: Label for value for default play action setting
en: Resume
lt_lt: Pratęsti

[ctx: #22079]
en: Default select action
lt_lt: Numatytasis pasirinkimo veiksmas

[ctx: #22080]
en: Choose
lt_lt: Pasirinkti

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
lt_lt: Rodyti informaciją

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
lt_lt: Daugiau...

[ctx: #22083]
en: Play all
lt_lt: Atkurti viską

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
lt_lt: Teletekstas negalimas

[ctx: #23050]
en: Activate teletext
lt_lt: Aktyvuoti teletekstą

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
lt_lt: Dalis {0:d}

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
lt_lt: Buferizuojami {0:d} baitai

[ctx: #23053]
en: Stopping
lt_lt: Sustabdoma

[ctx: #23054]
en: Running
lt_lt: Veikia

[ctx: #23055]
en: Scale teletext to 4:3
lt_lt: Keisti teleteksto mastelį į 4:3

[ctx: #23100]
en: External player active
lt_lt: Aktyvus išorinis grotuvas

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
lt_lt: Paspauskite "OK", norėdami išjungti grotuvą

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
lt_lt: Paspauskite "OK", kai atkūrimas pasibaigs

[ctx: #24000]
en: Add-on
lt_lt: Priedas

[ctx: #24001]
en: Add-ons
lt_lt: Priedai

[ctx: #24002]
en: Add-on options
lt_lt: Priedo parinktys

[ctx: #24003]
en: Add-on information
lt_lt: Priedo informacija

[ctx: #24004]
note: Name of menu in the add-on browser
en: Recently updated
lt_lt: Neseniai atnaujinta

[ctx: #24005]
en: Media sources
lt_lt: Media šaltiniai

[ctx: #24006]
note: Name of an add-on type
en: GUI sounds
lt_lt: GUI garsai

[ctx: #24007]
en: Movie information
lt_lt: Filmo informacija

[ctx: #24008]
en: Screensaver
lt_lt: Ekrano užsklandos

[ctx: #24009]
en: Script
lt_lt: Scenarijus

[ctx: #24010]
en: Visualisation
lt_lt: Vizualizacija

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
lt_lt: Priedų saugykla

[ctx: #24012]
en: Subtitles
lt_lt: Subtitrai

[ctx: #24013]
en: Lyrics
lt_lt: Dainų tekstai

[ctx: #24014]
en: TV information
lt_lt: TV informacija

[ctx: #24015]
en: Music video information
lt_lt: Muzikinių vaizdo klipų informacija

[ctx: #24016]
en: Album information
lt_lt: Albumo informacija

[ctx: #24017]
en: Artist information
lt_lt: Atlikėjo informacija

[ctx: #24018]
en: Services
lt_lt: Paslaugos

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
lt_lt: PVR klientai

[ctx: #24020]
en: Configure
lt_lt: Konfigūruoti

[ctx: #24021]
en: Disable
lt_lt: Išjungti

[ctx: #24022]
en: Enable
lt_lt: Įjungti

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
lt_lt: Priedas atjungtas

[ctx: #24025]
note: Used as the type name for context item addons
en: Context menus
lt_lt: Kontekstiniai meniu

[ctx: #24026]
en: Languages
lt_lt: Kalbos

[ctx: #24027]
en: Weather
lt_lt: Orai

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
lt_lt: Weather.com (standartinis)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
lt_lt: Orų informacijos paslauga

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
lt_lt: Šio priedo negalima konfigūruoti

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
lt_lt: Klaida įkeliant nustatymus

[ctx: #24032]
en: All add-ons
lt_lt: Visi priedai

[ctx: #24033]
en: Install from repository
lt_lt: Įdiegti iš saugyklos

[ctx: #24034]
en: Check for updates
lt_lt: Ieškoti atnaujinimų

[ctx: #24035]
en: Image collections
lt_lt: Atvaizdų kolekcijos

[ctx: #24036]
en: Changelog
lt_lt: Pakeitimų sąrašas

[ctx: #24037]
en: Uninstall
lt_lt: Išdiegti

[ctx: #24038]
en: Install
lt_lt: Įdiegti

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
lt_lt: Išjungti priedai

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
lt_lt: (Valyti dabartinius nustatymus)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
lt_lt: Įdiegti iš *.zip failo

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
lt_lt: Atsiunčiama: {0:d}%

[ctx: #24043]
en: Available updates
lt_lt: Galimi atnaujinimai

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
lt_lt: Diegiama: {0:d}%

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
lt_lt: Nepavyko įdiegti priedo iš zip failo

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
lt_lt: {0:s} yra naudojamas šio įdiegto priedo(-ų)

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
lt_lt: Šio priedo negalima išdiegti

[ctx: #24049]
note: To show addon as deprecated over icon
en: Add-on has been marked deprecated in repository.
lt_lt: Priedas saugykloje pažymėtas kaip nebenaudojamas.

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
lt_lt: Galimi priedai

[ctx: #24051]
en: Version:
lt_lt: Versija:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
lt_lt: Atsakomybės apribojimas

[ctx: #24053]
en: License:
lt_lt: Licenzija:

[ctx: #24054]
en: What's new
lt_lt: Kas naujo

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
lt_lt: Ieškoti atnaujinimų

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
lt_lt: Atnaujinta {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
lt_lt: Įdiegiama {0:s}...

[ctx: #24058]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Checking dependencies...
lt_lt: Tikrinamos priklausomybės...

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
lt_lt: Ar norėtumėte įjungti šį priedą?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
lt_lt: Ar norėtumėte išjungti šį priedą?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
lt_lt: Prieinami priedų atnaujinimai

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
lt_lt: Įjungti priedai

[ctx: #24063]
en: Auto update
lt_lt: Automatinis atnaujinimas

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
lt_lt: Priedas įjungtas

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
lt_lt: Priedas atnaujintas

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
lt_lt: Nutraukti priedo atsiuntimą?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
lt_lt: Šiuo metu atsiunčiami priedai

[ctx: #24068]
en: Update available
lt_lt: Galimas atnaujinimas

[ctx: #24069]
en: Versions
lt_lt: Versijos

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
lt_lt: Priedas negali būti įkeltas.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
lt_lt: Įvyko nežinoma klaida.

[ctx: #24072]
en: Settings required
lt_lt: Reikalingi nustatymai

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
lt_lt: Neįmanoma prisijungti

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
lt_lt: Reikia paleisti iš naujo

[ctx: #24075]
en: Disable
lt_lt: Išjungti

[ctx: #24076]
en: Add-on required
lt_lt: Reikalingas priedas

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
lt_lt: Tikrinamas atsisiųstas priedas...

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
lt_lt: Atsiunčiamas priedas...

[ctx: #24079]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on dependencies...
lt_lt: Įdiegiamos priedo priklausomybės...

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
lt_lt: Pabandyti prisijungti iš naujo?

[ctx: #24081]
note: The label in the add-ons manager for helper add-ons
en: Helper add-ons
lt_lt: Pagalbiniai priedai

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
lt_lt: Priedų bibliotekos

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
lt_lt: Informacinės bibliotekos

[ctx: #24084]
en: Add-on installed
lt_lt: Priedas įdiegtas

[ctx: #24085]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Failed to install a dependency
lt_lt: Nepavyko įdiegti priklausomybės

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
lt_lt: Įdiegiamas priedas...

[ctx: #24087]
note: Used in add-on browser
en: All repositories
lt_lt: Visos saugyklos

[ctx: #24088]
note: Used as a text in the progress dialog when install of a repo fails
en: Failed to install repository
lt_lt: Nepavyko įdiegti saugyklos

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
lt_lt: Priedas paleidžiamas iš naujo

[ctx: #24090]
en: Lock add-on manager
lt_lt: Užrakinti priedų tvarkyklę

[ctx: #24091]
en: This add-on can't be disabled
lt_lt: Šio priedo negalima išjungti

[ctx: #24092]
note: Used as title of the progress dialog when checking for add-on updates in add-on browser
en: Checking for add-on updates
lt_lt: Ieškoma priedų atnaujinimų

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
lt_lt: Tikrinama {0:s}...

[ctx: #24094]
en: Add-on disabled due to being marked broken in repository.
lt_lt: Priedas išjungtas, nes saugykloje jis pažymėtas kaip sugadintas.

[ctx: #24095]
en: Local package cache
lt_lt: Vietinis paketo podėlis

[ctx: #24096]
note: To show addon as broken over icon
en: Add-on has been marked broken in repository.
lt_lt: Priedas saugykloje pažymėtas kaip sugadintas.

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
lt_lt: Norite išjungti jį savo sistemoje?

[ctx: #24098]
en: Broken
lt_lt: Sugadintas

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
lt_lt: Ar norite įjungti šią teminę išvaizdą?

[ctx: #24100]
en: To use this feature you must download an add-on:
lt_lt: Norint naudoti šią funkciją, reikia atsisiųsti šį priedą:

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
lt_lt: Ar norėtumėte atsisiųsti šį priedą?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
lt_lt: Nepavyko įkelti teminės išvaizdos

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
lt_lt: Teminei išvaizdai trūksta kai kurių failų

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
lt_lt: Priedas nesuderinamas dėl nepatenkintų priklausomybių.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
lt_lt: Pristabdyti vaizdo įrašo atkūrimą ieškant subtitrų

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
lt_lt: Pasirinkite kur saugoti atsisiųstus subtitrus, ten pat kur ir vaizdo įrašas ar kitoje pasirinktoje vietoje.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
lt_lt: Ieškoma subtitrų ...

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
lt_lt: Rasta subtitrų: {0:d}

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
lt_lt: Subtitrų nerasta

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
lt_lt: Atsiunčiami subtitrai ...

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
lt_lt: Atsiųsti subtitrus šiomis kalbomis

[ctx: #24112]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Languages to download subtitles for" with label #24111
en: Set languages to use when searching for subtitles.[CR]Note: Not all subtitle services will use all languages.
lt_lt: Pasirinkite kalbas, kurias naudoti ieškant subtitrų.[CR]Pastaba: ne visos subtitrų paslaugos naudos visas pasirinktas kalbas.

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
lt_lt: Nepavyko atsiųsti subtitrų

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
lt_lt: Neįdiegta jokia subtitrų paslauga

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
lt_lt: Subtitrų saugojimo vieta

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
lt_lt: Numatytoji TV laidų paslauga

[ctx: #24117]
note: Description of setting with label #24116 "Default TV Service"
en: Select the service that will be used as default to search for TV show subtitles.
lt_lt: Pasirinkite paslaugą, kuri bus naudojama kaip numatytoji ieškant TV laidos subtitrų.

[ctx: #24118]
en: Default movie service
lt_lt: Numatytoji filmų paslauga

[ctx: #24119]
note: Description of setting with label #24118 "Default Movie Service"
en: Select the service that will be used as default to search for movie subtitles.
lt_lt: Pasirinkite paslaugą, kuri bus naudojama kaip numatytoji ieškant filmų subtitrų.

[ctx: #24120]
en: Manual search string
lt_lt: Rankinės paieškos eilutė

[ctx: #24121]
en: Enter search string
lt_lt: Įveskite paieškos eilutę

[ctx: #24122]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all add-ons when auto-updating is off.
en: Install all updates
lt_lt: Įdiegti visus atnaujinimus

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
lt_lt: Laikinai pristabdyti vaizdo įrašo atkūrimą ieškant subtitrų ir tęsti atkūrimą, kai tik subtitrai taps prieinami.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
lt_lt: Šalia vaizdo įrašo

[ctx: #24125]
en: Custom location
lt_lt: Sava vieta

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
lt_lt: Automatiškai atsiųsti pirmus subtitrus

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
lt_lt: Automatiškai atsiųsti pirmus subtitrus iš paieškos rezultatų sąrašo

[ctx: #24130]
en: Enable parsing for closed captions
lt_lt: Įjungti subtitrų (CC) apdorojimą

[ctx: #24131]
en: Enable to parse for CC in video stream. Puts slightly more load on the CPU
lt_lt: Įjungti CC apdorojimą video srautuose. Šiek tiek padidės CPU apkrovimas.

[ctx: #24132]
en: Would you like to switch to this language?
lt_lt: Ar norite perjungti į šią kalbą?

[ctx: #24133]
en: Subtitle settings
lt_lt: Subtitrų nustatymai

[ctx: #24134]
en: Download subtitle...
lt_lt: Atsisiųsti subtitrus...

[ctx: #24135]
en: To use this feature you must enable an add-on:
lt_lt: Norint naudoti šią funkciją, reikia įjungti šį priedą:

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
lt_lt: Ar norėtumėte įjungti šį priedą?

[ctx: #24137]
note: Button in Add-on Manager -> Available Updates for updating all possible add-ons when auto-updating is off.
en: Install auto updates only
lt_lt: Įdiegti tik automatinius atnaujinimus

[ctx: #24138]
note: Button caption in DialogAddoninfo
en: Update
lt_lt: Atnaujinti

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
lt_lt: Peržiūrėti priedą

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
lt_lt: Peržiūrėti

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
lt_lt: Priedas atjungtas

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
lt_lt: {0:s} versijos {1:s} priklausomybė negali būti patenkinta.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
lt_lt: Priedo diegimas iš zip failo, esančio {0:s}, nepavyko dėl neteisingos struktūros.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
lt_lt: Priedas išdiegtas

[ctx: #24145]
note: Used as an event log title for the video library scanner
en: Video library scanner
lt_lt: Video bibliotekos skaitytuvas

[ctx: #24146]
note: Used as an event log title for the music library scanner
en: Music library scanner
lt_lt: Muzikos bibliotekos skaitytuvas

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
lt_lt: Nepavyko nuskaityti {0:s}: {1:s}

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
lt_lt: Nesuderinami priedai

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
lt_lt: Šie priedai yra nesuderinami su šia Kodi versija ir buvo automatiškai išjungti: {0:s}.

[ctx: #24150]
note: Progress text on splash screen
en: Database migration in progress - please wait
lt_lt: Vyksta duomenų bazės migracija - prašome palaukti

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
lt_lt: Vyksta priedų migracija - prašome palaukti

[ctx: #24152]
note: Inform about not supported addon if tried to enable
en: The add-on is not compatible with this version of Kodi.
lt_lt: Priedas yra nesuderinamas su šia Kodi versija.

[ctx: #24153]
en: Enable to make the Siri remote match the normal Apple tvOS behavior
lt_lt: Įjunkite, jei norite kad Siri nuotolinio valdymo pultas atitiktų normalią Apple tvOS elgseną

[ctx: #24154]
en: Consider Siri remote in idle state after N seconds
lt_lt: Po N sekundžių laikyti, kad Siri nuotolinio valdymo pultas yra laukimo režime

[ctx: #24155]
en: Time to wait before considering the Siri remote in idle state
lt_lt: Laukimo laikas prieš laikant, kad Siri nuotolinio valdymo pultas yra laukimo režime

[ctx: #24156]
en: 30 Seconds
lt_lt: 30 sekundžių

[ctx: #24157]
en: 60 Seconds
lt_lt: 60 sekundžių

[ctx: #24158]
en: 90 Seconds
lt_lt: 90 sekundžių

[ctx: #24159]
en: 120 Seconds
lt_lt: 120 sekundžių

[ctx: #24160]
en: Ignore first tap/swipe/pan of the Siri remote after a period of inactivity
lt_lt: Nepaisyti pirmo Siri nuotolinio valdymo pultelio palietimo/perbraukimo/pasukimo po neveikimo laikotarpio

[ctx: #24161]
en: This prevents you from accidental tap/swipe/pan action when you grab the remote in your hand
lt_lt: Tai apsaugo jus netyčinio palietimo/perbraukimo/pasukimo veiksmo, kai paimate nuotolinio valdymo pultą į ranką

[ctx: #24162]
en: Use Kodi virtual keyboard
lt_lt: Naudoti virtualią Kodi klaviatūrą

[ctx: #24164]
note: Header text for yes/no dialog about enable of broken add-on
en: Add-on "{0:s}" broken
lt_lt: Priedas "{0:s}" sugadintas

[ctx: #24165]
note: Yes/no dialog text with add-on broken string value and to ask for use
en: Add-on marked as broken with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
lt_lt: Priedas pažymėtas kaip sugadintas su tokia pastaba:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Ar norite jį įgalinti?

[ctx: #24166]
note: Header text for yes/no dialog about enable of deprecated add-on
en: Add-on "{0:s}" deprecated
lt_lt: Priedas "{0:s}" nebenaudojamas

[ctx: #24167]
note: Yes/no dialog text with add-on deprecated string value and to ask for use
en: Add-on marked as deprecated with following note:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Do you want to enable?
lt_lt: Priedas pažymėtas kaip nebenaudojamas su tokia pastaba:[CR][B][I]{0:s}[/I][/B][CR][CR]Ar norite jį įgalinti?

[ctx: #24168]
note: Notification event to show addon marked as deprecated.
en: Deprecated: {0:s}
lt_lt: Nebenaudojamas: {0:s}

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
lt_lt: Normalus

[ctx: #24170]
note: Lifecycle state name, for deprecated addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Deprecated
lt_lt: Nebenaudojamas

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
lt_lt: Pavieniai

[ctx: #24180]
note: The minimum version a dependency must meet. This is set in the <requires> tag of the dependee {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s}{3:s}
lt_lt: Minimali: {0:s}{3:s}

[ctx: #24181]
note: The minimum version, plus the version going to be installed {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} => Install: {2:s}{3:s}
lt_lt: Minimali: {0:s} => Įdiegti: {2:s}{3:s}

[ctx: #24182]
note: The minimum version, plus the currently installed version {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s}{3:s}
lt_lt: Minimali: {0:s} / Įdiegta: {1:s}{3:s}

[ctx: #24183]
note: The minimum version, the currently installed, plus the updated version we're going to install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Installed: {1:s} => Update to: {2:s}{3:s}
lt_lt: Minimali: {0:s} / Įdiegta: {1:s} => Atnaujinti į: {2:s}{3:s}

[ctx: #24184]
note: used in #24180 - #24183 as {3:s}
en:  (optional)
lt_lt:  (neprivaloma)

[ctx: #24185]
note: The minimum version, only lower versions are available for install {3:s} reserved for an empty string or the " (optional)" optional string. see #24184
en: Minimum: {0:s} / Not available{3:s}
lt_lt: Minimal: {0:s} / Neprieinama{3:s}

[ctx: #24991]
note: Used as error message in add-on browser when add-on repository data could not be downloaded
en: Could not connect to repository.
lt_lt: Neįmanoma prisijungti prie saugyklos.

[ctx: #24992]
en: System
lt_lt: Sistema

[ctx: #24993]
en: Information providers
lt_lt: Informacijos tiekėjai

[ctx: #24994]
en: Running
lt_lt: Veikiantys

[ctx: #24995]
en: Orphaned
lt_lt: Nebenaudojamas

[ctx: #24996]
en: Manage dependencies
lt_lt: Tvarkyti priklausomybes

[ctx: #24997]
en: Look and feel
lt_lt: Išvaizda ir pojūtis

[ctx: #24998]
en: My add-ons
lt_lt: Mano priedai

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
lt_lt: Slėpti nesuderinamus

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
lt_lt: Pranešimai

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
lt_lt: Slėpti užsenietiškus

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
lt_lt: Pasirinkti iš visų įrašų...

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
lt_lt: Rodyti Blu-ray meniu

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
lt_lt: Atkurti pagrindinį įrašą: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
lt_lt: Pavadinimas: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
lt_lt: Pasirinkti atkūrimo elementą

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
lt_lt: Skyriai: {0:d} - trukmė: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
lt_lt: Nepavyko atkurti Blu-ray

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
lt_lt: Šio Blu-ray meniu nepalaikomas

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
lt_lt: Skyrius {0:d}

[ctx: #25011]
en: Commercial
lt_lt: Reklama

[ctx: #25012]
en: Auto-skip off
lt_lt: Automatinis praleidimas išjungtas

[ctx: #25013]
en: Auto-skip on
lt_lt: Automatinis praleidimas įjungtas

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
lt_lt: Rankiniu būdu

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
lt_lt: QWERTY klaviatūra

[ctx: #29802]
en: Passthrough audio in use
lt_lt: Naudojamas tranzitinis garso perdavimas

[ctx: #29803]
note: Header text for the BD-J warning dialog
en: BD-J menu error
lt_lt: BD-J meniu klaida

[ctx: #29804]
note: Body text for the BD-J warning dialog
en: There was an error encountered loading Java, so BD-J menus will not be functional at this time. BD-J menus require the Java Runtime Environment so make sure this is installed and functioning on your system.
lt_lt: Įvyko klaida įkeliant Java, dėl to BD-J meniu šį kartą bus nefunkcionalūs. BD-J meniu reikalingas Java Runtime Environment, todėl įsitikinkite, kad jis įdiegtas ir funkcionuoja jūsų sistemoje.

[ctx: #29805]
note: Body text for the encryption error kaitoast
en: This Blu-ray disc (or file) is encrypted and can't be played.
lt_lt: Šis Blu-ray diskas (ar failas) yra užkoduotas ir negali būti atkurtas.

