KODI Main - en to lv_lv translation catalogue (3401 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
lv_lv: Programmas

[ctx: #1]
en: Pictures
lv_lv: Attēli

[ctx: #2]
en: Music
lv_lv: Mūzika

[ctx: #3]
en: Videos
lv_lv: Video

[ctx: #4]
en: TV guide
lv_lv: TV gids

[ctx: #5]
en: Settings
lv_lv: Iestatījumi

[ctx: #7]
en: File manager
lv_lv: Failu pārvaldnieks

[ctx: #8]
en: Weather
lv_lv: Laikapstākļi

[ctx: #9]
en: Kodi media center
lv_lv: Kodi mediju centrs

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
lv_lv: pirmdiena

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
lv_lv: otrdiena

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
lv_lv: trešdiena

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
lv_lv: ceturtdiena

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
lv_lv: piektdiena

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
lv_lv: sestdiena

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
lv_lv: svētdiena

[ctx: #21]
en: January
lv_lv: janvāris

[ctx: #22]
en: February
lv_lv: februāris

[ctx: #23]
en: March
lv_lv: marts

[ctx: #24]
en: April
lv_lv: aprīlis

[ctx: #25]
en: May
lv_lv: maijs

[ctx: #26]
en: June
lv_lv: jūnijs

[ctx: #27]
en: July
lv_lv: jūlijs

[ctx: #28]
en: August
lv_lv: augusts

[ctx: #29]
en: September
lv_lv: septembris

[ctx: #30]
en: October
lv_lv: oktobris

[ctx: #31]
en: November
lv_lv: novembris

[ctx: #32]
en: December
lv_lv: decembris

[ctx: #41]
en: Mon
lv_lv: pir

[ctx: #42]
en: Tue
lv_lv: otr

[ctx: #43]
en: Wed
lv_lv: tre

[ctx: #44]
en: Thu
lv_lv: cet

[ctx: #45]
en: Fri
lv_lv: pie

[ctx: #46]
en: Sat
lv_lv: ses

[ctx: #47]
en: Sun
lv_lv: svē

[ctx: #51]
en: Jan
lv_lv: jan

[ctx: #52]
en: Feb
lv_lv: feb

[ctx: #53]
en: Mar
lv_lv: mar

[ctx: #54]
en: Apr
lv_lv: apr

[ctx: #55]
en: May
lv_lv: mai

[ctx: #56]
en: Jun
lv_lv: jūn

[ctx: #57]
en: Jul
lv_lv: jūl

[ctx: #58]
en: Aug
lv_lv: aug

[ctx: #59]
en: Sep
lv_lv: sep

[ctx: #60]
en: Oct
lv_lv: okt

[ctx: #61]
en: Nov
lv_lv: nov

[ctx: #62]
en: Dec
lv_lv: dec

[ctx: #71]
note: Weather token
en: N
lv_lv: Z

[ctx: #72]
note: Weather token
en: NNE
lv_lv: ZZA

[ctx: #73]
note: Weather token
en: NE
lv_lv: ZA

[ctx: #74]
note: Weather token
en: ENE
lv_lv: AZA

[ctx: #75]
note: Weather token
en: E
lv_lv: A

[ctx: #76]
note: Weather token
en: ESE
lv_lv: ADA

[ctx: #77]
note: Weather token
en: SE
lv_lv: DA

[ctx: #78]
note: Weather token
en: SSE
lv_lv: DDA

[ctx: #79]
note: Weather token
en: S
lv_lv: D

[ctx: #80]
note: Weather token
en: SSW
lv_lv: DDR

[ctx: #81]
note: Weather token
en: SW
lv_lv: DR

[ctx: #82]
note: Weather token
en: WSW
lv_lv: RDR

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
lv_lv: R

[ctx: #84]
note: Weather token
en: WNW
lv_lv: RZR

[ctx: #85]
note: Weather token
en: NW
lv_lv: ZR

[ctx: #86]
note: Weather token
en: NNW
lv_lv: ZZR

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
lv_lv: Dienvidi

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
lv_lv: Ziemeļi

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
lv_lv: Rietumi

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
lv_lv: Austrumi

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
lv_lv: Mainīgais

[ctx: #98]
en: View: Auto
lv_lv: Skats: auto

[ctx: #99]
en: View: Auto big
lv_lv: Skats: auto liels

[ctx: #100]
en: View: Icons
lv_lv: Skats: ikonas

[ctx: #101]
en: View: List
lv_lv: Skats: saraksts

[ctx: #102]
en: Scan
lv_lv: Skenēt

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
lv_lv: Kārtot pēc: vārda

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
lv_lv: Kārtot pēc: datuma

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
lv_lv: Kārtot pēc: izmēra

[ctx: #106]
en: No
lv_lv: Nē

[ctx: #107]
en: Yes
lv_lv: Jā

[ctx: #108]
en: Slideshow
lv_lv: Slīdīte

[ctx: #109]
en: Create thumbs
lv_lv: Izveidot sīktēlus

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
lv_lv: Izveidot sīktēlus

[ctx: #111]
en: Shortcuts
lv_lv: Saīsnes

[ctx: #112]
en: Paused
lv_lv: Iepauzēts

[ctx: #113]
en: Update failed
lv_lv: Atjaunināšana neizdevās

[ctx: #114]
en: Installation failed
lv_lv: Instalācija neizdevās

[ctx: #115]
en: Copy
lv_lv: Kopēt

[ctx: #116]
en: Move
lv_lv: Pārvietot

[ctx: #117]
en: Delete
lv_lv: Dzēst

[ctx: #118]
en: Rename
lv_lv: Pārsaukt

[ctx: #119]
en: New folder
lv_lv: Jauna mape

[ctx: #120]
en: Confirm copy
lv_lv: Apstiprini kopēšanu

[ctx: #121]
en: Confirm move
lv_lv: Apstiprini pārvietošanu

[ctx: #122]
en: Confirm delete
lv_lv: Apstiprināt dzēšanu

[ctx: #123]
en: Would you like to copy the selected file(s)?
lv_lv: Vai vēlaties kopēt atlasītos failus?

[ctx: #124]
en: Would you like to move the selected file(s)?
lv_lv: Vai vēlaties pārvietot atlasītos failus?

[ctx: #125]
en: Would you like to delete the selected file(s)?[CR]Warning - this action can't be undone!
lv_lv: Vai vēlaties dzēst atlasītos failus?[CR]Brīdinājums - šī darbība ir neatgriezeniska!

[ctx: #126]
en: Status
lv_lv: Statuss

[ctx: #127]
en: Objects
lv_lv: Objekti

[ctx: #128]
en: General
lv_lv: Vispārīgi

[ctx: #129]
en: Slideshow
lv_lv: Slīdīte

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
lv_lv: Sistēmas info

[ctx: #131]
en: Display
lv_lv: Attēls

[ctx: #132]
en: Albums
lv_lv: Albumi

[ctx: #133]
en: Artists
lv_lv: Izpildītāji

[ctx: #134]
en: Songs
lv_lv: Dziesmas

[ctx: #135]
en: Genres
lv_lv: Žanri

[ctx: #136]
en: Playlists
lv_lv: Spēļsaraksti

[ctx: #137]
en: Search
lv_lv: Meklēšana

[ctx: #138]
en: System information
lv_lv: Sistēmas informācija

[ctx: #139]
en: Temperatures:
lv_lv: Temperatūras:

[ctx: #142]
en: Time:
lv_lv: Laiks:

[ctx: #143]
en: Current:
lv_lv: Pašreiz:

[ctx: #144]
en: Build:
lv_lv: Būvējums:

[ctx: #145]
en: Network:
lv_lv: Tīkls:

[ctx: #146]
en: Type:
lv_lv: Veids:

[ctx: #147]
en: Static
lv_lv: Statiski

[ctx: #149]
en: MAC address
lv_lv: MAC adrese

[ctx: #150]
en: IP address
lv_lv: IP adrese

[ctx: #151]
en: Link:
lv_lv: Saite:

[ctx: #152]
en: Half duplex
lv_lv: Puse duplekss

[ctx: #153]
en: Full duplex
lv_lv: Pilns duplekss

[ctx: #154]
en: Storage
lv_lv: Krātuve

[ctx: #155]
en: Drive
lv_lv: Dzinis

[ctx: #156]
en: Free
lv_lv: Brīvs

[ctx: #158]
en: Free memory
lv_lv: Brīvā atmiņa

[ctx: #159]
en: No link
lv_lv: Nav saites

[ctx: #160]
en: Free
lv_lv: Brīvs

[ctx: #162]
en: Tray open
lv_lv: Atvilkne vaļā

[ctx: #163]
en: Reading
lv_lv: Lasu

[ctx: #164]
en: No disc
lv_lv: Nav diska

[ctx: #165]
en: Disc present
lv_lv: Disks pieejams

[ctx: #166]
en: Skin
lv_lv: Apvalks

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
lv_lv: Atcelt failu operācijas

[ctx: #169]
en: Resolution
lv_lv: Izšķirtspēja

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
lv_lv: Pielāgot ekrāna pārzīmēšanas biežumu

[ctx: #171]
en: Sort title
lv_lv: Kārtošanas nosaukums

[ctx: #172]
en: Release date
lv_lv: Izlaišanas datums

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
lv_lv: Parādīt 4:3 video kā

[ctx: #174]
en: Compiled:
lv_lv: Sakompilēts:

[ctx: #175]
en: Moods
lv_lv: Noskaņas

[ctx: #176]
en: Styles
lv_lv: Stili

[ctx: #177]
note: <application name> successfully started
en: {0:s} successfully started
lv_lv: {0:s} veiksmīgi startēta

[ctx: #178]
note: <application name> has been successfully started.
en: {0:s} has been successfully started.
lv_lv: {0:s} tika veiksmīgi startēta

[ctx: #179]
en: Song
lv_lv: Dziesma

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
lv_lv: Ilgums

[ctx: #181]
en: Select album
lv_lv: Atlasīt albumu

[ctx: #182]
en: Tracks
lv_lv: Celiņi

[ctx: #183]
en: Review
lv_lv: Apskats

[ctx: #184]
en: Refresh
lv_lv: Atsvaidzināt

[ctx: #185]
en: Searching album
lv_lv: Meklē albumu

[ctx: #186]
en: OK
lv_lv: Skaidrs

[ctx: #187]
en: No albums found!
lv_lv: Nav atrasts neviens albums!

[ctx: #188]
en: Select all
lv_lv: Atlasīt visu

[ctx: #189]
en: Scanning media information
lv_lv: Skenē mediju informāciju

[ctx: #190]
en: Save
lv_lv: Saglabāt

[ctx: #191]
en: Shuffle
lv_lv: Sajaukt

[ctx: #192]
en: Clear
lv_lv: Notīrīt

[ctx: #193]
en: Scan
lv_lv: Skenēt

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
lv_lv: Meklēju...

[ctx: #195]
en: No information found!
lv_lv: Informācija nav atrasta

[ctx: #196]
en: Select movie:
lv_lv: Atlasīt filmu:

[ctx: #197]
en: Querying {0:s} information
lv_lv: {0:s} informācijas vaicāšana

[ctx: #198]
en: Loading movie details
lv_lv: Ielādē filmas detaļas

[ctx: #199]
en: Web interface
lv_lv: Tīmekļa saskarne

[ctx: #200]
en: Audio encoders
lv_lv: Audio kodētāji

[ctx: #201]
en: Audio decoders
lv_lv: Audio dekoderi

[ctx: #202]
en: Tagline
lv_lv: Devīze

[ctx: #203]
en: Plot outline
lv_lv: Sižeta izklāsts

[ctx: #204]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for albums on compilations
en: Compilation
lv_lv: Kompilācija

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
lv_lv: Balsis

[ctx: #206]
en: Cast
lv_lv: Lomās

[ctx: #207]
en: Plot
lv_lv: Sižets

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
lv_lv: Atskaņot

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
lv_lv: Nākamais

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
lv_lv: Iepriekšējais

[ctx: #212]
en: 59.94 Hz
lv_lv: 59,94 Hz

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
lv_lv: Kalibrēju lietotāja saskarni...

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
lv_lv: Kalibrēju video

[ctx: #215]
en: Soften
lv_lv: Mīkstināt

[ctx: #216]
en: Zoom amount
lv_lv: Palielinājuma apjoms

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
lv_lv: Pikseļu attiecība

[ctx: #218]
en: DVD drive
lv_lv: DVD lasītājs

[ctx: #219]
en: Please insert disc
lv_lv: Lūdzu, ievieto disku

[ctx: #220]
en: Remote share
lv_lv: Attālināts koplietojums

[ctx: #221]
en: Network is not connected
lv_lv: Tīkls nav pievienots

[ctx: #222]
en: Cancel
lv_lv: Atcelt

[ctx: #224]
en: Speed
lv_lv: Ātrums

[ctx: #225]
en: Vertical shift
lv_lv: Vertikālā nobīde

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
lv_lv: Ielādēt audio CD informāciju no tiešsaistes servisa

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
lv_lv: Jaukt spēļsarakstu pie ielādes

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
lv_lv: HDD apturēšanas laiks

[ctx: #230]
en: Video filters
lv_lv: Video filtri

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
lv_lv: Nav

[ctx: #232]
en: Point
lv_lv: Punkts

[ctx: #233]
en: Linear
lv_lv: Lineārais

[ctx: #234]
en: Anisotropic
lv_lv: Anizotrops

[ctx: #235]
en: Quincunx
lv_lv: Kvinkunces

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
lv_lv: Gausa kubiskais

[ctx: #237]
en: Minification
lv_lv: Samazinošais

[ctx: #238]
en: Magnification
lv_lv: Palielinājums

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
lv_lv: Notīrīt spēļsarakstu pie finiša

[ctx: #240]
en: Display mode
lv_lv: Attēlojuma režīms

[ctx: #241]
en: Full screen #{0:d}
lv_lv: Pilnekrāns #{0:d}

[ctx: #242]
en: Windowed
lv_lv: Logs

[ctx: #243]
en: Refresh rate
lv_lv: Pārzīmēšanās biežums

[ctx: #244]
en: Full screen
lv_lv: Pilnekrāns

[ctx: #245]
en: Sizing: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Zoom x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pixels: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})
lv_lv: Mērogošana: ({0:d},{1:d})->({2:d},{3:d}) (Palielinājums x{4:2.2f}) AR:{5:2.2f}:1 (Pikseļi: {6:2.2f}:1) (VShift: {7:2.2f})

[ctx: #246]
en: Monitor
lv_lv: Monitors

[ctx: #247]
en: Scripts
lv_lv: Skripti

[ctx: #248]
en: Language
lv_lv: Valoda

[ctx: #249]
en: Music
lv_lv: Mūzika

[ctx: #250]
en: Visualisation
lv_lv: Vizualizācija

[ctx: #251]
en: Select destination directory
lv_lv: Atlasīt mērķa direktoriju

[ctx: #252]
en: Stereo upmix
lv_lv: Stereo paplašināšana

[ctx: #253]
en: Number of channels
lv_lv: Kanālu skaits

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
lv_lv: DTS spējīgs atskaņotājs

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
lv_lv: Uzmeklē CD informāciju

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
lv_lv: Kļūda

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
lv_lv: Ieslēgt iezīmju lasīšanu

[ctx: #259]
en: Opening
lv_lv: Atver

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
lv_lv: Gaidu ieslēgšanu...

[ctx: #262]
en: Scripts output
lv_lv: Skriptu izvade

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
lv_lv: Atļaut attālinātu piekļuvi caur HTTP

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
lv_lv: Ierakstīt

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
lv_lv: Apturēt ierakstu

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
lv_lv: Kārtot pēc: celiņa

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
lv_lv: Kārtot pēc: laika

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
lv_lv: Kārtot pēc: nosaukuma

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
lv_lv: Kārtot pēc: izpildītāja

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
lv_lv: Kārtot pēc: albuma

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
lv_lv: Pikseļu attiecības pielāgošana

[ctx: #273]
note: Window screen calibration: calibration by using the rectangle box
en: Adjust the rectangle so it is perfectly square
lv_lv: Pielāgo taisnstūri, lai tas ir perfekts kvadrāts

[ctx: #274]
note: Window screen calibration: calibration from the top-left angle
en: Top-Left overscan compensation
lv_lv: Augšējā-kreisā pārskenēšanas kompensācija

[ctx: #275]
note: Window screen calibration: calibration from the bottom-right angle
en: Bottom-Right overscan compensation
lv_lv: Apakšējā-labējā pārskenēšanas kompensācija

[ctx: #276]
note: Window screen calibration: calibration by using the top-left or bottom-right arrows
en: Adjust the arrow to change the amount of overscan
lv_lv: Pielāgo bultu, lai izmainītu pārskenēšanas apjomu

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
lv_lv: Subtitru novietošana

[ctx: #278]
note: Window screen calibration: calibration by using the subtitle bar
en: Adjust the bar to change the subtitles position
lv_lv: Pielāgo joslu, lai izmainītu subtitru novietojumu

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
lv_lv: Nespēj ielādēt iestatījumus

[ctx: #280]
en: Using default settings
lv_lv: Izmanto noklusētos iestatījumus

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
lv_lv: Lūdzu, pārbaudi XML failus

[ctx: #282]
en: Found {0:d} items
lv_lv: Atrasti {0:d} ieraksti

[ctx: #283]
en: Search results
lv_lv: Meklēšanas rezultāti

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
lv_lv: Nekas netika atrasts

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
lv_lv: Vēlamā audio valoda

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
lv_lv: Vēlamā subtitru valoda

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
lv_lv: Subtitri

[ctx: #288]
en: Font
lv_lv: Fonts

[ctx: #289]
en: Size
lv_lv: Izmērs

[ctx: #290]
en: Dynamic range compression
lv_lv: Dinamiskā diapazona saspiešana

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
lv_lv: Pārlūkot subtitrus

[ctx: #294]
en: Create bookmark
lv_lv: Izveidot grāmatzīmi

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
lv_lv: Notīrīt grāmatzīmes

[ctx: #297]
en: Audio offset
lv_lv: Audio nobīde

[ctx: #298]
en: Bookmarks
lv_lv: Grāmatzīmes

[ctx: #299]
en: Bookmark {0:d}
lv_lv: Grāmatzīme {0:d}

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
lv_lv: MP1 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
lv_lv: MP2 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
lv_lv: MP3 spējīgs atskaņotājs

[ctx: #303]
en: Delay
lv_lv: Aizkave

[ctx: #304]
en: Language
lv_lv: Valoda

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
lv_lv: Ieslēgts

[ctx: #306]
en: Non-interleaved
lv_lv: Ne-mijkārtots

[ctx: #307]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "default" if available.
en: Media default
lv_lv: Mediju noklusējums

[ctx: #308]
note: Select option for the setting "Preferred audio language". Will prefer the stream marked as "original" if available.
en: Original language
lv_lv: Oriģinālvaloda

[ctx: #309]
en: User interface language
lv_lv: Lietotāja saskarnes valoda

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
lv_lv: Tīra datubāzi

[ctx: #314]
en: Preparing...
lv_lv: Gatavojos...

[ctx: #315]
en: Database error
lv_lv: Datubāzes kļūda

[ctx: #316]
en: Searching songs...
lv_lv: Meklēju dziesmas...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
lv_lv: Veiksmīgi iztīrīta datubāze

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
lv_lv: Tīru dziesmas...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
lv_lv: Kļūda tīrot dziesmas

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
lv_lv: Tīru izpildītājus...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
lv_lv: Kļūda tīrot izpildītājus

[ctx: #322]
en: Cleaning genres, roles etc....
lv_lv: Tīru žanrus, lomas utt....

[ctx: #323]
en: Error cleaning genres, roles etc.
lv_lv: Kļūda tīrot žanrus, lomas utt...

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
lv_lv: Tīru ceļus...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
lv_lv: Kļūda tīrot ceļus

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
lv_lv: Tīru albumus...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
lv_lv: Kļūda tīrot albumus

[ctx: #328]
en: Writing changes...
lv_lv: Rakstu izmaiņas...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
lv_lv: Kļūda rakstot izmaiņas

[ctx: #330]
en: This may take some time...
lv_lv: Tas var aizņemt kādu laiku...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
lv_lv: Saspiežu datubāzi...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
lv_lv: Kļūda saspiežot datubāzi

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
lv_lv: Vai vēlaties iztīrīt bibliotēku?

[ctx: #334]
en: Clean library...
lv_lv: Tīru bibliotēku...

[ctx: #335]
en: Start
lv_lv: Sākt

[ctx: #336]
en: Framerate conversion
lv_lv: Kadru biežuma konversija

[ctx: #337]
en: Output configuration
lv_lv: Izvades konfigurācija

[ctx: #338]
en: Fixed
lv_lv: Fiksēts

[ctx: #339]
en: Optimized
lv_lv: Optimizēts

[ctx: #340]
en: Various artists
lv_lv: Dažādi izpildītāji

[ctx: #341]
en: Play disc
lv_lv: Atskaņot disku

[ctx: #342]
en: Movies
lv_lv: Filmas

[ctx: #343]
en: Adjust framerate
lv_lv: Pielāgot kadru biežumu

[ctx: #344]
en: Actors
lv_lv: Aktieri

[ctx: #345]
en: Year
lv_lv: Gads

[ctx: #346]
en: Maintain original volume on downmix
lv_lv: Saglabāt sākotnējo skaļumu samiksēšanā

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
lv_lv: DTS-HD spējīgs atskaņotājs

[ctx: #348]
en: Allow passthrough
lv_lv: Atļaut nepārkodēšanu

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
lv_lv: TrueHD spējīgs atskaņotājs

[ctx: #350]
en: Programs
lv_lv: Programmas

[ctx: #351]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #352]
en: Dim
lv_lv: Aptumsums

[ctx: #353]
en: Black
lv_lv: Melns

[ctx: #354]
en: Matrix trails
lv_lv: Matricas celiņi

[ctx: #355]
note: Label of a setting to configure the idle time until the screensaver kicks in
en: Wait time
lv_lv: Gaidīšanas laiks

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
lv_lv: Ekrānsaudzētāja režīms

[ctx: #357]
en: Shutdown function timer
lv_lv: Izslēgšanas funkcijas taimeris

[ctx: #358]
en: All albums
lv_lv: Visi albumi

[ctx: #359]
en: Recently added albums
lv_lv: Nesen pievienotie albumi

[ctx: #360]
en: Screensaver
lv_lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #361]
en: Recursive slideshow
lv_lv: Rekursīva slīdīte

[ctx: #362]
en: Screensaver dim level
lv_lv: Ekrānsaudzētāja aptumsuma līmenis

[ctx: #363]
en: Sort by: File
lv_lv: Kārtot pēc: faila

[ctx: #364]
en: Dolby Digital (AC3) capable receiver
lv_lv: Dolby Digital (AC3) spējīgs atskaņotājs

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
lv_lv: Kārtot pēc: vārda

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
lv_lv: Kārtot pēc: gada

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
lv_lv: Kārtot pēc: vērtējuma

[ctx: #369]
en: Title
lv_lv: Nosaukums

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
lv_lv: pērkona negaisi

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
lv_lv: Daļēji

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
lv_lv: Pārsvarā

[ctx: #373]
note: Weather token
en: Sunny
lv_lv: Saulains

[ctx: #374]
note: Weather token
en: Cloudy
lv_lv: Mākoņains

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
lv_lv: Sniegs

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
lv_lv: Lietus

[ctx: #377]
note: Weather token
en: Light
lv_lv: viegls

[ctx: #380]
note: Weather token
en: Showers
lv_lv: Lietusgāzes

[ctx: #381]
note: Weather token
en: Few
lv_lv: Daži

[ctx: #382]
note: Weather token
en: Scattered
lv_lv: izkaisīti

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
lv_lv: Vējš

[ctx: #384]
note: Weather token
en: Strong
lv_lv: Stiprs

[ctx: #385]
note: Weather token
en: Fair
lv_lv: Vājš

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
lv_lv: Skaidrs

[ctx: #387]
note: Weather token
en: Clouds
lv_lv: mākoņi

[ctx: #388]
note: Weather token
en: Early
lv_lv: Agri

[ctx: #389]
note: Weather token
en: Shower
lv_lv: Lietusgāze

[ctx: #390]
note: Weather token
en: Flurries
lv_lv: Brāzmas

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
lv_lv: Zems

[ctx: #392]
note: Weather token
en: Medium
lv_lv: Vidējs

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
lv_lv: Augsts

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
lv_lv: Migla

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
lv_lv: Dūmaka

[ctx: #396]
en: Select location
lv_lv: Atlasīt atrašanās vietu

[ctx: #397]
en: Refresh time
lv_lv: Atsvaidzināt laiku

[ctx: #398]
en: Temperature units
lv_lv: Temperatūras vienības

[ctx: #399]
en: Speed units
lv_lv: Ātruma vienības

[ctx: #400]
en: Weather
lv_lv: Laikapstākļi

[ctx: #401]
en: Temp
lv_lv: Temperatūra

[ctx: #402]
en: Feels like
lv_lv: Sajūta kā

[ctx: #403]
en: UV index
lv_lv: UV indekss

[ctx: #404]
en: Wind
lv_lv: Vējš

[ctx: #405]
en: Dew point
lv_lv: Rasas punkts

[ctx: #406]
en: Humidity
lv_lv: Mitrums

[ctx: #409]
en: Defaults
lv_lv: Noklusējumi

[ctx: #410]
en: Accessing weather service
lv_lv: Piekļūst laikapstākļu pakalpojumam

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
lv_lv: Saņem laikapstākļus par:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
lv_lv: Nevar saņemt laikapstākļu datus

[ctx: #413]
en: Manual
lv_lv: Pašrocīgi

[ctx: #414]
en: No review for this album
lv_lv: Šim albumam nav pārskats

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
lv_lv: Lejupielādēju sīktēlu...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
lv_lv: Skats: lielas ikonas

[ctx: #418]
en: Low
lv_lv: Zems

[ctx: #419]
en: High
lv_lv: Augsts

[ctx: #420]
en: Best match
lv_lv: Precīzākā sakritība

[ctx: #421]
en: Keep audio device alive
lv_lv: Paturēt audio ierīci ieslēgtu

[ctx: #422]
en: Delete album information
lv_lv: Dzēst albuma informāciju

[ctx: #423]
en: Delete CD information
lv_lv: Dzēst CD informāciju

[ctx: #424]
en: Select
lv_lv: Atlasīt

[ctx: #425]
en: No album information found
lv_lv: Albuma informācija nav atrasta

[ctx: #426]
en: No CD information found
lv_lv: CD informācija nav atrasta

[ctx: #427]
en: Disc
lv_lv: Disks

[ctx: #428]
en: Insert correct CD / DVD
lv_lv: Ievietojiet pareizu CD / DVD

[ctx: #429]
en: Please insert the following disc:
lv_lv: Lūdzu, ievietojiet šādu disku:

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
lv_lv: Kārtot pēc: DVD#

[ctx: #431]
en: No cache
lv_lv: Bez kešatmiņas

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
lv_lv: Noņemt filmu no bibliotēkas

[ctx: #434]
note: From <wind dir.> at <speed> <unit>
en: From {0:s} at {1:d} {2:s}
lv_lv: No {0:s} ar {1:d} {2:s}

[ctx: #435]
note: Headline of a dialog that pops up when a user tries to play a video that is located on an optical disc (Blu-ray, DVD) but the current KODI device doesn't have the according drive
en: No optical disc drive detected
lv_lv: Nav atrasts optisko disku dzinis

[ctx: #437]
en: Removable disk
lv_lv: Noņemams disks

[ctx: #438]
en: Opening file
lv_lv: Atver failu

[ctx: #439]
en: Cache
lv_lv: Kešatmiņa

[ctx: #440]
en: Hard disk
lv_lv: Cietais disks

[ctx: #442]
en: Local network
lv_lv: Lokālais tīkls

[ctx: #443]
en: Internet
lv_lv: Internets

[ctx: #447]
en: Autorun media
lv_lv: Pašspēlējošs medijs

[ctx: #448]
en: Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver
lv_lv: Dolby Digital Plus (E-AC3) spējīgs atskaņotājs

[ctx: #449]
en: Enabled
lv_lv: Ieslēgts

[ctx: #450]
en: Columns
lv_lv: Ailes

[ctx: #451]
en: Row 1 address
lv_lv: 1. rindas adrese

[ctx: #452]
en: Row 2 address
lv_lv: 2. rindas adrese

[ctx: #453]
en: Row 3 address
lv_lv: 3. rindas adrese

[ctx: #454]
en: Row 4 address
lv_lv: 4. rindas adrese

[ctx: #455]
en: Rows
lv_lv: Rindas

[ctx: #456]
en: Mode
lv_lv: Režīms

[ctx: #457]
en: Switch view
lv_lv: Pārslēgt skatu

[ctx: #458]
en: Limit sampling rate (kHz)
lv_lv: Ierobežot iztveršanas biežumu (kHz)

[ctx: #459]
en: Subs
lv_lv: Subi

[ctx: #460]
en: Audio stream
lv_lv: Audio celiņš

[ctx: #461]
en: [active]
lv_lv: [aktīvs]

[ctx: #463]
en: Backlight
lv_lv: Izgaismojums

[ctx: #464]
en: Brightness
lv_lv: Spilgtums

[ctx: #465]
en: Contrast
lv_lv: Kontrasts

[ctx: #467]
en: Type
lv_lv: Veids

[ctx: #468]
en: Move the bar to change the OSD position
lv_lv: Pārvieto joslu, lai izmainītu OSD novietojumu

[ctx: #469]
en: OSD position
lv_lv: OSD novietojums

[ctx: #470]
en: Credits
lv_lv: Titri

[ctx: #474]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #475]
en: Music only
lv_lv: Tikai mūzika

[ctx: #476]
en: Music & video
lv_lv: Mūzika & video

[ctx: #477]
en: Unable to load playlist
lv_lv: Nevar ielādēt spēļsarakstu

[ctx: #479]
en: Skin & language
lv_lv: Apvalks & valoda

[ctx: #480]
en: Appearance
lv_lv: Izskats

[ctx: #481]
en: Audio options
lv_lv: Audio opcijas

[ctx: #482]
en: About Kodi
lv_lv: Par Kodi

[ctx: #485]
en: Delete album
lv_lv: Dzēst albumu

[ctx: #486]
en: Repeat
lv_lv: Atkārtot

[ctx: #487]
en: Repeat one
lv_lv: Atkārtot vienu

[ctx: #488]
en: Repeat folder
lv_lv: Atkārtot mapi

[ctx: #489]
en: Play next song automatically
lv_lv: Automātiski atskaņot nākamo dziesmu

[ctx: #491]
en: - Use big icons
lv_lv: - Izmantot lielas ikonas

[ctx: #492]
en: Resize VobSubs
lv_lv: Mainīt VobSubu izmēru

[ctx: #493]
en: Advanced options (experts only!)
lv_lv: Papildus opcijas (Tikai ekspertiem!)

[ctx: #494]
en: Overall audio headroom
lv_lv: Kopējais audiospējas līmenis

[ctx: #495]
en: Upscale videos to GUI resolution
lv_lv: Pārkonvertē video līdz GUI izšķirstpējai

[ctx: #496]
en: Calibration
lv_lv: Kalibrēšana

[ctx: #497]
en: Show file extensions
lv_lv: Rādīt failu paplašinājumus

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
lv_lv: Kārtot pēc: veida

[ctx: #499]
en: Unable to connect to online lookup service
lv_lv: Nevar pieslēgties tiešaistes sameklēšanas pakalpojumam

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
lv_lv: Albuma informācijas lejupielāde neizdevās

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
lv_lv: Meklēju albumu nosaukumus...

[ctx: #502]
en: Open
lv_lv: Atvērt

[ctx: #503]
en: Busy
lv_lv: Aizņemts

[ctx: #504]
en: Empty
lv_lv: Tukšs

[ctx: #505]
note: label for library update progress bar when scanning media files
en: Loading media information from files...
lv_lv: Ielādēju mediju informāciju no failiem...

[ctx: #506]
note: label for library update progress bar when checking for new or changed media files
en: Checking media files...
lv_lv: Pārbaudu mediju failus...

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
lv_lv: Kārtot pēc: lietojuma

[ctx: #510]
en: Enable visualisations
lv_lv: Ieslēgt vizualizācijas

[ctx: #511]
en: Enable video mode switching
lv_lv: Ieslēgt video režīma pārslēgšanu

[ctx: #512]
en: Startup window
lv_lv: Uzsākšanas logs

[ctx: #513]
en: Home window
lv_lv: Sākuma logs

[ctx: #514]
en: Manual settings
lv_lv: Pašrocīgi iestatījumi

[ctx: #515]
en: Genre
lv_lv: Žanrs

[ctx: #517]
en: Recently played albums
lv_lv: Nesen atskaņotie albumi

[ctx: #518]
en: Launch
lv_lv: Palaist

[ctx: #519]
en: Launch in...
lv_lv: Palaižu pēc...

[ctx: #521]
note: Node title for compilation albums, plural of #204
en: Compilations
lv_lv: Kompilācijas

[ctx: #522]
en: Remove source
lv_lv: Noņemt avotu

[ctx: #523]
en: Switch media
lv_lv: Pārslēgt mediju

[ctx: #524]
en: Select playlist
lv_lv: Atlasīt spēļsarakstu

[ctx: #525]
en: New playlist...
lv_lv: Jauns spēļsaraksts...

[ctx: #526]
en: Add to playlist
lv_lv: Pievienot spēļsarakstam

[ctx: #527]
en: Manually add to library
lv_lv: Pašrocīgi pievienot bibliotēkai

[ctx: #528]
en: Enter title
lv_lv: Ievadīt nosaukumu

[ctx: #529]
en: Error: Duplicate title
lv_lv: Kļūda: nosaukums dublējas

[ctx: #530]
en: Select genre
lv_lv: Atlasīt žanru

[ctx: #531]
en: New genre
lv_lv: Jauns žanrs

[ctx: #532]
en: Manual addition
lv_lv: Pašrocīga pievienošana

[ctx: #533]
en: Enter genre
lv_lv: Ievadīt žanru

[ctx: #534]
en: View: {0:s}
lv_lv: Skats: {0:s}

[ctx: #535]
en: List
lv_lv: Saraksts

[ctx: #536]
en: Icons
lv_lv: Ikonas

[ctx: #537]
en: Big list
lv_lv: Liels saraksts

[ctx: #538]
en: Big icons
lv_lv: Lielas ikonas

[ctx: #539]
en: Wide
lv_lv: Plats

[ctx: #540]
en: Big wide
lv_lv: Liels plats

[ctx: #541]
en: Album icons
lv_lv: Albuma ikonas

[ctx: #542]
en: DVD icons
lv_lv: DVD ikonas

[ctx: #544]
en: Media info
lv_lv: Mediju info

[ctx: #545]
en: Audio output device
lv_lv: Audio izvades ierīce

[ctx: #546]
en: Passthrough output device
lv_lv: Tranzīta izvades ierīce

[ctx: #547]
en: No biography for this artist
lv_lv: Šim izpldītājam nav biogrāfija

[ctx: #548]
en: Downmix multichannel audio to stereo
lv_lv: Samiksēt daudzkanālu audio uz stereo

[ctx: #549]
note: generic "number" label used in different places
en: Number
lv_lv: numura

[ctx: #550]
en: Sort by: {0:s}
lv_lv: Kārtot pēc: {0:s}

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
lv_lv: vārda

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
lv_lv: Datums

[ctx: #553]
en: Size
lv_lv: Izmērs

[ctx: #554]
en: Track
lv_lv: Celiņš

[ctx: #555]
en: Time
lv_lv: laiks

[ctx: #556]
en: Title
lv_lv: Nosaukums

[ctx: #557]
en: Artist
lv_lv: Izpildītājs

[ctx: #558]
en: Album
lv_lv: Albums

[ctx: #559]
en: Playlist
lv_lv: Spēļsaraksts

[ctx: #561]
en: File
lv_lv: Fails

[ctx: #562]
en: Year
lv_lv: Gads

[ctx: #563]
en: Rating
lv_lv: Vērtējums

[ctx: #564]
en: Type
lv_lv: Veids

[ctx: #565]
en: Usage
lv_lv: Lietojums

[ctx: #566]
en: Album artist
lv_lv: Albuma izpildītājs

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
lv_lv: Atskaņošanas skaits

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
lv_lv: Pēdējie atskaņotie

[ctx: #569]
en: Comment
lv_lv: Komentārs

[ctx: #570]
en: Date added
lv_lv: Pievienošanas datums

[ctx: #571]
en: Default
lv_lv: Noklusējums

[ctx: #572]
en: Studio
lv_lv: Studija

[ctx: #573]
en: Path
lv_lv: Ceļš

[ctx: #574]
en: Country
lv_lv: Valsts

[ctx: #575]
en: In progress
lv_lv: Progress

[ctx: #576]
en: Times played
lv_lv: Atskaņošanas reizes

[ctx: #577]
en: Date taken
lv_lv: Uzņemšanas datums

[ctx: #578]
en: Artist / Year
lv_lv: Izpildītājs / Gads

[ctx: #580]
en: Sort direction
lv_lv: Kārtošanas virziens

[ctx: #581]
en: Sort method
lv_lv: Kartošanas metode

[ctx: #582]
en: View mode
lv_lv: Skata režīms

[ctx: #583]
en: Remember views for different folders
lv_lv: Atcerēties dažādu mapju skatus

[ctx: #584]
en: Ascending
lv_lv: Augošā secībā

[ctx: #585]
en: Descending
lv_lv: Dilstošā secībā

[ctx: #586]
en: Edit playlist
lv_lv: Labot spēļsarakstu

[ctx: #587]
en: Filter
lv_lv: Filtrs

[ctx: #588]
en: Cancel party mode
lv_lv: Atcelt ballītes režīmu

[ctx: #589]
en: Party mode
lv_lv: Ballītes režīms

[ctx: #590]
en: Random
lv_lv: Nejaušs

[ctx: #591]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #592]
en: One
lv_lv: Viens

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
lv_lv: Visi

[ctx: #594]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
lv_lv: Atkārtot: izslēgts

[ctx: #596]
en: Repeat: One
lv_lv: Atkārtot: viens

[ctx: #597]
en: Repeat: All
lv_lv: Atkārtot: visi

[ctx: #600]
en: Rip audio CD
lv_lv: Izvilkt audio no CD

[ctx: #601]
en: Medium
lv_lv: Vidējs

[ctx: #602]
en: Standard
lv_lv: Standarta

[ctx: #603]
en: Extreme
lv_lv: Ekstrēms

[ctx: #604]
en: Constant bitrate
lv_lv: Konstants bitu ātrums

[ctx: #605]
en: Ripping...
lv_lv: Izvelku...

[ctx: #607]
en: To:
lv_lv: Uz:

[ctx: #608]
en: Couldn't rip CD or track because CDDARipPath is not set.
lv_lv: Nevar izvilkt CD vai celiņu jo CDDARipPath nav iestatīts.

[ctx: #610]
en: Rip audio track
lv_lv: Izvilkt audio celiņu

[ctx: #611]
en: Enter number
lv_lv: Ievadīt numuru

[ctx: #612]
en: Bits/sample
lv_lv: Biti/sempls

[ctx: #613]
en: Sample rate
lv_lv: Iztveršanas biežums

[ctx: #614]
en: Virtual folder
lv_lv: Virtuālā mape

[ctx: #620]
en: Audio CDs
lv_lv: Audio diski

[ctx: #621]
en: Encoder
lv_lv: Kodētājs

[ctx: #622]
en: Quality
lv_lv: Kvalitāte

[ctx: #623]
en: Bitrate
lv_lv: Bitu ātrums

[ctx: #624]
en: Include track number
lv_lv: Iekļaut celiņa numuru

[ctx: #625]
en: All songs of
lv_lv: Visas dziesmas no

[ctx: #626]
en: In progress TV shows
lv_lv: Notiek TV pārraides

[ctx: #629]
en: View mode
lv_lv: Skata režīms

[ctx: #630]
note: Label for stretching the displayed video to its normal size
en: Normal
lv_lv: Normāls

[ctx: #631]
en: Zoom
lv_lv: Palielinājums

[ctx: #632]
note: Label for stretching the displayed video to a 4:3 aspect ratio
en: Stretch 4:3
lv_lv: Stiepts 4:3

[ctx: #633]
en: Wide zoom
lv_lv: Plats palielinājums

[ctx: #634]
note: Label for stretching the displayed video to a 16:9 aspect ratio
en: Stretch 16:9
lv_lv: Stiepts 16:9

[ctx: #635]
note: Label for stretching the displayed video to the original size of the video stream
en: Original size
lv_lv: Sākotnējais lielums

[ctx: #636]
en: Custom
lv_lv: Pielāgots

[ctx: #637]
en: ReplayGain
lv_lv: Atskaņojuma-pastiprinājums

[ctx: #638]
en: Volume adjustments
lv_lv: Skaļuma pielāgošana

[ctx: #639]
en: Use track levels
lv_lv: No celiņu līmeņa

[ctx: #640]
en: Use album levels
lv_lv: No albuma līmeņa

[ctx: #641]
en: Files with ReplayGain information
lv_lv: Faili ar ReplayGain informāciju

[ctx: #642]
en: Files without ReplayGain information
lv_lv: Faili bez ReplayGain informācijas

[ctx: #643]
en: Avoid clipping protection on ReplayGained files
lv_lv: Izvairīties no kropļošanas failos ar atskaņojuma pastiprinājumu

[ctx: #644]
en: Stretch 16:9 - Nonlinear
lv_lv: Stiepts 16:9, nelineārs

[ctx: #645]
en: Need to unpack a big file. Continue?
lv_lv: Jāatpako liels fails. Turpināt?

[ctx: #646]
en: Remove from library
lv_lv: Noņemt no bibliotēkas

[ctx: #647]
en: Export video library
lv_lv: Eksportēt video bibliotēku

[ctx: #648]
en: Import video library
lv_lv: Importēt video bibliotēku

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
lv_lv: Importē

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
lv_lv: Eksportē

[ctx: #651]
en: Browse for library
lv_lv: Pārlūko bibliotēku

[ctx: #652]
en: Years
lv_lv: Gadi

[ctx: #653]
en: Update library
lv_lv: Atjaunināt bibliotēku

[ctx: #654]
en: Show debug information
lv_lv: Rādīt atkļūdošanas informāciju

[ctx: #655]
en: Browse for executable
lv_lv: Pārlūko izpildāmu failu

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
lv_lv: Pārlūkot spēļsarakstu

[ctx: #657]
en: Browse for folder
lv_lv: Pārlūko mapi

[ctx: #658]
en: Song information
lv_lv: Dziesmas informācija

[ctx: #659]
en: Non-linear stretch
lv_lv: Nelineārā izstiepšana

[ctx: #660]
en: Volume amplification
lv_lv: Paskaļināšana

[ctx: #661]
en: Choose export folder
lv_lv: Izvēlēties eksportēšanas mapi

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
lv_lv: Šis fails vairs nav pieejams.

[ctx: #663]
en: Would you like to remove it from the library?
lv_lv: Vai vēlaties to noņemt no bibliotēkas?

[ctx: #664]
en: Browse for script
lv_lv: Pārlūko skriptu

[ctx: #665]
en: Compression level
lv_lv: Saspiešanas līmenis

[ctx: #666]
en: Enable component-specific logging
lv_lv: Ieslēgt komponentēm specifisku reģistrēšanu

[ctx: #667]
en: Enable Dolby Digital (AC3) transcoding
lv_lv: Ieslēgt Dolby Digital (AC3) pārkodēšanu

[ctx: #668]
en: Specify component-specific logging...
lv_lv: Norādīt komponentēm specifisku reģistrēšanu...

[ctx: #669]
en: Verbose logging for the [B]SMB[/B] library
lv_lv: [B]SMB[/B] bibliotēkas izvērsta reģistrēšana

[ctx: #670]
en: Verbose logging for the [B]libcURL[/B] library (HTTP(S), DAV)
lv_lv: [B]libcURL[/B] bibliotēkas izvērsta reģistrēšana (HTTP(S), DAV)

[ctx: #672]
en: Verbose logging for the [B]FFmpeg[/B] libraries
lv_lv: [B]FFmpeg[/B] bibliotēkas izvērsta reģistrēšana

[ctx: #674]
en: Verbose logging for [B]D-Bus[/B] calls
lv_lv: [B]D-Bus[/B] izsaukumu izvērsta reģistrēšana

[ctx: #675]
en: Verbose logging for [B]JSON-RPC[/B] requests
lv_lv: [B]JSON-RPC[/B] pieprasījumu izvērsta reģistrēšana

[ctx: #676]
en: Verbose logging for the [B]Audio[/B] component
lv_lv: [B]Audio[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #677]
en: Verbose logging for the [B]AirTunes[/B] library
lv_lv: [B]AirTunes[/B] bibliotēkas izvērsta reģistrēšana

[ctx: #678]
en: Verbose logging for the [B]UPnP[/B] components
lv_lv: [B]UPnP[/B] komponentu izvērsta reģistrēšana

[ctx: #679]
en: Verbose logging for the [B]libCEC[/B] library
lv_lv: [B]LibCEC[/B] bibliotēkas izvērsta reģistrēšana

[ctx: #680]
en: Verbose logging for the [B]Video[/B] component
lv_lv: [B]Video[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #681]
en: Verbose logging for the [B]Webserver[/B] component
lv_lv: [B]Tīmekļa servera[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #682]
en: Verbose logging for the [B]Database[/B] component
lv_lv: [B]Datubāzes[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #683]
en: Verbose logging of [B]audio/video timing information[/B]
lv_lv: [B]Audio/video sinhronizācijas[/B] izvērsta reģistrēšana

[ctx: #684]
en: Verbose logging of [B]Windowing[/B] component
lv_lv: [B]Windowing[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #685]
en: Verbose logging of [B]PVR[/B] component
lv_lv: [B]PVR[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #686]
en: Verbose logging of [B]EPG[/B] component
lv_lv: [B]EPG[/B] komponenta izvērsta reģistrēšana

[ctx: #687]
en: From metadata
lv_lv: No metadatiem

[ctx: #700]
en: Cleaning up library
lv_lv: Uzkopj bibliotēku

[ctx: #701]
en: Removing old songs from the library
lv_lv: Izņem vecas dziesmas no bibliotēkas

[ctx: #702]
en: This path has been scanned before
lv_lv: Šis ceļš jau ir skenēts

[ctx: #705]
en: Network
lv_lv: Tīkls

[ctx: #706]
en: Server
lv_lv: Serveris

[ctx: #708]
en: Use proxy server
lv_lv: Izmantot starpniekserveri

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
lv_lv: Interneta protokols (IP)

[ctx: #712]
en: Invalid port specified. Value must be between 1 and 65535.
lv_lv: Norādīts nederīgs ports. Vērtībai jābūt no 1 līdz 65535.

