KODI Main - en to uz_uz translation catalogue (893 entries)

[ctx: #0]
en: Programs
uz_uz: Dasturlar

[ctx: #1]
en: Pictures
uz_uz: Rasmlar

[ctx: #2]
en: Music
uz_uz: Musiqa

[ctx: #3]
en: Videos
uz_uz: Video

[ctx: #5]
en: Settings
uz_uz: Sozlamalar

[ctx: #7]
en: File manager
uz_uz: Fayl boshqaruvchisi

[ctx: #8]
en: Weather
uz_uz: Ob-havo

[ctx: #9]
en: Kodi media center
uz_uz: Kodi media markaz

[ctx: #11]
note: Weather token
en: Monday
uz_uz: Dushanba

[ctx: #12]
note: Weather token
en: Tuesday
uz_uz: Seshanba

[ctx: #13]
note: Weather token
en: Wednesday
uz_uz: Chorshanba

[ctx: #14]
note: Weather token
en: Thursday
uz_uz: Payshanba

[ctx: #15]
note: Weather token
en: Friday
uz_uz: Juma

[ctx: #16]
note: Weather token
en: Saturday
uz_uz: Shanba

[ctx: #17]
note: Weather token
en: Sunday
uz_uz: Yakshanba

[ctx: #21]
en: January
uz_uz: Yanvar

[ctx: #22]
en: February
uz_uz: Fevral

[ctx: #23]
en: March
uz_uz: Mart

[ctx: #24]
en: April
uz_uz: Aprel

[ctx: #26]
en: June
uz_uz: Iyun

[ctx: #27]
en: July
uz_uz: Iyul

[ctx: #28]
en: August
uz_uz: Avgust

[ctx: #29]
en: September
uz_uz: Sentyabr

[ctx: #30]
en: October
uz_uz: Oktyabr

[ctx: #31]
en: November
uz_uz: Noyabr

[ctx: #32]
en: December
uz_uz: Dekabr

[ctx: #41]
en: Mon
uz_uz: Du

[ctx: #42]
en: Tue
uz_uz: Se

[ctx: #43]
en: Wed
uz_uz: Ch

[ctx: #44]
en: Thu
uz_uz: Pa

[ctx: #45]
en: Fri
uz_uz: Ju

[ctx: #46]
en: Sat
uz_uz: Sh

[ctx: #47]
en: Sun
uz_uz: Ya

[ctx: #51]
en: Jan
uz_uz: Yan

[ctx: #52]
en: Feb
uz_uz: Fev

[ctx: #53]
en: Mar
uz_uz: Mart

[ctx: #56]
en: Jun
uz_uz: Iyun

[ctx: #57]
en: Jul
uz_uz: Iyul

[ctx: #58]
en: Aug
uz_uz: Avg

[ctx: #59]
en: Sep
uz_uz: Sen

[ctx: #60]
en: Oct
uz_uz: Okt

[ctx: #61]
en: Nov
uz_uz: Noya

[ctx: #62]
en: Dec
uz_uz: Dek

[ctx: #83]
note: Weather token
en: W
uz_uz: Ok

[ctx: #87]
note: Weather token
en: VAR
uz_uz: O'ZGARUVCHAN

[ctx: #88]
note: Weather token
en: South
uz_uz: Janub

[ctx: #89]
note: Weather token
en: North
uz_uz: Shimol

[ctx: #90]
note: Weather token
en: West
uz_uz: G'arb

[ctx: #91]
note: Weather token
en: East
uz_uz: Sharq

[ctx: #92]
note: Weather token
en: Variable
uz_uz: O'zgaruvchan

[ctx: #98]
en: View: Auto
uz_uz: Ko'rinish: Avto

[ctx: #99]
en: View: Auto big
uz_uz: Ko'rinish: Avto katta

[ctx: #100]
en: View: Icons
uz_uz: Ko'rinish: Nishonchalar

[ctx: #101]
en: View: List
uz_uz: Ko'rinish: Ro'yxat

[ctx: #102]
en: Scan
uz_uz: Tekshirish

[ctx: #103]
en: Sort by: Name
uz_uz: Saralash tartibi: Nomi

[ctx: #104]
en: Sort by: Date
uz_uz: Saralash tartibi: Sana

[ctx: #105]
en: Sort by: Size
uz_uz: Saralash tartibi: Hajmi

[ctx: #106]
en: No
uz_uz: Yo'q

[ctx: #107]
en: Yes
uz_uz: Ha

[ctx: #108]
en: Slideshow
uz_uz: Slaydshou

[ctx: #109]
en: Create thumbs
uz_uz: Eskizlarni yaratish

[ctx: #110]
en: Create thumbnails
uz_uz: Eskizlarni yaratish

[ctx: #111]
en: Shortcuts
uz_uz: Xatcho'plar

[ctx: #112]
en: Paused
uz_uz: Pauza

[ctx: #113]
en: Update failed
uz_uz: Yangilanish muvaffaqiyatsiz tugadi

[ctx: #114]
en: Installation failed
uz_uz: O'rnatish muvaffaqiyatsiz tugadi

[ctx: #115]
en: Copy
uz_uz: Nusxa olish

[ctx: #116]
en: Move
uz_uz: Ko'chirish

[ctx: #117]
en: Delete
uz_uz: O'chirish

[ctx: #118]
en: Rename
uz_uz: Nomini o'zgartirish

[ctx: #119]
en: New folder
uz_uz: Yangi jild

[ctx: #122]
en: Confirm delete
uz_uz: O‘chirishni tasdiqlash

[ctx: #126]
en: Status
uz_uz: Holati

[ctx: #127]
en: Objects
uz_uz: Ob'ektlar

[ctx: #128]
en: General
uz_uz: Umumiy

[ctx: #129]
en: Slideshow
uz_uz: Slaydshou

[ctx: #130]
note: skin sub-menu
en: System info
uz_uz: Tizim ma'lumoti

[ctx: #131]
en: Display
uz_uz: Ekran

[ctx: #132]
en: Albums
uz_uz: Albomlar

[ctx: #133]
en: Artists
uz_uz: Artistlar

[ctx: #134]
en: Songs
uz_uz: Qo'shiqlar

[ctx: #135]
en: Genres
uz_uz: Uslublar

[ctx: #136]
en: Playlists
uz_uz: Ijro ro'yxati

[ctx: #137]
en: Search
uz_uz: Qidirish

[ctx: #138]
en: System information
uz_uz: Tizim ma'lumoti

[ctx: #139]
en: Temperatures:
uz_uz: Harorat:

[ctx: #140]
en: CPU:
uz_uz: Markaziy prosessor:

[ctx: #141]
en: GPU:
uz_uz: Grafik prosessor:

[ctx: #142]
en: Time:
uz_uz: Vaqt:

[ctx: #143]
en: Current:
uz_uz: Joriy:

[ctx: #144]
en: Build:
uz_uz: Versiya:

[ctx: #145]
en: Network:
uz_uz: Tarmoq:

[ctx: #146]
en: Type:
uz_uz: Turi:

[ctx: #147]
en: Static
uz_uz: Statik

[ctx: #149]
en: MAC address
uz_uz: MAC manzili

[ctx: #150]
en: IP address
uz_uz: IP manzili

[ctx: #151]
en: Link:
uz_uz: Aloqa:

[ctx: #152]
en: Half duplex
uz_uz: Yarim dupleks

[ctx: #153]
en: Full duplex
uz_uz: To'liq dupleks

[ctx: #154]
en: Storage
uz_uz: To'plagich

[ctx: #155]
en: Drive
uz_uz: Uzatma

[ctx: #156]
en: Free
uz_uz: Erkin

[ctx: #158]
en: Free memory
uz_uz: Erkin xotira

[ctx: #159]
en: No link
uz_uz: Aloqa yo'q

[ctx: #160]
en: Free
uz_uz: Erkin

[ctx: #162]
en: Tray open
uz_uz: Lotok ochiq

[ctx: #163]
en: Reading
uz_uz: O'qimoqda

[ctx: #164]
en: No disc
uz_uz: Disk yo'q

[ctx: #165]
en: Disc present
uz_uz: Disk mavjud

[ctx: #166]
en: Skin
uz_uz: Po'sti

[ctx: #167]
en: Cancel file operations
uz_uz: Fayl jarayonlarini bekor qilish

[ctx: #169]
en: Resolution
uz_uz: Ekran o'lchamlari

[ctx: #170]
en: Adjust display refresh rate
uz_uz: Ekran yangilanish chastotasini o'zgartirish

[ctx: #171]
en: Sort title
uz_uz: Nom bo‘yicha saralash

[ctx: #172]
en: Release date
uz_uz: Chiqarilgan sana

[ctx: #173]
en: Display 4:3 videos as
uz_uz: 4:3 video quyidagicha ko'rsatish

[ctx: #175]
en: Moods
uz_uz: Kayfiyatlar

[ctx: #176]
en: Styles
uz_uz: Uslublar

[ctx: #179]
en: Song
uz_uz: Qo'shiq

[ctx: #180]
note: generic "duration" label used in different places
en: Duration
uz_uz: Uzunligi

[ctx: #181]
en: Select album
uz_uz: Albomni tanlash

[ctx: #182]
en: Tracks
uz_uz: Yo'lkalar

[ctx: #183]
en: Review
uz_uz: Ko'rib chiqish

[ctx: #184]
en: Refresh
uz_uz: Yangilash

[ctx: #185]
en: Searching album
uz_uz: Albom qidirilmoqda

[ctx: #187]
en: No albums found!
uz_uz: Albomlar topilmadi!

