koko - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Open Containing Folder
hu: Tartalmazó mappa megnyitása

en: &Copy
hu: &Másolás

[ctx: @action:incontextmenu]
en: Copy Location
hu: Hely másolása

[ctx: @title]
en: Photos is an image viewer for your image collection.
hu: A Photos egy képmegjelenítő a képgyűjteményéhez.

[ctx: @info:credit]
en: (c) 2013-2020 KDE Contributors
hu: © A KDE fejlesztői, 2013-2020.

[ctx: @info:credit]
en: Developer
hu: Fejlesztő

en: Reset the database
hu: Adatbázis visszaállítása

en: path of image you want to open
hu: a megnyitni kívánt kép elérési útja

en: Sharing failed
hu: Sikertelen megosztás

en: Shared url for image is <a href='%1'>%1</a>
hu: A kép megosztott URL-je: <a href='%1'>%1</a>

en: 1 Image | %1 Images
hu[0]: 1 kép
hu[1]: %1 kép

en: Remove Bookmark
hu: Könyvjelző eltávolítása

[ctx: @action:button Bookmarks the current folder]
en: Bookmark Folder
hu: Mappa megjelölése könyvjelzővel

en: Go Up
hu: Fel

en: Home
hu: Saját mappa

en: Delete Selection
hu: Kijelöltek törlése

en: Move selected items to trash
hu: Kijelölt elemek áthelyezése a kukába

en: Restore Selection
hu: Kijelöltek visszaállítása

en: Restore selected items from trash
hu: Kijelölt elemek visszaállítása a kukából

en: Configure…
hu: Beállítás…

en: Select All
hu: Összes kijelölése

en: Selects all the media in the current view
hu: Összes média kijelölése a jelenlegi nézetben

en: Deselect All
hu: Kijelölés megszüntetése

en: De-selects all the selected media
hu: A kijelölt médiák kijelölésének megszüntetése

en: No Media Found
hu: Nem található média

en: Pictures
hu: Képek

en: Videos
hu: Videók

en: Favorites
hu: Kedvencek

en: Places
hu: Helyek

en: Discard changes
hu: Módosítások eldobása

en: Are you sure you want to discard all changes?
hu: Biztosan szeretné eldobni az összes változtatást?

en: Cancel
hu: Mégse

en: Yes
hu: Igen

en: Edit
hu: Szerkesztés

[ctx: @action:button Save image modification]
en: Save
hu: Mentés

en: Unable to save file. Check if you have the correct permission to edit this file.
hu: Nem lehet menteni a fájlt. Ellenőrizze, hogy megfelelőek-e a jogosultságai a fájl szerkesztéséhez.

[ctx: @action:button Undo modification]
en: Undo
hu: Visszavonás

[ctx: @action:button]
en: Cancel
hu: Mégse

[ctx: @action:button Crop an image]
en: Crop
hu: Levágás

[ctx: @action:button Resize an image]
en: Resize
hu: Átméretezés

[ctx: @action:button Rotate an image to the left]
en: Rotate left
hu: Forgatás balra

[ctx: @action:button Rotate an image to the right]
en: Rotate right
hu: Forgatás jobbra

[ctx: @action:button Mirror an image vertically]
en: Flip
hu: Tükrözés függőlegesen

[ctx: @action:button Mirror an image horizontally]
en: Mirror
hu: Tükrözés vízszintesen

[ctx: @title:group for crop area size spinboxes]
en: Size:
hu: Méret:

[ctx: @title:group for crop area position spinboxes]
en: Position:
hu: Pozíció:

en: Save As
hu: Mentés másként

en: You are now editing a new file.
hu: Most egy új fájlt szerkeszt.