[ctx: #29900]
note: Header string on RDS Radiotext+ Info dialog
en: RadioText Plus info
lt_lt: RadioText Plus informacija

[ctx: #29901]
note: Music band name which make the song (if present)
en: Band
lt_lt: Grupė

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
lt_lt: Stilius

[ctx: #29903]
note: Concert composer of the music (if present)
en: Composer
lt_lt: Kompozitorius

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
lt_lt: Atlikėjas

[ctx: #29905]
note: Conductor of the classic music (if present)
en: Conductor
lt_lt: Dirigentas

[ctx: #29906]
note: Moderator currently on radio (if present)
en: Moderator
lt_lt: Moderatorius

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
lt_lt: Redakcija

[ctx: #29908]
note: Current playing program name
en: Program
lt_lt: Programa

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
lt_lt: Studija

[ctx: #29910]
note: Phone number (if present)
en: Phone
lt_lt: Telefonas

[ctx: #29911]
note: EMail address (if present)
en: EMail
lt_lt: El. paštas

[ctx: #29913]
note: Hotline phone (if present)
en: Hotline
lt_lt: Karštoji linija

[ctx: #29914]
note: Website address (if present)
en: Website
lt_lt: Interneto svetainė

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
lt_lt: Informacija

[ctx: #29916]
note: News, in list selector (if present)
en: News
lt_lt: Naujienos

[ctx: #29917]
note: Local news, in list selector (if present)
en: News local
lt_lt: Vietinės naujienos

[ctx: #29918]
note: Sport news, in list selector (if present)
en: Sport
lt_lt: Sportas

[ctx: #29919]
note: Lottery information, in list selector (if present)
en: Lottery
lt_lt: Loterija

[ctx: #29920]
note: Stock information, in list selector (if present)
en: Stock
lt_lt: Akcijos

[ctx: #29921]
note: Other informations, in list selector (if present)
en: Other
lt_lt: Kita

[ctx: #29922]
note: Horoscope messages, in list selector (if present)
en: Horoscope
lt_lt: Horoskopas

[ctx: #29926]
note: Program style name
en: Adult hits
lt_lt: Suaugusiųjų hitai

[ctx: #29927]
note: Program style name
en: Spanish talk
lt_lt: Ispaniški pokalbiai

[ctx: #29928]
note: Program style name
en: Spanish music
lt_lt: Ispaniška muzika

[ctx: #29929]
note: Program style name
en: Hip hop
lt_lt: Hip hopas

[ctx: #29930]
note: Program style name
en: Radio Traffic advisory message!
lt_lt: Radijo eismo patarimo pranešimas!

[ctx: #29931]
note: Program style name
en: Radio message
lt_lt: Radijo pranešimas

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
lt_lt: Kalba

[ctx: #29933]
note: Program style name
en: College
lt_lt: Koledžas

[ctx: #29934]
note: Program style name
en: Personality
lt_lt: Asmenybė

[ctx: #29935]
note: Program style name
en: Public
lt_lt: Visuomenė

[ctx: #29936]
note: Program style name
en: Soft music
lt_lt: Lengva muzika

[ctx: #29937]
note: Program style name
en: Adult hits
lt_lt: Suaugusiųjų hitai

[ctx: #29938]
note: Program style name
en: Soft rock
lt_lt: Lengvas rokas

[ctx: #29939]
note: Program style name
en: Talk
lt_lt: Pokalbiai

[ctx: #29940]
note: Program style name
en: No programme type
lt_lt: Nėra programos tipo

[ctx: #29941]
note: Program style name
en: News
lt_lt: Naujienos

[ctx: #29942]
note: Program style name
en: Current affairs
lt_lt: Aktualijos

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
lt_lt: Informacija

[ctx: #29944]
note: Program style name
en: Sport
lt_lt: Sportas

[ctx: #29945]
note: Program style name
en: Education
lt_lt: Išsilavinimas

[ctx: #29947]
note: Program style name
en: Culture
lt_lt: Kultūra

[ctx: #29948]
note: Program style name
en: Science
lt_lt: Mokslas

[ctx: #29949]
note: Program style name
en: Varied
lt_lt: Įvairūs

[ctx: #29950]
note: Program style name
en: Pop music
lt_lt: Pop muzika

[ctx: #29951]
note: Program style name
en: Rock music
lt_lt: Rokas

[ctx: #29952]
note: Program style name
en: Easy listening music
lt_lt: Lengvai klausoma muzika

[ctx: #29953]
note: Program style name
en: Light classical
lt_lt: Lengva klasika

[ctx: #29954]
note: Program style name
en: Serious classical
lt_lt: Rimta klasika

[ctx: #29955]
note: Program style name
en: Other music
lt_lt: Kita muzika

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
lt_lt: Orai

[ctx: #29957]
note: Program style name
en: Finance
lt_lt: Finansai

[ctx: #29958]
note: Program style name
en: Children's Programmes
lt_lt: Programa vaikams

[ctx: #29959]
note: Program style name
en: Social Affairs
lt_lt: Socialinės aktualijos

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
lt_lt: Religija

[ctx: #29961]
note: Program style name
en: Phone-in
lt_lt: Prisiskambinimas

[ctx: #29962]
note: Program style name
en: Travel
lt_lt: Kelionės

[ctx: #29963]
note: Program style name
en: Leisure
lt_lt: Laisvalaikis

[ctx: #29964]
note: Program style name
en: Jazz Music
lt_lt: Džiazas

[ctx: #29965]
note: Program style name
en: Country Music
lt_lt: Kantri muzika

[ctx: #29966]
note: Program style name
en: National Music
lt_lt: Nacionalinė muzika

[ctx: #29967]
note: Program style name
en: Oldies Music
lt_lt: Sena muzika

[ctx: #29968]
note: Program style name
en: Folk Music
lt_lt: Folkloras

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
lt_lt: Dokumentinis

[ctx: #29970]
note: Program style name
en: Alarm Test
lt_lt: Aliarmo testas

[ctx: #29971]
note: Program style name
en: Alarm
lt_lt: Aliarmas

[ctx: #29977]
note: Program style name
en: Classic rock music
lt_lt: Klasikinis rokas

[ctx: #29978]
note: Program style name
en: Classical
lt_lt: Klasika

[ctx: #29979]
note: Program style name
en: Nostalgia
lt_lt: Nostalgija

[ctx: #29980]
note: Settings boolean value to enable/disable RDS
en: Enable RDS for radio channels
lt_lt: Įjungti RDS radijo kanalams

[ctx: #29981]
note: Help text for RDS enable/disable
en: RDS data can be used if present
lt_lt: Naudoti RDS duomenis, jei jie yra

[ctx: #29982]
note: Boolean value to enable traffic advisory from RDS
en: Message traffic advisory
lt_lt: Pranešti eismo patarimus

[ctx: #29983]
note: Help text of boolean on/off value
en: RDS informs you about traffic advisory messages
lt_lt: RDS informuoja jus apie eismo patarimų žinutes

[ctx: #29984]
note: Boolean value on settings
en: Increase volume on traffic advisory
lt_lt: Padidinti garsumą per eismo patarimus

[ctx: #29985]
note: Help text of boolean on/off value
en: If traffic advisory is send from RDS, volume is increased
lt_lt: Garsumas bus padidintas, kai RDS perduoda eismo patarimus

[ctx: #29987]
note: Node title for music artist role, plural of #38036
en: Remixers
lt_lt: Remiksuotojai

[ctx: #29988]
note: Node title for music artist role, plural of #38037
en: Arrangers
lt_lt: Aranžuotojai

[ctx: #29989]
note: Node title for music artist role, plural of #29903
en: Composers
lt_lt: Kompozitoriai

[ctx: #29990]
note: Node title for music artist role, plural of #29905
en: Conductors
lt_lt: Dirigentai

[ctx: #29991]
note: Node title for music artist role, plural of #38040
en: DJ Mixers
lt_lt: DJ miksuotojai

[ctx: #29992]
note: Node title for music artist role, plural of #38035
en: Lyricists
lt_lt: Žodžių autoriai

[ctx: #29993]
note: Node title for music artist role, plural of #38034
en: Orchestras
lt_lt: Orkestrai

[ctx: #29994]
note: Title for music artist roles node
en: Roles
lt_lt: Rolės

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
lt_lt: Anonso kokybė

[ctx: #33002]
en: Stream
lt_lt: Srautas

[ctx: #33003]
en: Download
lt_lt: Atsisiųsti

[ctx: #33004]
en: Download & play
lt_lt: Atsisiųsti ir atkurti

[ctx: #33005]
en: Download & save
lt_lt: Atsisiųsti ir išsaugoti

[ctx: #33006]
en: Today
lt_lt: Šiandien

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
lt_lt: Rytoj

[ctx: #33008]
en: Saving
lt_lt: Išsaugoma

[ctx: #33009]
en: Copying
lt_lt: Kopijuojama

[ctx: #33010]
en: Set download directory
lt_lt: Nustatyti atsiuntimo katalogą

[ctx: #33011]
en: Search duration
lt_lt: Paieškos trukmė

[ctx: #33012]
en: Short
lt_lt: Trumpa

[ctx: #33013]
en: Long
lt_lt: Ilga

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
lt_lt: Naudoti DVD grotuvą vietoje įprasto grotuvo

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
lt_lt: Klausti dėl atsiuntimo prieš pradedant vaizdo įrašo atkūrimą

[ctx: #33016]
en: Clips
lt_lt: Vaizdo klipai

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
lt_lt: Iš naujo paleisti papildinį, norint įjungti

[ctx: #33018]
en: Tonight
lt_lt: Šį vakarą

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
lt_lt: Rytoj vakare

[ctx: #33020]
en: Condition
lt_lt: Sąlygos

[ctx: #33021]
en: Precipitation
lt_lt: Krituliai

[ctx: #33022]
en: Precip
lt_lt: Krituliai

[ctx: #33023]
en: Humid
lt_lt: Drėgmė

[ctx: #33024]
en: Feels
lt_lt: Jaučiasi

[ctx: #33025]
en: Observed
lt_lt: Stebima

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
lt_lt: Nukrypimas nuo normos

[ctx: #33027]
en: Sunrise
lt_lt: Saulėtekis

[ctx: #33028]
en: Sunset
lt_lt: Saulėlydis

[ctx: #33029]
en: Details
lt_lt: Išsamiau

[ctx: #33030]
en: Outlook
lt_lt: Numatoma

[ctx: #33031]
en: Coverflow
lt_lt: Albumų viršeliai

[ctx: #33032]
en: Translate text
lt_lt: Išversti tekstą

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
lt_lt: Sužymėti {0:s} kategoriją

[ctx: #33034]
en: 36-hour
lt_lt: 36 valandų

[ctx: #33035]
en: Maps
lt_lt: Žemėlapai

[ctx: #33036]
en: Hourly
lt_lt: Valandinė

[ctx: #33037]
en: Weekend
lt_lt: Savaitgalis

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
lt_lt: {0:s} diena

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
lt_lt: {0:s} įrenginiai

[ctx: #33049]
en: Alert
lt_lt: Įspėjimas

[ctx: #33050]
en: Alerts
lt_lt: Įspėjimai

[ctx: #33051]
en: Choose your
lt_lt: Pasirinkite savo

[ctx: #33052]
en: Check
lt_lt: Tikrinti

[ctx: #33053]
en: Configure the
lt_lt: Konfigūruoti

[ctx: #33054]
en: Seasons
lt_lt: Sezonai

[ctx: #33055]
en: Use your
lt_lt: Naudoti

[ctx: #33056]
en: Watch your
lt_lt: Žiūrėti

[ctx: #33057]
en: Listen to
lt_lt: Klausyti

[ctx: #33058]
en: View your
lt_lt: Peržiūrėti savo

[ctx: #33059]
en: Configure the
lt_lt: Konfigūruoti

[ctx: #33060]
en: Power
lt_lt: Maitinimas

[ctx: #33061]
en: Menu
lt_lt: Meniu

[ctx: #33062]
en: Play the
lt_lt: Atkurti

[ctx: #33063]
en: Options
lt_lt: Parinktys

[ctx: #33065]
en: Editor
lt_lt: Redaktorius

[ctx: #33066]
en: About your
lt_lt: Apie savo

[ctx: #33067]
en: Star rating
lt_lt: Žvaigždučių įvertinimas

[ctx: #33068]
en: Background
lt_lt: Fonas

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
lt_lt: Fonai

[ctx: #33070]
en: Custom background
lt_lt: Savas fonas

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
lt_lt: Savi fonai

[ctx: #33072]
en: View readme
lt_lt: Peržiūrėti 'Readme' failą

[ctx: #33073]
en: View changelog
lt_lt: Peržiūrėti pakeitimų žurnalą

[ctx: #33077]
en: No data found!
lt_lt: Nerasta jokių duomenų!

[ctx: #33078]
en: Next page
lt_lt: Kitas puslapis

[ctx: #33079]
en: Love
lt_lt: Patinka

[ctx: #33080]
en: Hate
lt_lt: Nepatinka

[ctx: #33082]
en: Path to script
lt_lt: Kelias iki scenarijaus

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
lt_lt: Įjungti savo scenarijaus mygtuką

[ctx: #33084]
en: Auto login
lt_lt: Automatinis prisijungimas

[ctx: #33100]
en: Failed to start
lt_lt: Nepavyko paleisti

[ctx: #33101]
en: Web server
lt_lt: Žiniatinklio serveris

[ctx: #33102]
en: Event server
lt_lt: Įvykių serveris

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
lt_lt: Nuotolinis komunikacijos serveris

[ctx: #33104]
en: You have previously enabled the web interface without setting up a password. The web server has been disabled until you either explicitly allow this or set up authentication. Please review your settings.
lt_lt: Anksčiau įgalinote žiniatinklio sąsają nenustatę slaptažodžio. Žiniatinklio serveris buvo išjungtas, kol jūs to aiškiai neleisite arba nustatysite autentifikavimą. Peržiūrėkite savo nustatymus.

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
lt_lt: Aptiktas naujas prisijungimas

[ctx: #34008]
en: When you need to enter some text, Kodi virtual keyboard will show up instead of the built-in tvOS keyboard
lt_lt: Kai reikia įvesti kokį nors tekstą, vietoje integruotos tvOS klaviatūros atsidarys virtuali Kodi klaviatūra

[ctx: #34009]
en: Siri remote pan gesture horizontal sensitivity
lt_lt: Siri nuotolinio valdymo pulto pasukimo judesio horizontalus jautrumas

[ctx: #34010]
en: Siri remote pan gesture vertical sensitivity
lt_lt: Siri nuotolinio valdymo pulto pasukimo judesio vertikalus jautrumas

[ctx: #34100]
en: Number of channels
lt_lt: Kanalų skaičius

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
lt_lt: Pasirinkite elgseną, kai garso išvestis nereikalinga nei media failų atkūrimui, nei GUI garsams.[CR][Visada] Siunčiamas nuolatinis negirdimas signalas, kuris palaiko garso įrenginį paruoštą bet kokiems naujiems garsams, tačiau tai taip pat gali blokuoti garsus iš kitų programų.[CR][1-10 minučių] Tas pats kaip pasirinkus [Visada], tik po pasirinkto laiko tarpo garso išvestis bus pristabdyta.[CR][Išjungta] Garso išvestis bus pristabdyta. Pastaba: garsai gali likti neatkurti, kai garso išvestis yra pristabdyta.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
lt_lt: Siųsti mažo garsumo triukšmą

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
lt_lt: Tam kad palaikyti kai kuriuos AVR imtuvus įjungtus, mes siunčiame negirdimą atsitiktinio triukšmo signalą. Jūs galite išjungti šį nustatymą, jei naudojate ausinių arba analoginę išvestį.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
lt_lt: Atkurti GUI garsus

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
lt_lt: Tik tada, kai atkūrimas sustabdytas

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
lt_lt: Visada

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
lt_lt: Niekada

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
lt_lt: Nepavyksta rasti kito elemento atkūrimui

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
lt_lt: Nepavyksta rasti ankstesnio elemento atkūrimui

[ctx: #34220]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On/Off toast caption
en: HDR status
lt_lt: HDR būsena

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
lt_lt: Išjungta

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
lt_lt: Įjungta

[ctx: #34224]
en: Tone mapping method
lt_lt: Tonų kartografavimo metodas

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
lt_lt: Nepavyko paleisti Zeroconf

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
lt_lt: Ar įdiegta Apple Bonjour paslauga? Daugiau informacijos apie šį pranešimą galite rasti žurnale.

[ctx: #34302]
en: Failed to start AirPlay as it requires Zeroconf to be enabled.
lt_lt: Nepavyko paleisti AirPlay paslaugos, nes jei reikia, kad būtų įjungtas Zeroconf.

[ctx: #34303]
en: Unable to stop Zeroconf. AirPlay and AirTunes depend on Zeroconf running.
lt_lt: Neįmanoma sustabdyti Zeroconf paslaugos. AirPlay ir AirTunes reikia, kad ji būtų įjungta.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
lt_lt: Video atvaizdavimas

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
lt_lt: Nepavyko inicijuoti video filtrų / mastelio keitiklių, grįžtama prie bilinear mastelio keitimo metodo

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
lt_lt: Nepavyko inicijuoti garso įrenginio

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
lt_lt: Patikrinkite garso nustatymus

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
lt_lt: Naudoti gestus navigacijai:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
lt_lt: Vienu pirštu braukite į kairę, dešinę, aukštyn, žemyn, norėdami valdyti kursorių

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
lt_lt: Dviem pirštais braukite į kairę, norėdami grįžti

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
lt_lt: Bakstelkite vienu pirštu, norėdami įeiti

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
lt_lt: Bakstelkite dviem pirštais arba palaikykite paspaudę vienu pirštu, norėdami atidaryti kontekstinį meniu

[ctx: #35000]
en: Peripherals
lt_lt: Išoriniai įtaisai

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
lt_lt: Bendras HID įrenginys

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
lt_lt: Standartinis tinklo adapteris

[ctx: #35003]
en: Generic disk
lt_lt: Bendras diskas

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
lt_lt: Šiam išoriniam įtaisui nėra prieinamų nustatymų.

[ctx: #35005]
en: New device configured
lt_lt: Naujas įrenginys sukonfigūruotas

[ctx: #35006]
en: Device removed
lt_lt: Įrenginys pašalintas

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
lt_lt: Įrenginio klavišų lentelė

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
lt_lt: Klavišų lentelė įjungta

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
lt_lt: Nenaudoti individualios klavišų lentelės šiam įrenginiui

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
lt_lt: Išorinių įtaisų bibliotekos

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
lt_lt: Aptiktas naujas valdiklis

[ctx: #35012]
note: Text of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: A new controller has been detected. Configuration can be done at any time in "Settings -> System Settings -> Input". Would you like to configure it now?
lt_lt: Buvo aptiktas naujas valdiklis. Jį sukonfigūruoti galite bet kuriuo meniu perėję į "Nustatymai -> Sistemos nustatymai -> Įvestis". Ar norite sukonfigūruoti jį dabar?

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
lt_lt: Kai kurie valdikliai turi mygtukus ir svirtis, kurie trugdo vienas kitam. Paspauskite nurodytus mygtukus, norėdami juos išjungti:[CR]{0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
lt_lt: Mygtukas {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
lt_lt: Svirtis {0:d}

[ctx: #35017]
note: Error dialog title when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Unable to configure controllers
lt_lt: Neįmanoma sukonfigūruoti valdiklių

[ctx: #35018]
note: Error dialog text when the controller dialog is opened but peripheral add-ons are disabled
en: Controller configuration depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
lt_lt: Valdiklio konfigūravimui reikalingas priedas, kuris yra išjungtas. Ar norite jį įjungti?

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
lt_lt: Ignoruoti įvestį

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
lt_lt: Paspauskite visus analoginius mygtukus dabar, kad būtų galima juos aptikti:[CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
lt_lt: Gauti visus

[ctx: #35022]
note: Message shown in the controller dialog when there is nothing to map, for example hubs (multitaps) have no buttons
en: Nothing to map
lt_lt: Nėra ko susieti

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
lt_lt: Tvarkyklės nustatymai

[ctx: #35048]
note: Description of setting with label #35047 "Driver settings"
en: View and configure peripheral add-ons.
lt_lt: Peržiūrėti ir konfigūruoti išorinių įtaisų priedus.

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
lt_lt: Žaidimų priedai

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
lt_lt: Valdiklių profiliai

[ctx: #35051]
note: Setting to test rumble
en: Test rumble
lt_lt: Išbandyti vibraciją

[ctx: #35052]
note: Description of setting to test rumble
en: Activate the rumble motors of all controllers.
lt_lt: Aktyvuoti visų valdiklių vibracijos varikliukus.

[ctx: #35053]
note: Setting to enable rumble for GUI notifications
en: Enable rumble for notifications
lt_lt: Įjungti vibraciją pranešimams

[ctx: #35054]
note: Description of setting to enable rumble for GUI notifications
en: Activates controller rumble motors when a notification occurs.
lt_lt: Aktyvuoti valdiklio vibracijos varikliukus gavus pranešimą.

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
lt_lt: Naudokite klaviatūrą ar nuotolinio valdymo pultą norėdami pasirinkti valdiklio profilį. Kai būsite paprašyti, paspauskite mygtuką žaidimų valdiklyje, kuris geriausiai atitinka tai ką matote ekrane. Jei padarysite klaidą, galite pakartoti procesą.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
lt_lt: Valdiklio konfigūracija

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
lt_lt: Mygtukai

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
lt_lt: Atstatyti valdiklio profilį

[ctx: #35061]
note: Prompt to reset a controller profile for all devices
en: Would you like to reset this controller profile for all attached devices?
lt_lt: Ar norite atstatyti šio valdiklio profilį visiems prijungtiems įrenginiams?

[ctx: #35062]
note: Notice that all controller profiles are installed
en: All available controller profiles are installed.
lt_lt: Visi galimi valdiklio profiliai yra įdiegti.

[ctx: #35063]
note: Name of the setting that activates the controller configuration window
en: Configure attached controllers
lt_lt: Konfigūruoti prijungtus valdiklius

[ctx: #35064]
note: Description for the controller window setting
en: Pair your controllers with the various input devices of different game systems.
lt_lt: Suporuokite savo valdiklius su įvairiais skirtingų žaidimų sistemų įvesties įrenginiais.