[ctx: #188]
en: Select all
uz_uz: Hammasini tanlash

[ctx: #190]
en: Save
uz_uz: Saqlash

[ctx: #191]
en: Shuffle
uz_uz: Aralashtirish

[ctx: #192]
en: Clear
uz_uz: Tozalash

[ctx: #193]
en: Scan
uz_uz: Tekshirish

[ctx: #194]
note: label for "searching" message box heading
en: Searching...
uz_uz: Qidirilmoqda...

[ctx: #196]
en: Select movie:
uz_uz: Filmni tanlash:

[ctx: #198]
en: Loading movie details
uz_uz: Film tafsilotlari yuklanmoqda

[ctx: #199]
en: Web interface
uz_uz: Veb interfeys

[ctx: #200]
en: Audio encoders
uz_uz: Audio koderi

[ctx: #201]
en: Audio decoders
uz_uz: Audio dekoderlari

[ctx: #202]
en: Tagline
uz_uz: Xulosa

[ctx: #203]
en: Plot outline
uz_uz: Mazmuni

[ctx: #205]
note: label of a smartplaylist filter option to filter for songs or albums on votes for rating
en: Votes
uz_uz: Ovozlar

[ctx: #206]
en: Cast
uz_uz: Rollarda

[ctx: #207]
en: Plot
uz_uz: Fabula

[ctx: #208]
note: generic "play" (some sort of media) label used in different places
en: Play
uz_uz: Ijro ettirish

[ctx: #209]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the next item
en: Next
uz_uz: Keyingi

[ctx: #210]
note: used as label for an action/button to play or navigate to the previous item
en: Previous
uz_uz: Oldingi

[ctx: #211]
en: 50 Hz
uz_uz: 50 Gts

[ctx: #212]
en: 59.94 Hz
uz_uz: 59.94 Gts

[ctx: #213]
en: Calibrate user interface...
uz_uz: Foydalanuvchi interfeysini tekshirib to'g'rilash

[ctx: #214]
note: To open window screen calibration and as window title
en: Video calibration
uz_uz: Video tekshirib to'g'rilash

[ctx: #215]
en: Soften
uz_uz: Tekislash

[ctx: #216]
en: Zoom amount
uz_uz: Kattalashtirish qiymati

[ctx: #217]
en: Pixel ratio
uz_uz: Piksel nisbati

[ctx: #218]
en: DVD drive
uz_uz: DVD uzatmasi

[ctx: #219]
en: Please insert disc
uz_uz: Disk qo'ying

[ctx: #220]
en: Remote share
uz_uz: Masofadagi qism

[ctx: #221]
en: Network is not connected
uz_uz: Tarmoqqa ulanmagan

[ctx: #222]
en: Cancel
uz_uz: Bekor qilish

[ctx: #224]
en: Speed
uz_uz: Tezligi

[ctx: #227]
en: Load audio CD information from online service
uz_uz: Onlayn xizmatdan audio CD ma'lumotini yuklash

[ctx: #228]
en: Shuffle playlist on load
uz_uz: Yuklashda ijro ro'yxatini aralashtirish

[ctx: #229]
en: HDD spindown time
uz_uz: Qattiq diskni sekinlashtirish vaqti

[ctx: #230]
en: Video filters
uz_uz: Video filtrlar

[ctx: #231]
note: Name of an action to perform on a specific event, like changing the CEC source away from Kodi
en: None
uz_uz: Yo'q

[ctx: #232]
en: Point
uz_uz: Nuqta

[ctx: #233]
en: Linear
uz_uz: Chiziqli

[ctx: #234]
en: Anisotropic
uz_uz: Anizotrop

[ctx: #235]
en: Quincunx
uz_uz: Shaxmat usulida

[ctx: #236]
en: Gaussian cubic
uz_uz: Gauss kubli

[ctx: #237]
en: Minification
uz_uz: Kichraytirish

[ctx: #238]
en: Magnification
uz_uz: Kattalashtirish

[ctx: #239]
en: Clear playlist on finish
uz_uz: Tugagandan so'ng ijro ro'yxatini tozalash

[ctx: #242]
en: Windowed
uz_uz: Oynada

[ctx: #244]
en: Full screen
uz_uz: To'liq ekran

[ctx: #247]
en: Scripts
uz_uz: Skriptlar

[ctx: #248]
en: Language
uz_uz: Til

[ctx: #249]
en: Music
uz_uz: Musiqa

[ctx: #250]
en: Visualisation
uz_uz: Vizualizatsiya

[ctx: #251]
en: Select destination directory
uz_uz: Mo'ljal direktoriyasini tanlash

[ctx: #253]
en: Number of channels
uz_uz: Kanallar soni

[ctx: #254]
en: DTS capable receiver
uz_uz: DTS qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #256]
en: Fetching CD information
uz_uz: CD ma'lumoti olinmoqda

[ctx: #257]
note: xbmc/pvr/timers/PVRTimerInfoTag.cpp
en: Error
uz_uz: Xato

[ctx: #258]
en: Enable tag reading
uz_uz: Teglar o'qilsin

[ctx: #259]
en: Opening
uz_uz: Ochilmoqda

[ctx: #261]
en: Waiting for start...
uz_uz: Boshlashni kutmoqda...

[ctx: #262]
en: Scripts output
uz_uz: Skriptlarni chiqarish

[ctx: #263]
en: Allow remote control via HTTP
uz_uz: HTTP oqali masofadan boshqarishga ruxsat berish

[ctx: #264]
note: Label for a context menu entry / button to start/schedule a recording
en: Record
uz_uz: Yozish

[ctx: #265]
en: Stop Rec.
uz_uz: Yozishni to'xtatish

[ctx: #266]
en: Sort by: Track
uz_uz: Saralash tartibi: Yo'lka

[ctx: #267]
en: Sort by: Time
uz_uz: Saralash tartibi: Vaqt

[ctx: #268]
en: Sort by: Title
uz_uz: Saralash tartibi: Sarlavha

[ctx: #269]
en: Sort by: Artist
uz_uz: Saralash tartibi: Artist

[ctx: #270]
en: Sort by: Album
uz_uz: Saralash tartibi: Albom

[ctx: #272]
note: Window screen calibration: calibration from the rectangle box
en: Pixel ratio adjustment
uz_uz: Piksel nisbatini sozlash

[ctx: #277]
note: Window screen calibration: calibration of subtitle bar
en: Subtitle positioning
uz_uz: Subtitrlar joylashi

[ctx: #279]
en: Unable to load settings
uz_uz: Moslamalarni yuklab bo'lmadi

[ctx: #280]
en: Using default settings
uz_uz: Andoza moslamalar qo'llanmoqda

[ctx: #281]
en: Please check the XML files
uz_uz: XML fayllarni tekshiring

[ctx: #283]
en: Search results
uz_uz: Qidirish natijalari

[ctx: #284]
note: generic "no search results found" label used in different places
en: No results found
uz_uz: Natijalar topilmadi

[ctx: #285]
en: Preferred audio language
uz_uz: Afzal audio tili

[ctx: #286]
en: Preferred subtitle language
uz_uz: Afzal subtitrlar tili

[ctx: #287]
note: Title of category and group menu subtitles
en: Subtitles
uz_uz: Subtitrlar

[ctx: #288]
en: Font
uz_uz: Shrift

[ctx: #289]
en: Size
uz_uz: O'lchami

[ctx: #293]
en: Browse for subtitles
uz_uz: Subtitrlarni ko'rib chiqish

[ctx: #294]
en: Create bookmark
uz_uz: Xatcho'p yaratish

[ctx: #296]
en: Clear bookmarks
uz_uz: Xatcho'plarni o'chirish

[ctx: #298]
en: Bookmarks
uz_uz: Xatcho'plar

[ctx: #300]
en: MP1 capable receiver
uz_uz: MP1 qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #301]
en: MP2 capable receiver
uz_uz: MP2 qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #302]
en: MP3 capable receiver
uz_uz: MP3 qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #303]
en: Delay
uz_uz: Kechiktirish

[ctx: #304]
en: Language
uz_uz: Til

[ctx: #305]
note: Label of 'Enabled' radiobutton in PVR timer settings dialog Label of timers state in PVR timer/timer rule window
en: Enabled
uz_uz: Yoqilgan

[ctx: #309]
en: User interface language
uz_uz: Foydalanuvchi interfeysi tili

[ctx: #312]
en: (0=auto)
uz_uz: (0=avto)

[ctx: #313]
note: generic "cleaning database" label used in different places
en: Cleaning database
uz_uz: Ma'lumot bazasi tozalanmoqda

[ctx: #314]
en: Preparing...
uz_uz: Tayyorlanmoqda...

[ctx: #315]
en: Database error
uz_uz: Ma'lumot bazasi xatosi

[ctx: #316]
en: Searching songs...
uz_uz: Qo'shiqlar qidirilmoqda...

[ctx: #317]
en: Cleaned database successfully
uz_uz: Ma'lumot bazasi muvaffaqiyatli tozalandi

[ctx: #318]
en: Cleaning songs...
uz_uz: Qo'shiqlar o'chirilmoqda...

[ctx: #319]
en: Error cleaning songs
uz_uz: Qo'shiqlarni o'chirish xatosi

[ctx: #320]
en: Cleaning artists...
uz_uz: Artistlar o'chirilmoqda...

[ctx: #321]
en: Error cleaning artists
uz_uz: Artistlarni o'chirish xatosi

[ctx: #324]
en: Cleaning paths...
uz_uz: Yo'llar o'chirilmoqda...

[ctx: #325]
en: Error cleaning paths
uz_uz: Yo'llarni o'chirish xatosi

[ctx: #326]
en: Cleaning albums...
uz_uz: Albomlar o'chirilmoqda...