en: Seek slider
hu: Keresőcsúszka

en: Skip backward 1 second | Skip backward %1 seconds
hu[0]: Ugrás visszafelé 1 másodpercet
hu[1]: Ugrás visszafelé %1 másodpercet

en: Pause playback
hu: Lejátszás szüneteltetése

en: Continue playback
hu: Lejátszás folytatása

en: Unmute audio
hu: Visszahangosítás

en: Mute audio
hu: Némítás

en: Volume slider
hu: Hangerőcsúszka

en: Repeat current video
hu: Jelenlegi videó ismétlése

en: Don't repeat current video
hu: Ne ismételje a jelenlegi videót

en: Info
hu: Információ

en: See information about video
hu: A videó információinak megtekintése

en: See information about image
hu: A kép információinak megtekintése

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Favorite
hu: Kedvenc

en: Remove from favorites
hu: Eltávolítás a kedvencekből

en: Add to favorites
hu: Hozzáadás a kedvencekhez

[ctx: verb, edit an image]
en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Share Video
hu: Videó megosztása

en: Share Image
hu: Kép megosztása

[ctx: verb, share an image/video]
en: Share
hu: Megosztás

en: Start Slideshow
hu: Diavetítés indítása

en: Slideshow
hu: Diavetítés

en: Thumbnail Bar
hu: Betekintő sáv

en: Hide Thumbnail Bar
hu: Betekintő sáv elrejtése

en: Show Thumbnail Bar
hu: Betekintő sáv megjelenítése

en: Toggle Thumbnail Bar
hu: Betekintő sáv be/ki

en: Fullscreen
hu: Teljes képernyő

en: Exit Fullscreen
hu: Kilépés a teljes képernyős módból

en: Enter Fullscreen
hu: Belépés teljes képernyős módba

en: Previous image
hu: Előző kép

en: Next image
hu: Következő kép

en: More
hu: Több

[ctx: @label:spinbox Slideshow image changing interval]
en: Slideshow interval:
hu: Diavetítés időköze:

[ctx: Slideshow image changing interval]
en: 1 second | %1 seconds
hu[0]: 1 másodperc
hu[1]: %1 másodperc

[ctx: @option:check]
en: Loop
hu: Ismétlődés

[ctx: @option:check]
en: Randomize
hu: Véletlenszerű

en: Stop Slideshow
hu: Diavetítés leállítása

en: Show All Controls
hu: Összes vezérlő megjelenítése

en: Metadata
hu: Metaadat

[ctx: @label]
en: File name:
hu: Fájlnév:

[ctx: @label]
en: Dimension:
hu: Dimenzió:

[ctx: @label]
en: Size:
hu: Méret:

[ctx: @label]
en: Created:
hu: Létrehozva:

[ctx: @label]
en: Model:
hu: Modell:

[ctx: @label]
en: Latitude:
hu: Szélesség:

[ctx: @label]
en: Longitude:
hu: Hosszúság:

[ctx: @label]
en: Rating:
hu: Értékelés:

en: Current rating %1
hu: Jelenlegi értékelés: %1

en: Set rating to %1
hu: Értékelés beállítása erre: %1

[ctx: @label]
en: Description:
hu: Leírás:

en: Image description…
hu: Képleírás…

[ctx: @label]
en: Tags:
hu: Címkék:

en: Add Tag
hu: Címke hozzáadása

en: Configure
hu: Beállítás

en: Images
hu: Képek

en: Folders
hu: Mappák

en: Network
hu: Hálózat

en: Trash
hu: Kuka

en: Pinned Folders
hu: Kitűzött mappák

en: Locations
hu: Helyek

en: Countries
hu: Országok

en: States
hu: Államok

en: Cities
hu: Városok

en: Time
hu: Idő

en: Years
hu: Év

en: Months
hu: Hónap

en: Weeks
hu: Hét

en: Days
hu: Nap

en: Tags
hu: Címkék

[ctx: @title:window]
en: Settings
hu: Beállítások

en: General
hu: Általános

en: Thumbnails size:
hu: Bélyegképek mérete:

[ctx: @title:group]
en: Slideshow settings:
hu: Diavetítés beállításai:

en: About Photos
hu: A Photos névjegye

en: About KDE
hu: A KDE névjegye

en: Share
hu: Megosztás

en: Share the selected media
hu: A kiválaszott média megosztása

en: Filter by
hu: Szűrés

[ctx: Remote network locations]
en: Remote
hu: Távoli

en: %1 px
hu: %1 képpont

en: Settings
hu: Beállítások

en: Add new tag…
hu: Új címke hozzáadása…