[ctx: #35071]
note: Label for buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Racing wheel
lt_lt: Lenktyninis vairas

[ctx: #35072]
note: Label for paddle buttons that appear on a racing wheel for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Paddles
lt_lt: Svirtelės

[ctx: #35073]
note: Label for buttons that appear on a joystick for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Joysticks
lt_lt: Vairalazdės

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
lt_lt: Priekiniai mygtukai

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
lt_lt: Šoniniai mygtukai

[ctx: #35076]
note: Label for triggers on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Triggers
lt_lt: Gaidukai

[ctx: #35077]
note: Label for analog sticks on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Analog sticks
lt_lt: Analoginės svirtys

[ctx: #35078]
note: Setting title for left analog stick deadzone
en: Left stick deadzone
lt_lt: Kairiosios svirties nejautrioji zona

[ctx: #35079]
note: Setting title for right analog stick deadzone
en: Right stick deadzone
lt_lt: Dešiniosios svirties nejautrioji zona

[ctx: #35088]
note: Name of the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Power off controllers on exit
lt_lt: Išjungti valdiklius išeinant

[ctx: #35089]
note: Description for the setting that enables/disables powering off controllers on exit
en: Powers off any controller that supports it on exit.
lt_lt: Išeinant išjungia visus valdiklius, kurie tai palaiko.

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
lt_lt: Paspauskite {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
lt_lt: Paspauskite {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
lt_lt: Pastumkite {0:s} aukštyn

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
lt_lt: Pastumkite {0:s} aukštyn ({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
lt_lt: Pastumkite {0:s} žemyn

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
lt_lt: Pastumkite {0:s} žemyn ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
lt_lt: Pastumkite {0:s} dešinėn

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
lt_lt: Pastumkite {0:s} dešinėn ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
lt_lt: Pastumkite {0:s} kairėn

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
lt_lt: Pastumkite {0:s} kairėn ({1:d})

[ctx: #35100]
en: Enable controller support
lt_lt: Įjungti valdiklio palaikymą

[ctx: #35102]
en: Disable controllers when this device is present
lt_lt: Išjungti valdiklius, kai veikia šis įrenginys

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
lt_lt: Mygtukai

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
lt_lt: Rodyklės

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
lt_lt: Šviesos ginklas

[ctx: #35106]
note: Heading for the button that shoots the lightgun offscreen when pressed. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoot offscreen
lt_lt: Šauti šalia ekrano

[ctx: #35107]
note: Heading for switches found on a game console, such as the Atari 2600. Used in the controller mapping dialog.
en: Console switches
lt_lt: Konsolės jungikliai

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
lt_lt: Aparatinės įrangos mygtukai

[ctx: #35109]
note: Heading for buttons on a numeric keypad (containing 0-9, star and pound). Used in the controller mapping dialog.
en: Keypad
lt_lt: Skaičių klaviatūra

[ctx: #35110]
note: Label for the button that opens the port setup dialog
en: Ports
lt_lt: Prievadai

[ctx: #35111]
note: Title of the window for setting up controller ports used by the game
en: Port Setup
lt_lt: Prievado sąranka

[ctx: #35112]
note: Label of a port with a numeric identifier. {0:s} is the port ID, e.g. "1" for "Port 1"
en: Port {0:s}
lt_lt: Prievadas {0:s}

[ctx: #35113]
note: Title of the dialog for selecting a game controller
en: Select a Controller
lt_lt: Pasirinkite valdiklį

[ctx: #35114]
note: Title of the error dialog when changing a controller port fails
en: Failed to change controller
lt_lt: Nepavyko pakeisti valdiklio

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
lt_lt: Klaviatūra

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
lt_lt: Žaidėjo konfigūracija

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
lt_lt: Įjungti klaviatūrą

[ctx: #35153]
note: Description of setting with label #35152 "Enable keyboard"
en: This allows the keyboard to emulate up to 8 game controllers. If disabled, the keyboard can still be used to control emulators like DOSBox which require a full keyboard.
lt_lt: Tai leidžia klaviatūrai emuliuoti iki 8 žaidimo valdiklių. Jei išjungta, klaviatūra vis tiek bus galima valdyti emuliatorius, tokius kaip DOSBox, kuriems reikia pilnos klaviatūros.

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
lt_lt: Klaviatūros žaidėjų skaičius

[ctx: #35155]
note: Description of settings with label #35066
en: Set the number of players using the keyboard. This is intended for devices that use keyboard drivers, but you can also see how many people fit around a keyboard!
lt_lt: Nustatykite žaidėjų, naudojančių klaviatūrą, skaičių. Tai skirta įrenginiams, kurie naudoja klaviatūros tvarkykles, tačiau jūs taip pat galite patikrinti kiek žmonių telpa aplink klaviatūrą!

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 1

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 2

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 3

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 4

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 5

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 6

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 7

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
lt_lt: Konfigūruoti klaviatūros žaidėją 8

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
lt_lt: Klaviatūros žaidėjas

[ctx: #35166]
note: Heading for the button that lets the user map any keyboard key. Used in the controller mapping dialog.
en: All keys
lt_lt: Visi klavišai

[ctx: #35167]
note: Heading for the button that lets the user map individual keyboard keys. Used in the controller mapping dialog.
en: Single keys
lt_lt: Atskiri klavišai

[ctx: #35168]
note: Name of the button that prompts you to select a key on the keyboard. Used in the controller mapping dialog.
en: Select key
lt_lt: Pasirinkti mygtuką

[ctx: #35169]
note: Keyboard prompt without a timeout. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key
lt_lt: Paspauskite mygtuką

[ctx: #35170]
note: Keyboard prompt with timeout. {1:d} - seconds left in prompt. Used in the controller mapping dialog.
en: Press a key ({1:d})
lt_lt: Paspauskite mygtuką ({1:d})

[ctx: #35171]
note: Name of mouse connected to the device
en: Mouse
lt_lt: Pelė

[ctx: #35201]
note: Name of group in "Games -> General" for configuring gameplay
en: Gameplay
lt_lt: Žaidimo eiga

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
lt_lt: Įjungti žaidimo eigos atsukimą atgal realiu laiku, jei tai palaikoma. Paspauskite atsukimo atgal mygtuką arba rankiniu būdu grįžkite atgal naudodami ieškos juostą.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
lt_lt: Maksimalus atsukimo laikas

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
lt_lt: Maksimalus atsukimo atgal laikas, jei ta palaikoma. Didelė atsukimo istorija gali sunaudoti daug RAM atmintinės.

[ctx: #35207]
note: Description of add-on category for emulators
en: Emulators
lt_lt: Emuliatoriai

[ctx: #35208]
note: Description of add-on category for standalone games
en: Standalone games
lt_lt: Atskiri žaidimai

[ctx: #35209]
en: Game resources
lt_lt: Žaidimų ištekliai

[ctx: #35210]
note: Dialog title when gameplay fails
en: Failed to play game
lt_lt: Nepavyko atkurti žaidimo

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
lt_lt: Šiam žaidimui reikalingas šis priedas: {0:s}

[ctx: #35212]
note: Error dialog text when launching a game and no emulators are compatible
en: This game isn't compatible with any available emulators.
lt_lt: Šis žaidimas nėra suderinamas nei su vienu prieinamu emuliatoriumi.

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
lt_lt: Emuliatorius "{0:s}" susidūrė su vidine klaida.

[ctx: #35214]
note: Error dialog text when the game can't be played because it's not on a hard drive or partition
en: This game can only be played directly from a hard drive or partition. Compressed files must be extracted.
lt_lt: Šis žaidimas gali būti žaidžiamas tik iš kietojo disko ar skaidinio. Suglaudinti failai turi būti išskleisti.

[ctx: #35215]
note: Error dialog text when libretro support is disabled
en: This game depends on a disabled add-on. Would you like to enable it?
lt_lt: Šiam žaidimui reikalingas priedas, kuris yra išjungtas. Ar norite jį įjungti?

[ctx: #35216]
note: Description of add-on category for game support add-ons like game.libretro (the libretro wrapper)
en: Support add-ons
lt_lt: Palaikymo priedai

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
lt_lt: Ši išsaugoti būsena gali būti įkelta tik su "{0:s}". Ištrinti išsaugotą būseną ir tęsti?

[ctx: #35218]
note: Button to erase the savestate
en: Erase savestate
lt_lt: Ištrinti išsaugotą būseną

[ctx: #35219]
note: Error dialog text when trying to play a game and the game's files aren't found.
en: The required files can't be found.
lt_lt: Nepavyko rasti reikalingų failų.

[ctx: #35220]
note: Description of add-on category for game providers
en: Game providers
lt_lt: Žaidimų tiekėjai

[ctx: #35221]
note: Title of the game OSD menu
en: Menu
lt_lt: Meniu

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
lt_lt: Išeiti

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
lt_lt: Trūksta: {0:s}

[ctx: #35224]
note: Label of button in the in-game menu for pausing and resuming playback
en: Pause / Resume
lt_lt: Pristabdyti / Tęsti

[ctx: #35225]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video filter (also called a video shader)
en: Video filter
lt_lt: Video filtras

[ctx: #35226]
note: Label of button in the in-game menu for advanced settings
en: Advanced settings
lt_lt: Išplėstiniai nustatymai

[ctx: #35227]
note: Label of button in the in-game menu for changing the video rotation
en: Rotation
lt_lt: Pasukimas

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
lt_lt: Visame ekrane

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
lt_lt: Praplėstas režimas

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
lt_lt: Valdymas

[ctx: #35235]
note: Help text shown when the user first plays a game. {0:s} - Button combo to open the in-game menu
en: Press {0:s} to open the in-game menu.
lt_lt: Paspauskite {0:s} norėdami atidaryti vidinį žaidimo meniu.

[ctx: #35236]
note: Additional help text shown when the user first plays a game. This will be removed in the future.
en: In this release, only controllers can be used to play games.
lt_lt: Šiame leidime žaidimams gali būti naudojami tik valdikliai.

[ctx: #35250]
en: Add games...
lt_lt: Pridėti žaidimų...

[ctx: #35251]
en: Add game source
lt_lt: Pridėti žaidimų šaltinį

[ctx: #35252]
en: Edit game source
lt_lt: Redaguoti žaidimų šaltinį

[ctx: #35254]
en: Save the game automatically during game play, if supported. Resume playing where you left off.
lt_lt: Išsaugoti žaidimą automatiškai žaidimo metu, jei tai palaikoma. Tęskite žaidimą nuo ten, kur palikote.

[ctx: #35256]
note: Error message when a game client fails to install when a game is being launched
en: Failed to install add-on.
lt_lt: Nepavyko įdiegti priedo.

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
lt_lt: Įdiegta

[ctx: #35258]
note: Title of the dialog to select an emulator for the current game. {0:s} - game file extension
en: Select emulator for {0:s} file
lt_lt: Pasirinkite failo {0:s} emuliatorių

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
lt_lt: Išsaugota

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
lt_lt: Naujiena

[ctx: #35505]
note: connection state "host unreachable"
en: Server is unreachable.
lt_lt: Serveris nepasiekiamas.

[ctx: #35506]
note: connection state "server type mismatch" (reachable, but maybe an HTTP server where an FTP server is expected)
en: Server does not respond properly.
lt_lt: Serveris atsako netinkamai.

[ctx: #35507]
note: connection state "client - server version mismatch (reachable, but maybe server version to low)"
en: Server version is not compatible.
lt_lt: Serverio versija nesuderinama.

[ctx: #35508]
note: connection state "access denied" (e.g. due to wrong credentials)
en: Access denied.
lt_lt: Prieiga draudžiama.

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
lt_lt: Prisijungiama prie posistemės.

[ctx: #36000]
en: Pulse-Eight CEC adapter
lt_lt: Pulse-Eight CEC adapteris

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
lt_lt: Perjungti į klaviatūros komandas

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
lt_lt: Perjungti į pultelio komandas

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
lt_lt: Paspausti "vartotojo" mygtukų komandą

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
lt_lt: Įjungti jungiklio šonines komandas

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
lt_lt: Neįmanoma atidaryti adapterio

[ctx: #36007]
en: Devices to power on during startup
lt_lt: Įrenginiai, kuriuos įjungti paleidžiant

[ctx: #36008]
en: Devices to power off during shutdown
lt_lt: Įrenginiai, kuriuos išjungti išjungiant

[ctx: #36009]
en: Put devices in standby mode when activating the screensaver
lt_lt: Perjungti įrenginius į laukimo režimą, kai aktyvuojama ekrano užsklanda

[ctx: #36010]
en: Wake devices when deactivating the screensaver
lt_lt: Pažadinti įrenginius, kai išjungiama ekrano užsklanda

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
lt_lt: Nepavyko aptikti CEC prievado. Nustatykite jį rankiniu būdu.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
lt_lt: Nepavyko inicijuoti CEC adapterio. Patikrinkite nustatymus.

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
lt_lt: HDMI prievado numeris

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
lt_lt: Prijungtas

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
lt_lt: Nepavyko inicijuoti CEC adapterio: libCEC nerastas jūsų sistemoje.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
lt_lt: Naudoti televizoriaus kalbos nustatymus

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
lt_lt: Prisijungta prie HDMI įrenginio

[ctx: #36020]
en: Switch source to this device on startup
lt_lt: Perjungti šaltinį į šį įrenginį paleidžiant

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
lt_lt: Fizinis adresas (svarbesnis už HDMI prievadą)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
lt_lt: Konfigūracija atnaujinta

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
lt_lt: Nepavyko nustatyti naujos konfigūracijos. Patikrinkite nustatymus.

[ctx: #36025]
en: Send "Inactive source" command on shutdown
lt_lt: Siųsti "Neaktyvus šaltinis" komandą išjungiant

[ctx: #36026]
en: Devices to also put in standby mode
lt_lt: Įrenginiai, kuriuos taip pat perjungti į budėjimo režimą

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
lt_lt: Šiam įrenginiui reikia aptarnavimo

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
lt_lt: Ignoruoti

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
lt_lt: Kai televizorius yra išjungtas

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
lt_lt: Ryšys nutrūko

[ctx: #36031]
en: This user does not have permissions to open the CEC adapter
lt_lt: Šis vartotojas neturi teisės atidaryti CEC adapterio

[ctx: #36032]
en: The port is busy. Only one program can access the CEC adapter
lt_lt: Prievadas užimtas. Tik viena programa gali naudoti CEC adapterį

[ctx: #36033]
en: Action when switching to another source
lt_lt: Veiksmas, kai perjungiama į kitą šaltinį

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
lt_lt: Prisijungimas nustatytas

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
lt_lt: Visada

[ctx: #36036]
note: adjust refreshrate
en: On start / stop
lt_lt: Paleidus / sustabdžius

[ctx: #36037]
en: TV
lt_lt: Televizorius

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
lt_lt: Stiprintuvas / AVR įrenginys

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
lt_lt: Televizorius ir AVR įrenginys (tikslus)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
lt_lt: Aptikta libCEC sąsajos versija ({0:x}) yra žemesnė nei palaikoma versija {1:x}.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
lt_lt: * Elemento aplankas

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
lt_lt: Naudoti ribotą spalvų gamą (16-235)

[ctx: #36043]
en: Number of buffers used by graphics driver
lt_lt: Vaizdo tvarkyklės naudojamas buferių skaičius

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
lt_lt: Stabdyti atkūrimą

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
lt_lt: Pristabdyti atkūrimą

[ctx: #36046]
en: Force AVR to wake up when Kodi is activated
lt_lt: Priverstinai pažadinti AVR, kai aktyvuojamas Kodi

[ctx: #36047]
en: Remote button press delay before repeating (ms)
lt_lt: Nuotolinio valdymo pulto mygtuko paspaudimo uždelsimas prieš pakartojimą (ms)

[ctx: #36048]
en: Remote button press repeat rate (ms)
lt_lt: Nuotolinio valdymo pulto mygtuko paspaudimo kartojimo dažnis (ms)

[ctx: #36049]
en: Remote button press release time (ms)
lt_lt: Nuotolinio valdymo pulto mygtuko paspaudimo atleidimo laikas (ms)

[ctx: #36050]
en: On start
lt_lt: Paleidus

[ctx: #36098]
note: Label of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Use 10 bit for SDR
lt_lt: SDR naudoti 10 bitų

[ctx: #36099]
en: Dithering
lt_lt: Aproksimacija

[ctx: #36100]
en: Dither depth
lt_lt: Aproksimacijos gylis

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
lt_lt: Pakeisti vartotojo sąsajos išvaizdą.

[ctx: #36102]
note: Description of settings category "Appearance -> Skin" with label #166
en: This category contains all skin related settings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra visi su temine išvaizda susiję nustatymai.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
lt_lt: Pasirinkite vartotojo sąsajos teminę išvaizdą. Tai nustatys programos išvaizdą ir elgseną.

[ctx: #36104]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the skin specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the skin.
lt_lt: Pasirinkite norėdami pakeisti specifinius teminės išvaizdos nustatymus. Galimos konfigūracijos parinktys priklauso nuo teminės išvaizdos pateikiamų savybių.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
lt_lt: Pakeisti pasirinktos teminės išvaizdos temą.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
lt_lt: Pakeisti pasirinktos teminės išvaizdos spalvas.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
lt_lt: Pasirinkite vartotojo sąsajos šriftą. Šriftų rinkiniai priklauso nuo teminės išvaizdos.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
lt_lt: Pakeisti vartotojo sąsajos rodinio dydį.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
lt_lt: Pasirinkite media langą, kurį rodyti paleidus programą.

[ctx: #36110]
note: Description of setting with label #15108 "GUI sounds"
en: Select or disable the sounds used in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite arba išjunkite vartotojo sąsajoje naudojamus garsus.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
lt_lt: Išjunkite, jei norite pašalinti slenkančią RSS naujienų eilutę.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
lt_lt: Redaguoti RSS kanalus.

[ctx: #36113]
note: Description of settings category with label #14090 "Regional"
en: This category contains all locale / regional settings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra visi lokalės / regioniniai nustatymai.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
lt_lt: Pasirinkite vartotojo sąsajos kalbą.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
lt_lt: Pasirinkite temperatūros, laiko ir datos formatus. Galimos parinktys priklauso nuo pasirinktos kalbos.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
lt_lt: Pasirinkite simbolių rinkinį, kuris bus naudojamas vartotojo sąsajos teksto atvaizdavimui. Tai neįtakos simbolių rinkinio naudojamo subtitrams, jiems pakeisti eikite į Grotuvas > Kalba.

[ctx: #36119]
note: Description of setting with label #285 "Preferred audio language"
en: Defaults to the selected audio language if more than one language is available.
lt_lt: Nustatyti pasirinktą garso takelio kalbą kaip numatytąją, jei prieinama daugiau nei viena kalba..

[ctx: #36120]
note: Description of setting with label #286 "Preferred subtitle language"
en: Defaults to the selected subtitle language if more than one language is available.
lt_lt: Nustatykite pasirinktą subtitrų kalbą kaip numatytąją, jei prieinama daugiau nei viena kalba.

[ctx: #36121]
note: Description of settings with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how media lists are displayed.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti media įrašų sąrašų atvaizdavimui.

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
lt_lt: Rodyti (..) elementą sąrašuose, perėjimui į aukštesnį aplanką.

[ctx: #36123]
note: Description of setting with label #497 "Show file extensions"
en: Show file extensions on media files, for example "You Enjoy Myself" would be shown as "You Enjoy Myself.mp3".
lt_lt: Rodyti media failų plėtinius, pavyzdžiui, "You Enjoy Myself" bus rodomas kaip "You Enjoy Myself.mp3".

[ctx: #36124]
note: Description of setting with label #13399 "Ignore articles when sorting"
en: Ignore certain tokens, e.g. "The", during sort operations. "The Simpsons" would for example be sorted as "Simpsons".
lt_lt: Ignoruokite tam tikras žymes, pvz., "The", rūšiavimo metu. "The Simpsons", pavyzdžiui, būtų rūšiuojamas kaip "Simpsons".

[ctx: #36125]
note: Description of setting with label #14071 "Allow file renaming and deletion"
en: Allow files to be deleted and renamed through the user interface, via the context menu, e.g. press "C" on a keyboard to bring up this menu.
lt_lt: Leisti pašalinti ir pervadinti failus vartotojo sąsajoje naudojant kontekstinį meniu, pvz., galite paspauskite "C" ant klaviatūros, kad atidaryti šį meniu.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
lt_lt: Rodyti šaltinio pridėjimo mygtuką šakniniuose vartotojo sąsajos skyriuose.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
lt_lt: Rodyti paslėptus failus ir katalogus failų sąrašuose.

[ctx: #36128]
note: Description of settings category with label #360 "Screensaver"
en: This category contains the settings for how the screensaver add-ons are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti ekrano užsklandos priedų tvarkymui.

[ctx: #36129]
note: Description of setting with label #355 "Wait time"
en: Set the time to wait for any activity to occur before displaying the screensaver.
lt_lt: Nustatykite kiek laiko lauki kokios nors veiklos, prieš įjungiant ekrano užsklandą.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
lt_lt: Pasirinkite ekrano užsklandą. "Dim" ekrano užsklanda bus naudojama priverstinai, kai video atkūrimas yra pristabdytas ar yra aktyvus dialogo langas.

[ctx: #36131]
note: #. Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Select to change the screensaver specific settings. Which options are available for configuration depends on the features provided by the screensaver add-on.
lt_lt: Pasirinkite norėdami pakeisti specifinius ekrano užsklandos nustatymus. Galimos konfigūracijos parinktys priklauso nuo ekrano užsklandos priedo pateikiamų savybių.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
lt_lt: Peržiūrėti pasirinktą ekrano užsklandą.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
lt_lt: Pritemdyti ekraną, kai media įrašo atkūrimas pristabdytas. Negalioja "Dim" ekrano užsklandos režimui.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra su vaizdo įrašais ir jų tvarkymu susiję nustatymai.

[ctx: #36139]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the video library is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti video bibliotekos tvarkymui.