[ctx: #327]
en: Error cleaning albums
uz_uz: Albomlarni o'chirish xatosi

[ctx: #328]
en: Writing changes...
uz_uz: O'zgartirishlar yozilmoqda...

[ctx: #329]
en: Error writing changes
uz_uz: O'zgartirishlarno yozish xatosi

[ctx: #330]
en: This may take some time...
uz_uz: Bu bir oz vaqt olishi mumkin...

[ctx: #331]
en: Compressing database...
uz_uz: Ma'lumot bazasi siqilmoqda...

[ctx: #332]
en: Error compressing database
uz_uz: Ma'lumot bazasini siqish xatosi

[ctx: #333]
en: Do you want to clean the library?
uz_uz: To'plam tozalanishini istaysizmi?

[ctx: #334]
en: Clean library...
uz_uz: To'plamni tozalash...

[ctx: #335]
en: Start
uz_uz: Boshlash

[ctx: #340]
en: Various artists
uz_uz: Har xil artistlar

[ctx: #341]
en: Play disc
uz_uz: Diskni ijro ettirish

[ctx: #342]
en: Movies
uz_uz: Filmlar

[ctx: #344]
en: Actors
uz_uz: Aktyorlar

[ctx: #345]
en: Year
uz_uz: Yil

[ctx: #347]
en: DTS-HD capable receiver
uz_uz: DTS-HD qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #349]
en: TrueHD capable receiver
uz_uz: TrueHD qo'llab-quvvatlaydigan priyomnik

[ctx: #350]
en: Programs
uz_uz: Dasturlar

[ctx: #351]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #353]
en: Black
uz_uz: Qora

[ctx: #356]
en: Screensaver mode
uz_uz: Ekran saqlovchi usuli

[ctx: #358]
en: All albums
uz_uz: Hamma albomlar

[ctx: #359]
en: Recently added albums
uz_uz: Yaqinda qo'shilgan albomlar

[ctx: #360]
en: Screensaver
uz_uz: Ekran saqlovchi

[ctx: #363]
en: Sort by: File
uz_uz: Saralash tartibi: Fayl

[ctx: #365]
en: Sort by: Name
uz_uz: Saralash tartibi: Nomi

[ctx: #366]
en: Sort by: Year
uz_uz: Saralash tartibi: Yili

[ctx: #367]
en: Sort by: Rating
uz_uz: Saralash tartibi: Reyting

[ctx: #369]
en: Title
uz_uz: Sarlavha

[ctx: #370]
note: Weather token
en: Thunderstorms
uz_uz: Momaqaldiroq

[ctx: #371]
note: Weather token
en: Partly
uz_uz: Qisman

[ctx: #372]
note: Weather token
en: Mostly
uz_uz: Ko'pincha

[ctx: #375]
note: Weather token
en: Snow
uz_uz: Qor

[ctx: #376]
note: Weather token
en: Rain
uz_uz: Yomg'ir

[ctx: #383]
note: Weather token
en: Wind
uz_uz: Shamol

[ctx: #386]
note: Weather token
en: Clear
uz_uz: Tozalash

[ctx: #391]
note: Weather token
en: Low
uz_uz: Past

[ctx: #393]
note: Weather token
en: High
uz_uz: Yuqori

[ctx: #394]
note: Weather token
en: Fog
uz_uz: Qalin tuman

[ctx: #395]
note: Weather token
en: Haze
uz_uz: Tuman

[ctx: #396]
en: Select location
uz_uz: Joylashuvni tanlash

[ctx: #397]
en: Refresh time
uz_uz: Yangilanish vaqti

[ctx: #398]
en: Temperature units
uz_uz: Harorat o'lchov birliklari

[ctx: #399]
en: Speed units
uz_uz: Tezlik o'lchov birliklari

[ctx: #400]
en: Weather
uz_uz: Ob-havo

[ctx: #404]
en: Wind
uz_uz: Shamol

[ctx: #406]
en: Humidity
uz_uz: Namlik

[ctx: #409]
en: Defaults
uz_uz: Andoza

[ctx: #411]
en: Getting weather for:
uz_uz: Ob-havo olinmoqda:

[ctx: #412]
en: Unable to get weather data
uz_uz: Ob-havo ma'lumotini olib bo'lmadi

[ctx: #413]
en: Manual
uz_uz: Qo‘lda

[ctx: #415]
en: Downloading thumbnail...
uz_uz: Eskiz yuklab olinmoqda...

[ctx: #417]
en: View: Big icons
uz_uz: Ko'rinish: Katta nishonchalar

[ctx: #418]
en: Low
uz_uz: Past

[ctx: #419]
en: High
uz_uz: Yuqori

[ctx: #423]
en: Delete CD information
uz_uz: CD ma'lumotini o'chirish

[ctx: #424]
en: Select
uz_uz: Tanlash

[ctx: #425]
en: No album information found
uz_uz: Albom ma'lumoti topilmadi

[ctx: #426]
en: No CD information found
uz_uz: CD ma'lumoti topilmadi

[ctx: #427]
en: Disc
uz_uz: Disk

[ctx: #430]
en: Sort by: DVD#
uz_uz: Saralash tartibi: DVD#

[ctx: #432]
en: Remove movie from library
uz_uz: Filmni to'plamdan o'chirish

[ctx: #437]
en: Removable disk
uz_uz: Olinadigan disk

[ctx: #438]
en: Opening file
uz_uz: Fayl ochilmoqda

[ctx: #439]
en: Cache
uz_uz: Kesh

[ctx: #440]
en: Hard disk
uz_uz: Qattiq disk

[ctx: #442]
en: Local network
uz_uz: Mahalliy tarmoq

[ctx: #449]
en: Enabled
uz_uz: Yoqilgan

[ctx: #450]
en: Columns
uz_uz: Ustunlar

[ctx: #451]
en: Row 1 address
uz_uz: Satr 1 manzil

[ctx: #452]
en: Row 2 address
uz_uz: Satr 2 manzil

[ctx: #453]
en: Row 3 address
uz_uz: Satr 3 manzil

[ctx: #454]
en: Row 4 address
uz_uz: Satr 4 manzil

[ctx: #455]
en: Rows
uz_uz: Satrlar

[ctx: #456]
en: Mode
uz_uz: Usul

[ctx: #460]
en: Audio stream
uz_uz: Audio oqim

[ctx: #461]
en: [active]
uz_uz: [faol]

[ctx: #464]
en: Brightness
uz_uz: Ravshanlik

[ctx: #465]
en: Contrast
uz_uz: Kontrast

[ctx: #467]
en: Type
uz_uz: Turi

[ctx: #469]
en: OSD position
uz_uz: OSD joylashi

[ctx: #474]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #475]
en: Music only
uz_uz: Faqat musiqa

[ctx: #476]
en: Music & video
uz_uz: Musiqa va video

[ctx: #479]
en: Skin & language
uz_uz: Po'sti va tili

[ctx: #480]
en: Appearance
uz_uz: Ko'rinish

[ctx: #481]
en: Audio options
uz_uz: Audio parametrlari

[ctx: #482]
en: About Kodi
uz_uz: Kodi haqida

[ctx: #485]
en: Delete album
uz_uz: Albomni o'chirish

[ctx: #486]
en: Repeat
uz_uz: Qaytarish

[ctx: #487]
en: Repeat one
uz_uz: Bittasini qaytarish

[ctx: #488]
en: Repeat folder
uz_uz: Jildni qaytarish

[ctx: #496]
en: Calibration
uz_uz: Kalibrlash

[ctx: #497]
en: Show file extensions
uz_uz: Fayl kengaytmalarini ko'rsatish

[ctx: #498]
en: Sort by: Type
uz_uz: Saralash tartibi: Turi

[ctx: #500]
en: Downloading album information failed
uz_uz: Albom ma'lumotini yuklab olish muvaffaqiyatsiz tugadi

[ctx: #501]
en: Looking for album names...
uz_uz: Albom nomlari qidirilmoqda...

[ctx: #502]
en: Open
uz_uz: Ochish

[ctx: #503]
en: Busy
uz_uz: Band

[ctx: #504]
en: Empty
uz_uz: Bo'sh

[ctx: #507]
en: Sort by: Usage
uz_uz: Saralash tartibi: Muomala

[ctx: #513]
en: Home window
uz_uz: Boshlash

[ctx: #515]
en: Genre
uz_uz: Uslub

[ctx: #517]
en: Recently played albums
uz_uz: Yaqinda ijro ettirilgan albomlar

[ctx: #518]
en: Launch
uz_uz: Ishga tushirish

[ctx: #522]
en: Remove source
uz_uz: Manbani o'chirish

[ctx: #524]
en: Select playlist
uz_uz: Ijro ro'yxatini tanlash

[ctx: #525]
en: New playlist...
uz_uz: Yangi ijro ro'yxati

[ctx: #526]
en: Add to playlist
uz_uz: Ijro ro'yxatiga qo'shish

[ctx: #528]
en: Enter title
uz_uz: Sarlavha kiritish

[ctx: #530]
en: Select genre
uz_uz: Uslubni tanlash

[ctx: #531]
en: New genre
uz_uz: Yangi uslub

[ctx: #533]
en: Enter genre
uz_uz: Uslubni kiritish

[ctx: #535]
en: List
uz_uz: Ro'yxat

[ctx: #536]
en: Icons
uz_uz: Nishonchalar

[ctx: #537]
en: Big list
uz_uz: Katta ro'yxat

[ctx: #538]
en: Big icons
uz_uz: Katta nishonchalar

[ctx: #539]
en: Wide
uz_uz: Keng

[ctx: #540]
en: Big wide
uz_uz: Katta keng

[ctx: #541]
en: Album icons
uz_uz: Albom nishonchalari

[ctx: #542]
en: DVD icons
uz_uz: DVD nishonchalari

[ctx: #544]
en: Media info
uz_uz: Media ma'lumoti

[ctx: #545]
en: Audio output device
uz_uz: Ovoz chiqarish uskunasi

[ctx: #551]
note: generic "name" label used in different places
en: Name
uz_uz: Nomi