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
lv_lv: HTTP starpniekserveris

[ctx: #715]
en: Assignment
lv_lv: Piešķiršana

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
lv_lv: Automatiski (DHCP)

[ctx: #717]
en: Manual (static)
lv_lv: Pašrocīgi (statiski)

[ctx: #719]
en: IP address
lv_lv: IP adrese

[ctx: #720]
en: Netmask
lv_lv: Tīkla maska

[ctx: #721]
en: Default gateway
lv_lv: Noklusētā vārteja

[ctx: #722]
en: DNS server
lv_lv: DNS serveris

[ctx: #723]
en: Save & restart
lv_lv: Saglabāt & pārstartēt

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
lv_lv: Norādīta nederīga adrese. Vērtībai jābūt AAA.BBB.CCC.DDD

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
lv_lv: ar numuriem no 0 līdz 255.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
lv_lv: Izmaiņas nav saglabātas. Turpināt nesaglabājot?

[ctx: #727]
en: Web server
lv_lv: Tīmekļa serveris

[ctx: #728]
en: FTP server
lv_lv: FTP serveris

[ctx: #729]
en: Enable SSL
lv_lv: Iespējot SSL

[ctx: #730]
en: Port
lv_lv: Ports

[ctx: #731]
en: Black
lv_lv: Melns

[ctx: #732]
en: Save & apply
lv_lv: Saglabāt & pielietot

[ctx: #733]
en: Password
lv_lv: Parole

[ctx: #734]
en: No pass
lv_lv: Nav parole

[ctx: #735]
en: Character set
lv_lv: Rakstzīmju kopa

[ctx: #736]
en: Style
lv_lv: Stils

[ctx: #737]
en: Colour
lv_lv: Krāsa

[ctx: #738]
en: Normal
lv_lv: Normāls

[ctx: #739]
en: Bold
lv_lv: Treknraksts

[ctx: #740]
en: Italics
lv_lv: Slīpraksts

[ctx: #741]
en: Bold italics
lv_lv: Treknraksts slīpraksts

[ctx: #742]
en: White
lv_lv: Balts

[ctx: #743]
en: Yellow
lv_lv: Dzeltens

[ctx: #744]
en: Files
lv_lv: Faili

[ctx: #745]
en: Background colour
lv_lv: Fona krāsa

[ctx: #746]
en: Background opacity
lv_lv: Fona caurredzamība

[ctx: #747]
en: Error loading image
lv_lv: Kļūda ielādējot attēlu

[ctx: #748]
en: Edit path
lv_lv: Labot ceļu

[ctx: #749]
en: Mirror image
lv_lv: Spoguļattēls

[ctx: #750]
en: Are you sure?
lv_lv: Vai esat pārliecināts?

[ctx: #751]
en: Removing source
lv_lv: Noņem avotu

[ctx: #752]
en: Opacity
lv_lv: Caurredzamība

[ctx: #754]
en: Add program link
lv_lv: Pievienot programmas saiti

[ctx: #755]
en: Edit program path
lv_lv: Labot programmas ceļu

[ctx: #756]
en: Edit program name
lv_lv: Labot programmas nosaukumu

[ctx: #757]
en: Edit path depth
lv_lv: Labot ceļa dziļumu

[ctx: #759]
en: View: Big list
lv_lv: Skats: liels saraksts

[ctx: #760]
en: Yellow
lv_lv: Dzeltens

[ctx: #761]
en: White
lv_lv: Balts

[ctx: #762]
en: Blue
lv_lv: Zils

[ctx: #763]
en: Bright green
lv_lv: Gaišzaļš

[ctx: #764]
en: Yellow green
lv_lv: Dzeltenzaļš

[ctx: #765]
en: Cyan
lv_lv: Ciāna

[ctx: #766]
en: Light grey
lv_lv: Gaišpelēks

[ctx: #767]
en: Grey
lv_lv: Pelēks

[ctx: #768]
en: Dark Grey
lv_lv: Tumši pelēks

[ctx: #770]
en: Error {0:d}: share not available
lv_lv: Kļūda {0:d}: koplietojuma mape nav pieejama

[ctx: #773]
en: Seeking
lv_lv: Novietošana

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
lv_lv: Slīdītes mape

[ctx: #790]
en: Remote control
lv_lv: Tālvadības pults

[ctx: #791]
en: Allow remote control by programs on this system
lv_lv: Atļaut attālinātu vadību šīs sistēmas programmām

[ctx: #792]
en: Port
lv_lv: Ports

[ctx: #793]
en: Port range
lv_lv: Porta apgabals

[ctx: #794]
en: Allow remote control by programs on other systems
lv_lv: Atļaut attālinātu vadību citu sistēmu programmām

[ctx: #795]
en: Initial repeat delay (ms)
lv_lv: Sākotnējā atkārtošanas aizkave (ms)

[ctx: #796]
en: Continuous repeat delay (ms)
lv_lv: Tālākā atkārtošanas aizkave (ms)

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
lv_lv: Maksimālais klientu skaits

[ctx: #798]
en: Internet access
lv_lv: Interneta piekļuve

[ctx: #799]
en: Library update
lv_lv: Bibliotēkas atjauninājums

[ctx: #802]
note: Label of progress bar which shows the available/total space of pvr backend
en: {0:s} of {1:s} available
lv_lv: pieejams {0:s} no {1:s}

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
lv_lv: Veids

[ctx: #804]
note: Label of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Search guide for
lv_lv: Meklēšanas gids priekš

[ctx: #805]
note: Help of 'Guide data title search' edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the search string to use to lookup matching events in the guide
lv_lv: Ievadiet tekstu, ko meklēt pasākumu rokasgrāmatā

[ctx: #806]
note: Label of "Fulltext search" edit field in PVR timer settings dialog
en: Fulltext search (or title search only)
lv_lv: Pilna teksta meklēšana (vai meklēšana tikai pēc nosaukuma)

[ctx: #807]
note: special days of week representation value for a timer rule
en: Any day
lv_lv: Jebkurā dienā

[ctx: #808]
note: special days of week representation for a timer rule
en: Every day
lv_lv: Katru dienu

[ctx: #809]
note: special channel representation value for a timer rule
en: Any channel
lv_lv: Jebkurš kanāls

[ctx: #810]
note: Label of "Start any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: Start any time
lv_lv: Sākt jebkurā laikā

[ctx: #811]
note: Label of recording group list control in the PVR timer settings dialog Part of value of recording group list control in the PVR timer settings dialog (e.g. "Recording Group 1")
en: Recording group
lv_lv: Ierakstu grupa

[ctx: #812]
note: Label for setting TV->Recordings->Prevent duplicate episodes Label of prevent duplicate episodes list control (if user does not want to record the same episode multiple times) in PVR timer settings dialog
en: Prevent duplicate episodes
lv_lv: Novērst sēriju dublēšanos

[ctx: #813]
note: Label of start padding time list control in PVR timer settings dialog
en: Start padding time
lv_lv: Sākuma rezerves laiks

[ctx: #814]
note: Label of end padding time list control in PVR timer settings dialog
en: End padding time
lv_lv: Beigu rezerves laiks

[ctx: #815]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record all episodes
lv_lv: Ierakstīt visas sērijas

[ctx: #816]
note: Value of prevent duplicate episodes list control in PVR timer settings dialog
en: Record only new episodes
lv_lv: Ierakstīt tikai jaunās sērijas

[ctx: #817]
note: Label of "End any time" radio button in PVR timer settings dialog
en: End any time
lv_lv: Beigt jebkurā laikā

[ctx: #818]
note: Label of "MaxRecordings" list in the PVR timer settings dialog
en: Max recordings
lv_lv: Maks. ierakstu skaits

[ctx: #819]
note: Representation of a one-time timer which has been scheduled by a timer rule.
en: One time (Scheduled by timer rule)
lv_lv: Vienreiz (Ieplānots ar taimera kārtulu)

[ctx: #820]
note: Representation of a one-time timer.
en: One time
lv_lv: Vienu reizi

[ctx: #821]
note: Representation of an epg-based one-time timer.
en: One time (guide-based)
lv_lv: Vienu reizi (vadoties no EPG)

[ctx: #822]
note: Representation of a timer rule
en: Timer rule
lv_lv: Taimera kārtula

[ctx: #823]
note: Representation of an epg-based timer rule.
en: Timer rule (guide-based)
lv_lv: Taimera kārtula (vadoties no EPG)

[ctx: #824]
note: Complete prefixed representation of a reminder timer type.
en: Reminder: {0:s}
lv_lv: Atgādinājums: {0:s}

[ctx: #825]
note: Complete prefixed representation of a recording timer type.
en: Recording: {0:s}
lv_lv: Ieraksts: {0:s}

[ctx: #826]
note: Label for buttons to add a PVR reminder timer
en: Set reminder
lv_lv: Iestatīt atgādinājumu

[ctx: #827]
note: Label for a context menu entry to delete a reminder timer
en: Delete reminder
lv_lv: Dzēst atgādinājumu

[ctx: #828]
note: Text for notification that a timer rule has been deleted
en: Timer rule deleted
lv_lv: Taimera kārtula dzēsta

[ctx: #829]
note: Label for a context menu entry to view a read-only reminder timer
en: View reminder
lv_lv: Skatīt atgādinājumu

[ctx: #830]
note: Label for a context menu entry to edit a reminder timer
en: Edit reminder
lv_lv: Labot atgādinājumu

[ctx: #831]
note: Weekday representation
en: Mondays
lv_lv: Pirmdienās

[ctx: #832]
note: Weekday representation
en: Tuesdays
lv_lv: Otrdienās

[ctx: #833]
note: Weekday representation
en: Wednesdays
lv_lv: Trešdienās

[ctx: #834]
note: Weekday representation
en: Thursdays
lv_lv: Ceturtdienās

[ctx: #835]
note: Weekday representation
en: Fridays
lv_lv: Piektdienās

[ctx: #836]
note: Weekday representation
en: Saturdays
lv_lv: Sestdienās

[ctx: #837]
note: Weekday representation
en: Sundays
lv_lv: Svētdienās

[ctx: #838]
note: Label for a TV show Premiere
en: Première
lv_lv: Pirmizrāde

[ctx: #839]
note: Label for a Live TV show
en: Live
lv_lv: Dzīvais

[ctx: #840]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Do you only want to delete this timer or also the timer rule that has scheduled it?
lv_lv: Vai nodzēst tikai taimeri, vai arī visu šī taimera kārtulu?

[ctx: #841]
note: Label for No button in a dialog when a user wants to delete a timer that was scheduled by a timer rule
en: Only this
lv_lv: Tikai šo

[ctx: #842]
note: Label for a first aired TV show
en: New
lv_lv: Jauns

[ctx: #843]
note: Label for a context menu entry to activate a currently inactive timer
en: Activate
lv_lv: Aktivizēt

[ctx: #844]
note: Label for a context menu entry to deactivate a currently active timer
en: Deactivate
lv_lv: Deaktivizēt

[ctx: #845]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer rule
en: Are you sure you want to delete this timer rule and all timers it has scheduled?
lv_lv: Vai tiešām nodzēst šo taimera kārtulu ar visiem tās taimeriem?

[ctx: #846]
note: Message in a dialog when a user wants to delete a timer
en: Are you sure you want to delete this timer?
lv_lv: Vai tiešām vēlaties nodzēst šo taimeri?

[ctx: #847]
note: Heading for a dialog for confirming to stop an active recording
en: Confirm stop recording
lv_lv: Apturēšanas apstiprinājums

[ctx: #848]
note: Message in a dialog when a user wants to stop an active recording
en: Are you sure you want to stop this recording?
lv_lv: Vai tiešām apturēt ierakstu?

[ctx: #849]
note: Label for a finale of a TV show
en: Finale
lv_lv: Noslēgums

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
lv_lv: Ievadīts nederīgs porta numurs

[ctx: #851]
en: Valid port range is 1-65535
lv_lv: Derīgais porta apgabals ir 1-65535

[ctx: #852]
en: Valid port range is 1024-65535
lv_lv: Derīgais porta apgabals ir 1024-65535

[ctx: #997]
en: Add pictures...
lv_lv: Pievieno attēlus...

[ctx: #998]
en: Add music...
lv_lv: Pievieno mūziku...

[ctx: #999]
en: Add videos...
lv_lv: Pievieno video...

[ctx: #1000]
en: Preview
lv_lv: Priekšskatīt

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
lv_lv: Nevar pieslēgties

[ctx: #1002]
en: The connection to the network location couldn't be established. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
lv_lv: Nevar nodibināt pieslēgumu tīkla atrašanās vietai. Tas varētu būt saistīts ar to, ka tīkls nav pieslēgts. Vai tomēr vēlaties to pievienot?

[ctx: #1006]
en: IP address
lv_lv: IP adrese

[ctx: #1007]
en: Add network location
lv_lv: Pievienot tīkla vietu

[ctx: #1008]
en: Protocol
lv_lv: Protokols

[ctx: #1009]
en: Server address
lv_lv: Servera adrese

[ctx: #1010]
en: Server name
lv_lv: Servera vārds

[ctx: #1011]
en: Remote path
lv_lv: Attālinātais ceļš

[ctx: #1012]
en: Shared folder
lv_lv: Koplietota mape

[ctx: #1013]
en: Port
lv_lv: Ports

[ctx: #1014]
en: Username
lv_lv: Lietotājs

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
lv_lv: Pārlūkot tīkla serveri

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
lv_lv: Ievadīt servera tīkla adresi

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
lv_lv: Ievadīt ceļu uz servera

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
lv_lv: Ievadīt porta numuru

[ctx: #1019]
en: Enter the username
lv_lv: Ievadīt lietotāju

[ctx: #1021]
en: Enter the paths or browse for the media locations.
lv_lv: Ievadiet ceļus vai pārlūkojiet mediju vietas.

[ctx: #1022]
en: Enter a name for this media source.
lv_lv: Ievadīt nosaukumu šim mediju avotam.

[ctx: #1023]
en: Browse for new share
lv_lv: Pārlūkot jaunu koplietojumu

[ctx: #1024]
en: Browse
lv_lv: Pārlūkot

[ctx: #1025]
en: Couldn't retrieve directory information. This could be due to the network not being connected. Would you like to add it anyway?
lv_lv: Nevar saņemt direktorijas informāciju. Iespējams nav tīkla savienojuma. Vai tomēr to pievienot?

[ctx: #1026]
en: Add source
lv_lv: Pievienot avotu

[ctx: #1027]
en: Edit source
lv_lv: Labot avotu

[ctx: #1029]
en: Enter the new label
lv_lv: Ievadīt jaunu etiķeti

[ctx: #1030]
en: Browse for image
lv_lv: Pārlūkot attēlu

[ctx: #1031]
en: Browse for image folder
lv_lv: Pārlūkot attēlu mapi

[ctx: #1032]
en: Add network location...
lv_lv: Pievieno tīkla atrašanās vietu...

[ctx: #1033]
en: Browse for file
lv_lv: Pārlūkot failu

[ctx: #1034]
en: Submenu
lv_lv: Apakšizvēlne

[ctx: #1035]
en: Enable submenu buttons
lv_lv: Ieslēgt apakšizvēlnes pogas

[ctx: #1036]
en: Favourites
lv_lv: Izlase

[ctx: #1037]
en: Video add-ons
lv_lv: Video pielikumi

[ctx: #1038]
en: Music add-ons
lv_lv: Mūzikas pielikumi

[ctx: #1039]
en: Picture add-ons
lv_lv: Attēlu pielikumi

[ctx: #1040]
en: Loading directory
lv_lv: Ielādē direktoriju

[ctx: #1041]
en: Retrieved {0:d} items
lv_lv: Izgūti {0:d} ieraksti

[ctx: #1042]
en: Retrieved {0:d} of {1:d} items
lv_lv: Izgūti {0:d} no {1:d} ierakstiem

[ctx: #1043]
en: Program add-ons
lv_lv: Programmu pielikumi

[ctx: #1044]
en: Set plug-in thumb
lv_lv: Iestatīt spraudņa sīktēlu

[ctx: #1046]
en: Access points
lv_lv: Piekļuves punkti

[ctx: #1048]
en: Username
lv_lv: Lietotājs

[ctx: #1049]
en: Script settings
lv_lv: Skripta iestatījumi

[ctx: #1050]
en: Singles
lv_lv: Singli

[ctx: #1051]
en: Enter web address
lv_lv: Ievadiet tīmekļa adresi

[ctx: #1052]
en: Require authentication
lv_lv: Nepieciešama autentifikācija

[ctx: #1053]
en: Choose whether requests to the web server require a username and a password, which must be set below if enabled. It is recommended to always leave this setting enabled.
lv_lv: Izvēlieties vai servera pieprasījumiem nepieciešams lietotājvārds un parole, kas ievadāma zemāk. Ieteicams vienmēr aktivizēt šo iestatījumu.

[ctx: #1180]
en: Proxy type
lv_lv: Starpniekservera veids

[ctx: #1185]
en: SOCKS5 with remote DNS resolving
lv_lv: SOCKS5 ar attālinātu dns atrisināšanu

[ctx: #1200]
en: SMB client
lv_lv: SMB klients

[ctx: #1202]
en: Workgroup
lv_lv: Darbgrupa

[ctx: #1203]
en: Default username
lv_lv: Noklusētais lietotājs

[ctx: #1204]
en: Default password
lv_lv: Noklusētā parole

[ctx: #1207]
en: WINS server
lv_lv: WINS serveris

[ctx: #1208]
en: Mount SMB shares
lv_lv: Piemontē SMB koplietojumus

[ctx: #1210]
en: Remove
lv_lv: Noņemt

[ctx: #1211]
en: Music
lv_lv: Mūzika

[ctx: #1213]
en: Pictures
lv_lv: Attēli

[ctx: #1214]
en: Files
lv_lv: Faili

[ctx: #1215]
en: Music & video
lv_lv: Mūzika & video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
lv_lv: Mūzika & attēli

[ctx: #1217]
en: Music & files
lv_lv: Mūzika & faili

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
lv_lv: Video & attēli

[ctx: #1219]
en: Video & files
lv_lv: Video & faili

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
lv_lv: Attēli & faili

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
lv_lv: Mūzika & video & attēli

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
lv_lv: Mūzika & video & attēli & faili

[ctx: #1223]
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
lv_lv: Faili & mūzika & video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
lv_lv: Faili & attēli & mūzika

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
lv_lv: Faili & attēli & video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
lv_lv: Mūzika & programmas

[ctx: #1230]
en: Video & programs
lv_lv: Video & programmas

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
lv_lv: Attēli & programmas

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
lv_lv: Mūzika & video & attēli & programmas

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
lv_lv: Programmas & video & mūzika

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
lv_lv: Programmas & attēli & mūzika

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
lv_lv: Programmas & attēli & video

[ctx: #1260]
en: Announce services to other systems
lv_lv: Apziņot servisus citām sistēmām

[ctx: #1268]
en: Enable AirPlay "Videos" and "Pictures" support
lv_lv: Iespējot AirPlay "Videos" un "Pictures" atbalstu

[ctx: #1269]
en: Allow volume control
lv_lv: Atļaut skaļuma kontroli

[ctx: #1270]
en: Enable AirPlay support
lv_lv: Iespējot AirPlay atbalstu

[ctx: #1271]
en: Device name
lv_lv: Ierīces vārds

[ctx: #1272]
en: Use password protection
lv_lv: Izmantot paroles aizsardzību

[ctx: #1275]
note: Filter movies/tvshows/music/episodes/artists/musicvideos/albums/songs
en: Filter {0:s}
lv_lv: Filtrs {0:s}

[ctx: #1300]
en: Custom audio device
lv_lv: Pielāgota audio ierīce

[ctx: #1301]
en: Custom passthrough device
lv_lv: Pielāgota tranzīta ierīce

[ctx: #1302]
en: Volume control steps
lv_lv: Skaļuma soļi

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
lv_lv: Temperatūra

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
lv_lv: Spiediens

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
lv_lv: Tuvums

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
lv_lv: Intensitāte

[ctx: #1379]
note: Weather token
en: Ragged
lv_lv: Nelīdzena

[ctx: #1380]
note: Weather token
en: Very
lv_lv: ļoti

[ctx: #1381]
note: Weather token
en: Extreme
lv_lv: Ekstrēms

[ctx: #1382]
note: Weather token
en: Whirls
lv_lv: virpuļi

[ctx: #1383]
note: Weather token
en: Sky is clear
lv_lv: Skaidras debesis

[ctx: #1384]
note: Weather token
en: Broken
lv_lv: Bojāts

[ctx: #1386]
note: Weather token
en: Tropical
lv_lv: tropisks

[ctx: #1387]
note: Weather token
en: Hurricane
lv_lv: vētra

[ctx: #1388]
note: Weather token
en: Cold
lv_lv: auksts

[ctx: #1389]
note: Weather token
en: Windy
lv_lv: vējains

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
lv_lv: Iestatījumi

[ctx: #1391]
note: Weather token
en: Breeze
lv_lv: Brīze

[ctx: #1392]
note: Weather token
en: Gentle
lv_lv: Liega

[ctx: #1393]
note: Weather token
en: High wind, near gale
lv_lv: Stiprs vējš, tuvu vētrai

[ctx: #1394]
note: Weather token
en: Severe
lv_lv: stiprs

[ctx: #1395]
note: Weather token
en: Violent
lv_lv: Spēcīga

[ctx: #1396]
note: Weather token
en: Drifting
lv_lv: slīdošs

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
lv_lv: un

[ctx: #1398]
note: Weather token
en: Freezing
lv_lv: saldējošs

[ctx: #1399]
note: Weather token
en: Late
lv_lv: vēlu

[ctx: #1400]
note: Weather token
en: Isolated
lv_lv: izolēts

[ctx: #1401]
note: Weather token
en: Thundershowers
lv_lv: pērkona lietus

[ctx: #1402]
note: Weather token
en: Thunder
lv_lv: pērkons

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
lv_lv: Saule

[ctx: #1404]
note: Weather token
en: Heavy
lv_lv: stiprs

[ctx: #1405]
note: Weather token
en: in
lv_lv: iekš

[ctx: #1407]
note: Weather token
en: Vicinity
lv_lv: apkārtnē

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
lv_lv: ledus

[ctx: #1409]
note: Weather token
en: Crystals
lv_lv: kristāli

[ctx: #1410]
note: Weather token
en: Calm
lv_lv: mierīgs

[ctx: #1411]
note: Weather token
en: with
lv_lv: ar

[ctx: #1412]
note: Weather token
en: windy
lv_lv: vējains

[ctx: #1413]
note: Weather token
en: Patches
lv_lv: vietām

[ctx: #1414]
note: Weather token
en: Thunderstorm
lv_lv: pērkona negaiss

[ctx: #1415]
note: Weather token
en: Drizzle
lv_lv: smalks lietus

[ctx: #1416]
note: Weather token
en: Foggy
lv_lv: miglains

[ctx: #1417]
note: Weather token
en: Grains
lv_lv: graudi

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
lv_lv: pērkona negaisi

[ctx: #1419]
note: Weather token
en: Shallow
lv_lv: sekls

[ctx: #1420]
note: Weather token
en: Moderate
lv_lv: vidējs

[ctx: #1421]
note: Weather token
en: Very high
lv_lv: Ļoti augsts

[ctx: #1422]
note: Weather token
en: Windy
lv_lv: vējains

[ctx: #1423]
note: Weather token
en: Mist
lv_lv: migla

[ctx: #1424]
note: Weather token
en: Overcast
lv_lv: samācies

[ctx: #1425]
note: Weather token
en: Pellets
lv_lv: krusas graudi

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
lv_lv: krusa

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
lv_lv: dūmi

[ctx: #1428]
note: Weather token
en: Volcanic
lv_lv: vulkāniski

[ctx: #1429]
note: Weather token
en: Ash
lv_lv: pelni

[ctx: #1430]
note: Weather token
en: Widespread
lv_lv: plaši

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
lv_lv: putekļi

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
lv_lv: smiltis

[ctx: #1433]
note: Weather token
en: Spray
lv_lv: smidzina

[ctx: #1434]
note: Weather token
en: Whirls
lv_lv: virpuļi

[ctx: #1435]
note: Weather token
en: Sandstorm
lv_lv: smilšu vētra

[ctx: #1436]
note: Weather token
en: Blowing
lv_lv: pūš

[ctx: #1437]
note: Weather token
en: Pellet
lv_lv: krusa

[ctx: #1438]
note: Weather token
en: Small
lv_lv: Mazs

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
lv_lv: un

[ctx: #1440]
note: Weather token
en: Sleet
lv_lv: slapjdraņķis

[ctx: #1441]
note: Weather token
en: with
lv_lv: ar

[ctx: #1442]
note: Weather token
en: Chance
lv_lv: iespējams

[ctx: #1443]
note: Weather token
en: of
lv_lv: arī

[ctx: #1444]
note: Weather token
en: Funnel
lv_lv: virpulis

[ctx: #1445]
note: Weather token
en: Cloud
lv_lv: mākonis

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
lv_lv: nezināms

[ctx: #1447]
note: Weather token
en: Squalls
lv_lv: brāzmas

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
lv_lv: Nokrišņi

[ctx: #1449]
note: Weather token
en: Partial
lv_lv: daļēji

[ctx: #1450]
en: Put display to sleep when idle
lv_lv: Gaidīšanas laikā aizmidzināt ekrānu

[ctx: #2050]
en: Runtime
lv_lv: Izpildlaiks

[ctx: #2080]
en: Empty list
lv_lv: Tukšs saraksts

[ctx: #2081]
en: Went back to parent list because the active list has been emptied
lv_lv: Devās atpakaļ uz pamatsarakstu, jo aktīvais saraksts ir iztukšots

[ctx: #2101]
en: Newer version needed. Check the log for more information about this message.
lv_lv: Vajadzīga jaunāka versija. Plašāku informāciju skatiet žurnālā

[ctx: #2102]
note: Notification message indicating an add-on error. "<Add-on name> error".
en: {0:s} error
lv_lv: {0:s} kļūda

[ctx: #2103]
note: Fallback message indicating an add-on error.
en: Add-on error
lv_lv: Pielikuma kļūda

[ctx: #2104]
note: Used for add-on error kaitoast.
en: Check the log for more information.
lv_lv: Plašāku informāciju skatiet žurnālā

[ctx: #10000]
en: Home
lv_lv: Sākums

[ctx: #10001]
en: Programs
lv_lv: Programmas

[ctx: #10002]
en: Pictures
lv_lv: Attēli

[ctx: #10003]
en: File manager
lv_lv: Failu pārvaldnieks

[ctx: #10004]
en: Settings
lv_lv: Iestatījumi

[ctx: #10005]
en: Not available
lv_lv: Nav pieejams

[ctx: #10006]
note: Abbreviation of "Not Available"
en: N/A
lv_lv: N/P

[ctx: #10007]
en: System information
lv_lv: Sistēmas informācija

[ctx: #10008]
en: Play next
lv_lv: Atskaņot nākamo

[ctx: #10011]
en: Settings - Videos - Screen calibration
lv_lv: Iestatījumi - video - ekrāna kalibrēšana

[ctx: #10016]
en: Settings - System
lv_lv: Iestatījumi - sistēma

[ctx: #10018]
en: Settings - Service
lv_lv: Iestatījumi - serviss

[ctx: #10021]
en: Settings - TV
lv_lv: Iestatījumi - TV

[ctx: #10022]
en: Settings - Games
lv_lv: Iestatījumi - spēles

[ctx: #10024]
en: Titles
lv_lv: Nosaukumi

[ctx: #10025]
en: Videos
lv_lv: Video

[ctx: #10028]
en: Videos / Playlist
lv_lv: Video / Spēļsaraksts

[ctx: #10029]
en: Login screen
lv_lv: Pieteikšanās ekrāns

[ctx: #10030]
en: Settings - Player
lv_lv: Iestatījumi - atskaņotājs

[ctx: #10031]
en: Settings - Media
lv_lv: Iestatījumi - mediji

[ctx: #10032]
en: Settings - Interface
lv_lv: Iestatījumi - saskarne

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
lv_lv: Iestatījumi - profili

[ctx: #10035]
en: Skin Settings
lv_lv: Apvalka iestatījumi

[ctx: #10036]
en: Basic
lv_lv: Pamata

[ctx: #10037]
en: Standard
lv_lv: Standarta

[ctx: #10038]
en: Advanced
lv_lv: Papildus

[ctx: #10039]
en: Expert
lv_lv: Eksperts

[ctx: #10040]
en: Add-on browser
lv_lv: Pielikumu pārlūks

[ctx: #10041]
en: Reset above settings to default
lv_lv: Atiestatīt augšējos iestatījumus uz noklusējumu

[ctx: #10042]
en: Are you sure you want to reset the settings in this category?
lv_lv: Vai tiešām vēlaties atiestatīt iestatījumus šajā kategorijā?

[ctx: #10043]
en: Help
lv_lv: Palīdzība

[ctx: #10044]
en: No help available
lv_lv: Palīdzība nav pieejama

[ctx: #10045]
en: Resets all the visible settings to their default values.
lv_lv: Atiestata visus redzamos iestatījumus uz to noklusētajām vērtībām.

[ctx: #10046]
en: No categories available
lv_lv: Nav pieejamas kategorijas

[ctx: #10047]
en: Try changing the setting level to see additional categories and settings.
lv_lv: Mēģiniet mainīt iestatījumu līmeni, lai redzētu papildkategorijas un iestatījumus.

[ctx: #10048]
en: Add video source
lv_lv: Pievienot video avotu

[ctx: #10049]
en: Add music source
lv_lv: Pievienot mūzikas avotu

[ctx: #10050]
en: Event log
lv_lv: Notikumu žurnāls

[ctx: #10051]
en: Add program source
lv_lv: Pievienot programmu avotu

[ctx: #10052]
en: Add file source
lv_lv: Pievienot failu avotu

[ctx: #10053]
en: Edit video source
lv_lv: Labot video avotu

[ctx: #10054]
en: Edit music source
lv_lv: Labot mūzikas avotu

[ctx: #10055]
en: Edit picture source
lv_lv: Labot attēlu avotu

[ctx: #10056]
en: Edit program source
lv_lv: Labot programmu avotu

[ctx: #10057]
en: Edit file source
lv_lv: Labot failu avotu

[ctx: #10058]
en: Remove tag from library
lv_lv: Izņemt birku no bibliotēkas

[ctx: #10060]
en: Favourites
lv_lv: Izlase

[ctx: #10099]
en: Pointer
lv_lv: Norādītājs

[ctx: #10100]
en: Yes / No dialog
lv_lv: Jā / Nē dialogs

[ctx: #10101]
en: Progress dialog
lv_lv: Norises dialogs

[ctx: #10103]
en: Virtual keyboard
lv_lv: Virtuālā tastatūra

[ctx: #10104]
en: Volume bar
lv_lv: Skaļuma josla

[ctx: #10106]
en: Context menu
lv_lv: Konteksta izvēlne

[ctx: #10107]
en: Notification dialog
lv_lv: Paziņojumu dialogs

[ctx: #10109]
en: Numeric Input
lv_lv: Ciparu ievade

[ctx: #10110]
en: Gamepad input
lv_lv: Spēļvadnes ievade

[ctx: #10111]
en: Shutdown menu
lv_lv: Izslēgšanas izvēlne

[ctx: #10114]
en: Player controls
lv_lv: Atskaņotāja kontroles

[ctx: #10115]
en: Seek bar
lv_lv: Novietošanas josla

[ctx: #10116]
en: Player process info
lv_lv: Atskaņotāja procesu informācija

[ctx: #10120]
en: Music OSD
lv_lv: Mūzikas OSD

[ctx: #10122]
en: Visualization preset list
lv_lv: Vizualizācijas sagatavju saraksts

[ctx: #10123]
en: Video OSD settings
lv_lv: Video OSD iestatījumi

[ctx: #10124]
en: Audio OSD settings
lv_lv: Audio OSD iestatījumi

[ctx: #10125]
en: Video bookmarks
lv_lv: Video grāmatzīmes

[ctx: #10126]
en: File browser
lv_lv: Failu pārlūks

[ctx: #10127]
note: Audio Channel count
en: channels
lv_lv: kanāli

[ctx: #10128]
en: Network setup
lv_lv: Tīkla uzstādīšana

[ctx: #10129]
en: Media source
lv_lv: Mediju avots

[ctx: #10130]
en: Profile settings
lv_lv: Profila iestatījumi

[ctx: #10131]
en: Lock settings
lv_lv: Slēdzenes iestatījumi

[ctx: #10132]
en: Content settings
lv_lv: Satura iestatījumi

[ctx: #10134]
en: Favourites
lv_lv: Izlase

[ctx: #10135]
en: Song info
lv_lv: Dziesmas informācija

[ctx: #10136]
en: Smart playlist editor
lv_lv: Gudrā spēļsaraksta labotājs

[ctx: #10137]
en: Smart playlist rule editor
lv_lv: Gudrā spēļsaraksta kārtulu labotājs

[ctx: #10139]
en: Picture info
lv_lv: Attēla informācija

[ctx: #10140]
en: Add-on settings
lv_lv: Pielikuma iestatījumi

[ctx: #10142]
en: Fullscreen info
lv_lv: Pilnekrāna informācija

[ctx: #10145]
en: Slider dialog
lv_lv: Slīdņa dialogs

[ctx: #10146]
en: Add-on info
lv_lv: Pielikuma informācija

[ctx: #10147]
en: Text viewer
lv_lv: Teksta skatītājs

[ctx: #10150]
en: Peripheral settings
lv_lv: Perifērijas iestatījumi

[ctx: #10151]
en: Extended progress dialog
lv_lv: Paplašinātais norises dialogs

[ctx: #10152]
en: Media filter
lv_lv: Mediju filtrs

[ctx: #10153]
en: Subtitle search
lv_lv: Subtitru meklēšana

[ctx: #10157]
en: OSD CMS settings
lv_lv: OSD CMS iestatījumi

[ctx: #10159]
en: Subtitle OSD settings
lv_lv: Subtitru OSD iestatījumi

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
lv_lv: Meklē subtitrus...

[ctx: #10211]
en: Looking for or caching subtitles...
lv_lv: Meklē vai kešo subtitrus...

[ctx: #10212]
en: terminating
lv_lv: izbeigšana

[ctx: #10213]
en: buffering
lv_lv: buferizācija

[ctx: #10214]
en: Opening stream
lv_lv: Atver plūsmu

[ctx: #10500]
en: Music playlist
lv_lv: Mūzikas spēļsaraksts

[ctx: #10502]
en: Music
lv_lv: Mūzika

[ctx: #10503]
en: Music playlist editor
lv_lv: Mūzikas spēļsaraksta labotājs

[ctx: #10504]
en: Top 100 songs
lv_lv: Top 100 dziesmas

[ctx: #10505]
en: Top 100 albums
lv_lv: Top 100 albumi

[ctx: #10506]
en: Programs
lv_lv: Programmas

[ctx: #10507]
en: Configuration
lv_lv: Konfigurācija

[ctx: #10508]
en: Weather forecast
lv_lv: Laikaprognoze

[ctx: #10509]
en: Network gaming
lv_lv: Tīkla spēles

[ctx: #10510]
en: Extensions
lv_lv: Paplašinājumi

[ctx: #10511]
en: System info
lv_lv: Sistēmas info

[ctx: #10516]
en: Music - Library
lv_lv: Mūzika - Bibliotēka

[ctx: #10517]
en: Now playing - Music
lv_lv: Šobrīd atskaņo - Mūzika

[ctx: #10522]
en: Now playing - Videos
lv_lv: Šobrīd atskaņo - Video

[ctx: #10523]
en: Album information
lv_lv: Albuma informācija

[ctx: #10524]
en: Movie information
lv_lv: Informācija par filmu

[ctx: #10550]
en: Teletext
lv_lv: Teleteksts

[ctx: #10600]
en: PVR guide info
lv_lv: PVR gida informācija

[ctx: #10601]
en: PVR recording info
lv_lv: PVR ieraksta informācija

[ctx: #10602]
en: PVR timer setting
lv_lv: PVR taimera iestatījumi

[ctx: #10603]
en: PVR group manager
lv_lv: PVR grupu pārvaldnieks

[ctx: #10604]
en: PVR channel manager
lv_lv: PVR kanālu pārvaldnieks

[ctx: #10605]
en: PVR guide search
lv_lv: PVR gida meklēšana

[ctx: #10606]
en: PVR channel scan
lv_lv: PVR kanālu skenēšana

[ctx: #10607]
en: PVR update progress
lv_lv: PVR atjaunināšanas izpilde

[ctx: #10608]
en: PVR OSD channels
lv_lv: PVR kanālu OSD

[ctx: #10609]
en: PVR OSD guide
lv_lv: PVR gida OSD

[ctx: #10610]
en: PVR radio RDS info
lv_lv: PVR radio RDS informācija

[ctx: #10611]
en: PVR recording setting
lv_lv: PVR ieraksta iestatījumi

[ctx: #10700]
en: TV channels
lv_lv: TV kanāli

[ctx: #10701]
en: TV recordings
lv_lv: TV ieraksti

[ctx: #10702]
en: TV guide
lv_lv: TV gids

[ctx: #10703]
en: TV timers
lv_lv: TV taimeri

[ctx: #10704]
en: TV search
lv_lv: TV meklēšana

[ctx: #10705]
en: Radio channels
lv_lv: Radio kanāli

[ctx: #10706]
en: Radio recordings
lv_lv: Radio ieraksti

[ctx: #10707]
en: Radio guide
lv_lv: Radio gids

[ctx: #10708]
en: Radio timers
lv_lv: Radio taimeri

[ctx: #10709]
en: Radio search
lv_lv: Radio meklēšana

[ctx: #10710]
en: TV timer rules
lv_lv: TV taimera kārtulas

[ctx: #10711]
en: Radio timer rules
lv_lv: Radio taimera kārtulas

[ctx: #10800]
en: Fullscreen live TV
lv_lv: Pilnekrāna TV

[ctx: #10801]
en: Fullscreen radio
lv_lv: Pilnekrāna radio

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
lv_lv: Spēles

[ctx: #12000]
en: Select dialog
lv_lv: Dialoga izvēle

[ctx: #12001]
en: Music info
lv_lv: Mūzikas informācija

[ctx: #12002]
en: OK dialog
lv_lv: "Skaidrs" dialogs

[ctx: #12003]
en: Video info
lv_lv: Video informācija

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
lv_lv: Pilnekrāna video

[ctx: #12006]
en: Audio visualisation
lv_lv: Audio vizualizācija

[ctx: #12007]
en: Audio visualisation
lv_lv: Audio vizualizācija

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
lv_lv: Pārbūvē indeksu...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
lv_lv: Atpakaļ pie mūzikas loga

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
lv_lv: Atpakaļ pie video loga

[ctx: #12012]
en: Last used
lv_lv: Pēdējo reizi izmantots

[ctx: #12013]
en: Install date
lv_lv: Instalēšanas datums

[ctx: #12014]
en: Last updated
lv_lv: Pēdējo reizi atjaunināts

[ctx: #12021]
note: Label of various controls for starting playback from the beginning
en: Play from beginning
lv_lv: Atskaņot no sākuma

[ctx: #12022]
note: Label of various controls for resuming playback from a certain point in time
en: Resume from {0:s}
lv_lv: Atsākt no {0:s}

[ctx: #12321]
en: OK
lv_lv: Skaidrs

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
lv_lv: Slēgts! Ievadi kodu...

[ctx: #12326]
en: Enter password
lv_lv: Ievadiet paroli

[ctx: #12327]
en: Enter master code
lv_lv: Ievadiet galveno kodu

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
lv_lv: Ievadiet slēdzenes kodu

[ctx: #12329]
en: or press "C" to cancel
lv_lv: vai spiediet "C", lai atceltu

[ctx: #12330]
en: Enter gamepad button combo and
lv_lv: Ievadiet spēļvadnes kombinēto pogu un

[ctx: #12331]
en: press "OK", or "Back" to cancel
lv_lv: spiediet "OK" vai "Atpakaļ", lai atceltu

[ctx: #12332]
en: Set lock
lv_lv: Iestatīt slēdzeni

[ctx: #12333]
en: Unlock
lv_lv: Atbloķēt

[ctx: #12334]
en: Reset lock
lv_lv: Atiestatīt slēdzeni

[ctx: #12335]
en: Remove lock
lv_lv: Noņemt slēdzeni

[ctx: #12337]
en: Numeric password
lv_lv: Ciparu parole

[ctx: #12338]
en: Gamepad button combo
lv_lv: Spēļvadnes kombinētā poga

[ctx: #12339]
en: Full-text password
lv_lv: Pilna teksta parole

[ctx: #12340]
en: Enter new password
lv_lv: Ievadiet jauno paroli

[ctx: #12341]
en: Re-enter new password
lv_lv: Ievadiet vēlreiz jauno paroli

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
lv_lv: Nepareiza parole,

[ctx: #12343]
en: retries left
lv_lv: atlikušie mēģinājumi

[ctx: #12344]
en: Passwords entered did not match.
lv_lv: Ievadītās paroles neatbilst.

[ctx: #12345]
en: Access denied
lv_lv: Piekļuve liegta

[ctx: #12346]
en: Password retry limit exceeded.
lv_lv: Paroles ievades ierobežojums ir pārsniegts.

[ctx: #12347]
en: The system will now power down.
lv_lv: Sistēma tagad izslēgsies.

[ctx: #12348]
en: Item locked
lv_lv: Ieraksts aizslēgts

[ctx: #12353]
en: Reactivate lock
lv_lv: Atjaunot slēdzeni

[ctx: #12356]
en: Change lock
lv_lv: Mainīt slēdzeni

[ctx: #12357]
en: Source lock
lv_lv: Avota slēdzene

[ctx: #12358]
en: Password entry was blank. Try again.
lv_lv: Paroles ievade bija tukša. Mēģiniet vēlreiz.

[ctx: #12360]
en: Master lock
lv_lv: Galvenā slēdzene

[ctx: #12362]
en: Shutdown system if number of master lock retries is exceeded
lv_lv: Sistēmas izslēgšana, ja pārsniegts galvenās bloķēšanas koda ievades skaits

[ctx: #12367]
en: Master code is not valid. Please enter a valid master code.
lv_lv: Galvenais bloķēšanas kods nav derīgs. Lūdzu, ievadiet derīgu galveno bloķēšanas kodu.

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
lv_lv: Iestatījumi & failu pārvaldnieks

[ctx: #12376]
en: Set as default for all media
lv_lv: Iestatīt kā noklusējumu visiem medijiem

[ctx: #12377]
en: This will reset any previously saved values. Are you sure?
lv_lv: Šī darbība atiestatīs visas iepriekš saglabātās vērtības. Vai tiešām to vēlaties?

[ctx: #12378]
en: Amount of time to display each image
lv_lv: Laiks, kurā jāparāda katrs attēls

[ctx: #12379]
en: Use pan and zoom effects
lv_lv: Izmantot bīdīšanas un palielinājuma efektu

[ctx: #12381]
en: Switch to visualisation on playback
lv_lv: Pārslēgt uz vizualizāciju spēlēšanas laikā

[ctx: #12383]
en: 12-hour clock
lv_lv: 12 stundu pulkstenis

[ctx: #12384]
en: 24-hour clock
lv_lv: 24 stundu pulkstenis

[ctx: #12385]
en: Day / Month
lv_lv: Diena / Mēnesis

[ctx: #12386]
en: Month / Day
lv_lv: Mēnesis / Diena

[ctx: #12389]
en: Privacy policy
lv_lv: Privātuma politika

[ctx: #12390]
en: System uptime
lv_lv: Sistēmas darblaiks

[ctx: #12391]
en: Minutes
lv_lv: Minūtes

[ctx: #12392]
en: Hours
lv_lv: Stundas

[ctx: #12393]
en: Days
lv_lv: Dienas

[ctx: #12394]
en: Total uptime
lv_lv: Kopējais darblaiks

[ctx: #12395]
en: Battery level
lv_lv: Baterijas līmenis

[ctx: #12600]
en: Weather
lv_lv: Laikapstākļi

[ctx: #12900]
en: Screensaver
lv_lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
lv_lv: Pilnekrāna OSD

[ctx: #12906]
en: Fullscreen game
lv_lv: Pilnekrāna spēle

[ctx: #12999]
en: Startup
lv_lv: Uzsākšana

[ctx: #13000]
en: System
lv_lv: Sistēma

[ctx: #13001]
en: Immediate HDD spindown
lv_lv: Tūlītēja HDD apturēšana

[ctx: #13002]
en: Video only
lv_lv: Tikai video

[ctx: #13003]
en: - Delay
lv_lv: - Aizkave

[ctx: #13004]
en: - Minimum file duration
lv_lv: - Minimālais faila ilgums

[ctx: #13005]
en: Shutdown
lv_lv: Izslēgšana

[ctx: #13006]
en: Add picture source
lv_lv: Pievienot attēlu avotu

[ctx: #13007]
en: Reset
lv_lv: Atiestatīt

[ctx: #13008]
en: Shutdown function
lv_lv: Izslēgšanas funkcija

[ctx: #13009]
en: Quit
lv_lv: Beigt

[ctx: #13010]
en: Hibernate
lv_lv: Aizmigt

[ctx: #13011]
en: Suspend
lv_lv: Apturēt

[ctx: #13012]
en: Exit
lv_lv: Iziet

[ctx: #13013]
en: Reboot
lv_lv: Atsāknēt

[ctx: #13014]
en: Minimise
lv_lv: Minimizēt

[ctx: #13015]
en: Power button action
lv_lv: Ieslēgšanas pogas darbība

[ctx: #13016]
en: Power off system
lv_lv: Izslēgt datorsistēmu

[ctx: #13017]
en: Inhibit idle shutdown
lv_lv: Kavēt izslēgšanu gaidīšanas laikā

[ctx: #13018]
en: Allow idle shutdown
lv_lv: Atļaut izslēgšanu gaidīšanas laikā

[ctx: #13020]
en: Is another session active, perhaps over ssh?
lv_lv: Vai darbojas cita sesija, varbūt caur ssh?