[ctx: #36140]
note: Description of setting with label #14105 "Temperature unit"
en: Choose which temperature unit is used for displaying temperatures in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kurį temperatūros matavimo vienetą naudoti temperatūros atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36141]
note: Description of setting with label #20369 "Show information for unwatched items"
en: Show information for unwatched media in the video library or hide them if not selected to prevent spoilers. Available options are 'Movie plot', 'Episode plot' and 'Episode thumb'.
lt_lt: Rodyti informaciją neperžiūrėtiems media įrašams vaizdo įrašų bibliotekoje arba ją paslėpti, jei ji nepasirinkta, kad išvengti siužeto atskleidimo.Galimi pasirinkimai 'Filmo siužetas', 'Epizodo siužetas' ir 'Epizodo miniatiūra'.

[ctx: #36142]
note: Description of setting with label #14106 "Speed unit"
en: Choose which speed unit is used for displaying speeds in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kurį greičio matavimo vienetą naudoti greičio atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36143]
note: Description of setting with label #20402 "Download actor thumbnails"
en: Downloads thumbnails for actors from online databases when adding media to the library.
lt_lt: Atsiųsti aktorių miniatiūras iš internetinės duomenų bazės, pridedant media įrašus į biblioteką.

[ctx: #36144]
note: Description of setting with label #20412 "Flatten TV show seasons"
en: Select in which cases you want to hide the season nodes of TV shows. If hidden, selecting a TV show will directly jump into the episodes view.
lt_lt: Pasirinkite, kuriais atvejais norite slėpti TV laidos sezonų mazgą. Kai paslėpta, pasirinkus TV laidą pateksite tiesiai į epizodų rodinį.

[ctx: #36145]
note: Description of setting with label #20458 "Group movies in sets"
en: When enabled, movies belonging to a "Movie set" are grouped together under one entry for the set in the movie library, this entry can then be opened to display the individual movies. When disabled, each movie will have its own entry in the movie library even if it belongs to a set.
lt_lt: Kai įjungta, filmai priklausantys "Filmų rinkiniams" bus grupuojami kartu po vienu įrašu filmų bibliotekoje, o atidarius šį įrašą bus rodomi atskiri filmai. Kai išjungta, kiekvienas filmas turės atskirą įrašą filmų bibliotekoje, net jei jis ir priklauso rinkiniui.

[ctx: #36146]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new media files on startup.
lt_lt: Patikrinkite ar yra naujų media failų paleidžiant.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
lt_lt: Slėpti bibliotekos atnaujinimo progreso juostą nuskaitymo metu.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
lt_lt: Šalinti iš bibliotekos elementus, kurių failai nebeegzistuoja (buvo pervadinti, ištrinti arba išsaugoti nešiojamoje laikmenoje, kuri šiuo metu yra atjungta).

[ctx: #36149]
note: Description of setting with label #647 "Export video library"
en: Export the video library database to XML files. This will optionally overwrite your current XML files.
lt_lt: Eksportuoti video bibliotekos duomenų bazę į XML failus. Galėsite pasirinkti ar perrašyti esamus XML failus.

[ctx: #36150]
note: Description of setting with label #648 "Import video library"
en: Import an XML file into the video library database.
lt_lt: Importuoti XML failą į video bibliotekos duomenų bazę.

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti vaizdo įrašo atkūrimo tvarkymui.

[ctx: #36152]
note: Description of setting with label #13433 "Play next video automatically"
en: Enable automatic playback of the next file in the list for selected playlist types.
lt_lt: Įjungti automatinį kito failo sąraše atkūrimą pasirinktiems grojaraščių tipams.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
lt_lt: Pasirinkite metodą, kuris bus naudojamas vaizdo apdorojimui ir pateikimui ekrane.

[ctx: #36154]
note: Description of setting with label #13435 "Enable HQ Scalers for scaling above"
en: Use high quality scalers when upscaling a video by at least this percentage. A value below 5% makes little sense as video is processed with high GPU load without any visible picture quality improvements.
lt_lt: Naudoti aukštos kokybės raiškos keitiklius, kai ji keičiama ne mažesniu nei šiuo procentiniu dydžiu. Mažesnė nei 5% reikšmė yra beprasmiška, nes vaizdo įrašas bus apdorojamas su didele GPU apkrova be pastebimo vaizdo pagerėjimo.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
lt_lt: Įjungti VDPAU aparatinės įrangos video failų dekodavimą, dažniausiai naudojama NVIDIA grafinių lustų ir kai kuriais atvejais AMD grafinių lustų.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
lt_lt: Įjungti VAAPI aparatinės įrangos video failų dekodavimą, dažniausiai naudojama Intel grafiniams lustams ir kai kuriais atvejais AMD grafiniams lustams.

[ctx: #36157]
note: Description of setting with label #20470 "Use movie sets for single movies"
en: When enabled, a "Movie set" entry is used even if the movie library contains only a single movie from that set. When disabled, a "Movie set" entry is used only if the movie library contains more than one movie from that set.
lt_lt: Kai įjungta, "Filmų rinkinio" įrašas bus naudojamas, net jei filmų bibliotekoje yra tik vienas filmas iš šio rinkinio. Kai išjungta, "Filmų rinkinio" įrašas bus naudojamas tik jei filmų bibliotekoje yra daugiau nei vienas filmas iš šio rinkinio.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
lt_lt: Įjungti DXVA2 video failų aparatinės įrangos dekodavimą.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
lt_lt: Įjungti CrystalHD video failų dekodavimą.

[ctx: #36160]
note: Description of setting with label #13429 "Allow hardware acceleration (VDADecoder)"
en: Enable VTB hardware decoding of video files.
lt_lt: Įjungti VTB video failų aparatinės įrangos dekodavimą.

[ctx: #36161]
note: Description of setting with label #508 "Startup action"
en: Select an action Kodi will perform on startup.
lt_lt: Pasirinkite veiksmą, kurį Kodi atliks paleidimo metu.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
lt_lt: Įjungti VideoToolbox video failų aparatinės įrangos dekodavimą.

[ctx: #36163]
note: Description of setting with label #20471 "Show empty TV shows"
en: Show TV shows with no episodes when browsing the video library.
lt_lt: Rodyti TV laidas, kurios neturi epizodų, naršant video bibliotekoje.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
lt_lt: Leisti keisti ekrano skleistinės dažnį, kad jis geriausiai atitiktų vaizdo įrašo kadrų dažnį. Tai gali sukurti sklandesnį vaizdo įrašo atkūrimą.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
lt_lt: Užlaikyti ar atstatyti įvykį pakeitus skleistinės dažnį

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
lt_lt: Sinchronizuoti vaizdą ir garsą su ekrano skleistinės dažniu. VideoPlayer šiuo atveju nenaudos tranzitinio garso perdavimo, nes gali būti reikalingas diskretizavimo dažnio keitimas.

[ctx: #36167]
note: Description of setting with label #14107 "Time format"
en: Choose which time format is used for displaying the time in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kurį laiko formatą naudoti laiko atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36168]
note: Description of setting with label #14108 "Use 12/24-hour format"
en: Choose whether to use 12 or 24-hour format for displaying the time in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kokį laiko formatą, 12 ar 24 valandų, naudoti laiko atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36169]
note: Description of setting with label #13505 "Resample quality"
en: Select the quality of resampling for cases where the audio output needs to be at a different sampling rate from that used by the source.[CR][Low] Is fast and will have minimal impact on system resources such as the use of the CPU.[CR][Medium] & [High] Will use progressively more system resources.
lt_lt: Pasirinkite diskretizavimo dažnio keitimo kokybę tiems atvejams, kai garso išvestis turi turėti kitą diskretizavimo dažnį nei tas, kuris naudojamas šaltinyje.[CR][Žema] Spartus apdorojimas turintis mažai įtakos kompiuterio resursams, tokiems kaip procesorius.[CR][Vidutinė] ir [Aukšta] Naudos atitinkamai daugiau sistemos resursų.

[ctx: #36170]
note: Description of setting with label #22021 "Minimise black bars"
en: Stretch the video up to the set percentage in order to minimise black bars.
lt_lt: Ištempti vaizdą neviršijant nustatyto procentinio dydžio tam, kad sumažinti juodas juostas.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
lt_lt: Pasirinkite priartinimo lygį, kuriuo 4:3 formato vaizdo įrašai bus rodomi plačiaekraniuose televizoriuose.

[ctx: #36172]
note: Description of setting with label #13430 "Allow hardware acceleration - PRIME"
en: Enable PRIME decoding of video files
lt_lt: Įjungti vaizdo failų PRIME dekodavimą

[ctx: #36173]
note: Description of setting with label #14109 "Short date format"
en: Choose which short date format is used for displaying the date in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kurį trumpą datos formatą naudoti datos atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36174]
note: Description of setting with label #23050 "Activate Teletext"
en: Enable teletext when watching a live TV stream.
lt_lt: Įjungti teleteksto funkciją žiūrint TV transliacijas.

[ctx: #36175]
note: Description of setting with label #23055 "Scale Teletext to 4:3"
en: Scale teletext to 4:3 ratio.
lt_lt: Pakeisti teleteksto mastelį į 4:3.

[ctx: #36176]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how video file lists are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti video failų sąrašų tvarkymui.

[ctx: #36178]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract metadata information such as codec and aspect ratio from videos.
lt_lt: Išgauti metaduomenis iš vaizdo įrašų, tokius kaip kodekas ar kraštinių santykis.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
lt_lt: Nuskaičius failą į biblioteką, vietoj failo vardo bus rodomas pavadinimas iš metaduomenų.

[ctx: #36180]
note: Description of setting with label #20433 "Extract thumbnails and video information"
en: Extract thumbnails to display in library mode.
lt_lt: Išgauti miniatiūras jų atvaizdavimui bibliotekos režime.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36182]
note: Description of setting with label #20435 "Combine split video items"
en: Combines multi-part video files, DVD folders or movie folders, down to a single item in non-library views.
lt_lt: Sujungti kelių dalių video failus, DVD aplankus ar filmo aplankus į vieną elementą ne bibliotekos rodiniuose.

[ctx: #36183]
note: Description of setting with label #20456 "Flatten hierarchy"
en: Removes the title, genre, etc. nodes from the library view. Selecting a category takes you straight to the title view.
lt_lt: Pašalina pavadinimo, žanro ir kt. mazgus iš bibliotekos rodinio. Pasirinkus kategoriją, pateksite tiesiai į pavadinimų rodinį.

[ctx: #36184]
note: Description of settings category with label #287 "Subtitles"
en: This category contains the settings for how subtitles are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti subtitrų tvarkymui.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
lt_lt: Pasirinkite šrifto dydį, kuris bus naudojamas subtitrų atvaizdavimui.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
lt_lt: Pasirinkite šrifto stilių, kuris bus naudojamas subtitrų atvaizdavimui.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
lt_lt: Pasirinkite šrifto spalvą, kuri bus naudojama subtitrų atvaizdavimui.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
lt_lt: Pasirinkite šrifto simbolių rinkinį, kuris bus naudojamas subtitrų atvaizdavimui.

[ctx: #36190]
note: Description of setting with label #21368 "Override subtitles fonts"
en: Override subtitles fonts in subtitle formats such as ASS / SSA.
lt_lt: Perrašyti subtitrų šriftus tokiems subtitrų formatams kaip ASS / SSA.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
lt_lt: Nustatyti savą subtitrų katalogą. Tai gali būti bendrasis failų išteklius.

[ctx: #36193]
note: Description of settings category with label #14087 "DVDs"
en: This category contains the settings for how DVD's, Blu-ray, & CD's are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti DVD, Blu-ray ir CD diskų tvarkymui.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
lt_lt: Automatiškai paleisti DVD vaizdo įrašą įdėjus diską į įrenginį.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
lt_lt: Priverstinai naudoti pasirinktą regioną atkuriant DVD diską.

[ctx: #36196]
note: Description of setting label #21882 "Attempt to skip introduction before DVD menu"
en: Attempt to skip "unskippable" introductions before DVD menu.
lt_lt: Bandyti praleisti "nepraleidžiamas" įžangas prieš DVD meniu.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36198]
en: Select the default movie information source. See the add-ons manager for options.
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį filmų informacijos šaltinį. Galimas parinktis galite peržiūrėti priedų tvarkyklėje.

[ctx: #36199]
en: Select the default TV show information source. See the add-ons manager for options.
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį TV laidų informacijos šaltinį. Galimas parinktis galite peržiūrėti priedų tvarkyklėje.

[ctx: #36200]
en: Select the default music videos information source. See the add-ons manager for options.
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį muzikinių vaizdo klipų informacijos šaltinį. Galimas parinktis galite peržiūrėti priedų tvarkyklėje.

[ctx: #36201]
en: Settings for PVR & Live TV.
lt_lt: PVR ir televizijos nustatymai.

[ctx: #36202]
en: This category contains the general settings for the PVR & Live TV.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra pagrindiniai PVR ir televizijos nustatymai.

[ctx: #36203]
en: Enables the "Personal Video Recorder" (PVR) features. This requires that at least one PVR add-on is installed.
lt_lt: Įjungti "Asmeninio video įrašymo" (PVR) funkciją. Tam reikia, kad būtų įdiegtas bent vienas PVR priedas.

[ctx: #36205]
en: Sort the channels by channel number from the backend, but use local numbering for channels.
lt_lt: Rūšiuoti kanalus pagal kanalo numerį iš posistemės, tačiau naudoti lokalią kanalų numeraciją.

[ctx: #36206]
en: Use the channel numbering from the backend.
lt_lt: Naudoti kanalų numeraciją iš posistemės.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
lt_lt: Atidaryti kanalų tvarkyklę, kuri leidžia pakeisti kanalo vietą sąraše, kanalo pavadinimą, piktogramą ir t.t.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
lt_lt: Paleisti posistemės kanalų paiešką (jei palaikoma).

[ctx: #36209]
en: Clear the databases for PVR data like channels, groups, reminders and guide. Please note that not all data can be restored from the backend afterwards.
lt_lt: Išvalykite PVR duomenų, pvz., kanalų, grupių, priminimų ir gido, bazes. Atminkite, kad ne visi duomenys vėliau gali būti atkurti iš posistemės.

[ctx: #36210]
en: Open the client priorities dialog which allows modifying the priority for enabled PVR clients according to your personal preferences, for instance to order channels client by client. Higher value means higher priority.
lt_lt: Atidaryti kliento prioritetų langą, kuris leidžia modifikuoti įjungtų PVR klientų prioritetą pagal asmeninius pageidavimus, pvz., kad surikiuoti kanalus pagal klientą. Didesnė reikšmė reiškia aukštesnį prioritetą.

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
lt_lt: Rodyti programos informaciją, tokią kaip dabartinė TV laida, kai keičiami kanalai.

[ctx: #36213]
en: Open the group manager, which allows modification of groups and their respective channels
lt_lt: Atidaryti grupių tvarkyklę, kuri leidžia modifikuoti grupes ir joms priklausančius kanalus

[ctx: #36214]
en: Preselect the playing channel in windows and dialogs containing channel lists. If enabled and there is a playing channel, the playing channel will be selected when opening a window or dialog containing a channel list. If disabled, the channel previously selected in a window or dialog will be selected when opening a window containing a channel list.
lt_lt: Iš anksto pasirinkite atkuriamą kanalą languose ir dialoguose, kuriuose yra kanalų sąrašas. Kai įjungta ir yra atkuriamas kanalas, jis bus pasirinktas atidarius langą ar dialogą su kanalų sąrašu. Kai išjungta, prieš tai lange ar dialoge pasirinktas kanalas bus parinktas atidarius langą su kanalų sąrašu.

[ctx: #36215]
note: Description of setting with label #14110 "Long date format"
en: Choose which long date format is used for displaying the date in the user interface.
lt_lt: Pasirinkite, kurį ilgą datos formatą naudoti datos atvaizdavimui vartotojo sąsajoje.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
lt_lt: Aplankas, kuriame saugomos kanalų piktogramos.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
lt_lt: Ieškoti trūkstamų kanalų piktogramų.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra elektroninio programos gido (EPG) nustatymai.

[ctx: #36219]
en: Number of past days to show in the guide and to import from backends.
lt_lt: Praeities dienų skaičius, kurį atvaizduoti gide ir importuoti iš posistemių.

[ctx: #36220]
en: Number of future days to show in the guide and to import from backends.
lt_lt: Ateities dienų skaičius, kurį atvaizduoti gide ir importuoti iš posistemių.

[ctx: #36221]
en: Time between imports of guide data from backends.
lt_lt: Laikas tarp TV gido duomenų importavimų iš posistemės.

[ctx: #36222]
en: Don't import the guide data while playing TV to minimise CPU usage.
lt_lt: Nevykdyti TV gido duomenų importo TV atkūrimo metu siekiant sumažinti CPU naudojimą.

[ctx: #36223]
note: Description of setting with label #13438 "Allow Hardware Accelleration with DRM PRIME"
en: Enable PRIME hardware decoding of video files, used if ffmpeg PRIME hwaccel is available.
lt_lt: Įjungti PRIME aparatinės įrangos video failų dekodavimą, kuris bus naudojamas, jei prieinamas ffmpeg PRIME hwaccel.

[ctx: #36224]
en: Hide "No information available" labels when no guide data is available for a channel.
lt_lt: Slėpti 'Nėra informacijos' etiketę, kai kanalas neturi TV gido informacijos.

[ctx: #36225]
en: Delete the cached guide data and reimport it from the backend.
lt_lt: Pašalinti TV gido duomenis iš podėlio ir iš naujo importuoti juos iš posistemės.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra PVR atkūrimo ir kanalų perjungimo nustatymai.

[ctx: #36227]
en: Switch to full screen display when starting playback of channels.
lt_lt: Perjungti į viso ekrano režimą, kai pradedamas kanalo atkūrimas.

[ctx: #36228]
note: Description of setting with label #745 "Background Colour"
en: Set the colour to be used for the subtitle background.
lt_lt: Nustatykite spalvą, kuri bus naudojama subtitrų fonui.

[ctx: #36229]
en: Display signal quality information in the codec information window (if supported by the add-on and backend).
lt_lt: Atvaizduoti signalo kokybės informaciją kodeko informacijos lange (jei tai palaiko priedas ir posistemė).

[ctx: #36231]
en: When flipping through channels using channel up/down buttons, channel switches must be confirmed using the OK button.
lt_lt: Kai perjungiami kanalai naudojant mygtukus aukštyn/žemyn, kanalo perjungimas turi būti patvirtintas OK mygtuko paspaudimu.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
lt_lt: Perjungiant kanalus pirmyn arba atgal, faktinis kanalų perjungimas yra uždelsiamas tam, kad leistų vartotojui pereiti į norimą kanalą nelaukiant kol įsijungs kiekvienas kanalas.

[ctx: #36233]
en: This category contains settings for recordings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra įrašų nustatymai.

[ctx: #36234]
en: Duration of instant recordings when pressing the record button. This value will be taken into account if "Instant recording action" is set to "Record for a fixed period of time"
lt_lt: Momentinio įrašymo trukmė paspaudus įrašymo mygtuką. Į šią reikšmę bus atsižvelgta, jei "Momentinio įrašymo veiksmas" nustatytas į "Įrašyti fiksuotą laiko periodą"

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
lt_lt: Uždaryti OSD valdiklius perjungus kanalą.

[ctx: #36236]
en: If set to a value greater than zero last watched time of channels will be stored the given amount of time after start of channel playback. Otherwise the last watched time will be stored immediately at start of channel playback.
lt_lt: Jei nustatyta reikšmė didesnė už nulį, paskutinio žiūrėjimo laikas kanalui bus išsaugotas praėjus nustatytam laiko tarpui po kanalo perjungimo. Kitu atveju paskutinio žiūrėjimo laikas bus išsaugotas iškart po kanalo perjungimo.

[ctx: #36237]
en: Additional time to record before the scheduled start time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
lt_lt: Papildomas įrašymo laikas prieš suplanuotą pradžios laiką tam, kad leisti nežymius transliacijos pakeitimus. Palaiko ne visi priedai ir posistemės.

[ctx: #36238]
en: Additional time to record after the scheduled end time to allow for minor broadcasting changes. Not supported by all add-ons and backends.
lt_lt: Papildomas įrašymo laikas po suplanuoto pabaigos laiko tam, kad leisti nežymius transliacijos pakeitimus. Palaiko ne visi priedai ir posistemės.

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
lt_lt: Rodyti pranešimą, kai posistemė prideda, užbaigia ar pašalina laikmačius.

[ctx: #36240]
en: This category contains the PVR power management settings, such as when to wakeup the PVR backend server.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra PVR energijos valdymo nustatymai, tokie kaip PVR posistemės žadinimo laikas.

[ctx: #36241]
en: Execute the wakeup command below when exiting this application or going into hibernation mode. The timestamp of the next scheduled recording is passed as parameter.
lt_lt: Vykdyti žemiau esančią žadinimo komandą, kai išeinama iš programos arba pereinama į miego režimą. Kito suplanuoto įrašymo laiko žyma perduodama kaip parametras.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
lt_lt: Ši komanda nebus vykdoma, jei įrašymas turi prasidėti nesibaigus šiam prastovos laikui.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
lt_lt: Komanda, kurią vykdyti (cmd [timestamp]).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
lt_lt: Laikas, kurį reikia atimti iš artimiausio suplanuoto įrašymo pradžios laiko.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
lt_lt: Vykdyti žadinimo komandą kiekvieną dieną nustatytu laiku.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
lt_lt: Kada vykdyti kasdienę žadinimo komandą.

[ctx: #36247]
en: This category contains the parental control settings, if the PVR backend server supports parental controls.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra tėvų kontrolės nustatymai, jei PVR posistemės serveris palaiko tėvų kontrolės funkciją.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
lt_lt: Paklausia PIN kodo norint pasiekti tėvų užrakintus kanalus. Kanalai gali būti užrakinti kanalų redaktoriaus pagrindinėje kortelėje. Tėvų užrakinti kanalai negali būti atkurti ar įrašyti neįvedus PIN kodo ir šių kanalų TV gido informacija yra paslėpta.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
lt_lt: Įveskti naują PIN kodą tėvų užrakintų kanalų atrakinimui.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
lt_lt: Klausti PIN kodo dar kartą, kai bandoma prieiti prie tėvų užrakinto kanalo ir kodo nebuvo prašoma šį laiko periodą.