[ctx: #552]
note: generic "date" label used in different places
en: Date
uz_uz: Sana

[ctx: #553]
en: Size
uz_uz: O'lchami

[ctx: #554]
en: Track
uz_uz: Yo'lka

[ctx: #555]
en: Time
uz_uz: Vaqt

[ctx: #556]
en: Title
uz_uz: Sarlavha

[ctx: #558]
en: Album
uz_uz: Albom

[ctx: #559]
en: Playlist
uz_uz: Ijro ro'yxati

[ctx: #561]
en: File
uz_uz: Fayl

[ctx: #562]
en: Year
uz_uz: Yil

[ctx: #563]
en: Rating
uz_uz: Reyting

[ctx: #564]
en: Type
uz_uz: Turi

[ctx: #565]
en: Usage
uz_uz: Muomala

[ctx: #566]
en: Album artist
uz_uz: Albom artisti

[ctx: #567]
note: generic "play count" label used in different places
en: Play count
uz_uz: Ijro ettirish soni

[ctx: #568]
note: generic "last played" label used in different places
en: Last played
uz_uz: Oxirgi ijro ettirilgan

[ctx: #569]
en: Comment
uz_uz: Izoh

[ctx: #571]
en: Default
uz_uz: Andoza

[ctx: #573]
en: Path
uz_uz: Yo'l

[ctx: #574]
en: Country
uz_uz: Davlat

[ctx: #580]
en: Sort direction
uz_uz: Saralash yo'nalishi

[ctx: #581]
en: Sort method
uz_uz: Saralash usuli

[ctx: #582]
en: View mode
uz_uz: Ko'rish usuli

[ctx: #584]
en: Ascending
uz_uz: O‘sish tartibida

[ctx: #586]
en: Edit playlist
uz_uz: Ijro ro'yxatini tahrirlash

[ctx: #587]
en: Filter
uz_uz: Filtr

[ctx: #591]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #592]
en: One
uz_uz: Bittasini

[ctx: #593]
note: Label used for buttons and select options as a reference to match all items or occurrences.
en: All
uz_uz: Hammasini

[ctx: #594]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #595]
en: Repeat: Off
uz_uz: Qaytarish: O'chirilgan

[ctx: #596]
en: Repeat: One
uz_uz: Qaytarish: Bittasini

[ctx: #597]
en: Repeat: All
uz_uz: Qaytarish: Hammasini

[ctx: #611]
en: Enter number
uz_uz: Raqamni kiritish

[ctx: #620]
en: Audio CDs
uz_uz: Audio CD

[ctx: #622]
en: Quality
uz_uz: Sifati

[ctx: #623]
en: Bitrate
uz_uz: Bitreyt

[ctx: #629]
en: View mode
uz_uz: Ko'rish usuli

[ctx: #631]
en: Zoom
uz_uz: Miqyos

[ctx: #646]
en: Remove from library
uz_uz: To'plamdan o'chirish

[ctx: #647]
en: Export video library
uz_uz: Video to'plamini eksport qilish

[ctx: #648]
en: Import video library
uz_uz: Video to'plamini import qilish

[ctx: #649]
note: unused?
en: Importing
uz_uz: Import qilinmoqda

[ctx: #650]
note: unused?
en: Exporting
uz_uz: Eksport qilinmoqda

[ctx: #651]
en: Browse for library
uz_uz: To'plamni ko'rib chiqish

[ctx: #652]
en: Years
uz_uz: Yillar

[ctx: #653]
en: Update library
uz_uz: To;plamni yangilash

[ctx: #656]
en: Browse for playlist
uz_uz: Ijro ro'yxatini ko'rib chiqish

[ctx: #657]
en: Browse for folder
uz_uz: Jildni ko'rib chiqish

[ctx: #658]
en: Song information
uz_uz: Qo'shiq ma'lumoti

[ctx: #661]
en: Choose export folder
uz_uz: Eksport jildini tanlash

[ctx: #662]
en: This file is no longer available.
uz_uz: Ushbu fayl boshqa mavjud emas

[ctx: #665]
en: Compression level
uz_uz: Siqish darajasi

[ctx: #705]
en: Network
uz_uz: Tarmoq

[ctx: #711]
en: Internet Protocol (IP)
uz_uz: Internet protokoli (IP)

[ctx: #713]
en: HTTP proxy
uz_uz: HTTP proksi

[ctx: #715]
en: Assignment
uz_uz: Tayinlash

[ctx: #716]
en: Automatic (DHCP)
uz_uz: Avtomatik (DHCP)

[ctx: #719]
en: IP address
uz_uz: IP manzili

[ctx: #721]
en: Default gateway
uz_uz: Sukut bo'yicha shlyuz

[ctx: #722]
en: DNS server
uz_uz: DNS serveri

[ctx: #723]
en: Save & restart
uz_uz: Saqlash va qayta ishga tushirish

[ctx: #724]
en: Invalid address specified. Value must be AAA.BBB.CCC.DDD
uz_uz: Noto'g'ri manzil ko'rsatilgan. Qiymati AAA.BBB.CCC.DDD ko'rinishida

[ctx: #725]
en: with numbers between 0 and 255.
uz_uz: 0 dan 255 gacha bo'lish kerak.

[ctx: #726]
en: Changes not saved. Continue without saving?
uz_uz: O'zgartirishlar saqlanmagan. Saqlamasdan davom ettirilsinmi?

[ctx: #727]
en: Web server
uz_uz: Veb server

[ctx: #731]
en: Black
uz_uz: Qora

[ctx: #732]
en: Save & apply
uz_uz: Saqlash va qo'llash

[ctx: #733]
en: Password
uz_uz: Maxfiy so'z

[ctx: #737]
en: Colour
uz_uz: Rangi

[ctx: #742]
en: White
uz_uz: Oq

[ctx: #743]
en: Yellow
uz_uz: Sariq

[ctx: #744]
en: Files
uz_uz: Fayllar

[ctx: #747]
en: Error loading image
uz_uz: Rasm yuklash xatosi

[ctx: #748]
en: Edit path
uz_uz: Yo'lni o'zgartirish

[ctx: #750]
en: Are you sure?
uz_uz: Ishonchingiz komilmi?

[ctx: #751]
en: Removing source
uz_uz: Manba o'chirilmoqda

[ctx: #755]
en: Edit program path
uz_uz: Dastur yo'lini o'zgartirish

[ctx: #756]
en: Edit program name
uz_uz: Dastur nomini o'zgartirish

[ctx: #759]
en: View: Big list
uz_uz: Ko'rinish: Katta ro'yxat

[ctx: #760]
en: Yellow
uz_uz: Sariq

[ctx: #761]
en: White
uz_uz: Oq

[ctx: #762]
en: Blue
uz_uz: Ko'k

[ctx: #763]
en: Bright green
uz_uz: Och yashil

[ctx: #764]
en: Yellow green
uz_uz: Sariq yashil

[ctx: #765]
en: Cyan
uz_uz: Zangori

[ctx: #766]
en: Light grey
uz_uz: Och kul rang

[ctx: #767]
en: Grey
uz_uz: Kul rang

[ctx: #773]
en: Seeking
uz_uz: Izlamoqda

[ctx: #774]
en: Slideshow folder
uz_uz: Slaydshou jildi

[ctx: #790]
en: Remote control
uz_uz: Masofadagi boshqaruv

[ctx: #797]
en: Maximum number of clients
uz_uz: Mijozlar eng ko'p soni

[ctx: #798]
en: Internet access
uz_uz: Internet

[ctx: #803]
note: Label of list control for choosing the timer type (one time, repeating, ...) in PVR timer settings dialog
en: Type
uz_uz: Turi

[ctx: #850]
en: Invalid port number entered
uz_uz: Noto'g'ri port raqami kiritilgan

[ctx: #1001]
en: Unable to connect
uz_uz: Ulanib bo'lmadi

[ctx: #1006]
en: IP address
uz_uz: IP manzil

[ctx: #1008]
en: Protocol
uz_uz: Protokol

[ctx: #1009]
en: Server address
uz_uz: Server manzili

[ctx: #1010]
en: Server name
uz_uz: Server nomi

[ctx: #1011]
en: Remote path
uz_uz: Masofadagi yo'l

[ctx: #1014]
en: Username
uz_uz: Foydalanuvchi nomi

[ctx: #1015]
en: Browse for network server
uz_uz: Tarmoq serverni ko'rib chiqish

[ctx: #1016]
en: Enter the network address of the server
uz_uz: Serverning tarmoq manzilini kiritish