[ctx: #13021]
en: Mounted removable storage device
lv_lv: Pievienots datu nesējs

[ctx: #13022]
en: Unsafe storage device removal
lv_lv: Nedroša datu nesēja atvienošana

[ctx: #13023]
en: Successfully removed storage device
lv_lv: Datu nesējs atvienots

[ctx: #13026]
en: Try to wakeup remote servers on access
lv_lv: Piekļūstot mēģināt pamodināt attālinātos serverus

[ctx: #13027]
en: Wake-on-LAN ({0:s})
lv_lv: Pamodināšana pa LAN ({0:s})

[ctx: #13028]
en: Waiting for network to connect...
lv_lv: Gaidu tīkla savienojumu...

[ctx: #13029]
en: Failed to execute Wake-on-LAN!
lv_lv: Neizdevās izpildīt pamodināšanu pa LAN

[ctx: #13030]
en: Waiting for server to wake up...
lv_lv: Gaidu servera pamošanos...

[ctx: #13031]
en: Extended wait for server to wake up...
lv_lv: Paplašināti gaidu servera pamošanos...

[ctx: #13032]
en: Waiting for services to launch...
lv_lv: Gaidu pakalpojumu palaišanos...

[ctx: #13033]
en: MAC discovery
lv_lv: MAC atklāšana

[ctx: #13034]
en: Updated for {0:s}
lv_lv: Atjaunināts {0:s}

[ctx: #13035]
en: Found for {0:s}
lv_lv: Atrada par {0:s}

[ctx: #13036]
en: Failed for {0:s}
lv_lv: Neizdevās par {0:s}

[ctx: #13050]
en: Running low on battery
lv_lv: Baterija iet uz beigām

[ctx: #13100]
en: Flicker filter
lv_lv: Mirgoņas filtrs

[ctx: #13101]
en: Let driver choose (requires restart)
lv_lv: Ļaut dzinim izvēlēties (nepieciešams pārstartēt)

[ctx: #13106]
note: generic "disabled" label used in different places
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #13107]
en: Enabled during video playback
lv_lv: Ieslēgts video spēlēšanas laikā

[ctx: #13108]
en: Always enabled
lv_lv: Vienmēr ieslēgts

[ctx: #13109]
note: unused?
en: Test & apply the resolution
lv_lv: Pārbaudīt un piemērot izšķirtspēju

[ctx: #13110]
en: Save this resolution?
lv_lv: Saglabāt šo izšķirtspēju?

[ctx: #13111]
en: Would you like to keep this change?
lv_lv: Vai vēlaties paturēt šīs izmaiņas?

[ctx: #13112]
note: unused?
en: High quality upscaling
lv_lv: Palielināt ar augstu kvalitāti

[ctx: #13113]
note: used by several skins
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #13114]
note: unused?
en: Enabled for SD content
lv_lv: Ieslēgts SD saturam

[ctx: #13115]
note: unused?
en: Always enabled
lv_lv: Vienmēr ieslēgts

[ctx: #13116]
note: unused?
en: Upscaling method
lv_lv: Palielināšanas metode

[ctx: #13117]
note: unused?
en: Bicubic
lv_lv: Bikubiska

[ctx: #13123]
en: Keep skin?
lv_lv: Vai paturēt šo apvalku?

[ctx: #13130]
en: Blank other displays
lv_lv: Aptumšot pārējos ekrānus

[ctx: #13131]
note: unused?
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #13132]
note: unused?
en: Blank displays
lv_lv: Aptumšoti ekrāni

[ctx: #13140]
en: Active connections detected!
lv_lv: Atklāti aktīvi pieslēgumi!

[ctx: #13141]
en: If you proceed, you might not be able to control this application any longer. Are you sure you want to stop the event server?
lv_lv: Ja turpināsit, varat zaudēt kontroli pār šo lietotni. Vai tiešām apturēt notikumu serveri?

[ctx: #13144]
en: Change Apple Remote mode?
lv_lv: Vai mainīt Apple pults režīmu?

[ctx: #13145]
en: If you are currently using the Apple Remote to control this application, changing this setting might affect your ability to continue controlling it. Do you want to proceed?
lv_lv: Izmainot šo iestatījumu, varat zaudēt kontroli pār lietotni, ja pašreiz izmantojat Apple pulti tās kontrolei. Vai vēlaties turpināt?

[ctx: #13159]
en: Subnet mask
lv_lv: Apakštīkla maska

[ctx: #13160]
en: Gateway
lv_lv: Vārteja

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
lv_lv: Primārais DNS

[ctx: #13162]
note: unused?
en: Initialise failed
lv_lv: Inicializēšana neizdevās

[ctx: #13170]
en: Never
lv_lv: Nekad

[ctx: #13171]
note: unused?
en: Immediately
lv_lv: Tūlīt

[ctx: #13172]
note: unused?
en: After {0:d} secs
lv_lv: Pēc {0:d} sekundēm

[ctx: #13173]
note: unused?
en: HDD install date:
lv_lv: HDD instalēšanas datums:

[ctx: #13174]
note: unused?
en: HDD power cycle count:
lv_lv: HDD dabības ciklu skaits:

[ctx: #13200]
en: Profiles
lv_lv: Profili

[ctx: #13201]
en: Delete profile '{0:s}'?
lv_lv: Dzēst profilu '{0:s}'?

[ctx: #13204]
note: used by several skins
en: Last loaded profile:
lv_lv: Pēdējais ielādētais profils:

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
lv_lv: nezināms

[ctx: #13206]
note: Label in the game OSD to overwrite an existing savestate
en: Overwrite
lv_lv: Pārrakstīt

[ctx: #13207]
note: Subtitle selection to only use forced subtitles
en: Forced only
lv_lv: Tikai izvēlētā

[ctx: #13208]
en: Alarm clock
lv_lv: Modinātājs

[ctx: #13209]
en: Alarm clock interval (in minutes)
lv_lv: Modinātāja intervāls (minūtēs)

[ctx: #13210]
en: Started, alarm in {0:d}m
lv_lv: Palaists, modinās pēc {0:d}m

[ctx: #13211]
en: Alarm!
lv_lv: Modinātājs!

[ctx: #13212]
en: Cancelled with {0:d}m{1:d}s left
lv_lv: Atcelts ar atlikušām {0:d} minūtēm {1:d} sekundēm

[ctx: #13249]
en: Search for subtitles in RARs
lv_lv: Meklēt subtitrus RAR failos

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
lv_lv: Pārlūko subtitrus...

[ctx: #13251]
en: Move item
lv_lv: Pārvietot ierakstu

[ctx: #13252]
en: Move item here
lv_lv: Pārvietot ierakstu šeit

[ctx: #13253]
en: Cancel move
lv_lv: Atcelt pārvietošanu

[ctx: #13270]
en: Hardware:
lv_lv: Aparatūra:

[ctx: #13271]
en: System CPU usage:
lv_lv: Sistēmas procesora lietojums:

[ctx: #13274]
en: Connected, but no DNS is available.
lv_lv: Savienots, bet neviens DNS nedarbojas.

[ctx: #13275]
en: Hard disk
lv_lv: Cietais disks

[ctx: #13277]
en: Storage
lv_lv: Krātuve

[ctx: #13278]
en: Default
lv_lv: Noklusējums

[ctx: #13279]
en: Network
lv_lv: Tīkls

[ctx: #13281]
en: Hardware
lv_lv: Aparatūra

[ctx: #13283]
en: Operating system:
lv_lv: Operētājsistēma:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
lv_lv: CPU ātrums:

[ctx: #13286]
en: Video encoder:
lv_lv: Video kodētājs:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
lv_lv: Ekrāna izšķirtspēja:

[ctx: #13292]
en: A/V cable:
lv_lv: A/V kabelis:

[ctx: #13294]
en: DVD region:
lv_lv: DVD reģions:

[ctx: #13295]
en: Internet:
lv_lv: Internets:

[ctx: #13296]
en: Connected
lv_lv: Savienots

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
lv_lv: Nav savienots. Pārbaudiet tīkla iestatījumus.

[ctx: #13299]
en: Target temperature
lv_lv: Mērķa temperatūra

[ctx: #13300]
en: Fan speed
lv_lv: Ventilatora ātrums

[ctx: #13301]
en: Auto temperature control
lv_lv: Auto temperatūras kontrole

[ctx: #13302]
en: Fan speed override
lv_lv: Ventilatora ātruma neievērošana

[ctx: #13303]
en: Fonts
lv_lv: Fonti

[ctx: #13304]
en: Enable flipping bi-directional strings
lv_lv: Ieslēgt divvirzienu virkņu samainīšanu

[ctx: #13305]
en: Show RSS news feeds
lv_lv: Rādīt RSS ziņu plūsmas

[ctx: #13306]
en: Show parent folder items
lv_lv: Rādīt vecāku mapes ierakstus

[ctx: #13307]
en: Track naming template
lv_lv: Celiņa nosaukšanas veidne

[ctx: #13308]
en: Do you wish to reboot your system instead of just this application?
lv_lv: Vai restartēt visu sistēmu, nevis tikai šo lietotni?

[ctx: #13310]
en: Zoom effect
lv_lv: Palielinājuma efekts

[ctx: #13311]
en: Float effect
lv_lv: Peldošs efekts

[ctx: #13312]
en: Black bar reduction
lv_lv: Melno malu samazināšana

[ctx: #13313]
en: Restart
lv_lv: Pārstartēt

[ctx: #13314]
en: Crossfade between songs
lv_lv: Pārklāšanās starp dziesmām

[ctx: #13315]
en: Regenerate thumbnails
lv_lv: Pārģenerēt sīktēlus

[ctx: #13316]
en: Recursive thumbnails
lv_lv: Rekursīvi sīktēli

[ctx: #13317]
en: View slideshow
lv_lv: Skatīt slīdīti

[ctx: #13318]
en: Recursive slideshow
lv_lv: Rekursīva slīdīte

[ctx: #13319]
en: Randomise
lv_lv: Samistrot

[ctx: #13321]
en: Left only
lv_lv: Tikai pa kreisi

[ctx: #13322]
en: Right only
lv_lv: Tikai pa labi

[ctx: #13324]
en: Background transparency
lv_lv: Fona caurspīdīgums

[ctx: #13325]
en: Foreground transparency
lv_lv: Priekšplāna curspīdīgums

[ctx: #13326]
en: A/V delay
lv_lv: A/V aizkave

[ctx: #13328]
en: {0:s} not found
lv_lv: {0:s} nav atrasts

[ctx: #13329]
en: Error opening {0:s}
lv_lv: Kļūda atverot {0:s}

[ctx: #13330]
en: Unable to load {0:s}
lv_lv: Nevar ielādēt {0:s}

[ctx: #13331]
en: Error: Out of memory
lv_lv: Kļūda: atmiņa ir pilna

[ctx: #13332]
en: Move up
lv_lv: Aušup

[ctx: #13333]
en: Move down
lv_lv: Lejup

[ctx: #13334]
en: Edit label
lv_lv: Labot etiķeti

[ctx: #13335]
en: Make default
lv_lv: Padarīt par noklusējumu

[ctx: #13336]
en: Remove button
lv_lv: Noņemt pogu

[ctx: #13340]
en: Leave as is
lv_lv: Atstāt, kā ir

[ctx: #13341]
en: Green
lv_lv: Zaļš

[ctx: #13342]
en: Orange
lv_lv: Oranžs

[ctx: #13343]
en: Red
lv_lv: Sarkans

[ctx: #13344]
en: Cycle
lv_lv: Cikls

[ctx: #13345]
en: Switch LED off on playback
lv_lv: Izslēgt LED, kad spēlē

[ctx: #13346]
en: Movie information
lv_lv: Informācija par filmu

[ctx: #13347]
note: Label for 'queue item' (adds an item to a playlist), used at several places
en: Queue item
lv_lv: Ierindot ierakstu

[ctx: #13348]
en: Search IMDb...
lv_lv: Meklē IMDb...

[ctx: #13349]
en: Scan for new content
lv_lv: Meklē jaunu saturu

[ctx: #13350]
en: Current playlist
lv_lv: Pašreizējais spēļsaraksts

[ctx: #13351]
en: Album information
lv_lv: Albuma informācija

[ctx: #13352]
en: Scan item to library
lv_lv: Skenēt ierakstu bibliotēkā

[ctx: #13353]
en: Stop scanning
lv_lv: Apturēt skenēšanu

[ctx: #13354]
en: Render method
lv_lv: Apstrādes metode

[ctx: #13355]
en: Low quality pixel shader
lv_lv: Zemas kvalitātes pikseļu ēnotājs

[ctx: #13356]
en: Hardware overlays
lv_lv: Aparatūras pārklājumi

[ctx: #13357]
en: High quality pixel shader
lv_lv: Augstas kvalitātes pikseļu ēnotājs

[ctx: #13358]
en: Play item
lv_lv: Atskaņot ierakstu

[ctx: #13359]
en: Set artist thumb
lv_lv: Iestatīt izpildītāja sīktēlu

[ctx: #13360]
en: Automatically generate thumbnails
lv_lv: Automātiski ģenerēt sīktēlus

[ctx: #13361]
en: Enable voice
lv_lv: Ieslēgt balsi

[ctx: #13375]
en: Enable device
lv_lv: Ieslēgt ierīci

[ctx: #13376]
en: Volume
lv_lv: Skaļums

[ctx: #13377]
en: Default view mode
lv_lv: Noklusētais skata režīms

[ctx: #13378]
en: Default brightness
lv_lv: Noklusētais spilgtums

[ctx: #13379]
en: Default contrast
lv_lv: Noklusētais kontrasts

[ctx: #13380]
en: Default gamma
lv_lv: Noklusētā gamma

[ctx: #13381]
en: Resume video
lv_lv: Atsākt video

[ctx: #13382]
en: Voice mask - Port 1
lv_lv: Balss maska - Ports 1

[ctx: #13383]
en: Voice mask - Port 2
lv_lv: Balss maska - Ports 2

[ctx: #13384]
en: Voice mask - Port 3
lv_lv: Balss maska - Ports 3

[ctx: #13385]
en: Voice mask - Port 4
lv_lv: Balss maska - Ports 4

[ctx: #13386]
en: Use time based seeking
lv_lv: Izmantot novietošanu pēc laika

[ctx: #13387]
note: unused?
en: Track naming template - right
lv_lv: Celiņa nosaukšanas veidne - pa labi

[ctx: #13388]
en: Preset
lv_lv: Sagatave

[ctx: #13389]
en: There are no presets available for this visualisation
lv_lv: Nav pieejamas sagataves šai vizualizācijai

[ctx: #13390]
en: There are no settings available[CR]for this visualisation
lv_lv: Nav pieejami iestatijumi[CR]šai vizualizācijai

[ctx: #13391]
en: Eject / Load
lv_lv: Izstumt / Ievilkt

[ctx: #13393]
en: Calculate size
lv_lv: Izskaitļo izmēru

[ctx: #13394]
en: Calculating folder size
lv_lv: Izskaitļo mapes izmēru

[ctx: #13395]
en: Video settings
lv_lv: Video iestatījumi

[ctx: #13396]
en: Audio settings
lv_lv: Audio iestatījumi

[ctx: #13397]
en: Enable subtitles
lv_lv: Ieslēgt subtitrus

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
lv_lv: Saīsnes

[ctx: #13399]
en: Ignore articles when sorting
lv_lv: Artikulu ignorēšana kārtošanā

[ctx: #13400]
en: Crossfade between songs on the same album
lv_lv: Pārklāšanās starp dziesmām vienā albumā

[ctx: #13401]
en: Browse for {0:s}
lv_lv: Pārlūkot {0:s}

[ctx: #13402]
en: Show track position
lv_lv: Rādīt pozīciju celiņā

[ctx: #13403]
en: Clear default
lv_lv: Notīrīt noklusējumu

[ctx: #13404]
en: Resume
lv_lv: Atsākt

[ctx: #13405]
en: Get thumb
lv_lv: Iegūt sīktēlu

[ctx: #13406]
en: Picture information
lv_lv: Attēla informācija

[ctx: #13407]
en: {0:s} presets
lv_lv: {0:s} sagataves

[ctx: #13408]
en: (IMDb user rating)
lv_lv: (IMDb lietotāju vērtējums)

[ctx: #13410]
en: Tune in on Last.fm
lv_lv: Uztvert Last.fm

[ctx: #13411]
en: Minimum fan speed
lv_lv: Minimālais ventilatora ātrums

[ctx: #13412]
en: Play from here
lv_lv: Atskaņot no šīs vietas

[ctx: #13413]
en: Downloading
lv_lv: Lejupielādē

[ctx: #13414]
en: Show song and album artists
lv_lv: Rādīt dziesmas un albuma izpildītājus

[ctx: #13415]
en: Render method
lv_lv: Apstrādes metode

[ctx: #13416]
note: Value for setting with label #13415 "Player / Videos / Render method" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Auto detect
lv_lv: Auto noteikšana

[ctx: #13419]
en: Software
lv_lv: Programmatūra

[ctx: #13420]
en: Remove safely
lv_lv: Droši noņemt

[ctx: #13422]
en: Start slideshow here
lv_lv: Sākt slīdīti šeit

[ctx: #13423]
en: Remember for this path
lv_lv: Atcerieties šo ceļu

[ctx: #13425]
en: Allow hardware acceleration - VDPAU
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - VDPAU

[ctx: #13426]
en: Allow hardware acceleration - VAAPI
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - VAAPI

[ctx: #13427]
en: Allow hardware acceleration - DXVA2
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - DXVA2

[ctx: #13428]
en: Allow hardware acceleration - CrystalHD
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - CrystalHD

[ctx: #13429]
en: Allow hardware acceleration - VTBDecoder
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - VTBDecoder

[ctx: #13431]
en: Pixel shaders
lv_lv: Pikseļu ēnotāji

[ctx: #13432]
en: Allow hardware acceleration - VideoToolbox
lv_lv: Atļaut aparatūras paātrinājumu - VideoToolbox

[ctx: #13433]
en: Play next video automatically
lv_lv: Nākamā video automātiska atskaņošana

[ctx: #13434]
note: If autoplay next video is set true
en: Play only this
lv_lv: Atskaņot tikai šo

[ctx: #13435]
en: Enable HQ scalers for scaling above
lv_lv: HQ mērogotāju ieslēgšana

[ctx: #13437]
en: Prefer VDPAU video mixer
lv_lv: Vēlamais VDPAU video miksētājs

[ctx: #13439]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec
lv_lv: Atļaut aparatūras paatrinājumu - MediaCodec

[ctx: #13440]
en: Allow hardware acceleration - MediaCodec (Surface)
lv_lv: Atļaut aparatūras paatrinājumu - MediaCodec (virspusēji)

[ctx: #13441]
en: Use MPEG-2 VDPAU
lv_lv: Izmantot MPEG-2 VDPAU

[ctx: #13442]
note: Description of setting with label #13441 "Use MPEG-2 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Older Radeon Cards tend to segfault with this enabled.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru MPEG-(1/2) kodekiem. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. Vecām Radeon kartēm rodas segmentācijas kļūme, ja šī opcija ieslēgta.

[ctx: #13443]
en: Use MPEG-4 VDPAU
lv_lv: Izmantot MPEG-4 VDPAU

[ctx: #13444]
note: Description of setting with label #13443 "Use MPEG-4 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead. Some ION hardware has problems with this being enabled by default.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru MPEG-4 kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. Dažai ION aparatūrai ir problēmas, ja šī opcija ir ieslēgta pēc noklusējuma.

[ctx: #13445]
en: Use VC-1 VDPAU
lv_lv: Izmantot VC-1 VDPAU

[ctx: #13446]
note: Description of setting with label #13445 "Use VC-1 VDPAU"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. AMD hardware with VDPAU can't decode VC-1 Simple.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru kodekiem, kuru pamatā ir VC-1. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. AMD aparatūra ar VDPAU nespēj atkodēt VC-1 Simple.

[ctx: #13447]
en: Use MPEG-2 VAAPI
lv_lv: Izmantot MPEG-2 VAAPI

[ctx: #13448]
note: Description of setting with label #13447 "Use MPEG-2 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for MPEG-(1 / 2) codecs. If disabled the CPU will be used instead. Some MPEG-2 videos might have green artifacts.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru MPEG-(1/2) kodekiem. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. Dažiem MPEG-2 video, var būt redzami zaļi artefakti.

[ctx: #13449]
en: Use MPEG-4 VAAPI
lv_lv: Izmantot MPEG-4 VAAPI

[ctx: #13450]
note: Description of setting with label #13449 "Use MPEG-4 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the MPEG-4 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru MPEG-4 kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU.

[ctx: #13451]
en: Use VC-1 VAAPI
lv_lv: Izmantot VC-1 VAAPI

[ctx: #13452]
note: Description of setting with label #13451 "Use VC-1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for VC-1 based codecs. If disabled the CPU will be used instead. Especially VC-1 interlaced fails hard on Intel hardware.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru kodekiem, kuru pamatā ir VC-1. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU. It īpaši VC-1 rindpārlecei rodas smagas kļūdas ar Intel aparatūru.

[ctx: #13453]
en: Use VP8 VAAPI
lv_lv: Izmantot VP8 VAAPI

[ctx: #13454]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP8 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP8 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru VP8 kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU.

[ctx: #13455]
en: Use VP9 VAAPI
lv_lv: Izmantot VP9 VAAPI

[ctx: #13456]
note: Description of setting with label #13453 "Use VP9 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the VP9 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru VP9 kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU.

[ctx: #13457]
note: Option for video related setting #13454: sw filter
en: Prefer VAAPI render method
lv_lv: Izmantot VAAPI apstrādes metodi pēc noklusējuma

[ctx: #13460]
en: Use HEVC VAAPI
lv_lv: Izmantot HEVC VAAPI

[ctx: #13461]
note: Description of setting with label #13460 "Use HEVC VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the HEVC codec. If disabled the CPU will be used instead.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru HEVC kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU.

[ctx: #13462]
note: Option for setting the PRIME render method
en: PRIME Render Method
lv_lv: PRIME apstrādes metode

[ctx: #13463]
note: Description of setting with label #13462 "PRIME Render Method"
en: This option switches between direct-to-plane and EGL rendering methods.
lv_lv: Šī opcija pārslēdz direct-to-plane vai EGL renderēšanas metodi.

[ctx: #13467]
en: Unlimited / 1080 (>30Hz)
lv_lv: Neierobežots / 1080 (>30Hz)

[ctx: #13468]
en: Use AV1 VAAPI
lv_lv: Izmantot AV1 VAAPI

[ctx: #13469]
note: Description of setting with label #13468 "Use AV1 VAAPI"
en: Enable this option to use hardware acceleration for the AV1 codec. If disabled the CPU will be used instead.
lv_lv: Ieslēgt šo opciju, lai izmantotu paātrinājumu ar aparatūru AV1 kodekam. Ja izslēgts, tiks izmantots CPU.

[ctx: #13505]
en: Resample quality
lv_lv: Konversijas kvalitāte

[ctx: #13506]
en: Low (fast)
lv_lv: Zema (ātrāk)

[ctx: #13507]
en: Medium
lv_lv: Vidējs

[ctx: #13508]
en: High
lv_lv: Augsts

[ctx: #13509]
en: Really high (slow)
lv_lv: Visaugstākā (lēnāk)

[ctx: #13510]
en: Sync playback to display
lv_lv: Sinhr. spēlēšanu ar ekrānu

[ctx: #13511]
en: Choose art
lv_lv: Grafikas izvēle

[ctx: #13512]
en: Current art
lv_lv: Pašreizējā grafika

[ctx: #13513]
en: Remote art
lv_lv: Attālinātā grafika

[ctx: #13514]
en: Local art
lv_lv: Lokālā grafika

[ctx: #13515]
en: No art
lv_lv: Bez grafikas

[ctx: #13516]
note: Button to add a new type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Add art type
lv_lv: Pievienot grafikas veidu

[ctx: #13517]
en: Threshold for pitch correction
lv_lv: Pīķa korekcijas slieksnis

[ctx: #13519]
en: Embedded art
lv_lv: Iegultā grafika

[ctx: #13520]
en: Embedded fanart
lv_lv: Iegultā fanu māksla

[ctx: #13521]
note: Heading for selection of a type of art e.g. "thumb", "poster", "fanart" etc.
en: Choose art type
lv_lv: Grafikas veida izvēle

[ctx: #13522]
note: label of a setting that allows splitting of albums into component discs
en: Split albums into individual discs
lv_lv: Dalīt albumus individuālos diskos

[ctx: #13523]
note: Description of setting with label #13522 "Split albums into individual discs"
en: When enabled, opening a multi-disc album shows the discs as individual items instead of all the songs. Opening a disc then shows the songs on that disc.
lv_lv: Kad ieslēgts, atverot vairākdisku albumu, rāda diskus kā atsevišķus ierakstus nevis visas dziesmas kopā. Atverot disku, pēc tam rāda dziesmas, kas ir tajā diskā.

[ctx: #13524]
note: Label of a setting that allows original release dates to be used instead of album release date
en: Use original release date of albums for year
lv_lv: Izmantot oriģināla izlaiduma datumu nevis albuma gadu

[ctx: #13525]
note: Description of setting with label #13524
en: When enabled, use the original year of release rather than the album release year (if available).
lv_lv: Kad ieslēgts, izmanto oriģināla izlaiduma gadu nevis albuma izlaiduma gadu (ja pieejams).

[ctx: #13550]
en: Delay after change of refresh rate
lv_lv: Aizkave pēc atsvaidzināšanas biežuma maiņas

[ctx: #13551]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #13552]
en: {0:.1f} second
lv_lv: {0:.1f} sekunde

[ctx: #13553]
en: {0:.1f} seconds
lv_lv: {0:.1f} sekundes

[ctx: #13554]
en: {0:d} Minute
lv_lv: {0:d} minūte

[ctx: #13555]
en: {0:d} Minutes
lv_lv: {0:d} minūtes

[ctx: #13556]
note: Label of a setting that allows to select the skip step sizes to use for skipping
en: Skip steps
lv_lv: Izlaišanas soļi

[ctx: #13557]
note: Name of a setting to configure the time to wait for subsequent keypresses in order to apply additive skipping
en: Skip delay
lv_lv: Izlaišana aizkave

[ctx: #13600]
en: Apple Remote
lv_lv: Apple pults

[ctx: #13602]
en: Allow start of Kodi using the remote
lv_lv: Atļaut ieslēgt Kodi ar tālvadību

[ctx: #13603]
en: Sequence delay time
lv_lv: Secības aizkaves laiks

[ctx: #13610]
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #13611]
en: Standard
lv_lv: Standarta

[ctx: #13612]
en: Universal remote
lv_lv: Universālā pults

[ctx: #13613]
en: Harmony remote
lv_lv: Harmony pults

[ctx: #13620]
en: Apple Remote error
lv_lv: Apple pults kļūda

[ctx: #13621]
en: Apple Remote support couldn't be enabled.
lv_lv: Apple pults atbalstu nevar ieslēgt.

[ctx: #14000]
en: Stack
lv_lv: Ielikt stekā

[ctx: #14001]
en: Unstack
lv_lv: Izjaukt no steka

[ctx: #14003]
en: Downloading playlist file...
lv_lv: Lejupielādēju spēļsaraksta failu...

[ctx: #14004]
en: Downloading streams list...
lv_lv: Lejupielādēju straumju sarakstu...

[ctx: #14005]
en: Parsing streams list...
lv_lv: Parsēju straumju sarakstu...

[ctx: #14006]
en: Downloading streams list failed
lv_lv: Plūsmu saraksta lejupielāde neizdevās

[ctx: #14007]
en: Downloading playlist file failed
lv_lv: Neizdevās lejupielādēt spēļsaraksta failu

[ctx: #14009]
en: Games directory
lv_lv: Spēļu direktorija

[ctx: #14010]
en: Auto switch to thumbs based on
lv_lv: Auto pārslēgšanās uz sīktēliem, pamatojoties uz

[ctx: #14011]
en: Enable auto switching to thumbs view
lv_lv: Ieslēgt auto pārslēgšanu uz sīktēlu skatu

[ctx: #14012]
en: - Use large icons
lv_lv: - Lietot lielas ikonas

[ctx: #14013]
en: - Switch based on
lv_lv: - Pārslēgt pēc

[ctx: #14014]
en: - Percentage
lv_lv: - Procenti

[ctx: #14015]
en: No files and at least one thumb
lv_lv: Nav failu un vismaz viens sīktēls

[ctx: #14016]
en: At least one file and thumb
lv_lv: Vismaz viens fails un sīktēls

[ctx: #14017]
en: Percentage of thumbs
lv_lv: Sīktēlu procenti

[ctx: #14018]
en: View options
lv_lv: Skata opcijas

[ctx: #14019]
en: Change area code 1
lv_lv: Mainīt apgabala kodu 1

[ctx: #14020]
en: Change area code 2
lv_lv: Mainīt apgabala kodu 2

[ctx: #14021]
en: Change area code 3
lv_lv: Mainīt apgabala kodu 3

[ctx: #14022]
en: Library
lv_lv: Bibliotēka

[ctx: #14023]
en: No TV
lv_lv: Nav TV

[ctx: #14024]
en: Enter the nearest large town
lv_lv: Ievadiet tuvāko lielpilsētu

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
lv_lv: Video/Audio/DVD kešatmiņa - cietais disks

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
lv_lv: Video kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14027]
en: Video cache - Local network
lv_lv: Video kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
lv_lv: Video kešatmiņa - internets

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
lv_lv: Audio kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14031]
en: Audio cache - Local network
lv_lv: Audio kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
lv_lv: Audio kešatmiņa - internets

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
lv_lv: DVD kešatmiņa - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
lv_lv: Lokālais tīkls

[ctx: #14036]
en: Services
lv_lv: Pakalpojumi

[ctx: #14037]
en: DVD cache - Local network
lv_lv: DVD kešatmiņa - lokālais tīkls

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
lv_lv: Tīkla iestatījumi mainīti

[ctx: #14039]
en: A restart is required to change your network setup. Would you like to restart now?
lv_lv: Lai izmainītu tīkla uzstādījumus, nepieciešama pārstartēšana. Vai pārstartēt tagad?

[ctx: #14041]
en: Internet connection bandwidth limitation
lv_lv: Interneta pieslēguma caurlaidības ierobežošana

[ctx: #14043]
en: - Shutdown while playing
lv_lv: - Izslēgšana atskaņošanas laikā

[ctx: #14045]
en: {0:d} sec
lv_lv: {0:d} sek

[ctx: #14051]
en: Time format
lv_lv: Laika formāts

[ctx: #14052]
en: Date format
lv_lv: Datuma formāts

[ctx: #14053]
en: GUI filters
lv_lv: GUI filtri

[ctx: #14055]
en: Use background scanning
lv_lv: Izmantot skenēšanu fonā

[ctx: #14056]
en: Stop scan
lv_lv: Apturēt skenēšanu

[ctx: #14057]
en: Not possible while scanning for media information
lv_lv: Nav pieejams mediju informācijas skenēšanas laikā

[ctx: #14058]
en: Film grain effect
lv_lv: Filmas graudains efekts

[ctx: #14059]
en: Search for thumbnails on remote shares
lv_lv: Meklēt sīktēlus attālinātos koplietojumos

[ctx: #14060]
en: Unknown type cache - Internet
lv_lv: Nezināma veida kešatmiņa - internets

[ctx: #14062]
en: Enter username for
lv_lv: Ievadiet lietotāju

[ctx: #14063]
en: Date & time
lv_lv: Datums & laiks

[ctx: #14064]
en: Set date
lv_lv: Iestatīt datumu

[ctx: #14065]
en: Set time
lv_lv: Iestatīt laiku

[ctx: #14066]
en: Enter the time in 24-hour HH:MM format
lv_lv: Ievadiet laiku 24 stundu HH:MM formātā

[ctx: #14067]
en: Enter the date in DD/MM/YYYY format
lv_lv: Ievadiet datumu DD/MM/GGGG formātā

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
lv_lv: Ievadiet IP adresi

[ctx: #14069]
en: Apply these settings now?
lv_lv: Vai pielietot šos iestatījumus?

[ctx: #14070]
en: Apply changes now
lv_lv: Tūlīt pielietot izmaiņas

[ctx: #14071]
en: Allow file renaming and deletion
lv_lv: Atļaut pārdēvēt un dzēst failus

[ctx: #14074]
en: Set timezone
lv_lv: Iestatīt laika joslu

[ctx: #14075]
en: Use daylight saving time
lv_lv: Lietot ziemas/vasaras laiku

[ctx: #14076]
en: Add to favourites
lv_lv: Pievienot izlasei

[ctx: #14077]
en: Remove from favourites
lv_lv: Noņemt no izlases

[ctx: #14078]
en: Colours
lv_lv: Krāsas

[ctx: #14081]
en: File lists
lv_lv: Failu saraksti

[ctx: #14083]
en: Use fullscreen window
lv_lv: Izmantot pilnekrāna logu

[ctx: #14084]
en: Queue songs on selection
lv_lv: Ierindot dziesmas pie atlases

[ctx: #14086]
en: Playback
lv_lv: Spēlēšana

[ctx: #14087]
en: Discs
lv_lv: Diski

[ctx: #14088]
en: Play DVDs automatically
lv_lv: Automātiski atskaņot DVD

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
lv_lv: Fonts

[ctx: #14090]
en: International
lv_lv: Starptautisks

[ctx: #14091]
en: Character set
lv_lv: Rakstzīmju kopa

[ctx: #14092]
en: Logging
lv_lv: Reģistrēšana

[ctx: #14093]
en: Security
lv_lv: Drošība

[ctx: #14094]
en: Devices
lv_lv: Ierīces

[ctx: #14095]
en: Power saving
lv_lv: Enerģijas taupīšana

[ctx: #14096]
en: Rip
lv_lv: Izvilkt

[ctx: #14097]
en: Audio CD insert action
lv_lv: Audio CD ievietošanas darbība

[ctx: #14098]
en: Play
lv_lv: Atskaņot

[ctx: #14099]
en: Eject disc when the CD ripping is complete
lv_lv: Izstumt disku, kad izvilkšana no CD ir pabeigta

[ctx: #14100]
en: Stop ripping CD
lv_lv: Apturēt izvilkšanu no CD

[ctx: #14101]
note: Name of a settings category related to video playback
en: Processing
lv_lv: Apstrāde

[ctx: #14102]
note: Name of a setting for Blu-ray playback mode
en: Blu-ray playback mode
lv_lv: Blu-ray spēlēšanas režīms

[ctx: #14103]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Play main movie
lv_lv: Atskaņot galveno filmu

[ctx: #14104]
note: Playback mode option for Blu-ray
en: Show simplified menu
lv_lv: Rādīt vienkāršotu izvēlni

[ctx: #14105]
en: Temperature unit
lv_lv: Temperatūras vienība

[ctx: #14106]
en: Speed unit
lv_lv: Ātruma vienība

[ctx: #14107]
en: Time format
lv_lv: Laika formāts

[ctx: #14108]
en: Use 12 / 24-hour format
lv_lv: 12 / 24 stundu formāts

[ctx: #14109]
en: Short date format
lv_lv: Īsais datuma formāts

[ctx: #14110]
en: Long date format
lv_lv: Garais datuma formāts

[ctx: #14111]
en: Events
lv_lv: Notikumi

[ctx: #14112]
note: Label of setting to enable/disable event logging
en: Enable event logging
lv_lv: Ieslēgt notikumu reģistrēšanu

[ctx: #14113]
note: Label of setting to enable/disable event logging for notifications
en: Enable notification event logging
lv_lv: Ieslēgt notikumu paziņojumu žurnalēšanu

[ctx: #14114]
note: Label of setting to go into the event log window
en: Show event log
lv_lv: Rādīt notikumu žurnālu

[ctx: #14115]
note: Label for the "Basic" event level
en: Basic
lv_lv: Pamata

[ctx: #14116]
note: Label for the "Information" event level
en: Information
lv_lv: Informācija

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
lv_lv: Brīdinājums

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
lv_lv: Kļūda

[ctx: #14119]
note: Label to show the currently active/displayed event level in the event log window
en: Level: {0:s}
lv_lv: Līmenis: {0:s}

[ctx: #14120]
note: Label for the option to show/hide higher level events in the event log window
en: Show higher levels
lv_lv: Rādīt augstākos līmeņus

[ctx: #14121]
note: Name of a setting for Blu-ray region codes
en: Blu-ray region Code
lv_lv: Blu-ray reģiona kods

[ctx: #14122]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region A
lv_lv: A reģions

[ctx: #14123]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region B
lv_lv: B reģions

[ctx: #14124]
note: Region Code option for Blu-ray
en: Region C
lv_lv: C reģions

[ctx: #14125]
note: This is in the context of input devices!
en: Input
lv_lv: Ievade

[ctx: #14126]
en: Whitelist
lv_lv: Baltais saraksts

[ctx: #14200]
en: Player
lv_lv: Atskaņotājs

[ctx: #14201]
en: Player settings
lv_lv: Atskaņotāja iestatījumi

[ctx: #14202]
en: Library
lv_lv: Bibliotēka

[ctx: #14203]
en: Library settings
lv_lv: Bibliotēkas iestatījumi

[ctx: #14204]
en: PVR & Live TV
lv_lv: PVR un TV

[ctx: #14205]
en: PVR & Live TV settings
lv_lv: PVR un TV iestatījumi

[ctx: #14206]
en: Interface
lv_lv: Saskarne

[ctx: #14207]
en: Interface settings
lv_lv: Saskarnes iestatījumi

[ctx: #14208]
en: Service settings
lv_lv: Pakalpojumu iestatījumi

[ctx: #14209]
en: System settings
lv_lv: Sistēmas iestatījumi

[ctx: #14210]
en: Profile settings
lv_lv: Profila iestatījumi

[ctx: #14211]
en: Media
lv_lv: Mediji

[ctx: #14212]
en: Media settings
lv_lv: Mediju iestatījumi

[ctx: #14215]
en: Videos
lv_lv: Video

[ctx: #14216]
en: Music
lv_lv: Mūzika

[ctx: #14217]
en: Pictures
lv_lv: Attēli

[ctx: #14218]
en: Language
lv_lv: Valoda

[ctx: #14219]
en: Databases
lv_lv: Datubāzes

[ctx: #14220]
en: Display
lv_lv: Attēls

[ctx: #14222]
en: Regional
lv_lv: Reģions

[ctx: #14223]
en: Control
lv_lv: Kontrole

[ctx: #14224]
en: Startup
lv_lv: Uzsākšana

[ctx: #14225]
en: Network Control
lv_lv: Tīkla kontrole

[ctx: #14226]
en: Manage Sources
lv_lv: Avotu pārvaldīšana

[ctx: #14227]
en: Startup Settings
lv_lv: Uzsākšanas iestatījumi

[ctx: #14230]
en: Actions
lv_lv: Darbības

[ctx: #14231]
en: Processing
lv_lv: Apstrāde

[ctx: #14232]
en: Stereoscopic 3D
lv_lv: 3D

[ctx: #14233]
en: Teletext
lv_lv: Teleteksts

[ctx: #14235]
en: Download Services
lv_lv: Pakalpojumu lejupielāde

[ctx: #14236]
en: Video Library
lv_lv: Video bibliotēka

[ctx: #14237]
en: Music Library
lv_lv: Mūzikas bibliotēka

[ctx: #14240]
en: Lists & Views
lv_lv: Saraksti un skatījumi

[ctx: #14241]
en: Metadata
lv_lv: Metadati

[ctx: #14242]
en: Videos...
lv_lv: Video...

[ctx: #14243]
en: Music...
lv_lv: Mūzika...

[ctx: #14244]
en: Pictures...
lv_lv: Attēli...

[ctx: #14245]
en: Update library on startup
lv_lv: Atjaunināt bibliotēku uzsākot

[ctx: #14246]
en: Hide progress of library updates
lv_lv: Slēpt bibliotēkas atjaunināšanas norisi

[ctx: #14247]
en: Clean library
lv_lv: Bibliotēkas tīrīšana

[ctx: #14248]
en: Export library
lv_lv: Bibliotēkas eksportēšana

[ctx: #14249]
en: Import library
lv_lv: Bibliotēkas importēšana

[ctx: #14250]
en: Audio Decoder
lv_lv: Audio dekoderis

[ctx: #14252]
en: Audio Passthrough
lv_lv: Audio tranzīts

[ctx: #14255]
en: Sleep / Shutdown
lv_lv: Miega režīms / Izslēgšana

[ctx: #14256]
en: Wake
lv_lv: Pamodināšana

[ctx: #14260]
en: Debug
lv_lv: Atkļūdošana

[ctx: #14261]
en: Configure skin...
lv_lv: Konfigurē apvalku...

[ctx: #14270]
en: Unit Formats
lv_lv: Mērvienības

[ctx: #14271]
en: Region default format
lv_lv: Reģiona noklusējuma formāts

[ctx: #14275]
en: Application control
lv_lv: Lietotņu kontrole

[ctx: #14276]
en: Allow remote control from applications on this system
lv_lv: Atļaut attālinātu vadību no šīs sistēmas lietotnēm

[ctx: #14277]
en: Allow remote control from applications on other systems
lv_lv: Atļaut attālinātu vadību no lietotnēm citās sistēmās

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
lv_lv: Kanāli

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
lv_lv: Ikonas

[ctx: #14303]
note: pvr "epg updates" settings group label
en: Updates
lv_lv: Atjauninājumi

[ctx: #15011]
en: {0:d} Items failed to export
lv_lv: Neizdevās eksportēt {0:d} vienumus

[ctx: #15012]
en: Unavailable source
lv_lv: Nepieejams avots

[ctx: #15013]
en: What would you like to do with media items from {0:s}
lv_lv: Ko iesākt ar {0:s} mediju ierakstiem?

[ctx: #15014]
en: Keep
lv_lv: Paturēt

[ctx: #15015]
en: Remove
lv_lv: Noņemt

[ctx: #15016]
en: Games
lv_lv: Spēles

[ctx: #15019]
en: Add
lv_lv: Pievienot

[ctx: #15050]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Available modes
lv_lv: Pieejamie režīmi

[ctx: #15051]
note: Name of a list with amount of entries behind on GUI
en: Active modes
lv_lv: Aktīvie režīmi

[ctx: #15052]
en: Password
lv_lv: Parole

[ctx: #15066]
note: Button to disable all enabled modes on current selected type
en: Clear active modes
lv_lv: Dzēst aktīvos režīmus

[ctx: #15067]
en: Close
lv_lv: Aizvērt

[ctx: #15100]
en: Library
lv_lv: Bibliotēka

[ctx: #15101]
en: Database
lv_lv: Datubāze

[ctx: #15102]
en: * All albums
lv_lv: * Visi albumi

[ctx: #15103]
en: * All artists
lv_lv: * Visi izpildītāji

[ctx: #15104]
en: * All songs
lv_lv: * Visas dziesmas

[ctx: #15105]
en: * All genres
lv_lv: * Visi žanri

[ctx: #15106]
en: Skin built-in
lv_lv: Apvalkā iebūvētais

[ctx: #15107]
en: Buffering...
lv_lv: Bufero...

[ctx: #15108]
en: GUI Sounds
lv_lv: GUI skaņas

[ctx: #15109]
en: Skin default
lv_lv: Apvalka noklusējums

[ctx: #15110]
en: Larger font size
lv_lv: Lielāks fonta izmērs

[ctx: #15111]
en: Theme
lv_lv: Tēma

[ctx: #15112]
en: Default theme
lv_lv: Noklusētā tēma

[ctx: #15207]
en: Connected
lv_lv: Savienots

[ctx: #15208]
en: Not connected
lv_lv: Nav savienots

[ctx: #15213]
note: Label for context menu action to choose a player and play
en: Play using...
lv_lv: Spēlē ar...

[ctx: #15214]
en: Use smoothed A/V synchronisation
lv_lv: Izmantot līdzenāku A/V sinhronizāciju

[ctx: #15215]
en: Hide file names in thumbs view
lv_lv: Slēpt failu nosaukumus sīktēlu skatā

[ctx: #15216]
en: Play in party mode
lv_lv: Atskaņot ballītes režīmā

[ctx: #15224]
note: Label for an action associated with a favourite
en: Other / Unknown
lv_lv: Cits / nezināms

[ctx: #15225]
note: genric label for 'provider'
en: Provider
lv_lv: Piegādātājs

[ctx: #15300]
en: Path not found or invalid
lv_lv: Ceļš nav atrasts vai ir nederīgs

[ctx: #15301]
en: Couldn't connect to network server
lv_lv: Nevar pieslēgties tīkla serverim

[ctx: #15302]
en: No servers found
lv_lv: Neviens serveris nav atrasts

[ctx: #15303]
en: Workgroup not found
lv_lv: Darbgrupa nav atrasta

[ctx: #15310]
en: Opening multi-path source
lv_lv: Multi-ceļa avota atvēršana

[ctx: #15311]
en: Path:
lv_lv: Ceļš:

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
lv_lv: Saglabāt

[ctx: #16000]
en: General
lv_lv: Vispārīgi

[ctx: #16002]
en: Internet lookup
lv_lv: Sameklēšana internetā

[ctx: #16003]
en: Player
lv_lv: Atskaņotājs

[ctx: #16004]
en: Play media from disc
lv_lv: Atskaņot mediju no diska

[ctx: #16008]
en: Enter new title
lv_lv: Ievadiet jauno nosaukumu

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
lv_lv: Ievadiet filmas nosaukumu

[ctx: #16010]
en: Enter the profile name
lv_lv: Ievadiet profila nosaukumu

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
lv_lv: Ievadiet albuma nosaukumu

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
lv_lv: Ievadiet spēļsaraksta nosaukumu

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
lv_lv: Ievadiet jaunu faila nosaukumu

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
lv_lv: Ievadiet mapes nosaukumu

[ctx: #16015]
en: Enter directory
lv_lv: Ievadiet direktoriju

[ctx: #16016]
en: Available options: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S
lv_lv: Pieejamās opcijas: %A, %T, %N, %B, %D, %G, %Y, %F, %S

[ctx: #16017]
en: Enter search string
lv_lv: Ievadiet meklējamo virkni

[ctx: #16018]
en: None
lv_lv: Nav

[ctx: #16019]
en: Auto select
lv_lv: Automātiska atlase

[ctx: #16020]
en: Deinterlace
lv_lv: Rindnepārlece

[ctx: #16022]
en: Bob - Inverted
lv_lv: Bob - Inversais

[ctx: #16023]
en: Choose operator
lv_lv: Izvēlieties operatoru

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
lv_lv: Atceļu...