[ctx: #36251]
en: This category contains the settings for your PVR backend specifically, if supported by the PVR add-on and backend.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra specifiniai jūsų PVR posistemės nustatymai, jei jie palaikomi PVR priedo ir posistemės.

[ctx: #36252]
en: This option will bring you to any specific settings for your PVR backend, if supported by the PVR add-on and backend.
lt_lt: Atidaryti specifinius PVR posistemės nustatymus, jei juos palaiko PVR priedas ir posistemė.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra su muzikos failais ir jų tvarkymu susiję nustatymai.

[ctx: #36254]
en: Action to perform when pressing the record button. [Record current show] will record the current show from "now" to the end of the show. If no TV guide data is currently available a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration" will be scheduled. [Record for a fixed period of time] will schedule a fixed length recording starting "now", with the value set for "Instant recording duration". [Ask what to do] will open a dialogue containing different recording actions to choose from, like "Record current show", "Record next show" and some fixed duration recordings.
lt_lt: Veiksmas kurį vykdyti paspaudus įrašymo mygtuką. [Įrašyti dabartinę laidą] įrašys dabatinę laidą nuo "dabar" iki laidos pabaigos. Jei šiuo metu nėra TV gido duomenų, bus suplanuotas fiksuotos trukmės įrašymas, pradedant nuo "dabar" ir baigiant "Momentinio įrašymo trukmės" reikšme. [Įrašyti fiksuotą laiko periodą] suplanuos fiksuotos trukmės įrašymą, pradedant nuo "dabar" ir baigiant "Momentinio įrašymo trukmės" reikšme. [Paklausti ką daryti] atidarys dialogą, kuriame galėsite pasirinkti iš skirtingų įrašymo veiksmų, tokių kaip "Įrašyti dabartinę laidą", "Įrašyti kitą laidą" ar tam tikrų fiksuotos trukmės įrašymų.

[ctx: #36255]
note: Description of setting with label #13414 "Show song and album artists"
en: When enabled, both song and album artists are shown. When disabled, only album artists are shown and artists that appear only on individual songs from an album are excluded.
lt_lt: Kai įjungta, bus rodomi abu, tiek dainos, tiek albumo atlikėjai. Kai išjungta, bus rodomi tik albumo atlikėjai, o atlikėjai, kurie figūruoja tik atskirose dainose nebus įtraukiami.

[ctx: #36256]
note: Description of setting with label #20192 "Fetch additional information during updates"
en: Automatically fetch album and artist information from information providers when adding songs to the library.
lt_lt: Automatiškai įkelti albumo ir atlikėjo informaciją iš informacijos tiekėjo, kai pridedamos dainos į biblioteką.

[ctx: #36257]
note: Description of setting with label #20193 "Default provider for album information"
en: Select the default album information provider.
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį albumų informacijos tiekėją.

[ctx: #36258]
note: Description of setting with label #20194 "Default provider for artist information"
en: Select the default artist information provider.
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį atlikėjų informacijos tiekėją.

[ctx: #36259]
note: Description of setting with label #22000 "Update library on startup"
en: Check for new and removed media files on startup.
lt_lt: Patikrinti ar yra naujų ar pašalintų media failų paleidžiant.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36261]
note: Description of setting with label #19108 "Refreshrate"
en: If enabled, this framerate is used for streams we were not able to detect fps.
lt_lt: Jei įmanoma, bus naudojamas šis kadrų dažnis srautams, kuriems nepavyko nustatyti jų kadrų dažnio.

[ctx: #36262]
note: Description of setting with label #20196 "Export music library"
en: Export parts of the music library to an XML file or NFO files. This will optionally overwrite your current NFO and artwork files.
lt_lt: Eksportuoti muzikos bibliotekos dalis į XML ar NFO failus. Galėsite pasirinkti ar perrašyti esamus NFO ir iliustracijų failus.

[ctx: #36263]
note: Description of setting with label #20197 "Import music library"
en: Import an XML file into the music library database.
lt_lt: Importuoti XML failą į muzikos bibliotekos duomenų bazę.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti muzikos atkūrimo tvarkymui.

[ctx: #36265]
note: Description of setting with label #489 "Play next song automatically"
en: Automatically plays the next item in the current folder, for example in "Files" view after a track has been played, the next track in the same folder will automatically play.
lt_lt: Automatiškai atkuria kitą elementą dabartiniame aplanke. Pavyzdžiui, "Failų" rodinyje baigus takelio atkūrimą, bus automatiškai atkurtas kitas takelis iš šio aplanko.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
lt_lt: Pasirinkus dainą, ji bus pridėta į atkūrimo eilę, užuot iš karto pradėjus atkūrimą.

[ctx: #36267]
note: Description of setting with label #638 "Volume adjustments"
en: Read the ReplayGain information encoded in your audio files by a program such as MP3Gain and normalise the sound levels accordingly.
lt_lt: Nuskaityti ReplayGain informaciją, įrašytą į jūsų garso failus tokių programų kaip MP3Gain, ir atitinkamai normalizuoti garso lygius.

[ctx: #36268]
note: Description of setting with label #641 "Files with ReplayGain information"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files with encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
lt_lt: Bazinis garsumas (PreAmp lygis), kurį naudoti failams su įrašyta ReplayGain informacija. Numatytasis yra 89dB pagal standartą. Keiskite atsargiai.

[ctx: #36269]
note: Description of setting with label #642 "PreAmp Level - Non ReplayGained files"
en: Reference volume (PreAmp level) to use for files without encoded ReplayGain information. Default is 89dB as per standard. Change with caution.
lt_lt: Bazinis garsumas (PreAmp lygis), kurį naudoti failams be įrašytos ReplayGain informacijos. Numatytasis yra 89dB pagal standartą. Keiskite atsargiai.

[ctx: #36270]
note: Description of setting with label #643 "Avoid clipping protection on ReplayGained files"
en: Play file at lower volume, if necessary, to avoid audio limiting clipping protection. Otherwise clipping protection will be provided by the audioengine in those parts that need it.
lt_lt: Jei reikia, atkurti failą žemesniu garsumu, kad išvengti garso ribojimo apkarpymo apsaugos. Kitu atveju tose vietose, kur reikalinga apkarpymo apsauga, ją vykdys garso apdorojimo variklis.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
lt_lt: Sklandus perėjimas iš vieno garso takelio į kitą. Perėjimo trukmę galite nustatyti nuo 1 iki 15 sekundžių.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
lt_lt: Leisti sklandų perėjimą, kai abu takeliai yra iš to paties albumo.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
lt_lt: Pasirinkite vizualizaciją, kuri bus rodoma klausantis muzikos.

[ctx: #36274]
note: Description of setting with label #39125 "Enable tag reading in file view"
en: When browsing music files in file view read the tags of those not in the music library as you go. This can make large directories slow to display, especially over a network.
lt_lt: Naršant muzikos failus failų rodinyje, skaityti žymes tų, kurių nėra muzikos bibliotekoje. Dėl to dideli katalogai gali būti lėtai atvaizduojami, ypač tinkle.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
lt_lt: Nustatykite kaip atvaizduoti dainų pavadinimus vartotojo sąsajoje. Kad veiktų tinkamai, reikia įjungti žymų skaitymą.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
lt_lt: Naudojama antro stulpelio formatavimui failų sąraše.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
lt_lt: Valdyti dainų pavadinimų atvaizdavimą šiuo metu atkuriamo įrašo sąraše.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
lt_lt: Naudojama antro stulpelio formatavimui šiuo metu atkuriamo įrašo sąraše.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
lt_lt: Valdyti dainų pavadinimų atvaizdavimą bibliotekos sąrašuose.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
lt_lt: Naudojama antro stulpelio formatavimui bibliotekos sąrašuose.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
lt_lt: Ieškoti miniatiūrų nuotoliniuose bendruosiuose ištekliuose ar optinėse media laikmenose. Tai dažnai gali sulėtinti tinklinių aplankų elementų sąrašo atvaizdavimą.

[ctx: #36282]
note: Description of settings category with label #620 "Audio CDs"
en: This category contains the settings for how CDs are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti CD diskų tvarkymui.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
lt_lt: Automatiškai paleisti CD diską, įdėjus jį į diskų įrenginį.

[ctx: #36284]
note: Description of setting with label #227 "Load audio CD information from online service"
en: Read the information belonging to an audio CD, like song title and artist, from the Internet database gnudb.org.
lt_lt: Nuskaityti informaciją, priklausančią audio CD, tokią kaip dainos pavadinimas ir atlikėjas, iš internetinės duomenų bazės gnudb.org.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
lt_lt: Pasirinkite vietą kietajame diske, kur bus išsaugomi perrašyti takeliai.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
lt_lt: Valdykite išsaugomos muzikos pavadinimų formavimą iš žymių. Žymės: [B]%N[/B]: Takelio numeris, [B]%S[/B]: Disko numeris, [B]%A[/B]: Atlikėjas, [B]%T[/B]: Pavadinimas, [B]%B[/B]: Albumas, [B]%G[/B]: Žanras, [B]%Y[/B]: Metai, [B]%F[/B]: Failo pavadinimas, [B]%D[/B]: Trukmė, [B]%J[/B]: Data, [B]%R[/B]: Reitingas, [B]%I[/B]: Failo dydis.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
lt_lt: Pasirinkite, kokį garso kodavimo formatą naudoti perrašant.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
lt_lt: Pasirinkite kokybę, kuria norite perrašyti failus.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
lt_lt: Pasirinkite kokį bitų dažnį naudoti garso glaudinimui pasirinktam garso koduotuvui.

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
lt_lt: Nustatykite FLAC glaudinimo lygį, numatytasis 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
lt_lt: Automatiškai išstumti diską baigus perrašymą.

[ctx: #36292]
note: Description of settings category "Interface -> Startup" with label #14224
en: This category contains startup settings.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra paleidimo nustatymai.

[ctx: #36293]
note: Description of setting with label #20223 "Artist information folder"
en: Select the folder where artist information (nfo files and images) should be saved in.
lt_lt: Pasirinkite aplanką, kuriame išsaugoti atlikėjo informaciją (NFO failus ir atvaizdus).

[ctx: #36294]
note: Description of setting with label #20228 "Use artist sortname"
en: When sorting music items by artist use sortname e.g. Parton, Dolly rather than name.
lt_lt: Rikiuojant muzikos elementus pagal atlikėją naudoti rikiavimo vardą, pvz., Parton, Dolly vietoje vardo.

[ctx: #36296]
en: This category contains settings for reminders.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra priminimų nustatymai.

[ctx: #36297]
en: Choose a time in seconds after which PVR reminder popups will be automatically closed.
lt_lt: Pasirinkite laiką sekundėmis, kuriam praėjus iššokantis PVR priminimo langas bus automatiškai uždarytas.

[ctx: #36298]
en: If enabled, a recording for the programme to remind will be scheduled when auto-closing the reminder popup, if supported by the PVR add-on and backend.
lt_lt: Kai įjungta, bus pridėtas suplanuotas programos įrašymas, jei jos priminimo iššokantis langas buvo uždarytas automatiškai ir jei tai palaiko PVR priedas ir posistemė.

[ctx: #36300]
note: Description of setting with label #20226 "Movie set information folder"
en: Select the folder where movie set information (images) are saved locally.
lt_lt: Pasirinkite aplanką, kuriame yra lokaliai išsaugota filmų rinkinio informacija (atvaizdai).

[ctx: #36301]
en: No 'Movie set information folder' is configured to store movie set images so they will not be exported. Do you want to proceed?
lt_lt: 'Filmų rinkinio informacijos aplankas' nėra sukonfigūruotas filmų rinkinių vaizdams saugoti, todėl jie nebus eksportuojami. Ar norite tęsti?

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra su nuotraukomis ir jų tvarkymu susiję nustatymai.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti nuotraukų failų sąrašų tvarkymui.

[ctx: #36306]
en: If not using backend channel numbers then start all groups channel numbers from 1.
lt_lt: Jei nenaudojama posistemės kanalų numeracija, tada pradėti visų grupių numeraciją nuo 1.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
lt_lt: Automatiškai generuoti nuotraukų miniatiūras atidarius nuotraukų aplanką.

[ctx: #36308]
note: Description of setting with label #20472 "Show all performers for music videos"
en: When enabled, shows all performers in the artist list for music videos, not just the main artist
lt_lt: Kai įjungta, rodomi visi atlikėjai muzikinio vaizdo įrašo atlikėjų sąraše, o ne tik pagrindinis atlikėjas

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
lt_lt: Rodyti vaizdo įrašus nuotraukų failų sąrašuose.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36311]
note: Description of settings category with label #108 "Slideshow"
en: This category contains the settings for how the picture slideshow is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti nuotraukų skaidrių peržiūros tvarkymui.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
lt_lt: Pasirinkite kiek laiko kiekvienas atvaizdas bus rodomas skaidrių peržiūroje.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
lt_lt: Atvaizdai skaidrių peržiūroje bus rodomi su panoraminio vaizdo ir didinimo efektu.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
lt_lt: Rodyti skaidrių peržiūros atvaizdus atsitiktine tvarka.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra su orais susiję nustatymai.

[ctx: #36316]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings for how the weather service is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra orų paslaugos nustatymai.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
lt_lt: Pasirinkite iki trijų vietovių, kurių orai gali būti rodomi.

[ctx: #36318]
note: Description of setting with label #24029 "Service for weather information"
en: Specify the default weather information source. See the add-ons manager for options.
lt_lt: Nurodykite numatytąjį orų informacijos šaltinį. Galimas parinktis galite peržiūrėti priedų tvarkyklėje.

[ctx: #36319]
note: Description of settings section with label #14036  "Services"
en: Section containing settings for how services are handled.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra nustatymai, skirti paslaugų tvarkymui.

[ctx: #36320]
note: Description of settings category with label #16000 "General"
en: This category contains the settings used for all services.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti visoms paslaugoms.

[ctx: #36321]
note: Description of setting with label #1271 "Device name"
en: The name to display for this device when using various network services.
lt_lt: Šio įrenginio vardas, kuris bus matomas naudojant įvairias tinklo paslaugas.

[ctx: #36322]
note: Description of settings category with label #20187 "UPnP/DLNA"
en: This category contains the settings for how the UPnP service is handled. UPnP is also called DLNA on most consumer electronics.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra UPnP paslaugos nustatymai. UPnP taip pat žinomas kaip DLNA daugumoje plataus vartojimo produktų.

[ctx: #36323]
note: Description of setting with label #21360 "Share my libraries"
en: Enables the UPnP server. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client.
lt_lt: Įjungti UPnP serverį. Tai leis perduoti media srautą iš jūsų bibliotekos UPnP klientui.

[ctx: #36324]
note: Description of setting with label #20188 "Announce library updates"
en: When a manual or automatic library update occurs, notify UPnP clients.
lt_lt: Informuoti UPnP klientus, kad įvyko rankinis arba automatinis bibliotekos atnaujinimas.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
lt_lt: Įjungti UPnP klientą. Tai leis jums priimti media srautą iš bet kurio UPnP serverio su kontrolės tašku ir atkūrimo valdymu iš to serverio.

[ctx: #36326]
note: Description of setting with label #21361 "Look for remote UPnP players"
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control its playback.
lt_lt: Įjungti UPnP valdymo tašką. Tai leis perduoti media srautą į bet kurį UPnP klientą ir valdyti jo atkūrimą.

[ctx: #36327]
note: Description of settings category with label #20187 "Control"
en: This category contains the settings for how the web server service and the application control service is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti žiniatinklio serverio ir programos valdymo paslaugų tvarkymui.

[ctx: #36328]
note: Description of setting with label #263 "Allow remote control via HTTP"
en: Enable remote users to control this application through the built-in web server. Never expose the web server port to the Internet.
lt_lt: Leisti nuotoliniams vartotojams valdyti šią programą naudojant integruotą žiniatinklio serverį. Niekada nepadarykite žiniatinklio serverio prievado matomo internete.

[ctx: #36329]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Define the web server port.
lt_lt: Nustatyti žiniatinklio serverio prievadą.

[ctx: #36330]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Define the web server username. Must be set when authentication is enabled.
lt_lt: Nustatykite žiniatinklio serverio vartotojo vardą. Turi būti nustatyta, kai įgalinamas autentifikavimas.

[ctx: #36331]
note: Description of setting with label #1048 "Password"
en: Define the web server password. Must be set when authentication is enabled.
lt_lt: Apibrėžkite žiniatinklio serverio slaptažodį. Turi būti nustatyta, kai įgalinamas autentifikavimas.

[ctx: #36332]
note: Description of setting with label #199 "Web interface"
en: Select between web interfaces installed via the add-on manager.
lt_lt: Pasirinkite iš įdiegtų žiniatinklio sąsajų, naudodami priedų tvarkyklę.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti nuotolinio valdymo paslaugos tvarkymui.

[ctx: #36334]
note: Description of setting with label #791 "Allow remote control from programs on this system"
en: Allow programs on this device to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication.
lt_lt: Leisti šiame įrenginyje esančioms programoms be autentifikacijos valdyti šią programą naudojant JSON-RPC per WebSocket, JSON-RPC per TCP ar EventServer protokolą.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
lt_lt: Nustatyti nuotolinio valdymo prievadą.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
lt_lt: Nustatyti nuotolinio valdymo prievadų rėžį.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
lt_lt: Nustatyti maksimalų prisijungusių klientų skaičių.

[ctx: #36338]
note: Description of setting with label #794 "Allow remote control from programs on other systems"
en: Allow programs on the network to control this application via the JSON-RPC over WebSocket, JSON-RPC over TCP, or EventServer protocol, without authentication. It allows anyone with access to the network to completely control this application and, therefore, this device. Never expose these interfaces to the Internet.
lt_lt: Leisti šiame įrenginyje esančioms tinkle be autentifikacijos valdyti šią programą naudojant JSON-RPC per WebSocket, JSON-RPC per TCP ar EventServer protokolą. Tai leidžia visiems, turintiems prieigą prie tinklo, visiškai valdyti šią programą, taigi ir šį įrenginį. Niekada neatskleiskite šių sąsajų internete.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
lt_lt: Pradinis kartotinis uždelsimas (ms).

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
lt_lt: Nuolatinis kartotinis uždelsimas (ms).

[ctx: #36341]
note: Description of settings category with label #1259 "Zeroconf"
en: This category contains the settings for how the Zeroconf network discovery service is handled, required for AirPlay.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti Zeroconf aptikimo tinkle paslaugos, reikalingos Airplay, tvarkymui.

[ctx: #36342]
note: Description of setting with label #1260 "Announce services to other systems"
en: Allows applications on the network to discover enabled services via Zeroconf.
lt_lt: Leidžia tinkle esančioms programoms, aptikti įjungtas paslaugas naudojant Zeroconf.

[ctx: #36343]
note: Description of setting with label #1270 "Enable AirPlay support"
en: If enabled, the content from other AirPlay devices or applications can be received.
lt_lt: Jei įjungta, bus galima gauti turinį iš kitų AirPlay įrenginių ar programų.

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
lt_lt: Įjungti Airplay slaptažodžio apsaugą.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
lt_lt: Nustatyti Airplay slaptažodį.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti SMB kliento (Samba) paslaugos tvarkymui.

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
lt_lt: Jei tinkle veikia WINS serveris, įveskite jo IP adresą. Priešingu atveju, palikite tuščią.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
lt_lt: Jei tinkle veikia WINS serveris, įveskite jo darbo grupės pavadinimą. Priešingu atveju, palikite tuščią.

[ctx: #36349]
note: Description of settings section with label #13000 "System"
en: Section that contains the system related settings for the device this application is installed on.
lt_lt: Skyrius, kuriame yra nustatymai susiję su sistema, kurioje įdiegta ši programa.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
lt_lt: Automatiškai siųsti "Wake-On-Lan" komandą serveriui(-iams) prieš mėginant pasiekti bendrinamus failus ar paslaugas juose.

[ctx: #36351]
note: Description of setting with label #21373 "Display Mode"
en: Changes the way this application is displayed on the selected screen. Either in a window or fullscreen.
lt_lt: Pasirinkite šios programos atvaizdavimo būdą pasirinktame ekrane - lange ar visame ekrane.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
lt_lt: Pakeisti vartotojo sąsajos raišką.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
lt_lt: Pakeisti vartotojo sąsajos skleistinės dažnį.

[ctx: #36354]
note: Description of setting with label #14083 "Use fullscreen window"
en: If enabled, fullscreen mode will be applied by using a window instead of a real fullscreen mode. The main benefit is for multi-screen configurations, so that other applications can be used in parallel more easily. This uses more resources so playback may be less smooth.
lt_lt: Kai įjungta, viso ekrano režimas bus sukurtas naudojant langą, o ne tikrąjį viso ekrano režimą. Pagrindinis šio režimo privalumas yra naudojant kelių ekranų konfigūraciją, nes kitos programos gali būti lengvai naudojamos lygiagrečiai. Tai naudoja daugiau resursų, todėl atkūrimas gali būti ne toks sklandus.

[ctx: #36355]
note: Description of setting with label #13130 "Blank other displays"
en: In a multi-screen configuration, the screens not displaying this application are blacked out.
lt_lt: Kelių ekranų konfigūracijoje, ekranai, kuriuose nėra atvaizduojama ši programa, bus užtemdyti.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
lt_lt: Kalibruoti vartotojo teminę sąsaja koreguojant išdidinimą. Naudokite šį įrankį, jei vaizdas rodomas jūsų ekrane yra per didelis arba per mažas.