[ctx: #1017]
en: Enter the path on the server
uz_uz: Serverga yo'lni kiritish

[ctx: #1018]
en: Enter the port number
uz_uz: Port raqamini kiritish

[ctx: #1019]
en: Enter the username
uz_uz: Foydalanuvchi nomi kiritish

[ctx: #1024]
en: Browse
uz_uz: Ko'rib chiqish

[ctx: #1026]
en: Add source
uz_uz: Manbani qo'shish

[ctx: #1027]
en: Edit source
uz_uz: Manbani o'zgartirish

[ctx: #1033]
en: Browse for file
uz_uz: Faylni ko'rib chiqish

[ctx: #1048]
en: Username
uz_uz: Foydalanuvchi nomi

[ctx: #1051]
en: Enter web address
uz_uz: Veb manzilni kiritish

[ctx: #1180]
en: Proxy type
uz_uz: Proksi turi

[ctx: #1200]
en: SMB client
uz_uz: SMB mijoz

[ctx: #1202]
en: Workgroup
uz_uz: Ish guruhi

[ctx: #1203]
en: Default username
uz_uz: Andoza foydalanuvchi nomi

[ctx: #1204]
en: Default password
uz_uz: Andoza maxfiy so'z

[ctx: #1210]
en: Remove
uz_uz: O'chirish

[ctx: #1211]
en: Music
uz_uz: Musiqa

[ctx: #1213]
en: Pictures
uz_uz: Rasmlar

[ctx: #1214]
en: Files
uz_uz: Fayllar

[ctx: #1215]
en: Music & video
uz_uz: Musiqa va video

[ctx: #1216]
en: Music & pictures
uz_uz: Musiqa va rasmlar

[ctx: #1217]
en: Music & files
uz_uz: Musiqa va fayllar

[ctx: #1218]
en: Video & pictures
uz_uz: Video va rasmlar

[ctx: #1219]
en: Video & files
uz_uz: Video va fayllar

[ctx: #1220]
en: Pictures & files
uz_uz: Rasmlar va fayllar

[ctx: #1221]
en: Music & video & pictures
uz_uz: Musiqa, video va rasmlar

[ctx: #1222]
en: Music & video & pictures & files
uz_uz: Musiqa, video, rasmlar va fayllar

[ctx: #1226]
en: Files & music & video
uz_uz: Fayllar, musiqa va video

[ctx: #1227]
en: Files & pictures & music
uz_uz: Fayllar, rasmlar va musiqa

[ctx: #1228]
en: Files & pictures & video
uz_uz: Fayllar, rasmlar va video

[ctx: #1229]
en: Music & programs
uz_uz: Musiqa va dasturlar

[ctx: #1230]
en: Video & programs
uz_uz: Video va dasturlar

[ctx: #1231]
en: Pictures & programs
uz_uz: Rasmlar va dasturlar

[ctx: #1232]
en: Music & video & pictures & programs
uz_uz: Musiqa, video, rasmlar va dasturlar

[ctx: #1233]
en: Programs & video & music
uz_uz: Dasturlar, video va musiqa

[ctx: #1234]
en: Programs & pictures & music
uz_uz: Dasturlar, rasmlar va musiqa

[ctx: #1235]
en: Programs & pictures & video
uz_uz: Dasturlar, rasmlar va video

[ctx: #1271]
en: Device name
uz_uz: Uskuna nomi

[ctx: #1375]
note: Weather token
en: Temperature
uz_uz: Harorati

[ctx: #1376]
note: Weather token
en: Pressure
uz_uz: Bosimi

[ctx: #1377]
note: Weather token
en: Proximity
uz_uz: Yaqinligi

[ctx: #1378]
note: Weather token
en: Intensity
uz_uz: Intensivligi

[ctx: #1390]
note: Weather token
en: Settings
uz_uz: Moslamalar

[ctx: #1397]
note: Weather token
en: and
uz_uz: va

[ctx: #1403]
note: Weather token
en: Sun
uz_uz: Ya

[ctx: #1408]
note: Weather token
en: Ice
uz_uz: Muz

[ctx: #1418]
note: Weather token
en: Thunderstorms
uz_uz: Momaqaldiroq

[ctx: #1426]
note: Weather token
en: Hail
uz_uz: Do'l

[ctx: #1427]
note: Weather token
en: Smoke
uz_uz: Tutun

[ctx: #1431]
note: Weather token
en: Dust
uz_uz: Chang

[ctx: #1432]
note: Weather token
en: Sand
uz_uz: Qum

[ctx: #1439]
note: Weather token
en: and
uz_uz: va

[ctx: #1446]
note: Weather token
en: Unknown
uz_uz: Noma'lum

[ctx: #1448]
note: Weather token
en: Precipitation
uz_uz: Yog'inlar

[ctx: #2080]
en: Empty list
uz_uz: Bo'sh ro'yxat

[ctx: #10000]
en: Home
uz_uz: Boshlash

[ctx: #10001]
en: Programs
uz_uz: Dasturlar

[ctx: #10002]
en: Pictures
uz_uz: Rasmlar

[ctx: #10003]
en: File manager
uz_uz: Fayl boshqaruvchisi

[ctx: #10004]
en: Settings
uz_uz: Moslamalar

[ctx: #10005]
en: Not available
uz_uz: Mavjud emas

[ctx: #10007]
en: System information
uz_uz: Tizim ma'lumoti

[ctx: #10016]
en: Settings - System
uz_uz: Moslamalar - Tizim

[ctx: #10025]
en: Videos
uz_uz: Video

[ctx: #10029]
en: Login screen
uz_uz: Kirish ekrani

[ctx: #10034]
en: Settings - Profiles
uz_uz: Moslamalar - Profillar

[ctx: #10210]
en: Looking for subtitles...
uz_uz: Subtitrlar izlanmoqda...

[ctx: #10502]
en: Music
uz_uz: Musiqa

[ctx: #10506]
en: Programs
uz_uz: Dasturlar

[ctx: #10511]
en: System info
uz_uz: Tizim ma'lumoti

[ctx: #10516]
en: Music - Library
uz_uz: Musiqa - To'plam

[ctx: #10523]
en: Album information
uz_uz: Albom ma'lumoti

[ctx: #10524]
en: Movie information
uz_uz: Film ma'lumoti

[ctx: #10821]
note: Title of the "My Games" window
en: Games
uz_uz: O'yinlar

[ctx: #12005]
en: Fullscreen video
uz_uz: To'liq ekran video

[ctx: #12009]
note: Does not match window ID description
en: Rebuild index...
uz_uz: Indeksni qayta qurish...

[ctx: #12010]
en: Return to music window
uz_uz: Musiqa oynasiga qaytish

[ctx: #12011]
en: Return to videos window
uz_uz: Video oynasiga qaytish

[ctx: #12325]
en: Locked! Enter code...
uz_uz: Bloklangan! Kodni kiriting...

[ctx: #12326]
en: Enter password
uz_uz: Maxfiy so'zni kiriting

[ctx: #12327]
en: Enter master code
uz_uz: Bosh kodni kiritish

[ctx: #12328]
en: Enter unlock code
uz_uz: Blokdan chiqarish kodini kiritish

[ctx: #12340]
en: Enter new password
uz_uz: Yangi maxfiy so'zni kiriting

[ctx: #12342]
en: Incorrect password,
uz_uz: Noto'g'ri maxfiy so'z,

[ctx: #12373]
en: Settings & file manager
uz_uz: Moslamalar va fayl boshqaruvchisi

[ctx: #12391]
en: Minutes
uz_uz: Daqiqa

[ctx: #12392]
en: Hours
uz_uz: Soat

[ctx: #12393]
en: Days
uz_uz: Kun

[ctx: #12600]
en: Weather
uz_uz: Ob-havo

[ctx: #12900]
en: Screensaver
uz_uz: Ekran saqlovchi

[ctx: #12901]
en: Fullscreen OSD
uz_uz: To'liq ekran OSD

[ctx: #13000]
en: System
uz_uz: Tizim

[ctx: #13002]
en: Video only
uz_uz: Faqat video

[ctx: #13005]
en: Shutdown
uz_uz: O'chirish

[ctx: #13009]
en: Quit
uz_uz: Chiqish

[ctx: #13012]
en: Exit
uz_uz: Chiqish

[ctx: #13013]
en: Reboot
uz_uz: O'chirib yoqish

[ctx: #13160]
en: Gateway
uz_uz: Shlyuz

[ctx: #13161]
en: Primary DNS
uz_uz: Birlamchi DNS

[ctx: #13170]
en: Never
uz_uz: Hech qachon

[ctx: #13205]
note: generic "unknown" label used in different places
en: Unknown
uz_uz: Noma'lum

[ctx: #13250]
en: Browse for subtitle...
uz_uz: Subtitrlarni ko'rib chiqish...

[ctx: #13275]
en: Hard disk
uz_uz: Qattiq disk

[ctx: #13277]
en: Storage
uz_uz: To'plagich

[ctx: #13278]
en: Default
uz_uz: Andoza

[ctx: #13279]
en: Network
uz_uz: Tarmoq

[ctx: #13283]
en: Operating system:
uz_uz: Operatsion tizimi:

[ctx: #13284]
en: CPU speed:
uz_uz: Markaziy prosessor tezligi:

[ctx: #13287]
en: Screen resolution:
uz_uz: Ekran o'lchamlari:

[ctx: #13296]
en: Connected
uz_uz: Ulangan

[ctx: #13297]
en: Not connected. Check network settings.
uz_uz: Ulanmagan. Tarmoq moslamalarini tekshiring.