[ctx: #16025]
en: Enter the artist name
lv_lv: Ievadiet izpildītāju

[ctx: #16026]
en: Playback failed
lv_lv: Neizdevās nospēlēt

[ctx: #16027]
en: One or more items failed to play. Check the log for more information about this message.
lv_lv: Vienu vai vairākus ierakstus neizdevās nospēlēt. Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #16028]
en: Enter value
lv_lv: Ievadiet vērtību

[ctx: #16029]
note: General error messages dialog text.
en: Check the log for more information about this message.
lv_lv: Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #16030]
en: Party mode aborted.
lv_lv: Ballītes režīms atsaukts.

[ctx: #16031]
en: No matching songs in the library.
lv_lv: Bibliotēkā nav atbilstošas dziesmas.

[ctx: #16032]
en: Couldn't initialise database.
lv_lv: Nevar inicializēt datubāzi.

[ctx: #16033]
en: Couldn't open database.
lv_lv: Nevar atvērt datubāzi.

[ctx: #16034]
en: Couldn't get songs from database.
lv_lv: Nevar saņemt dziesmas no datubāzes.

[ctx: #16035]
en: Party mode playlist
lv_lv: Balītes režīma spēļsaraksts

[ctx: #16036]
en: Deinterlace (half)
lv_lv: Rindnepārlece (daļēja)

[ctx: #16037]
en: Deinterlace video
lv_lv: Video rindnepārlece

[ctx: #16038]
en: Deinterlace method
lv_lv: Rindnepārleces metode

[ctx: #16039]
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #16041]
en: On
lv_lv: Darbojas

[ctx: #16100]
en: All videos
lv_lv: Visi video

[ctx: #16101]
en: Unwatched
lv_lv: Neskatītie

[ctx: #16102]
en: Watched
lv_lv: Apskatītie

[ctx: #16103]
note: Label for a context menu entry to mark an item as watched
en: Mark as watched
lv_lv: Atzīmēt kā apskatītu

[ctx: #16104]
note: Label for a context menu entry to mark an item as unwatched
en: Mark as unwatched
lv_lv: Atzīmēt kā neskatītu

[ctx: #16105]
en: Edit title
lv_lv: Labot nosaukumu

[ctx: #16106]
note: Label for a context menu entry that opens a submenu with further actions for the selected item
en: Manage...
lv_lv: Pārvaldīt...

[ctx: #16107]
en: Edit sort title
lv_lv: Labot kārtošanas nosaukumu

[ctx: #16200]
en: Operation was aborted
lv_lv: Operāciju atsauca

[ctx: #16201]
en: Copy failed
lv_lv: Neizdevās kopēt

[ctx: #16202]
en: Failed to copy at least one file. Check the log for more information about this message.
lv_lv: Neizdevās kopēt vismaz vienu failu. Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #16203]
en: Move failed
lv_lv: Neizdevās pārvietot

[ctx: #16204]
en: Failed to move at least one file. Check the log for more information about this message.
lv_lv: Neizdevās pārvietot vismaz vienu failu. Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #16205]
en: Delete failed
lv_lv: Neizdevās dzēst

[ctx: #16206]
en: Failed to delete at least one file. Check the log for more information about this message.
lv_lv: Neizdevās dzēst vismaz vienu failu. Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #16296]
note: Name of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Pixelate
lv_lv: Pikseļots

[ctx: #16297]
note: Name of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Smooth
lv_lv: Gluds

[ctx: #16298]
note: Description of the video filter that uses jagged pixels without smoothing
en: Shows the game's pixels without any modifications.
lv_lv: Rāda spēles pikseļus bez jebkurām izmaiņām.

[ctx: #16299]
note: Description of the video filter that smooths pixels to remove jagged edges
en: Removes the jagged edges of pixels by evenly fading between adjacent pixels.
lv_lv: Noņem robainās pikseļu malas, vienādi sapludinot kaimiņos esošus pikseļus.

[ctx: #16300]
en: Video scaling method
lv_lv: Video mērogošana

[ctx: #16301]
en: Nearest neighbour
lv_lv: Tuvākais kaimiņš

[ctx: #16302]
en: Bilinear
lv_lv: Bilineāri

[ctx: #16307]
en: Bicubic (software)
lv_lv: Bikubiski (programmatūra)

[ctx: #16308]
en: Lanczos (software)
lv_lv: Lanczos (programmatūra)

[ctx: #16309]
en: Sinc (software)
lv_lv: Sinc (programmatūra)

[ctx: #16310]
en: Temporal
lv_lv: Pagaidu

[ctx: #16311]
en: Temporal / Spatial
lv_lv: Pagaidu / Telpiski

[ctx: #16312]
en: VDPAU - Noise reduction
lv_lv: VDPAU - Trokšņa samazināšana

[ctx: #16313]
en: VDPAU - Sharpness
lv_lv: VDPAU - Asums

[ctx: #16315]
en: Lanczos3 - Optimised
lv_lv: Lanczos3 - Optimizēts

[ctx: #16317]
en: Temporal (half)
lv_lv: Pagaidu (daļējs)

[ctx: #16318]
en: Temporal / Spatial (half)
lv_lv: Pagaidu / Telpiski (daļējs)

[ctx: #16323]
en: Spline36 - Optimised
lv_lv: Spline36d - Optimizēts

[ctx: #16324]
en: Software - Blend
lv_lv: Programmatūras - Maisījums

[ctx: #16328]
en: VAAPI - Motion adaptive
lv_lv: VAAPI - Pielāgots kustībai

[ctx: #16329]
en: VAAPI - Motion compensated
lv_lv: VAAPI - Kompensēts kustībai

[ctx: #16334]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16334
en: Bob (half)
lv_lv: Bob (daļējs)

[ctx: #16335]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16335
en: IMX - Advanced (half)
lv_lv: IMX - Papildus (daļējs)

[ctx: #16336]
note: Description of OSD video settings for deinterlace method with label #16336
en: IMX - Advanced
lv_lv: IMX - Papildus

[ctx: #16400]
en: Post-processing
lv_lv: Pēcapstrāde

[ctx: #17500]
en: Display sleep timeout
lv_lv: Ekrāna aizmigšanas noilgums

[ctx: #17997]
en: {0:d} MByte
lv_lv: {0:d} MBaiti

[ctx: #17998]
en: {0:d} hours
lv_lv: {0:d} stundas

[ctx: #17999]
en: {0:d} days
lv_lv: {0:d} dienas

[ctx: #19000]
note: Live TV channels 'play' context menu item label
en: Switch to channel
lv_lv: Pārslēgt uz kanālu

[ctx: #19001]
en: Separate the search words by using AND, OR and / or NOT.
lv_lv: Atdaliet meklēšanas vārdus ar AND, OR un / vai NOT.

[ctx: #19002]
en: or use phrases to find an exact match, like "The wizard of Oz".
lv_lv: vai izmantojiet frāzes, lai atrastu precīzu atbilstību, piemēram, "The wizard of Oz".

[ctx: #19003]
note: Label of a context menu entry to find similar programs (matching a given epg event)
en: Find similar
lv_lv: Atrast līdzīgus

[ctx: #19004]
note: label for epg import progress control
en: Importing guide from clients
lv_lv: Importē gidu no klientiem

[ctx: #19005]
note: used by several skins
en: PVR stream information
lv_lv: PVR straumes informācija

[ctx: #19006]
note: label for 'tuner name' in pvr player information dialog
en: Receiving device
lv_lv: Uztveršanas ierīce

[ctx: #19007]
note: label for 'device status' in pvr player information dialog
en: Device status
lv_lv: Ierīces statuss

[ctx: #19008]
note: label for 'signal quality' in pvr player information dialog
en: Signal quality
lv_lv: Signāla kvalitāte

[ctx: #19012]
note: label for PVR backend name in system information's PVR section
en: PVR backend
lv_lv: PVR galasistēma

[ctx: #19013]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for free to air channels
en: Free to air
lv_lv: Bezmaksas FTA

[ctx: #19014]
note: PVR 'channel encryption system' textual presentation for 'fixed' channels
en: Fixed
lv_lv: Fiksēts

[ctx: #19015]
note: label for 'channel encryption' in pvr player information dialog
en: Encryption
lv_lv: Šifrēšana

[ctx: #19016]
note: unused?
en: PVR backend {0:d} - {1:s}
lv_lv: PVR galasistēma {0:d} - {1:s}

[ctx: #19017]
note: generic label for pvr recordings used in different places
en: Recordings
lv_lv: Ieraksti

[ctx: #19018]
note: Name of a setting, asking to enter the path to a folder that contains icons for TV channels
en: Folder with channel icons
lv_lv: Mape ar kanālu ikonām

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
lv_lv: Kanāli

[ctx: #19022]
note: generic 'hidden' label used in different places
en: Hidden
lv_lv: Slēpts

[ctx: #19023]
note: generic label for 'Live TV channels' used in different places
en: TV channels
lv_lv: TV kanāli

[ctx: #19024]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channels' used in different places
en: Radio channels
lv_lv: Radio kanāli

[ctx: #19025]
note: label for PVR backend number of timers in system information's PVR section
en: Upcoming recordings
lv_lv: Gaidāmie ieraksti

[ctx: #19026]
note: label for "add timer..." list item used in pvr timers / timer rules window
en: Add timer...
lv_lv: Uzliek taimeri...

[ctx: #19027]
note: unused?
en: No search results
lv_lv: Nav meklēšanas rezultāti

[ctx: #19028]
note: label used in pvr guide window views to indicate that there are no epg data for the current view (channel, now, next)
en: No guide entries
lv_lv: Nav gida ierakstu

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
lv_lv: Kanāls

[ctx: #19030]
note: generic 'now' label used in different places
en: Now
lv_lv: Šobrīd

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
lv_lv: Nākamais

[ctx: #19032]
note: 'timeline' label used in pvr guide window
en: Timeline
lv_lv: Laika skala

[ctx: #19033]
note: generic 'information' label used in different places, like labels for message box headers
en: Information
lv_lv: Informācija

[ctx: #19034]
note: message box text stating that a timer is already set for a given epg event.
en: There is already a timer set for this event
lv_lv: Šim notikumam jau ir iestīts taimeris

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
lv_lv: Rādīt signāla kvalitāti

[ctx: #19038]
note: message box text stating that a PVR backend does not support a certain functionality.
en: Not supported by the PVR backend.
lv_lv: PVR galasistēma neatbalsta.

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
lv_lv: Vai tiešām paslēpt šo kanālu?

[ctx: #19040]
en: Timers
lv_lv: Taimeri

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
lv_lv: Ierakstīšana

[ctx: #19046]
en: New channel
lv_lv: Jauns kanāls

[ctx: #19047]
note: Label for a context menu entry to open an EPG event information dialog
en: Programme information
lv_lv: Programmas informācija

[ctx: #19048]
note: pvr settings "group manager" action button label Label for a context menu entry to open the pvr channel group manager dialog
en: Group manager
lv_lv: Grupu pārvaldnieks

[ctx: #19049]
en: Show channel
lv_lv: Rādīt kanālu

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
lv_lv: Rādīt redzamos kanālus

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
lv_lv: Rādīt slēptos kanālus

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
lv_lv: Pārvietot kanālu uz:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
lv_lv: Ieraksta informācija

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
lv_lv: Slēpt kanālu

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
lv_lv: Informācija nav pieejama

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
lv_lv: Jauns taimeris

[ctx: #19057]
note: Notification text to announce that a timer was disabled
en: Timer disabled
lv_lv: Taimeris izslēgts

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
lv_lv: Taimeris palaists

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
lv_lv: Apturēt ierakstu

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
lv_lv: Dzēst taimeri

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
lv_lv: Uzlikt taimeri

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
lv_lv: Kārtot pēc: kanāla

[ctx: #19063]
note: Label for epg grid window "jump to grid start" (oldest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: First programme
lv_lv: Pirmā programma

[ctx: #19064]
note: Label for epg grid window "jump to grid end" (youngest available programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Last programme
lv_lv: Pēdējā programma

[ctx: #19065]
note: Label for timer settings dialog header
en: Timer settings
lv_lv: Taimera iestatījumi

[ctx: #19066]
note: Name of a shortcut to a custom folder for channel icons
en: Channel icons
lv_lv: Kanālu ikonas

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
lv_lv: Šo pasākumu jau ieraksta.

[ctx: #19068]
note: Label for recording settings dialog header
en: Recording settings
lv_lv: Ierakstīšanas iestatījumi

[ctx: #19069]
note: generic label for the electronic program guide (EPG) used in different places
en: Guide
lv_lv: Gids

[ctx: #19070]
note: Label for epg grid window "jump to now" (current programme) context menu entry and epg grid controls dialog help text
en: Current programme
lv_lv: Rāda programmu

[ctx: #19071]
note: pvr settings "epg update interval" setting label
en: Update interval
lv_lv: Atjauninājuma intervāls

[ctx: #19073]
note: pvr settings "delay channel switch" setting label
en: Delay channel switch
lv_lv: Aizkavēt kanālu pārslēgšanos

[ctx: #19074]
en: Active
lv_lv: Aktīvs

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
lv_lv: Vārds

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
lv_lv: Mape

[ctx: #19077]
en: Hide disabled
lv_lv: Slēpt izslēgto

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
lv_lv: Kanāls

[ctx: #19079]
note: Heading for PVR timer days of week settings dialog Label of days of week button in PVR timer settings dialog
en: Days of week
lv_lv: Nedēļas dienas

[ctx: #19080]
note: used by several skins
en: Begin
lv_lv: Sākas

[ctx: #19081]
note: used by several skins
en: End
lv_lv: Beidzas

[ctx: #19082]
note: Label of priority spinner in PVR timer settings dialog
en: Priority
lv_lv: Prioritāte

[ctx: #19083]
note: Label of lifetime selector in PVR timer and recording settings dialog
en: Lifetime
lv_lv: Mūžs

[ctx: #19084]
note: Label of first day (dd mm yy) button in PVR timer settings dialog
en: First day
lv_lv: Pirmā diena

[ctx: #19085]
note: default for channels without a name. place holder will be filled with channel number.
en: Unknown channel {0:s}
lv_lv: Nezināms kanāls {0:s}

[ctx: #19086]
note: Label for "Instant recording action" setting
en: Instant recording action
lv_lv: Tūlītējā ieraksta darbība

[ctx: #19087]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record current show (if guide data available)
lv_lv: Ierakstīt pašreizējo pārraidi (ja ir pieejami gida dati)

[ctx: #19088]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Record for a fixed period of time (Instant recording duration)
lv_lv: Ieraksta fiksētu laika periodu (Nekavējošās ierakstīšanas ilgums)

[ctx: #19089]
note: Label for "Instant recording action" settings value
en: Ask what to do
lv_lv: Prasīt, ko darīt

[ctx: #19090]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record the next {0:d} minutes
lv_lv: Ierakstīt nākamās {0:d} minūtes

[ctx: #19091]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record current show ({0:s})
lv_lv: Ierakstīt pašreizējo pārraidi ({0:s})

[ctx: #19092]
note: Label for "Instant recording action" dialog settings value
en: Record next show ({0:s})
lv_lv: Ierakstīt nākamo parraidi ({0:s})

[ctx: #19093]
note: Instant recording summary. Expands to "Instant recording: <recording start and end times>", for example "Instant recording: 31/05/2016 from 9:00 to 11:00"
en: Instant recording: {0:s}
lv_lv: Tūlītējā ierakstīšana: {0:s}

[ctx: #19094]
note: error message displayed in case adding a timer failed because no suitable epg-based timer type could be found.
en: Timer creation failed. Unsupported timer type.
lv_lv: Neizdevās izveidot taimeri. Neatbalstīts taimera veids.

[ctx: #19095]
note: error message displayed in case adding a timer rule failed because no suitable epg-based timer rule type could be found.
en: Timer rule creation failed. Unsupported timer type.
lv_lv: Neizdevās izveidot taimera kārtulu. Neatbalstīts taimera kārtulas veids.

[ctx: #19096]
note: label of a value for default epg event select action, where the action is choosen depending on whether the event is in the past, now or in the future
en: "Smart select"
lv_lv: "Gudrā atlase"

[ctx: #19097]
note: label of the help text for the name edit field in PVR timer and recording settings dialog
en: Enter the name for the timer
lv_lv: Ievadiet taimera nosaukumu

[ctx: #19098]
note: generic warning label used at several places
en: Warning!
lv_lv: Brīdinājums!

[ctx: #19099]
note: service label in pvr info dialog
en: Service
lv_lv: Pakalpojums

[ctx: #19100]
note: mux label in pvr info dialog
en: Mux
lv_lv: Multipleks

[ctx: #19101]
note: provider label in pvr info dialog
en: Provider
lv_lv: Piegādātājs

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
lv_lv: Lūdzu, pārslēdziet citu kanālu.

[ctx: #19103]
note: Title of numeric dialog for choosing a channel by entering a number
en: Go to channel
lv_lv: Iet uz kanālu

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
lv_lv: Ievadiet ierakstu mapes nosaukumu

[ctx: #19105]
note: unused?
en: Please select a channel
lv_lv: Lūdzu izvelēties kanālu

[ctx: #19106]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: Next recording on
lv_lv: Nākamais ieraksts

[ctx: #19107]
note: part of timer information text (e.g. "Next recording on 10/10/2016 at 9:00 AM")
en: at
lv_lv: ar

[ctx: #19108]
note: label for PVR settings "tv fallback framerate" (in Hz) selector
en: Fallback framerate
lv_lv: Atkāpšanās kadru nomaiņas ātrums

[ctx: #19112]
note: delete recordings confirmation message box text
en: Delete this recording?
lv_lv: Vai dzēst šo ierakstu?

[ctx: #19113]
note: delete multiple recordings confirmation message box text
en: Delete all recordings in this folder?
lv_lv: Vai dzēst visus ierakstus šajā mapē?

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
lv_lv: Versija

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
lv_lv: Adrese

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
lv_lv: Diskizmērs

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
lv_lv: Meklēt kanālus

[ctx: #19118]
note: unused?
en: Can't use PVR functions while searching.
lv_lv: Meklēšanas laikā PVR funkcijas nevar izmantot.

[ctx: #19119]
note: channel scan backend selection dialog text
en: On which backend do you want to search?
lv_lv: Kurā galasistēmā vēlaties meklēt?

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
lv_lv: Klienta numurs

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
lv_lv: Izvairīties no atkārtošanās

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
lv_lv: Joprojām notiek ieraksts pēc šī taimera. Vai tiešām dzēst taimeri?

[ctx: #19123]
en: Free to air channels only
lv_lv: Tikai bezmaksas pārraidītie kanāli

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
lv_lv: Ignorēt esošos taimerus

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
lv_lv: Ignorēt esošos ierakstus

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
lv_lv: Sākuma laiks

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
lv_lv: Beigu laiks

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
lv_lv: Sākuma datums

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
lv_lv: Beigu datums

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
lv_lv: Minimālais ilgums

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
lv_lv: Maksimālais ilgums

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
lv_lv: Ietver nezināmus žanrus

[ctx: #19133]
en: Search string
lv_lv: Meklēšanas virkne

[ctx: #19134]
en: Include description
lv_lv: Apraksts iekļauj

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
lv_lv: Reģistrjūtīgs

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
lv_lv: Kanāls nav pieejams

[ctx: #19137]
note: channel group manager dialog error message box text
en: No groups defined. Please create a group first
lv_lv: Nav noteiktas grupas. Lūdzu, vispirms izveidojiet grupu

[ctx: #19138]
note: Label of timer rules tv/radio home submenu item
en: Timer rules
lv_lv: Taimera kārtulas

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
lv_lv: Jaunās grupas nosaukums

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
lv_lv: Meklē...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
lv_lv: Grupa

[ctx: #19142]
en: Search guide
lv_lv: Meklēšanas gids

[ctx: #19143]
en: Group management
lv_lv: Grupu pārvaldība

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
lv_lv: Grupas nav norādītas

[ctx: #19145]
note: used by several skins
en: Grouped
lv_lv: Grupēti

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
lv_lv: Grupas

[ctx: #19147]
note: Dialog warning text for lifetime recording setting
en: Setting the lifetime of this recording to {0:d} days will immediately expire the recording, which might result in instant deletion of the recording. Proceed anyway?
lv_lv: Iestatot ieraksta dzīves ilgumu uz {0:d} dienām, tas iestāsies uzreiz pēc ieraksta beigām, kas var radīt nekavējošu ieraksta izdzēšanu. Vai tomēr turpināt?

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
lv_lv: Kanāls

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
lv_lv: Pr

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
lv_lv: Ot

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
lv_lv: Tr

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
lv_lv: Ce

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
lv_lv: Pk

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
lv_lv: Se

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
lv_lv: Sv

[ctx: #19156]
note: unused?
en: from
lv_lv: no

[ctx: #19157]
en: Next recording
lv_lv: Nākamais ieraksts

[ctx: #19158]
en: Currently recording
lv_lv: Notiek ieraksts

[ctx: #19159]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: from
lv_lv: no

[ctx: #19160]
note: part of timer / timer rule textual representation (e.g. "10/10/2016 from 11:00 PM to 10/11/2016 1:00 AM". "Mondays from any time to any time")
en: to
lv_lv: uz

[ctx: #19161]
note: timer rule presentation string. (start-day-date|days-of-week) "from" (start-day-time|"any time") "to" (end-day-time|"any time")
en: any time
lv_lv: jebkurā laikā

[ctx: #19162]
note: timer status textual representation
en: Recording active
lv_lv: Aktivizēta ierakstīšana

[ctx: #19163]
note: label for number of PVR recordings in system information's PVR section
en: Recordings
lv_lv: Ieraksti

[ctx: #19165]
note: Label for "switch to channel" button""
en: Switch
lv_lv: Pārslēgt

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
lv_lv: PVR informācija

[ctx: #19167]
note: pvr settings "scan for missing channel icons" action button label
en: Scan for missing icons
lv_lv: Skenēt trūkstošās ikonas

[ctx: #19168]
note: label for PVR number of deleted recordings in system information's PVR section
en: Deleted and recoverable recordings
lv_lv: Dzēsti un atgūstami ieraksti

[ctx: #19169]
note: unused?
en: Hide video information box
lv_lv: Slēpt video informācijas lodziņu

[ctx: #19171]
note: pvr settings "start playback full screen" setting label
en: Switch to full screen
lv_lv: Pārslēgt uz pilnekrānu

[ctx: #19172]
note: pvr settings "duration for an instant recording" setting label
en: Instant recording duration
lv_lv: Tūlītējā ieraksta ilgums

[ctx: #19173]
note: generic label for 'Live TV channel groups' used in different places
en: TV channel groups
lv_lv: TV kanāla grupas

[ctx: #19174]
note: generic label for pvr-provided 'Radio channel groups' used in different places
en: Radio channel groups
lv_lv: Radio kanāla grupas

[ctx: #19175]
note: pvr settings "default time to add before the start of an event to record (according to its epg data)" setting label
en: Default start padding time
lv_lv: Noklusētais sākuma rezerves laiks

[ctx: #19176]
note: pvr settings "default time to add after the end of an event to record (according to epg its data)" setting label
en: Default end padding time
lv_lv: Noklusētais beigu rezerves laiks

[ctx: #19177]
note: pvr settings category and group label
en: Playback
lv_lv: Spēlēšana

[ctx: #19178]
note: pvr setting "show channel info while switching channels" value
en: Show channel information when switching channels
lv_lv: Rādīt kanāla informāciju pārslēdzot kanālus

[ctx: #19179]
note: header used in pvr recordings window
en: Deleted
lv_lv: Dzēsts

[ctx: #19180]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV channels
lv_lv: TV kanāli

[ctx: #19181]
note: pvr settings "Menu / OSD" category label
en: Menu / OSD
lv_lv: Izvēlne / OSD

[ctx: #19182]
note: pvr settings "future epg days to display" setting value
en: Future days to display
lv_lv: Gaidāmo dienu attēlojums

[ctx: #19183]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: Radio channels
lv_lv: Radio kanāli

[ctx: #19184]
note: label for "deleted recordings" data source in media source window
en: Deleted recordings
lv_lv: Dzēstie ieraksti

[ctx: #19185]
note: pvr settings "clear epg data" action button label
en: Clear data
lv_lv: Notīrīt datus

[ctx: #19189]
note: message box text stating that the PVR backend forbids to record a given epg event.
en: The PVR backend does not allow to record this event.
lv_lv: PVR galasistēma neatļauj ierakstīt šo notikumu.

[ctx: #19190]
note: generic "play program" label used in different places
en: Play programme
lv_lv: Spēlēt programmu

[ctx: #19191]
en: PVR service
lv_lv: PVR pakalpojums

[ctx: #19192]
note: info message box text stating that none of the available pvr clients does support channel scanning
en: None of the connected PVR backends supports scanning for channels.
lv_lv: Neviena no pieslēgtajām PVR galasistēmām neatbalsta kanālu skenēšanu.

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
lv_lv: Turpināt?

[ctx: #19195]
note: pvr settings "delay mark last watched" setting label
en: Delay mark last watched
lv_lv: Aizkavēt pēdējās skatīšanās iezīmi

[ctx: #19196]
note: value for "pvr client specific actions" dialog headers
en: PVR client specific actions
lv_lv: PVR klienta specifiskās darbības

[ctx: #19197]
note: text for "recording started on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording started on: {0:s}
lv_lv: Ieraksts sākts: {0:s}

[ctx: #19198]
note: text for "recording finished on <pvr client name>" pvr client addon callback notification
en: Recording finished on: {0:s}
lv_lv: Ieraksts pabeigts: {0:s}

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
lv_lv: Kanālu pārvaldnieks

[ctx: #19200]
en: Guide source:
lv_lv: Gida avots:

[ctx: #19201]
en: Channel name:
lv_lv: Kanāla nosaukums:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
lv_lv: Kanāla ikona:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
lv_lv: Labot kanālu

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
lv_lv: Jauns kanāls

[ctx: #19205]
en: Group management
lv_lv: Grupu pārvaldība

[ctx: #19206]
en: Activate guide:
lv_lv: Aktivizēt gidu:

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
lv_lv: Grupa:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
lv_lv: Ievadiet jaunā kanāla nosaukumu

[ctx: #19209]
note: unused?
en: Kodi virtual backend
lv_lv: Kodi virtuālā galasistēma

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
lv_lv: Klients

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
lv_lv: Dzēst kanālu

[ctx: #19212]
note: pvr channel manager "save changes", part of confirmation dialog message
en: This list contains changes
lv_lv: Šis saraksts satur izmaiņas

[ctx: #19213]
note: pvr channel manager "create new channel", backend selector dialog message
en: Select backend
lv_lv: Atlasīt galasistēmu

[ctx: #19214]
note: @@@ dead code in pvr channel manager, action for a context menu item never added?
en: Enter a valid URL for the new channel
lv_lv: Ievadiet derīgu vietrādi URL jaunajam kanālam

[ctx: #19215]
note: generic label for PVR reminders used in different places
en: Reminders
lv_lv: Atgādinājumi

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
lv_lv: Visi radio kanāli

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
lv_lv: Visi TV kanāli

[ctx: #19218]
note: 'visible' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Visible TV groups"
en: Visible
lv_lv: Redzams

[ctx: #19219]
note: label for 'ungrouped' control in pvr channel group manager dialog
en: Ungrouped channels
lv_lv: Negrupēti kanāli

[ctx: #19220]
note: 'channels in' label used as prefix for 'group' control label in pvr channel group manager dialog, e.g. "Channels in My Sports Channels Group"
en: Channels in
lv_lv: Kanāli no

[ctx: #19222]
en: Guide
lv_lv: Gids

[ctx: #19223]
note: unused?
en: No PVR add-on could be enabled. Check your settings or the log for more information.
lv_lv: Nevienu PVR pielikumu nevar ieslēgt. Pārbaudiet savus iestatījumus vai žurnālu plašākai informācijai.

[ctx: #19224]
note: Notification text to announce that a recording was aborted
en: Recording aborted
lv_lv: Ieraksts atsaukts

[ctx: #19225]
note: Notification text to announce that a recording was scheduled
en: Recording scheduled
lv_lv: Ieraksts ieplānots

[ctx: #19226]
note: Notification text to announce that a recording started
en: Recording started
lv_lv: Sākas ieraksts

[ctx: #19227]
note: Notification text to announce that a recording completed
en: Recording completed
lv_lv: Beidzas ieraksts

[ctx: #19228]
note: Notification text to announce that a timer was deleted
en: Timer deleted
lv_lv: Taimeris dzēsts

[ctx: #19229]
note: pvr settings "past epg days to display" setting value
en: Past days to display
lv_lv: Aizvadīto dienu attēlojums

[ctx: #19230]
note: label for PVR settings no epg updates during playback control
en: Prevent updates during playback
lv_lv: Nepieļaut atjauninājumus spēlēšanas laikā

[ctx: #19231]
note: label for PVR settings use backend channel order control
en: Use channel order from backend(s)
lv_lv: Izmantot kanāla kārtību no galasistēmas

[ctx: #19232]
note: label for pvr epg search window 'clear search results' context menu item
en: Clear search results
lv_lv: Notīrīt meklēšanas rezultātus

[ctx: #19233]
note: label for PVR settings timer updates notification control
en: Display a notification on timer updates
lv_lv: Rādīt paziņojumu par taimera atjaunināšanu

[ctx: #19234]
note: label for PVR settings use backend channel numbers control
en: Use channel numbers from backend
lv_lv: Izmantot kanāla numurus no galasistēmas

[ctx: #19235]
note: label 'pvr starting up' for progress dialog text
en: PVR manager is starting up
lv_lv: PVR pārvaldnieks ieslēdzas

[ctx: #19236]
note: label 'loading channels' for progress dialog text
en: Loading channels from clients
lv_lv: Ielādē kanālus no klientiem

[ctx: #19237]
note: label 'loading timers' for progress dialog text
en: Loading timers from clients
lv_lv: Ielādē taimerus no klientiem

[ctx: #19238]
note: label 'loading recordings' for progress dialog text
en: Loading recordings from clients
lv_lv: Ielādē ierakstus no klientiem

[ctx: #19240]
note: label for pvr settings client priorities control and client priorities dialog heading.
en: Client priorities
lv_lv: Klienta prioritāte

[ctx: #19241]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer (read-only)
en: View timer
lv_lv: Taimera apskate

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
lv_lv: Labot taimeri

[ctx: #19243]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule
en: Edit timer rule
lv_lv: Labot taimera kārtulu

[ctx: #19244]
note: label for PVR settings pvr backend idle time control. if enabled, kodi will be automatically shutdown after the defined amount of pvr backend idle time.
en: Backend idle time
lv_lv: Galasistēmas gaidīšanas laiks

[ctx: #19245]
note: label for PVR settings wakeup command control. if not empty, kodi will execute the given command upon waking up from suspend.
en: Wakeup command
lv_lv: Pamodināšanas komanda

[ctx: #19246]
note: label for PVR settings wakeup before recording control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on before a recording starts.
en: Wakeup before recording
lv_lv: Pamosties pirms ierakstīšanas

[ctx: #19247]
note: label for PVR settings daily wakeup control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup
lv_lv: Ikdienas pamošanās

[ctx: #19248]
note: label for PVR settings daily wakeup time control. if checked, the box where kodi is installed on will be automatically turned on at the given time.
en: Daily wakeup time (HH:MM:SS)
lv_lv: Ikdienas pamošanās laiks (HH:MM:SS)

[ctx: #19249]
note: unused?
en: Filter channels
lv_lv: Filtrēt kanālus

[ctx: #19250]
note: Settings -> PVR -> Playback -> Switch to fullscreen value
en: TV and radio channels
lv_lv: TV un radio kanāli

[ctx: #19251]
note: label for 'update epg' context menu item and 'update epg' confirmation dialog header
en: Update guide information
lv_lv: Atjaunināt gida informāciju

[ctx: #19252]
note: label for 'update channel epg' confirmation dialog text
en: Schedule guide update for this channel?
lv_lv: Vai ieplānot gida atjauninājumu šim kanālam?

[ctx: #19253]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel was started
en: Guide update scheduled for channel
lv_lv: Kanāla gida atjauninājums ieplānots

[ctx: #19254]
note: label for notification text stating that an epg data update for a given channel failed
en: Guide update failed for channel
lv_lv: Kanāla gida atjauninājums neizdevās

[ctx: #19255]
note: for a timer rule, the number of child timers which are currently scheduled to record. For use in "status" fields.
en: {0:d} scheduled
lv_lv: {0:d} ieplānots

[ctx: #19256]
note: for a timer rule or timer to indicate this item has completed the intended recordings. For use in "status" fields.
en: Completed
lv_lv: Pabeigts

[ctx: #19257]
note: unused?
en: Lock channel
lv_lv: Aizslēgts kanāls

[ctx: #19258]
note: unused?
en: Unlock channel
lv_lv: Atbloķēt kanālu

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
lv_lv: Vecāku kontrole

[ctx: #19260]
note: pvr settings 'parental control channel unlock duration' setting label
en: Unlock duration
lv_lv: Notiek atbloķēšana

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
lv_lv: Mainīt PIN

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
lv_lv: Vecāku kontrole. Ievadiet PIN:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
lv_lv: Nepareizs PIN

[ctx: #19265]
note: label for 'incorrect pin' error dialog text
en: The entered PIN was incorrect.
lv_lv: Ievadītais PIN bija nepareizs.

[ctx: #19266]
note: label to use for epg tag title instead of actual event title if the respective channel is parental locked
en: Parental locked
lv_lv: Vecāku slēdzene

[ctx: #19267]
en: Parental locked:
lv_lv: Vecāku slēdzene:

[ctx: #19268]
note: pvr settings 'hide no info available labels' setting label. Instead of displaying "no information available" text (for example in epg grid for time spans without epg data), show nothing
en: Hide "No information available" labels
lv_lv: Slēpt "Informācija nav pieejama" etiķetes

[ctx: #19269]
note: pvr settings "Preselect playing channel in lists" control label
en: Preselect playing channel in lists
lv_lv: Sagatavot spēlējamā kanāla atlasi sarakstos

[ctx: #19270]
note: Label of the option to switch between a grouped recordings list and a non-grouped recordings list in pvr recordings window.
en: Group Items
lv_lv: Sagrupēt vienumus

[ctx: #19271]
note: unused?
en: No PVR add-ons could be found
lv_lv: Nevienu PVR pielikumu nevar atrast

[ctx: #19273]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: TV guide
lv_lv: TV gids

[ctx: #19274]
note: Settings -> Interface -> Other -> Startup window value
en: Radio guide
lv_lv: Radio gids

[ctx: #19275]
note: timer status textual representation
en: Conflict warning
lv_lv: Konflikta brīdinājums

[ctx: #19276]
note: timer status textual representation
en: Conflict error
lv_lv: Konflikta kļūda

[ctx: #19277]
note: Notification text to announce that a recording has a conflict
en: Recording conflict
lv_lv: Ierakstīšanas konflikts

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
lv_lv: Ierakstīšanas kļūda

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
lv_lv: PVR klienti

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
lv_lv: Klienta specifiskie iestatījumi

[ctx: #19281]
note: pvr settings 'confirm channel switch' setting label.
en: Confirm channel switches by pressing "OK"
lv_lv: Apstiprināt kanālu pārslēgšanu, nospiežot "OK"

[ctx: #19282]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: Current icon
lv_lv: Pašreizējā ikona

[ctx: #19283]
note: Label for a select option or list item, representing an icon graphic (like a TV channel icon)
en: No icon
lv_lv: Nav ikona

[ctx: #19284]
note: used by several skins and PVR
en: Choose icon
lv_lv: Izvēlēties ikonu

[ctx: #19285]
note: Label for a select/menu option to select an icon graphic
en: Browse for icon
lv_lv: Pārlūkot ikonu

[ctx: #19286]
note: Label for channel icon search progress dialog
en: Searching for channel icons
lv_lv: Meklē kanālu ikonas

[ctx: #19287]
note: Label for the pvr 'all chnanels' 'channel group
en: All channels
lv_lv: Visi kanāli

[ctx: #19288]
note: Label for epg grid window "go to date" context menu entry
en: Date selector
lv_lv: Datuma atlase

[ctx: #19289]
note: Label for button to hide a group in the group manager
en: Hide group
lv_lv: Slēpt grupu

[ctx: #19290]
note: Label for a context menu entry of a recording to undelete a deleted recording
en: Undelete
lv_lv: Atdzēst

[ctx: #19291]
note: Label for a context menu entry of a recording to permanently delete a deleted recording
en: Delete permanently
lv_lv: Dzēst pavisam

[ctx: #19292]
note: "remove deleted recordings from trash" dialog header
en: Delete all permanently
lv_lv: Dzēst visu pavisam

[ctx: #19295]
note: Label for context menu entry to delete a timer rule
en: Delete timer rule
lv_lv: Dzēst taimera kārtulu

[ctx: #19296]
note: Label if no pvr addons are enabled
en: No PVR add-on enabled
lv_lv: Nav ieslēgts neviens PVR pielikums

[ctx: #19297]
note: 'Viewtype' label for vertical channel layout, used in pvr guide window
en: Vertical channels
lv_lv: Vertikāli kanāli

[ctx: #19298]
note: 'Viewtype' label for horizontal channel layout, used in pvr guide window
en: Horizontal channels
lv_lv: Horizontāli kanāli

[ctx: #19299]
note: generic "expiration" label used in different places
en: Expires
lv_lv: Iestājas pēc

[ctx: #19303]
note: label for PVR settings close channel OSD after channel switch control
en: Close channel OSD after switching channels
lv_lv: Aizvērt kanāla OSD pēc kanālu pārslēgšanas

[ctx: #19304]
note: label for context menu entry to open settings dialog for a timer rule (read-only)
en: View timer rule
lv_lv: Apskatīt taimera kārtulu

[ctx: #19348]
note: generic label for a pvr provider used in different places
en: Provider
lv_lv: Piegādātājs

[ctx: #19499]
note: label for epg genre value
en: Other / Unknown
lv_lv: Cits / nezināms

[ctx: #19500]
note: label for epg "movie/drama" genre value
en: Movie / Drama
lv_lv: Filma / drāma

[ctx: #19501]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Detective / Thriller
lv_lv: Detektīvs / trilleris

[ctx: #19502]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adventure / Western / War
lv_lv: Piedzīvojumu / vesterns / kara

[ctx: #19503]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
lv_lv: Zin.fantastikas / fantāzijas / šausmu

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
lv_lv: Komēdija

[ctx: #19505]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
lv_lv: Ziepene / melodrāma / tautas

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
lv_lv: Romantika

[ctx: #19507]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Serious / Classical / Religious / Historical movie / drama
lv_lv: Nopietna / Klasiska / Reliģiska / Vēsturiska filma / drāma

[ctx: #19508]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Adult movie / drama
lv_lv: Pieaugušo filma / drāma

[ctx: #19516]
note: label for "news/current affairs" epg genre value
en: News / Current affairs
lv_lv: Ziņas / Pašreizējie notikumi

[ctx: #19517]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News / Weather report
lv_lv: Ziņas / Laikaprognoze

[ctx: #19518]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: News magazine
lv_lv: Ziņu žurnāls

[ctx: #19519]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Documentary
lv_lv: Dokumentālā

[ctx: #19520]
note: label for "news/current affairs" epg subgenre value
en: Discussion / Interview / Debate
lv_lv: Diskusija / intervija / debates

[ctx: #19532]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Show / Game show
lv_lv: Pārraide / spēļu pārraide

[ctx: #19533]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Game show / Quiz / Contest
lv_lv: Spēļu pārrraide / viktorīna / konkurss

[ctx: #19534]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Variety show
lv_lv: Dāžāda satura pārraide

[ctx: #19535]
note: label for "show/game show" epg subgenre value
en: Talk show
lv_lv: Sarunu pārraide

[ctx: #19549]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Special event
lv_lv: Īpašs notikums

[ctx: #19550]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Sport magazine
lv_lv: Sporta žunāls

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
lv_lv: Futbols

[ctx: #19552]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Tennis / Squash
lv_lv: Teniss / skvošs

[ctx: #19553]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Team sports
lv_lv: Komandu sports

[ctx: #19554]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Athletics
lv_lv: Vieglatlētika

[ctx: #19555]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Motor sport
lv_lv: Motorsports

[ctx: #19556]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Water sport
lv_lv: Ūdenssports

[ctx: #19557]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Winter sports
lv_lv: Ziemassports

[ctx: #19558]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Equestrian
lv_lv: Jāšanas sports

[ctx: #19559]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Martial sports
lv_lv: Cīņu sports

[ctx: #19564]
note: label for "children's/youth programmes" epg genre value
en: Children's / Youth programmes
lv_lv: Bērnu / jauniešu programmas

[ctx: #19565]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Pre-school children's programmes
lv_lv: Pirmsskolas bērnu programmas

[ctx: #19566]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 6 to 14
lv_lv: Izklaides programmas vecumā no 6 līdz 14

[ctx: #19567]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Entertainment programmes for 10 to 16
lv_lv: Izklaides programmas vecumā no 10 līdz 16

[ctx: #19568]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Informational / Educational / School programme
lv_lv: Informatīvas / izglītības / mācību programmas

[ctx: #19569]
note: label for "children's/youth programmes" epg subgenre value
en: Cartoons / Puppets
lv_lv: Multenes / lelles

[ctx: #19580]
note: label for "music/ballet/dance" epg genre value
en: Music / Ballet / Dance
lv_lv: Mūzika / balets / deja

[ctx: #19581]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Rock / Pop
lv_lv: Rocks / pops

[ctx: #19582]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Serious / Classical music
lv_lv: Nopietnā / klasiskā mūzika

[ctx: #19583]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Folk / Traditional music
lv_lv: Tautas / tradicionālā mūzika

[ctx: #19585]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Musical / Opera
lv_lv: Mūzikls / opera

[ctx: #19586]
note: label for "music/ballet/dance" epg subgenre value
en: Ballet
lv_lv: Balets

[ctx: #19596]
note: label for "arts/culture" epg genre value
en: Arts / Culture
lv_lv: Māksla / kultūra

[ctx: #19597]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Performing arts
lv_lv: Skatuves māksla

[ctx: #19598]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fine arts
lv_lv: Tēlotājmāksla

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
lv_lv: Reliģija

[ctx: #19600]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Popular culture / Traditional arts
lv_lv: Popkultūra / tradicionālā māksla

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
lv_lv: Literatūra

[ctx: #19602]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Film / Cinema
lv_lv: Filma / kino

[ctx: #19603]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Experimental film / video
lv_lv: Eksperimentālā filma / video

[ctx: #19604]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Broadcasting / Press
lv_lv: Pārraidīšana / prese

[ctx: #19605]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: New media
lv_lv: Jauns medijs

[ctx: #19606]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Arts / Culture magazines
lv_lv: Mākslas / kultūras žurnāli

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
lv_lv: Mode

[ctx: #19612]
note: label for "social/political/economics" epg genre value
en: Social / Political / Economics
lv_lv: Sociāls / politika / ekonomika

[ctx: #19613]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Magazines / Reports / Documentary
lv_lv: Žurnāli / atskaites / dokumentālās

[ctx: #19614]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Economics / Social advisory
lv_lv: Ekonomika / sociālie padomi

[ctx: #19615]
note: label for "social/political/economics" epg subgenre value
en: Remarkable people
lv_lv: Ievērojami cilvēki

[ctx: #19628]
note: label for "education/science/factual" epg genre value
en: Education / Science / Factual
lv_lv: Izglītība / zinātne / fakti

[ctx: #19629]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Nature / Animals / Environment
lv_lv: Daba / dzīvnieki / vide

[ctx: #19630]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Technology / Natural sciences
lv_lv: Tehnoloģijas / dabas zinātnes

[ctx: #19631]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Medicine / Physiology / Psychology
lv_lv: Medicīna / fizioloģija / psiholoģija

[ctx: #19632]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Foreign countries / Expeditions
lv_lv: Ārzemes / ekspedīcijas

[ctx: #19633]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Social / Spiritual sciences
lv_lv: Sociālās / garīgās zinātes

[ctx: #19634]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Further education
lv_lv: Tālākizglītība

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
lv_lv: Valodas

[ctx: #19644]
note: label for "leisure/hobbies" epg genre value
en: Leisure / Hobbies
lv_lv: Brīvais laiks / hobiji

[ctx: #19645]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Tourism / Travel
lv_lv: Tūrisms / ceļošana

[ctx: #19646]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Handicraft
lv_lv: Mājamatniecība

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
lv_lv: Autosports

[ctx: #19648]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Fitness & health
lv_lv: Vingrums & veselība

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
lv_lv: Ēdiena gatavošana

[ctx: #19650]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Advertisement / Shopping
lv_lv: Reklāma / iepirkšanās

[ctx: #19651]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Gardening
lv_lv: Dārzkopība

[ctx: #19660]
note: label for "special characteristics" epg genre value
en: Special characteristics
lv_lv: Īpašas iezīmes

[ctx: #19661]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Original language
lv_lv: Oriģinālvaloda

[ctx: #19662]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Black & white
lv_lv: Melns & balts

[ctx: #19663]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Unpublished
lv_lv: Nepublicēts

[ctx: #19664]
note: label for "special characteristics" epg subgenre value
en: Live broadcast
lv_lv: Tiešā pārraide

[ctx: #19676]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Drama
lv_lv: Drāma

[ctx: #19677]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Detective / Thriller
lv_lv: Detektīvs / trilleris

[ctx: #19678]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adventure / Western / War
lv_lv: Piedzīvojumu / vesterns / kara

[ctx: #19679]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Science fiction / Fantasy / Horror
lv_lv: Zin.fantastikas / fantāzijas / šausmu

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
lv_lv: Komēdija

[ctx: #19681]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Soap / Melodrama / Folkloric
lv_lv: Ziepene / melodrāma / tautas

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
lv_lv: Romantika

[ctx: #19683]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Serious / Classical / Religion / Historical
lv_lv: Nopietnā / klasiskā / reliģiskā / vēsturiskā

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
lv_lv: Pieaugušo

[ctx: #19685]
note: Title for shutdown confirmation dialog
en: Confirm shutdown
lv_lv: Apstiprini izslēgšanu

[ctx: #19686]
note: Label for buttons to open channel guide dialog
en: Channel guide
lv_lv: Kanāla gids

[ctx: #19687]
note: Label for context menu entries, dialog heading, button to start playing a recording
en: Play recording
lv_lv: Atskaņot ierakstu

[ctx: #19691]
note: Text for shutdown confirmation dialog.
en: PVR is currently recording '{0:s}' on channel '{1:s}'.
lv_lv: PVR pašreiz ieraksta '{0:s}' kanālā '{1:s}'.