[ctx: #36358]
en: Allow using channel numbering from multiple backends. Note that the All channels group can contain multiple of the same channel number if using this option. This means that jump to channel number may not work correctly for the All channels group.
lt_lt: Leisti naudoti kanalų numeravimą iš kelių posistemių. Atminkite, kad naudojant šią parinktį visų kanalų grupėje gali būti keli tie patys kanalų numeriai. Tai reiškia, kad kanalų perjungimas naudojant numerius, gali neveikti visų kanalų grupėje.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
lt_lt: Naudoti ribotą spalvų gamą (16-235), vietoje pilnos (0-255). Ribota gama turėtų būti naudojama tuo atveju, kai jūsų ekranas yra įprastas HDMI televizorius, kuris neturi PK arba kito režimo pilnos spalvų gamos atvaizdavimui. Tačiau jei jūsų ekranas yra PK monitorius, palikite šią parinktį išjungtą, kad gautumėte teisingai atvaizduojamą juodą spalvą.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra garso išvesties nustatymai.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
lt_lt: Pasirinkite garso išvesties savybių taikymo būda: [Fiksuota] Išvesties savybės nustatomos tokios, kad visada būtų nurodyto diskretizavimo dažnio ir garsiakalbių išdėstymo; [Geriausias atitikmuo] Išvesties savybės nustatomos tokios, kad visada kaip galima labiau atitiktų šaltinio savybes; [Optimizuota] Išvesties savybės nustatomos atkūrimo pradžioje ir nepasikeis, jei pasikeis šaltinio savybės.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
lt_lt: Pasirinkite garso jungties palaikomų kanalų skaičių arba garsiakalbių skaičių, jei naudojamos analoginės jungtys. Šis nustatymas netaikomas tranzitiniam garso perdavimui. Pastaba - S/PDIF palaiko tik 2.0 kanalų išdėstymą, bet vis tiek gali išvesti daugiakanalį garsą naudojant tranzitinio perdavimo palaikomą formatą.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
lt_lt: Pakelti AC3 srautus, kurie buvo permiksuoti į 2 kanalų srautą.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
lt_lt: Pasirinkite norėdami permiksuoti 2 kanalų garsą į kanalų konfigūracijoje nurodytą garso kanalų skaičių.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei jūsų imtuvas gali dekoduoti Dolby Digital (AC3) srautus.

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei jūsų imtuvas gali dekoduoti DTS srautus.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
lt_lt: Pasirinkite maksimalų galimų garso kanalų / garsiakalbių skaičių dekoduotam garsui. Jei naudojami optiniai / koaksaliniai skaitmeniniai išėjimai, tai reikia pasirinkti 2.0

[ctx: #36368]
note: Description of setting with label #348 "Enable passthrough"
en: Select to allow passthrough audio for playback of compressed audio such as Dolby Digital (AC3), DTS, etc. The Client of the AudioEngine, for example Videoplayer, might decide to decode the audio stream under certain conditions. In Videoplayer case, passthrough won't be used for live streams and when you sync playback to display.
lt_lt: Pasirinkite norėdami leisti tranzitinį garso perdavimą suglaudinto garso, tokio kaip Dolby Digital (AC3), DTS ir kt., atkūrimui. AudioEngine klientas, pavyzdžiui, Videoplayer, esant tam tikroms sąlygoms gali nuspręsti dekoduoti garsą. Videoplayer atveju, tranzitinis perdavimas nebus naudojamas gyvoms transliacijoms ar kai atkūrimas sinchronizuojamas su ekranu.

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei jūsų imtuvas gali dekoduoti TrueHD srautus.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei jūsų imtuvas gali dekoduoti DTS-HD srautus.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
lt_lt: Pasirinkite įrenginį, kuris bus naudojamas atkuriant dekoduotą garsą, tokį kaip mp3.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
lt_lt: Pasirinkite įrenginį, kuris bus naudojamas atkuriant koduotą formatą, tai yra bet kokį formatą iš paminėtų žemiau esančiuose palaikomų imtuvų pasirinkimuose.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
lt_lt: Konfigūruoti vartotojo sąsajos garsų, tokių kaip meniu navigacija ar svarbūs pranešimai, atkūrimą.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti įvesties įrenginių tvarkymui.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
lt_lt: Konfigūruoti bet kokius prijungtus išorinius įtaisus.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
lt_lt: Kai aktyvuota, rodyklės jūsų klaviatūroje keis pasirinktą klavišą virtualioje klaviatūroje. Kai išjungta, jos judins kursorių teksto laukelyje.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
lt_lt: Naudoti pelę ar įrenginį su liečiamuoju ekranu sąsajos valdymui. Pastaba: išjungus prarasite galimybę valdyti šią programą, jei nėra klaviatūros ar nuotolinio valdymo.

[ctx: #36378]
note: Description of setting with label #35100 "Enable controller support"
en: Use a game controller to control the interface.
lt_lt: Naudoti žaidimų valdiklį vartotojo sąsajos valdymui.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra interneto prieigos nustatymai. Čia taip pat galima pasirinkti numatytąją žiniatinklio sąsają.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
lt_lt: Jei jūsų interneto prisijungimas naudoja įgaliotąjį serverį, jį sukonfigūruoti galite čia.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
lt_lt: Pasirinkite įgaliotojo serverio tipą.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
lt_lt: Nustatykite įgalioto serverio adresą.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
lt_lt: Nustatykite įgalioto serverio prievadą.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
lt_lt: Nustatykite įgalioto serverio vartotojo vardą.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
lt_lt: Nustatykite įgalioto serverio slaptažodį.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
lt_lt: Jei jūsų interneto ryšys turi ribotą pralaidumą, pasinaudokite šiuo nustatymu norėdami išlaikyti šios programos naudojamą pralaidumą nustatytose ribose.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra energijos taupymo nustatymai.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
lt_lt: Išjungti ekraną, kai nenaudojamas. Pravers su televizoriais, kurie išsijungia, jei neaptinka vaizdo signalo.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
lt_lt: Nustatykite kiek laiko lauki kokios nors veiklos, prieš išjungiant.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
lt_lt: Nustatykite kokį veiksmą atlikti, kai baigiasi išjungimo funkcijos laikmatis.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra įvykių ir derinimo žurnalų rašymo funkcijos nustatymai. Taip pat galite įjungti specifinių komponentų derinimo žurnalų rašymą, kad galėtumėte padėti išspręsti su jais susijusias problemas pateikdami išsamesnę informaciją.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
lt_lt: Įjunkite arba išjunkite derinimo žurnalą. Pravers trikčių šalinimui.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
lt_lt: Pasirinkite aplanką, kuriame išsaugoti ekrano nuotraukas.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
lt_lt: Įjungti išsamių pranešimų iš papildomų bibliotekų rašymą į derinimo žurnalą.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti valdytojo užrakto funkcijos tvarkymui.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
lt_lt: Čia galite įjungti ar išjungti valdytojo užraktą bei nustatyti PIN kodą, kuris bus naudojamas jo atrakinimui. Taip pat galite nurodyti programos sritis, kurioms pasiekti bus reikalingas PIN.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
lt_lt: Kai įjungta, bus reikalingas valdytojo užrakto kodas, norint atrakinti šią programą paleidus.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
lt_lt: Nustatykite maksimalų bandymų skaičių, prieš uždarant programą.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti podėlio funkcijos tvarkymui.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
lt_lt: Įjungti podėlį vaizdo ir garso įrašų bei DVD atkūrimui iš kietojo disko.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
lt_lt: Įjungti podėlį vaizdo įrašo atkūrimui iš DVD-ROM.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
lt_lt: Įjungti podėlį vaizdo įrašo atkūrimui iš vietinio tinklo.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
lt_lt: Įjungti podėlį vaizdo įrašo atkūrimui iš interneto.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
lt_lt: Įjungti podėlį garso įrašo atkūrimui iš DVD-ROM.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
lt_lt: Įjungti podėlį garso įrašo atkūrimui iš vietinio tinklo.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
lt_lt: Įjungti podėlį garso įrašo atkūrimui iš interneto.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
lt_lt: Įjungti podėlį DVD atkūrimui iš DVD-ROM.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
lt_lt: Įjungti podėlį DVD atkūrimui iš vietinio tinklo.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
lt_lt: Įjungti podėlį nežinomiems tipams iš interneto.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
lt_lt: Informacijos dar nėra.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
lt_lt: Nurodykite naudojamo nuotolinio valdymo pultelio tipą.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
lt_lt: Visada laikyti Kodi pagalbininką paleistą, kad būtų galima Kodi įjungti nuotoliniu būdu.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
lt_lt: Nurodykite uždelsimo trukmę tarp universalaus nuotolinio valdymo pultelio mygtukų sekos.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
lt_lt: Pasirinkite vietoves, kurių orų informaciją norite gauti.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
lt_lt: Ieškoti išorinių subtitrų vaizdo įrašams pateiktiems naudojant UPnP serverį. Tai gali sukelti intensyvų CPU, failų sistemos ir tinklo apkrovimą.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
lt_lt: Aplenkiant VDPAU mikšerį taupomi ištekliai mažos galios sistemose, tačiau šiek tiek sumažinama vaizdo kokybė.

[ctx: #36422]
en: Update official add-ons from
lt_lt: Atnaujinti oficialius priedus iš

[ctx: #36423]
note: Description of setting with label #36422 "Update official add-ons from"
en: By default, add-ons from official repositories will be prevented from being auto-updated from private repositories. For cases such as updating from an add-ons beta repository this option can be switched to [Any repositories] (bear in mind this is a less secure option and enabling it could cause incompatibility and crashes).
lt_lt: Pagal numatytuosius nustatymus oficialių saugyklų priedai nebus automatiškai atnaujinami iš privačių saugyklų. Tokiems atvejams, kaip priedų atnaujinimas iš beta saugyklos, šią parinktį galima perjungti į [Bet kurios saugyklos] (turėkite omenyje, kad tai yra mažiau saugi parinktis, o jos įjungimas gali sukelti nesuderinamumą ir strigtis).

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
lt_lt: Pasirinkite kas nutiks, kai pasirinksite elementą TV gide: [Rodyti kontekstinį meniu] Atidarys kontekstinį meniu, kuriame galėsite pasirinkti tolesnius veiksmus; [Perjungti į kanalą] Nedelsiant įjungs atitinkamą kanalą; [Rodyti informaciją] Parodys išsamią informaciją su siužetu ir tolimesnėmis parinktimis; [Įrašyti] Sukurs įrašymo laikmatį pasirinktam elementui. ["Išmanusis pasirinkimas"] Veiksmas bus parinktas dinamiškai, priklausomai nuo to ar įvykis yra praeityje, dabartyje ar ateityje.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
lt_lt: Rodyti kontekstinį meniu

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
lt_lt: Įjungti kanalą

[ctx: #36427]
en: Show information
lt_lt: Rodyti informaciją

[ctx: #36428]
en: Record
lt_lt: Įrašyti

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
lt_lt: Įjunkite šią parinktį, jei garso išvesties jungtis palaiko tik Dolby Digital 5.1 (AC-3) daugiakanalį garsą, pvz.: S/PDIF jungtis. Jei jūsų sistema palaiko PCM daugiakanalį garsą per HDMI, palikite šią parinktį išjungtą.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
lt_lt: Nustatyti kaip bus spartinamas vaizdo apdorojimas. Tai apima tokius dalykus kaip dekodavimas ir mastelio keitimas.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
lt_lt: Peržiūrėti visus esamo profilio įvykius įvykių žurnale su galimybe matyti tik tam tikrus lygius.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
lt_lt: Pasirinkti virtualios klaviatūros išdėstymus.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
lt_lt: Kai įjungta, pirmenybė teikiama VAAPI atvaizdavimo režimui bei mažiau apkraunamas CPU. Jei pasitaiko pakibimų, išjunkite šią parinktį.

[ctx: #36434]
en: If enabled, switch to the channel with the programme to remind when auto-closing the reminder popup.
lt_lt: Kai įjungta, įjungti kanalo programos laidą, kai jos priminimo iššokantis langas buvo uždarytas automatiškai.

[ctx: #36436]
note: Description for setting #407: "Hardware keyboard layouts" Setting in System -> Input -> Hardware keyboard layouts Select the layout of a physically attached keyboard
en: Select hardware keyboard layout.
lt_lt: Pasirinkite fizinės klaviatiūros išdėstymą.

[ctx: #36437]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Official repositories only (default)
lt_lt: Tik oficialios saugyklos (numatytasis)

[ctx: #36438]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Update official add-ons from"
en: Any repositories
lt_lt: Bet kurios saugyklos

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
lt_lt: Nustatyti garsumo valdymo žingsnių skaičių.

[ctx: #36443]
note: Description of setting with label #14126 "Whitelist"
en: Whitelisted modes give the user the control to choose which display modes are allowed or not allowed to be used
lt_lt: Į baltąjį sąrašą įtraukti režimai suteikia vartotojui galimybę pasirinkti, kuriuos rodymo režimus leidžiama naudoti

[ctx: #36444]
note: Description of setting with label #14127 "Whitelist"
en: Select this option to allow using 3:2 pulldown refresh rates (playing 23.976 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 24 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 23.976 Hz or 24 Hz mode.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei norite naudoti 3:2 išskleidžiamojo atnaujinimo dažnius (atkuriant 23,976 FPS vaizdo įrašą 59,94 Hz monitoriuje arba 24 FPS vaizdo įrašą 60 Hz monitoriuje). Galite naudoti šią parinktį, jei jūsų monitoriuje nėra 23,976 Hz arba 24 Hz režimo.

[ctx: #36445]
note: Description of setting with label #14128 "Whitelist"
en: Select this option to allow using double refresh rates (playing 29.97 FPS video on a 59.94 Hz monitor or playing 30 FPS video on a 60 Hz monitor). You may want to use this option if your monitor doesn't have a 29.97 Hz or 30 Hz mode.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei norite naudoti dvigubus atnaujinimo dažnius (atkuriant 29,97 FPS vaizdo įrašą 59,94 Hz monitoriuje arba 30 FPS vaizdo įrašą 60 Hz monitoriuje). Galite naudoti šią parinktį, jei jūsų monitoriuje nėra 29,97 Hz arba 30 Hz režimo.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
lt_lt: Įvykių žurnalo rašymas leidžia kaupti istoriją to kas vyko.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
lt_lt: Pranešimo įvykis aprašo įprastus procesus ir veiksmus, kuriuos atlieka sistema arba vartotojas.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
lt_lt: Stereoskopinis 3D režimas / Dabartinis

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
lt_lt: Stereoskopinis 3D režimas

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
lt_lt: Virš / Po

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
lt_lt: Vienas šalia kito

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
lt_lt: Anaglyph raudona / žydra

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
lt_lt: Anaglyph žalia / rausva

[ctx: #36507]
note: name of a stereoscopic mode
en: Interlaced
lt_lt: Progresinis

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
lt_lt: Pagrįstas aparatine įranga

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
lt_lt: Monoskopinis / 2D

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
lt_lt: Anaglyph geltona / mėlyna

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
lt_lt: Šachmatų lenta

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
lt_lt: Stereoskopinis 3D video atkūrimo režimas

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
lt_lt: Paklausti

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
lt_lt: Didžiausio S/PDIF diskretizavimo dažnio arba fiksuotos išvesties diskretizavimo dažnio konfigūracija.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
lt_lt: Pageidautinas režimas

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
lt_lt: Toks pat kaip ir filmo (aptinkamas automatiškai)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
lt_lt: Išjungti stereoskopinį 3D režimą baigus atkūrimą

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
lt_lt: Pasirinkite atkūrimo režimą

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
lt_lt: Pasirinkite stereoskopinį 3D režimą

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
lt_lt: Pasirinkite alternatyvų režimą...

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
lt_lt: Toks pat kaip ir filmo

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
lt_lt: Pasirinkite kaip permiksuoti garsą, pvz., iš 5.1 į 2.0.[CR][Įjungta] Išlaiko originalaus garso srauto garsumo lygį, tačiau dinaminis diapazonas yra suglaudinamas.[CR][Išjungta] Išlaiko originalaus garso srauto dinaminį diapazoną permiksuojant, tačiau garsumo lygis bus mažesnis. Pastaba: dinaminis diapazonas yra skirtumas tarp tyliausio ir garsiausio garsų garso šaltinyje. Įjunkite šį nustatymą, jei filmo dialogai yra vos girdimi.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
lt_lt: Nurodykite papildomas bibliotekos, kurių išsamius pranešimus rašyti į derinimo žurnalą.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
lt_lt: Stereoskopinis 3D vaizdo režimas

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
lt_lt: Invertuoti stereoskopinį 3D režimą (sukeisti vietomis)

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
lt_lt: Pasirinkite režimą, kuris bus naudojamas stereoskopinių 3D vaizdo įrašų atkūrimui.[CR][Paklausti] Kiekvieną kartą bus rodomas langas, kuriame galėsite pasirinkti pageidaujamą režimą.[CR][Pageidautinas režimas] Bus naudojamas pageidautinas režimas, kuris nurodytas "Sistema -> Aparatinė video įranga" nustatymų skyriuje.[CR][Monoskopinis / 2D] Vaizdo įrašas bus atkuriamas mono / 2D režimu.[CR][Ignoruoti] Bus išjungtas bet koks stereoskopinis 3D apdorojimas ir tvarkymas.

[ctx: #36538]
note: Description of setting with label #36526 Disable stereoscopic mode when playback is stopped
en: [Enabled] Switch GUI (and some TVs) back to 2D mode, between videos in a playlist or when playback ended.[CR][Disabled] GUI and TV will stay in stereoscopic 3D mode. For video playlists with mixed stereoscopic 3D and 2D content, then the GUI will also stay in stereoscopic 3D mode even when a non-stereoscopic 2D video is playing.
lt_lt: [Įjungta] Perjungti GUI (ir kai kuriuos televizorius) atgal į 2D režimą tarp video įrašų grojaraštyje ar baigus atkūrimą.[CR][Išjungta] GUI ir televizorius liks stereoskopiniame 3D režime. Video grojaraščiams su mišriu 3D ir 2D turiniu GUI taip pat liks stereoskopiniame 3D režime, net jei atkuriamas ne stereoskopinis 2D video įrašas.

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
lt_lt: Pakeisti stereoskopinį 3D vartotojo sąsajos režimą.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
lt_lt: Pageidaujamas režimas, kuriuo turi būti atkurti stereoskopiniai 3D media įrašai.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
lt_lt: Leisti valdyti garsą iš AirPlay klientų.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
lt_lt: Įjungti video failų aparatinės įrangos dekodavimą.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
lt_lt: Stereoskopinių 3D subtitrų gylis

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
lt_lt: Nustatyti vizualinį subtitrų gylį stereoskopiniams 3D vaizdo įrašams. Kuo didesnė vertė, tuo arčiau žiūrovų bus rodomi subtitrai.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
lt_lt: Apriboja GUI raišką, kad naudotų mažiau atminties. Tai neturi įtakos vaizdo atkūrimui. Reikia paleisti iš naujo.

[ctx: #36549]
note: Description of setting with label #1268 "iOS 8 compatibility mode"
en: Enables support for receiving "Videos" and "Pictures" via AirPlay. This needs to be disabled when using iOS 9 or later clients to restore music streaming via AirPlay. "Videos" and "Pictures" are only supported for iOS clients using iOS 8.x and older.
lt_lt: Įjungti "Vaizdo įrašų" ir "Nuotraukų" gavimo per AirPlay palaikymą. Tai turi būti išjungta naudojant iOS 9 ar naujesnius klientus, jei norite atstatyti muzikos srauto perdavimą naudojant AirPlay. Vaizdo įrašai ir nuotraukos palaikomi tik su IOS 8.x ir senesniais klientais.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
lt_lt: Stereoskopinio 3D efekto stiprumas

[ctx: #36551]
note: Description of setting with label #36550 "Stereoscopic 3D effect strength"
en: Defines the strength of the stereoscopic 3D effect in the GUI. This is done by controlling the depth of perception within the GUI, so the higher the value, the more elements will pop out of the screen. [Zero] Disables the stereoscopic 3D effect of the GUI.[CR]For a good visual experience, the value should be higher for small screens and lower for large screens. Note: this is not supported by all skins.
lt_lt: Nustatyti stereoskopinio 3D efekto stiprumą vartotojo sąsajoje. Tai atliekama valdant gylio suvokimą vartotojo sąsajoje, todėl kuo didesnė reikšmė, tuo labiau elementai išlįs iš ekrano. [Nulis] išjungia stereoskopinį 3D efektą vartotojo sąsajoje.[CR]Geresniam vizualiniam efektui rekomenduojama nustatyti aukštesnę reikšmę mažesniems ekranams ir mažesnę - didesniems. Pastaba: ne visos teminės išvaizdos palaiko šią funkciją.

[ctx: #36552]
note: Description of setting "System -> Video output -> NoOfBuffers" with label #36043
en: Defines the number of presentation buffers used by the graphics driver. Select 2 if the driver uses double buffering or 3 for triple buffering.
lt_lt: Nustatyti video tvarkyklės naudojamų atvaizdavimo buferių skaičių. Pasirinkite 2, jei tvarkyklė naudoja dvigubą buferį arba 3, jei naudoja trigubą buferį.

[ctx: #36553]
note: label of a setting, allowing to specify tonemap method
en: Tone mapping
lt_lt: Tonų kartografavimas

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
lt_lt: išjungta

[ctx: #36556]
note: label of a setting, allowing to specify tone mapping parameter
en: Tone mapping parameter
lt_lt: Tonų kartografavimo parametras

[ctx: #36560]
en: Colour management
lt_lt: Spalvų tvarkymas

[ctx: #36561]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management" with label #36560
en: Reproduce video colours accurately using a display profile or a 3D lookup table.
lt_lt: Atkurti tikslias vaizdo įrašo spalvas naudojant ekrano profilį ar 3D peržvalgos lentelę.