[ctx: #13303]
en: Fonts
uz_uz: Shrift

[ctx: #13321]
en: Left only
uz_uz: Faqat chap

[ctx: #13322]
en: Right only
uz_uz: Faqat o'ng

[ctx: #13335]
en: Make default
uz_uz: Andoza qilish

[ctx: #13341]
en: Green
uz_uz: Yashil

[ctx: #13343]
en: Red
uz_uz: Qizil

[ctx: #13346]
en: Movie information
uz_uz: Film ma'lumoti

[ctx: #13351]
en: Album information
uz_uz: Albom ma'lumoti

[ctx: #13395]
en: Video settings
uz_uz: Video moslamalari

[ctx: #13398]
en: Shortcuts
uz_uz: Xatcho'plar

[ctx: #13406]
en: Picture information
uz_uz: Rasm ma'lumoti

[ctx: #13412]
en: Play from here
uz_uz: Shu joydan ijro ettirish

[ctx: #13413]
en: Downloading
uz_uz: Yuklab olinmoqda

[ctx: #13508]
en: High
uz_uz: Yuqori

[ctx: #13551]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #14009]
en: Games directory
uz_uz: O'yinlar direktoriyasi

[ctx: #14018]
en: View options
uz_uz: Ko'rish parametrlari

[ctx: #14022]
en: Library
uz_uz: To'plam

[ctx: #14025]
en: Video/Audio/DVD cache - Hard disk
uz_uz: Video/Audio/DVD kesh - Qattiq disk

[ctx: #14026]
en: Video cache - DVD-ROM
uz_uz: Video kesh - DVD-ROM

[ctx: #14028]
en: Video cache - Internet
uz_uz: Video kesh - Internet

[ctx: #14030]
en: Audio cache - DVD-ROM
uz_uz: Audio kesh - DVD-ROM

[ctx: #14032]
en: Audio cache - Internet
uz_uz: Audio kesh - Internet

[ctx: #14034]
en: DVD cache - DVD-ROM
uz_uz: DVD kesh - DVD-ROM

[ctx: #14035]
en: Local network
uz_uz: Mahalliy tarmoq

[ctx: #14036]
en: Services
uz_uz: Xizmatlar

[ctx: #14038]
en: Network settings changed
uz_uz: Tarmoq moslamalari o'zgartirilgan

[ctx: #14051]
en: Time format
uz_uz: Vaqt shakli

[ctx: #14052]
en: Date format
uz_uz: Sana shakli

[ctx: #14063]
en: Date & time
uz_uz: Sana va vaqt

[ctx: #14064]
en: Set date
uz_uz: Sana sozlash

[ctx: #14065]
en: Set time
uz_uz: Vaqt sozlash

[ctx: #14068]
en: Enter the IP address
uz_uz: IP manzilni kiriting

[ctx: #14089]
note: Subtitle font selection setting
en: Font
uz_uz: Shrift

[ctx: #14093]
en: Security
uz_uz: Xavfsizlik

[ctx: #14096]
en: Rip
uz_uz: Pa

[ctx: #14098]
en: Play
uz_uz: Ijro ettirish

[ctx: #14107]
en: Time format
uz_uz: Vaqt shakli

[ctx: #14117]
note: Label for the "Warning" event level
en: Warning
uz_uz: Ogohlantirish

[ctx: #14118]
note: Label for the "Error" event level
en: Error
uz_uz: Xato

[ctx: #14202]
en: Library
uz_uz: To'plam

[ctx: #14215]
en: Videos
uz_uz: Video

[ctx: #14216]
en: Music
uz_uz: Musiqa

[ctx: #14217]
en: Pictures
uz_uz: Rasmlar

[ctx: #14218]
en: Language
uz_uz: Til

[ctx: #14220]
en: Display
uz_uz: Ekran

[ctx: #14301]
note: pvr "channels" settings group label
en: Channels
uz_uz: Kanallar

[ctx: #14302]
note: pvr "icons" settings group label
en: Icons
uz_uz: Nishonchalar

[ctx: #15015]
en: Remove
uz_uz: O'chirish

[ctx: #15016]
en: Games
uz_uz: O'yinlar

[ctx: #15019]
en: Add
uz_uz: Qo'shish

[ctx: #15052]
en: Password
uz_uz: Maxfiy so'z

[ctx: #15100]
en: Library
uz_uz: To'plam

[ctx: #15101]
en: Database
uz_uz: Ma'lumot bazasi

[ctx: #15102]
en: * All albums
uz_uz: * Hamma albomlar

[ctx: #15103]
en: * All artists
uz_uz: * Hamma artistlar

[ctx: #15104]
en: * All songs
uz_uz: * Hamma qo'shiqlar

[ctx: #15105]
en: * All genres
uz_uz: * Hamma uslublar

[ctx: #15207]
en: Connected
uz_uz: Ulangan

[ctx: #15208]
en: Not connected
uz_uz: Ulanmagan

[ctx: #15311]
en: Path:
uz_uz: Yo'l:

[ctx: #15314]
note: Label for button which creates a new savestate in the in-game savestate manager
en: Save
uz_uz: Saqlash

[ctx: #16000]
en: General
uz_uz: Umumiy

[ctx: #16009]
en: Enter the movie name
uz_uz: Film nomini kiriting

[ctx: #16011]
en: Enter the album name
uz_uz: Albom nomini kiriting

[ctx: #16012]
en: Enter the playlist name
uz_uz: Ijro ro'yxati nomini kiriting

[ctx: #16013]
en: Enter new filename
uz_uz: Yangi fayl nomini kiriting

[ctx: #16014]
en: Enter folder name
uz_uz: Jild name kiriting

[ctx: #16018]
en: None
uz_uz: Yo'q

[ctx: #16019]
en: Auto select
uz_uz: Avto

[ctx: #16024]
en: Cancelling...
uz_uz: Bekor qilinmoqda...

[ctx: #16028]
en: Enter value
uz_uz: Qiymatini kiriting

[ctx: #16039]
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #16105]
en: Edit title
uz_uz: Sarlavhani o'zgartirish

[ctx: #16316]
en: Auto
uz_uz: Avto

[ctx: #19019]
note: generic label for pvr channels used in different places
en: Channels
uz_uz: Kanallar

[ctx: #19029]
note: generic 'channel' label used in different places
en: Channel
uz_uz: Kanal

[ctx: #19031]
note: generic 'next' label used in different places in pvr context
en: Next
uz_uz: Keyingi

[ctx: #19037]
note: pvr settings "show signal quality" label
en: Show signal quality
uz_uz: Signal sifatini ko'rsatish

[ctx: #19039]
note: message box text asking for confirmation to hide a channel.
en: Are you sure you want to hide this channel?
uz_uz: Ushbu kanalni yashirishga ishonchingiz komilmi?

[ctx: #19043]
note: pvr settings "recording" category label
en: Recording
uz_uz: Yozuv

[ctx: #19046]
en: New channel
uz_uz: Yangi kanal

[ctx: #19049]
en: Show channel
uz_uz: Kanalni ko'rsatish

[ctx: #19050]
en: Show visible channels
uz_uz: Ko'rinarli kanallarni ko'rsatish

[ctx: #19051]
en: Show hidden channels
uz_uz: Yashirin kanallarni ko'rsatish

[ctx: #19052]
en: Move channel to:
uz_uz: Kanalni ko'chirish:

[ctx: #19053]
note: Label for a context menu entry to open recording info dialog
en: Recording information
uz_uz: Yozuv ma'lumoti

[ctx: #19054]
note: header label for hide channel confirmation message box
en: Hide channel
uz_uz: Kanalni yashirish

[ctx: #19055]
note: generic text used in several places to state that there is no information available
en: No information available
uz_uz: Ma'lumot mavjud emas

[ctx: #19056]
note: Label for a new timer
en: New timer
uz_uz: Yangi taymer

[ctx: #19058]
note: Notification text to announce that a timer was enabled
en: Timer enabled
uz_uz: Taymer yoqilgan

[ctx: #19059]
note: Label for a context menu entry and for a button to stop a recording
en: Stop recording
uz_uz: Yozishni to'xtatish

[ctx: #19060]
note: Label for a context menu entry to delete a timer associated with an epg event and for a button to delete a timer in epg event info dialog
en: Delete timer
uz_uz: Taymerni o'chirish

[ctx: #19061]
note: Label for a context menu entry to open the timer settings dialog
en: Add timer
uz_uz: Taymerni qo'shish

[ctx: #19062]
en: Sort by: Channel
uz_uz: Saralash tartibi: Kanal

[ctx: #19067]
note: message box text stating that an epg event is already being recorded
en: This event is already being recorded.
uz_uz: Ushbu hodisa yozilgan

[ctx: #19075]
note: Label of name edit in PVR timer and recording settings dialog
en: Name
uz_uz: Nomi

[ctx: #19076]
note: Label of recording folder edit in PVR timer settings dialog
en: Folder
uz_uz: Jild

[ctx: #19078]
note: Label of channel selector list in PVR timer settings dialog
en: Channel
uz_uz: Kanal

[ctx: #19102]
en: Please switch to another channel.
uz_uz: Boshqa kanalga o'tkazing.

[ctx: #19104]
note: label of the help text for the recording folder edit field in PVR timer settings dialog
en: Enter the name of the folder for the recording
uz_uz: Yozish uchun jild nomini kiriting

[ctx: #19114]
note: label for PVR backend version in system information's PVR section
en: Version
uz_uz: Versiyasi

[ctx: #19115]
note: label for PVR backend address (e.g. ID address of the PVR backend server) in system information's PVR section
en: Address
uz_uz: Manzil

[ctx: #19116]
note: label for PVR backend disk size in system information's PVR section
en: Disksize
uz_uz: Disk hajmi

[ctx: #19117]
note: label for PVR settings channels search action control
en: Search for channels
uz_uz: Kanallarni qidirish

[ctx: #19120]
note: label for PVR client number in system information's PVR section
en: Client number
uz_uz: Mijoz raqami

[ctx: #19121]
en: Avoid repeats
uz_uz: Takrorlanishga yo'l qo'ymaslik

[ctx: #19122]
note: delete active timer confirmation message box text
en: This timer is still recording. Are you sure you want to delete this timer?
uz_uz: Ushbu taymer hali ham yozmoqda. Ushbu taymerni o'chirishga ishonchingiz komilmi?