[ctx: #19692]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: PVR will start recording '{0:s}' on channel '{1:s}' in {2:s}.
lv_lv: PVR sāks ierakstu '{0:s}' kanālā '{1:s}' pēc {2:s}.

[ctx: #19693]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: Daily wakeup is due in {0:s}.
lv_lv: Ikdienas atmošanās sāksies pēc {0:s}.

[ctx: #19694]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: {0:d} minutes
lv_lv: {0:d} minūtes

[ctx: #19695]
note: Text for shutdown confirmation dialog
en: about a minute
lv_lv: apmēram minūte

[ctx: #19696]
note: Yes button label for shutdown confirmation dialog
en: Shutdown anyway
lv_lv: Izslēgt jebkurā gadījumā

[ctx: #20000]
en: Saved music folder
lv_lv: Saglabātās mūzikas mape

[ctx: #20001]
en: Use external DVD player
lv_lv: Izmantot ārējo DVD atskaņotāju

[ctx: #20002]
en: External DVD player
lv_lv: Ārējais DVD atskaņotājs

[ctx: #20003]
en: Trainers folder
lv_lv: Pasniedzēju mape

[ctx: #20004]
en: Screenshot folder
lv_lv: Ekrānattēlu mape

[ctx: #20006]
en: Playlists folder
lv_lv: Spēļsarakstu mape

[ctx: #20007]
en: Recordings
lv_lv: Ieraksti

[ctx: #20008]
en: Screenshots
lv_lv: Ekrānattēli

[ctx: #20009]
en: Use Kodi
lv_lv: Izmanto Kodi

[ctx: #20011]
en: Music playlists
lv_lv: Mūzikas spēļsaraksti

[ctx: #20012]
en: Video playlists
lv_lv: Video spēļsaraksti

[ctx: #20013]
en: Do you wish to launch the game?
lv_lv: Vai palaist spēli?

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
lv_lv: Kārtot pēc: spēļsaraksta

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
lv_lv: Attālinātais sīktēls

[ctx: #20016]
en: Current thumb
lv_lv: Pašreizējais sīktēls

[ctx: #20017]
en: Local thumb
lv_lv: Lokālais sīktēls

[ctx: #20018]
en: No thumb
lv_lv: Nav sīktēls

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
lv_lv: Izvēlēties sīktēlu

[ctx: #20020]
note: Name of an artwork type
en: Banner
lv_lv: Reklāmkarogs

[ctx: #20021]
note: Name of an artwork type
en: Poster
lv_lv: Plakāts

[ctx: #20023]
en: Conflict
lv_lv: Konflikts

[ctx: #20024]
en: Scan new
lv_lv: Skenēt jaunu

[ctx: #20025]
en: Scan all
lv_lv: Skenēt visu

[ctx: #20026]
en: Region
lv_lv: Reģions

[ctx: #20035]
en: Regional ({0:s})
lv_lv: Reģions ({0:s})

[ctx: #20037]
en: Summary
lv_lv: Kopsavilkums

[ctx: #20038]
en: Lock music window
lv_lv: Bloķēt mūzikas logu

[ctx: #20039]
en: Lock videos window
lv_lv: Bloķēt video logu

[ctx: #20040]
en: Lock pictures window
lv_lv: Bloķēt attēlu logu

[ctx: #20041]
en: Lock programs & scripts windows
lv_lv: Bloķēt programmu & skriptu logu

[ctx: #20042]
en: Lock file manager
lv_lv: Aizslēgt failu pārvaldnieku

[ctx: #20043]
en: Lock settings
lv_lv: Slēdzenes iestatījumi

[ctx: #20044]
en: Start fresh
lv_lv: Sākt no jauna

[ctx: #20045]
en: Enter master mode
lv_lv: Ieiet galvenajā režīmā

[ctx: #20046]
en: Leave master mode
lv_lv: Iziet no galvenā režīma

[ctx: #20047]
en: Create profile '{0:s}'?
lv_lv: Izveidot profilu '{0:s}'?

[ctx: #20048]
en: Start with fresh settings or copy from default?
lv_lv: Sākt ar jauniem iestatījumiem vai kopēt no noklusējuma?

[ctx: #20049]
en: Best available
lv_lv: Labākais pieejamais

[ctx: #20050]
en: Auto-switch between 16x9 and 4x3
lv_lv: Auto-pārslēgšana starp 16x9 un 4x3

[ctx: #20051]
en: Treat stacked files as single file
lv_lv: Lietot stekā ielādētus failus kā vienu failu

[ctx: #20052]
en: Caution
lv_lv: Brīdinājums

[ctx: #20053]
en: Left master mode
lv_lv: Pameta galveno režīmu

[ctx: #20054]
en: Entered master mode
lv_lv: Iegāja galvenajā režīmā

[ctx: #20055]
en: Allmusic.com thumb
lv_lv: Allmusic.com sīktēls

[ctx: #20057]
en: Remove thumbnail
lv_lv: Noņemt sīktēlu

[ctx: #20058]
en: Add profile...
lv_lv: Pievieno profilu...

[ctx: #20059]
note: Context menu entry
en: Query info for all albums
lv_lv: Vaicā info par visiem albumiem

[ctx: #20060]
en: Media info
lv_lv: Mediju info

[ctx: #20061]
en: Separate
lv_lv: Atsevišķi

[ctx: #20062]
en: Shares with default
lv_lv: Koplietojumi ar noklusējumu

[ctx: #20063]
en: Shares with default (read only)
lv_lv: Koplietojumi ar noklusējumu (tikai lasāmi)

[ctx: #20064]
en: Copy default
lv_lv: Kopēt noklusējumu

[ctx: #20065]
en: Profile picture
lv_lv: Profila attēls

[ctx: #20066]
en: Lock preferences
lv_lv: Slēdzenes izvēles

[ctx: #20067]
en: Edit profile
lv_lv: Labot profilu

[ctx: #20068]
en: Profile lock
lv_lv: Profila slēdzene

[ctx: #20069]
en: Couldn't create folder
lv_lv: Nevar izveidot mapi

[ctx: #20070]
en: Profile directory
lv_lv: Profila direktorija

[ctx: #20071]
en: Start with fresh media sources or copy from default?
lv_lv: Sākt ar jauniem mediju avotiem vai kopēt no noklusējuma?

[ctx: #20072]
en: Make sure the selected folder is writable and that the new folder name is valid
lv_lv: Pārliecinieties, vai atlasītā mape ir rakstāma un ka jaunās mapes nosaukums ir derīgs

[ctx: #20074]
en: MPAA rating
lv_lv: MPAA vērtējums

[ctx: #20075]
en: Enter master lock code
lv_lv: Ievadiet galvenās slēdzenes kodu

[ctx: #20076]
en: Ask for master lock code on startup
lv_lv: Uzsākot, prasīt galvenās slēdzenes kodu

[ctx: #20077]
en: Skin settings
lv_lv: Apvalka iestatījumi

[ctx: #20078]
en: - no link set -
lv_lv: - saite nav iestatīta -

[ctx: #20079]
en: Enable animations
lv_lv: Ieslēgt animāciju

[ctx: #20080]
en: Disable RSS during music
lv_lv: Izslēgt RSS mūzikas laikā

[ctx: #20081]
en: Enable shortcut buttons
lv_lv: Ieslēgt īsceļu pogas

[ctx: #20082]
en: Show programs in main menu
lv_lv: Rādīt programmas galvenajā izvēlnē

[ctx: #20083]
en: Show music information
lv_lv: Rādīt mūzikas informāciju

[ctx: #20084]
en: Show weather information
lv_lv: Rādīt laikapstākļu informāciju

[ctx: #20085]
en: Show system information
lv_lv: Rādīt sistēmas informāciju

[ctx: #20086]
en: Show available disk space C: E: F:
lv_lv: Rādīt pieejamo diska vietu C: E: F:

[ctx: #20087]
en: Show available disk space E: F: G:
lv_lv: Rādīt pieejamo diska vietu E: F: G:

[ctx: #20088]
en: Weather information
lv_lv: Laikapstākļu informācija

[ctx: #20089]
en: Drive space free
lv_lv: Brīvā vieta diskā

[ctx: #20090]
en: Enter the name of an existing share
lv_lv: Ievadiet esošā koplietojuma nosaukumu

[ctx: #20091]
en: Lock code
lv_lv: Slēdzenes kods

[ctx: #20092]
en: Load profile
lv_lv: Ielādēt profilu

[ctx: #20093]
en: Profile name
lv_lv: Profila vārds

[ctx: #20094]
en: Media sources
lv_lv: Mediju avoti

[ctx: #20095]
en: Enter profile lock code
lv_lv: Ievadiet profila slēdzenes kodu

[ctx: #20096]
en: Login screen
lv_lv: Pieteikšanās ekrāns

[ctx: #20097]
en: Fetching album information
lv_lv: Uzmeklē albuma informāciju

[ctx: #20098]
en: Fetching information for album
lv_lv: Uzmeklē informāciju par albumu

[ctx: #20099]
en: A CD or track can't be ripped while being played
lv_lv: CD vai celiņu nevar izvilkt, kamēr notiek spēlēšana

[ctx: #20100]
en: Master lock code and settings
lv_lv: Galvenās slēdzenes kods un iestatījumi

[ctx: #20101]
en: Entering master lock code always enables master mode
lv_lv: Ievadot galvenās slēdzenes kodu, vienmēr ieslēdzas galvenais režīms

[ctx: #20103]
en: Save changes to profile?
lv_lv: Saglabāt izmaiņas profilā?

[ctx: #20104]
en: Old settings found. Do you want to use them?
lv_lv: Atrasti vecie iestatījumi. Vēlies tos izmantot?

[ctx: #20106]
en: Old media sources found. Do you want to use them?
lv_lv: Atrasti veco mediju avoti. Vēlies tos izmantot?

[ctx: #20107]
en: Separate (locked)
lv_lv: Atsevišķs (bloķēts)

[ctx: #20108]
en: Root
lv_lv: Sakne

[ctx: #20109]
en: Zoom
lv_lv: Palielinājums

[ctx: #20110]
en: UPnP settings
lv_lv: UPnP iestatījumi

[ctx: #20111]
en: Autostart UPnP client
lv_lv: Autosākt UPnP klientu

[ctx: #20112]
en: Last login: {0:s}
lv_lv: Pēdējā pieteikšanās: {0:s}

[ctx: #20113]
en: Never logged on
lv_lv: Nekad nav pieteicies

[ctx: #20114]
en: Profile {0:d} / {1:d}
lv_lv: Profils {0:d} / {1:d}

[ctx: #20115]
en: User login / Select a profile
lv_lv: LIetotāja pieteikšanās / Profila atlase

[ctx: #20116]
en: Use lock on login screen
lv_lv: Izmantot slēdzeni pieteikšanās ekrānā

[ctx: #20117]
en: Invalid lock code.
lv_lv: Nederīgs slēdzenes kods.

[ctx: #20118]
en: This requires the master lock to be set. Would you like to set it now?
lv_lv: Tas pieprasa, lai tiktu uzstādīta galvenā slēdzene. Vēlies to uzstādīt tagad?

[ctx: #20120]
en: Loading program information
lv_lv: Ielādē programmas informāciju

[ctx: #20121]
en: Party on!
lv_lv: Ballīte sākas!

[ctx: #20122]
en: True
lv_lv: Patiess

[ctx: #20123]
en: Mixing drinks
lv_lv: Sajauc dzērienus

[ctx: #20124]
en: Filling glasses
lv_lv: Piepilda glāzes

[ctx: #20125]
en: Logged on as
lv_lv: Pieteicies kā

[ctx: #20126]
en: Log off
lv_lv: Atteikties

[ctx: #20129]
en: Weave
lv_lv: Aust

[ctx: #20130]
en: Weave - Inverted
lv_lv: Aust - inversais

[ctx: #20131]
en: Blend
lv_lv: Maisījums

[ctx: #20132]
en: Restart video
lv_lv: Pārstartēt video

[ctx: #20133]
en: Edit network location
lv_lv: Labot tīkla atrašanās vietu

[ctx: #20134]
en: Remove network location
lv_lv: Noņemt tīkla atrašanās vietu

[ctx: #20135]
en: Do you want to scan the folder?
lv_lv: Vai vēlaties skenēt šo mapi?

[ctx: #20136]
en: Memory unit
lv_lv: Atmiņas ierīce

[ctx: #20137]
en: Memory unit mounted
lv_lv: Atmiņas ierīce piemontēta

[ctx: #20138]
en: Unable to mount memory unit
lv_lv: Nevar piemontēt atmiņas ierīci

[ctx: #20139]
en: In port {0:d}, slot {1:d}
lv_lv: Portā {0:d}, slotā {1:d}

[ctx: #20140]
en: Lock screensaver
lv_lv: Aizslēgt ekrānsaudzētāju

[ctx: #20141]
en: Set
lv_lv: Iestatīt

[ctx: #20142]
en: Username
lv_lv: Lietotājs

[ctx: #20143]
en: Enter password for
lv_lv: Ievadiet paroli

[ctx: #20144]
en: Shutdown timer
lv_lv: Izslēgšanas taimeris

[ctx: #20145]
en: Shutdown interval (in minutes)
lv_lv: Izslēgšanas intervāls (minūtēs)

[ctx: #20146]
en: Started, shutdown in {0:d}m
lv_lv: Uzsākts, izslēgšana pēc {0:d}m

[ctx: #20147]
en: Shutdown in 30 minutes
lv_lv: Izslēgšana pēc 30 minutēm

[ctx: #20148]
en: Shutdown in 60 minutes
lv_lv: Izslēgšana pēc 60 minutēm

[ctx: #20149]
en: Shutdown in 120 minutes
lv_lv: Izslēgšana pēc 120 minutēm

[ctx: #20150]
en: Custom shutdown timer
lv_lv: PIelāgots izslēgšanas taimeris

[ctx: #20151]
en: Cancel shutdown timer
lv_lv: Atcelt izslēgšanas taimeri

[ctx: #20152]
en: Lock preferences for {0:s}
lv_lv: Aizslēgt {0:s} izvēles

[ctx: #20153]
en: Browse...
lv_lv: Pārlūko...

[ctx: #20154]
en: Summary information
lv_lv: Kopsavilkuma informācija

[ctx: #20155]
en: Storage information
lv_lv: Krātuves informācija

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
lv_lv: Cietā diska informācija

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
lv_lv: DVD-ROM informācija

[ctx: #20158]
en: Network information
lv_lv: Tīkla informācija

[ctx: #20159]
en: Video information
lv_lv: Video informācija

[ctx: #20160]
en: Hardware information
lv_lv: Aparatūras informācija

[ctx: #20161]
en: Total
lv_lv: Kopā

[ctx: #20162]
en: Used
lv_lv: Izmantots

[ctx: #20163]
en: of
lv_lv: arī

[ctx: #20164]
en: Locking not supported
lv_lv: Aizslēgšana nav atbalstīta

[ctx: #20165]
en: Not locked
lv_lv: Nav aizslēgts

[ctx: #20166]
en: Locked
lv_lv: Aizslēgts

[ctx: #20167]
en: Frozen
lv_lv: Saldēts

[ctx: #20168]
en: Requires reset
lv_lv: Nepieciešams atiestatīt

[ctx: #20169]
en: Week
lv_lv: Nedēļa

[ctx: #20170]
en: Line
lv_lv: Līnija

[ctx: #20171]
en: Windows network (SMB)
lv_lv: Windows tīkls (SMB)

[ctx: #20172]
en: XBMSP server
lv_lv: XBMSP serveris

[ctx: #20173]
en: FTP server
lv_lv: FTP serveris

[ctx: #20174]
en: FTPS server
lv_lv: FTPS serveris

[ctx: #20175]
en: UPnP server
lv_lv: UPnP serveris

[ctx: #20176]
note: Label used for a video info message box
en: Show video information
lv_lv: Rādīt video informāciju

[ctx: #20177]
en: Done
lv_lv: Pabeigts

[ctx: #20179]
en: Caps Lock
lv_lv: Lielie burti

[ctx: #20180]
en: Symbols
lv_lv: Simboli

[ctx: #20182]
en: Space
lv_lv: Tukšums

[ctx: #20183]
en: Reload skin
lv_lv: Pārlādēt apvalku

[ctx: #20185]
en: Use poster view styles for TV shows
lv_lv: TV pārraidēm izmantot plakātu skata stilu

[ctx: #20186]
en: Please wait
lv_lv: Lūdzu, gaidiet

[ctx: #20188]
en: Announce library updates
lv_lv: Paziņot bibliotēkas atjauninājumus

[ctx: #20189]
en: Enable auto scrolling for plot & review
lv_lv: Ieslēgt auto ritināšanu sižetam & pārskatam

[ctx: #20190]
en: Custom
lv_lv: Pielāgots

[ctx: #20191]
en: Enable debug logging
lv_lv: Ieslēgt atkļūdošanas reģistrēšanu

[ctx: #20196]
en: Export music library
lv_lv: Eksportēt mūzikas bibliotēku

[ctx: #20197]
en: Import music library
lv_lv: Importēt mūzikas bibliotēku

[ctx: #20198]
en: No artist found!
lv_lv: Izpildītājs nav atrasts!

[ctx: #20221]
note: Description of setting with label #20220 "Prefer online information"
en: With this enabled, any information that is downloaded for albums and artists will override anything you have set in your song tags, such as genres, year, song artists etc. Useful if you have MusicBrainz identifiers in your song tags.
lv_lv: Kad ieslēgts, aizvieto jebkuru informāciju par dziesmu, ko esat iestatījuši iezīmēs, piemēram, žanru, gadu, izpildītājus utt., ar tikko lejupielādēto informāciju par albumiem un izpildītājiem. Noder, ja dziesmu iezīmēs ir MusicBrainz identifikatori.

[ctx: #20223]
en: Artist information folder
lv_lv: Izpildītāju informācijas mape

[ctx: #20224]
en: Prefer online album art
lv_lv: Izvēlēties tiešsaistes albuma grafiku

[ctx: #20240]
en: Android music
lv_lv: Android mūzika

[ctx: #20241]
en: Android videos
lv_lv: Android video

[ctx: #20242]
en: Android pictures
lv_lv: Android attēli

[ctx: #20243]
en: Android photos
lv_lv: Android foto

[ctx: #20244]
en: Android apps
lv_lv: Android lietotnes

[ctx: #20245]
en: Windows music library
lv_lv: Windows mūzikas bibliotēka

[ctx: #20246]
en: Windows videos library
lv_lv: Windows video bibliotēka

[ctx: #20247]
en: Windows pictures library
lv_lv: Windows attēlu bibliotēka

[ctx: #20248]
en: Windows photos library
lv_lv: Windows foto bibliotēka

[ctx: #20249]
en: Windows documents
lv_lv: Windows dokumenti

[ctx: #20250]
en: Party on! (videos)
lv_lv: Ballīte sākas! (video)

[ctx: #20251]
en: Mixing drinks (videos)
lv_lv: Jaucam dzērienus (video)

[ctx: #20252]
en: Filling glasses (videos)
lv_lv: Pildam glāzes (video)

[ctx: #20253]
en: WebDAV server (HTTP)
lv_lv: WebDAV serveris (HTTP)

[ctx: #20254]
en: WebDAV server (HTTPS)
lv_lv: WebDAV serveris (HTTPS)

[ctx: #20255]
en: First logon, edit your profile
lv_lv: Pirmā pieteikšanās, labo savu profilu

[ctx: #20262]
en: Zeroconf browser
lv_lv: Zeroconf pārlūks

[ctx: #20300]
en: Web server directory (HTTP)
lv_lv: Tīmekļa servera direktorija (HTTP)

[ctx: #20301]
en: Web server directory (HTTPS)
lv_lv: Tīmekļa servera direktorija (HTTPS)

[ctx: #20302]
en: Unable to write to folder:
lv_lv: Nevar ierakstīt mapē:

[ctx: #20304]
en: RSS Feed (HTTP)
lv_lv: RSS plūsma (HTTP)

[ctx: #20305]
en: RSS Feed (HTTPS)
lv_lv: RSS plūsma (HTTPS)

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
lv_lv: Sekundārais DNS

[ctx: #20308]
en: DHCP server:
lv_lv: DHCP serveris:

[ctx: #20309]
en: Make new folder
lv_lv: Izveidot jaunu mapi

[ctx: #20311]
en: Unknown or onboard (protected)
lv_lv: Nezināms vai jau sistēmā (aizsargāts)

[ctx: #20314]
en: Videos - Library
lv_lv: Video - Bibliotēka

[ctx: #20316]
en: Sort by: ID
lv_lv: Kārtot pēc: ID

[ctx: #20317]
en: Scanning movies using {0:s}
lv_lv: Skenē filmas ar {0:s}

[ctx: #20318]
en: Scanning music videos using {0:s}
lv_lv: Skenē mūzikas video ar {0:s}

[ctx: #20319]
en: Scanning TV shows using {0:s}
lv_lv: Skenē TV pārraides ar {0:s}

[ctx: #20320]
en: Scanning artists using {0:s}
lv_lv: Skenē izpildītājus ar {0:s}

[ctx: #20321]
en: Scanning albums using {0:s}
lv_lv: Skenē albumus ar {0:s}

[ctx: #20322]
en: Content scanning options
lv_lv: Satura skenēšanas opcijas

[ctx: #20323]
en: Movie plot
lv_lv: Filmas sižets

[ctx: #20324]
note: Label for context menu entry to start playback of a part of a video stack
en: Play part...
lv_lv: Spēlē daļu...

[ctx: #20325]
note: Window screen calibration: as title to reset calibration settings
en: Calibration reset
lv_lv: Atiestatīt kalibrēšanu

[ctx: #20328]
en: Browse for destination
lv_lv: Pārlūkot mērķi

[ctx: #20329]
en: Movies are in separate folders that match the movie title
lv_lv: Filmas ir atsevišķās mapēs, kas atbilst filmas nosaukumam

[ctx: #20330]
en: Use folder names for lookups
lv_lv: Sameklēšanā izmantot mapju nosaukumus

[ctx: #20331]
en: File
lv_lv: Fails

[ctx: #20332]
en: Use file or folder names in lookups?
lv_lv: Vai izmantot failu / mapju nosaukumus sameklēšanā?

[ctx: #20333]
en: Set content
lv_lv: Iestatīt saturu

[ctx: #20334]
en: Folder
lv_lv: Mape

[ctx: #20335]
en: Look for content recursively?
lv_lv: Vai meklēt saturu rekursīvi?

[ctx: #20336]
en: Unlock sources
lv_lv: Atbloķēt avotus

[ctx: #20337]
en: Actor
lv_lv: Aktieris

[ctx: #20338]
en: Movie
lv_lv: Filma

[ctx: #20339]
en: Director
lv_lv: Režisors

[ctx: #20342]
en: Movies
lv_lv: Filmas

[ctx: #20343]
en: TV shows
lv_lv: TV pārraides

[ctx: #20344]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: This directory contains
lv_lv: Šī derektorija satur

[ctx: #20345]
en: Run automated scan
lv_lv: Darbināt automātisko skenēšanu

[ctx: #20346]
en: Scan recursively
lv_lv: Rekursīvi skenēt

[ctx: #20347]
en: as
lv_lv: kā

[ctx: #20348]
en: Directors
lv_lv: Režisori

[ctx: #20349]
en: No video files found in this path!
lv_lv: Šajā ceļā nav atrasti video faili!

[ctx: #20350]
note: Label for showing media rating and votes (combined), for example: "9.1 (87 votes)"
en: {0:s} ({1:s} votes)
lv_lv: {0:s} ({1:s} balsis)

[ctx: #20351]
en: TV show information
lv_lv: TV pārraides informācija

[ctx: #20352]
en: Episode information
lv_lv: Sērijas informācija

[ctx: #20353]
en: Loading TV show details
lv_lv: TV pārraides detaļu ielādēšana

[ctx: #20354]
en: Fetching episode guide
lv_lv: Uzmeklē sēriju gidu

[ctx: #20356]
en: Select TV show:
lv_lv: Atlasīt TV pārraidi:

[ctx: #20357]
en: Enter the TV show name
lv_lv: Ievadiet TV pārraides nosaukumu

[ctx: #20358]
en: Season {0:d}
lv_lv: Sezona {0:d}

[ctx: #20359]
en: Episode
lv_lv: Sērija

[ctx: #20360]
en: Episodes
lv_lv: Sērijas

[ctx: #20361]
en: Loading episode details
lv_lv: Ielādē sērijas detaļas

[ctx: #20362]
en: Remove episode from library
lv_lv: Noņemt sēriju no bibliotēkas

[ctx: #20363]
en: Remove TV show from library
lv_lv: Noņemt TV pārraidi no bibliotēkas

[ctx: #20364]
en: TV show
lv_lv: TV pārraide

[ctx: #20365]
en: Episode plot
lv_lv: Sērijas sižets

[ctx: #20366]
en: * All seasons
lv_lv: * Visas sezonas

[ctx: #20367]
en: Hide watched
lv_lv: Slēpt apskatīto

[ctx: #20368]
en: Prod code
lv_lv: Prod kods

[ctx: #20369]
en: Show information for unwatched items
lv_lv: Rādīt informāciju par neskatītiem ierakstiem

[ctx: #20370]
en: * Hidden to prevent spoilers *
lv_lv: * Slēpts, lai nebūtu spoileris *

[ctx: #20371]
en: Set season thumb
lv_lv: Iestatīt sezonas sīktēlu

[ctx: #20372]
en: Season image
lv_lv: Sezonas attēls

[ctx: #20373]
en: Season
lv_lv: Sezona

[ctx: #20374]
en: Downloading movie information
lv_lv: Lejupielādē filmas informāciju

[ctx: #20375]
en: Unassign content
lv_lv: Neiedalīts saturs

[ctx: #20376]
note: Original title of the movie/tvshow (could differ from local distributor title) (ListItem.OriginalTitle)
en: Original title
lv_lv: Oriģinālnosaukums

[ctx: #20377]
en: Refresh TV show information
lv_lv: Atsvaidzināt informāciju par TV pārraidi

[ctx: #20378]
en: Refresh information for all episodes?
lv_lv: Atsvaidzināt informāciju par visām sērijām?

[ctx: #20379]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Selected folder contains a single TV show
lv_lv: Atlasītā mape satur vienu TV pārraidi

[ctx: #20380]
en: Exclude selected folder from scans
lv_lv: Neiekļaut atlasīto mapi skenēšanā

[ctx: #20381]
en: Specials
lv_lv: Īpašie

[ctx: #20382]
en: Recently added
lv_lv: Nesen pievienots

[ctx: #20383]
en: Selected folder contains a single video
lv_lv: Atlasītā mape satur vienu video

[ctx: #20384]
en: Link to TV show
lv_lv: Saite uz TV pārraidi

[ctx: #20385]
en: Remove link to TV show
lv_lv: Noņemt saiti uz TV pārraidi

[ctx: #20386]
en: Recently added movies
lv_lv: Nesen pievienotās filmas

[ctx: #20387]
en: Recently added episodes
lv_lv: Nesen pievienotās sērijas

[ctx: #20388]
en: Studios
lv_lv: Studijas

[ctx: #20389]
en: Music videos
lv_lv: Mūzikas video

[ctx: #20390]
en: Recently added music videos
lv_lv: Nesen pievienotie mūzikas video

[ctx: #20391]
en: Music video
lv_lv: Mūzikas video

[ctx: #20392]
en: Remove music video from library
lv_lv: Izņemt mūzikas video no bibliotēkas

[ctx: #20393]
en: Music video information
lv_lv: Mūzikas video informācija

[ctx: #20394]
en: Loading music video information
lv_lv: Mūzikas video informācijas ielāde

[ctx: #20395]
en: Mixed
lv_lv: Jaukts

[ctx: #20396]
en: Go to albums by artist
lv_lv: Iet uz izpildītāja albumiem

[ctx: #20397]
en: Go to album
lv_lv: Iet uz albumu

[ctx: #20398]
en: Play song
lv_lv: Atskaņot dziesmu

[ctx: #20399]
en: Go to music videos from album
lv_lv: Iet uz mūzikas video no albuma

[ctx: #20400]
en: Go to music videos by artist
lv_lv: Iet uz izpildītāja mūzikas video

[ctx: #20401]
en: Play music video
lv_lv: Atskaņot mūzikas video

[ctx: #20403]
en: Set actor thumb
lv_lv: Iestatīt aktiera sīktēlu

[ctx: #20404]
en: Remove bookmark
lv_lv: Izņemt grāmatzīmi

[ctx: #20405]
en: Remove episode bookmark
lv_lv: Izņemt sērijas grāmatzīmi

[ctx: #20406]
en: Set episode bookmark
lv_lv: Ielikt sērijas grāmatzīmi

[ctx: #20408]
en: Downloading music video information
lv_lv: Mūzikas video informācijas lejupielāde

[ctx: #20409]
en: Downloading TV show information
lv_lv: Lejupielādē TV pārraides informāciju

[ctx: #20410]
en: Trailer
lv_lv: Rullītis

[ctx: #20411]
en: Flatten
lv_lv: Saplacināts

[ctx: #20412]
en: Flatten TV show seasons
lv_lv: Saplacinātas TV pārraižu sezonas

[ctx: #20413]
en: Get fanart
lv_lv: Fanu māksla

[ctx: #20414]
en: Show fanart in video and music libraries
lv_lv: Rādīt fanumākslu video un mūzikas bibliotēkā

[ctx: #20415]
en: Scanning for new content
lv_lv: Skenē pēc jauna satura

[ctx: #20416]
en: First aired
lv_lv: Pirmo reizi ēterā

[ctx: #20417]
en: Writer
lv_lv: Rakstnieks

[ctx: #20418]
en: Writers
lv_lv: Rakstnieki

[ctx: #20419]
en: Replace file names with library titles
lv_lv: Aizstāt failu nosaukumus ar bibliotēkas nosaukumiem

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
lv_lv: Nekad

[ctx: #20421]
en: If only one season
lv_lv: Ja tikai viena sezona

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
lv_lv: Vienmēr

[ctx: #20423]
en: Has trailer
lv_lv: Ir rullītis

[ctx: #20424]
en: False
lv_lv: Nepatiess

[ctx: #20425]
en: Fanart slideshow
lv_lv: Fanu mākslas slaidrāde

[ctx: #20427]
en: Choose rule type
lv_lv: Izvēlēties kārtulas veidu

[ctx: #20428]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Single file
lv_lv: Vienā failā

[ctx: #20429]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Separate
lv_lv: Atsevišķi

[ctx: #20430]
note: xbmc/interfaces/builtins/LibraryBuiltins.cpp
en: Export thumbnails and fanart?
lv_lv: Vai eksportēt sīktēlus un fanu mākslu?

[ctx: #20431]
en: Overwrite old files?
lv_lv: Vai pārrakstīt vecos failus?

[ctx: #20432]
note: xbmc/settings/dialogs/GUIDialogContentSettings.cpp
en: Exclude path from library updates
lv_lv: Neiekļaut ceļu bibliotēkas atjauninājumos

[ctx: #20434]
en: Sets
lv_lv: Kopumi

[ctx: #20435]
en: Combine split video items
lv_lv: Kombinēt dalītus video ierakstus

[ctx: #20436]
en: Export actor thumbs?
lv_lv: Vai eksportēt aktiera sīktēlus?

[ctx: #20437]
en: Choose fanart
lv_lv: Fanu mākslas izvēle

[ctx: #20438]
en: Local fanart
lv_lv: Lokālā fanu māksla

[ctx: #20439]
en: No fanart
lv_lv: Bez fanu mākslas

[ctx: #20440]
en: Current fanart
lv_lv: Pašreizējā fanu māksla

[ctx: #20441]
en: Remote fanart
lv_lv: Attālinātā fanu māksla

[ctx: #20442]
en: Change content
lv_lv: Mainīt saturu

[ctx: #20443]
en: Do you want to refresh information for all items within this path?
lv_lv: Vai atsvaidzināt informāciju par visiem ierakstiem šajā ceļā?

[ctx: #20445]
note: Name of an artwork type
en: Fanart
lv_lv: Fanu māksla

[ctx: #20446]
note: Ask user when refreshing music or video info if they want to use data from NFO file
en: Locally stored information found. Ignore and refresh from Internet?
lv_lv: Atrasta lokāli pieejama informācija. Vai to ignorēt un atsvaidzināt no interneta?

[ctx: #20448]
en: Couldn't download information
lv_lv: Nevar lejupielādēt informāciju

[ctx: #20449]
en: Unable to connect to remote server
lv_lv: Nevar pieslēgties attālinātajam serverim

[ctx: #20450]
en: Unable to connect to remote server. Would you like to continue scanning?
lv_lv: Nevar pieslēgties attālinātajam serverim. Vai vēlaties turpināt skenēšanu?

[ctx: #20451]
en: Countries
lv_lv: Valstis

[ctx: #20452]
en: episode
lv_lv: sērija

[ctx: #20453]
en: episodes
lv_lv: sērijas

[ctx: #20454]
en: Listener
lv_lv: Klausītājs

[ctx: #20455]
en: Listeners
lv_lv: Klausītāji

[ctx: #20457]
en: Movie set
lv_lv: Filmu kopums

[ctx: #20459]
en: Tags
lv_lv: Iezīmes

[ctx: #20460]
en: Add {0:s}
lv_lv: Pievienot {0:s}

[ctx: #20461]
en: Remove {0:s}
lv_lv: Noņemt {0:s}

[ctx: #20462]
en: New tag...
lv_lv: Jauna iezīme...

[ctx: #20463]
en: A tag with the name '{0:s}' already exists.
lv_lv: Iezīme ar nosaukumu '{0:s}' jau pastāv.

[ctx: #20464]
en: Select {0:s}
lv_lv: Atlasīt {0:s}

[ctx: #20465]
en: Manage movie set
lv_lv: Pārvaldīt filmu kopumu

[ctx: #20466]
en: Select movie set
lv_lv: Atlasīt filmu kopumu

[ctx: #20467]
en: No set (remove from {0:s})
lv_lv: Bez kopuma (izņemts no {0:s})

[ctx: #20468]
en: Add movie to a new set
lv_lv: Pievienot filmu jaunam kopumam

[ctx: #20469]
en: Keep current set ({0:s})
lv_lv: Paturēt pašreizējo kopumu ({0:s})

[ctx: #20471]
en: Show empty TV shows
lv_lv: Rādīt tukšas TV pārraides

[ctx: #21330]
en: Show hidden files and directories
lv_lv: Rādīt slēptos failus un direktorijas

[ctx: #21336]
en: Connecting to: {0:s}
lv_lv: Pieslēdzas: {0:s}

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
lv_lv: Nekad

[ctx: #21338]
en: Select version
lv_lv: Atlasīt versiju

[ctx: #21339]
en: Version {0:s}
lv_lv: Versija {0:s}

[ctx: #21359]
en: Add media share...
lv_lv: Pievienot mediju koplietojumu...

[ctx: #21361]
en: Look for remote UPnP players
lv_lv: Meklēt attālinātos UPnP atskaņotājus

[ctx: #21362]
en: Bookmark created
lv_lv: Grāmatzīme izveidota

[ctx: #21364]
en: Edit media share
lv_lv: Labot mediju koplietojumu

[ctx: #21365]
en: Remove media share
lv_lv: Noņemt mediju koplietojumu

[ctx: #21366]
en: Custom subtitle folder
lv_lv: Pielāgota subtitru mape

[ctx: #21367]
en: Movie & alternate subtitle directory
lv_lv: Filmas & alternatīvā subtitru direktorija

[ctx: #21369]
en: Enable mouse and touch screen support
lv_lv: Ieslēgt peles un skārienekrāna atbalstu

[ctx: #21370]
en: Play GUI sounds during media playback
lv_lv: Spēlēt GUI skaņas mediju spēlēšanas laikā

[ctx: #21371]
note: Name of an artwork type
en: Thumbnail
lv_lv: Sīktēls

[ctx: #21372]
en: Forced DVD player region
lv_lv: Piespiedu DVD atskaņotāja reģions

[ctx: #21373]
en: Display
lv_lv: Attēls

[ctx: #21374]
en: Video aspect
lv_lv: Video attiecība

[ctx: #21375]
en: Normal
lv_lv: Normāls

[ctx: #21376]
en: Letterbox
lv_lv: Pastkastīte

[ctx: #21377]
en: Widescreen
lv_lv: Platekrāns

[ctx: #21378]
en: Enable 480p
lv_lv: Ieslēgt 480p

[ctx: #21379]
en: Enable 720p
lv_lv: Ieslēgt 720p

[ctx: #21380]
en: Enable 1080i
lv_lv: Ieslēgt 1080i

[ctx: #21381]
en: Enter name of new playlist
lv_lv: Ievadiet jaunā spēļsaraksta nosaukumu

[ctx: #21383]
en: Enable scrollbars
lv_lv: Ieslēgt ritjoslas

[ctx: #21384]
en: Make watched filtering a toggle in video library
lv_lv: Uzskatīt atzīmi par noskatīšanos kā filtru video bibliotēkā

[ctx: #21385]
en: Open
lv_lv: Atvērt

[ctx: #21386]
en: Acoustic management level
lv_lv: Akustiskās pārvaldības līmenis

[ctx: #21387]
en: Fast
lv_lv: Ātrs

[ctx: #21388]
en: Quiet
lv_lv: Kluss

[ctx: #21389]
en: Enable custom background
lv_lv: Ieslēgt pielāgotu fonu

[ctx: #21390]
en: Power management level
lv_lv: Barošanas pārvaldības līmenis

[ctx: #21391]
en: High power
lv_lv: Liela jauda

[ctx: #21392]
en: Low power
lv_lv: Maza jauda

[ctx: #21393]
en: High standby
lv_lv: Liels gatavības režīms

[ctx: #21394]
en: Low standby
lv_lv: Mazs gatavības režīms

[ctx: #21395]
en: Unable to cache files bigger than 4GB
lv_lv: Nevar kešot failus, kas lielāki par 4GB

[ctx: #21396]
en: Chapter
lv_lv: Nodaļa

[ctx: #21397]
en: High quality pixel shader v2
lv_lv: Augstas kvalitātes pikseļu ēnotājs v2

[ctx: #21399]
en: Use tween animations
lv_lv: Izmantot starpkadru animāciju

[ctx: #21400]
en: contains
lv_lv: satur

[ctx: #21401]
en: does not contain
lv_lv: nesatur

[ctx: #21402]
en: is
lv_lv: ir

[ctx: #21403]
en: is not
lv_lv: nav

[ctx: #21404]
en: starts with
lv_lv: sākas ar

[ctx: #21405]
en: ends with
lv_lv: beidzas ar

[ctx: #21406]
en: greater than
lv_lv: lielāks nekā

[ctx: #21407]
en: less than
lv_lv: mazāks nekā

[ctx: #21408]
en: after
lv_lv: pēc

[ctx: #21409]
en: before
lv_lv: pirms

[ctx: #21410]
en: in the last
lv_lv: pēdējā

[ctx: #21411]
en: not in the last
lv_lv: ne pēdējā

[ctx: #21417]
en: Settings
lv_lv: Iestatījumi

[ctx: #21418]
en: Multilingual
lv_lv: Daudzvalodu

[ctx: #21420]
en: Value to match
lv_lv: Vērtība, kurai atbilst

[ctx: #21421]
en: Smart playlist rule
lv_lv: Gudrā spēļsaraksta kārtula

[ctx: #21422]
en: Match items where
lv_lv: Saskaņo ierakstus, kur

[ctx: #21423]
en: New rule...
lv_lv: Jauna kārtula...

[ctx: #21424]
en: Items must match
lv_lv: Ierakstiem jāatbilst

[ctx: #21425]
en: all of the rules
lv_lv: visās kārtulās

[ctx: #21426]
en: one or more of the rules
lv_lv: vienā vai vairākās kārtulās

[ctx: #21427]
en: Limit to
lv_lv: Ierobežots līdz

[ctx: #21428]
en: No limit
lv_lv: Bez ierobežojuma

[ctx: #21429]
en: Order by
lv_lv: Sakārto pēc

[ctx: #21430]
en: ascending
lv_lv: augošā secībā

[ctx: #21431]
en: descending
lv_lv: dilstošā secībā

[ctx: #21432]
en: Edit smart playlist
lv_lv: Labot gudro spēļsarakstu

[ctx: #21434]
en: Find items where
lv_lv: Atrast ierakstus, ja

[ctx: #21435]
en: Edit
lv_lv: Labot

[ctx: #21436]
en: {0:d} items
lv_lv: {0:d} ieraksti

[ctx: #21437]
en: New smart playlist...
lv_lv: Jauns gudrais spēļsaraksts...

[ctx: #21438]
en: {0:c} Drive
lv_lv: Dzinis {0:c}

[ctx: #21439]
en: Edit party mode rules
lv_lv: Labot ballītes režīma kārtulas

[ctx: #21440]
en: Home folder
lv_lv: Sākuma mape

[ctx: #21441]
en: Watched count
lv_lv: Noskatīšanās skaits

[ctx: #21442]
en: Episode title
lv_lv: Sērijas nosaukums

[ctx: #21443]
en: Video resolution
lv_lv: Video izšķirtspēja

[ctx: #21444]
en: Audio channels
lv_lv: Audio kanāli

[ctx: #21445]
en: Video codec
lv_lv: Video kodeks

[ctx: #21446]
en: Audio codec
lv_lv: Audio kodeks

[ctx: #21447]
en: Audio language
lv_lv: Audio valoda

[ctx: #21448]
en: Subtitle language
lv_lv: Subtitru valoda

[ctx: #21449]
en: Remote control sends keyboard presses
lv_lv: Tālvadības pults sūta tastatūras signālus

[ctx: #21450]
note: Label for controls used to edit something (e.g. setting "Appearance -> Skin -> Edit" or a context menu entry to open timer settings dialog)
en: Edit
lv_lv: Labot

[ctx: #21451]
en: Internet connection required.
lv_lv: Nepieciešams interneta pieslēgums.