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
lt_lt: Spalvų tvarkymo režimas

[ctx: #36563]
note: Description of setting "System -> Video output -> Colour management mode" with label #36562
en: Use a precalculated 3D lookup table for video colour correction, or calculate the transformation for each video from a profile of your display. A precalculated 3D lookup table is preferred as it allows you to take advantage of the advanced features and high precision in ArgyllCMS. Display profile based correction is useful for testing different parameters, or emulating display settings that you don't have a 3D LUT prepared for.
lt_lt: Naudoti iš anksto sukurtą 3D peržvalgos lentelę vaizdo įrašo spalvų korekcijai arba apskaičiuoti transformaciją kiekvienam vaizdo įrašui iš ekrano profilio. Rekomenduojama naudoti iš anksto apskaičiuotą 3D peržvalgos lentelę, kadangi ji leidžia išnaudoti ArgyllCMS pažangias funkcijas ir išgauti didelį tikslumą. Ekrano profiliu paremta korekcija naudinga testuojant skirtingus parametrus arba emuliuojant ekrano, kuris nėra paruoštas 3D LUT, nustatymus.

[ctx: #36565]
note: Description of setting "System -> Video output -> 3D LUT" with label #36564
en: Select the 3DLUT file to be used by default. If you place multiple 3DLUT files in the same directory, then you can switch between them in the OSD menu during video playback. This allows for multiple display profiles to account for different viewing environments and source materials, for example gamma 2.2 for daytime viewing and 2.4 for nighttime.
lt_lt: Pasirinkite 3DLUT failą, kuris bus naudojamas kaip numatytasis. Jei pasirinksite kelis 3DLUT failus tame pačiame aplanke, galėsite persijungti tarp jų OSD meniu vaizdo įrašo atkūrimo metu. Tai leidžia turėti kelis ekrano profilius, kurie bus atsakingi už skirtingas peržiūros aplinkas ir šaltinio medžiagas, pavyzdžiui, gama 2.2 žiūrėjimui dienos metu ir 2.4 - nakties.

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
lt_lt: ICC ekrano profilis

[ctx: #36567]
note: Description of setting "System -> Video output -> ICC display profile" with label #36566
en: By providing a display profile, you can modify video parameters such as gamma, color primaries and whitepoint during playback. An ICC source profile is created based on the parameters and linked with the display ICC profile set here. This support is experimental and lacks near black adjustment towards display native black (causing raised black level) and white level scaling when a different whitepoint from display native is selected (as a workaround, adjust video brightness down to avoid clipping).
lt_lt: Pateikę ekrano profilį, galėsite modifikuoti vaizdo parametrus, tokius kaip gama, pirmines koordinates ar baltą tašką atkūrimo metu. ICC šaltinio profilis sukuriamas remiantis parametrais ir susiejamas su čia nustatytu ekrano ICC profiliu. Šis palaikymas yra eksperimentinis ir jam trūksta beveik juodos spalvos koregavimo prieš tikrąją ekrano juodą spalvą (tai įtakoja aukštesnį juodos lygį) ir baltos spalvos lygio koregavimo, kai pasirinktas kitoks, nei tikrasis ekrano, baltas taškas (norėdami tai išspręsti, sumažinkite vaizdo šviesumą, kad nebūtų iškraipymų).

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
lt_lt: Baltas taškas

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
lt_lt: Vaizdo balto taško pakeitimas į D93 daugiausiai naudingas senesnei japoniškai NTSC medžiagai, kuri atkūrimo D65 ekrane metu atrodo per raudona. Sumažinkite vaizdo šviesumą norėdami išvengti iškraipymų atvaizduojant tikrąjį baltą tašką.

[ctx: #36570]
en: Primaries
lt_lt: Pirminės koordinatės

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
lt_lt: Pasirinkite pirminės spalvos koordinates pagal šaltinio medžiagą. Senesnė HD medžiaga gali būti sumontuota ekranuose su BT.601 pirminėmis koordinatėmis.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
lt_lt: Gama režimas

[ctx: #36573]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma mode" with label #36572
en: Select the gamma curve formula. Use BT.1886 for gamma curve that accounts for display black and white levels and avoids perceptual clipping. Use input offset for a similar curve with a manually specified effective gamma. Output offset allows for perceptual clipping, but can be used to compensate for incorrect mastering monitor settings that lead to too bright dark details. Absolute gamma does not account for display black at all and will clip the lowest levels to display black on any display with higher than zero black level.
lt_lt: Pasirinkite gama kreivės formulę. Naudokite BT.1886 gamos kreivei, kuri atsakinga už ekrano juodos ir baltos spalvų lygius ir leidžia išvengti suvokimo iškraipymų. Naudokite įvesties kompensaciją, norėdami gauti panašią kreivę su rankiniu būdu nustatyta faktine gama. Išvesties kompensacija gali sukelti suvokimo iškraipymus, tačiau gali kompensuoti klaidingus montavimo monitoriaus nustatymus, kurie sukuria per šviesias tamsias detales. Absoliuti gama visiškai neįtakoja ekrano juodos spalvos ir apkerpa žemiausius lygius, kad atvaizduotų juodą bet kuriame ekrane su aukštesniu už nulį juodos lygiu.

[ctx: #36574]
en: Gamma
lt_lt: Gama

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
lt_lt: Pasirinktos gama kreivės tipo gama. Įvesties ir išvesties kompensavimui, 50% rezultatas atitiks absoliučią gama kreivę su šia gama reikšme.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
lt_lt: Peržvalgos lentelės dydis

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
lt_lt: Nurodykite 3D peržvalgos lentelės raišką. Naudokite žemesnę raišką greitai peržvalgai ir aukštesnę raišką labiau tiksliam vaizdui. Naudojant aukštesnę raišką gali prireikti sekundės vaizdo paruošimui, kai pasikeičia parametrai ar pradedamas naujo vaizdo įrašo atkūrimas.

[ctx: #36578]
note: Description of setting "System / Display / Use 10 bit for SDR" with label #36098
en: Improves video quality by using 10-bit video surfaces for Standard Dynamic Range (SDR) video.[CR][Auto detect] Enables 10 bit for SDR only if the connected display supports HDR.[CR][Always] Enables 10 bit for SDR even if the connected display doesn't support HDR.[CR][Never] Do not use 10 bit for SDR.[CR]HDR passthrough mode always uses 10-bit regardless of this setting.
lt_lt: Pagerina vaizdo kokybę naudojant 10 bitų vaizdo paviršius standartinio dinaminio diapazono (SDR) vaizdo įrašui.[CR][Automatinis aptikimas] Įgalina 10 bitų SDR, tik jei prijungtas ekranas palaiko HDR.[CR][Visada] Įgalina 10 bitų SDR, net jei prijungtas ekranas nepalaiko HDR.[CR][Niekada] Nenaudoja 10 bitų SDR.[CR]HDR tranzitinio perdavimo režimas visada naudoja 10 bitų, nepaisant šio nustatymo.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
lt_lt: 3D LUT failas

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
lt_lt: ICC profilis

[ctx: #36583]
en: Input offset
lt_lt: Įvesties poslinkis

[ctx: #36584]
en: Output offset
lt_lt: Išvesties poslinkis

[ctx: #36585]
en: Absolute
lt_lt: Absoliutus

[ctx: #36586]
note: whitepoint labels
en: D65 (standard)
lt_lt: D65 (standartinis)

[ctx: #36587]
en: D93 (Japanese NTSC)
lt_lt: D93 (japoniškas NTSC)

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
lt_lt: Automatiškai

[ctx: #36598]
note: Description of setting with label #36099 "Dither"
en: Eliminate banding caused by RGB level conversion or other processing by adding a small amount of noise to the picture. This can be disabled for slower systems, or when Kodi is set to limited range RGB output and no video processing is needed.
lt_lt: Eliminuoti juostas atsiradusias dėl RGB lygių konvertavimo ar kito apdorojimo, pridedant vaizdui nedidelį triukšmo lygį. Tai galima išjungti lėtesnėms sistemoms arba jei Kodi turi nustatytą ribotą RGB diapazono išvestį ir nereikalingas joks vaizdo apdorojimas.

[ctx: #36599]
note: Description of setting with label #36100 "Dither depth"
en: Video dithering output precision in bits. Use the highest setting that doesn't show banding. The default of 8 is recommended for most systems. If your GPU is set to scale the output RGB levels or you use a laptop screen, a 7 or 6 bit setting may eliminate more banding. Lower settings are available for testing purposes only to make it easy to see whether dithering is applied and that the dither noise pixel size matches the display resolution.
lt_lt: Vaizdo aproksimacijos išvesties tikslumas bitais. Naudokite aukščiausią nustatymą, kuris nerodo juostų. Numatytasis yra 8 ir rekomenduojamas daugeliui sistemų. Jei jūsų GPU yra nustatytas RGB išvesties lygių keitimui ar naudojate nešiojamojo kompiuterio ekraną, 7 ar 6 bitų nustatymas gali eliminuoti daugiau juostų. Žemesni nustatymai yra prieinami tik testavimo tikslais, kad būtų lengva pamatyti ar aproksimacija yra taikoma ir kad aproksimacijos triukšmo pikselio dydis atitinka ekrano raišką.

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti muzikos bibliotekos tvarkymui.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti muzikos failų sąrašų tvarkymui.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra AirPlay paslaugos nustatymai.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra ekranų nustatymai.

[ctx: #36605]
en: Updates
lt_lt: Atnaujinimai

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
lt_lt: Įdiegti priedus automatiškai

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
lt_lt: Pranešti, tačiau nediegti atnaujinimų

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
lt_lt: Niekada neieškoti atnaujinimų

[ctx: #36609]
en: Show notifications
lt_lt: Rodyti pranešimus

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
lt_lt: Šioje kategorijoje yra priedų sistemos nustatymai.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
lt_lt: Pakeisti priedų automatinio atnaujinimo parinktis.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
lt_lt: Rodyti pranešimą po priedo atnaujinimo.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
lt_lt: Tvarkyti modulius ir papildomas bibliotekas, kurios buvo automatiškai įdiegtos kaip kitų priedų priklausomybės. Elementai, kurie atvaizduojami kaip "Nebenaudojami", yra nebereikalingi jokiems kitiems priedams ir gali būti saugiai išdiegti.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
lt_lt: Rodyti šiuo metu fone veikiančius priedus.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
lt_lt: Nežinomi šaltiniai

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
lt_lt: Leisti įdiegti priedus iš nežinomų šaltinių.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
lt_lt: Dėl saugumo, priedų iš nežinomų šaltinių diegimas yra išjungtas.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
lt_lt: Priedams bus suteikta prieiga prie asmeninių duomenų saugomų šiame įrenginyje. Leisdami diegimą, jūs sutinkate, kad esate pats atsakingas dėl bet kokio duomenų praradimo, nepageidautinos elgsenos ar įrenginiui padarytos žalos. Tęsti?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
lt_lt: Aukštos kokybės raiškos mažinimas

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
lt_lt: Įjungti aukštos kokybės paveikslėlių raiškos mažinimą (naudoja daugiau atminties ir nestipriai įtakoja našumą).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
lt_lt: Maksimali protokolo versija

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
lt_lt: Nustatykite maksimalią SMB protokolo versiją ryšio užmezgimui. Priverstinis SMBv2 ar SMBv1 suderinamumas gali būti reikalingas naudojant senesnius NAS ir Windows bendruosius išteklius.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
lt_lt: Joks

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
lt_lt: Klientas

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
lt_lt: Minimali protokolo versija

[ctx: #36629]
note: Description of setting with label #36628 "Minimum protocol version"
en: Set the minimum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 may be required to prevent SMBv1 use on some OS.
lt_lt: Nustatykite minimalią SMB protokolo versiją ryšio užmezgimui. Priverstinis SMBv2 naudojimas gali būti reikalingas norint išvengti SMBv1 naudojimo kai kuriose operacinėse sistemose.

[ctx: #36630]
note: Label of a setting, sets additional config required for some proprietary SMBv1 implementations (mostly routers)
en: Use legacy security
lt_lt: Naudoti seną saugumą

[ctx: #36631]
note: Description of setting with label #36630 "Use legacy security"
en: Force weak SMBv1 security for compatibility with the USB sharing features on some WiFi routers and NAS devices.
lt_lt: Naudoti silpną SMBv1 saugumą suderinamumui su senesnių WiFi maršrutizatorių ir NAS įrengnių USB bendrinimo funkcija.

[ctx: #36632]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control via HTTP"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should never be exposed on the Internet. A password should be set below. Proceed?
lt_lt: Bet kas, turintis prieigą prie žiniatinklio sąsajos, galės pilnai valdyti šią programą, taigi ir šį įrenginį, todėl ji niekada neturėtų būti laisvai prieinama internete. Slaptažodis turėtų būti nustatytas žemiau. Tęsti?

[ctx: #36633]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "Services -> Control -> Allow remote control from applications on other systems"
en: These services offer neither authentication nor encryption. Anyone who can connect to them will be able to completely control this application and, therefore, this device, so they should never be exposed to the Internet. Proceed?
lt_lt: Šios paslaugos nesiūlo nei autentifikavimo, nei šifravimo. Kiekvienas, galintis prisijungti prie jų, galės pilnai valdyti šią programą, taigi ir šį įrenginį, todėl jos niekada neturėtų būti laisvai prieinamos internete. Tęsti?

[ctx: #36634]
note: Text in confirm dialog when disabling setting "Services -> Control -> Require authentication"
en: Anyone who has access to the web interface will be able to completely control this application and, therefore, this device, so it should be secured by a password. Are you sure you want to disable authentication?
lt_lt: Bet kas, turintis prieigą prie žiniatinklio sąsajos, galės pilnai valdyti šią programą, taigi ir šį įrenginį, todėl ji turėtų būti apsaugota slaptažodžiu. Ar tikrai norite išjungti autentifikavimą?

[ctx: #36635]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration
en: If web server authentication is enabled, a password must be entered as well.
lt_lt: Jei įgalintas žiniatinklio serverio autentifikavimas, taip pat reikia įvesti ir slaptažodį.

[ctx: #36636]
note: Text in error dialog when trying to enter an invalid web server configuration by enabling authentication without a password set
en: You must first enter a password before web server authentication can be enabled.
lt_lt: Pirmiausia turite įvesti slaptažodį, kad būtų galima įgalinti žiniatinklio serverio autentifikavimą.

[ctx: #36638]
note: Menuitem at "Settings -> System -> Add-ons"
en: Remove all orphaned add-ons
lt_lt: Pašalinti visus liekamuosius priedus

[ctx: #36639]
note: Description of setting with label #36638 "Remove all orphaned dependencies"
en: Remove all modules and support libraries that have been automatically installed and are in an orphaned state.
lt_lt: Pašalinti visus modulius ir palaikymo bibliotekas, kurios buvo automatiškai įdiegtos ir nebenaudojamos jokių priedų.

[ctx: #36640]
note: Dialog caption
en: Orphaned add-ons
lt_lt: Liekamieji priedai

[ctx: #36641]
note: Dialog text if orphaned add-ons were found and removed
en: The following orphaned add-ons were removed from your system: {0:s}.
lt_lt: Šie liekamieji priedai buvo pašalinti iš jūsų sistemos: {0:s}.

[ctx: #36642]
note: Dialog text if no more orphaned add-ons left on the system
en: No orphaned add-ons to remove.
lt_lt: Nėra liekamųjų priedų, kuriuos būtų galima pašalinti.

[ctx: #36899]
note: Description of setting with label #729 "Enable SSL"
en: Enables SSL encryption in the webserver. Certificate special://userdata/server.pem and Key special://userdata/server.key must be created manually
lt_lt: Įjungia SSL šifravimą žiniatinklio serveryje. Sertifikatas special://userdata/server.pem ir raktas special://userdata/server.key turi būti sukurti rankiniu būdu

[ctx: #36900]
en: movie
lt_lt: filmas

[ctx: #36901]
en: movies
lt_lt: filmai

[ctx: #36902]
en: TV show
lt_lt: TV laida

[ctx: #36903]
en: TV shows
lt_lt: TV laidos

[ctx: #36904]
en: season
lt_lt: sesija

[ctx: #36905]
en: seasons
lt_lt: sezonai

[ctx: #36906]
en: episode
lt_lt: epizodas

[ctx: #36907]
en: episodes
lt_lt: epizodai

[ctx: #36908]
en: music video
lt_lt: muzikinis vaizdo įrašas

[ctx: #36909]
en: music videos
lt_lt: muzikiniai vaizdo įrašai

[ctx: #36910]
en: set
lt_lt: rinkinys

[ctx: #36911]
en: sets
lt_lt: rinkiniai

[ctx: #36912]
en: video
lt_lt: filmas

[ctx: #36913]
en: videos
lt_lt: filmai

[ctx: #36914]
en: music
lt_lt: muzika

[ctx: #36915]
en: music
lt_lt: muzika

[ctx: #36916]
en: artist
lt_lt: atlikėjas

[ctx: #36917]
en: artists
lt_lt: atlikėjai

[ctx: #36918]
en: album
lt_lt: albumas

[ctx: #36919]
en: albums
lt_lt: albumai

[ctx: #36920]
en: song
lt_lt: daina

[ctx: #36921]
en: songs
lt_lt: dainos

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
lt_lt: (Turintiems regėjimo sutrikimų)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
lt_lt: (Režisieriaus komentarai)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
lt_lt: (Režisieriaus komentarai 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
lt_lt: Paskutinis naudotas profilis

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
lt_lt: Naršyti

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
lt_lt: Pasirinkite šią parinktį, jei jūsų imtuvas gali dekoduoti Dolby Digital Plus (E-AC3) srautus.

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
lt_lt: Nustatyti GUI raiškos ribą

[ctx: #37022]
en: UPnP player
lt_lt: UPnP grotuvas

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
lt_lt: Ar norite sustabdyti atkūrimą nutolusiame įrenginyje?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
lt_lt: Konfigūruoti garso kodavimo parametrus, tokius kaip kokybės ir suspaudimo lygiai

[ctx: #37026]
en: Auto
lt_lt: Automatiškai

[ctx: #37030]
en: Unlimited
lt_lt: Neribotas

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
lt_lt: Pasirinkite kaip turėtų būti atidaromi / atkuriami Blu-ray diskai. Pastaba: kai kurie diskų meniu kol kas nėra pilnai palaikomi ir gali sukelti problemų.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
lt_lt: Prieinamumas

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
lt_lt: Pirmenybė garso srautams, kurie skirti turintiems regėjimo sutrikimų

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
lt_lt: Teikti pirmenybę garso srautams, kurie skirti regėjimo sutrikimų turintiems žmonėms, prieš kitus tos pačios kalbos garso srautus

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
lt_lt: Pirmenybė garso srautams, kurie skirti turintiems klausos sutrikimų

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
lt_lt: Teikti pirmenybę garso srautams, kurie skirti klausos sutrikimų turintiems žmonėms, prieš kitus tos pačios kalbos garso srautus

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
lt_lt: Pirmenybė subtitrams, kurie skirti turintiems klausos sutrikimų

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
lt_lt: Teikti pirmenybę subtitrams, kurie skirti klausos sutrikimų turintiems žmonėms, prieš kitus tos pačios kalbos subtitrus

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
lt_lt: Teikti pirmenybę numatytiems garso srautams

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
lt_lt: Kai įjungta, garso srautams, kurie pažymėti kaip numatytieji (ir atitinka pageidaujamą kalbą) teikiama pirmenybė prieš geresnės kokybės garso srautus (kanalų skaičius, kodekai, ...).

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
lt_lt: Pasirinkti peršokimo žingsnių dydžius, kurie bus naudojami spaudžiant praleidimo mygtukus. Jei atitinkamai krypčiai pasirinktas daugiau nei vienas žingsnis, jis bus pritaikytas pakartotinai paspaudus praleidimo mygtuką nepraėjus nustatytam uždelsimo laikui. Peršokimo pirmyn (teigiami) ir atgal (neigiami) žingsniai gali būti nustatyti nepriklausomai vienas nuo kito.

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
lt_lt: Nustato laukimo laiką tarp pakartotinų mygtuko paspaudimų prieš atliekant peršokimą. Galioja tik naudojant išmanųjį peršokimą (kai nustatytas daugiau nei vienas žingsnis atitinkamai krypčiai).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
lt_lt: Generuoti skyrių miniatiūras

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
lt_lt: Generuoti skyrių miniatiūras tam, kad atvaizduoti jas skyrių / žymių dialoge. Tai gali padidinti CPU apkrovimą.

[ctx: #37048]
note: Setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable WS-Discovery Service
lt_lt: Įjungti WS-Discovery paslaugą

[ctx: #37049]
note: Description of setting #37048 Enable WS-Discovery Service"
en: Enable service to search for SMB services using the WS-Discovery protocol
lt_lt: Įgalinti paslaugą ieškoti SMB paslaugų naudojant WS-Discovery protokolą

[ctx: #37050]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]WS-Discovery[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]WS-Discovery[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
lt_lt: Rodyti "Visų elementų" įrašą

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
lt_lt: Rodyti "Visų elementų" įrašą kataloge, pvz., "Visi albumai" ar "Visi sezonai".