[ctx: #19124]
en: Ignore present timers
uz_uz: Mavjud taymerlarni e'tiborga olmaslik

[ctx: #19125]
en: Ignore present recordings
uz_uz: Mavjud yozuvlarni e'tiborga olmaslik

[ctx: #19126]
note: Label of "Start time" spinner in PVR timer settings dialog
en: Start time
uz_uz: Boshlash vaqti

[ctx: #19127]
note: Label of "End time" edit field in PVR timer settings dialog
en: End time
uz_uz: Tugash vaqti

[ctx: #19128]
note: Label of "Start date" spinner field in PVR timer settings dialog
en: Start date
uz_uz: Boshlash sanasi

[ctx: #19129]
note: Label of "End date" edit field in PVR timer settings dialog
en: End date
uz_uz: Tugash sanasi

[ctx: #19130]
en: Minimum duration
uz_uz: Eng kam uzunligi

[ctx: #19131]
en: Maximum duration
uz_uz: Eng ko'p uzunligi

[ctx: #19132]
en: Include unknown genres
uz_uz: Noma'lum uslublarni e'tiborga olish

[ctx: #19134]
en: Include description
uz_uz: Ta'rifini e'tiborga olish

[ctx: #19135]
en: Case sensitive
uz_uz: Registrni e'tiborga olish

[ctx: #19136]
en: Channel unavailable
uz_uz: Kanal mavjud emas

[ctx: #19139]
note: channel group manager dialog create group / rename group message box text
en: Name of the new group
uz_uz: Yangi guruh nomi

[ctx: #19140]
note: PVR search window 'search' list item label
en: Search...
uz_uz: Qidirish...

[ctx: #19141]
note: generic PVR channel 'group' label used in different places
en: Group
uz_uz: Guruh

[ctx: #19142]
en: Search guide
uz_uz: Qidirish qo'llanmasi

[ctx: #19143]
en: Group management
uz_uz: Guruhlar boshqaruvi

[ctx: #19144]
note: used by several skins
en: No groups defined
uz_uz: Guruhlar belgilanmagan

[ctx: #19146]
note: generic label for pvr channel groups used in different places
en: Groups
uz_uz: Guruhlar

[ctx: #19148]
note: generic PVR 'channel' label used in different places
en: Channel
uz_uz: Kanal

[ctx: #19149]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Mo
uz_uz: Du

[ctx: #19150]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Tu
uz_uz: Se

[ctx: #19151]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: We
uz_uz: Ch

[ctx: #19152]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Th
uz_uz: Pa

[ctx: #19153]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Fr
uz_uz: Ju

[ctx: #19154]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Sa
uz_uz: Sh

[ctx: #19155]
note: part of timer rule textual weekdays representation (e.g. "Mo-Tu-Fr-Su", "Mo-Tu-__-__-Fr-__-Su")
en: Su
uz_uz: Ya

[ctx: #19157]
en: Next recording
uz_uz: Keyingi yozuv

[ctx: #19166]
note: label for header of misc PVR GUI elements
en: PVR information
uz_uz: PVR ma'lumoti

[ctx: #19191]
en: PVR service
uz_uz: PVR xizmati

[ctx: #19194]
note: unused?
en: Continue?
uz_uz: Davom etsinmi?

[ctx: #19199]
note: pvr settings "channel manager" action button label
en: Channel manager
uz_uz: Kanallar boshqaruvchisi

[ctx: #19201]
en: Channel name:
uz_uz: Kanal nomi:

[ctx: #19202]
en: Channel icon:
uz_uz: Kanal nishonchasi:

[ctx: #19203]
note: used by several skins
en: Edit channel
uz_uz: Kanalni o'zgartirish

[ctx: #19204]
note: initial name for new channels, used in pvr channel manager dialog
en: New channel
uz_uz: Yangi kanal

[ctx: #19205]
en: Group management
uz_uz: Guruhlarni boshqarish

[ctx: #19207]
note: used by several skins
en: Group:
uz_uz: Guruh:

[ctx: #19208]
note: text for "new channel name input" dialog
en: Enter the name of the new channel
uz_uz: Yangi kanalning nomini kiriting

[ctx: #19210]
note: pvr channel manager "epg source" selector value
en: Client
uz_uz: Mijoz

[ctx: #19211]
note: Heading of a channel delete confirmation dialog
en: Delete channel
uz_uz: Kanalni o'chirish

[ctx: #19216]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr radio guide search dialog
en: All radio channels
uz_uz: Hamma radio kanallar

[ctx: #19217]
note: label for 'all channels' value for 'channels' selector control in pvr TV guide search dialog
en: All TV channels
uz_uz: Hamma TV kanallar

[ctx: #19242]
note: Label for context menu entry to open settings dialog for a timer
en: Edit timer
uz_uz: Taymerni o'zgartirish

[ctx: #19259]
note: pvr settings category label
en: Parental control
uz_uz: Ota-onalar nazorati

[ctx: #19261]
note: pvr settings 'parental control change pin' setting label
en: Change PIN
uz_uz: PIN o'zgartirish

[ctx: #19262]
note: generic 'parental control enter pin' label
en: Parental control. Enter PIN:
uz_uz: Ota-onalar nazorati. PIN kiriting:

[ctx: #19264]
note: label for 'incorrect pin' error dialog header
en: Incorrect PIN
uz_uz: Noto'g'ri PIN

[ctx: #19278]
note: Notification text to announce that a recording has an error
en: Recording error
uz_uz: Yozish xatosi

[ctx: #19279]
note: pvr settings 'PVR clients' group label.
en: PVR clients
uz_uz: PVR mijozlar

[ctx: #19280]
note: pvr client specific settings 'client specific settings' action control label.
en: Client specific settings
uz_uz: Mijozga xos moslamalar

[ctx: #19504]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Comedy
uz_uz: Komediya

[ctx: #19506]
note: label for epg "movie/drama" subgenre value
en: Romance
uz_uz: Roman

[ctx: #19548]
note: label for "sports" epg genre value
en: Sports
uz_uz: Sport

[ctx: #19551]
note: label for "sports" epg subgenre value
en: Football
uz_uz: Futbol

[ctx: #19599]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Religion
uz_uz: Din

[ctx: #19601]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Literature
uz_uz: Adabiyot

[ctx: #19607]
note: label for "arts/culture" epg subgenre value
en: Fashion
uz_uz: Usul

[ctx: #19635]
note: label for "education/science/factual" epg subgenre value
en: Languages
uz_uz: Tillar

[ctx: #19647]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Motoring
uz_uz: Avto

[ctx: #19649]
note: label for "leisure/hobbies" epg subgenre value
en: Cooking
uz_uz: Pazandalik

[ctx: #19680]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Comedy
uz_uz: Komediya

[ctx: #19682]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Romance
uz_uz: Roman

[ctx: #19684]
note: label for "user defined" epg subgenre value
en: Adult
uz_uz: Katta yoshli

[ctx: #20002]
en: External DVD player
uz_uz: Tashqi DVD pleyer

[ctx: #20011]
en: Music playlists
uz_uz: Musiqa ijro ro'yxatlari

[ctx: #20012]
en: Video playlists
uz_uz: Video ijro ro'yxatlari

[ctx: #20014]
en: Sort by: Playlist
uz_uz: Saralash tartibi: Ijro ro'yxati

[ctx: #20015]
en: Remote thumb
uz_uz: Masofadagi eskiz

[ctx: #20016]
en: Current thumb
uz_uz: Joriy eskiz

[ctx: #20017]
en: Local thumb
uz_uz: Mahalliy eskiz

[ctx: #20018]
en: No thumb
uz_uz: Eskiz yo'q

[ctx: #20019]
en: Choose thumbnail
uz_uz: Eskizni tanlash

[ctx: #20037]
en: Summary
uz_uz: Ma'lumot

[ctx: #20060]
en: Media info
uz_uz: Media ma'lumoti

[ctx: #20094]
en: Media sources
uz_uz: Media manbalari

[ctx: #20096]
en: Login screen
uz_uz: Kirish ekrani

[ctx: #20109]
en: Zoom
uz_uz: Miqyos

[ctx: #20142]
en: Username
uz_uz: Foydalanuvchi nomi

[ctx: #20143]
en: Enter password for
uz_uz: Maxfiy so'zni kiriting

[ctx: #20153]
en: Browse...
uz_uz: Ko'rib chiqish...

[ctx: #20154]
en: Summary information
uz_uz: Qisqa ma'lumot

[ctx: #20155]
en: Storage information
uz_uz: To'plagich ma'lumoti

[ctx: #20156]
en: Hard disk information
uz_uz: Qattiq disk ma'lumoti

[ctx: #20157]
en: DVD-ROM information
uz_uz: DVD-ROM ma'lumoti

[ctx: #20158]
en: Network information
uz_uz: Tarmoq ma'lumoti

[ctx: #20159]
en: Video information
uz_uz: Video ma'lumoti

[ctx: #20160]
en: Hardware information
uz_uz: Uskunalar ma'lumoti

[ctx: #20177]
en: Done
uz_uz: OK

[ctx: #20240]
en: Android music
uz_uz: Android musiqa

[ctx: #20241]
en: Android videos
uz_uz: Android video

[ctx: #20242]
en: Android pictures
uz_uz: Android rasmlar

[ctx: #20243]
en: Android photos
uz_uz: Android fotosuratlar

[ctx: #20307]
en: Secondary DNS
uz_uz: Ikkilamchi DNS

[ctx: #20331]
en: File
uz_uz: Fayl

[ctx: #20334]
en: Folder
uz_uz: Jild

[ctx: #20338]
en: Movie
uz_uz: Film

[ctx: #20342]
en: Movies
uz_uz: Filmlar

[ctx: #20397]
en: Go to album
uz_uz: Albom

[ctx: #20420]
note: Value for setting with label #19171 "PVR & Live TV / Playback / Switch to full screen" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Never
uz_uz: Hech qachon

[ctx: #20422]
note: Value for setting with label #170 "Player / Videos / Adjust display refresh rate" Value for setting with label #36098 "System / Display / Use 10 bit for SDR"
en: Always
uz_uz: Doim

[ctx: #20459]
en: Tags
uz_uz: Teglar

[ctx: #20462]
en: New tag...
uz_uz: Yangi teg...