[ctx: #21453]
en: Root filesystem
lv_lv: Saknes failsistēma

[ctx: #21455]
en: Read rate too low for continuous playback
lv_lv: Pārāk mazs lasīšanas ātrums nepārtrauktai spēlēšanai

[ctx: #21456]
en: External storage
lv_lv: Ārējā krātuve

[ctx: #21457]
en: Watched episode count
lv_lv: Noskatīto sēriju skaits

[ctx: #21458]
en: Group by
lv_lv: Grupēt pēc

[ctx: #21459]
en: mixed
lv_lv: jaukts

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
lv_lv: Pašrocīgi

[ctx: #21462]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Bottom of video
lv_lv: Video apakšā

[ctx: #21464]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Top of video
lv_lv: Video augšā

[ctx: #21467]
note: Filter (media data) from float value to float value
en: {0:.1f} to {1:.1f}
lv_lv: {0:.1f} līdz {1:.1f}

[ctx: #21468]
note: Filter (media data) from int value to int value
en: {0:d} to {1:d}
lv_lv: {0:d} līdz {1:d}

[ctx: #21469]
note: Filter (media data) from string value to string value
en: {0:s} to {1:s}
lv_lv: {0:s} līdz {1:s}

[ctx: #21478]
en: Open
lv_lv: Atvērt

[ctx: #21481]
en: Audio track count
lv_lv: Audio celiņu skaits

[ctx: #21482]
en: Subtitle track count
lv_lv: Subtitru celiņu skaits

[ctx: #21483]
note: Label for controls used to view something (e.g. a context menu entry to open read-only timer settings dialog)
en: View
lv_lv: Skats

[ctx: #21602]
en: (External)
lv_lv: (Ārējs)

[ctx: #21800]
en: File name
lv_lv: Faila nosaukums

[ctx: #21801]
en: File path
lv_lv: Faila ceļš

[ctx: #21802]
en: File size
lv_lv: Faila izmērs

[ctx: #21804]
en: Slide index
lv_lv: Slīdes indekss

[ctx: #21805]
en: Resolution
lv_lv: Izšķirtspēja

[ctx: #21806]
en: Comment
lv_lv: Komentārs

[ctx: #21808]
en: JPEG process
lv_lv: JPEG apstrāde

[ctx: #21821]
en: Description
lv_lv: Apraksts

[ctx: #21822]
en: Camera make
lv_lv: Kameru ražojis

[ctx: #21823]
en: Camera model
lv_lv: Kameras modelis

[ctx: #21824]
en: EXIF comment
lv_lv: EXIF komentārs

[ctx: #21826]
en: Aperture
lv_lv: Diafragmas atvērums

[ctx: #21827]
en: Focal length
lv_lv: Fokusa garums

[ctx: #21828]
en: Focus distance
lv_lv: Fokusa attālums

[ctx: #21829]
en: Exposure
lv_lv: Ekspozīcija

[ctx: #21830]
en: Exposure time
lv_lv: Ekspozīcijas laiks

[ctx: #21831]
en: Exposure bias
lv_lv: Ekspozīcijas nosliece

[ctx: #21832]
en: Exposure mode
lv_lv: Ekspozīcijas režīms

[ctx: #21833]
en: Flash used
lv_lv: Zibspuldze izmantota

[ctx: #21834]
en: White-balance
lv_lv: Baltā-balanss

[ctx: #21835]
en: Light source
lv_lv: Gaismas avots

[ctx: #21836]
en: Metering mode
lv_lv: Mērīšanas režīms

[ctx: #21838]
en: Digital zoom
lv_lv: Digitālais palielinājums

[ctx: #21839]
en: CCD width
lv_lv: CCD platums

[ctx: #21840]
en: GPS latitude
lv_lv: GPS platums

[ctx: #21841]
en: GPS longitude
lv_lv: GPS garums

[ctx: #21842]
en: GPS altitude
lv_lv: GPS augstums

[ctx: #21843]
en: Orientation
lv_lv: Orientācija

[ctx: #21857]
en: Sub-location
lv_lv: Papildus atrašanās vieta

[ctx: #21858]
en: Image type
lv_lv: Attēla veids

[ctx: #21859]
en: Time created
lv_lv: Izveidošanas laiks

[ctx: #21860]
en: Supplemental categories
lv_lv: Papildu kategorijas

[ctx: #21861]
en: Keywords
lv_lv: Atslēgvārdi

[ctx: #21862]
en: Caption
lv_lv: Paraksts

[ctx: #21863]
en: Author
lv_lv: Autors

[ctx: #21864]
en: Headline
lv_lv: Virsraksts

[ctx: #21865]
en: Special instructions
lv_lv: Īpašas norādes

[ctx: #21866]
en: Category
lv_lv: Kategorija

[ctx: #21867]
en: Byline
lv_lv: Autorrinda

[ctx: #21868]
en: Byline title
lv_lv: Autorrindas nosaukums

[ctx: #21869]
en: Credit
lv_lv: Kredīts

[ctx: #21870]
en: Source
lv_lv: Avots

[ctx: #21871]
en: Copyright notice
lv_lv: Autortiesību atzīme

[ctx: #21872]
en: Object name
lv_lv: Objekta nosaukums

[ctx: #21873]
en: City
lv_lv: Pilsēta

[ctx: #21874]
en: State
lv_lv: Pavalsts

[ctx: #21875]
en: Country
lv_lv: Valsts

[ctx: #21877]
en: Date created
lv_lv: Izveides datums

[ctx: #21878]
en: Urgency
lv_lv: Steidzamība

[ctx: #21879]
en: Country code
lv_lv: Valsts kods

[ctx: #21880]
en: Reference service
lv_lv: Atsauces pakalpojums

[ctx: #21881]
en: Allow remote control via UPnP
lv_lv: Atļaut tālvadības kontroli ar UPnP

[ctx: #21882]
en: Attempt to skip introduction before DVD menu
lv_lv: Mēģināt izlaist ievadu pirms DVD izvēlnes

[ctx: #21883]
en: Saved music
lv_lv: Saglabātā mūzika

[ctx: #21884]
en: Query info for all artists
lv_lv: Vaicā info par visiem izpildītājiem

[ctx: #21885]
en: Downloading album information
lv_lv: Lejupielādē informāciju par albumu

[ctx: #21886]
en: Downloading artist information
lv_lv: Lejupielādē informāciju par izpildītāju

[ctx: #21887]
en: Biography
lv_lv: Biogrāfija

[ctx: #21888]
en: Discography
lv_lv: Diskogrāfija

[ctx: #21889]
en: Searching artist
lv_lv: Meklē izpildītāju

[ctx: #21890]
en: Select artist
lv_lv: Atlasīt izpildītāju

[ctx: #21891]
en: Artist information
lv_lv: Informācija par izpildītāju

[ctx: #21892]
en: Instruments
lv_lv: Instrumenti

[ctx: #21893]
en: Born
lv_lv: Dzimis

[ctx: #21894]
en: Formed
lv_lv: Audzis

[ctx: #21895]
en: Themes
lv_lv: Tēmas

[ctx: #21896]
en: Disbanded
lv_lv: Izformēts

[ctx: #21897]
en: Died
lv_lv: Mira

[ctx: #21898]
en: Years active
lv_lv: Aktīvie gadi

[ctx: #21899]
en: Label
lv_lv: Izdevējs

[ctx: #22000]
en: Update library on startup
lv_lv: Atjaunināt bibliotēku uzsākot

[ctx: #22001]
en: Hide progress of library updates
lv_lv: Slēpt bibliotēkas atjaunināšanas norisi

[ctx: #22002]
en: DNS suffix
lv_lv: DNS suffikss

[ctx: #22004]
en: Delayed by: {0:2.3f}s
lv_lv: Aizture par: {0:2.3f}s

[ctx: #22005]
en: Ahead by: {0:2.3f}s
lv_lv: Ātrāks par: {0:2.3f}s

[ctx: #22006]
en: Subtitle offset
lv_lv: Subtitru nobīde

[ctx: #22007]
en: OpenGL vendor:
lv_lv: OpenGL piegādātājs:

[ctx: #22008]
en: OpenGL renderer:
lv_lv: OpenGL apstrādātājs:

[ctx: #22009]
en: OpenGL version:
lv_lv: OpenGL versija:

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
lv_lv: GPU temperatūra:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
lv_lv: CPU temperatūra:

[ctx: #22012]
en: Total memory
lv_lv: Kopējā atmiņa

[ctx: #22013]
en: Profile data
lv_lv: Profila dati

[ctx: #22014]
en: Use dim if paused during video playback
lv_lv: Aptumšot, ja video ir pauzē

[ctx: #22015]
en: All recordings
lv_lv: Visi ieraksti

[ctx: #22016]
en: By title
lv_lv: Pēc nosaukuma

[ctx: #22017]
en: By group
lv_lv: Pēc grupas

[ctx: #22019]
en: Recordings by title
lv_lv: Ieraksti pēc nosaukuma

[ctx: #22020]
en: Guide
lv_lv: Gids

[ctx: #22022]
en: Show video files in listings
lv_lv: Rādīt video failus sarakstos

[ctx: #22024]
en: Direct3D version:
lv_lv: Direct3D versija:

[ctx: #22030]
en: Font
lv_lv: Fonts

[ctx: #22031]
en: Size
lv_lv: Izmērs

[ctx: #22032]
en: Colours
lv_lv: Krāsas

[ctx: #22033]
en: Charset
lv_lv: Rakstzīmes

[ctx: #22079]
en: Default select action
lv_lv: Noklusētā atlasīšanas darbība

[ctx: #22080]
en: Choose
lv_lv: Izvēlēties

[ctx: #22081]
note: Label for video select action 'show info'
en: Show information
lv_lv: Rādīt informāciju

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
lv_lv: Vairāk...

[ctx: #22083]
en: Play all
lv_lv: Atskaņot visu

[ctx: #23049]
en: Teletext not available
lv_lv: Teleteksts nav pieejams

[ctx: #23051]
note: Label for disc stack part and number
en: Part {0:d}
lv_lv: Daļa {0:d}

[ctx: #23052]
en: Buffering {0:d} bytes
lv_lv: Buferī {0:d} baiti

[ctx: #23053]
en: Stopping
lv_lv: Aptur

[ctx: #23054]
en: Running
lv_lv: Darbojas

[ctx: #23100]
en: External player active
lv_lv: Ārējais spēlētājs aktīvs

[ctx: #23101]
en: Click "OK" to terminate the player
lv_lv: Klikšķiniet "Skaidrs", lai pārtrauktu spēlētāju

[ctx: #23104]
en: Click "OK" when playback has ended
lv_lv: Klikšķināt "Skaidrs", kad ir nospēlēts

[ctx: #24000]
en: Add-on
lv_lv: Pielikums

[ctx: #24001]
en: Add-ons
lv_lv: Pielikumi

[ctx: #24002]
en: Add-on options
lv_lv: Pielikuma opcijas

[ctx: #24003]
en: Add-on information
lv_lv: Pielikuma informācija

[ctx: #24005]
en: Media sources
lv_lv: Mediju avoti

[ctx: #24007]
en: Movie information
lv_lv: Informācija par filmu

[ctx: #24008]
en: Screensaver
lv_lv: Ekrānsaudzētājs

[ctx: #24009]
en: Script
lv_lv: Skripts

[ctx: #24010]
en: Visualisation
lv_lv: Vizualizācija

[ctx: #24011]
en: Add-on repository
lv_lv: Pielikumu krātuve

[ctx: #24012]
en: Subtitles
lv_lv: Subtitri

[ctx: #24013]
en: Lyrics
lv_lv: Vārdi

[ctx: #24014]
en: TV information
lv_lv: TV informācija

[ctx: #24015]
en: Music video information
lv_lv: Mūzikas video informācija

[ctx: #24016]
en: Album information
lv_lv: Albuma informācija

[ctx: #24017]
en: Artist information
lv_lv: Informācija par izpildītāju

[ctx: #24018]
en: Services
lv_lv: Pakalpojumi

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
lv_lv: PVR klienti

[ctx: #24020]
en: Configure
lv_lv: Konfigurēt

[ctx: #24021]
en: Disable
lv_lv: Izslēgt

[ctx: #24022]
en: Enable
lv_lv: Ieslēgt

[ctx: #24023]
note: Defines the state of the add-on in the add-on manager window
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #24024]
note: Used as an error message (triggered from content dialog) on disabled scrapers
en: Add-on disabled
lv_lv: Pielikums izslēgts

[ctx: #24026]
en: Languages
lv_lv: Valodas

[ctx: #24027]
en: Weather
lv_lv: Laikapstākļi

[ctx: #24028]
en: Weather.com (standard)
lv_lv: Weather.com (standarts)

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
lv_lv: Laikapstākļu informācijas pakalpojums

[ctx: #24030]
en: This add-on can't be configured
lv_lv: Šo pielikumu nevar konfigurēt

[ctx: #24031]
en: Error loading settings
lv_lv: Kļūda, ielādējot iestatījumus

[ctx: #24032]
en: All add-ons
lv_lv: Visi pielikumi

[ctx: #24034]
en: Check for updates
lv_lv: Pārbaudīt atjauninājumus

[ctx: #24036]
en: Changelog
lv_lv: Izmaiņu žurnāls

[ctx: #24037]
en: Uninstall
lv_lv: Atinstalēt

[ctx: #24038]
en: Install
lv_lv: Instalēt

[ctx: #24039]
en: Disabled add-ons
lv_lv: Izslēgtie pielikumi

[ctx: #24040]
en: (Clear the current setting)
lv_lv: (Notīrīt pašreizējo iestatījumu)

[ctx: #24041]
en: Install from zip file
lv_lv: Instalēt no zip faila

[ctx: #24042]
note: Used to show on addon list the current download process
en: Downloading {0:d}%
lv_lv: Lejupielādē {0:d}%

[ctx: #24044]
note: Used to show on addon list the current install process (shown after 24042)
en: Installing {0:d}%
lv_lv: Instalē {0:d}%

[ctx: #24045]
note: Used as an event log description for add-ons failed to install from zip
en: Failed to install add-on from zip file
lv_lv: Neizdevās instalēt pielikumu no zip faila

[ctx: #24046]
en: {0:s} is used by the following installed add-on(s)
lv_lv: {0:s} izmanto šādi instalēti pielikumi

[ctx: #24047]
en: This add-on can't be uninstalled
lv_lv: Šo pielikumu nevar atinstalēt

[ctx: #24050]
en: Available add-ons
lv_lv: Pieejamie pielikumi

[ctx: #24051]
en: Version:
lv_lv: Versija:

[ctx: #24052]
en: Disclaimer
lv_lv: Atruna

[ctx: #24053]
en: License:
lv_lv: Licence:

[ctx: #24055]
note: Used in the Add-on Manager
en: Check for updates
lv_lv: Pārbaudīt atjauninājumus

[ctx: #24056]
note: Used in the Add-on Manager to specify last update time
en: Last updated {0:s}
lv_lv: Pēdējais atjauninājums {0:s}

[ctx: #24057]
note: Used as a title in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing {0:s}...
lv_lv: Instalē {0:s}...

[ctx: #24059]
en: Would you like to enable this add-on?
lv_lv: Vai vēlaties ieslēgt šo pielikumu?

[ctx: #24060]
en: Would you like to disable this add-on?
lv_lv: Vai vēlaties izslēgt šo pielikumu?

[ctx: #24061]
en: Add-on updates available
lv_lv: Pielikumam ir pieejami atjauninājumi

[ctx: #24062]
en: Enabled add-ons
lv_lv: Ieslēgtie pielikumi

[ctx: #24063]
en: Auto update
lv_lv: Auto atjaunināšana

[ctx: #24064]
note: Used as an event log description for add-ons that have been installed/enabled
en: Add-on enabled
lv_lv: Pielikums ieslēgts

[ctx: #24065]
en: Add-on updated
lv_lv: Pielikums atjaunināts

[ctx: #24066]
en: Cancel add-on download?
lv_lv: Vai atcelt pielikuma lejupielādi?

[ctx: #24067]
en: Currently downloading add-ons
lv_lv: Pašreiz lejupielādējas pielikumi

[ctx: #24068]
en: Update available
lv_lv: Pieejams atjauninājums

[ctx: #24070]
en: Add-on couldn't be loaded.
lv_lv: Pielikumu nevar ielādēt.

[ctx: #24071]
en: An unknown error has occurred.
lv_lv: Radusies nezināma kļūda.

[ctx: #24072]
en: Settings required
lv_lv: Nepieciešami iestatījumi

[ctx: #24073]
en: Couldn't connect
lv_lv: Nevar pieslēgties

[ctx: #24074]
en: Needs to restart
lv_lv: Nepieciešams pārstartēt

[ctx: #24075]
en: Disable
lv_lv: Izslēgt

[ctx: #24076]
en: Add-on required
lv_lv: Nepieciešams pielikums

[ctx: #24077]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Verifying downloaded add-on...
lv_lv: Pārbauda lejupielādēto pielikumu...

[ctx: #24078]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Downloading add-on...
lv_lv: Lejupielādē pielikumu...

[ctx: #24080]
en: Try to reconnect?
lv_lv: Vai mēģināt vēlreiz veidot savienojumu?

[ctx: #24082]
note: The label in the add-ons manager for add-on libraries
en: Add-on libraries
lv_lv: Pielikumu bibliotēkas

[ctx: #24083]
note: The label in the add-ons manager for information libraries
en: Information libraries
lv_lv: Informācijas bibliotēkas

[ctx: #24086]
note: Used as a text in the progress dialog when installing an add-on
en: Installing add-on...
lv_lv: Instalēju pielikumu...

[ctx: #24089]
en: Add-on restarts
lv_lv: Pielikums pārstartējas

[ctx: #24093]
note: Used as a text in the progress dialog when checking for add-on updates. {0:s} contains repository name
en: Checking {0:s}...
lv_lv: Pārbaudu {0:s}...

[ctx: #24097]
en: Would you like to disable it on your system?
lv_lv: Vai to izslēgt šajā sistēmā?

[ctx: #24098]
en: Broken
lv_lv: Bojāts

[ctx: #24099]
en: Would you like to switch to this skin?
lv_lv: Vai vēlaties pārslēgties uz šo apvalku?

[ctx: #24101]
en: Would you like to download this add-on?
lv_lv: Vai vēlaties lejupielādēt šo pielikumu?

[ctx: #24102]
en: Unable to load skin
lv_lv: Nevar ielādēt apvalku

[ctx: #24103]
en: Skin is missing some files
lv_lv: Apvalkam trūkst daži faili

[ctx: #24104]
note: Error message shown when a game add-on can't be loaded due to missing dependencies
en: Add-on is incompatible due to unmet dependencies.
lv_lv: Pielikums ir nesavietojams, jo tam ir neatbilstošas atkarības.

[ctx: #24105]
en: Pause when searching for subtitles
lv_lv: Pauze, kamēr meklē subtitrus

[ctx: #24106]
note: Description of setting "Videos -> Subtitles -> Save subtitles to movie folder" with label #24115
en: Specify where downloaded subtitles should be saved, the same location as the video or a custom location.
lv_lv: Norādīt, kur lejupielādētie subtitri tiks saglabāti, - tajā pašā vietā, kur video, vai pielāgotā vietā.

[ctx: #24107]
en: Searching for subtitles ...
lv_lv: Meklēju subtitrus ...

[ctx: #24108]
en: {0:d} subtitles found
lv_lv: {0:d} atrasti subtitri

[ctx: #24109]
en: No subtitles found
lv_lv: Nav atrasti subtitri

[ctx: #24110]
en: Downloading subtitles ...
lv_lv: Lejupielādēju subtitrus ...

[ctx: #24111]
en: Languages to download subtitles for
lv_lv: Valodas, kurās lejupielādēt subtitrus

[ctx: #24113]
en: Failed to download subtitle
lv_lv: Neizdevās lejupielādēt subtitrus

[ctx: #24114]
en: No subtitle services installed
lv_lv: Subtitru pakalpojumi nav instalēti

[ctx: #24115]
en: Subtitle storage location
lv_lv: Subtitru krātuves vieta

[ctx: #24116]
en: Default TV show service
lv_lv: Noklusētais TV pārraides pakalpojums

[ctx: #24120]
en: Manual search string
lv_lv: Pašrocīga meklēšanas virkne

[ctx: #24121]
en: Enter search string
lv_lv: Ievadiet meklējamo virkni

[ctx: #24123]
note: Description of setting with label #24105 "Pause when searching for subtitles"
en: Pause the current video while searching for subtitles and resume once the subtitle is available.
lv_lv: Pauzēt pašreizējo video, kamēr meklē subtitrus, un atsākt, kad subtitri ir pieejami.

[ctx: #24124]
en: Next to the video
lv_lv: Blakus video

[ctx: #24125]
en: Custom location
lv_lv: Pielāgota atrašanās vieta

[ctx: #24126]
en: Auto download first subtitle
lv_lv: Automatiski lejupielādēt pirmos subtitrus

[ctx: #24127]
note: Description of setting with label #24126 "Auto download first subtitle"
en: Automatically download first subtitle from the search result list
lv_lv: Automātiski lejupielādēt pirmos subtitrus no meklēšanas rezultātu saraksta

[ctx: #24136]
en: Would you like to enable this add-on?
lv_lv: Vai vēlaties ieslēgt šo pielikumu?

[ctx: #24138]
note: Button caption in DialogAddoninfo
en: Update
lv_lv: Atjaunināt

[ctx: #24139]
note: Label for the action provided by addon management events to jump to a specific add-on
en: View add-on
lv_lv: Skatīt pielikumu

[ctx: #24140]
note: Label for the action provided by media library events to jump to a specific path/file
en: View
lv_lv: Skats

[ctx: #24141]
note: Used as an event log description for add-ons that have been disabled
en: Add-on disabled
lv_lv: Pielikums izslēgts

[ctx: #24142]
note: The dependency on <addon id> version <addon version> could not be satisfied.
en: The dependency on {0:s} version {1:s} could not be satisfied.
lv_lv: Atkarību no {0:s} versijas {1:s} nevar apmierināt.

[ctx: #24143]
note: Installing the addon from zip file located at <path to zip file> failed due to an invalid structure.
en: Installing the add-on from zip file located at {0:s} failed due to an invalid structure.
lv_lv: Instalēt pielikumu no zip faila, kas atrodas {0:s} neizdevās, jo nederīga struktūra.

[ctx: #24144]
note: Used as an event log description for add-ons that have been uninstalled
en: Add-on uninstalled
lv_lv: Pielikums atinstalēts

[ctx: #24147]
note: Used as an event log description for files that failed to be processed by the library scanner Failed to scan <media type>: <filename>
en: Failed to scan {0:s}: {1:s}
lv_lv: Neizdevās skenēt {0:s}: {1:s}

[ctx: #24148]
en: Incompatible add-ons
lv_lv: Nesavietojami pielikumi

[ctx: #24149]
en: The following add-ons are incompatible with this version of Kodi and have been automatically disabled: {0:s}.
lv_lv: Tālāk minētie pielikumi ir nesavietojami ar šo Kodi versiju un ir tikuši automātiski izslēgti: {0:s}.

[ctx: #24151]
note: Progress text on splash screen
en: Add-on migration in progress - please wait
lv_lv: Uzgaidiet, notiek pielikumu migrācija

[ctx: #24169]
note: Lifecycle state name, for normal addons (no special). Used also on skin to compare and identify related state.
en: Normal
lv_lv: Normāls

[ctx: #24171]
note: Lifecycle state name, for broken and not usable addons. Used also on skin to compare and identify related state.
en: Broken
lv_lv: Bojāts

[ctx: #24992]
en: System
lv_lv: Sistēma

[ctx: #24994]
en: Running
lv_lv: Darbojas

[ctx: #24998]
en: My add-ons
lv_lv: Mani pielikumi

[ctx: #24999]
note: Used in add-on browser
en: Hide incompatible
lv_lv: Slēpt nesavietojamo

[ctx: #25000]
note: Used in add-on browser
en: Notifications
lv_lv: Paziņojumi

[ctx: #25001]
note: Used in add-on browser
en: Hide foreign
lv_lv: Slēpt ārzemju

[ctx: #25002]
en: Select from all titles ...
lv_lv: Atlasīt no visiem nosaukumiem ...

[ctx: #25003]
note: A Blu-ray playback mode and a option in the simplified Blu-ray menu
en: Show Blu-ray menu
lv_lv: Rādīt Blu-ray izvēlnes

[ctx: #25004]
en: Play main title: {0:d}
lv_lv: Atskaņo galveno nosaukumu: {0:d}

[ctx: #25005]
en: Title: {0:d}
lv_lv: Nosaukums: {0:d}

[ctx: #25006]
en: Select playback item
lv_lv: Atlasīt ierakstu spēlēšanai

[ctx: #25007]
en: Chapters: {0:d} - duration: {1:s}
lv_lv: Nodaļas: {0:d} - ilgums: {1:s}

[ctx: #25008]
en: Playback of Blu-ray failed
lv_lv: Neizdevās nospēlēt Blu-ray

[ctx: #25009]
en: The menu of this Blu-ray is not supported
lv_lv: Šī Blu-ray izvēlne nav atbalstīta

[ctx: #25010]
en: Chapter {0:d}
lv_lv: Nodaļa {0:d}

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
lv_lv: Pašrocīgi

[ctx: #29801]
en: QWERTY keyboard
lv_lv: QWERTY tastatūra

[ctx: #29902]
note: Style of the current playing radio
en: Style
lv_lv: Stils

[ctx: #29904]
note: Artists which sing the music (if present)
en: Artist
lv_lv: Izpildītājs

[ctx: #29907]
note: List of editoral staff (if present)
en: Editorial Staff
lv_lv: Redkolēģija

[ctx: #29909]
note: Studio name (if present)
en: Studio
lv_lv: Studija

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
lv_lv: Valoda

[ctx: #29943]
note: Program style name
en: Information
lv_lv: Informācija

[ctx: #29946]
note: Program style name
en: Drama
lv_lv: Drāma

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
lv_lv: Laikapstākļi

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
lv_lv: Reliģija

[ctx: #29969]
note: Program style name
en: Documentary
lv_lv: Dokumentālā

[ctx: #33001]
en: Trailer quality
lv_lv: Rullīša kvalitāte

[ctx: #33002]
en: Stream
lv_lv: Plūsma

[ctx: #33003]
en: Download
lv_lv: Lejupielādēt

[ctx: #33004]
en: Download & play
lv_lv: Lejupielādēt & atskaņot

[ctx: #33005]
en: Download & save
lv_lv: Lejupielādēt & saglabāt

[ctx: #33006]
en: Today
lv_lv: Šodien

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
lv_lv: Rīt

[ctx: #33008]
en: Saving
lv_lv: Saglabā

[ctx: #33009]
en: Copying
lv_lv: Kopē

[ctx: #33010]
en: Set download directory
lv_lv: Iestatīt lejupielādes direktoriju

[ctx: #33011]
en: Search duration
lv_lv: Meklēšanas ilgums

[ctx: #33012]
en: Short
lv_lv: Īss

[ctx: #33013]
en: Long
lv_lv: Garš

[ctx: #33014]
en: Use DVD player instead of regular player
lv_lv: Lietot DVD nevis parasto atskaņotāju

[ctx: #33015]
en: Ask for download before playing video
lv_lv: Lūgt lejupielādēt pirms video atskaņošanas

[ctx: #33016]
en: Clips
lv_lv: Klipi

[ctx: #33017]
en: Restart plug-in to enable
lv_lv: Pārstartēt spraudni, lai ieslēgtu

[ctx: #33018]
en: Tonight
lv_lv: Šovakar

[ctx: #33019]
en: Tomorrow night
lv_lv: Rītvakar

[ctx: #33020]
en: Condition
lv_lv: Stāvoklis

[ctx: #33021]
en: Precipitation
lv_lv: Nokrišņi

[ctx: #33022]
en: Precip
lv_lv: Nokrišņi

[ctx: #33023]
en: Humid
lv_lv: Mitrs

[ctx: #33024]
en: Feels
lv_lv: Sajūt

[ctx: #33025]
en: Observed
lv_lv: Novērots

[ctx: #33026]
en: Departure from normal
lv_lv: Novirze no normas

[ctx: #33027]
en: Sunrise
lv_lv: Saullēkts

[ctx: #33028]
en: Sunset
lv_lv: Saulriets

[ctx: #33029]
en: Details
lv_lv: Detaļas

[ctx: #33030]
en: Outlook
lv_lv: Novērojums

[ctx: #33031]
en: Coverflow
lv_lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #33032]
en: Translate text
lv_lv: Tulkot tekstu

[ctx: #33033]
en: Map list {0:s} category
lv_lv: Kartes saraksta {0:s} kategorija

[ctx: #33034]
en: 36-hour
lv_lv: 36 stundas

[ctx: #33035]
en: Maps
lv_lv: Kartes

[ctx: #33036]
en: Hourly
lv_lv: Ik stundu

[ctx: #33037]
en: Weekend
lv_lv: Nedēļas nogalē

[ctx: #33038]
en: {0:s} day
lv_lv: {0:s} diena

[ctx: #33040]
note: Used in the media source dialog. Will result in "HDHomerun Devices"
en: {0:s} devices
lv_lv: {0:s} ierīces

[ctx: #33049]
en: Alert
lv_lv: Brīdinājums

[ctx: #33050]
en: Alerts
lv_lv: Brīdinājumi

[ctx: #33051]
en: Choose your
lv_lv: Izvēlies savu

[ctx: #33052]
en: Check
lv_lv: Atzīmēt

[ctx: #33053]
en: Configure the
lv_lv: Konfigurēt

[ctx: #33054]
en: Seasons
lv_lv: Sezonas

[ctx: #33055]
en: Use your
lv_lv: Izmantot savu

[ctx: #33056]
en: Watch your
lv_lv: Skatīties savu

[ctx: #33057]
en: Listen to
lv_lv: Klausīties

[ctx: #33058]
en: View your
lv_lv: Skatīt savu

[ctx: #33059]
en: Configure the
lv_lv: Konfigurēt

[ctx: #33060]
en: Power
lv_lv: Barošana

[ctx: #33061]
en: Menu
lv_lv: Izvēlne

[ctx: #33062]
en: Play the
lv_lv: Atskaņot

[ctx: #33063]
en: Options
lv_lv: Opcijas

[ctx: #33065]
en: Editor
lv_lv: Labotājs

[ctx: #33066]
en: About your
lv_lv: Par savu

[ctx: #33067]
en: Star rating
lv_lv: Zvaigžņu vērtējums

[ctx: #33068]
en: Background
lv_lv: Fons

[ctx: #33069]
en: Backgrounds
lv_lv: Foni

[ctx: #33070]
en: Custom background
lv_lv: Pielāgots fons

[ctx: #33071]
en: Custom backgrounds
lv_lv: Pielāgoti foni

[ctx: #33072]
en: View readme
lv_lv: Skatīt LasiMani

[ctx: #33073]
en: View changelog
lv_lv: Skatīt izmaiņu žunālu

[ctx: #33077]
en: No data found!
lv_lv: Dati nav atrasti!

[ctx: #33078]
en: Next page
lv_lv: Nākamā lapa

[ctx: #33079]
en: Love
lv_lv: Mīlu

[ctx: #33080]
en: Hate
lv_lv: Riebjas

[ctx: #33082]
en: Path to script
lv_lv: Ceļš uz skriptu

[ctx: #33083]
en: Enable custom script button
lv_lv: Ieslēgt pielāgota skripta pogu

[ctx: #33084]
en: Auto login
lv_lv: Auto pieteikšanās

[ctx: #33100]
en: Failed to start
lv_lv: Neizdevās sākt

[ctx: #33101]
en: Web server
lv_lv: Tīmekļa serveris

[ctx: #33102]
en: Event server
lv_lv: Notikumu serveris

[ctx: #33103]
en: Remote communication server
lv_lv: Attālinātais saziņas serveris

[ctx: #33200]
en: Detected new connection
lv_lv: Konstatēts jauns pieslēgums

[ctx: #34100]
en: Number of channels
lv_lv: Kanālu skaits

[ctx: #34111]
note: Description of setting with label #421 "Keep audio device alive"
en: Select the behaviour when no sound is required for either playback or GUI sounds.[CR][Always] Continuous inaudible signal is output, this keeps the receiving audio device alive for any new sounds, however this might also block sound from other applications.[CR][1-10 Minutes] Same as [Always] except that after the selected period of time audio enters a suspended state.[CR][Off] Audio output enters a suspended state. Note: Sounds can be missed if audio enters suspended state.
lv_lv: Atlasīt rīcību, kad skaņa nav nepieciešama spēlēšanai vai saskarnei.[CR][Vienmēr] Izvada nepārtrauktu, bet nedzirdamu signālu, lai uzturētu audio ierīci gatavībā jaunām skaņām, taču tas var arī nobloķēt skaņu no citām lietotnēm.[CR][1- 10 minūtes] Līdzīgs [Vienmēr], taču pēc atlasītā laika audio ieiet gatavības režīmā.[CR][Izslēgts] Audio izvade ieiet apturētā stāvoklī. Piezīme - var palaist garām skaņas, ja audio iegājis apturētā stāvoklī.

[ctx: #34112]
note: Indicates if Audio Engine should transmit noise or real silence
en: Send low volume noise
lv_lv: Sūtīt maza skaļuma troksni

[ctx: #34113]
note: Description of setting with label #34112 "Send low volume noise"
en: To keep certain AVRs powered we send an inaudible random noise signal. You can disable this setting if you are using headphone or analog output.
lv_lv: Lai paturētu ieslēgtu AVR, dažiem modeļiem vajag nosūtīt nedzirdamu nejaušu trokšņa signālu. Šo iestatījumu var izslēgt, ja lieto austiņas vai analogo izvadi.

[ctx: #34120]
en: Play GUI sounds
lv_lv: Atskaņot GUI skaņas

[ctx: #34121]
note: play GUI sounds
en: Only when playback stopped
lv_lv: Tikai, kad vairs nespēlē

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
lv_lv: Vienmēr

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
lv_lv: Nekad

[ctx: #34201]
en: Can't find a next item to play
lv_lv: Nevar atrast nākamo atskaņojamo ierakstu

[ctx: #34202]
en: Can't find a previous item to play
lv_lv: Nevar atrast iepriekšējo atskaņojamo ierakstu

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #34222]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR On toast message
en: On
lv_lv: Darbojas

[ctx: #34300]
en: Failed to start Zeroconf
lv_lv: Neizdevās sākt Zeroconf

[ctx: #34301]
en: Is Apple's Bonjour service installed? Check the log for more information about this message.
lv_lv: Vai Apple Bonjour pakalpojums ir instalēts? Plašāku informāciju skatiet žurnālā.

[ctx: #34400]
en: Video rendering
lv_lv: Video apstrādāšana

[ctx: #34401]
en: Failed to initialize video filters / scalers, falling back to bilinear scaling
lv_lv: Nevarēja aktivizēt video filtrus / mērogotājus, izmantosim bilineāro mērogošanu.

[ctx: #34402]
en: Failed to initialise audio device
lv_lv: Neizdevās inicializēt audio ierīci

[ctx: #34403]
en: Check your audio settings
lv_lv: Pārbaudi savus audio iestatījumus

[ctx: #34404]
en: Use gestures for navigation:
lv_lv: Lietot žestus navigācijai:

[ctx: #34405]
en: One finger swipe left,right,up,down for cursors
lv_lv: Viena pirksta vilkšana pa kreisi,labi,uz-augšu,uz-leju būs kursori

[ctx: #34406]
en: Two finger swipe left for backspace
lv_lv: Divu pirkstu vilkšana pa kreisi būs backspace

[ctx: #34407]
en: One finger single tap for enter
lv_lv: Viena pirksta viens skāriens, lai ievadītu

[ctx: #34408]
en: Two finger single tap or one finger long press for contextmenu
lv_lv: Divu pirkstu viens skāriens vai viena pirksta garš skāriens kontekstizvēlnei

[ctx: #35000]
en: Peripherals
lv_lv: Perifērija

[ctx: #35001]
en: Generic HID device
lv_lv: Tipiska HID ierīce

[ctx: #35002]
en: Generic network adapter
lv_lv: Tipisks tīkla adapteris

[ctx: #35003]
en: Generic disk
lv_lv: Tipisks disks

[ctx: #35004]
en: There are no settings available for this peripheral.
lv_lv: Šai perifērai ierīcei nav pieejami iestatījumi.

[ctx: #35005]
en: New device configured
lv_lv: Konfigurēta jauna ierīce

[ctx: #35006]
en: Device removed
lv_lv: Ierīce noņemta

[ctx: #35007]
en: Keymap to use for this device
lv_lv: Izkārtojums šai ierīcei

[ctx: #35008]
en: Keymap enabled
lv_lv: Izkārtojums ieslēgts

[ctx: #35009]
en: Don't use the custom keymap for this device
lv_lv: Neizmantot pielāgotu izkārtojumu šai ierīcei

[ctx: #35010]
note: Name of add-ons extending the kodi.peripheral extension point
en: Peripheral libraries
lv_lv: Perifērijas bibliotēkas

[ctx: #35011]
note: Title of dialog to ask users if they would like to configure a new controller
en: New controller detected
lv_lv: Atklāts jauns kontrolleris

[ctx: #35014]
note: Help text of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog. {0:s} - list of disabled buttons and axes
en: Some controllers have buttons and axes that interfere with mapping. Press these now to disable them:[CR]{0:s}
lv_lv: Dažām pultīm ir pogas un sviras, kas traucē kartēšanai. Nospiediet tagad, lai tās izslēgtu:[CR]{0:s}

[ctx: #35015]
note: Name of a controller button, e.g. Button 1. {0:d} - button index
en: Button {0:d}
lv_lv: Poga {0:d}

[ctx: #35016]
note: Name of a controller axis, e.g. Axis 2. {0:d} - axis index
en: Axis {0:d}
lv_lv: Svira {0:d}

[ctx: #35019]
note: Label of the button to fix the bug where buttons are skipped in the controller dialog
en: Ignore input
lv_lv: Ignorēt ievadi

[ctx: #35020]
note: Help text of the dialog to detect analog buttons on controllers. {0:s} - list of detected axes
en: Press all analog buttons now to detect them:[CR][CR]{0:s}
lv_lv: Tagad nospied visas analogās pogas, lai tās noteiktu:[CR][CR]{0:s}

[ctx: #35021]
note: Button in the controller configuration dialog to install all controller profiles
en: Get all
lv_lv: Iegūt visu

[ctx: #35047]
note: Name of setting to configure peripheral add-ons
en: Driver settings
lv_lv: Draivera iestatījumi

[ctx: #35049]
note: Name of game add-ons category
en: Game add-ons
lv_lv: Spēļu pielikumi

[ctx: #35050]
note: Name of controller add-ons
en: Controller profiles
lv_lv: Kontrollera profili

[ctx: #35055]
note: Help text for controller window
en: Use the keyboard or remote to select a controller profile. When prompted, press the button on your game controller that best matches what you see on the screen. If you make a mistake you can repeat the process.
lv_lv: Izmanto tastatūru vai tālvadību, lai atlasītu kontrles profilu. Kad prasa, nospied pogu uz spēļu kontroles, kas vislabāk atbilst uz ekrāna redzamajam. Ja gadās kļūdīties, procesu var atkārtot.

[ctx: #35058]
note: Title of controller configuration window
en: Controller Configuration
lv_lv: Kontrollera konfigurācija

[ctx: #35059]
note: Heading for controller buttons list in controller configuration window
en: Buttons
lv_lv: Pogas

[ctx: #35060]
note: Heading for prompt to reset a controller profile for all devices
en: Reset controller profile
lv_lv: Atiestatīt kontrollera profilu

[ctx: #35073]
note: Label for buttons that appear on a joystick for games. Used in the controller mapping dialog.
en: Joysticks
lv_lv: Kursorsviras

[ctx: #35074]
note: Label for buttons that appear on the face of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Face buttons
lv_lv: Pogas priekšā

[ctx: #35075]
note: Label for buttons that appear on the shoulders of the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Shoulder buttons
lv_lv: Pogas plecos

[ctx: #35076]
note: Label for triggers on the controller. Used in the controller mapping dialog.
en: Triggers
lv_lv: Slēdži

[ctx: #35090]
note: Button prompt without timeout. {0:s} - button name
en: Press {0:s}
lv_lv: Nospied {0:s}

[ctx: #35091]
note: Button prompt with timeout. {0:s} - button name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Press {0:s} ({1:d})
lv_lv: Nospied {0:s} ({1:d})

[ctx: #35092]
note: Analog stick up prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} up
lv_lv: Pakustini {0:s} augšup

[ctx: #35093]
note: Analog stick up prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} up ({1:d})
lv_lv: Pakustini {0:s} augšup ({1:d})

[ctx: #35094]
note: Analog stick down prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} down
lv_lv: Pakustini {0:s} lejup

[ctx: #35095]
note: Analog stick down prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} down ({1:d})
lv_lv: Pakustini {0:s} lejup ({1:d})

[ctx: #35096]
note: Analog stick right prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} right
lv_lv: Pakustini {0:s} pa labi

[ctx: #35097]
note: Analog stick right prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} right ({1:d})
lv_lv: Pakustini {0:s} pa labi ({1:d})

[ctx: #35098]
note: Analog stick left prompt without timeout. {0:s} - analog stick name
en: Move {0:s} left
lv_lv: Pakustini {0:s} pa kreisi

[ctx: #35099]
note: Analog stick left prompt with timeout. {0:s} - analog stick name, {1:d} - seconds left in prompt
en: Move {0:s} left ({1:d})
lv_lv: Pakustini {0:s} pa kreisi ({1:d})

[ctx: #35103]
note: Label for mouse buttons. Used in the controller mapping dialog.
en: Buttons
lv_lv: Pogas

[ctx: #35104]
note: Label for relative mounters like the mouse pointer. Used in the controller mapping dialog.
en: Pointers
lv_lv: Rādītāji

[ctx: #35105]
note: Heading for buttons mounted on a light gun. Used in the controller mapping dialog.
en: Light gun
lv_lv: Gaimas ierocis

[ctx: #35108]
note: Heading for buttons that control the game console hardware, such as a microphone button. Used in the controller mapping dialog.
en: Hardware buttons
lv_lv: Aparatūras pogas

[ctx: #35150]
note: Name of keyboard category in the settings category window
en: Keyboard
lv_lv: Tastatūra

[ctx: #35151]
note: Name of group in "Games -> Keyboard" for configuring keyboard players
en: Player configuration
lv_lv: Spēlētāja konfigurācija

[ctx: #35152]
note: Name of setting for enabling the keyboard during gameplay
en: Enable keyboard
lv_lv: Ieslēgt tastatūru

[ctx: #35154]
note: Setting name for number of keyboard players
en: Number of keyboard players
lv_lv: Tastatūras spēlētāju skaits

[ctx: #35157]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 1
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 1. spēlētāju

[ctx: #35158]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 2
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 2. spēlētāju

[ctx: #35159]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 3
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 3. spēlētāju

[ctx: #35160]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 4
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 4. spēlētāju

[ctx: #35161]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 5
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 5. spēlētāju

[ctx: #35162]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 6
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 6. spēlētāju

[ctx: #35163]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 7
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 7. spēlētāju

[ctx: #35164]
note: Name of setting to configure a keyboard player's controller configuration
en: Configure keyboard player 8
lv_lv: Konfigurēt tastatūras 8. spēlētāju

[ctx: #35165]
note: Name of the keyboard-emulated controller in the list of peripherals
en: Keyboard player
lv_lv: Tastatūras spēlētājs

[ctx: #35204]
en: Enable real-time rewinding during game play, if supported. Press rewind or manually seek backwards using the seek bar.
lv_lv: Ieslēgt reāllaika attīšanu, kamēr spēlē, ja atbalstīts. Nospiest attīt vai manuāli novietot atpakaļ, izmantojot novietošanas joslu.

[ctx: #35205]
en: Maximum rewind time
lv_lv: Maksimālais attīšanas laiks

[ctx: #35206]
en: Maximum time possible to rewind, if supported. Large rewind histories can use a lot of RAM.
lv_lv: Maksimālais laiks, ko iespējams attīt, ja atbalstīts. Liela attīšanas vēsture var patērēt daudz RAM.

[ctx: #35211]
note: Error dialog text when the game requires restricted files to play. {0:s} - emulator ID
en: This game requires the following add-on: {0:s}
lv_lv: Šī spēle pieprasa šādu pielikumu: {0:s}

[ctx: #35213]
note: Error dialog text when launching a game and the emulator has an internal error. {0:s} - emulator name
en: The emulator "{0:s}" had an internal error.
lv_lv: Emulatoram "{0:s}" notika iekšējā kļūda.

[ctx: #35217]
note: Dialog text asking user to overwrite their savestate file
en: The savestate can only be loaded with "{0:s}". Erase savestate and continue?
lv_lv: Saglabāto stāvokli var ielādēt tikai ar "{0:s}". Izdzēst saglabāto stāvokli un turpināt?

[ctx: #35221]
note: Title of the game OSD menu
en: Menu
lv_lv: Izvēlne

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
lv_lv: Iziet

[ctx: #35223]
note: Help text shown when playaing a game with missing add-on dependencies. {0:s} - list of add-ons that are missing
en: Missing: {0:s}
lv_lv: Trūkst: {0:s}

[ctx: #35232]
note: Label of thumbnail in the in-game menu for stretching the video to fullscreen
en: Fullscreen
lv_lv: Pilnekrāna

[ctx: #35233]
note: Label of the setting in the in-game menu for stretching the game to fit the monitor
en: Stretch mode
lv_lv: Stiepšanas režīms

[ctx: #35234]
note: Label of button in the in-game menu for configuring the game's controls
en: Controls
lv_lv: Kontroles

[ctx: #35235]
note: Help text shown when the user first plays a game. {0:s} - Button combo to open the in-game menu
en: Press {0:s} to open the in-game menu.
lv_lv: Nospied {0:s}, lai atvērtu izvēlni spēlē.

[ctx: #35250]
en: Add games...
lv_lv: Pievieno spēles...

[ctx: #35251]
en: Add game source
lv_lv: Pievienot spēles avotu

[ctx: #35252]
en: Edit game source
lv_lv: Labot spēles avotu

[ctx: #35257]
note: Label on installed emulators in the emulator selection dialog
en: Installed
lv_lv: Instalēts

[ctx: #35258]
note: Title of the dialog to select an emulator for the current game. {0:s} - game file extension
en: Select emulator for {0:s} file
lv_lv: Atlasīt emulatoru {0:s} failam

[ctx: #35259]
note: Label on emulators with a savestate in the emulator selection dialog
en: Saved
lv_lv: Saglabāts

[ctx: #35261]
note: Button for creating a new save state from the select savestate dialog
en: New
lv_lv: Jauns

[ctx: #35509]
note: connection state "connecting" (asynchronous addon start)
en: Connecting to backend.
lv_lv: Pieslēdzas galasistēmai.

[ctx: #36001]
en: Pulse-Eight Nyxboard
lv_lv: Pulse-Eight Nyxboard pults

[ctx: #36002]
en: Switch to keyboard side command
lv_lv: Pārslēgt uz tastatūras komandu

[ctx: #36003]
en: Switch to remote side command
lv_lv: Pārslēgt uz attālināto komandu

[ctx: #36004]
en: Press "user" button command
lv_lv: Spiest pielāgotas komandu pogas "lietotājs"

[ctx: #36005]
en: Enable switch side commands
lv_lv: Ieslēgt komandas komutatora pusē

[ctx: #36006]
en: Couldn't open the adapter
lv_lv: Nevar atvērt adapteri

[ctx: #36011]
en: Couldn't detect the CEC com port. Please configure it manually.
lv_lv: Nevar noteikt CEC com portu. Iestatiet to pašrocīgi.

[ctx: #36012]
en: Couldn't initialise the CEC adapter. Please check your settings.
lv_lv: Nevar inicializēt CEC adapteri. Lūdzu, pārbaudiet savus iestatījumus.

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
lv_lv: HDMI porta numurs

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
lv_lv: Savienots

[ctx: #36017]
en: Couldn't initialise the CEC adapter: libCEC was not found on your system.
lv_lv: Nevar inicializēt CEC adapteri: libCEC netika atrasts jūsu sistēmā.

[ctx: #36018]
en: Use the TV's language setting
lv_lv: Izmantot TV valodas iestatījumu

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
lv_lv: Pieslēgts HDMI ierīcei

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
lv_lv: Fiziskā adrese (ignorē HDMI portu)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
lv_lv: Konfigurācija atjaunināta

[ctx: #36024]
en: Failed to set the new configuration. Please check your settings.
lv_lv: Neizdevās iestatīt jauno konfigurāciju. Lūdzu, pārbaudiet iestatījumus.

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
lv_lv: Šai iekārtai nepieciešama apkope

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
lv_lv: Ignorēt

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
lv_lv: Ja TV ir izslēgts

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
lv_lv: Pieslēgums pazudis

[ctx: #36034]
note: connection state "connection established"
en: Connection established
lv_lv: Pieslēgums nodibināts

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
lv_lv: Vienmēr

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
lv_lv: Pastiprinātājs / AVR ierīce

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
lv_lv: TV un AVR ierīce (precīzi)

[ctx: #36040]
en: Detected version of libCEC interface ({0:x}) is lower than the supported version {1:x}.
lv_lv: Noteicām libCEC saskarnes versiju ({0:x}), kas ir mazāka nekā atbalstītā versija {1:x}.