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
lt_lt: Riboti GUI atnaujinimą atkūrimo metu

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
lt_lt: Riboja greitį (fps), naudojamą GUI atnaujinimui vaizdo įrašų atkūrimo metu. Tai gali sumažinti CPU apkrovimą ir ištaisyti atkūrimo problemas, kai rodomas GUI.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
lt_lt: Neribotas

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
lt_lt: Regionas A - Amerikos, Rytų ir Pietryčių Azija. Regionas B - Afrika, Vidurinieji Rytai, Pietvakarių Azija, Europa, Australija, Naujoji Zelandija. Regionas C - Centrinė Azija, žemyninė Kinija, Mongolija, Pietų Azija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, Kazachstanas.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
lt_lt: Mano reitingas

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
lt_lt: Reitingo nėra

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
lt_lt: Nustatyti mano reiktingą

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
lt_lt: Informacijos tiekėjo pasirinkimas

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
lt_lt: Pasirinkite informacijos tiekėją

[ctx: #38026]
en: Appearances
lt_lt: Pasirodymai

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
lt_lt: Video srautas

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
lt_lt: Kampas

[ctx: #38033]
en: Role
lt_lt: Rolė

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
lt_lt: Orkestras

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
lt_lt: Žodžių autorius

[ctx: #38036]
note: Remixer of the song (if present)
en: Remixer
lt_lt: Remiksuotojas

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
lt_lt: Aranžuotė

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
lt_lt: Inžinierius

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
lt_lt: Prodiuseris

[ctx: #38040]
note: DJMixer of the song (if present)
en: DJMixer
lt_lt: DJ miksuotojas

[ctx: #38041]
note: Mixer of the song (if present)
en: Mixer
lt_lt: Garso operatorius

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
lt_lt: [Trūksta]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
lt_lt: Albumo atlikėjai

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
lt_lt: Dainos ir albumo atlikėjai

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
lt_lt: Visi bendraautoriai

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
lt_lt: Visos rolės

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
lt_lt: Muzikos biblioteka turi iš naujo nuskaityti žymes iš failų. Ar norite nuskaityti dabar?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
lt_lt: Atsiųsti papildomą albumų ir atlikėjų informaciją? Tai gali šiek tiek užtrukti, todėl jūs galbūt norėsite atlikti tai vėliau

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
lt_lt: Atlikti pilną žymių nuskaitymą, net jei muzikos failai nebuvo pakeisti?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
lt_lt: Nustatyti numatytąjį informacijos tiekėją

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
lt_lt: Nustatyti šiam atlikėjui

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
lt_lt: Nustatyti visiems rodomiems atlikėjams

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
lt_lt: Nustatyti šiam albumui

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
lt_lt: Nustatyti visiems rodomiems albumams

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
lt_lt: Naudoti šį informacijos tiekėją visiems čia rodomiems atlikėjams?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
lt_lt: Naudoti šį informacijos tiekėją visiems čia rodomiems albumams?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
lt_lt: Naudoti šį informacijos tiekėją visiems atlikėjams, išvalant visus ankstesnius konkrečių atlikėjų nustatymus?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
lt_lt: Naudoti šį informacijos tiekėją visiems albumams, išvalant visus ankstesnius konkrečių albumų nustatymus?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
lt_lt: Ar norite atnaujinti informaciją visiems šitiems elementams dabar?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
lt_lt: Ar norite atnaujinti informaciją šiam elementui dabar?

[ctx: #38074]
en: Boxsets
lt_lt: Rinkiniai

[ctx: #38075]
en: * All discs
lt_lt: * Visi diskai

[ctx: #38076]
en: Disc title
lt_lt: Disko pavadinimas

[ctx: #38077]
en: Total discs
lt_lt: Viso diskų

[ctx: #38078]
en: Original year
lt_lt: Originalaus leidimo metai

[ctx: #38079]
en: Original date
lt_lt: Originalaus leidimo data

[ctx: #38081]
note: Music property - Album release status
en: Release status
lt_lt: Išleidimo būsena

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
lt_lt: Skyrius, kuriame yra media įrašų atkūrimo nustatymai

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
lt_lt: Skyrius, kuriame yra nustatymai skirti šaltinių tvarkymui bei media įrašų informacijos surinkimui, saugojimui, atvaizdavimui ir naršymui

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
lt_lt: Skyrius, kuriame yra nustatymai, turintys įtakos vartotojo sąsajos elgsenai ir vartotojo sąsajos/sistemos valdymui

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti vaizdo įrašų atkūrimui

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti muzikos atkūrimui

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti paveikslėlių skaidrių peržiūros atkūrimui

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti vaizdo įrašų informacijos surinkimui, saugojimui, atvaizdavimui ir naršymui

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti muzikos informacijos surinkimui, saugojimui, atvaizdavimui ir naršymui

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
lt_lt: Šioje kategorijoje yra nustatymai, skirti nuotraukų informacijos atvaizdavimui ir naršymui

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
lt_lt: Šioje kategorijoje yra bibliotekos duomenų bazių nustatymai

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
lt_lt: Šioje kategorijoje yra kiti vartotojo sąsajos nustatymai

[ctx: #38112]
note: Description of setting with label #12381 "Switch to visualisation on playback"
en: Automatically go to the visualisation window when audio playback starts
lt_lt: Automatiškai atidaryti vizualizacijos langą pradėjus garso įrašo atkūrimą

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
lt_lt: Išgauti miniatiūras iš video failų

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
lt_lt: Rodyti nuotraukų EXIF informaciją

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
lt_lt: Jei egzistuoja EXIF informacija (data, laikas, fotoaparatas ir kt.), ji bus atvaizduojama.

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
lt_lt: Atstatyti pratęsimo poziciją

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
lt_lt: Eksportuoti muzikos biblioteką

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
lt_lt: Vienas failas

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
lt_lt: Atskiri failai kiekvienam elementui

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
lt_lt: Į bibliotekos aplankus

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
lt_lt: Pasirinkite eksporto išvesties tipą

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
lt_lt: Paskirties aplankas

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
lt_lt: Elementai, kuriuos eksportuoti

[ctx: #38307]
en: Include artwork such as thumbnails and fanart
lt_lt: Įtraukti iliustracijas, tokias kaip miniatūros ir Fanart

[ctx: #38308]
en: Include items that have not been scraped (to create template NFO files)
lt_lt: Įtraukti elementus, kurie nebuvo nuskaityti (kad sukurti NFO failų šablonus)

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
lt_lt: Įrašyti informaciją į NFO failus

[ctx: #38310]
note: See #38309 when NFO and art export disabled so only artist folders
en: Output information to NFO files (currently exporting artist folders only)
lt_lt: Įrašyti informaciją į NFO failus (šiuo metu eksportuojami tik atlikėjų aplankai)

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
lt_lt: Perrašyti egzistuojančius failus

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
lt_lt: Dainos atlikėjai

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
lt_lt: Kiti atlikėjai

[ctx: #38317]
note: Message when trying to do a kind #38303 of export and setting #20223 is empty
en: Unable to export to library folders as the system artist information folder setting is empty
lt_lt: Neįmanoma išeksportuoti į bibliotekos aplankus, nes sistemos atlikėjo informacijos aplanko nustatymas yra tuščias

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
lt_lt: Neįmanoma išeksportuoti duomenų, nes paskirties aplankas neegzistuoja

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
lt_lt: Eksportuoti

[ctx: #38320]
note: Message when adding music source and setting #20223 is empty
en: Do you have local artist information (NFO) and art files that you want to fetch? Set the location of these artist folders now
lt_lt: Ar turite lokalios atlikėjo informacijos (NFO) ir iliustracijų failus, kuriuos norite sukelti? Nustatykite šių atlikėjo aplankų vieta dabar

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
lt_lt: Tik atlikėjų aplankai

[ctx: #38322]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when albums and artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder and albums to music folders
lt_lt: Atlikėjai eksportuojami į atlikėjo informacinį aplanką, o albumai į muzikos aplankus

[ctx: #38323]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only albums selected
en: Albums exported to music folders
lt_lt: Albumai eksportuojami į muzikos aplankus

[ctx: #38324]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder
lt_lt: Atlikėjai eksportuojami į atlikėjo informacinį aplanką

[ctx: #38325]
note: Explanation of what export artist folders only means see #38304
en: Artist subfolders created in Artist Information Folder
lt_lt: Atlikėjo poaplankiai kuriami atlikėjo informaciniame aplanke

[ctx: #38330]
note: Dialog heading when editing default settings for fetching additional music information
en: Set Music Information Providers
lt_lt: Nustatyti muzikos informacijos tiekėją

[ctx: #38331]
note: Dialog heading when editing album information provider
en: Set Album Information Provider
lt_lt: Nustatyti albumo informacijos tiekėją

[ctx: #38332]
note: Dialog heading when editing artist information provider
en: Set Artist Information Provider
lt_lt: Nustatyti atlikėjo informacijos tiekėją

[ctx: #38333]
note: Use scrapers to fetch additional album and artist information and art during scan
en: Fetch additional information and art during scan
lt_lt: Atsiųsti papildomą informaciją ir iliustracijas nuskaitymo metu

[ctx: #38334]
note: Scraper to use for additional album information. See #20193
en: Album information provider
lt_lt: Albumo informacijos tiekėjas

[ctx: #38335]
note: Scraper to use for additional artist information. See #20194
en: Artist information provider
lt_lt: Atlikėjo informacijos tiekėjas

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
lt_lt: Lokalus atlikėjo informacijos aplankas

[ctx: #38337]
note: Group header describing the settings
en: Options for fetching additional information
lt_lt: Papildomos informacijos atsiuntimo parinktys

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
lt_lt: Pasirinkite kaip taikyti nustatymus

[ctx: #38339]
note: Heading when selecting from list for #38338
en: How to apply information provider settings
lt_lt: Kaip taikyti informacijos tiekėjo nustatymus

[ctx: #38350]
note: Progress statement when importing music library is processing song playback history data
en: Importing song playback history
lt_lt: Importuojama dainų atkūrimo istorija

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
lt_lt: Sutapatinami duomenys

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
lt_lt: Atnaujinamos dainos

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
lt_lt: Importuojama dainų istorija - {0:d} atnaujinta iš {0:d} importuotų dainų

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
lt_lt: Neįmanoma nuskaityti xml failo

[ctx: #39004]
note: Description of category "Library" with label #14202
en: This category provides access to the windows for source management and library management facilities
lt_lt: Ši kategorija suteikia prieigą prie šaltinių ir bibliotekos priemonių valdymo langų

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
lt_lt: Tai suteikia prieigą prie vietos, kur galima pridėti ir kitaip valdyti vaizdo įrašų šaltinius.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
lt_lt: Tai suteikia prieigą prie vietos, kur galima pridėti ir kitaip valdyti muzikos šaltinius.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
lt_lt: Tai suteikia prieigą prie vietos, kur galima pridėti ir kitaip valdyti nuotraukų šaltinius.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
lt_lt: Padidintas - 120% pločio

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
lt_lt: Padidintas - 110% pločio

[ctx: #39010]
en: Select sort method
lt_lt: Pasirinkite rūšiavimo būdą

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
lt_lt: Maksimalus tinklo laukimo laikas

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
lt_lt: Nustatykite maksimalų prisijungimo prie tinklo laukimo laiką po paleidimo arba pažadinimo. Pasibaigus šiam laikui ir neprisijungus prie tinklo, sistemos paleidimas bus pratęstas.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
lt_lt: Virtualios failų sistemos

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
lt_lt: Ar taip pat norite pašalinti visus su šiuo priedu susijusius duomenis (pvz., nustatymus)?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
lt_lt: Atvaizdo dekoderis

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
lt_lt: Tęsti garsinę knygą

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
lt_lt: Įjungia UPnP. Tai leidžia perduoti media srautą iš jūsų bibliotekos UPnP klientui.

[ctx: #39018]
en: optional
lt_lt: papildomai

[ctx: #39019]
en: installed
lt_lt: įdiegta

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
lt_lt: Bus įdiegti šie papildomi priedai

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
lt_lt: Tęsti diegimą?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
lt_lt: Priklausomybės

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
lt_lt: Žanras

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
lt_lt: Dviprasmybė

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
lt_lt: Rikiavimo vardas

[ctx: #39028]
note: Text for yes/no dialog when silently uninstalling an add-on
en: Add-on: {0:s}[CR]Origin: {1:s}[CR]Version: {2:s}[CR]- will be uninstalled and replaced. Would you like to proceed?
lt_lt: Priedas: {0:s}[CR]Kilmė: {1:s}[CR]Versija: {2:s}[CR]- bus pašalintas ir pakeistas. Ar norite tęsti?

[ctx: #39029]
note: Text for yes/no dialog to indicate that an add-on was manually installed
en: Manually installed
lt_lt: Įdiegta rankiniu būdu

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
lt_lt: Šaltinis

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
lt_lt: Šaltiniai

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
lt_lt: Atlikti paleidžiant

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
lt_lt: Paleisti TV

[ctx: #39102]
en: Play Radio
lt_lt: Paleisti radiją

[ctx: #39103]
en: Unable to configure network location. Invalid path given.
lt_lt: Nepavyko sukonfigūruoti tinklo vietos. Pateiktas klaidingas kelias.

[ctx: #39104]
en: View as text
lt_lt: Peržiūrėti kaip tekstą

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
lt_lt: numatytieji

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
lt_lt: priverstiniai

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
lt_lt: antraštės

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
lt_lt: garso aprašymas

[ctx: #39109]
en: Select Program
lt_lt: Pasirinkite programą

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
lt_lt: Pasirinkti raišką

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
lt_lt: originalus

[ctx: #39112]
note: Used for a setting which allows centre channel (voice/speech) volume to be adjusted when downmixing.
en: Downmix: Center Mix Level
lt_lt: Permiksavimas: centrinio kanalo lygis

[ctx: #39113]
note: Help text for 39112
en: Center Mix Level in dB relative to metadata or default (-3 dB)
lt_lt: Centrinio kanalo lygis decibelais, palyginus su metaduomenis arba numatytąsis(-3 dB)

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
lt_lt: Epizodo miniatiūra

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
lt_lt: Filmo siužetas

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
lt_lt: Epizodo siužetas

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
lt_lt: Išsamus [B]Announcer[/B] komponento žurnalo rašymas

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
lt_lt: Bendrinti derinimo žurnalą

[ctx: #39119]
en: Last modified
lt_lt: Paskutinį kartą keistas

[ctx: #39120]
en: Skip filename matching for external audio tracks
lt_lt: Praleisti išorinių garso takelių failų pavadinimų atitikmens paiešką

[ctx: #39121]
note: Label for section of settings controling what is shown on the library windows
en: Library Display and Navigation
lt_lt: Bibliotekos rodymas ir naršymas

[ctx: #39122]
note: Label for section of settings controling how library is populated
en: Library Information Sources
lt_lt: Bibliotekos informacijos šaltiniai

[ctx: #39123]
note: Label for section of settings, label for artwork file browse dialog
en: Artwork
lt_lt: Iliustracijos

[ctx: #39125]
en: Enable tag reading in file view
lt_lt: Įjungti žymų skaitymą failų rodinyje

[ctx: #39127]
en: Use all local image files as artwork
lt_lt: Naudoti visus vietinius atvaizdų failus kaip iliustracijas

[ctx: #39128]
note: Description of setting with label #39127 "Use all local image files as artwork"
en: All image files located alongside the media files are picked up as artwork during library scan, with the file name as the art type.
lt_lt: Visi atvaizdų failai, esantys šalia medijos failų, bibliotekos nuskaitymo metu yra paimami kaip iliustracijos, naudojant failo pavadinimąkaip iliustracijos tipą.

[ctx: #39129]
en: Use all remote artwork fetched by scrapers
lt_lt: Naudoti visas nuotolines iliustracijas gautas iš skreperio

[ctx: #39130]
note: Description of setting with label #39129 "Use all remote artwork fetched by scrapers"
en: Use the first of each art type of the remote artwork in scraper results to fill any missing art not populated with local art.
lt_lt: Norint gauti bet kurią trūkstamą iliustraciją, kurios nėra tarp lokalių iliustracijų, naudoti pirmą kiekvieno iliustracijos tipo nuotolinę iliustraciją iš skreperio rezultatų.

[ctx: #39131]
en: Artist art types whitelist
lt_lt: Atlikėjų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39132]
note: Description of setting with label #39131 "Artist art types whitelist"
en: Limit the artist artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti atlikėjų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39133]
en: Album art types whitelist
lt_lt: Albumų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39134]
note: Description of setting with label #39133 "Album art types whitelist"
en: Limit the album artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti albumų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39135]
en: Thumbnail image files
lt_lt: Miniatiūrų atvaizdų failai

[ctx: #39136]
note: Description of setting with label #39135 "Thumbnail image files"
en: The names of files that contain primary artwork (thumbnails), generally square and used both full and in reduced size to visually identify a folder, artist, album or song
lt_lt: Failų pavadinimai, kuriuose yra pirminių iliustracijų (miniatiūrų), paprastai kvadratiniai ir naudojami tiek pilni, tiek mažesnio dydžio, kad vizualiai identifikuotų aplanką, atlikėją, albumą ar dainą

[ctx: #39137]
en: Artwork level
lt_lt: Iliustracijų lygis

[ctx: #39138]
note: Description of setting with label #39137 "Artwork level"
en: The amount of artwork automatically selected - [Maximum] all local images and remote art; [Basic] save space on limited devices or when using a simple skin; [Custom] configured by user for detailed control; [None] no art
lt_lt: Automatiškai parinktų iliustracijų kiekis - [Maksimalus] visi vietiniai vaizdai ir nuotolinės iliustracijos; [Pagrindinis] taupo vietą riboto pajėgumo įrenginiuose arba naudojant paprastą teminę išvaizdą; [Savas] vartotojo sukonfigūruotas išsamiam valdymui; [Nėra] be iliustracijų

[ctx: #39140]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Maximum
lt_lt: Maksimalus

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
lt_lt: Pagrindiniai

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
lt_lt: Savas

[ctx: #39143]
en: Movie art types whitelist
lt_lt: Filmų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39144]
note: Description of setting with label #39150 "Movie art types whitelist"
en: Limit the movie and movie set artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti filmų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39145]
en: TV show art types whitelist
lt_lt: TV laidų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39146]
note: Description of setting with label #39152 "TV show art types whitelist"
en: Limit the TV show and season artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti TV laidų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39147]
en: Episode art types whitelist
lt_lt: Epizodų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39148]
note: Description of setting with label #39154 "Episode art types whitelist"
en: Limit the episode artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti epizodų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39149]
en: Music video art types whitelist
lt_lt: Muzikinių vaizdo įrašų iliustracijų tipų baltasis sąrašas

[ctx: #39150]
note: Description of setting with label #39156 "Music video art types whitelist"
en: Limit the music video artwork fetched locally or applied from scraper remote art results to just those art types in the whitelist
lt_lt: Leisti muzikinių vaizdo įrašų iliustracijas, parsisiųstas lokaliai arba pritaikytas iš skreperio nuotolinių iliustracijų rezultatų, tik baltąjame sąraše esančių iliustracijų tipų

[ctx: #39151]
note: Display Hardware scaling filter setting toggle
en: Display hardware scaling filter
lt_lt: Rodyti aparatinės įrangos mastelio filtrą

[ctx: #39152]
note: Description
en: Integer scaling (IS) is a Nearest-Neighbor(NN) upscaling technique using Display Engine
lt_lt: 'Integer scaling' (IS) yra 'Nearest-Neighbor' (NN) vaizdo raiškos didinimo technologija naudojant 'Display Engine'

[ctx: #39153]
en: Windowing system:
lt_lt: Langų sistema:

[ctx: #39154]
note: Override subtitles styles setting list
en: Override subtitles styles
lt_lt: Perrašyti subtitrų stilius

[ctx: #39155]
note: Description of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Some subtitle formats such as SSA / ASS / WebVTT can include metadata like font style, colors, size, alignments, positions, etc. you can override the styles with your customizations (please note that side effects may occur in some cases).
lt_lt: Kai kurie subtitrų formatai, pvz., SSA / ASS / WebVTT, gali apimti metaduomenis, tokius kaip šrifto stilius, spalvos, dydis, lygiavimas, padėtis ir t. t., kuriuos galite pakeisti savais (atminkite, kad kai kuriais atvejais gali atsirasti šalutinis poveikis).

[ctx: #39156]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Positions
lt_lt: Pozicijos

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
lt_lt: Stiliai

[ctx: #39158]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles and positions
lt_lt: Stiliai ir pozicijos

[ctx: #39159]
note: Subtitle border size setting toggle
en: Border size
lt_lt: Apvado dydis

[ctx: #39160]
note: Subtitle border colour setting
en: Border colour
lt_lt: Apvado spalva

[ctx: #39161]
note: CC Subtitles text alignment setting list
en: Text alignment
lt_lt: Teksto lygiavimas

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
lt_lt: Kairė

[ctx: #39163]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Center
lt_lt: Centras

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
lt_lt: Dešinė

[ctx: #39165]
note: Type of background for displaying the subtitles
en: Background type
lt_lt: Fono tipas

[ctx: #39166]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Shadow
lt_lt: Šešėlis

[ctx: #39167]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Box
lt_lt: Dėžutė

[ctx: #39168]
note: Item list value of setting with label #39166 "Background type"
en: Square box
lt_lt: Kvadratinė dėžutė

[ctx: #39169]
note: Description of setting with label #39166 "Background type"
en: Type of background to apply to subtitles.
lt_lt: Subtitrams taikomo fono tipas.

[ctx: #39170]
note: Subtitle shadow size setting
en: Shadow size
lt_lt: Šešėlio dydis

[ctx: #39171]
note: Subtitle shadow colour setting
en: Shadow colour
lt_lt: Šešėlio spalva

[ctx: #39172]
note: Subtitle shadow opacity setting
en: Shadow opacity
lt_lt: Šešėlio neskaidrumas

[ctx: #39173]
note: Subtitle blur setting
en: Blur
lt_lt: Suliejimas

[ctx: #39174]
note: SystemInfo string for the display's supported HDR types
en: Display supported HDR types
lt_lt: Ekrano palaikomi HDR tipai

[ctx: #40000]
note: Generic video versions label (plural)
en: Versions
lt_lt: Versijos

[ctx: #40003]
note: Generic video version label (singular)
en: Version
lt_lt: Versija

[ctx: #40028]
note: Browse the computer files for the file to be added as version
en: Browse files
lt_lt: Naršyti failus

[ctx: #40210]
note: Button label for video versions
en: Versions
lt_lt: Versijos