[ctx: #21337]
note: Used in the add-on browser under "Last updated" when a repository has never been updated
en: Never
uz_uz: Hech qachon

[ctx: #21373]
en: Display
uz_uz: Ekran

[ctx: #21377]
en: Widescreen
uz_uz: Keng ekran

[ctx: #21385]
en: Open
uz_uz: Ochish

[ctx: #21417]
en: Settings
uz_uz: Moslamalar

[ctx: #21443]
en: Video resolution
uz_uz: Video o'lchamlari

[ctx: #21444]
en: Audio channels
uz_uz: Audio kanallar

[ctx: #21456]
en: External storage
uz_uz: Tashqi to'plagich

[ctx: #21461]
note: Item list value of setting with label #21460 "Subtitle position on screen"
en: Manual
uz_uz: Qo‘lda

[ctx: #21478]
en: Open
uz_uz: Ochish

[ctx: #21800]
en: File name
uz_uz: Fayl nomi

[ctx: #21801]
en: File path
uz_uz: Fayl yo'li

[ctx: #21802]
en: File size
uz_uz: Fayl hajmi

[ctx: #21805]
en: Resolution
uz_uz: Ekran o'lchamlari

[ctx: #21806]
en: Comment
uz_uz: Izoh

[ctx: #21826]
en: Aperture
uz_uz: Ochilmoqda

[ctx: #21870]
en: Source
uz_uz: Manba

[ctx: #21873]
en: City
uz_uz: Shahar

[ctx: #21874]
en: State
uz_uz: Viloyat

[ctx: #21875]
en: Country
uz_uz: Davlat

[ctx: #21877]
en: Date created
uz_uz: Yaratish sanasi

[ctx: #21879]
en: Country code
uz_uz: Davlat kodi

[ctx: #21890]
en: Select artist
uz_uz: Artistni tanlash

[ctx: #21891]
en: Artist information
uz_uz: Artist ma'lumoti

[ctx: #22010]
en: GPU temperature:
uz_uz: Grafik prosessor harorati:

[ctx: #22011]
en: CPU temperature:
uz_uz: Markaziy prosessor harorati:

[ctx: #22030]
en: Font
uz_uz: Shrift

[ctx: #22031]
en: Size
uz_uz: O'lchami

[ctx: #22080]
en: Choose
uz_uz: Tanlash

[ctx: #22082]
note: Label to denote that there is something 'more' xbmc/favourites/ContextMenus.h
en: More...
uz_uz: Qo'shimcha...

[ctx: #22083]
en: Play all
uz_uz: Hammasini ijro ettirish

[ctx: #24005]
en: Media sources
uz_uz: Media manbalari

[ctx: #24007]
en: Movie information
uz_uz: Film ma'lumoti

[ctx: #24008]
en: Screensaver
uz_uz: Ekran saqlovchi

[ctx: #24009]
en: Script
uz_uz: Skript

[ctx: #24010]
en: Visualisation
uz_uz: Vizualizatsiya

[ctx: #24012]
en: Subtitles
uz_uz: Subtitrlar

[ctx: #24016]
en: Album information
uz_uz: Albom ma'lumoti

[ctx: #24017]
en: Artist information
uz_uz: Artist ma'lumoti

[ctx: #24018]
en: Services
uz_uz: Xizmatlar

[ctx: #24019]
note: generic label to denote the addon type pvr clients, used in different places
en: PVR clients
uz_uz: PVR mijozlar

[ctx: #24026]
en: Languages
uz_uz: Tillar

[ctx: #24027]
en: Weather
uz_uz: Ob-havo

[ctx: #24029]
en: Service for weather information
uz_uz: Ob-havo ma'lumoti uchun xizmat

[ctx: #24051]
en: Version:
uz_uz: Versiya:

[ctx: #24053]
en: License:
uz_uz: Litsenziya:

[ctx: #24992]
en: System
uz_uz: Tizim

[ctx: #25014]
note: Used to tell addon origin type xbmc/guilib/guiinfo/AddonsGUIInfo.cpp
en: Manual
uz_uz: Qo‘lda

[ctx: #29915]
note: General information news, in list selector (if present)
en: Info
uz_uz: Ma'lumot

[ctx: #29932]
note: Program style name
en: Language
uz_uz: Til

[ctx: #29956]
note: Program style name
en: Weather
uz_uz: Ob-havo

[ctx: #29960]
note: Program style name
en: Religion
uz_uz: Din

[ctx: #33003]
en: Download
uz_uz: Yuklab olish

[ctx: #33004]
en: Download & play
uz_uz: Yuklab olish va ijro ettirish

[ctx: #33005]
en: Download & save
uz_uz: Yuklab olish va saqlash

[ctx: #33006]
en: Today
uz_uz: Bugun

[ctx: #33007]
en: Tomorrow
uz_uz: Ertaga

[ctx: #33008]
en: Saving
uz_uz: Saqlanmoqda

[ctx: #33009]
en: Copying
uz_uz: Nusxa olinmoqda

[ctx: #33021]
en: Precipitation
uz_uz: Yog'inlar

[ctx: #33037]
en: Weekend
uz_uz: Dam olish kunlari

[ctx: #33063]
en: Options
uz_uz: Parametrlar

[ctx: #33101]
en: Web server
uz_uz: Veb server

[ctx: #34100]
en: Number of channels
uz_uz: Kanallar soni

[ctx: #34122]
note: play GUI sounds
en: Always
uz_uz: Doim

[ctx: #34123]
note: play GUI sounds
en: Never
uz_uz: Hech qachon

[ctx: #34221]
note: Manual HDR toggle (ACTION_HDR_TOGGLE) - HDR Off toast message
en: Off
uz_uz: O'chirilgan

[ctx: #35222]
note: Label of button in the in-game menu for stopping game playback
en: Exit
uz_uz: Chiqish

[ctx: #36015]
en: HDMI port number
uz_uz: HDMI port raqami

[ctx: #36016]
note: max. 13 characters
en: Connected
uz_uz: Ulangan

[ctx: #36019]
en: Connected to HDMI device
uz_uz: HDMI uskunasiga ulangan

[ctx: #36021]
en: Physical address (overrules HDMI port)
uz_uz: Fizikaviy manzil (HDMI portni bekor qiladi)

[ctx: #36023]
en: Configuration updated
uz_uz: Moslama yangilandi

[ctx: #36027]
en: This device needs servicing
uz_uz: Ushbu uskuna uchun xizmat kerak

[ctx: #36028]
note: Label for a select option
en: Ignore
uz_uz: E'tiborsiz qoldirish

[ctx: #36029]
en: When the TV is switched off
uz_uz: TV o'chirilganda

[ctx: #36030]
note: connection state "connection lost"
en: Connection lost
uz_uz: Aloqa uzilgan

[ctx: #36035]
note: adjust refreshrate
en: Always
uz_uz: Doim

[ctx: #36038]
en: Amplifier / AVR device
uz_uz: Kuchaytirgich / AVR uskunasi

[ctx: #36039]
en: TV and AVR device (explicit)
uz_uz: TV va AVR uskunasi (aniq)

[ctx: #36041]
en: * Item folder
uz_uz: * Element jildi

[ctx: #36135]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36136]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36137]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36181]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36197]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36260]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36302]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36303]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36310]
note: Description of setting with label #169 "Resolution"
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36410]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36411]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36412]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36413]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36414]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36415]
en: No info available yet.
uz_uz: Ma'lumot hali mavjud emas.

[ctx: #36428]
en: Record
uz_uz: Yozish

[ctx: #36521]
note: Option value of a desired playback mode setting. (f.e. "Settings -> Video -> Playback -> Playback mode of stereoscopic 3D videos" with label #36520)
en: Ask me
uz_uz: Mendan so‘rang

[ctx: #36623]
note: Values for setting with label #36621 and #36628 "Minimum/Maximum protocol version" - none means "no protocol version is forced"
en: None
uz_uz: Yo'q

[ctx: #36627]
note: Label of a group, that allows configuration of the system SMB client
en: Client
uz_uz: Mijoz

[ctx: #36912]
en: video
uz_uz: Video

[ctx: #36913]
en: videos
uz_uz: Video

[ctx: #36914]
en: music
uz_uz: musiqa

[ctx: #36915]
en: music
uz_uz: musiqa

[ctx: #36916]
en: artist
uz_uz: ijrochi

[ctx: #36917]
en: artists
uz_uz: ijrochi

[ctx: #36918]
en: album
uz_uz: Albom

[ctx: #36919]
en: albums
uz_uz: albomlar

[ctx: #36920]
en: song
uz_uz: Qo'shiq

[ctx: #36921]
en: songs
uz_uz: Qo'shiqlar

[ctx: #37026]
en: Auto
uz_uz: Avto

[ctx: #37030]
en: Unlimited
uz_uz: Cheklanmagan

[ctx: #38015]
note: Label of a settings value to indicate the "disabled" state of an otherwise limiting setting (like fps limit, bandwidth limit, etc.)
en: Unlimited
uz_uz: Cheklanmagan

[ctx: #39030]
note: Media source, a filter and smart playlist rule option
en: Source
uz_uz: Manba

[ctx: #39157]
note: Item list value of setting with label #39154 "Override subtitles styles"
en: Styles
uz_uz: Uslublar