[ctx: #36041]
en: * Item folder
lv_lv: * Ieraksta mape

[ctx: #36042]
en: Use limited colour range (16-235)
lv_lv: Lietot ierobežotu krāsu spektru (16-235)

[ctx: #36044]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Stop Playback
lv_lv: Apturēt spēlēšanu

[ctx: #36045]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: Pause Playback
lv_lv: Iepauzēt spēlēšanu

[ctx: #36047]
en: Remote button press delay before repeating (ms)
lv_lv: Tālvadības pogas spiešanas aizkave pirms atkārtošanas (ms)

[ctx: #36048]
en: Remote button press repeat rate (ms)
lv_lv: Tālvadības pogas atkārtotas spiešanas biežums (ms)

[ctx: #36049]
en: Remote button press release time (ms)
lv_lv: Tālvdības pogas spiediena atlaišanas laiks (ms)

[ctx: #36101]
note: Description of settings section "Appearance"
en: Change the look and feel of the user interface.
lv_lv: Mainīt lietotāja saskarnes izskatu un darbību.

[ctx: #36103]
note: Description of setting with label #166 "Skin"
en: Select the skin for the user interface. This will define the look and feel of the application.
lv_lv: Atlasīt apvalku lietotāja saskarnei. Tas noteiks lietotnes izskatu un darbību.

[ctx: #36105]
note: Description of setting with label #15111 "Theme"
en: Change the theme associated with your selected skin.
lv_lv: Mainīt tēmu, kas saistīta ar atlasīto apvalku.

[ctx: #36106]
note: Description of setting with label #14078 "Colours"
en: Change the colours of your selected skin.
lv_lv: Mainīt atlasītā apvalka krāsas.

[ctx: #36107]
note: Description of setting with label #13303 "Fonts"
en: Choose the fonts displayed in the user interface. The font sets are configured by your skin.
lv_lv: Izvēlēties fontus lietotāja saskarnei. Fontu kopumi konfigurēti atlasītajā apvalkā.

[ctx: #36108]
note: Description of setting with label #20109 "Zoom"
en: Resize the view of the user interface.
lv_lv: Mainīt lietotāja saskarnes skata izmēru.

[ctx: #36109]
note: Description of setting with label #512 "Startup window"
en: Select the media window to display on startup.
lv_lv: Atlasīt mediju logu, kuru attēlot uzsākot.

[ctx: #36111]
note: Description of setting with label #13305 "Show RSS news feed"
en: Turn this off to remove the scrolling RSS news ticker.
lv_lv: Izslēgt šo, lai noņemtu ritinošo RSS ziņu joslu.

[ctx: #36112]
note: Description of setting with label #21450 "Edit"
en: Edit the RSS feeds.
lv_lv: Labot RSS pūsmas.

[ctx: #36114]
note: Description of setting with label #248 "Language"
en: Chooses the language of the user interface.
lv_lv: Izvēlas valodu lietotāja saskarnei.

[ctx: #36115]
note: Description of setting with label #20026 "Region"
en: Select the formats for temperature, time and date. The available options depend on the selected language.
lv_lv: Atlasiet temperatūras, laika un datuma formātu. Pieejamās opcijas ir atkarīgas no izvēlētās valodas.

[ctx: #36116]
note: Description of setting with label #14091 "Character set"
en: Choose which character set is used for displaying text in the user interface. This doesn't change the character set used for subtitles, for that go to Player > Language.
lv_lv: Izvēlēties rakstzīmju kopu teksta attēlošanai lietotāja saskarnē. Tas nemaina subtitru rakstzīmju kopu, kas atrodas Spēlētājs > Valoda

[ctx: #36122]
note: Description of setting with label #13306 "Show parent folder items"
en: Display the (..) item in lists for visiting the parent folder.
lv_lv: Attēlot (..) ierakstu sarakstos, lai norādītu uz vecāku mapi.

[ctx: #36126]
note: Description of setting with label #21382 Show "Add source" buttons in files lists"
en: Show the add source button in root sections of the user interface.
lv_lv: Rādīt pogu avota pievienošanai saknes sekcijās lietotāja saskarnē.

[ctx: #36127]
note: Description of setting with label #21330 "Show hidden files and directories"
en: Show hidden files and directories when listing files.
lv_lv: Rādīt sarakstos slēptos failus un direktorijas.

[ctx: #36130]
note: Description of setting with label #356 "Screensaver mode"
en: Select the screensaver. The "Dim" screensaver will be forced when fullscreen video playback is paused or a dialogue box is active.
lv_lv: Atlasīt ekrānsaudzētāju. Ekrānsaudzētājs "Aptumšot" būs uzspiests, ja iepauzēs pilnekrāna video vai būs aktīvs dialoga logs.

[ctx: #36132]
note: Description of setting with label #1000 "Preview"
en: Preview the selected screensaver.
lv_lv: Atlasītā ekrānsaudzētāja priekšapskate.

[ctx: #36134]
note: Description of setting with label #22014 "Use dim if paused during video playback"
en: Dim the display when media is paused. Not valid for the "Dim" screensaver mode.
lv_lv: Aptumšot ekrānu, kad medijs ir pauzē. Nedarbojas "Aptumsuma" ekrānsaudzētāja režīmā.

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36138]
note: Description of settings section with label #3 "Videos"
en: Section that contains settings related to videos and how they are handled.
lv_lv: Sekcija, kas satur ar video un tā apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36147]
note: Description of setting with label #22001 "Hide progress of library updates"
en: Hide the library scanning progress bar during scans.
lv_lv: Slēpt bibliotēkas skenēšanas norises joslu skenēšanas laikā.

[ctx: #36148]
note: Description of setting with label #334 "Clean library..."
en: Remove items from your library that can't be found (either renamed, deleted, or on removable storage that is currently unplugged).
lv_lv: Noņemt ierakstus no bibliotēkas, kurus nevar atrast (vai nu pārsaukti, dzēsti vai arī uz ārējās krātuves, kas pašreiz ir atvienota).

[ctx: #36151]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how video playback is handled.
lv_lv: Šī kategorija satur iestatījumus video spēlēšanas darbībai.

[ctx: #36152]
note: Description of setting with label #13433 "Play next video automatically"
en: Enable automatic playback of the next file in the list for selected playlist types.
lv_lv: Ieslēgt automātisku nākamā faila spēlēšanu atlasītajiem spēļsarakstu veidiem.

[ctx: #36153]
note: Description of setting with label #13415 "Render method"
en: Adjust the method used to process and display video.
lv_lv: Pielāgot video apstrādes un attēlošanas metodi.

[ctx: #36155]
note: Description of setting with label #13425 "Allow hardware acceleration (VDPAU)"
en: Enable VDPAU hardware decoding of video files, mainly used for NVIDIA graphics and in some circumstances AMD graphics.
lv_lv: Ieslēgt VDPAU video failu atkodēšanu ar aparatūru, galvenokārt izmanto NVIDIA grafikai un dažos apstākļos arī AMD grafikai.

[ctx: #36156]
note: Description of setting with label #13426 "Allow hardware acceleration (VAAPI)"
en: Enable VAAPI hardware decoding of video files, mainly used for Intel graphics and in some circumstances AMD graphics.
lv_lv: Ieslēgt VAAPI video failu atkodēšanu ar aparatūru, galvenokārt izmanto Intel grafikai un dažos apstākļos arī AMD grafikai.

[ctx: #36158]
note: Description of setting with label #13427 "Allow hardware acceleration (DXVA2)"
en: Enable DXVA2 hardware decoding of video files.
lv_lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar aparatūru DXVA2.

[ctx: #36159]
note: Description of setting with label #13428 "Allow hardware acceleration (CrystalHD)"
en: Enable CrystalHD decoding of video files.
lv_lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar CrystalHD.

[ctx: #36162]
note: Description of setting with label #13432 "Allow hardware acceleration (VideoToolbox)"
en: Enable VideoToolbox hardware decoding of video files.
lv_lv: Ieslēgt video failu atkodēšanu ar aparatūru VideoToolbox.

[ctx: #36164]
note: Description of setting with label #170 "Adjust display refresh rate"
en: Allow the refresh rate of the display to be changed so that it best matches the video frame rate. This may yield smoother video playback.
lv_lv: Atļaut mainīt ekrāna pārzīmēšanas biežumu, lai tas labāk atbilstu video kadru biežumam. Tas var palīdzēt gludāk spēlēt video.

[ctx: #36165]
note: Description of setting with label #13550 "Delay after change of refresh rate"
en: Delay of reset event after a change of refresh rate
lv_lv: Atiestatīšanas notikuma aizkave pēc atsvaidzināšanas biežuma maiņas

[ctx: #36166]
note: Description of setting with label #13510 "Sync playback to display"
en: Synchronise video and audio to the refresh rate of the monitor. VideoPlayer won't use passthrough audio in this case because resampling may be required.
lv_lv: Sinhronizēt video un audio atbilstoši monitora atsvaidzināšanas biežumam. VideoPlayer neizmantos audio nepārkodēšanu, jo šajā gadījumā pārkodēšana var būt nepieciešama obligāti.

[ctx: #36171]
note: Description of setting with label #173 "Display 4:3 videos as"
en: Select the zoom level that 4:3 videos are shown on widescreen displays.
lv_lv: Atlasīt palielinājuma apjomu, kad 4:3 video rāda uz platekrāna.

[ctx: #36179]
note: Description of setting with label #20419 "Replace file names with library titles"
en: When a file is scanned into the library it will display the metadata title instead of the file name.
lv_lv: Kad failu ir ieskenēs bibliotēkā, tur attēlos nosaukuma metadatus nevis faila nosaukumu.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36186]
note: Description of setting with label #289 "Size"
en: Set the font size to be used for subtitles.
lv_lv: Iestatīt fonta izmēru izmantošanai subtitros.

[ctx: #36187]
note: Description of setting with label #736 "Style"
en: Set the font style to be used for subtitles.
lv_lv: Iestatīt fonta stilu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36188]
note: Description of setting with label #737 "Colour"
en: Set the font colour to be used for subtitles.
lv_lv: Iestatīt fonta krāsu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36189]
note: Description of setting with label #735 "Character set"
en: Set the font character set to be used for subtitles.
lv_lv: Iestatīt fonta rakstzīmju kopu izmantošanai subtitros.

[ctx: #36191]
note: Description of setting with label #21366 "Custom subtitle folder"
en: Set a custom directory for your subtitles. This can be a file share.
lv_lv: Atlasīt pielāgotu direktoriju subtitriem. Tas var būt failu koplietojums.

[ctx: #36194]
note: Description of setting with label #14088 "Play DVDs automatically"
en: Autorun DVD video when inserted in drive.
lv_lv: Pašspēlēt DVD video, kad tas ielikts dzinī.

[ctx: #36195]
note: Description of setting with label #21372 "Forced DVD player region"
en: Force a region for DVD playback.
lv_lv: Piespiedu reģions DVD spēlēšanai.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36207]
en: Open the channel manager, which allows modifying the channel order, channel name, icon, etc.
lv_lv: Atvērt kanālu pārvaldnieku, kas ļauj modificēt kanālu kārtību, nosaukumu, ikonu utt.

[ctx: #36208]
en: Instruct the backend to search for channels (if supported).
lv_lv: Instruēt galasistēmu meklēt kanālus (ja atbalsta).

[ctx: #36212]
en: Display programming information when changing channels, such as the current TV show.
lv_lv: Attēlot programmas informāciju, kamēr maina kanālus, piemēram, par pašreizējo TV pārraidi.

[ctx: #36216]
en: Folder where channel icons are stored.
lv_lv: Mape, kur glabājas kanālu ikonas.

[ctx: #36217]
en: Scan for missing channel icons.
lv_lv: Skenēt trūkstošās kanālu ikonas.

[ctx: #36218]
en: This category contains the electronic programming guide (EPG) settings.
lv_lv: Šī kategorija satur elektroniskā programmu gida (EPG) iestatījumus.

[ctx: #36226]
en: This category contains the PVR playback and channel switching settings.
lv_lv: Šī kategorija satur PVR spēlēšanas un kanālu pārslēgšanas iestatījumus.

[ctx: #36227]
en: Switch to full screen display when starting playback of channels.
lv_lv: Pārslēgt uz pilnekrānu, kad sāk kanālu spēlēšanu.

[ctx: #36228]
note: Description of setting with label #745 "Background Colour"
en: Set the colour to be used for the subtitle background.
lv_lv: Iestatīt subtitru fonam izmantojamo krāsu.

[ctx: #36232]
en: When pressing channel up or down, the actual channel switch is delayed, allowing the user to flip to a channel number without waiting for each channel switch.
lv_lv: Kad spiež kanālu uz augšu vai leju, īsto kanāla pārslēgšanu aizkavē, lai ļautu lietotājam tikt līdz kanāla numuram, negaidot katra kanāla pārslēgšanu.

[ctx: #36235]
en: Close the on screen display controls after switching channels.
lv_lv: Aizvērt OSD kontroles pēc kanālu pārslēgšanas

[ctx: #36239]
en: Display a notification when timers are added, finished or removed by the backend.
lv_lv: Rādīt paziņojumu, kad taimerus uzliek, pabeidz vai noņem galasistēmā.

[ctx: #36242]
en: The command will not be executed when a recording will be started within this timeout.
lv_lv: Komanda netiks izpildīta, ja ierakstīšanu sāks šajā noilgumā.

[ctx: #36243]
en: The command to execute (cmd [timestamp]).
lv_lv: Izpildāmā komanda (cmd [laikazīmogs]).

[ctx: #36244]
en: Time to subtract from the start time of the next scheduled recording.
lv_lv: Laiks, ko atņemt no nākamā plānotā ieraksta sākuma laika.

[ctx: #36245]
en: Execute the wakeup command every day at the given time.
lv_lv: Izpildīt pamodināšanas komandu katru dienu noteiktā laikā.

[ctx: #36246]
en: When to execute the daily wakeup command.
lv_lv: Kad izpildīt ikdienas pamodināšanas komandu.

[ctx: #36248]
en: Asks for a pin code to access parental locked channels. Channels can be marked as locked in the channels editor on the general tab. Parental locked channels can't be played or recorded without entering a pin code, and the guide information is hidden for those channels.
lv_lv: Prasa PIN, lai piekļūtu kanāliem, ko aizslēguši pieaugušie. Galvenajā cilnē esošajā kanālu lobotājā kanālus var nomarķēt kā slēgtus. Pieaugušo slēgtos kanālus nevar spēlēt vai ierakstīt, neievadot PIN kodu, kā arī gids EPG šiem kanāliem netiek rādīts.

[ctx: #36249]
en: Enter a new pin code to unlock parental locked channels.
lv_lv: Ievadiet jaunu pin kodu, lai atslēgtu vecāku sēgtos kanālus.

[ctx: #36250]
en: Ask for the pin code again when trying to access a parental locked channel and the code hasn't been asked for this duration.
lv_lv: Atkārtoti prasīt pin kodu, piekļūstot vecāku slēgtajiem kanāliem, ja kods nav bijis prasīts šo laika sprīdi.

[ctx: #36253]
note: Description of settings section with label #2 "Music"
en: Section that contains settings related to music files and how they are handled.
lv_lv: Sekcija, kas satur ar mūzikas failiem un to apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36264]
note: Description of settings category with label #14086 "Playback"
en: This category contains the settings for how music playback is handled.
lv_lv: Šī kategorija satur iestatījumus mūzikas spēlēšanas darbībai.

[ctx: #36266]
note: Description of setting with label #14084 "Queue songs on selection"
en: When songs are selected they are queued instead of playback starting immediately.
lv_lv: Kad dziesmas atlasa, tās ierindo sarakstā nevis nekavējoties sāk spēlēt.

[ctx: #36271]
note: Description of setting with label #13314 "Crossfade between songs"
en: Smoothly fade from one audio track to the next. You can set the amount of overlap from 1-15 seconds.
lv_lv: Gludi izgaist no viena audio celiņa uz nākamo. Var iestatīt pārklāšanās apjomu no 1-15 sekundēm.

[ctx: #36272]
note: Description of setting with label #13400 "Crossfade between songs on the same album"
en: Allow crossfading to occur when both tracks are from the same album.
lv_lv: Atļaut pārklāšanos, ja abi celiņi ir no viena tā paša albuma.

[ctx: #36273]
note: Description of setting with label #250 "Visualisation"
en: Select the visualisation that will be displayed while listening to music.
lv_lv: Atlasīt vizualizāciju, kuru attēlot, kamēr klausās mūziku.

[ctx: #36275]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" for musicfiles.trackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the user interface. In order to function properly, tag reading needs to be enabled.
lv_lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti lietotāja saskarnē. Lai pareizi darbotos, jāieslēdz iezīmju lasīšana.

[ctx: #36276]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in file lists.
lv_lv: Lieto, lai formatētu otro aili failu sarakstos.

[ctx: #36277]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.nowplayingtrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in the now playing list.
lv_lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti pašreizējās atskaņošanas sarakstā.

[ctx: #36278]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in the now playing list.
lv_lv: Lieto, lai formatētu otro aili pašreizējās atskaņošanas sarakstā.

[ctx: #36279]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in musicfiles.librarytrackformat
en: Control the way that the names of songs are displayed in library lists.
lv_lv: Kontrolēt, kā dziesmu nosaukumi tiek attēloti bibliotēkas sarakstos.

[ctx: #36280]
note: unused?
en: Used for formatting the second column in library lists.
lv_lv: Lieto, lai formatētu otro aili bibliotēkas sarakstos.

[ctx: #36281]
note: Description of setting with label #14059 "Search for thumbnails on remote shares"
en: Search for thumbs on remote shares and optical media. This can often slow down the listing of network folders.
lv_lv: Meklēt sīktēlus attālinātos koplietojumos un optiskajos datu nesējos. Tas bieži palēnina tīmekļa mapju attēlošanu.

[ctx: #36283]
note: Description of setting with label #14097 "Audio CD Insert Action"
en: Autorun CDs when inserted in drive.
lv_lv: Pašspēlēt CD, kad tas ielikts dzinī.

[ctx: #36285]
note: Description of setting label #20000 "Saved music folder"
en: Select the location on your hard drive where ripped tracks will be saved to.
lv_lv: Atlasīt atrašanās vietu cietajā diskā, kur tiks saglabāti izvilktie celiņi.

[ctx: #36286]
note: Description of setting with label #13307 "Track naming template" in audiocds.trackpathformat
en: Control how saved music is named from the tags. Tags: [B]%N[/B]: TrackNumber, [B]%S[/B]: DiscNumber, [B]%A[/B]: Artist, [B]%T[/B]: Title, [B]%B[/B]: Album, [B]%G[/B]: Genre, [B]%Y[/B]: Year, [B]%F[/B]: FileName, [B]%D[/B]: Duration, [B]%J[/B]: Date, [B]%R[/B]: Rating, [B]%I[/B]: FileSize.
lv_lv: Kontrolēt, kā saglabāto mūziku nosauc pēc iezīmēm. Iezīmes: [B]%N[/B]: CeliņaNumurs, [B]%S[/B]: DiskaNumurs, [B]%A[/B]: Izpildītājs, [B]%T[/B]: Nosaukums, [B]%B[/B]: Albums, [B]%G[/B]: Žanrs, [B]%Y[/B]: Gads, [B]%F[/B]: FailaNosaukums, [B]%D[/B]: Ilgums, [B]%J[/B]: Datums, [B]%R[/B]: Vērtējums, [B]%I[/B]: FailaIzmērs.

[ctx: #36287]
note: Description of setting with label #621 "Encoder"
en: Select which audio encoder to use when ripping.
lv_lv: Atlasīt izvilkšanā izmantojamo audio kodētāju.

[ctx: #36288]
note: Description of setting with label #622 "Quality"
en: Select which quality you want to rip your files.
lv_lv: Atlasīt izvilkšanai piemērojamo kvalitāti.

[ctx: #36289]
note: Description of setting with label #623 "Bitrate"
en: Select which bitrate to use for the specified audio encoder for audio compression.
lv_lv: Atlasīt, kādu bitu ātrumu izmantot noteiktam audio kodētājam, lai saspiestu audio

[ctx: #36290]
note: Description of setting with label #665 "Compression level"
en: For FLAC define compression level, default 5.
lv_lv: Norādīt FLAC saspiešanas līmeni, noklusējums 5.

[ctx: #36291]
note: Description of setting with label #14099 "Eject disc when CD ripping is complete"
en: Auto eject disc after rip is complete.
lv_lv: Auto izstumt disku, kad izvilkšana ir pabeigta.

[ctx: #36296]
en: This category contains settings for reminders.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti atgādinājumu iestatījumi.

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36304]
note: Description of settings section with label #1 "Pictures"
en: Section that contains settings related to pictures and how they are handled.
lv_lv: Sekcija, kas satur ar attēliem un to apstrādi saistītus iestatījumus.

[ctx: #36305]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how picture file lists are handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti attēlu failu sarakstu iestatījumi.

[ctx: #36307]
note: Description of setting with label #13360 "Automatically generate thumbnails"
en: Automatically generate picture thumbnails when entering picture folder.
lv_lv: Kad ieiet attēlu mapē, automātiski ģenerēt sīktēlus no attēliem.

[ctx: #36309]
note: Description of setting with label #22022 "Show video files in listings"
en: Show videos in picture file lists.
lv_lv: Rādīt video attēlu failu sarakstos

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
lv_lv: Info vēl nav pieejama.

[ctx: #36312]
note: Description of setting with label #12378 "Amount of time to display each image"
en: Select the amount of time that each image is displayed in a slideshow.
lv_lv: Slaidrādes attēlu rādīšanas laika intervāla iestatīšana.

[ctx: #36313]
note: Description of setting with label #12379 "Use pan and zoom effects"
en: Images in a slideshow will pan and zoom while displayed.
lv_lv: Attēli slaidrādes rādīšanas laikā tiks bīdīti un palielināti.

[ctx: #36314]
note: Description of setting with label #13319 "Randomise"
en: View slideshow images in a random order.
lv_lv: Slaidrādes attēli sajauktā secībā.

[ctx: #36315]
note: Description of settings section with label #8 "Weather"
en: Section that contains weather related settings.
lv_lv: Sekcija, kas satur ar laikapstākļiem saistītus iestatījumus.

[ctx: #36317]
note: Description of settings category with label #0 "Locations"
en: Select up to three locations for which the weather can be displayed.
lv_lv: Atlasīt līdz trim atrašanās vietām, par kurām var attēlot laikapstākļus.

[ctx: #36325]
note: Description of setting with label #21881 "Allow playback control via UPnP"
en: Enable the UPnP client. This allows you to stream media from any UPnP server with a control point and control playback from that server.
lv_lv: Ieslēgt UPnP klientu. Tas atļaus straumēt mediju no jebkura UPnP servera ar kontroles punktu un kontrolēt spēlēšanu no tā servera.

[ctx: #36326]
note: Description of setting with label #21361 "Look for remote UPnP players"
en: Enable the UPnP control point. This allows you to stream media to any UPnP client and control its playback.
lv_lv: Ieslēgt UPnP kontroles punktu. Tas atļaus straumēt mediju uz jebkuru UPnP klientu un kontrolēt tā spēlēšanu.

[ctx: #36333]
note: Description of settings category with label #790 "Remote Control"
en: This category contains the settings for how the remote control service is handled.
lv_lv: Šī kategorija satur iestatījumus tālvadības pults pakalpojuma darbībai.

[ctx: #36335]
note: Description of setting with label #792 "Port"
en: Define the remote control port.
lv_lv: Tālvadības pults porta noteikšana.

[ctx: #36336]
note: Description of setting with label #793 "Port range"
en: Define the remote control port range.
lv_lv: Tālvadības pults portu diapazonu noteikšana.

[ctx: #36337]
note: Description of setting with label #797 "Maximum number of clients"
en: Define the maximum number of clients that can connect.
lv_lv: Maksimālā klientu skaita, kas var pieslēgties, noteikšana.

[ctx: #36339]
note: Description of setting with label #795 "Initial repeat delay (ms)"
en: Initial repeat delay (ms).
lv_lv: Sākotnējā atkārtošanas aizkave (ms).

[ctx: #36340]
note: Description of setting with label #796 "Continuous repeat delay (ms)"
en: Continuous repeat delay (ms).
lv_lv: Tālākā atkārtošanas aizkave (ms).

[ctx: #36344]
note: Description of setting with label #1272 "Use password protection"
en: Enable AirPlay password protection.
lv_lv: AirPlay paroles aizsardzības iespējošana.

[ctx: #36345]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Sets the AirPlay password.
lv_lv: AirPlay paroles iestatīšana.

[ctx: #36346]
note: Description of settings category with label #1200 "SMB Client"
en: This category contains the settings for how the SMB client (Samba) service is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti SMB klienta (Samba) iestatījumi.

[ctx: #36347]
note: Description of setting with label #1207 "WINS server"
en: If a WINS server is running on the network, enter its IP address here. Otherwise, leave blank.
lv_lv: Ja tīklā darbojas WINS serveris, ievadiet šeit tā IP adresi. Citos gadījumos atstājiet tukšu.

[ctx: #36348]
note: Description of setting with label #1202 "Workgroup"
en: If a WINS server is running on the network, enter its workgroup name here. Otherwise, leave blank.
lv_lv: Ja tīklā darbojas WINS serveris, ievadiet šeit tā darbagrupas nosaukumu. Citos gadījumos atstājiet tukšu.

[ctx: #36350]
note: Description of setting with label #13026 "Try to wake remote servers on access"
en: Automatically send Wake-on-LAN to server(s) right before trying to access shared files or services.
lv_lv: Automātiski sūtīt Wake-On-LAN uz serveri(em) tieši pims mēģinājuma piekļūt koplietotiem failem vai pakalpojumiem.

[ctx: #36352]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: Changes the resolution that the user interface is displayed in.
lv_lv: Lietotāja saskarnes izšķirtspējas maiņa.

[ctx: #36353]
note: Description of setting with label #243 "Refresh Rate"
en: Changes the refresh rate that the user interface is displayed in.
lv_lv: Maina lietotāja saskarnes atsvaidzināšanas biežumu.

[ctx: #36357]
note: Description of setting with label #214 "Video calibration..."
en: Calibrate the user interface by adjusting the overscan. Use this tool if the image being displayed is too large or small for your display.
lv_lv: Lietotāja saskarnes kalibrēšana, pielāgojot pārskenēšanu. Lietot šo rīku, ja attēlojums ir pārāk liels vai pārāk mazs jūsu ekrānam.

[ctx: #36359]
note: Description of setting with label #36042 "Use limited colour range (16-235)"
en: Use limited colour range (16-235) instead of full colour range (0-255). Limited range should be used if your display is a regular HDMI TV and doesn't have a PC or other mode to display full range colour, however if your display is a PC monitor then leave this disabled to get proper blacks.
lv_lv: Ierobežotas krāsu skalas (16-235) izmantošana pilnas krāsu skalas vietā (0-255). Ierobežotu skalu jāizmanto, ja jūsu ekrāns ir parasts HDMI TV bez datora vai cita režīma, kas spēj attēlot pilnu krāsu skalu, bet, ja jūsu ekrāns ir datora monitors, atstājiet šo izslēgtu, lai redzētu pareizu melno krāsu.

[ctx: #36360]
note: Description of settings category with label #772 "Audio"
en: This category contains the settings for how audio output is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti audio izeju iestatījumi.

[ctx: #36361]
note: Description of setting with label #337 "Output configuration"
en: Select how the properties of the audio output are set: [Fixed] Output properties are set to the specified sampling rate & speaker configuration at all times; [Best Match] Output properties are set to always be as close a match to the source properties as possible; [Optimized] Output properties are set at the start of playback and will not change if the properties of the source change.
lv_lv: Atlasīt, kā iestatīti audio izvades rekvizīti: [Fiksēts] Izvades rekvizīti vienmēr ir iestatīti uz norādīto iztveršanas biežumu & skaļruņu konfigurāciju; [Vislabāk sakrīt] Izvades rekvizīti ir iestatīti, lai vienmēr pēc iespējas sakristu ar avota rekvizītiem; [Optimizēts] Izvades rekvizīti ir iestatīti atskaņošanas sākumā un nemainās, ja avota rekvizīti izmainās.

[ctx: #36362]
note: Description of setting with label #34100 "Number of channels"
en: Select the number of channels supported by the audio connection, or the number of speakers if connected by analogue connections. This setting does not apply to passthrough audio. Note: S/PDIF supports 2.0 channels only but can still output multichannel audio using a format supported by passthrough.
lv_lv: Atlasiet, cik kanālus atbalsta audio savienojums vai cik skaļruņu ir pieslēgti ar analogajiem savienojumiem. Šo iestatījumu nepiemēro tranzītaudio. Piezīme - SPDIF atbalsta tikai 2.0 kanālus, taču tik un tā spēj izvadīt daudzkanālu audio, izmantojot formātu, kurš atbalsta tranzītaudio.

[ctx: #36363]
en: Boost AC3 streams that have been downmixed to 2 channels.
lv_lv: AC3 plūsmu, kas lejupmiksētas līdz 2 kanāliem, pastiprināšana.

[ctx: #36364]
note: Description of setting with label #252 "Stereo upmix"
en: Select to enable upmixing of 2 channel audio to the number of audio channels specified by the channel configuration.
lv_lv: Izvēlieties, lai palielinātu 2 audio kanālus līdz skaitam, kas norādīts kanālu konfigurācijā.

[ctx: #36365]
note: Description of setting with label #364 "Dolby Digital (AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital (AC3) streams.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja jūsu resīveris spēj atkodēt Dolby Digital (AC3) plūsmas.

[ctx: #36366]
note: Description of setting with label #254 "DTS capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS streams.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja jūsu resīveris spēj atkodēt DTS plūsmas.

[ctx: #36367]
en: Select the maximum number of audio channels / speakers available for decoded audio. If optical / coax digital outputs are used, this must be set to 2.0
lv_lv: Maksimālo audio kanālu / skaļruņu skaita, kas pieejami dekodētam audio izvēle. Ja izmanto optisko / koaksiālo izeju, jāiestata uz 2.0

[ctx: #36369]
note: Description of setting with label #349 "TrueHD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding TrueHD streams.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja jūsu resīveris spēj atkodēt TrueHD plūsmas.

[ctx: #36370]
note: Description of setting with label #347 "DTS-HD capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding DTS-HD streams.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja jūsu resīveris spēj atkodēt DTS-HD plūsmas.

[ctx: #36371]
note: Description of setting with label #545 "Audio output device"
en: Select the device to be used for playback of audio that has been decoded such as mp3.
lv_lv: Atlasīt ierīci, kuru izmantot kodēta audio spēlēšanai, piemēram, mp3.

[ctx: #36372]
note: Description of setting with label #546 "Passthrough output device"
en: Select the device to be used for playback of encoded formats, these are any of the formats below in the capable receiver options.
lv_lv: Atlasīt ierīci, kuru izmantot kodētu formātu atskaņošanai. Tie ir jeburi formāti zem spējīgs uztvērējs opcijām.

[ctx: #36373]
note: Description of setting with label #34120 "Play GUI sounds"
en: Configure how interface sounds are handled, such as menu navigation and important notifications.
lv_lv: Saskarnes skaņu, piemēram, izvēlnes navigācijas un svarīgu paziņojumu skaņu konfigurēšana.

[ctx: #36374]
note: Description of settings category with label #15087 "Input"
en: This category contains the settings for how input devices are handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti ievades ierīču iestatījumi.

[ctx: #36375]
note: Description of setting with label #35000 "Peripherals"
en: Configure any attached peripheral devices.
lv_lv: Visu pievienoto perifēro ierīču konfigurēšana.

[ctx: #36376]
note: Description of setting with label #21449 "Remote control sends keyboard presses"
en: When activated, your keyboard arrows will move the selection on the virtual keyboard. When deactivated, they will move the cursor from your text.
lv_lv: Ja iespējots, tastatūras bultas pārvietos izvēli virtuālajā tastatūrā. Izslēdzot, tastatūras bultas pārvietos kursoru.

[ctx: #36377]
note: Description of setting with label #21369 "Enable mouse and Touch Screen support"
en: Use a mouse or touch screen device to control the interface. Note: Disabling will cause you to lose control over this application when no keyboard or remote is present.
lv_lv: Izmantot peli vai skārienekrāna ierīci saskarnes kontrolei. Piezīme: Ja nav pieslēgta tastatūra vai pults, šis iestatījums izraisīs kontroles zudumu pār lietotni.

[ctx: #36379]
note: Description of settings category with label #798 Internet access
en: This category contains the settings for how Internet access is handled. The default web interface can also be selected here.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauta interneta piekļuves konfigurēšana. Šeit var izvēlēties noklusējuma tīmekļa saskarni.

[ctx: #36380]
note: Description of setting with label #708 "Use proxy server"
en: If your Internet connection uses a proxy server, configure it here.
lv_lv: Interneta pieslēgumam izmantotā starpniekservera konfigurēšana.

[ctx: #36381]
note: Description of setting with label #1180 "Proxy type"
en: Configure which proxy type is used.
lv_lv: Izmantotā starpniekservera veida konfigurēšana.

[ctx: #36382]
note: Description of setting with label #706 "Server"
en: Configure the proxy server address.
lv_lv: Starpniekservera adreses konfigurēšana.

[ctx: #36383]
note: Description of setting with label #730 "Port"
en: Configure the proxy server port.
lv_lv: Starpniekservera porta konfigurēšana.

[ctx: #36384]
note: Description of setting with label #1048 "Username"
en: Configure the proxy server username.
lv_lv: Starpniekservera lietotāja konfigurēšana.

[ctx: #36385]
note: Description of setting with label #733 "Password"
en: Configure the proxy server password.
lv_lv: Starpniekservera paroles konfigurēšana.

[ctx: #36386]
note: Description of setting with label #14041 "Internet connection bandwidth limitation"
en: If your Internet connection has limited bandwidth available, use this setting to keep bandwidth usage by this application within defined limits.
lv_lv: Ja interneta pieslēgumam ir ierobežota caurlaidība, šis iestatījums noturēs lietotnes caurlaidību noteiktajos ierobežojumos.

[ctx: #36387]
note: Description of settings category with label #14095 "Power saving"
en: This category contains the settings for power saving.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti enerģijas taupīšanas iestatījumi.

[ctx: #36388]
note: Description of setting with label #1450 "Put display to sleep when idle"
en: Turn off display when idle. Useful for TVs that turn off when there is no display signal detected.
lv_lv: Ekrāna izslēgšana gaidīšanas laikā. Noder TV, kuri izslēdzas, ja nav atrasts pārraidītais signāls.

[ctx: #36389]
note: Description of setting with label #357 "Shutdown function timer"
en: Set the time to wait for any activity to occur before shutting down.
lv_lv: Iestatīt jebkuras aktivitātes gaidīšanas laiku pirms sistēmas izslēgšanas.

[ctx: #36390]
note: Description of setting with label #13008 "Shutdown function"
en: Define what action to perform when the shutdown function timer lapsed.
lv_lv: Darbības izvēle, kas tiks veikta pēc norādītā bezdarbības perioda.

[ctx: #36391]
note: Description of settings category with label #14092 "Logging"
en: This category contains the settings for enabling event and debug logging. You can also enable component-specific debug logging in order to help troubleshoot related issues in more detail.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti notikumu reģistrēšanas un atkļūdošanas žurnālu iestatījumi. Lai palīdzētu detalizētāk novērst saistītos jautājumus, varat iespējot detalizētu atkļūdošanas žurnālu.

[ctx: #36392]
note: Description of setting with label #20191 "Enable debug logging"
en: Turn debug logging on or off. Useful for troubleshooting.
lv_lv: Ieslēdz vai izslēdz atkļūdošanas reģistrēšanu. Noder problēmu risināšanai.

[ctx: #36393]
note: Description of setting with label #20004 "Screenshot folder"
en: Select the folder where screenshots should be saved in.
lv_lv: Ekrānuzņēmumu saglabāšanas mapes izvēle.

[ctx: #36394]
note: Description of setting with label #666 "Enable component-specific logging"
en: Enables verbose messages from additional libraries to be included in the debug log.
lv_lv: Ieslēdz papildus bibliotēku izvērsto ziņojumu iekļaušanu atkļūdošanas žurnālā.

[ctx: #36395]
note: Description of settings category with label #12360 "Master lock"
en: This category contains the settings for how the master lock function is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti galvenās bloķēšanas funkcijas iestatījumi.

[ctx: #36396]
note: Description of setting with label #20100 "Master lock code and settings"
en: Here you can enable or disable master lock and define the PIN code used to unlock it. You can also specify which areas of the application would need a PIN to access them.
lv_lv: Šeit jūs varat iespējot vai atspējot galveno bloķēšanas kodu un definēt PIN kodu, kas izmantots atbloķēšanai. Varat arī norādīt, kuru lietojumprogrammu piekļuvei būs nepieciešams PIN.

[ctx: #36397]
note: Description of setting with label #20076 "Ask for master lock code on startup"
en: If enabled, the master lock code is required to unlock this application on startup.
lv_lv: Ja ieslēgts, galvenās slēdzenes kods būs nepieciešams, lai atsēgtu šo programmu uzsākšanas laikā.

[ctx: #36398]
note: Description of setting with label #20076 "Max Retries"
en: Define the maximum number of retries before this application is closed down.
lv_lv: Maksimālā atkārtoto mēģinājumu skaita, pirms lietojumprogramma tiek aizvērta, definēšana.

[ctx: #36399]
note: Description of settings category with label #439 "Cache"
en: This category contains the settings for how the cache function is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti kešatmiņas iestatījumi.

[ctx: #36400]
note: Description of settings category with label #14025 "Video/Audio/DVD cache - Hard disk"
en: Enable cache for playback of video, audio or DVDs from hard disk.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana video, audio vai DVD atskaņošanai no cietā diska.

[ctx: #36401]
note: Description of settings category with label #14026 "Video cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of video from DVD-ROM.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana video atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36402]
note: Description of settings category with label #14027 "Video cache - Local Network"
en: Enable cache for video playback from local network.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana video atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36403]
note: Description of settings category with label #14028 "Video cache - Internet"
en: Enable cache for video playback from Internet.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana video atskaņošanai no interneta.

[ctx: #36404]
note: Description of settings category with label #14030 "Audio cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of audio from DVD-ROM.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana audio atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36405]
note: Description of settings category with label #14031 "Audio cache - Local Network"
en: Enable cache for audio playback from local network.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana audio atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36406]
note: Description of settings category with label #14032 "Audio cache - Internet"
en: Enable cache for audio playback from Internet.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana audio atskaņošanai no interneta.

[ctx: #36407]
note: Description of setting with label #14034 "DVD cache - DVD-ROM"
en: Enable cache for playback of DVD from DVD-ROM.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana DVD atskaņošanai no DVD-ROM.

[ctx: #36408]
note: Description of setting with label #14037 "DVD cache - Local Network"
en: Enable cache for DVD playback from local network.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana DVD atskaņošanai no lokālā tīkla.

[ctx: #36409]
note: Description of setting with label #14060 "Unknown type cache - Internet"
en: Enable cache of unknown types from Internet.
lv_lv: Kešatmiņas ieslēgšana nezināma veida saturam no interneta.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
lv_lv: Informācija vēl nav pieejama.

[ctx: #36416]
note: Description of setting with label #13600 "Apple remote"
en: Specify the type of remote used.
lv_lv: Izmantotās pults veida norādīšana.

[ctx: #36417]
note: Description of setting with label #13602 "Allow start of Kodi with remote"
en: Always run a Kodi helper so that the remote can be used to start Kodi.
lv_lv: Vienmēr izmantot Kodi palīgu, lai tālvadības pulti varētu izmantot Kodi startēšanai.

[ctx: #36418]
note: Description of setting with label #13603 "Sequence delay time"
en: Specify the delay between button sequences on a universal remote.
lv_lv: Universālās pults taustiņu secības aizkaves norāde.

[ctx: #36419]
note: Description of setting with label #21417 "Settings"
en: Define locations used for retrieving weather information.
lv_lv: Laika prognozes informācijas iegūšanas atrašanās vietas noteikšana.

[ctx: #36420]
note: Description of setting with label #20222 "Look for external subtitles"
en: Look for external subtitles for videos provided by the UPnP server. This can cause extensive CPU, filesystem and network load.
lv_lv: UPnP servera video ārējo subtitru meklēšana. Var izraisīt nopietnu CPU, failu sistēmas un tīkla slodzi.

[ctx: #36421]
note: Description of setting with label #13437 "Prefer VDPAU Video Mixer"
en: Bypassing VDPAU mixer saves resources on low power systems but slightly reduces picture quality.
lv_lv: Apejot VDPAU miksētāju, ietaupās mazjaudīgu sistēmu resursi, taču stipri samazinās attēla kvalitāte.

[ctx: #36424]
en: Select what will happen when an item is selected in the guide: [Show context menu] Will trigger the context menu from where you can choose further actions; [Switch to channel] Will instantly tune to the related channel; [Show information] Will display a detailed information with plot and further options; [Record] Will create a recording timer for the selected item. ["Smart select"] The action is choosen dynamically, depending on whether the event is in the past, now or in the future.
lv_lv: Atlase, kas notiks, kad ieraksts ir atlasīts gidā: [Rādīt konteksta izvēlni] iedarbinās konteksta izvēlni, kurā varēs izvēlēties tālākās darbības; [Pārslēgt uz kanālu] nekavējoties pārslēgs uz attiecīgo kanālu; [Rādīt informāciju] attēlos detalizētu informāciju ar sižetu un tālākām opcijām; [Ierakstīt] izveidos atlasītā ieraksta ierakstīšanas taimeri. ["Gudrā atlase"] darbību izvēlēsies dinamiski, atkarībā no tā, vai notikums ir pagātnē, tagad vai nākotnē.

[ctx: #36425]
en: Show context menu
lv_lv: Rādīt konteksta izvēlni

[ctx: #36426]
en: Switch to channel
lv_lv: Pārslēgt uz kanālu

[ctx: #36427]
en: Show information
lv_lv: Rādīt informāciju

[ctx: #36428]
en: Record
lv_lv: Ierakstīt

[ctx: #36429]
note: Description of setting with label #667 "Enable Dolby Digital transcoding"
en: Select this if the audio out connection only supports multichannel audio as Dolby Digital 5.1 (AC-3), such as a S/PDIF connection. If your system supports PCM multichannel audio via HDMI, leave this disabled.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja audio izejas savienojums atbalsta daudzkanālu audio tikai ar Dolby Digital 5.1 (AC-3), piemēram, SPDIF savienojumā. Ja šī sistēma atbalsta PCM daudzkanālu audio ar HDMI, atstājiet to izslēgtu.

[ctx: #36430]
note: Description for setting category #14101: "Video Acceleration"
en: Configure how video processing will be accelerated. This includes things like decoding and scaling.
lv_lv: Video apstrādes paātrinājuma konfigurēšana. Iekļauj atkodēšanu un mērogošanu.

[ctx: #36431]
note: Description of setting with label #13438 "Show event log"
en: Shows all events in the event log for the current profile with options to only show specific levels.
lv_lv: Rāda notikumu žunālā visus pašreizējā profila notikumus, ar opciju rādīt tikai norādītos līmeņus.

[ctx: #36432]
note: Description for setting #310: "Virtual keyboard layouts" Setting in Interface -> Regional -> Virtual keyboard layouts Select the layout of a virtual keyboard
en: Select virtual keyboard layouts.
lv_lv: Virtuālās tastatūras izkārtojumu izvēle.

[ctx: #36433]
note: Description for video related setting #13457: "vaapi sw filter"
en: When enabled, VAAPI render method is preferred and the CPU has less load. If you experience hangs, disable this option.
lv_lv: Kad šis iestatījums ir iespējots, VAAPI tiek izmantota kā vēlamā apstrādes metode, kas samazina CPU slodzi. Ja notiek uzkāršanās, izslēdziet šo iestatījumu.

[ctx: #36442]
note: Description of setting "System -> Audio output -> Volume control steps" with label #1302
en: Set the number of volume control steps.
lv_lv: Skaļuma kontroles soļu skaita iestatīšana.

[ctx: #36460]
note: Description of settings with label #14112 "Enable event logging"
en: Event logging allows to keep track of what has happened.
lv_lv: Notikumu reģistrēšana ļauj sekot līdzi notikumiem.

[ctx: #36461]
note: Description of settings with label #14113 "Enable notification event logging"
en: Notification event describe regular processes and actions performed by the system or the user.
lv_lv: Notikumu paziņojumi brīdina par sistēmas vai lietotāja veiktajiem procesiem un darbībām.

[ctx: #36500]
note: label of a setting for the stereoscopic 3D mode of the GUI that is/should be applied
en: Stereoscopic 3D mode / Current
lv_lv: 3D režīms / pašreizējais

[ctx: #36501]
note: headline of a dialog/info message showing the current stereoscopic 3D mode
en: Stereoscopic 3D mode
lv_lv: 3D režīms

[ctx: #36502]
note: name of a stereoscopic mode
en: Disabled
lv_lv: Izslēgts

[ctx: #36503]
note: name of a stereoscopic mode
en: Over / Under
lv_lv: Vertikālais pāris

[ctx: #36504]
note: name of a stereoscopic mode
en: Side by side
lv_lv: Horizontālais pāris

[ctx: #36505]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph red / cyan
lv_lv: Anaglifs sarkans / zils

[ctx: #36506]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph green / magenta
lv_lv: Anaglifs zaļš / purpurs

[ctx: #36507]
note: name of a stereoscopic mode
en: Interlaced
lv_lv: Ar rindpārleci

[ctx: #36508]
note: name of a stereoscopic mode
en: Hardware based
lv_lv: Ar aparatūru

[ctx: #36509]
note: name of a stereoscopic mode
en: Monoscopic / 2D
lv_lv: Monoskopisks / (2D)

[ctx: #36510]
note: name of a stereoscopic mode
en: Anaglyph yellow / blue
lv_lv: Anaglifs dzeltens / zils

[ctx: #36511]
note: name of a stereoscopic mode
en: Checkerboard
lv_lv: Šahs

[ctx: #36520]
note: Name of a setting, asking the user for the default playback mode (2D, 3D, ask) of stereoscopic videos
en: Playback mode of stereoscopic 3D videos
lv_lv: 3D video atskaņošanas režīms

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
lv_lv: Jautāt

[ctx: #36523]
note: Description of setting with label #458 "Limit sampling rate (kHz)"
en: Maximum sampling rate for S/PDIF or sampling rate for fixed output configuration.
lv_lv: Maksimālais iztveršanas biežums digitālajai saskarnei S/PDIF vai iztveršanas biežums nemainīgai izvades konfigurācijai.

[ctx: #36524]
note: label for a setting to choose the preferred (playback) mode and the name of a selectable playback option
en: Preferred mode
lv_lv: Vēlamais režīms

[ctx: #36525]
note: label for a preferred stereoscopic 3D playback mode
en: Same as movie (autodetect)
lv_lv: Tāds kā filmai (automātiski)

[ctx: #36526]
note: label of a setting to turn of stereoscopic 3D mode if video playback ended
en: Disable stereoscopic 3D mode when playback ended
lv_lv: Atskaņošanas beigās izslēgt 3D režīmu

[ctx: #36527]
note: Title of a dialog to choose the desired playback mode
en: Select playback mode
lv_lv: Atskaņošanas režīma izvēle

[ctx: #36528]
note: label of a dialog box prompting the user to selected the desired playback mode of the detected stereoscopic video
en: Select stereoscopic 3D mode
lv_lv: 3D režīma izvēle

[ctx: #36531]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Select alternate mode...
lv_lv: Izvēlēties alternatīvo režīmu...

[ctx: #36532]
note: option label of a setting/dialog asking for the desired stereoscopic playback mode
en: Same as movie
lv_lv: Tāds kā filmai

[ctx: #36533]
note: Description of setting with label #346 "Normalize levels on downmix"
en: Select how audio is downmixed, e.g. from 5.1 to 2.0.[CR][Enabled] Maintains volume level of the original audio source however the dynamic range is compressed.[CR][Disabled] Maintains the dynamic range of the original audio source when downmixed however volume will be lower. Note: Dynamic range is the difference between the quietest and loudest sounds in an audio source. Enable this setting if movie dialogues are barely audible.
lv_lv: Atlasīt, kā audio ir lejupmiksēts, piemēram, no 5.1 uz 2.0: [CR][Ieslēgts] patur sākotnējā audio avota skaļuma līmeni lejupmiksējot, tomēr skaļuma diapazons tiks saspiests. [CR][Izslēgts] lejupmiksējot patur sākotnējā audio avota skaļuma diapazonu, taču skaļuma līmenis būs mazāks. Piezīme - Skaļuma diapazons ir starpība starp klusākajām un skaļākajām skaņām audio avotā. Ieslēdziet šo iestatījumu, ja dialogi filmā ir knapi dzirdami.

[ctx: #36534]
note: Description of setting with label #668 "Component-specific logging..."
en: Specify additional libraries whose verbose messages are to be included in the debug log.
lv_lv: Atkļūdošanas žurnālā iekļaujamo papildu bibliotēku norādīšana izvērstajiem ziņojumiem.

[ctx: #36535]
note: label of a setting, allowing to specify the stereoscopic 3D mode of a video
en: Stereoscopic 3D mode of video
lv_lv: Video 3D režīms

[ctx: #36536]
note: label of a toggle option that allows to invert the stereoscopic 3d mode
en: Invert stereoscopic 3D mode (flip eyes)
lv_lv: Apgrieztais 3D režīms

[ctx: #36537]
note: Description of setting with label #36520 "Playback mode of stereoscopic videos"
en: Select in which mode stereoscopic 3D videos will be played.[CR][Ask me] Will show a dialogue to select the desired mode for each playback.[CR][Preferred mode] Will use the preferred mode specified in the "System -> Video hardware" section of the settings.[CR][Monoscopic / 2D] Will play the video in mono / 2D.[CR][Ignore] Disables any stereoscopic 3D processing and handling.
lv_lv: Atlasīt, kurā režīmā atskaņos stereoskopiskos 3D video. [CR][Prasīt man] parādīs dialogu, lai atlasītu katras atskaņošanas vēlamo režīmu. [CR][Vēlamais režīms] izmantos režīmu, kas norādīts 'Sistēma -> Video aparatūra' iestatījumu sekcijā. [CR][Monoskopisks (2D)] atskaņos video mono/2D. [CR][Ignorēt] izslēdz visu stereoskopisko 3D apstrādi

[ctx: #36539]
note: Description of setting with label #36500 "Stereoscopic mode (current)"
en: Changes the stereoscopic 3D mode of the user interface.
lv_lv: Lietotāja saskarnes 3D režīma maiņa.

[ctx: #36540]
note: Description of setting with label #36524 "Preferred mode"
en: The preferred mode in which stereoscopic 3D media such as videos should be played.
lv_lv: Vēlamais režīms stereoskopisko 3D mediju, tādu kā video, spēlēšanai.

[ctx: #36541]
note: Description of setting with label #1269 "Allow volume control"
en: Allows volume control from AirPlay clients.
lv_lv: Atļauj skaļuma kontroli no AirPlay klientiem.

[ctx: #36544]
en: Enable hardware decoding of video files.
lv_lv: Iespējo video failu aparatūras atkodēšanu.

[ctx: #36545]
note: Label of a setting, allowing the user to adjust the visual depths of subtitles when watching stereoscopic 3D videos
en: Stereoscopic 3D depth of subtitles
lv_lv: Subtitru 3D dziļums

[ctx: #36546]
note: Description of setting with label #36545 "Subtitle stereoscopic depth"
en: Sets the visual depth of subtitles for stereoscopic 3D videos. The higher the value, the closer the subtitles will appear to the viewer.
lv_lv: Subtitru vizuālā dziļuma iestatīšana stereoskopiskajos 3D video. Jo lielāka vērtība, jo subtitri izskatīsies tuvāk skatītājam.

[ctx: #36548]
note: Description of setting with label #37021 "Set GUI resolution limit"
en: Limits resolution of GUI to save memory. Does not affect video playback. Requires restart.
lv_lv: Ierobežo GUI izšķirtspēju, lai taupītu atmiņu. Neietekmē video atskaņošanu. Nepieciešams restarts.

[ctx: #36550]
note: Name of a setting
en: Stereoscopic 3D effect strength
lv_lv: 3D efekta dziļums

[ctx: #36553]
note: label of a setting, allowing to specify tonemap method
en: Tone mapping
lv_lv: Signāla kartēšana

[ctx: #36554]
note: label of a setting, tone mapping method
en: off
lv_lv: izslēgts

[ctx: #36556]
note: label of a setting, allowing to specify tone mapping parameter
en: Tone mapping parameter
lv_lv: Signāla kartēšanas parametrs

[ctx: #36560]
en: Colour management
lv_lv: Krāsu pārvaldība

[ctx: #36562]
en: Colour management mode
lv_lv: Krāsu pārvaldības režīms

[ctx: #36566]
en: ICC display profile
lv_lv: ICC displeja profils

[ctx: #36568]
en: Whitepoint
lv_lv: Baltais punkts

[ctx: #36569]
note: Description of setting "System -> Video output -> Whitepoint" with label #36568
en: Changing video whitepoint to D93 is mainly useful for older Japanese NTSC material which looks too red when played back on a D65 display. Adjust video brightness setting down to avoid clipping to display native whitepoint.
lv_lv: Video baltā punkta izmainīšanu uz D93 pamatā izmanto vecākiem japāņu NTSC materiāliem, kas izskatās pārāk sarkani, ja tiek spēlēti uz D65 ekrāna. Pielāgo samazinātu video gaišuma iestatījumu, lai izvairītos no dabiskā ekrāna baltā punkta nogriešanas.

[ctx: #36570]
en: Primaries
lv_lv: Primārie

[ctx: #36571]
note: Description of setting "System -> Video output -> Primaries" with label #36570
en: Select the primary color coordinates according to source material. Older HD material may have been mastered on displays with BT.601 primaries.
lv_lv: Pamatkrāsu koordinātu izvēle pēc avota materiāla. Vecie HD video var būt veidoti displejos ar BT.601 profilu.

[ctx: #36572]
en: Gamma mode
lv_lv: Gamma režīms

[ctx: #36575]
note: Description of setting "System -> Video output -> Gamma" with label #36574
en: Gamma for selected gamma curve type. For input and output offset, the result at 50% will match an absolute gamma curve with this gamma value.
lv_lv: Gamma izvēlētajam gammas līknes tipam. Ieejas un izejas nobīdes gadījumā rezultāts 50% apmērā atbilst absolūtai gamma līknei ar šo gamma vērtību.

[ctx: #36576]
en: Lookup table size
lv_lv: Pārlūkošanas tabulas izmērs

[ctx: #36577]
note: Description of setting "System -> Video output -> Lookup table size" with label #36576
en: Specify the resolution for the 3D lookup table. Use a lower resolution for quick preview and higher resolution for more accurate picture. Using a high resolution may take seconds to prepare when parameters are changed or a new video is started.
lv_lv: Norādiet 3D pārlūkošanas tabulas izšķirtspēju. Izmantojiet zemāku izšķirtspēju ātrai priekšskatīšanai un augstāku izšķirtspēju precīzāka attēla iegūšanai. Augstas izšķirtspējas lietošana var paildzināt parametru maiņu vai jauna video atskaņošanu.

[ctx: #36580]
note: Dialog title for 3D LUT file picker
en: 3D LUT file
lv_lv: 3D LUT fails

[ctx: #36581]
note: Dialog title for ICC display profile file picker
en: ICC Profile
lv_lv: ICC profils

[ctx: #36583]
en: Input offset
lv_lv: Ievades nobīde

[ctx: #36584]
en: Output offset
lv_lv: Izvades nobīde

[ctx: #36585]
en: Absolute
lv_lv: Absolūts

[ctx: #36588]
note: primaries labels
en: Automatic
lv_lv: Automātiski

[ctx: #36600]
note: Description of settings category with label #14022 "Library"
en: This category contains the settings for how the music library is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti mūzikas bibliotēkas iestatījumi.

[ctx: #36601]
note: Description of settings category with label #14081 "File lists"
en: This category contains the settings for how music file lists are handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti mūzikas failu sarakstu iestatījumi.

[ctx: #36602]
note: Description of settings category with label #1273 "AirPlay"
en: This category contains the settings for how the AirPlay service is handled.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti AirPlay servisa iestatījumi.

[ctx: #36603]
note: Description of settings category with label #14220 Display
en: This category contains the settings for displays.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti ekrānu iestatījumi.

[ctx: #36605]
en: Updates
lv_lv: Atjauninājumi

[ctx: #36606]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Install updates automatically
lv_lv: Automātiski instalēt atjauninājumus

[ctx: #36607]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Notify, but don't install updates
lv_lv: Paziņot, bet neinstalēt atjauninājumus

[ctx: #36608]
note: Option for setting "System -> Add-ons -> Updates"
en: Never check for updates
lv_lv: Nepārbaudīt atjauninājumus

[ctx: #36609]
en: Show notifications
lv_lv: Rādīt paziņojumus

[ctx: #36610]
note: Description of settings category "Add-ons"
en: This category contains settings for the add-on system.
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti pielikumu sistēmas iestatījumi.

[ctx: #36611]
note: Description of setting with label #36605 "Updates"
en: Change how auto updating of add-ons are handled.
lv_lv: Pielikumu automātisko atjauninājumu iestatījumu maiņa.

[ctx: #36612]
note: Description of setting with label #36609 "Show notifications"
en: Show notification when an add-on have been updated.
lv_lv: Rāda pielikuma atjaunināšanas paziņojumu.

[ctx: #36613]
note: Description of setting with label #24996 "Manage dependencies"
en: Manage modules and support libraries that have been automatically installed as a dependency to other add-ons. Items listed as "Orphaned" are no longer required by any add-ons and are safe to uninstall.
lv_lv: Automātiski instalēto moduļu un atbalsta bibliotēku kā atkarību no citiem pielikumiem, pārvaldīšana. Vienumi, kas atzīmēti kā \"Nevajadzīgi\" un nevienam pielikumam nav nepieciešami, var tikt droši atinstalēti.

[ctx: #36614]
note: Description of setting with label #24994 "Running"
en: Show add-ons that are currently running in the background.
lv_lv: Rāda pielikumus, kas pašreiz darbojas fonā.

[ctx: #36615]
note: Label of a setting or option referring to the source/origin of e.g. add-ons.
en: Unknown sources
lv_lv: Nezināmi avoti

[ctx: #36616]
note: Description of setting with label #36615 "Unknown sources"
en: Allow installation of add-ons from unknown sources.
lv_lv: Atļauj instalēt pielikumus no nezināmiem avotiem.

[ctx: #36617]
note: Text in warning dialog when attempting to install add-ons from zip file.
en: For security, installation of add-ons from unknown sources is disabled.
lv_lv: Drošības nolūkos pielikumu instalēšana no nezināmiem avotiem ir izslēgta.

[ctx: #36618]
note: Text in confirm dialog when enabling setting "System -> Add-ons -> Unknown sources"
en: Add-ons will be given access to personal data stored on this device. By allowing, you agree that you are solely responsible for any loss of data, unwanted behaviour, or damage to your device. Proceed?
lv_lv: Pielikumiem tiks atļauta piekļuve šajā ierīcē saglabātajiem datiem. Atļaujot, jūs piekrītat, ka esat pilnībā atbildīgs par datu zudumu, ierīces darbības traucējumiem vai bojājumu. Turpināt?

[ctx: #36619]
note: Label of a setting, allow the user to specify high quality downscaling of pictures
en: High quality downscaling
lv_lv: Augstas kvalitātes mērogošana

[ctx: #36620]
note: Description of setting "Pictures -> Slideshow -> High Quality Downscaling" with label #36619
en: Enable high quality downscaling of pictures (uses more memory and has moderate performance impact).
lv_lv: Iespējo augstas kvalitātes attēlu mērogošanu (izmanto vairāk atmiņas un ietekmē veiktspēju).

[ctx: #36621]
note: Label of a setting, allow the maximum smbclient protocol to be configured
en: Maximum protocol version
lv_lv: Maksimālā protokola versija

[ctx: #36622]
note: Description of setting with label #36621 "Maximum protocol version"
en: Set the maximum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 or SMBv1 compatibility may be required with older NAS and Windows shares.
lv_lv: Maksimālās SMB protokola versijas iestatīšana savienojumu veidošanai. Lai lietotu vecākus NAS un Windows koplietojumus, var būt nepieciešama SMBv2 vai SMBv1 piespiedu uzstādīšana.

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
lv_lv: Nav

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
lv_lv: Klients

[ctx: #36628]
note: Label of a setting, allow the minimum smbclient protocol to be configured
en: Minimum protocol version
lv_lv: Minimālā protokola versija

[ctx: #36629]
note: Description of setting with label #36628 "Minimum protocol version"
en: Set the minimum SMB protocol version to negotiate when making connections. Forcing SMBv2 may be required to prevent SMBv1 use on some OS.
lv_lv: Minimālās SMB protokola versijas iestatīšana savienojumu veidošanai. Lai novērstu SMBv1 lietošanu dažās operētājsistēmās, var būt nepieciešama SMBv2 piespiedu uzstādīšana.

[ctx: #36630]
note: Label of a setting, sets additional config required for some proprietary SMBv1 implementations (mostly routers)
en: Use legacy security
lv_lv: Izmantot klasisko drošības sistēmu

[ctx: #36631]
note: Description of setting with label #36630 "Use legacy security"
en: Force weak SMBv1 security for compatibility with the USB sharing features on some WiFi routers and NAS devices.
lv_lv: Piespiedu SMBv1 izmantošana piekļuves saderībai ar USB koplietošanu dažiem WiFi maršrutētājiem un NAS ierīcēm.

[ctx: #36899]
note: Description of setting with label #729 "Enable SSL"
en: Enables SSL encryption in the webserver. Certificate special://userdata/server.pem and Key special://userdata/server.key must be created manually
lv_lv: Iespējo tīmekļa servera SSL šifrēšanu. Sertifikāts special://userdata/server.pem un atslēga special://userdata/server.key ir jāizveido manuāli

[ctx: #36900]
en: movie
lv_lv: filma

[ctx: #36901]
en: movies
lv_lv: filmas

[ctx: #36902]
en: TV show
lv_lv: seriāls

[ctx: #36903]
en: TV shows
lv_lv: seriāli

[ctx: #36904]
en: season
lv_lv: sezona

[ctx: #36905]
en: seasons
lv_lv: sezonas

[ctx: #36906]
en: episode
lv_lv: sērija

[ctx: #36907]
en: episodes
lv_lv: sērijas

[ctx: #36908]
en: music video
lv_lv: mūzikas video

[ctx: #36909]
en: music videos
lv_lv: mūzikas video

[ctx: #36910]
en: set
lv_lv: kolekcija

[ctx: #36911]
en: sets
lv_lv: kolekcijas

[ctx: #36913]
en: videos
lv_lv: video

[ctx: #36914]
en: music
lv_lv: mūzika

[ctx: #36915]
en: music
lv_lv: mūzika

[ctx: #36916]
en: artist
lv_lv: izpildītājs

[ctx: #36917]
en: artists
lv_lv: izpildītāji

[ctx: #36918]
en: album
lv_lv: albums

[ctx: #36919]
en: albums
lv_lv: albumi

[ctx: #36920]
en: song
lv_lv: dziesma

[ctx: #36921]
en: songs
lv_lv: dziesmas

[ctx: #37000]
en: (Visually impaired)
lv_lv: (Ar redzes traucējumiem)

[ctx: #37001]
en: (Director's comments)
lv_lv: (Režisora komentāri)

[ctx: #37002]
en: (Director's comments 2)
lv_lv: (Režisora komentāri 2)

[ctx: #37014]
en: Last used profile
lv_lv: Pēdējais izmantotais profils

[ctx: #37015]
note: Label used in different places to denote the function to open a folder to list its content
en: Browse into
lv_lv: Pārlūkot

[ctx: #37016]
note: Description of setting with label #448 "Dolby Digital Plus (E-AC3) capable receiver"
en: Select this option if your receiver is capable of decoding Dolby Digital Plus (E-AC3) streams.
lv_lv: Izvēlieties šo opciju, ja jūsu resīveris spēj atkodēt Dolby Digital Plus (E-AC3) plūsmas.

[ctx: #37021]
en: Set GUI resolution limit
lv_lv: GUI izšķirtspējas ierobežojuma iestatīšana

[ctx: #37022]
en: UPnP player
lv_lv: UPnP atskaņotājs

[ctx: #37023]
en: Do you wish to stop playback on the remote device?
lv_lv: Vai apturēt atskaņošanu uz attālinātās ierīces?

[ctx: #37025]
en: Configure audio encoder settings such as quality and compression level
lv_lv: Audio kodētāja, piemēram, kvalitātes un saspiešanas līmeņa iestatījumu konfigurēšana

[ctx: #37030]
en: Unlimited
lv_lv: Bez ierobežojuma

[ctx: #37031]
note: Description of setting #14102 Blu-ray playback mode
en: Specifies how Blu-rays should be opened / played back. Note: Some disc menus are not fully supported and may cause problems.
lv_lv: Norāda, kā jāatver/jāatskaņo Blu-ray. Piezīme: Dažas disku izvēlnes nav pilnībā atbalstītas un var radīt problēmas.

[ctx: #37032]
note: Title of accessibility menu group
en: Accessibility
lv_lv: Pieejamība

[ctx: #37034]
note: Setting #37034 Accessibility
en: Prefer audio stream for the visually impaired
lv_lv: Priekšroka audio plūsmai ar redzes traucējumiem

[ctx: #37035]
note: Description of setting #37034 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the visually impaired to other audio streams of the same language
lv_lv: Priekšroka audio plūsmai cilvēkiem ar redzes traucējumiem, nevis citām tās pašas valodas audio plūsmām

[ctx: #37036]
note: Setting #37036 Settings -> Video -> Accessibility
en: Prefer audio stream for the hearing impaired
lv_lv: Priekšroka audio plūsmai ar dzirdes traucējumiem

[ctx: #37037]
note: Description of setting #37036 Accessibility
en: Prefer the audio stream for the hearing impaired to other audio streams of the same language
lv_lv: Priekšroka audio plūsmai cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, nevis citām tās pašas valodas audio plūsmām

[ctx: #37038]
note: Setting #37038 Accessibility
en: Prefer subtitles for the hearing impaired
lv_lv: Dot priekšroku subtitriem ar dzirdes traucējumiem

[ctx: #37039]
note: Description of setting #37038 Accessibility
en: Prefer the subtitle stream for the hearing impaired to other subtitle streams of the same language
lv_lv: Priekšroka subtitru plūsmai cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem, nevis citām tās pašas valodas subtitru plūsmām

[ctx: #37040]
note: Setting #37040 Playback
en: Prefer default audio streams
lv_lv: Priekšroka noklusējuma audio plūsmām

[ctx: #37041]
note: Description of setting #37040 Playback
en: If enabled, audio streams that are flagged as default (and match the preferred language) are preferred over audio streams with higher quality (number of channels, codec, ...).
lv_lv: Ja ieslēgts, priekšroka būs audio plūsmām, kas atzīmētas kā noklusējums (un atbilst vēlamajai valodai), nevis labākas kvalitātes (kanālu skaits, kodeks, ...) audio plūsmām.

[ctx: #37042]
note: Description of setting Skip steps
en: Defines which step sizes to use when pressing the skip buttons. If more steps are selected for a skip direction, these can be applied by subsequent presses on the skip button within the defined skip delay. Forward (positive) and backward (negative) steps can be defined independently.
lv_lv: Nosaka, kādu izlaišanas soli izmantos, kad nospiedīs izlaišanas pogas. Ja izlaišanas virzienam ir atlasīti vairāki soļi, tos var pielietot, secīgi nospiežot izlaišanas pogu noteiktajā izlaišanas aizkavē. Uz priekšu (pozitīvos) un atpakaļ (negatīvos) soļus var definēt neatkarīgi.

[ctx: #37043]
note: Description of setting Skip delay
en: Defines the time to wait for subsequent key presses before performing the skip. Only applies when using smart skipping (when using more than one skip step for a direction).
lv_lv: Nosaka, cik ilgi gaidīs secīgu taustiņu nospiešanu, pirms izpildīs izlaišanu. Attiecas tikai uz gudro izlaišanu (ja vienā virzienā izmanto vairāk nekā vienu izlaišanas soli).

[ctx: #37044]
note: Setting #37044 Extract chapter thumbnails
en: Extract chapter thumbnails
lv_lv: Izvilkt nodaļu sīktēlus

[ctx: #37045]
note: Description of setting #37044 Extract chapter thumbnails"
en: Extract chapter thumbnails for presentation in the chapters / bookmarks dialogue. This might increase CPU load.
lv_lv: Nodaļas sīktēlu izvilkšana rādīšanai nodaļu / grāmatzīmju dialogā. Tas var palielināt CPU slodzi.

[ctx: #38011]
note: Setting #38011 "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry
lv_lv: Rādīt \"Visi vienumi\"

[ctx: #38012]
note: Description of setting "Show All Items entry"
en: Show "All items" entry in directory, e.g. "All albums" or "All seasons".
lv_lv: Rādīt direktorijā \"Visi vienumi\", piem. \"Visi albumi\" vai \"Visas sezonas\".

[ctx: #38013]
note: Label of a setting to limit the number of fps used for updating the GUI while playing videos. This is useful for slow systems that have problems rendering GUI and video at the same time in full speed.
en: Limit GUI updates during playback
lv_lv: Saskarnes atjaunināšanas ātruma ierobežošana

[ctx: #38014]
note: Description for the setting with label #38013 "Limit GUI updates when playing video"
en: Limits the speed (fps) used to update the GUI while playing videos. This can reduce CPU load and fix playback issues while the GUI is shown.
lv_lv: Saskarnes atjaunināšanas ātruma (kadri sekundē) ierobežošana, atskaņojot video. Šis iestatījums var samazināt procesora slodzi un novērst atskaņošanas problēmas rādot saskarni.

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
lv_lv: Bez ierobežojuma

[ctx: #38016]
note: Used to format framerate values. {0:d} will be replaced with the according number/integer, like "24 fps", "50 fps"
en: {0:d} fps
lv_lv: {0:d} kadri sekundē

[ctx: #38017]
note: Description of setting #14111 "Blu-ray region code"
en: Region A - Americas, East Asia and Southeast Asia. Region B - Africa, Middle East, Southwest Asia, Europe, Australia, New Zealand. Region C - Central Asia, mainland China, Mongolia, South Asia, Belarus, Russia, Ukraine, Kazakhstan.
lv_lv: A reģions - Amerika, Austrumāzija un Dienvidaustrumu Āzija. B reģions - Āfrika, Tuvie Austrumi, Dienvidrietumu Āzija, Eiropa, Austrālija, Jaunzēlande. C reģions - Centrālā Āzija, kontinentālā Ķīna, Mongolija, Dienvidāzija, Baltkrievija, Krievija, Ukraina, Kazahstāna.

[ctx: #38018]
note: Used for the viewstate selection
en: My rating
lv_lv: Mans vērtējums

[ctx: #38022]
note: Used for the rating selection
en: No rating
lv_lv: Bez vērtējuma

[ctx: #38023]
note: Used for the rating selection
en: Set my rating
lv_lv: Mana vērtējuma iestatīšana

[ctx: #38024]
en: Information provider selection
lv_lv: Informācijas sniedzēja izvēle

[ctx: #38025]
en: Choose information provider
lv_lv: Izvēlēties informācijas sniedzēju

[ctx: #38026]
en: Appearances
lv_lv: Izskati

[ctx: #38031]
note: Label for an option to select the video stream to play if current video has more than one video stream
en: Video stream
lv_lv: Video plūsma

[ctx: #38032]
note: Label for an option to select the angle to play if current disc has more than one angle
en: Angle
lv_lv: Leņķis

[ctx: #38033]
en: Role
lv_lv: Loma

[ctx: #38034]
note: Orchestra playing on the recording (if present)
en: Orchestra
lv_lv: Orķestris

[ctx: #38035]
note: Lyricist that wrote the lyrics of the song (if present)
en: Lyricist
lv_lv: Tekstu autors

[ctx: #38036]
note: Remixer of the song (if present)
en: Remixer
lv_lv: Remiksa autors

[ctx: #38037]
note: Arranger of the song (if present)
en: Arranger
lv_lv: Aranžētājs

[ctx: #38038]
note: Engineer of the song (if present)
en: Engineer
lv_lv: Inženieris

[ctx: #38039]
note: Producer of the song (if present)
en: Producer
lv_lv: Producents

[ctx: #38041]
note: Mixer of the song (if present)
en: Mixer
lv_lv: Sajaucējs

[ctx: #38042]
note: Name used when artist name is missing from music file tags
en: [Missing]
lv_lv: [Trūkst]

[ctx: #38043]
note: Title album artists node, and music item to export output, see #38306
en: Album artists
lv_lv: Albuma izpildītāji

[ctx: #38044]
note: Title all artists node
en: Song & album artists
lv_lv: Dziesmas un albuma izpildītāji

[ctx: #38045]
note: Title all contributors node (any role e.g. composer, piano, producer, engineer)
en: All contributors
lv_lv: Visi dalībnieki

[ctx: #38046]
note: Title all roles node
en: All roles
lv_lv: Visas lomas

[ctx: #38060]
note: Question when forced rescan of music tags needed after upgrade from previous version of Kodi
en: Music library needs to rescan tags from files. Would you like to scan now?
lv_lv: Mūzikas bibliotēkai nepieciešams atjaunot birkas no failiem. Vai vēlaties skenēt tagad?

[ctx: #38061]
note: Extra scraping question on upgrade from previous version
en: Fetch additional information for albums and artists? This could take some time so you may prefer to do this later
lv_lv: Vai iegūt papildu informāciju par albumiem un izpildītājiem? Tas var aizņemt kādu laiku

[ctx: #38062]
note: Full tag scanning question on library update (by default tags are only scanned when the file has changed since last time)
en: Do full tag scan even when music files are unchanged?
lv_lv: Vai veikt pilnu birku skenēšanu arī tad, ja mūzikas faili nav mainīti?

[ctx: #38063]
note: Item in selection list #38338. Settings will change the default addon used to fetch artist or album information, related to #20195, #20193 and #20194
en: Set default information provider
lv_lv: Noklusējuma informācijas sniedzēja iestatīšana

[ctx: #38064]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific artist, related to #20195
en: Set for this artist
lv_lv: Pielietot šim izpildītājam

[ctx: #38065]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all artists in node, related to #20195
en: Set for all artists shown
lv_lv: Pielietot visiem redzamajiem izpildītājiem

[ctx: #38066]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for a specific album, related to #20195
en: Set for this album
lv_lv: Pielietot šim albumam

[ctx: #38067]
note: Item in selection list #38338 to change the information provider for all albums in node, related to #20195
en: Set for all albums shown
lv_lv: Pielietot visiem redzamajiem albumiem

[ctx: #38068]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all artists shown in node, after #38065
en: Use this information provider for all the artists shown here?
lv_lv: Lietot šo informācijas sniedzēju visiem šeit redzamajiem izpildītājiem?

[ctx: #38069]
note: Dialog message asking for confirmation of change the information provider for all albums shown in node, after #38067
en: Use this information provider for all the albums shown here?
lv_lv: Lietot šo informācijas sniedzēju visiem šeit redzamajiem albumiem?

[ctx: #38070]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default artist information provider, after #38063
en: Use this information provider for all artists, clearing any previous settings for specific artists?
lv_lv: Lietot šo informācijas sniedzēju visiem izpildītājiem, dzēšot visus konkrēto izpildītāju iepriekšējos iestatījumus?

[ctx: #38071]
note: Dialog message asking for confirmation of change to the default album information provider, after #38063
en: Use this information provider for all albums, clearing any previous settings for specific albums?
lv_lv: Lietot šo informācijas sniedzēju visiem albumiem, dzēšot visus konkrēto albumu iepriekšējos iestatījumus?

[ctx: #38072]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for all the artists or albums in the node immediately
en: Do you want to refresh information for all these items now?
lv_lv: Vai nekavējoties atsvaidzināt informāciju par visiem šiem ierakstiem?

[ctx: #38073]
note: Dialog message asking for confirmation to get additional info for the current artist or album immediately
en: Do you want to refresh information for this item now?
lv_lv: Vai nekavējoties atsavaidzināt informāciju par šo ierakstu?

[ctx: #38074]
en: Boxsets
lv_lv: Kastīšu komplekti

[ctx: #38075]
en: * All discs
lv_lv: * Visi diski

[ctx: #38076]
en: Disc title
lv_lv: Diska nosaukums

[ctx: #38077]
en: Total discs
lv_lv: Diski kopā

[ctx: #38078]
en: Original year
lv_lv: Sākotnējais gads

[ctx: #38079]
en: Original date
lv_lv: Sākotnējais datums

[ctx: #38100]
note: Description of section #14200 "Player""
en: Section that contains the settings for the playback of media
lv_lv: Sadaļa, kas satur mediju spēlēšanas iestatījumus

[ctx: #38101]
note: Description of section #14201 "Media"
en: Section that contains the settings for sources and how media information is collected, stored, shown and navigated
lv_lv: Sadaļa satur avotu un mediju informācijas savākšanas, glabāšanas, rādīšanas un navigēšanas iestatījumumus

[ctx: #38102]
note: Description of section #14203 "Customise"
en: Section that contains the settings influencing the GUI experience and for controlling the GUI/system
lv_lv: Sadaļa, kurā atrodas GUI attēlošanas un GUI/sistēmas vadības iestatījumi

[ctx: #38103]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for the playback of videos
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti video atskaņošanas iestatījumi

[ctx: #38104]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for the playback of music
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti mūzikas atskaņošanas iestatījumi

[ctx: #38105]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for playback of pictures via a slideshow
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti attēlu atskaņošanas, izmantojot slaidrādi, iestatījumi

[ctx: #38107]
note: Description of category #14210 "Videos"
en: This category contains the settings for how information for videos is collected, stored, shown, and navigated
lv_lv: Šī kategorija satur video informācijas savākšanas, glabāšanas, rādīšanas un navigēšanas iestatījumus

[ctx: #38108]
note: Description of category #14211 "Music"
en: This category contains the settings for how information for music is collected, stored, shown, and navigated
lv_lv: Šī kategorija satur mūzikas informācijas savākšanas, glabāšanas, rādīšanas un navigēšanas iestatījumus

[ctx: #38109]
note: Description of category #14212 "Pictures"
en: This category contains the settings for how information for pictures is shown and navigated
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti attēlu parādīšanas un vadīšanas iestatījumi

[ctx: #38110]
note: Description of category #14215 "Databases"
en: This category contains the settings for the library databases
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti bibliotēku datubāzu iestatījumi

[ctx: #38111]
note: Description of category #14224 "Other"
en: This category contains other settings for the GUI interface
lv_lv: Šajā kategorijā iekļauti citi GUI saskarnes iestatījumi

[ctx: #38112]
note: Description of setting with label #12381 "Switch to visualisation on playback"
en: Automatically go to the visualisation window when audio playback starts
lv_lv: Automātiski iet uz vizualizācijas logu, kad sakas audio spēlēšana

[ctx: #38190]
en: Extract thumbnails from video files
lv_lv: Izvilkt attēlus no video failiem

[ctx: #38207]
note: Description of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38207
en: Show EXIF picture information
lv_lv: Rādīt attēla EXIF informāciju

[ctx: #38208]
note: Help text of setting "Pictures -> Show EXIF picture information" with label #38208
en: If EXIF information exists (date, time, camera used, etc.), it will be displayed.
lv_lv: Ja eksistē EXIF informācija (datums, laiks, izmantotā kamera, utt.), tā tiks attēlota.

[ctx: #38209]
note: Contextmenu entry to remove the resume point of the currently selected item
en: Reset resume position
lv_lv: Atiestatīt atsākšanas pozīciju

[ctx: #38300]
note: Dialog header for settings for how to export specific music library data
en: Export Music Library
lv_lv: Mūzikas bibliotēkas eksports

[ctx: #38301]
note: Kind of export output, see #38304
en: Single file
lv_lv: Viens fails

[ctx: #38302]
note: Kind of export output, see #38304
en: Separate files for each item
lv_lv: Atsevišķi faili katram vienumam

[ctx: #38303]
note: Kind of export output, see #38304
en: To library folders
lv_lv: Bibliotēkas mapēs

[ctx: #38304]
note: Selection of export to a single file, many separate files or the library folder(s)
en: Choose kind of export output
lv_lv: Izvēlieties eksporta izvades veidu

[ctx: #38305]
note: Folder path for export output file or files
en: Destination folder
lv_lv: Mērķa mape

[ctx: #38306]
note: Section of music items to export - albums, album artists, song artists etc.
en: Items to export
lv_lv: Eksportējamie vienumi

[ctx: #38308]
en: Include items that have not been scraped (to create template NFO files)
lv_lv: Iekļaut vienumus, kas nav iegūti (lai izveidotu veidnes NFO failus)

[ctx: #38309]
en: Output information to NFO files
lv_lv: Izvadīt informāciju NFO failos

[ctx: #38310]
note: See #38309 when NFO and art export disabled so only artist folders
en: Output information to NFO files (currently exporting artist folders only)
lv_lv: Izvadīt informāciju uz NFO failiem (pašreiz eksportē tikai izpildītāju mapes)

[ctx: #38311]
en: Overwrite existing files
lv_lv: Pārrakstīt esošos failus

[ctx: #38312]
note: Music item to export output, see #38306
en: Song artists
lv_lv: Dziesmu izpildītāji

[ctx: #38313]
note: Music item to export output, see #38306
en: Other artists
lv_lv: Citi izpildītāji

[ctx: #38317]
note: Message when trying to do a kind #38303 of export and setting #20223 is empty
en: Unable to export to library folders as the system artist information folder setting is empty
lv_lv: Nevar eksportēt uz bibliotēkas mapēm, jo izpildītāja informācijas mapes iestatījums sistēmā ir tukšs

[ctx: #38318]
note: Message when trying to do export and destination folder #38305 does not exist
en: Unable to export data as the destination folder does not exist
lv_lv: Nevar eksportēt datus, jo mērķa mape nepastāv

[ctx: #38319]
note: Button text to start export
en: Export
lv_lv: Eksports

[ctx: #38320]
note: Message when adding music source and setting #20223 is empty
en: Do you have local artist information (NFO) and art files that you want to fetch? Set the location of these artist folders now
lv_lv: Vai jums ir lokālā izpildītāju informācija (NFO) un grafikas faili, kurus vēlaties ielādēt? Iestatiet šo izpildītāju informācijas mapes atrašanās vietu

[ctx: #38321]
note: Kind of export output, see #38304
en: Artist folders only
lv_lv: Tikai izpildītāju mapes

[ctx: #38323]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only albums selected
en: Albums exported to music folders
lv_lv: Albumi eksportēti uz mūzikas mapēm

[ctx: #38324]
note: Explanation of what export to library folders means see #38303 when only artists selected
en: Artists exported to Artist Information Folder
lv_lv: Izpildītāji, kas eksportēti Izpildītāju informācijas mapē

[ctx: #38325]
note: Explanation of what export artist folders only means see #38304
en: Artist subfolders created in Artist Information Folder
lv_lv: Izpildītāja apakšmapes, kas izveidotas izpildītāju informācijas mapē

[ctx: #38330]
note: Dialog heading when editing default settings for fetching additional music information
en: Set Music Information Providers
lv_lv: Mūzikas informācijas sniedzēja iestatīšana

[ctx: #38331]
note: Dialog heading when editing album information provider
en: Set Album Information Provider
lv_lv: Albumu informācijas sniedzēja iestatīšana

[ctx: #38332]
note: Dialog heading when editing artist information provider
en: Set Artist Information Provider
lv_lv: Izpildītāju informācijas sniedzēja iestatīšana

[ctx: #38333]
note: Use scrapers to fetch additional album and artist information and art during scan
en: Fetch additional information and art during scan
lv_lv: Skenēšanas laikā ielādēt papildu informāciju un attēlus

[ctx: #38334]
note: Scraper to use for additional album information. See #20193
en: Album information provider
lv_lv: Albumu informācijas sniedzējs

[ctx: #38335]
note: Scraper to use for additional artist information. See #20194
en: Artist information provider
lv_lv: Izpildītāju informācijas sniedzējs

[ctx: #38336]
note: Location of folder where local art and nfo files can be found for artists. See #20223
en: Local artist information folder
lv_lv: Lokālā izpildītāju informācijas mape

[ctx: #38337]
note: Group header describing the settings
en: Options for fetching additional information
lv_lv: Papildinformācijas iegūšanas iespējas

[ctx: #38338]
note: Selecting what items the settings will be used for, selecting from #38064 to 38067
en: Choose how to apply settings
lv_lv: Iestatījumu lietošanas izvēle

[ctx: #38339]
note: Heading when selecting from list for #38338
en: How to apply information provider settings
lv_lv: Kā lietot informācijas sniedzēja iestatījumus

[ctx: #38350]
note: Progress statement when importing music library is processing song playback history data
en: Importing song playback history
lv_lv: Importē dziesmu spēlēšanas vēsturi

[ctx: #38351]
note: Progress statement when importing music library - data matching phase
en: Matching data
lv_lv: Atbilstoši dati

[ctx: #38352]
note: Progress statement when importing music library - song history being updated
en: Updating songs
lv_lv: Atjaunina dziesmas

[ctx: #38353]
note: Notification of import success "Importing song history - <number of songs matched> updated out of <total songs in xml> imported songs"
en: Importing song history - {0:d} updated out of {0:d} imported songs
lv_lv: Importē dziesmu vēsturi - {0:d} atjaunināts no {0:d} importētām dziesmām

[ctx: #38354]
note: Message when reading the user specified XML for import to library fails
en: Unable to read xml file
lv_lv: Nevar nolasīt xml failu

[ctx: #39005]
note: Description of setting "Videos... with label #14242
en: This provides access to where video sources can be added and otherwise managed.
lv_lv: Nodrošina video avotu pievienošanas un pārvaldīšanas piekļuvi.

[ctx: #39006]
note: Description of setting "Music... with label #14243
en: This provides access to where music sources can be added and otherwise managed.
lv_lv: Nodrošina mūzikas avotu pievienošanas un pārvaldīšanas piekļuvi.

[ctx: #39007]
note: Description of setting "Pictures... with label #14244
en: This provides access to where picture sources can be added and otherwise managed.
lv_lv: Nodrošina attēlu avotu pievienošanas un pārvaldīšanas piekļuvi.

[ctx: #39008]
en: Zoom - 120% width
lv_lv: Palielinājums - platums 120%

[ctx: #39009]
en: Zoom - 110% width
lv_lv: Palielinājums - platums 110%

[ctx: #39010]
en: Select sort method
lv_lv: Šķirošanas metodes izvēle

[ctx: #39011]
en: Maximum wait time for network
lv_lv: Tīkla maksimālais gaidīšanas laiks

[ctx: #39012]
note: Description of setting with label #39011 "Maximum wait time for network"
en: Set the maximum time to wait for the network to come up after starting or waking up. When time has passed before network is up startup will continue.
lv_lv: Iestatīt tīkla pieslēgšanas maksimālo gaidīšanas laiku pēc uzsākšanas vai pamošanās. Ja laiks būs pagājis pirms tīkla pieslēgšanās, turpināsies uzsākšana.

[ctx: #39013]
en: Virtual filesystems
lv_lv: Virtuālās failu sistēmas

[ctx: #39014]
note: Message of a dialog, asking if related data of an add-on should also be removed on uninstall
en: Would you also like to remove all related data (e.g. settings) of this add-on?
lv_lv: Vai vēlaties noņemt visus ar šo pielikumu saistītos datus (piem. iestatījumus)?

[ctx: #39015]
en: Image decoder
lv_lv: Attēla dekodētājs

[ctx: #39016]
en: Resume audiobook
lv_lv: Atsākt audiogrāmatu

[ctx: #39017]
note: Description of setting with label #21358 "Share my libraries"
en: Enables UPnP. This allows you to stream media in your libraries to a UPnP client and to detect remote UPnP servers.
lv_lv: Ieslēdz UPnP. Ļauj straumēt bibliotekas multividi UPnP klientam un atklāt attālinātos UPnP serverus.

[ctx: #39018]
en: optional
lv_lv: neobligāts

[ctx: #39019]
en: installed
lv_lv: instalēts

[ctx: #39020]
en: The following additional add-ons will be installed
lv_lv: Tiks instalēti šādi papildu pielikumi

[ctx: #39021]
en: Proceed with installation?
lv_lv: Vai turpināt instalēšanu?

[ctx: #39024]
en: Dependencies
lv_lv: Atkarības

[ctx: #39025]
note: Artist gender - male, female, other
en: Gender
lv_lv: Dzimums

[ctx: #39026]
note: Brief comment to distinguish artists with the same name e.g "former bassist with Journey"
en: Disambiguation
lv_lv: Vienādojumi

[ctx: #39027]
note: Sort name of artist (e.g. Jackson, Michael)
en: Sortname
lv_lv: Kārtošanas nosaukums

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
lv_lv: Avots

[ctx: #39031]
note: Node title, plural of #39030
en: Sources
lv_lv: Avoti

[ctx: #39100]
en: Perform on startup
lv_lv: Izpildīt uzsākot

[ctx: #39101]
note: Startup action option label
en: Play TV
lv_lv: Skatīties TV

[ctx: #39102]
en: Play Radio
lv_lv: Atskaņot radio

[ctx: #39103]
en: Unable to configure network location. Invalid path given.
lv_lv: Tīkla atrašanās vietas konfigurēšana neizdevās. Norādīts nederīgs ceļš.

[ctx: #39104]
en: View as text
lv_lv: Skatīt kā tekstu

[ctx: #39105]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_DEFAULT
en: default
lv_lv: noklusējums

[ctx: #39106]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_FORCED
en: forced
lv_lv: piespiedu

[ctx: #39107]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_HEARING_IMPAIRED
en: captions
lv_lv: virsraksti

[ctx: #39108]
note: audio/video/subtitle flag - FLAG_VISUAL_IMPAIRED
en: audio description
lv_lv: audio apraksts

[ctx: #39109]
en: Select Program
lv_lv: Programmas izvēle

[ctx: #39110]
en: Select Resolution
lv_lv: Izšķirtspējas izvēle

[ctx: #39111]
note: audio flag - FLAG_ORIGINAL language prefix displayed in audio settings stream selection
en: original
lv_lv: oriģināls

[ctx: #39112]
note: Used for a setting which allows centre channel (voice/speech) volume to be adjusted when downmixing.
en: Downmix: Center Mix Level
lv_lv: Lejupmiksēšana: Centra miksēšanas līmenis

[ctx: #39113]
note: Help text for 39112
en: Center Mix Level in dB relative to metadata or default (-3 dB)
lv_lv: Centra miksēšanas līmenis dB, salīdzinājumā ar metadatiem vai noklusējumu (-3 dB)

[ctx: #39114]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode thumb
lv_lv: Sērijas sīktēls

[ctx: #39115]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Movie plot
lv_lv: Filmas sižets

[ctx: #39116]
note: Label for "show information for unwatched items" setting option
en: Episode plot
lv_lv: Sērijas sižets

[ctx: #39117]
note: Label for component level debug logging setting
en: Verbose logging for the [B]Announcer[/B] component
lv_lv: [B]Paziņošanas[/B] komponenta precīza žurnalēšana

[ctx: #39118]
note: Label for action to present native iOS sharing sheet
en: Share debug log
lv_lv: Koplietot atkļūdošanas reģistru

[ctx: #39140]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Maximum
lv_lv: Maksimums

[ctx: #39141]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Basic
lv_lv: Pamata

[ctx: #39142]
note: Value of setting with label #39137 "Artwork level"
en: Custom
lv_lv: Pielāgots

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
lv_lv: Stili

[ctx: #39162]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Left
lv_lv: Pa kreisi

[ctx: #39164]
note: Item list value of setting with label #39161 "Text alignment"
en: Right
lv_lv: Pa labi
